Facebook
Podpis:
Numer GG:
KonteStacja.com - radio ludzi wolnych Cyber Forces
Dziś
21:00
audycja odwołana
Nie
20:00
Firma na emigracji
Słuchaj radia
Wydanie Główne
dziś
Unikaj szpitali
Zaczyna brakować miejsc dla chorych. Nielogiczne zakazy. Czerwona vs żółta strefa. Zamknięte szkoły. Nadawanie nielegalne? Jawne zarobki w TVP? Nowy pomysł na ławki. Bieszczady bez 5G....
Po prostu biznes
5 dni temu
Spółka komandytowa - jak przygotować się do zmiany przepisów?
W mediach możemy poczytać sporo informacji na temat związany z zmianą sposobu rozliczania podatków w spółce komandytowej. Dla wielu przedsiębiorcow oznacza to naprawdę sporą podwyżkę...
Skorzystaj z naszych projektów:

▸ Wolny Rynek - w liczbach
▸ Emigrujesz - posłuchaj najpierw
▸ KontestKino - filmy na wieczór
▸ Poważny kryzys - napisz

Audycja: 2015-10-23

Po cholerę nam lewica Gość: Adam Edward Ostolski

Nadający:

O przywilejach i matactwach biskupów, wyścigu szczurów i globalnym ociepleniu. rozmawia Adam Edward Ostolski z adwokatem diabła. Jaka płaca minimalna ma sens, czym różni się PiS od Zjednoczonej Lewicy i dlaczego lewica ma tak kiepskie notowania wśród młodych Polaków.

KOMENTARZE

siler 2015-10-24

Z jednej strony fajnie, że Hugo dla urozmaicenia taką audycję dał w radiu, z drugiej strony szkoda czasu na słuchanie tych lewicowych bredni ... ja oddaję głos dla usunięcia tej audycji z ramówki.. często podsyłam różnym ludziom link do kontestacji jako źródło wolnościowej myśli.. co będzie jeśli taka osoba trafi na taką audycję :) NIE DLA KUBY W KONTESTACJI - oddaję głos 1 :) 
 
ps. kuba bez urazy, na kontestcapie dałeś się poznać jako fajny człowiek, ale uszy więdną od tych głupot jakie czasami gadasz :)

Zbyszek Chmiel 2015-10-24

Chciałbym Was czyli Kontestację wesprzeć finansowo ale powstrzymuje mnie myśl, że moje pieniądze mogłyby trafić do tego człowieka. Usuńcie tą audycję z Kontestacji. Niech sobie Kuba założy własne radio.

Robert z Richmond 2015-10-24

To była dopiero 7 audycja Kuby. Wydaje mi się, że z audycji na audycję jest coraz wyższy poziom.

krawiec 2015-10-25

Zbyszek i Silver: Zamiast zadzwonić do Kuby i udowodnić w audycji wyższość wolnego rynku, kapitalizmu, prawicowej myśli i liberalizmu tworząc ciekawe pole do dyskusji, wy w komentarzach uderzacie w najbardziej delikatne struny jeśli chodzi o Hugo, czyli zagrożenie prestiżu Kontestacji i finanse, bo wiecie, że on jest na tym punkcie czuły. Słabe to jest. 
 
Napiszcie jeszcze anonimowy donosik na jakieś prawicowe forum, że Hugo z Kontestacji przyjął pod swój dach lewaka, to może przyjdą i zaczną rzucać mięchem. A to wszystko z powodu zwykłego "zatwardzenia poglądów" i niechęci do osób z poza swojego podwórka.  
 
Nie daj się zaszantażować Hugo! Fajnie że nie zamykasz się w enklawie ludzi, którym zależy tylko na umacnianiu się w swojej ukochanej i jedynie słusznej ideologii!  
 
Swoją droga zawsze zadziwiała mnie ta wrogość niektórych osób względem Kuby, tylko z tego powodu że ma inne poglądy. Co wy żyjecie tylko tym swoim "wolnym rynkiem" i nic innego się nie liczy? To się chyba fanatyzm nazywa...

RAdesign 2015-10-26

W kwestii zagrożenia prestiżu - wystarczy dodać napis jak byk - "Audycja Polemiczna". 
Czy coś takiego. 
 
Libertarianizm chyba dopuszcza polemikę. 
 
Co do wsparcia - przecież wspiera się ogólnie Kontestację, albo udziałem - konkretnego autora. 
Zasób audycji jest na youtube, więc nawet transferu nie zużywa. 
Koszt audycji dla kontestacji - chyba niewielki. 
 
Z drugiej strony - Kubie faktycznie czasem zdaje się brakować sensownych argumentów i odwołuje się do sentymentów bardziej. 
Być może z racji dłuższego pobytu Kuby w USA, jest to narracja dostosowana bardziej do amerykańskiego słuchacza - emocje, subiektywizm, Jerry Springer itp. 
 
Z trzeciej z kolei strony - można by przytoczyć niemieckich mężów stanu, którzy wybierają ideologię gospodarczo-polityczną kierując się dobrem kraju i własnym, a nie samą ideologią (np. Bismarck). 
Pomijając case pewnego Austriaka, który, jak twierdzi Korwin, oszalał dopiero później.  
Np. okres wolności gospodarczej po 2 WŚ trwał tylko tyle, aby móc wyprać i wprowadzić do gospodarki zagrabione podczas wojny mienie - ukradzione złoto, dzieła sztuki, pieniądze, kosztowności. 
(kilkanaście krajów utraciło na rzecz Niemiec całe swoje złoto, plus niezliczone zasoby cywilów pod okupacją). 
Potem Niemcy obrały kurs na protekcjonizm, na którym trwają aż do dziś. 
Podobnie Niemcy - protekcjonizmem i kolonializmem gospodarczym - uzyskały przewagę gospodarczą przed I WŚ - co zresztą było jedną z przyczyn zamachu, jako że utrzymywanie gospodarek sąsiednich w ubóstwie doprowadziło zależnych sąsiadów do desperacji.

siler 2015-10-28

@krawiec - to nie jest żaden szantaż, po prostu wyraziłem swoje zdanie na temat audycji. Chyba mogę nie ? :) Daje po prostu znać, że moim ulubionym radiu chciałbym raczej innych gości i inne tematy niż te z ostatniej audycji Kuby. Nie mam żadnej osobistej niechęci wobec Kuby, chyba to wyraźnie napisałem. Wszystkie poprzednie audycje były jak dla mnie ok, no ale zapraszanie gościa który kandyduje z jednej partii razem z Szumi, Palikotem, starymi komuchami i tego typu oszołomami to dla mnie porażka. W radiu wolnościowym tego typu osoby oczywiście fajnie byłoby widzieć ale raczej jako ciekawostka, a nie promocja ich przed wyborami... chociaż chyba w tym radiu ZLEW głosu nie zdobył żadnego :) Jeśli audycja Kuby będzie rozwijać się w kierunku promocji socjalizmu to naprawdę ciężko będzie mi polecić radio osobom które dotychczasową wiedzę o świecie czerpały z TV i gazet bo może się zdarzyć, że jeszcze się utwierdzą w swoich obecnych poglądach :)

Kuba 2015-10-30

Siler - szkoda. Cóż powiem jak w misiu : a gdyby przy Twoim stole wigilijnym usiał Twój syn który się może urodzi - a syn byłby lewicowym gejem - i chciałby połamać się opłatkiem z tym kolegą któremu policiłeś kontestacje - ale boisz się i wstydzisz że nadaje w niej Kuba czy wtedy miałbyś wiekszy czy mniejszy kłopot.  
Ciesze się ze masz do mnie respekt jako do człowieka. Pozdrawiam Kuba.

siler 2015-10-31

Nie wychowałbym syna na lewicowego geja, więc nie ma co rozważać ;P

Dodaj komentarz...Emigrant z wyboru - przekonany o racji mniejszości.
Socjalista zakochany w amerykańskiej wyjątkowości. "Political Junkie" nieprzepadający za instytucją kościoła. Mało tradycyjny - futurysta, świadomy komentator rzeczywistości. Niezależny dziennikarz, redaktor i właściciel programu Rozmowy w Nocy nadawanego z Washington DC.
Jedyny Nadający, który nie podpisuje się pod Misją Kontestacji


Prowadzi audycję Rozmowy w Nocy


Inne audycje tego autora:

Polska Laicka (2) - 4 lata temu

Koniec Świata - 4 lata temuOszustwo na 50 miliardów. (2) - 4 lata temuWięcej audycji...
A dzisiaj polecamy:
 align="center">
Program sponsorują:

Inicjatywa Poznań - - 30.00
Barbara - - 30.00
Iluzjonista Marcin Muszyński - - 20.00
Mr. Bury - - 23.00

Możesz i ty zasponsorować >>>

Promuj radioWydrukujDaj komuś ulotkęChcesz prowadzić audycję?Kontakt