Facebook
Podpis:
Numer GG:
KonteStacja.com - radio ludzi wolnych Cyber Forces
Dziś
21:00
audycja odwołana
Nie
20:00
Firma na emigracji
Słuchaj radia
Wydanie Główne
dziś
Unikaj szpitali
Zaczyna brakować miejsc dla chorych. Nielogiczne zakazy. Czerwona vs żółta strefa. Zamknięte szkoły. Nadawanie nielegalne? Jawne zarobki w TVP? Nowy pomysł na ławki. Bieszczady bez 5G....
Po prostu biznes
5 dni temu
Spółka komandytowa - jak przygotować się do zmiany przepisów?
W mediach możemy poczytać sporo informacji na temat związany z zmianą sposobu rozliczania podatków w spółce komandytowej. Dla wielu przedsiębiorcow oznacza to naprawdę sporą podwyżkę...
Skorzystaj z naszych projektów:

▸ Wolny Rynek - w liczbach
▸ Emigrujesz - posłuchaj najpierw
▸ KontestKino - filmy na wieczór
▸ Poważny kryzys - napisz

Audycja: 2015-06-16

Kto Rządzi Światem

Nadający:

Czym jest Grupa Bilderberg? Kompletna list polskich członków. Kilka informacji które wyciekły. O powodach istnienia organizacji, światowych spiskach, Anne Applebaum Aleksandrze Kwaśniewskim i Wiktorze Orbanie rozmawia Kuba z Michałem w programie Rozmowy w Nocy. Relacja prosto z tyrolskich Alp ze spotkania Grupy Bilderberg 2015. Tego w Polskich mediach jeszcze nie było – bez cenzury cała prawa o największym, najistotniejszym i najbardziej ignorowanym spisku we współczesnej historii.

KOMENTARZE

wierny słuchacz 2015-06-16

Oho Michał z Teorią Chaosu wraca do Kontestacji (:

HueHue 2015-06-16

WTF ten telefon na końcu. xD Retoryka prawicowego polaczka. 
"Tylko wolny rynek! Bo tak! Nie mam argumentów! To wszystko głupoty! Zamknij ryj lewaku! Robicie to dla pieniędzy! Narkotykowe pranie mózgu" XDD

Bezimienny 2015-06-16

Kuba spoko ale bzdur tego Michała na temat Ukrainy nie da się słuchać.

Kuba_RWN 2015-06-16

@ wierny słuchacz - Michał nie wraca – przynajmniej ja nic o tym nie wiem. Ja zaczynam swoją przygodę w kontestacji.  
Witam serdecznie słuchaczy kontestacji. Kuba

RAdesign 2015-06-16

Likwidacja gotówki to docelowy, oficjalny plan Danii i Szwecji. 
Jak na razie.... 
W Danii niedawno wprowadzono (chyba już weszło) obowiązek sprzedaży bezgotówkowej w każdym sklepie. Czyli na razie - przymus posiadania terminala. 
Sama likwidacja gotówki ma usprawnić kradzież pieniędzy podatkiem inflacyjnym (i innymi). 
 
Anne Applebaum to zwyczajny "agent prowadzący", już na uczelni była idealnym kandydatem na agentkę, chociażby przez znajomości. 
Ja bym werbował. 
Do PRL/Polski to pewnie jeździła fotografować ptactwo wodne i leśne ;) 
 
Jednego Rządu na razie nie ma. Bo powstanie takiego automatycznie wytworzy nowy feudalizm. Będzie ścisła rasa panów, nadludzi i władców - z właściwych państw i środowisk. 
I rzesza podludzi - niewolników.  
Jak na razie nie mogą się dogadać, bo każdy by chciał być tym lepszym krajem, i żeby jego państwo miało lepiej, np. większe limity ludnościowe czy produkcyjno-konsumpcyjne. 
Bo takie na pewno będą w tym "idealnym społeczeństwie opartym na humanistycznych wartościach i równości" aka.komunizm 2.0. 
 
Słuchacz dzwoniący "ze świata" - dokładnie tak wyobrażam sobie reakcję chłopa ze średniowiecznej wsi na widok balonu na ciepłe powietrze. 
Zakres poznawczy został przekroczony, stąd szok i agresja. 
Zwoje cebulowe w mózgu uległy przepaleniu. 
Bo światem przecież rządzi pan, wójt i pleban. 
 
Komentarz Krawczyńskiego na końcu ++

robsonic 2015-06-16

Ten sluchacz na koncu to ma jakis znajomy mi glos :P

Andrzej 2015-06-16

Przyszłością będzie najazd dziesiątek/setek milionów "barbarzyńców" z południa i wschodu na Zachód. Skończy się tak jak 1500 lat temu.

Kuba 2015-06-17

@RAdesign "... reakcję chłopa ze średniowiecznej wsi na widok balonu na ciepłe powietrze.  
Zakres poznawczy został przekroczony, stąd szok i agresja.  
Zwoje cebulowe w mózgu uległy przepaleniu.  
Bo światem przecież rządzi pan, wójt i pleban."  
 
Bardzo trafny komentarz - dzięki... prawie się polałem czytajc.  
Pozdrawiam Kuba

daniel 2015-06-17

człowiek dobrze mówi! oczy mi otwiera :D super!

ariush 2015-06-17

Szkoda czasu, aby tracić go na rozmowy telefoniczne z takimi tępakami dla których ziemią jest wciąż płaska. Ten drugi dzwoniący, to czysty debil.

ariush 2015-06-17

Bardzo fajna audycja dla ludzi niezindoktrynowanych.

Tailor 2015-06-17

Ostatni dzwoniący faktycznie ograniczony! Typowy "sceptol"! Szkoda czasu na takich!

sz 2015-06-17

Tak właśnie wyobrażam sobie audycje w cygańskim internecie dyskutujące o tym co dzieje się na moim grilu z kolegami, na który z jakiegoś powodu nie zaprosiliśmy cyganów - połączenie zawiści i podziwu :-P ("był pół metra ode mnie, kisiel w majtach!!!!")

zajadacz 2015-06-17

He he :D ale dajecie się robić Krawcowi w bambuko :D a najlepszy jest jego własny komentarz "Ostatni dzwoniący faktycznie ograniczony! Typowy "sceptol"! Szkoda czasu na takich!". Nie mogę z tego jakie ludzie mają kijaszki w tyłkach i nie łapią w ogóle sarkazmu i ironii :D

Kuba 2015-06-18

Dla tych którzy niepokoili by się że polska delegacja nie dojechała na Bilderberg 2015.  
https://www.youtube.com Kuba_RWN

Rocky 2015-06-18

Krawiec wszystkich sztywniaków wkręcił jak zwykle :)))

dudi 2015-06-19

Oglądam program Kuby już od jakiegoś czasu i odniosłem wrażenie, że aż tak strasznym lewakiem to on nie jest, bo chociażby popiera karę śmierci. W kwestiach gospodarczych też nie uważam go za jakiegoś lewackiego zamordystę, jest raczej przeciwny dużej biurokracji i nie ma nic przeciwko znoszeniu barier dla przedsiębiorców (no w końcu mieszka w Stanach, gdzie firmę prowadzi się sto razy łatwiej niż w Polsce). Jego lewackość polega głównie na kwestiach obyczajowych, typu prawa mniejszości itp. co mnie w ogóle nie razi, bo nie jestem konserwatystą i śmieszy mnie zawsze ta walka niby wolnościowców z tymi gejami. Przecież skoro jesteście za wolnością, to co macie do tych gejów? Niech się żenią, niech paradują po ulicach, wolność jednostki ponad wszystko. Na pohybel zamordystom.

Kuba 2015-06-19

Thanks, Dudi – miło słyszeć że postarałeś się zrozumieć i dostrzec pewne wartości które posiadam. Masz rację. Jestem miło zaskoczony reakcją słuchaczy kontestacji na moją osobę. Z przyjemnością spotkam się z Wami na Kontest Campie w tym roku.

ariush 2015-06-19

Po prostu na dzwoniących debili szkoda jest czasu niezależnie od tego, czy są sarkastyczni, czy wulgarni, czy jeszcze inni. Debilizm ma różne oblicza.

RAdesign 2015-06-19

@17 dudi 
 
Nie rozumiem, dlaczego wmawiasz wolnościowcom walkę z gejami. 
 
Być może mylisz to z estetyczną niechęcią do "ciot przegiętych" czyli tych co paradują z kutasami na wierzchu. Ale tych nie lubi bardzo wielu gejów - bo uważają, że homoparady ośmieszają ich, poprzez nadmierną, wulgarną seksualizację, w wyniku parad gej kojarzy się z dewiantem w stringach z kutasem przypiętym do czoła. 
Np. mój kolega z liceum, gej, nienawidzi tych parad. Nie znam żadnego normalnego geja, który by łaził na te spędy. Ci, co chodzą na parady to patologia typu mówienie falsecikiem, ruchanie się z kim popadnie bez zabezpieczenia (AIDS) i dziwne poglądy na wychowywanie dzieci. 
Paradoksalnie, wielu gejów ma poglądy konserwatywne. 
 
Kwestia małżeństw - wolnościowców zazwyczaj to nie obchodzi, bo wielu jest za tym, żeby państwo w ogóle wycofało się z sankcjonowania tego.  
Niech każdy sobie zawiera prywatnie takie dobrowolne umowy, jakie chce, ceremonie, jakie chce. Kościelne, gejowskie, muzłumańskie - niech se idą do jakiej chcą świątyni, spisują umowy jakie chcą. 
 
I ostatnia, kontrowersyjna kwestia - adopcja dzieci.  
I tu badania i statystyki są kontrowersyjne. Mianowicie wskazują, że wielu gejów nie chce dzieci, a ci co chcą, mają niebezpiecznie wyższy wskaźnik skłonności pedofilskich. 
Przeciwko są także sami geje, ot. np słynni projektanci Dolce&Gabbana. Oni dobrze wiedzą, że geje mają skłonność do mało stabilnego życia rodzinnego (2xmęski popęd seksualny+brak skutków typu ciąża), i zazwyczaj gorzej nadają się na rodziców, bo częsty promiskuityzm przekłada się na mniejszą lojalność i trwałość związków, i wszystkie konsekwencje typu awantury domowe, zdrady, przemoc, używki, etc. 
W tej sprawie nie warto być pionierem, tylko poczekać tak ze 30 lat, jak wyjdą obiektywne badania z kilku krajów, gdzie takie prawo się wprowadza, i jakie to przynosi skutki.

Tomasz 2015-06-19

była kobra a kobra jest bardzo groźna!

kpitek 2015-06-24

widac to sikorski sie juz pakuje ...  
 
www.fakt.pl

Kuba 2015-06-25

@kpitek - dobre... - prawda ciekawe gdzie się wyprowadzą :)

Dodaj komentarz...Emigrant z wyboru - przekonany o racji mniejszości.
Socjalista zakochany w amerykańskiej wyjątkowości. "Political Junkie" nieprzepadający za instytucją kościoła. Mało tradycyjny - futurysta, świadomy komentator rzeczywistości. Niezależny dziennikarz, redaktor i właściciel programu Rozmowy w Nocy nadawanego z Washington DC.
Jedyny Nadający, który nie podpisuje się pod Misją Kontestacji


Prowadzi audycję Rozmowy w Nocy


Inne audycje tego autora:

Polska Laicka (2) - 4 lata temu

Koniec Świata - 4 lata temuOszustwo na 50 miliardów. (2) - 4 lata temuWięcej audycji...
A dzisiaj polecamy:
 align="center">
Program sponsorują:

Inicjatywa Poznań - - 30.00
Barbara - - 30.00
Iluzjonista Marcin Muszyński - - 20.00
Mr. Bury - - 23.00

Możesz i ty zasponsorować >>>

Promuj radioWydrukujDaj komuś ulotkęChcesz prowadzić audycję?Kontakt