Facebook
Podpis:
Numer GG:
KonteStacja.com - radio ludzi wolnych Cyber Forces
Pon
21:00
Wydanie Główne
Wto
21:00
audycja odwołana
Słuchaj radia
Wydanie Główne (2)
5 dni temu
90% Kontestacji będzie zaorane
O przebudowie strony i nowych możliwościach nadawania video. Nowi goście. Jakie jest miejsce KS? Polacy nie wierzą w podatek cukrowy. Kary za brak płacy minimalnej w transporcie. Kobiety...
Świat Kamila C. | Biznes | Wywiady
3 dni temu
Sprzedaż online - Basia Piasek |#567
Basia Piasek Przedsiębiorca z 17 - letnim doświadczeniem w roli lidera i 10-letnim doświadczeniem korporacyjnym. Ostatnie 7 lat przeznaczyła na rozwijanie swoich firm, w których...
Skorzystaj z naszych projektów:

▸ Wolny Rynek - w liczbach
▸ Emigrujesz - posłuchaj najpierw
▸ KontestKino - filmy na wieczór
▸ Poważny kryzys - napisz

Audycja: Wydanie Główne 2009-12-21

Co ma wspólnego Owsiak z PKP...?

Nadający: Marcin Hugo Kosiński i Marek Zemsta

Ostatni odcinek przed świętami. Dłużej z trzema piosenkami i gorącą dyskusją o nagrodach firm fonograficznych dla policjantów i o Owsiaku.

KOMENTARZE

EstEst 2009-12-22

Nie, żebym był złośliwy, ale gość, który zadzwonił powiedzieć, że wydaje mu się, że bidny Tusk nie chce nam zabierać pieniędzy, ale jest niewolnikiem wyższej konieczności, zdecydowanie jest przebojem odcinka. 
 
A poważnie: ktoś wspomniał o tym, że koleje w ogóle mogą się nie opłacać. To akurat prawda jest w tym samym stopniu, co stwierdzenie, że biznes naftowy się nie opłaca. To, że Orlen zamiast zarabiać uczciwie, wyłudza pieniądze obywateli, nie dowodzi, że biznes w którym jest, nie może się opłacać. Tak samo PKP nie wskazuje, że czas kolei minął. Na trasach, które PKP zarzuciło, pojawia się coraz więcej prywatnych przewoźników kolejowych, którzy nie dość, że zarabiają, to jeszcze płacą podatki! Coś niesamowitego pewnie dla prezesa PKP - jak można więcej zarabiać niż tracić? Jak to może być, że np. maszynista sam sprząta w pociągu, odbierając jakże ważną pracę sprzątaczce? Skandal, nie? (Zresztą w USA, gdzie prywatni przewoźnicy kolejowi są dość powszechni, transport kolejowy odgrywa dość sporą rolę). 
 
Ku pokrzepieniu serc na święta zatem można sobie poczytać o tych dzielnych ludziach, którzy stopniowo przywracają kolej w prywatne ręce i zarabiają dla dobra nas wszystkich, zmagając się z podatkami, koncesjami i nieuczciwą, niemal monopolistyczną konkurencją. Oto strona z informacjami o nich: 
 
www.zgrowery.most.org.pl

EstEst 2009-12-22

Hmm...Chciałem się pokajać za pierwszy akapit, żeby nie być źle zrozumianym. Fajnie, że dzwonią ludzie, którzy się nie zgadzają i wcale się nie chcę wyśmiewać z kogoś, kto ma inne poglądy na politykę rządu. Ale też fajnie było, gdyby ludzie opierali się na jakichś argumentach, a nie "że mam takie przeczucie", co w kontekście pozytywnego odbioru rządów pana Donalda Tuska słyszę zdecydowanie za często. A takie sformułowanie odbiera sens jakiejkolwiek poważnej dyskusji.

Hugo 2009-12-23

Czy biznes kolejowy sie opłaca w normalnych warunkach? 
 
No wlasnie cholernie trudno powiedzieć. Wiem, ze prywatne linie sobei radzą wpolsce, bo inaczje by ich nie było. Ale operują na zbudowanych torach i polozonej instalacji elektrycznej przez państwowa spolke. Czy oplacaloby sie budowac to od zera, zamiast kupic pojazdy, ktore poruszaja sie po drogach? 
 
Przeciez jak budujesz droge to moze nim jezdzic w cholere aut. A jak polozysz tory, to przez wiekszosc czasu nic nimi nie jedzie, bo pociagi nei moga sie mijać.  
 
Przyklad USA jest tez nie do konca reprezetnatywny, bo USA tez dotują swoje koleje.  
 
Skłaniam sie na wyczucie do tezy, ze koleje w dzisiejszej rzeczywistosci i postepie rozwoju techniki samochodowej, sa takim samym archaizmem co bryczki - kiedys potrzebne, ale zdecydowanie od dawna majace za silne zwiazki zawodowe.

EstEst 2009-12-23

W sumie najlepiej byłoby, żeby się wypowiedział ktoś znający się na kolejach, a w miarę niezależny. Jednak widzę pewne możliwości: 
 
1) Najważniejsze:Budowanie infrastruktury od zera to jedna sprawa, a druga, że chcąc nie chcąc tę infrastrukturę mamy - więc może taniej jest ją wykorzystywać sensownie, niż burzyć i drogę na tym miejscu budować. 
 
2) Trzeba by się zastanowić jak wyglądają koszty transportu kolejowego? Może jakoś taniej wychodzi? Drugi tor równoległy i sensownie rozstawione mijanki też mogą załatwić problem blokowania. Ale ten punkt piszę z dużą dozą niepewności - bo się nie znam. 
 
3) To jest dość ciekawe: fakt, że wzdłuż torów jest mniejszy ruch przekłada się na to, że pewne rzeczy możnaby (w teorii, rzecz jasna) przetransportować szybciej niż drogą: brak korków, mniejsze prawdopodobieństwo wypadków itp.: więc dla lubiących szybki, wygodny transport powinna to być niezła opcja. 
 
Przy czym, nie będę udawał, że się znam, więc może wystarczy na ten temat (chyba, że ktoś coś o tym wie więcej, to chętnie się dowiem).

Hugo 2009-12-24

ad 2. 
Nei zapominajmy, ze kupeinie sobei kolejki jest ciut drozsze od kupienia sobie auta.  
 
ad 3.  
No pewnie, ze jest mniej korkow w miejscu, gdie tlyko jeden pojazd moze jechac. Mozna rownie dobrze zrobic droge, ktora moze jechac tylko jeden samochod - korki znikna.

Andrzej 2009-12-24

Mimo, że są święta Bożego Narodzenia, to oprócz życzeń dla ekipy Kontestacji i słuchaczy, mam też jedno gorzkie słowo.  
 
Otóż po jaką cholerę, miesza się walkę o wolność w Kontestacji z heretyckimi przemyśleniami dotyczącymi Boga na odwyk.com?  
 
Wkurza mnie, gdy po ciekawej audycji, Hugo zaczyna promować odwyk.com i zachęca do zapoznania się ze świętami "z innej strony". Z innej, czyli dla nas, członków Jednego, Świętego, Apostolskiego i Katolickiego Kościoła - z heretyckiej strony.  
 
Po co mieszać agitację wolności w "tym świecie", którą popieram, z dość prymitywną propagandą antykatolicką? Chciałbym wspierać Kontestację regularnie, bo jest to kawałek dobrej roboty, ale te antykatolickie wstawki wywołują u mnie odruch...  
 
Mimo to, życzę zdrowia i Wesołych Świąt Bożego Narodzenia (o ile ekipa Kontestacji je w ogóle obchodzi, bo przecież w Biblii nie ma o tym ani słowa...).

Sebastian 2009-12-24

>Otóż po jaką cholerę, miesza się walkę o wolność w Kontestacji z >heretyckimi przemyśleniami dotyczącymi Boga na odwyk.com? 
 
Bo prowadzący są ludźmi wolnymi i mówią co chcą, nie patrząc na to, że Tobie się coś nie spodoba? 
 
Mają udawać, że wszystko jest OK ze świętami, kiedy nie jest?

EstEst 2009-12-25

Hugo: ad.3: to jest istotne tylko w połączeniu z punktem pierwszym: tzn. chodziło mi o uzasadnienie rentowności kolei w sytuacji, gdy już kolej mamy. 
 
Andrzej: Po co mieszać? A czemu nie? Skoro prowadzący tu promują swój światopogląd, to właśnie ukrywanie przed słuchaczami tak istotnej jego części jak pogląd na religię byłoby nieuczciwe. Jednocześnie, jeśli kogoś sprawy religii nie interesują, to w samej Kontestacji pojawiają się dość rzadko, a autorzy sygnalizują tylko obecność innego podcastu na ten temat. Całkiem rozsądnie IMHO podejście. Oczywiście, ujawniając ten pogląd ryzykują zrażenie do siebie słuchaczy, co oznacza brak cennego dla nich wsparcia - i odmówienie im wsparcia z tego powodu jest jak najbardziej Twoim, rozsądnie pojętym, prawem. Ale to ryzyko podejmowane jest świadomie i uczciwie. 
 
Przy okazji, i tak polecam odwyk, właśnie innym katolikom. Jako katolik (a również ewolucjo-ostrożny-zwolennik ;) ) czuję się zobowiązany do umacniania swej wiary przez testowanie słuszności moich poglądów. Bez zapoznania się z poglądami "heretyckimi" trudno wszak powiedzieć, czemu moje są najsłuszniejsze, nie? Jak mogę to inaczej zrobić niż słuchając kogoś, kto się ze mną nie zgadza, a jednocześnie w miarę wie, co mówi, gdyż Biblię ewidentnie przeczytał, a jego wnioski są jakoś uargumentowane? Nie zgadzam się z Martinem w większości poruszanych tematów, ale duża ich część skłania do zastanowienia, dlaczego się nie zgadzam. Zresztą zwykle nie wynika to z błędów logicznych, lecz z różnego wyboru interpretacji tekstu w sytuacji, gdy dwie z nich są mniej więcej równie prawdopodobne. Gdybym nie umiał sobie odpowiedzieć rozsądnie na istotne argumenty Martina, to moja wiara byłaby wątpliwej jakości.

Andrzej 2009-12-25

Drogi EstEst, 
 
oczywiście każdy może na swojej stronie pisać co mu się żywnie podoba, to nie jest kwestią. 
 
Piszesz, że "Bez zapoznania się z poglądami "heretyckimi" trudno wszak powiedzieć, czemu moje są najsłuszniejsze, nie?" 
 
Otóż nie. Jeśli poznałeś prawdę, a tę w pełni odnaleźć można tylko w Kościele katolickim, nie potrzebujesz szukać jej już nigdzie indziej. Nie musisz zapoznawać się z pismami heretyków, czy biblią szatana - bo a nuż tak jest jakaś "lepsza" prawda? 
 
Oczywiście nie znaczy to, że katolik nie powinien znać podstawowych doktryn heretyckich. Powinien jednak znać przede wszystkim swoją, apostolską doktrynę, która absolutnie wystarcza do obalenia nowinek "nowych chrześcijan". 
 
Masz jednak rację, że herezje są konieczne dla Kościoła. Mówi bowiem Apostoł: „Muszą być... herezje, aby się okazało, którzy spośród was są wypróbowani”. A więc należy tolerować heretyków.  
 
swiety.krzyz.org

Hugo 2009-12-26

Andrzej,  
 
Fakt, ze mieszać się tutaj nie powinno za bardzo, co tez czynimy bardzo oszczednie. Z okazji swiat można. Bo sytuacja akurat dosc rzadka. Jednak co fakt to fakt, przesadzac nie mozna i przesadzac nie zamierzamy, a ni Martin, ani Ja - bo tutaj chodzi o cos innego.  
 
Dlatego tez odwyk to odwyk, a kontestacja to kontestacja. Z katolikami nam w kontestacji po drodze, jak najbardizej, jesli tylko sa to katolicy, ktorym zalezy na wolnosci. I z niejednym wspolpracujemy. Ani nam nie przeszkadzaja oni, ani im nie przeszkadzamy my. Poki mamy wspolne cele tutaj i poki wszyscy cos umiemy zrobic, a nie siedziec tylko na kanapie.  
 
Co do meritum, to fakt, ze nie uwazamy by w sprawach zbawienia czlowieka KK mial racje. Co tez wyjasniamy (wlasciwie martin wyjasnia) na Odwyk.con. Jednak nikt, kogo nie interesuje sprawa zycia po smierci, istnienia Boga, wiarygodnosci biblii i takich rzeczy, nie powinien czuc sie zmuszony, by tam zagladac i te kwestie sobie omówić.

Ponurak 2009-12-28

Chciałbym jeszcze podkreślić temat węgla i kompani węglowej. Studiuję geologię i z tego co zdążyłem się dowiedzieć to drobne kopalnie prywatne zarabiają dużo dużo więcej niż Kompania Węglowa. Jakim cudem ? złodzieje łapówkarze i [email protected] Sprzedają węgiel pierwszej klasy jako miał biorą łapówkę i dzielą się z tymi co trzeba. Albo rejestrują sprzedaż 5 mln ton węgla a wyjeżdża 7 także sukinsyny zarabiają grube bańki a górnicy dostają od życia po dupie. Nie ma co się ich czepiać bo na prawdę to są uczciwi porządni ludzie (mowa tu oczywiście o górnikach) ale innej szansy na dostawanie jako takich pieniędzy nie mają jak prosić państwo skoro ich szefowie nie chcą im płacić za ciężką pracę.  
 
Pozdrawiam słuchaczy :)

Hugo 2009-12-28

Ponurak, to weź może zbierz danych więcej i wyślij nam na maila. Będzie łatwiej zebrać brakujące i zrobic audycje, niż wszystko od poczatku.  
 
A samych górników bym nie żałował tak bardzo, bo zarabiają 3-4 więcej niż średnia krajowa.

Ponurak 2009-12-28

Ok :) pozbieram info na wydziale. Cóż zarabiają nie ma co się oszukiwać ale zawód nieciekawy... jak widziałem sama pylica panuje wszyscy mają płuca jak filtry do odkurzaczy i takie tam :) Wyjeżdżam się oderwać od świata i wracam za tydzień także szczęśliwego nowego roku i sił do walki :) mam nadzieję że coraz więcej osób zacznie trzeźwo patrzeć na świat :)

Dodaj komentarz...

Marcin Hugo Kosiński i Marek Zemsta


Libertarianin. Przedsiębiorca. Dziennikarz.

Właściciel radia KonteStacja. Od ponad 12 lat, propagator wolności słowa, nieszablonowego podejścia do własnego życia i kreatywnej edukacji.

Założyciel newslettera Ideoskop.pl mówiącego o niebabalnych pomysłach na biznes, które ktoś gdzieś wdrożył w życie oraz platformy edukacyjnej Edukatorium.pl dla osób przedsiębiorczych.

A do tego jeszcze bloger w Kosinski.IT

Prowadzi audycję na żywo Wydanie Główne od której się wszystko zaczęło. Jest wciąż główną pozycją rozgłośni. Niebanalne tematy i ciekawi goście. W poniedziałki o 21.00


Medale:

Prowokator miesiąca
złoty!
Inne audycje tego autora:Kolory Kwarantanny Narodowej (3) - 3 tygodnie temu


Czy można protestować w kościele? (4) - 5 tygodnie temu

Unikaj szpitali (7) - 6 tygodni temu

Pościg za ludzmi bez maski (1) - 7 tygodni temu

Więcej audycji...
25 lat i 48 mln kary do zaplaty (2) - 8 tygodni temu

Nauczyciele uciekają (6) - 8 tygodni temuNiskie podatki już były (15) - 3 miesiące temu

Czy trzeba nosić maseczki? (13) - 3 miesiące temu

Male i duze państwa autorytarne (4) - 4 miesiące temu


Strzelać czy resocjalizować? (2) - 4 miesiące temu

Mieszkania za 50% ceny (1) - 4 miesiące temu


Nie bedzie nowych podatków! (2) - 5 miesiące temu

Bitwa o wozy rozstrzygnięta! (4) - 5 miesięcy temu

Młodzi Gniewni o wyborach - 5 miesięcy temu

Czy LGBT to ludzie? (5) - 6 miesięcy temu

Dotacji w lipcu nie będzie (1) - 6 miesięcy temu

Czy policjanci się wstydzą (1) - 6 miesięcy temu

Nowy (nie)podatek od smartfonów (3) - 6 miesięcy temu

Gazem w przedsiębiorców - 6 miesięcy temu

Węgiel jest święty (1) - 7 miesięcy temu

W co mają inwestować normiki? (12) - 7 miesięcy temu

W szpitalach nie ma kolejek (4) - 7 miesięcy temu

Zagrajmy w grę (2) - 7 miesięcy temu

Turkmenistan pokonał wirusa! - 8 miesięcy temu


Jestem na kwarantannie! (1) - 8 miesięcy temu

Dlaczego nie warto #zostawaćwdomu? (5) - 9 miesięcy temu

Jak zarobić na koronawirusie? (2) - 9 miesięcy temu

Kupujcie makaron - coronavirus u bram (2) - 9 miesięcy temu


W Niemczech bieda! - 9 miesięcy temu

Nauczyciele zarabiają za mało! (2) - 10 miesięcy temu

Bądź patriotą, nie umieraj na rozkaz (6) - 10 miesięcy temu

Byle by przeżyć (2) - 10 miesięcy temu


Bezpłatna komunikacja może być droga (4) - 11 miesięcy temu


Rząd Cię szybko uzdrowi (1) - 11 miesięcy temu

Idzie drożyzna (2) - 11 miesięcy temu

Polacy nie zasługują na prywatność? (1) - 11 miesięcy temu

Muzeum z najwyższej półki (1) - 11 miesięcy temu


Kiedy ojczyzna wzywa! (2) - ponad rok temu


Hugo zostaje kurem domowym (3) - ponad rok temu

Kto nas będzie leczył? (4) - ponad rok temu


Polską rządzą emeryci i rolnicy (6) - ponad rok temu


Siłownia w domu i w zagrodzie (6) - ponad rok temu

Francja wprowadza ACTA2 (3) - ponad rok temu
Czy to koniec wolnego Hong Kongu? (1) - ponad rok temu

10 groszy za indyka (1) - ponad rok temu

YT wciąż jest najlepszy? (3) - ponad rok temu

wRealu24 niesłusznie skasowane! (3) - ponad rok temu

Oddaje500plus chellange! (13) - ponad rok temu


Kontestacja ma juz 10 lat! (2) - ponad rok temu

Bodnar broni zbrodniarza? (2) - ponad rok temu

Uwaga urzędniczy bełkot (3) - ponad rok temu

Lobby alkoholowe znowu wygrało (4) - ponad rok temu

Czy wolnościowiec może brać 500+? (12) - ponad rok temu

Film Sekielskiego bije rekordy (18) - ponad rok temu

Korki drogowe nie są takie złe (3) - ponad rok temu

Seks w krzakach czy w samochodzie? (2) - ponad rok temu

Czy będą matury? (1) - ponad rok temu


Wydanie specjalne w pociagu PKP (2) - ponad rok temu

Homoseksualiści do wiezienia (3) - ponad rok temu

Flaszka prawem, nie towarem (1) - ponad rok temu

Niech już nas w końcu skażą (12) - ponad rok temu

ROI z obywatela (9) - ponad rok temuCzy Taśmy Kaczyńskiego to lipa? (4) - ponad rok temu

Bezrobotni zostana abstynentami (4) - ponad rok temu

Czy Adamowicz musiał zginąć? (9) - ponad rok temu

Emigranci psują nasze dzieci! (7) - ponad rok temu

Kiedy można zabić intruza? - ponad rok temu

Magiczne szable i tarcze (1) - ponad rok temu


Kto zaorał Hugo? - 2 lata temu

Kto ukradł nam Marsz? (1) - 2 lata temu


Twój głos nic nie znaczy (6) - 2 lata temu
Matka Boska Dotacyjna (9) - 2 lata temu

Ile kosztuje dzwon? (4) - 2 lata temu

Rozwody przez internet - 2 lata temu


Jedzenie można wyrzucać (6) - 2 lata temu


RODO nie jest potrzebne! (2) - 2 lata temu


Wytrychy na cenzurowanym (4) - 2 lata temu

Autostopem na Kitaj (2) - 2 lata temu


Zdrajcy sprawy (4) - 2 lata temu
Taxi zamiast PKS (4) - 3 lata temu

Jedna miska na 10 kobiet (6) - 3 lata temu


Nie daj sie golić za muzykę (3) - 3 lata temu


Każdy w końcu umrze (2) - 3 lata temuZnajdź swojego alfonsa (11) - 3 lata temu

Zabić czy usunąć? (7) - 3 lata temu

Jak zostać Dworcem? (1) - 3 lata temuJak pędzić bimber (10) - 3 lata temu

Czy bańka już pękła? (8) - 3 lata temu

Małżeństwo się nie opłaca (20) - 3 lata temu

Nowy, legalny hazard (2) - 3 lata temu

Złodzieje ciepła atakują (18) - 3 lata temu

ZUS nie chce 5 mld (2) - 3 lata temu

Black Friday po polsku (4) - 3 lata temu

Nowy próg podatkowy (11) - 3 lata temu

Wszyscy jestesmy zlodziejami (5) - 3 lata temu


Koniec polskich spółek w UK? (1) - 3 lata temu

Za tanie linie lotnicze (8) - 3 lata temu

Jak omijać kontrolę państwa (9) - 3 lata temu

Kto blokuje zakup kryptowalut? (5) - 3 lata temu

Ile zapłacisz za nowe seriale (5) - 3 lata temu


O jedna wyplatę mniej (3) - 3 lata temu


Wolnościowcy upadają (13) - 3 lata temu
A klientów mamy w nosie (1) - 4 lata temu

Za co lubię Unię Europejską (18) - 4 lata temu

Czy wziąłbyś order? (22) - 4 lata temuTwoje hasła są za słabe! (6) - 4 lata temu

Niemcy cenzurują internet (4) - 4 lata temu

Do apteki dopłyniesz wpław (7) - 4 lata temu


Wywiad z terrorystą (34) - 4 lata temu


Kto spekuluje masłem? (3) - 4 lata temu

Czy Asbiro to sekta? (12) - 4 lata temu

Czy chciałbyś tyle zarabiać? (15) - 4 lata temu
Lewak zmusza do picia wódki (9) - 4 lata temuChcę sprzedać nerkę męża! (45) - 4 lata temu


No to nacjonalizujemy hazard (4) - 4 lata temu

Warto być biednym (8) - 4 lata temu

Czy Kościół kradnie? (5) - 4 lata temu
Na chuja nam dzietność? (13) - 4 lata temu

Polska skazała terrorystę (6) - 4 lata temu
Do czego prowadzi socjalizm? (5) - 5 lata temuBandyta, ale polski bandyta (13) - 5 lata temu

Urzędnik przy każdym dziecku (7) - 5 lata temu

Jak unikać długów? (1) - 5 lat temuBluzgi, bluzgi, bluzgi... (20) - 5 lat temu

Znamy wyniki wyborów (21) - 5 lat temu


Majonezowi mówimy NIE (16) - 5 lat temu

Koniec z handlem dziećmi (10) - 5 lat temu

Ujawniamy prawdziwego trolla (3) - 5 lat temu


"Te wybory to przełom" (24) - 6 lat temuPo co mieszkać w Polsce? (11) - 6 lat temu

Hugo w Business Misji (6) - 6 lat temu
Jak nie płacić mandatów? (4) - 6 lat temuObalamy mity nt. energetyki (43) - 6 lat temuCzy alimenty powinny istnieć? (29) - 6 lat temu
Możesz jeździć na gapę (10) - 6 lat temuKorwinowsko i emigracyjnie (14) - 6 lat temu


Dlaczego tutaj jest tak drogo? (13) - 7 lat temu

Górnicy mordują ludzi (19) - 7 lat temu

Wolni ludzie się nie żenią (12) - 7 lat temuPrzepracowała 17 lat w ZUS-ie (23) - 7 lat temu


Czy Owsiak kradnie? (26) - 7 lat temu

Czy Żydzi są terrorystami? (18) - 7 lat temu


Jak zabrać 15 milionów? (42) - 7 lat temu


Jak wygrać 24 MacBooki (17) - 7 lat temu
Ile dałbyś za dziecko? (25) - 7 lat temu


Jak kraść? (49) - 7 lat temu


Opodatkujmy rowerzystów (32) - 7 lat temu

Ja zawsze chcę pić... (18) - 7 lat temu

Jak zabić krowę? (46) - 8 lat temuJak wycenić dziecko? (9) - 8 lat temu

MLM to ściema (67) - 8 lat temu

Dupy z Wykopu (40) - 8 lat temuCzy Polacy to kapusie? (44) - 8 lat temu


Kontestatorskie życzenia (6) - 8 lat temu
Czy na taką partię czekamy? (30) - 8 lat temuCzy rolnicy nas okradają? (43) - 8 lat temu

Jak manipulują media? (12) - 9 lat temu


Nietypowe lekarstwo na kaca (5) - 9 lat temu

Korporacje są wyzyskiwane! (23) - 9 lat temu


Wódka czy panienki? (19) - 9 lat temu


Jak nie płacić mandatów? (12) - 9 lat temu


Martin: Jak rzuciłem etat? (27) - 9 lat temu

Gdzie są nasze pieniądze? (13) - 9 lat temu

Squatter przejmuje audycję! (44) - 9 lat temu


Jak się wykańcza firmy (6) - 9 lat temu


Panie, jak protestować? (31) - 9 lat temu

ACTA samo zło (87) - 9 lat temu
ZUS jako partner biznesowy (13) - 9 lat temu

Naloty na graczy (17) - 9 lat temu


Wieczór powyborczy (61) - 9 lat temu

Wręcz przeciwny tygodnik (46) - 9 lat temu
Ile powinien zarabiać poseł? (14) - 9 lat temu


Cała prawda o szczepieniach (22) - 9 lat temu

Nie bądź Jeleniem! (12) - 9 lat temu


Przemyt to grzech! (39) - 10 lat temu

Sześciolatki do szkoły? (68) - 10 lat temuNowe podatki Unii Europejskiej (23) - 10 lat temu

Krągły fetyszyzm (38) - 10 lat temu


Frondo, nie idź tą drogą! (31) - 10 lat temuDemaskujemy manipulacje TVN (31) - 10 lat temuBereta LIVE 2/2 (68) - 10 lat temu

Bereta LIVE 1/2 (33) - 10 lat temuCzy lasy powinny być prywatne? (40) - 10 lat temu

Świat wg PARP godzina druga (7) - 10 lat temu


Dziękujemy ci Platformo (27) - 10 lat temu

Czy Windows jest zbyt drogi? (56) - 10 lat temuTa złodziejska prywatyzacja (36) - 10 lat temuTelewizja śniadaniowa (20) - 10 lat temu


Prawa posiadaczy broni (4) - 10 lat temu


Oszustwa na fotoradarach (6) - 10 lat temu


Jak robią nas w balona (33) - 10 lat temu
Czy media kłamią? (38) - 10 lat temu


Rób, do cholery, dzieci! (11) - 11 lat temu

Prawo do bycia skontrolowanym (1) - 11 lat temu
Dlaczego zarabiasz tak mało? (66) - 11 lat temu

KonteStacja pisze książkę (65) - 11 lat temu


ZUS emigruje do USA (15) - 11 lat temuTylko tutaj nie ma cenzury (32) - 11 lat temu


Jak ukraść dziecko? (9) - 11 lat temu

cHWDP reaktywacja! (12) - 11 lat temu

Martin o PKP w TVN (4) - 11 lat temuKrzyże w szkołach??? (23) - 11 lat temu

Wymyślamy partię idealną (5) - 11 lat temu


O buncie informatyków (8) - 11 lat temuUE powstała! (2) - 11 lat temu

Pilot pierwszego sezonu (5) - 11 lat temu

A dzisiaj polecamy:
 align="center">
Program sponsorują:

Wiercenie studni głębinowych Gorlice, Nowy... - - 20.00
Przemyslaw Teterycz - - 20.00
Blog technologiczny Wirtualny wojownik - - 20.00
wypełnianie płatnych ankiet na eankiety.pl - - 20.00
Agencja pracy Gorzów - Praca jako opiekun... - - 20.00
wypożyczalnia samochodów victoria nowy sącz - - 20.00
Montaż Anten Warszawa - - 20.00

Możesz i ty zasponsorować >>>

Promuj radioWydrukujDaj komuś ulotkęChcesz prowadzić audycję?Kontakt