Facebook
Podpis:
Numer GG:
KonteStacja.com - radio ludzi wolnych Cyber Forces
Jutro
20:00
Firma na emigracji
Pon
21:00
Wydanie Główne
Słuchaj radia
Wydanie Główne (4)
5 dni temu
Bitwa o wozy rozstrzygnięta!
Czyli komentarz po I turze wyborów. Czy iść głosować? CHAZ umiera? Czy Trzaskowski będzie hamulcowym? Biurokracja. Spadek ruchu w Galeriach. Słuchacz opowiada o mandacie za brak maski....
Świat Kamila C. | Biznes | Wywiady
przedwczoraj
Finanse i nieruchomości - Daniel Makowski |#541
Daniel Makowski Przez kilka lat działał w branży finansowo- kredytowej. Obecnie prowadzi firmę zajmującą się przygotowaniem gotowców inwestycyjnych mieszkaniowych dla inwestorów ,...
Skorzystaj z naszych projektów:

▸ Wolny Rynek - w liczbach
▸ Emigrujesz - posłuchaj najpierw
▸ KontestKino - filmy na wieczór
▸ Poważny kryzys - napisz

Audycja: Wydanie Główne 2015-10-26

Bluzgi, bluzgi, bluzgi...

Nadający: Marcin Hugo Kosiński i Marek Zemsta

Od tego się zaczyna. Potem jest niewiele lepiej. Czyli komentarz wyborczy 2015 via KonteStacja.

KOMENTARZE

andrzej 2015-10-27

KORWIN jest wygranym w pewnym sensie. Kiedy miał finansowanie z budżetu ? Chyba ostatnio jako UPR. Wow kiedy to było ?  
Poza tym mieszkam w naprawdę malutkim mieście - byłem członkiem komisji wyborczej i naprawdę mocno pozytywnie zaskoczyła mnie liczba oddanych głosów na KORWINA. Kiedyś to było zaledwie 3-5 ( jak się ktoś pomylił pewnie ). Nie jest źle.

kundel 2015-10-27

Marek, to jest niesamowite, że "autentyczność" komunisty jest do kupienia w kilka dni, a autentyczność "krula" przez >20 lat przebić się nie może. O co chodzi?

Emper 2015-10-27

Wolnościowcy, którzy uzyskali mandat: 
 
KNP: 
Jacek Wilk 
UPR: 
Bartosz Jóźwiak 
 
Koliber: 
Jakub Kulesza 
Tomasz Rzymkowski 
Magdalena Błeńska 
 
Republikanie:  
Tomasz Jaskóła 
Stanisław Tyszka (niepotwierdzone)

duriel 2015-10-27

a to Korwin nie gardzi finansowaniem czegoklwiek z budżetu i nie powinien odmówić przyjęcia choćby złotówki?

Piter 2015-10-27

Wybory wygrywa się obietnicami bez pokrycia...Głosowanie na Korwina wymaga pewnej wiedzy o polityce czy ekonomii . Bez tej wiedzy nikt nie zagłosuje na faceta który deklaruje że nic nie będzie dawał bo i po co ? Dlatego można powiedzieć że wyborcy Korwina to taka elita a tej nigdy nie jest dużo. I nawet jak ktoś o nich gada "kuce" to wierzcie mi mają większą wiedzę o polityce/ekonomii niż przeciętny 40 czy 50 latek.  
 
Poza tym zróbcie prosty eksperyment . Powiedzcie komuś że będzie zarabiał 5 tys zł. Reakcja: szukanie dziury w całym czy to aby to dobra propozycja. Ale powiedzcie mu że dajecie tysiaka za free. Reakcja : pełnia szczęścia. Takie techniki manipulacji stosują partie które chcą osiągnąć dobry wynik. Naprawdę to działa - przynajmniej na 90% populacji. Jest to warunek konieczny ale niewystarczający aby wybory wygrać. Tutaj sprawa jest już bardziej skomplikowana i wymaga pomocy zawodowców od mieszania ludziom w głowach )

dudi 2015-10-27

@duriel 
 
Bo zasady gry muszą być równe. Rezygnacja z subwencji w sytuacji, gdy reszta partii dostanie grube miliony przez najbliższe 4 lata, byłaby samobójstwem. Te pieniądze się przydadzą, żeby walka była wyrównana. Argument, że inni mają kasą, a my nie, dlatego przegrywamy, przestanie wreszcie obowiązywać. Jeżeli za 16mln zł nie uda im się stworzyć partii, która bez problemu dostanie się za 4 lata do Sejmu, to będzie już definitywny koniec partii Korwin. Nie będą mieli już absolutnie NIC na swoją obronę.

Monika 2015-10-27

Wadim Tyszkiewicz tylko wspierał Nowoczesną. Nie kandydował w ogóle. Pozostał samorządowcem https://www.facebook.com

Edon 2015-10-28

Ciekawe jakie poglądy w kwestii wolności osobistych ma Bartosz Jóźwiak?

Krzysztof z Bielska-Białej vel ByteEater 2015-10-28

Edon, on się nazywa Józwiak, nie przez ź. I był moim gościem, więc możesz przesłuchać: www.kontestacja.com

Marcin Banach 2015-10-28

Akurat potencjalnie kluczowe głosy zabrał Korwinowi Stonoga 
bez Stonogi  
0,0475636240005458 
z głosami oddanymi na Stonogę. 
0,0501919290273436

dudi 2015-10-28

Przeglądam sobie właśnie oficjalne wyniki tych wyborów i widzę, że Stonoga + Braun + KNP zdobyli ok. 60 tys. głosów! Tych głosów właśnie zabrakło Korwinowi! Zastanawiam się, po co oni w ogóle startowali do tych wyborów w sytuacji, gdy nie zarejestrowali list w całym kraju, bo to jest praktycznie z góry skazane na porażkę. Powinni poprzeć Korwina, ewentualnie mogli się dogadać i wystartować ze wspólnej listy. To jest zresztą paradoks, że w nazwie KORWIN jest słowo "koalicja", której tak naprawdę nie było.

Piter 2015-10-28

Start do wyborów Stonogi, Brauna , KNP to tylko świadczy o ambicjach liderów tych partii które są dla nich ważniejsze od celu do jakiego dążymy. Wiadomo że szanse na wybór bez zarejestrowania ogólnopolskiej listy są takie jak ...wygrana miliona w totka. W Krakowie były dwie listy Korwin i KNP paranoja. W innych okręgach wielu sympatyków KNP pewnie nie zagłosowało bo nie miało na kogo. W takiej sytuacji nie startowanie w wyborach i poparcie list Korwina było najlepszym wyjściem. A teraz to jest wielki znak zapytania odnośnie ich wiarygodności. Niestety ale ludzi poznaje się po czynach a nie po  
słowach.

Adam 2015-10-28

Fajny cytat a propos JKM: "Szaleństwem jest robić wciąż to samo i oczekiwać rożnych rezultatów." Wygląda na to, że obecność JKM w Sejmie I kadencji i obecnie w europarlamencie to zwyczajny "przypadek przy pracy". 
Jak można było być tak blisko i spi...lić taką (ostatnią) szansę. W USA o takim polityku mówi się "perennial loser".

Grzegorz32 2015-10-28

Panowie, sluchalem audycji z zainteresowaniem i podzielalem smutek wraz z wiekszoscia sluchaczy jakoze zamordyzm i paranoja na stale po raz kolejny zagoszcza w kraju nad Wisla.  
PiS wygral, bedzie (nie)wesolo ! 
 
W ostatnich minutach audycji troche sie niestety zawiodlem. Czemu prowadzacy wprowadza sluchaczy w blad. Czemu sieje nadzieje (wiadomo czyja matka jest nadzieja) posrod sluchajacych z kraju. Na dzien dzisiejszy jedynym konstruktywanym krokiem jaki moze podjac sluchac z Polski jest poprostu wyjazd z tego kraju. Prowadzacy - nie rozglaszajce hasel typu freedom in our lifetime bo krzywdzicie tylko ludzi. Nie kazcie im czekac na nie wiadomo jakie cuda natury liberalnej bo takowe sie nie zdarza !!!  
 
Lepiej jest dla czlowieka zaglosowac nogami, wyjechac juz dzisiaj po to zeby nabrac doswiadczenia, zebrac kapital i ewentualnie wrocic do Polski jak juz (o ile to sie kiedykolwiek zdarzy) zagosci w kraju liberalizm ! Przed wami drodzy rodacy 4 lata rzadow oszolomow, lepiej nie bedzie. Mowie to jako osoba ktora wyjechala ponad 10 lat temu i bynajmniej nie narzekam.  
Wszyscy natomiast Ci ktorzy mogli razem ze mna wyjechac a zostali w PL bo czekali na cud jako rezultat wolnorynkowych obietnic Tuska niestety sie nie doczekali.  
 
Sluchaczu, nie trac zycia na czekanie - dzialaj !

Daniel Piesto 2015-10-28

Zgadzam się z Hugonem. PiS nie będzie kradł tak nagminnie jak PO.

Piter 2015-10-28

Rządy PiSu to będzie dramatyczny skręt w lewo. Obiecane zasiłki na dziecko w wysokości podobnej jak w UK , wyciskanie hajsu z marketów, banków i z czego się tylko da . Czyli duże postępy socjalizmu. Co do kradzenia to jest taka zasada że lepszy stary złodziej od nowego (czy wyposzczonego) bo nowy musi się dorobić.  
 
Podoba mi się bardzo "diagnoza" Stonogi - trafił w samo sedno problemu . Bo problem jest w tym narodzie ; polityków ktoś w końcu wybiera. Nie żyjemy w dyktaturze tylko w demokracji gdzie jednym krzyżykiem można zmienić tą rzeczywistość. Za PRLu to można było mówić że nic od nas nie zależy a władza zła , dzisiaj jako naród odpowiadamy za wszystko co tu się dzieje.

Faraday007 2015-10-28

@14 
Gdzie emigrowałeś? 
Emigracja jest to zawsze bardzo ciekawym tematem. Myślę że nie długo znowu będzie tematem kontestacji nr 1.

Rysiek 2015-10-29

@16 Temat jest bardziej złożony niż Ci sie wydaje, wybory to jest teatrzyk , rzady mial objac pis bo stany wjechaly do europy . Wszystko co sie dzieje w Polsce to jest tylko wynik globalnej polityki my od '39 o niczym nie decydujemy.

Tailor 2015-10-30

Wcale bym się nie zdziwił, gdyby wybory były w jakiś sposób manipulowane, nawet w bardzo bezczelny sposób, o którym dowiemy się dopiero za wiele lat. Będzie kolejna wielka afera, która ludzi wzburzy, a po tygodniu wszystko ucichnie. Pomyślcie ile było tajemniczych akcji "seryjnego samobójcy", zabaw z teczkami, ile kontrowersji towarzyszy katastrofie smoleńskiej, ile jest w naszej polityce wałów, szamba, braku szacunku dla naszych pieniędzy itd. To wyborów nie sfałszują? Sądzę, że to tylko kwestia na ile bezczelne i hardcorowe są to manipulacje. A nawet jak wszystko kiedyś wyjdzie na jak, to PiS powie, że to wina PO, a PO, że to PiSiory, ewentualnie rzuci się plebsowi jakiegoś kozła ofiarnego, jakiegoś polityka drugiego sortu co innym podpadł, albo mało znaczącego UBeka i po sprawie. Będą też komisje śledcze, na których banda degeneratów, z których każdy ma coś za uszami będzie się przekrzykiwać: PAN MI PRZERWAŁ :-D Problem moim zdaniem polega głównie na tym, że po pierwsze przyzwyczailiśmy polityków do tego, że za nic nie odpowiadają i że godzimy się na to, że w dupie maja nasze wybory i pieniądze. Daliśmy się też wkręcić w zabawę pod pt. "dobry i zły glina", gdzie role na przemian odgrywają PO i PiS, oraz zależne od rządów tych dwóch partii media. To polityczny matrix, w którym dodatkowo olewamy każdego Neo jaki się pojawi. Bo jeden Neo powiedział coś o Hitlerze, drugi Neo to cham... Wiec nie bierzemy pod uwagę tego co o co im chodzi, tylko odwracamy wzrok, bo to chamy i prostaki! Tym bardziej to zabawne, w rzeczywistości, gdzie słowo "kurwa" pełni rolę przecinka i jest też kulminacyjnym momentem każdego występu kabaretowego. Korwin, Stonoga, Kukiz... to wszystko głupki i pajace zdaniem pana Henia z pod budki z piwem. Większość wyborców PiS i PO nie potrafi nawet uzasadnić dlaczego głosują na swoje partie. Jestem zwolennikiem niepopularnego poglądu: dramatem są sami obywatele a nie politycy. To jest wręcz elita wybrana wśród ludzi o mentalności wiejskiego głupka. Powiedzmy to otwarcie, ludzie w większości są zwyczajnie głupi, zawistni, niczym się nie interesują, nie szanują ani siebie nawzajem, ani cudzej własności (a już wspólnej to zupełnie). Ludzie są leniwi, mało kreatywni, postawę mają roszczeniową, na polityce i gospodarce się nie znają... Nasze społeczeństwo jest tez mocno konserwatywne, a to sprzyja mocno niechęci do jakichkolwiek zmian i eksperymentów, w tym oddaniu głosu na nową partię. Chrześcijańskie upodobanie do dualnego widzenia rzeczywistości jeszcze ten stan rzeczy pogłębia. Są tylko czarni i czerwoni! Nic pomiędzy... Polaków mało tez interesuje prawda, bardziej chodzi o udowodnienie swoich racji i pognębienie tych co myślą inaczej. Bezczelność i trwanie przy swoim w zaparte, wbrew faktom, wbrew logice... Nie sądzę żeby to się zmieniło w przeciągu kilku następnych pokoleń. Młodzi w dużej części przesiąkają tylko tym klimatem i tego samego nauczą swoje dzieci. Podziękujmy Niemcom za wybicie elit, komuchom za upadek gospodarki i pranie mózgów prowadzone na ludności miast i wsi, podziękujmy mediom za to że traktują nas jak głupków, artystom serwującym nam tandetę, kościołowi za to, że zrobili z ludzi pozbawione indywidualności, beczące smętnie owce widzące świat czarno-biało.

Dodaj komentarz...

Marcin Hugo Kosiński i Marek Zemsta


Libertarianin. Przedsiębiorca. Dziennikarz.

Właściciel radia KonteStacja. Od ponad 12 lat, propagator wolności słowa, nieszablonowego podejścia do własnego życia i kreatywnej edukacji.

Założyciel newslettera Ideoskop.pl mówiącego o niebabalnych pomysłach na biznes, które ktoś gdzieś wdrożył w życie oraz platformy edukacyjnej Edukatorium.pl dla osób przedsiębiorczych.

A do tego jeszcze bloger w Kosinski.IT

Prowadzi audycję na żywo Wydanie Główne od której się wszystko zaczęło. Jest wciąż główną pozycją rozgłośni. Niebanalne tematy i ciekawi goście. W poniedziałki o 21.00


Medale:

Prowokator miesiąca
złoty!
Inne audycje tego autora:



Czy LGBT to ludzie? (5) - 3 tygodnie temu

Dotacji w lipcu nie będzie (1) - 5 tygodnie temu

Czy policjanci się wstydzą (1) - 6 tygodni temu

Nowy (nie)podatek od smartfonów (3) - 7 tygodni temu

Gazem w przedsiębiorców - 7 tygodni temu

Więcej audycji...
Węgiel jest święty (1) - 8 tygodni temu

W co mają inwestować normiki? (12) - 2 miesiące temu

W szpitalach nie ma kolejek (4) - 2 miesiące temu

Zagrajmy w grę (2) - 3 miesiące temu

Turkmenistan pokonał wirusa! - 3 miesiące temu


Jestem na kwarantannie! (1) - 3 miesiące temu

Dlaczego nie warto #zostawaćwdomu? (5) - 4 miesiące temu

Jak zarobić na koronawirusie? (2) - 4 miesiące temu

Kupujcie makaron - coronavirus u bram (2) - 4 miesiące temu


W Niemczech bieda! - 5 miesiące temu

Nauczyciele zarabiają za mało! (2) - 5 miesiące temu


Byle by przeżyć (2) - 5 miesięcy temu




Rząd Cię szybko uzdrowi (1) - 6 miesięcy temu

Idzie drożyzna (2) - 7 miesięcy temu


Muzeum z najwyższej półki (1) - 7 miesięcy temu


Kiedy ojczyzna wzywa! (2) - 8 miesięcy temu

Zabił świnię, a odpowie... - 8 miesięcy temu

Hugo zostaje kurem domowym (3) - 8 miesięcy temu

Kto nas będzie leczył? (4) - 8 miesięcy temu

Upadli politycy, imperia i konsumenci (7) - 9 miesięcy temu

Polską rządzą emeryci i rolnicy (6) - 9 miesięcy temu


Siłownia w domu i w zagrodzie (6) - 9 miesięcy temu

Francja wprowadza ACTA2 (3) - 9 miesięcy temu




Czy to koniec wolnego Hong Kongu? (1) - 10 miesięcy temu

10 groszy za indyka (1) - 10 miesięcy temu

YT wciąż jest najlepszy? (3) - 11 miesięcy temu

wRealu24 niesłusznie skasowane! (3) - 11 miesięcy temu

Oddaje500plus chellange! (13) - 11 miesięcy temu

Czy na Ukrainie wygrali libertarianie? (6) - 11 miesięcy temu

Kontestacja ma juz 10 lat! (2) - 11 miesięcy temu

Bodnar broni zbrodniarza? (2) - 11 miesięcy temu

Uwaga urzędniczy bełkot (3) - ponad rok temu

Lobby alkoholowe znowu wygrało (4) - ponad rok temu

Czy wolnościowiec może brać 500+? (12) - ponad rok temu

Film Sekielskiego bije rekordy (18) - ponad rok temu

Korki drogowe nie są takie złe (3) - ponad rok temu

Seks w krzakach czy w samochodzie? (2) - ponad rok temu

Czy będą matury? (1) - ponad rok temu


Wydanie specjalne w pociagu PKP (2) - ponad rok temu

Homoseksualiści do wiezienia (3) - ponad rok temu

Flaszka prawem, nie towarem (1) - ponad rok temu

Niech już nas w końcu skażą (12) - ponad rok temu

ROI z obywatela (9) - ponad rok temu



Czy Taśmy Kaczyńskiego to lipa? (4) - ponad rok temu

Bezrobotni zostana abstynentami (4) - ponad rok temu

Czy Adamowicz musiał zginąć? (9) - ponad rok temu

Emigranci psują nasze dzieci! (7) - ponad rok temu

Kiedy można zabić intruza? - ponad rok temu

Magiczne szable i tarcze (1) - ponad rok temu


Kto zaorał Hugo? - ponad rok temu

Kto ukradł nam Marsz? (1) - ponad rok temu


Twój głos nic nie znaczy (6) - ponad rok temu



Polskie produkty mogą być gorsze (4) - ponad rok temu

Matka Boska Dotacyjna (9) - ponad rok temu

Ile kosztuje dzwon? (4) - ponad rok temu

Rozwody przez internet - ponad rok temu


Jedzenie można wyrzucać (6) - ponad rok temu

Podatki, które się opłacają? (3) - ponad rok temu

RODO nie jest potrzebne! (2) - ponad rok temu


Wytrychy na cenzurowanym (4) - ponad rok temu

Autostopem na Kitaj (2) - ponad rok temu


Zdrajcy sprawy (4) - 2 lata temu




Taxi zamiast PKS (4) - 2 lata temu

Jedna miska na 10 kobiet (6) - 2 lata temu


Nie daj sie golić za muzykę (3) - 2 lata temu


Każdy w końcu umrze (2) - 2 lata temu



Znajdź swojego alfonsa (11) - 2 lata temu

Zabić czy usunąć? (7) - 2 lata temu

Jak zostać Dworcem? (1) - 2 lata temu



Jak pędzić bimber (10) - 2 lata temu

Czy bańka już pękła? (8) - 2 lata temu

Małżeństwo się nie opłaca (20) - 2 lata temu





Nowy, legalny hazard (2) - 3 lata temu

Złodzieje ciepła atakują (18) - 3 lata temu

ZUS nie chce 5 mld (2) - 3 lata temu

Black Friday po polsku (4) - 3 lata temu

Nowy próg podatkowy (11) - 3 lata temu

Wszyscy jestesmy zlodziejami (5) - 3 lata temu






Koniec polskich spółek w UK? (1) - 3 lata temu

Za tanie linie lotnicze (8) - 3 lata temu

Jak omijać kontrolę państwa (9) - 3 lata temu

Kto blokuje zakup kryptowalut? (5) - 3 lata temu

Ile zapłacisz za nowe seriale (5) - 3 lata temu






O jedna wyplatę mniej (3) - 3 lata temu


Wolnościowcy upadają (13) - 3 lata temu




A klientów mamy w nosie (1) - 3 lata temu

Za co lubię Unię Europejską (18) - 3 lata temu

Czy wziąłbyś order? (22) - 3 lata temu



Twoje hasła są za słabe! (6) - 3 lata temu

Niemcy cenzurują internet (4) - 3 lata temu

Do apteki dopłyniesz wpław (7) - 3 lata temu


Wywiad z terrorystą (34) - 3 lata temu


Kto spekuluje masłem? (3) - 3 lata temu

Czy Asbiro to sekta? (12) - 3 lata temu

Czy chciałbyś tyle zarabiać? (15) - 3 lata temu




Lewak zmusza do picia wódki (9) - 4 lata temu



Chcę sprzedać nerkę męża! (43) - 4 lata temu


No to nacjonalizujemy hazard (4) - 4 lata temu

Warto być biednym (8) - 4 lata temu

Czy Kościół kradnie? (5) - 4 lata temu








Na chuja nam dzietność? (13) - 4 lata temu









Polska skazała terrorystę (6) - 4 lata temu








Do czego prowadzi socjalizm? (5) - 4 lata temu















Bandyta, ale polski bandyta (13) - 5 lata temu

Urzędnik przy każdym dziecku (7) - 5 lata temu





Jak unikać długów? (1) - 5 lata temu







Bluzgi, bluzgi, bluzgi... (20) - 5 lata temu

Znamy wyniki wyborów (21) - 5 lata temu






Majonezowi mówimy NIE (16) - 5 lata temu





Koniec z handlem dziećmi (10) - 5 lat temu

Ujawniamy prawdziwego trolla (3) - 5 lat temu










"Te wybory to przełom" (24) - 5 lat temu



Po co mieszkać w Polsce? (11) - 5 lat temu

Hugo w Business Misji (6) - 5 lat temu




Jak nie płacić mandatów? (4) - 5 lat temu



Obalamy mity nt. energetyki (43) - 5 lat temu







Czy alimenty powinny istnieć? (29) - 6 lat temu




















Możesz jeździć na gapę (10) - 6 lat temu



Korwinowsko i emigracyjnie (14) - 6 lat temu










Dlaczego tutaj jest tak drogo? (13) - 6 lat temu

Górnicy mordują ludzi (19) - 6 lat temu





Wolni ludzie się nie żenią (12) - 6 lat temu







Przepracowała 17 lat w ZUS-ie (23) - 7 lat temu


Czy Owsiak kradnie? (26) - 7 lat temu

Czy Żydzi są terrorystami? (18) - 7 lat temu






Jak zabrać 15 milionów? (42) - 7 lat temu


Jak wygrać 24 MacBooki (17) - 7 lat temu








Ile dałbyś za dziecko? (25) - 7 lat temu


Jak kraść? (49) - 7 lat temu


Opodatkujmy rowerzystów (32) - 7 lat temu

Ja zawsze chcę pić... (18) - 7 lat temu





Jak zabić krowę? (46) - 7 lat temu







Jak wycenić dziecko? (9) - 7 lat temu

MLM to ściema (67) - 7 lat temu





Dupy z Wykopu (40) - 7 lat temu







Czy Polacy to kapusie? (44) - 8 lat temu






Kontestatorskie życzenia (6) - 8 lat temu




Czy na taką partię czekamy? (30) - 8 lat temu











Czy rolnicy nas okradają? (43) - 8 lat temu





Jak manipulują media? (12) - 8 lat temu


Nietypowe lekarstwo na kaca (5) - 8 lat temu





Korporacje są wyzyskiwane! (23) - 8 lat temu


Wódka czy panienki? (19) - 8 lat temu


Jak nie płacić mandatów? (12) - 8 lat temu


Martin: Jak rzuciłem etat? (27) - 8 lat temu

Gdzie są nasze pieniądze? (13) - 8 lat temu

Squatter przejmuje audycję! (44) - 8 lat temu


Jak się wykańcza firmy (6) - 8 lat temu






Panie, jak protestować? (31) - 9 lat temu

ACTA samo zło (87) - 9 lat temu












ZUS jako partner biznesowy (13) - 9 lat temu

Naloty na graczy (17) - 9 lat temu


Wieczór powyborczy (61) - 9 lat temu

Wręcz przeciwny tygodnik (46) - 9 lat temu




Ile powinien zarabiać poseł? (14) - 9 lat temu


Cała prawda o szczepieniach (22) - 9 lat temu

Nie bądź Jeleniem! (12) - 9 lat temu






Przemyt to grzech! (39) - 9 lat temu

Sześciolatki do szkoły? (68) - 9 lat temu



Nowe podatki Unii Europejskiej (23) - 9 lat temu





Krągły fetyszyzm (38) - 9 lat temu






Frondo, nie idź tą drogą! (31) - 10 lat temu



Demaskujemy manipulacje TVN (31) - 10 lat temu



Bereta LIVE 2/2 (68) - 10 lat temu

Bereta LIVE 1/2 (33) - 10 lat temu



Czy lasy powinny być prywatne? (40) - 10 lat temu

Świat wg PARP godzina druga (7) - 10 lat temu


Dziękujemy ci Platformo (27) - 10 lat temu

Czy Windows jest zbyt drogi? (56) - 10 lat temu



Ta złodziejska prywatyzacja (36) - 10 lat temu







Telewizja śniadaniowa (20) - 10 lat temu


Prawa posiadaczy broni (4) - 10 lat temu


Oszustwa na fotoradarach (6) - 10 lat temu


Jak robią nas w balona (33) - 10 lat temu




Czy media kłamią? (38) - 10 lat temu






Rób, do cholery, dzieci! (11) - 10 lat temu

Prawo do bycia skontrolowanym (1) - 10 lat temu








Dlaczego zarabiasz tak mało? (66) - 10 lat temu

KonteStacja pisze książkę (65) - 10 lat temu










ZUS emigruje do USA (15) - 10 lat temu



Tylko tutaj nie ma cenzury (32) - 11 lat temu


Jak ukraść dziecko? (9) - 11 lat temu

cHWDP reaktywacja! (12) - 11 lat temu





Martin o PKP w TVN (4) - 11 lat temu



Krzyże w szkołach??? (23) - 11 lat temu

Wymyślamy partię idealną (5) - 11 lat temu


O buncie informatyków (8) - 11 lat temu







UE powstała! (2) - 11 lat temu

Pilot pierwszego sezonu (5) - 11 lat temu

A dzisiaj polecamy:
 align="center">
Program sponsorują:

Szkoła rysunku Format Studio Kraków - - 20.00
najlepsze programy partnerskie - - 20.00
drzwi zewnętrzne dwuskrzydłowe od producenta - - 20.00
Poradnik jak założyć stronę internetową - - 20.00
wypełnianie ankiet - - 20.00
Sklep tiande - - 20.00
Nieruchomości Hiszpania Torrevieja... - - 20.00

Możesz i ty zasponsorować >>>

Promuj radioWydrukujDaj komuś ulotkęChcesz prowadzić audycję?Kontakt