Facebook
Podpis:
Numer GG:
KonteStacja.com - radio ludzi wolnych Cyber Forces
TerazEmil o życiu w Korei Północnej
Jutro
21:00
audycja odwołana
Słuchaj radia
Jan Fijor zaprasza (7)
3 dni temu
Przeliczanie wynagrodzeń to nie taka oczywista sprawa!
O zagranicznych wynagrodzeniach, o tym co utrzymuje niemieck· gospodark· oraz czytanie listu s·uchacza. O tym wszystkim Jan Fijor!
Wydanie Główne (7)
7 dni temu
Absolutnie wszystko, dla każdego, za darmo
Kontynuujemy analizę programów wyborczych. Dziś KO i Lewica. Równouprawnienie w sporcie. Inflacja. Inteligencja elektoratu. Darmowy Internet.
Skorzystaj z naszych projektów:

▸ Wolny Rynek - w liczbach
▸ Emigrujesz - posłuchaj najpierw
▸ KontestKino - filmy na wieczór
▸ Poważny kryzys - napisz

Audycja: Państwo Piesto 2015-10-19

Państwo Piesto 31 - Pośrednik

Nadający: Daniel Piesto

Piszcie komentarze, zapisujcie się, pomnażajcie kapitał! Nasza stronka: www.lexainwestycje.pl Operator/montażysta - Blerim Ukići Jesteśmy na facebooku : https://www.facebook.com/pages/Pa%C5%84stwo-Piesto/1405083653150746

KOMENTARZE

Przemysław Michalak 2015-10-20

Akurat zajmuję się wynajmem mieszkania rodziców i dostaję pierdyliard telefonów od pośredników. 
Podstawowa moja obserwacja,niczym się nie wyróżniają. Każdy dzwoni lub pisze maila że on chce tylko 50% prowizji a właściwie to ma już klienta. Ci co piszą maila często nawet nie mają własnej domeny a po wejściu na ich stronę właściwie nie można się nawet dowiedzieć co to za firma. 
Dlaczego nie powstają agencje(a może jest ich mało?) ,które powiedzą bierzemy 110% czynszy ale weźmiemy klucze,sami pokażemy najemcom mieszkanie i przeprowadzimy transakcję tak żeby była bezpieczna. 
Czy w Polsce musimy stawiać tylko na cenę i bylejakość? Ostatnio umówiłem się nawet z takim agentem. Spóźnił się 1,5 h tłumacząc się korkami w Dolince Służewieckiej. Przecież tam korki są od zawsze! Czy tak działa profesjonalista? Miał przyjechać z klientem ale przyjechał sam... 
 
Może dzięki deregulacji pojawią się osoby które zainwestują stworzenie nowej jakości w tej profesji bo na razie pośrednicy są tak samo lubiani jak taksówkarze...

DanielPiesto 2015-10-21

Przemku, są i tacy pośrednicy, którzy biorą np 10% wartości nieruchomości przy kupnie. Nie wiem tylko, czy za tym idzie jakość haha. Tak jak mówiłem: uwolniony rynek pośrednictwa nieruchomości nie ma roku i trochę potrwa zanim się ucywilizuje.

DanielPiesto 2015-10-21

Co do taksówkarzy: oni domagali się komunizmu taksówkowego. Była taka akcja Równa Stawka, czy jakoś tak. Pośrednicy tego nie robili.

KK 2015-10-21

Cześć. 
Kilka miesięcy temu zacząłem pracę jako pośrednik w jednej z agencji nieruchomości w Lublinie. Obserwuję co się dzieje między poszczególnymi pośrednikami i to mnie przeraża. Oszustwa, mataczenia, kłamstwa. Zamiast współpracować ze sobą, żeby doprowadzić do transakcji, to dzieją się akcje "podkradania" klientów, straszenie klientów, że inna firma robi coś źle, że ktoś kogoś okradnie. 
Chcę jakoś to zmienić i wkrótce zacznę działać zupełnie inaczej niż jest to do tej pory, aby dotrzeć do klientów, którym można pomóc, którzy będą tego chcieli, bez tych wszystkich nieuczciwych czynności. Zastanawiam się jeszcze nad dwoma modelami takich działań, ale jeszcze kilka miesięcy poświęcę na naukę i obserwowanie rynku, aby odpowiednio dopasować rodzaj usług.

Jaś 2015-10-30

Pośrednik może być uczciwy albo nie, nie ma co wszystkich wrzucać do worka.

Dodaj komentarz...

Daniel Piesto

Daniel Piesto – Wspólnie z żoną zajmuje się poszukiwaniem inwestorów, absolwent prawa na KUL'u, współrealizuje projekt stworzenia instytucji finansowej, pasjonuje się nieruchomościami i wiecznie poszukuje sparing-partnerów do tenisa.

Prowadzi audycję Państwo Piesto o tym, jak skutecznie inwestować. Swoim subiektywnym okiem ocenia określone branże i tematy inwestycyjne.

Inne audycje tego autora:


Internetowi Hejterzy Ofert (2) - 11 miesięcy temu


Więcej audycji...


Jak Być Super Sprzedawcą! - ponad rok temu
Żelazne Zasady Najmu (2) - ponad rok temu


Ekipa Remontowa - Kogo Polecamy (2) - ponad rok temu
Nie Inwestujcie w Hiszpanii (3) - ponad rok temuNie Regulujcie Czynszów (1) - ponad rok temu

Idzie Drożyzna! (7) - 2 lata temu

Agnieszka i Remont Kamienicy (2) - 3 lata temuZwiastun Patronite - 3 lata temu

Czy home staging ma sens? (1) - 3 lata temu
Kobieta Ogarnieta Finansowo (4) - 3 lata temu19 - Budowanie Relacji (5) - 4 lata temu

Czy to jest kwantyfikowalne? (6) - 5 lata temuZacznij od NIE (2) - 5 lata temuZostan monarchista - 5 lata temu

10 metod w 3 minuty (2) - 5 lata temu

Najlepsze ubezpieczenie to... (11) - 5 lata temu

Oszczędzać czy zarabiać? (5) - 5 lata temu


Czas to pieniądz (4) - 5 lat temu

A dzisiaj polecamy:
 align="center">
Promuj radioWydrukujDaj komuś ulotkęChcesz prowadzić audycję?Kontakt