Facebook
Podpis:
Numer GG:
KonteStacja.com - radio ludzi wolnych Cyber Forces
Dziś
21:00
audycja odwołana
Jutro
21:00
Jan Fijor zaprasza
Słuchaj radia
Wydanie Główne
wczoraj
Absolutnie wszystko, dla każdego, za darmo
Kontynuujemy analizę programów wyborczych. Dziś KO i Lewica. Równouprawnienie w sporcie. Inflacja. Inteligencja elektoratu. Darmowy Internet.
Jan Fijor zaprasza (1)
6 dni temu
Obligacje dla debili
(Janek już do Kraju Dziadów powrócon.) Absurdy polityki monetarnej. Przechowywanie wartości w złocie a inne aktywa. Za usterki techniczne przepraszamy – pogorszony dźwięk i urwana końcówka.
Skorzystaj z naszych projektów:

▸ Wolny Rynek - w liczbach
▸ Emigrujesz - posłuchaj najpierw
▸ KontestKino - filmy na wieczór
▸ Poważny kryzys - napisz

Audycja: Wydanie Główne 2015-10-26

Bluzgi, bluzgi, bluzgi...

Nadający: Marcin Hugo Kosiński i Marek Zemsta

Od tego się zaczyna. Potem jest niewiele lepiej. Czyli komentarz wyborczy 2015 via KonteStacja.

KOMENTARZE

andrzej 2015-10-27

KORWIN jest wygranym w pewnym sensie. Kiedy miał finansowanie z budżetu ? Chyba ostatnio jako UPR. Wow kiedy to było ?  
Poza tym mieszkam w naprawdę malutkim mieście - byłem członkiem komisji wyborczej i naprawdę mocno pozytywnie zaskoczyła mnie liczba oddanych głosów na KORWINA. Kiedyś to było zaledwie 3-5 ( jak się ktoś pomylił pewnie ). Nie jest źle.

kundel 2015-10-27

Marek, to jest niesamowite, że "autentyczność" komunisty jest do kupienia w kilka dni, a autentyczność "krula" przez >20 lat przebić się nie może. O co chodzi?

Emper 2015-10-27

Wolnościowcy, którzy uzyskali mandat: 
 
KNP: 
Jacek Wilk 
UPR: 
Bartosz Jóźwiak 
 
Koliber: 
Jakub Kulesza 
Tomasz Rzymkowski 
Magdalena Błeńska 
 
Republikanie:  
Tomasz Jaskóła 
Stanisław Tyszka (niepotwierdzone)

duriel 2015-10-27

a to Korwin nie gardzi finansowaniem czegoklwiek z budżetu i nie powinien odmówić przyjęcia choćby złotówki?

Piter 2015-10-27

Wybory wygrywa się obietnicami bez pokrycia...Głosowanie na Korwina wymaga pewnej wiedzy o polityce czy ekonomii . Bez tej wiedzy nikt nie zagłosuje na faceta który deklaruje że nic nie będzie dawał bo i po co ? Dlatego można powiedzieć że wyborcy Korwina to taka elita a tej nigdy nie jest dużo. I nawet jak ktoś o nich gada "kuce" to wierzcie mi mają większą wiedzę o polityce/ekonomii niż przeciętny 40 czy 50 latek.  
 
Poza tym zróbcie prosty eksperyment . Powiedzcie komuś że będzie zarabiał 5 tys zł. Reakcja: szukanie dziury w całym czy to aby to dobra propozycja. Ale powiedzcie mu że dajecie tysiaka za free. Reakcja : pełnia szczęścia. Takie techniki manipulacji stosują partie które chcą osiągnąć dobry wynik. Naprawdę to działa - przynajmniej na 90% populacji. Jest to warunek konieczny ale niewystarczający aby wybory wygrać. Tutaj sprawa jest już bardziej skomplikowana i wymaga pomocy zawodowców od mieszania ludziom w głowach )

dudi 2015-10-27

@duriel 
 
Bo zasady gry muszą być równe. Rezygnacja z subwencji w sytuacji, gdy reszta partii dostanie grube miliony przez najbliższe 4 lata, byłaby samobójstwem. Te pieniądze się przydadzą, żeby walka była wyrównana. Argument, że inni mają kasą, a my nie, dlatego przegrywamy, przestanie wreszcie obowiązywać. Jeżeli za 16mln zł nie uda im się stworzyć partii, która bez problemu dostanie się za 4 lata do Sejmu, to będzie już definitywny koniec partii Korwin. Nie będą mieli już absolutnie NIC na swoją obronę.

Monika 2015-10-27

Wadim Tyszkiewicz tylko wspierał Nowoczesną. Nie kandydował w ogóle. Pozostał samorządowcem https://www.facebook.com

Edon 2015-10-28

Ciekawe jakie poglądy w kwestii wolności osobistych ma Bartosz Jóźwiak?

Krzysztof z Bielska-Białej vel ByteEater 2015-10-28

Edon, on się nazywa Józwiak, nie przez ź. I był moim gościem, więc możesz przesłuchać: www.kontestacja.com

Marcin Banach 2015-10-28

Akurat potencjalnie kluczowe głosy zabrał Korwinowi Stonoga 
bez Stonogi  
0,0475636240005458 
z głosami oddanymi na Stonogę. 
0,0501919290273436

dudi 2015-10-28

Przeglądam sobie właśnie oficjalne wyniki tych wyborów i widzę, że Stonoga + Braun + KNP zdobyli ok. 60 tys. głosów! Tych głosów właśnie zabrakło Korwinowi! Zastanawiam się, po co oni w ogóle startowali do tych wyborów w sytuacji, gdy nie zarejestrowali list w całym kraju, bo to jest praktycznie z góry skazane na porażkę. Powinni poprzeć Korwina, ewentualnie mogli się dogadać i wystartować ze wspólnej listy. To jest zresztą paradoks, że w nazwie KORWIN jest słowo "koalicja", której tak naprawdę nie było.

Piter 2015-10-28

Start do wyborów Stonogi, Brauna , KNP to tylko świadczy o ambicjach liderów tych partii które są dla nich ważniejsze od celu do jakiego dążymy. Wiadomo że szanse na wybór bez zarejestrowania ogólnopolskiej listy są takie jak ...wygrana miliona w totka. W Krakowie były dwie listy Korwin i KNP paranoja. W innych okręgach wielu sympatyków KNP pewnie nie zagłosowało bo nie miało na kogo. W takiej sytuacji nie startowanie w wyborach i poparcie list Korwina było najlepszym wyjściem. A teraz to jest wielki znak zapytania odnośnie ich wiarygodności. Niestety ale ludzi poznaje się po czynach a nie po  
słowach.

Adam 2015-10-28

Fajny cytat a propos JKM: "Szaleństwem jest robić wciąż to samo i oczekiwać rożnych rezultatów." Wygląda na to, że obecność JKM w Sejmie I kadencji i obecnie w europarlamencie to zwyczajny "przypadek przy pracy". 
Jak można było być tak blisko i spi...lić taką (ostatnią) szansę. W USA o takim polityku mówi się "perennial loser".

Grzegorz32 2015-10-28

Panowie, sluchalem audycji z zainteresowaniem i podzielalem smutek wraz z wiekszoscia sluchaczy jakoze zamordyzm i paranoja na stale po raz kolejny zagoszcza w kraju nad Wisla.  
PiS wygral, bedzie (nie)wesolo ! 
 
W ostatnich minutach audycji troche sie niestety zawiodlem. Czemu prowadzacy wprowadza sluchaczy w blad. Czemu sieje nadzieje (wiadomo czyja matka jest nadzieja) posrod sluchajacych z kraju. Na dzien dzisiejszy jedynym konstruktywanym krokiem jaki moze podjac sluchac z Polski jest poprostu wyjazd z tego kraju. Prowadzacy - nie rozglaszajce hasel typu freedom in our lifetime bo krzywdzicie tylko ludzi. Nie kazcie im czekac na nie wiadomo jakie cuda natury liberalnej bo takowe sie nie zdarza !!!  
 
Lepiej jest dla czlowieka zaglosowac nogami, wyjechac juz dzisiaj po to zeby nabrac doswiadczenia, zebrac kapital i ewentualnie wrocic do Polski jak juz (o ile to sie kiedykolwiek zdarzy) zagosci w kraju liberalizm ! Przed wami drodzy rodacy 4 lata rzadow oszolomow, lepiej nie bedzie. Mowie to jako osoba ktora wyjechala ponad 10 lat temu i bynajmniej nie narzekam.  
Wszyscy natomiast Ci ktorzy mogli razem ze mna wyjechac a zostali w PL bo czekali na cud jako rezultat wolnorynkowych obietnic Tuska niestety sie nie doczekali.  
 
Sluchaczu, nie trac zycia na czekanie - dzialaj !

Daniel Piesto 2015-10-28

Zgadzam się z Hugonem. PiS nie będzie kradł tak nagminnie jak PO.

Piter 2015-10-28

Rządy PiSu to będzie dramatyczny skręt w lewo. Obiecane zasiłki na dziecko w wysokości podobnej jak w UK , wyciskanie hajsu z marketów, banków i z czego się tylko da . Czyli duże postępy socjalizmu. Co do kradzenia to jest taka zasada że lepszy stary złodziej od nowego (czy wyposzczonego) bo nowy musi się dorobić.  
 
Podoba mi się bardzo "diagnoza" Stonogi - trafił w samo sedno problemu . Bo problem jest w tym narodzie ; polityków ktoś w końcu wybiera. Nie żyjemy w dyktaturze tylko w demokracji gdzie jednym krzyżykiem można zmienić tą rzeczywistość. Za PRLu to można było mówić że nic od nas nie zależy a władza zła , dzisiaj jako naród odpowiadamy za wszystko co tu się dzieje.

Faraday007 2015-10-28

@14 
Gdzie emigrowałeś? 
Emigracja jest to zawsze bardzo ciekawym tematem. Myślę że nie długo znowu będzie tematem kontestacji nr 1.

Rysiek 2015-10-29

@16 Temat jest bardziej złożony niż Ci sie wydaje, wybory to jest teatrzyk , rzady mial objac pis bo stany wjechaly do europy . Wszystko co sie dzieje w Polsce to jest tylko wynik globalnej polityki my od '39 o niczym nie decydujemy.

Tailor 2015-10-30

Wcale bym się nie zdziwił, gdyby wybory były w jakiś sposób manipulowane, nawet w bardzo bezczelny sposób, o którym dowiemy się dopiero za wiele lat. Będzie kolejna wielka afera, która ludzi wzburzy, a po tygodniu wszystko ucichnie. Pomyślcie ile było tajemniczych akcji "seryjnego samobójcy", zabaw z teczkami, ile kontrowersji towarzyszy katastrofie smoleńskiej, ile jest w naszej polityce wałów, szamba, braku szacunku dla naszych pieniędzy itd. To wyborów nie sfałszują? Sądzę, że to tylko kwestia na ile bezczelne i hardcorowe są to manipulacje. A nawet jak wszystko kiedyś wyjdzie na jak, to PiS powie, że to wina PO, a PO, że to PiSiory, ewentualnie rzuci się plebsowi jakiegoś kozła ofiarnego, jakiegoś polityka drugiego sortu co innym podpadł, albo mało znaczącego UBeka i po sprawie. Będą też komisje śledcze, na których banda degeneratów, z których każdy ma coś za uszami będzie się przekrzykiwać: PAN MI PRZERWAŁ :-D Problem moim zdaniem polega głównie na tym, że po pierwsze przyzwyczailiśmy polityków do tego, że za nic nie odpowiadają i że godzimy się na to, że w dupie maja nasze wybory i pieniądze. Daliśmy się też wkręcić w zabawę pod pt. "dobry i zły glina", gdzie role na przemian odgrywają PO i PiS, oraz zależne od rządów tych dwóch partii media. To polityczny matrix, w którym dodatkowo olewamy każdego Neo jaki się pojawi. Bo jeden Neo powiedział coś o Hitlerze, drugi Neo to cham... Wiec nie bierzemy pod uwagę tego co o co im chodzi, tylko odwracamy wzrok, bo to chamy i prostaki! Tym bardziej to zabawne, w rzeczywistości, gdzie słowo "kurwa" pełni rolę przecinka i jest też kulminacyjnym momentem każdego występu kabaretowego. Korwin, Stonoga, Kukiz... to wszystko głupki i pajace zdaniem pana Henia z pod budki z piwem. Większość wyborców PiS i PO nie potrafi nawet uzasadnić dlaczego głosują na swoje partie. Jestem zwolennikiem niepopularnego poglądu: dramatem są sami obywatele a nie politycy. To jest wręcz elita wybrana wśród ludzi o mentalności wiejskiego głupka. Powiedzmy to otwarcie, ludzie w większości są zwyczajnie głupi, zawistni, niczym się nie interesują, nie szanują ani siebie nawzajem, ani cudzej własności (a już wspólnej to zupełnie). Ludzie są leniwi, mało kreatywni, postawę mają roszczeniową, na polityce i gospodarce się nie znają... Nasze społeczeństwo jest tez mocno konserwatywne, a to sprzyja mocno niechęci do jakichkolwiek zmian i eksperymentów, w tym oddaniu głosu na nową partię. Chrześcijańskie upodobanie do dualnego widzenia rzeczywistości jeszcze ten stan rzeczy pogłębia. Są tylko czarni i czerwoni! Nic pomiędzy... Polaków mało tez interesuje prawda, bardziej chodzi o udowodnienie swoich racji i pognębienie tych co myślą inaczej. Bezczelność i trwanie przy swoim w zaparte, wbrew faktom, wbrew logice... Nie sądzę żeby to się zmieniło w przeciągu kilku następnych pokoleń. Młodzi w dużej części przesiąkają tylko tym klimatem i tego samego nauczą swoje dzieci. Podziękujmy Niemcom za wybicie elit, komuchom za upadek gospodarki i pranie mózgów prowadzone na ludności miast i wsi, podziękujmy mediom za to że traktują nas jak głupków, artystom serwującym nam tandetę, kościołowi za to, że zrobili z ludzi pozbawione indywidualności, beczące smętnie owce widzące świat czarno-biało.

Dodaj komentarz...

Marcin Hugo Kosiński i Marek Zemsta


Libertarianin. Przedsiębiorca. Dziennikarz.

Właściciel radia KonteStacja. Od ponad 12 lat, propagator wolności słowa, nieszablonowego podejścia do własnego życia i kreatywnej edukacji.

Założyciel newslettera Ideoskop.pl mówiącego o niebabalnych pomysłach na biznes, które ktoś gdzieś wdrożył w życie oraz platformy edukacyjnej Edukatorium.pl dla osób przedsiębiorczych.

A do tego jeszcze bloger w Kosinski.IT

Prowadzi audycję na żywo Wydanie Główne od której się wszystko zaczęło. Jest wciąż główną pozycją rozgłośni. Niebanalne tematy i ciekawi goście. W poniedziałki o 21.00


Medale:

Prowokator miesiąca
srebrny
Inne audycje tego autora:Czy to koniec wolnego Hong Kongu? (1) - 2 tygodnie temu

10 groszy za indyka (1) - 3 tygodnie temu

YT wciąż jest najlepszy? (3) - 5 tygodni temu

wRealu24 niesłusznie skasowane! (3) - 6 tygodni temu

Oddaje500plus chellange! (13) - 7 tygodni temu

Więcej audycji...

Kontestacja ma juz 10 lat! (2) - 2 miesiące temu

Bodnar broni zbrodniarza? (2) - 2 miesiące temu

Uwaga urzędniczy bełkot (3) - 3 miesiące temu

Lobby alkoholowe znowu wygrało (4) - 3 miesiące temu

Czy wolnościowiec może brać 500+? (12) - 4 miesiące temu

Film Sekielskiego bije rekordy (18) - 4 miesiące temu

Korki drogowe nie są takie złe (3) - 4 miesiące temu

Seks w krzakach czy w samochodzie? (2) - 5 miesiące temu

Czy będą matury? (1) - 5 miesięcy temu


Wydanie specjalne w pociagu PKP (2) - 6 miesięcy temu

Homoseksualiści do wiezienia (3) - 6 miesięcy temu

Flaszka prawem, nie towarem (1) - 6 miesięcy temu

Niech już nas w końcu skażą (12) - 7 miesięcy temu

ROI z obywatela (9) - 7 miesięcy temuCzy Taśmy Kaczyńskiego to lipa? (4) - 7 miesięcy temu

Bezrobotni zostana abstynentami (4) - 8 miesięcy temu

Czy Adamowicz musiał zginąć? (9) - 8 miesięcy temu

Emigranci psują nasze dzieci! (7) - 8 miesięcy temu

Kiedy można zabić intruza? - 9 miesięcy temu

Magiczne szable i tarcze (1) - 9 miesięcy temu


Kto zaorał Hugo? - 10 miesięcy temu

Kto ukradł nam Marsz? (1) - 10 miesięcy temu


Twój głos nic nie znaczy (6) - 11 miesięcy temu

Studia nie mogą być dla wszystkich (1) - 11 miesięcy temu

Dlaczego nie rządzą nami strażacy? (2) - 11 miesięcy temu

Polskie produkty mogą być gorsze (4) - 11 miesięcy temu

Matka Boska Dotacyjna (9) - 11 miesięcy temu

Ile kosztuje dzwon? (4) - ponad rok temu

Rozwody przez internet - ponad rok temu


Jedzenie można wyrzucać (6) - ponad rok temu

Podatki, które się opłacają? (3) - ponad rok temu

RODO nie jest potrzebne! (2) - ponad rok temu


Wytrychy na cenzurowanym (4) - ponad rok temu

Autostopem na Kitaj (2) - ponad rok temu


Zdrajcy sprawy (4) - ponad rok temu


Czy istnieją niezależne media? (3) - ponad rok temu


Taxi zamiast PKS (4) - ponad rok temu

Jedna miska na 10 kobiet (6) - ponad rok temu

A może by się tak nie wcinać? (3) - ponad rok temu

Nie daj sie golić za muzykę (3) - ponad rok temu


Każdy w końcu umrze (2) - ponad rok temuZnajdź swojego alfonsa (11) - ponad rok temu

Zabić czy usunąć? (7) - ponad rok temu

Jak zostać Dworcem? (1) - ponad rok temu

Życie rodzinne kwitnie w kolejce. (5) - ponad rok temu


Jak pędzić bimber (10) - ponad rok temu

Czy bańka już pękła? (8) - ponad rok temu

Małżeństwo się nie opłaca (20) - ponad rok temu


Nie kupujcie polskich produktów (15) - ponad rok temu

Pracodawcy dziękują Morawieckiemu (22) - ponad rok temu

Darmowa edukacja jest za droga! (2) - ponad rok temu

Nowy, legalny hazard (2) - ponad rok temu

Złodzieje ciepła atakują (18) - ponad rok temu

ZUS nie chce 5 mld (2) - ponad rok temu

Black Friday po polsku (4) - ponad rok temu

Nowy próg podatkowy (11) - ponad rok temu

Wszyscy jestesmy zlodziejami (5) - ponad rok temu


Koniec polskich spółek w UK? (1) - ponad rok temu

Za tanie linie lotnicze (8) - ponad rok temu

Jak omijać kontrolę państwa (9) - 2 lata temu

Kto blokuje zakup kryptowalut? (5) - 2 lata temu

Ile zapłacisz za nowe seriale (5) - 2 lata temu


O jedna wyplatę mniej (3) - 2 lata temu


Wolnościowcy upadają (13) - 2 lata temu
A klientów mamy w nosie (1) - 2 lata temu

Za co lubię Unię Europejską (18) - 2 lata temu

Czy wziąłbyś order? (22) - 2 lata temuTwoje hasła są za słabe! (6) - 2 lata temu

Niemcy cenzurują internet (4) - 2 lata temu

Do apteki dopłyniesz wpław (7) - 3 lata temu


Wywiad z terrorystą (34) - 3 lata temu


Kto spekuluje masłem? (3) - 3 lata temu

Czy Asbiro to sekta? (12) - 3 lata temu

Czy chciałbyś tyle zarabiać? (15) - 3 lata temu
Lewak zmusza do picia wódki (9) - 3 lata temuChcę sprzedać nerkę męża! (38) - 3 lata temu


No to nacjonalizujemy hazard (4) - 3 lata temu

Warto być biednym (8) - 3 lata temu

Czy Kościół kradnie? (5) - 3 lata temu
Na chuja nam dzietność? (13) - 3 lata temu

Polska skazała terrorystę (6) - 3 lata temu
Do czego prowadzi socjalizm? (5) - 3 lata temuBandyta, ale polski bandyta (13) - 4 lata temu

Urzędnik przy każdym dziecku (7) - 4 lata temu

Jak unikać długów? (1) - 4 lata temuBluzgi, bluzgi, bluzgi... (20) - 4 lata temu

Znamy wyniki wyborów (21) - 4 lata temu


Majonezowi mówimy NIE (16) - 4 lata temu

Koniec z handlem dziećmi (10) - 4 lata temu

Ujawniamy prawdziwego trolla (3) - 4 lata temu


"Te wybory to przełom" (24) - 4 lata temuPo co mieszkać w Polsce? (11) - 5 lata temu

Hugo w Business Misji (6) - 5 lata temu
Jak nie płacić mandatów? (4) - 5 lata temuObalamy mity nt. energetyki (40) - 5 lata temuCzy alimenty powinny istnieć? (29) - 5 lata temu

Idziemy palić opony pod sejm (9) - 5 lata temuMożesz jeździć na gapę (10) - 5 lat temuKorwinowsko i emigracyjnie (14) - 5 lat temu


Dlaczego tutaj jest tak drogo? (13) - 5 lat temu

Górnicy mordują ludzi (19) - 5 lat temu

Wolni ludzie się nie żenią (12) - 6 lat temuPrzepracowała 17 lat w ZUS-ie (23) - 6 lat temu


Czy Owsiak kradnie? (26) - 6 lat temu

Czy Żydzi są terrorystami? (18) - 6 lat temu


Jak zabrać 15 milionów? (42) - 6 lat temu


Jak wygrać 24 MacBooki (17) - 6 lat temu
Ile dałbyś za dziecko? (25) - 6 lat temu


Jak kraść? (49) - 6 lat temu


Opodatkujmy rowerzystów (32) - 6 lat temu

Ja zawsze chcę pić... (18) - 6 lat temu

Jak zabić krowę? (46) - 6 lat temuJak wycenić dziecko? (9) - 6 lat temu

MLM to ściema (67) - 7 lat temu

Dupy z Wykopu (40) - 7 lat temuCzy Polacy to kapusie? (44) - 7 lat temu


Kontestatorskie życzenia (6) - 7 lat temu
Czy na taką partię czekamy? (30) - 7 lat temuCzy rolnicy nas okradają? (43) - 7 lat temu

Jak manipulują media? (12) - 7 lat temu


Nietypowe lekarstwo na kaca (5) - 7 lat temu

Korporacje są wyzyskiwane! (23) - 7 lat temu


Wódka czy panienki? (19) - 8 lat temu


Jak nie płacić mandatów? (12) - 8 lat temu


Martin: Jak rzuciłem etat? (27) - 8 lat temu

Gdzie są nasze pieniądze? (13) - 8 lat temu

Squatter przejmuje audycję! (44) - 8 lat temu


Jak się wykańcza firmy (6) - 8 lat temu


Panie, jak protestować? (31) - 8 lat temu

ACTA samo zło (87) - 8 lat temu
ZUS jako partner biznesowy (13) - 8 lat temu

Naloty na graczy (17) - 8 lat temu


Wieczór powyborczy (61) - 8 lat temu

Wręcz przeciwny tygodnik (46) - 8 lat temu
Ile powinien zarabiać poseł? (14) - 8 lat temu


Cała prawda o szczepieniach (22) - 8 lat temu

Nie bądź Jeleniem! (12) - 8 lat temu


Przemyt to grzech! (39) - 8 lat temu

Sześciolatki do szkoły? (68) - 8 lat temuNowe podatki Unii Europejskiej (22) - 8 lat temu

Krągły fetyszyzm (38) - 9 lat temu


Frondo, nie idź tą drogą! (31) - 9 lat temuDemaskujemy manipulacje TVN (31) - 9 lat temuBereta LIVE 2/2 (68) - 9 lat temu

Bereta LIVE 1/2 (33) - 9 lat temu
Świat wg PARP godzina druga (7) - 9 lat temu


Dziękujemy ci Platformo (27) - 9 lat temu

Czy Windows jest zbyt drogi? (56) - 9 lat temuTa złodziejska prywatyzacja (36) - 9 lat temuTelewizja śniadaniowa (20) - 9 lat temu


Prawa posiadaczy broni (4) - 9 lat temu


Oszustwa na fotoradarach (6) - 9 lat temu


Jak robią nas w balona (33) - 9 lat temu
Czy media kłamią? (38) - 9 lat temu


Rób, do cholery, dzieci! (11) - 9 lat temu

Dlaczego zarabiasz tak mało? (66) - 9 lat temu

KonteStacja pisze książkę (65) - 10 lat temu


ZUS emigruje do USA (15) - 10 lat temuTylko tutaj nie ma cenzury (32) - 10 lat temu


Jak ukraść dziecko? (9) - 10 lat temu

cHWDP reaktywacja! (12) - 10 lat temu

Martin o PKP w TVN (4) - 10 lat temuKrzyże w szkołach??? (23) - 10 lat temu

Wymyślamy partię idealną (5) - 10 lat temu


O buncie informatyków (8) - 10 lat temuUE powstała! (2) - 10 lat temu

Pilot pierwszego sezonu (5) - 10 lat temu

A dzisiaj polecamy:
 align="center">
Program sponsorują:

Blog o zarabianiu w internecie - - 20.00
Montaż Anten Warszawa - - 20.00
Sklep bhp nowy sącz, tarnów - Volpex.pl - - 20.00
Grzegorz z Zielonej Góry - - 100.00
okna dako complex - - 20.00
Wypożyczalnia samochodów Nowy Sącz... - - 20.00
Rafał - - 100.00

Możesz i ty zasponsorować >>>

Promuj radioWydrukujDaj komuś ulotkęChcesz prowadzić audycję?Kontakt