Facebook
Podpis:
Numer GG:
KonteStacja.com - radio ludzi wolnych Cyber Forces
Pon
21:00
Wydanie Główne
Wto
21:00
audycja odwołana
Słuchaj radia
Wydanie Główne (1)
przedwczoraj
90% Kontestacji będzie zaorane
O przebudowie strony i nowych możliwościach nadawania video. Nowi goście. Jakie jest miejsce KS? Polacy nie wierzą w podatek cukrowy. Kary za brak płacy minimalnej w transporcie. Kobiety...
Świat Kamila C. | Biznes | Wywiady
dziś
Sprzedaż online - Basia piasek |#567
Basia Piasek Przedsiębiorca z 17 - letnim doświadczeniem w roli lidera i 10-letnim doświadczeniem korporacyjnym. Ostatnie 7 lat przeznaczyła na rozwijanie swoich firm, w których...
Skorzystaj z naszych projektów:

▸ Wolny Rynek - w liczbach
▸ Emigrujesz - posłuchaj najpierw
▸ KontestKino - filmy na wieczór
▸ Poważny kryzys - napisz

Audycja: Jan Fijor zaprasza 2015-10-29

Jan Fijor - Dlaczego ludzie się wstydzą głosowania na socjalistów

Nadający: Jan Fijor

Kamil z Jankiem komentują sytuację po wyborach, ale robią to od strony wyborców. Starają się dojść do tego, dlaczego ludzie wstydzą się przyznać, że głosują na socjalistów.

KOMENTARZE

Paweł 2015-10-29

Wczoraj jak słuchałem audycji, to miałem ochotę zapytać Janka: DLACZEGO nie przekonałeś matki i siostry, żeby zagłosowały na Korwina? Zamiast tego zagłosowały na jakichś wystruganych z kartofla parę miesięcy przed wyborami szmaciarzy... Pytałem też jednego kolegę korwinistę wolnościowca - nie raczył ruszyć du#ę i przekonać kogokolwiek nawet z rodziny. Ja swoich przekonałem, przekupiłem, albo wziąłem na litość. Szkoda, w mordę... to były ważne wybory.

wojwojt 2015-10-29

Kamilu, jest na odwrót. Kto bierze udział w wyborach - ten się zgadza na każdy możliwy wynik (bierze udział na zasadach państwa). A ktoś, kto nie idzie - nie akceptuje ŻADNEGO wyniku. pozdr

farelek 2015-10-29

Janku, wczoraj nie udało mi się dodzwonić a chciałem zaprotestować. Bardzo mi się nie spodobał twój pomysł na naprawę demokracji. Przede wszystkim w naszym nieszczęśliwym kraju nie da się żyć i nie płacić podatków. Chyba że mieszka się w lesie i żywi się owocami runa leśnego ;) Ale każdy kto coś kupi płaci podatek. 
 
Proponuję moim zdaniem lepsze rozwiązanie. Mianowicie powinno się zrobić odwrotnie i odebrać prawa wyborcze (do głosowania) wszystkim tym, którzy osobiście czerpią z budżetu jakiekolwiek pieniądze. Byliby to:  
- Wszelkiej maści urzędnicy (w tym nauczyciele, lekarze),  
- pracownicy spółek Skarbu Państwa, 
- wszyscy pobierający jakikolwiek zasiłek, zapomogę, rentę itp., 
- również przedsiębiorcy którzy wzięli dotację, 
- rodzice dzieci korzystający z ulg podatkowych lub innych, 
etc etc... 
 
Ci obywatele są przekupieni i dlatego nie powinni głosować i wybierać rządu. Co więcej wymóg ten nie powinien dotyczyć tylko roku poprzedzającego wybory ale okresu całej poprzedniej kadencji lub wielokrotność tego okresu. Krótko mówiąc jak ktoś dorwał się do koryta to traci możliwość głosowania. Trudno żeby trzoda hodowlana wybierała rządy dla wszystkich. 
 
Serdecznie pozdrawiam

jan M Fijor 2015-10-29

@1 Próbuję przekonać, ale już tyle razy głosowały na Korwina, bez większego skutku, że przestały mu ufać. Co prawda, gdybym z Mamą mieszkał, to w końcu by mnie usłuchała, a a tak wi.ekszy wpływ na jej świadomość ma ksiądz proboszcz i TV Trwam. pozdrawiam

jan M Fijor 2015-10-29

@3 masz rację. Taka właśnie była moja intencja, ale źle ją wyjaśniłem. Pozdrawiam

Junior 2015-10-29

Hej, 
Wczoraj dzwonilem ale byla presja czasu i zapomnialem sie zapytac o jedna sprawe. 
Pokrotce przypomne temat.Prowadze firme kurierska same day service na terenie Londynu od 4 lat. Sytuacja wyglada nastepujaco: duze firmy zjadaja mniejsze a walka o nowych klientow jest tak zazarta ,ze mniejsi gracze tacy jak ja nie wytrzymuja konkurencji. Naturalna koleja rzeczy jest w zasadzie monopol na rynku 2 firm ,a z biegiem czasu pewnie zostanie jeden gigant. 
Oczywiscie ja koncze przygode z tym rynkiem i wchodze jeden level wyzej czyli w developerke. 
 
Mam jedno pytanie : 
 
1). Co mam poradzic znajomym kurierom ,ktorzy pracuja w duzych firmach? Wspomne tylko ze nie maja kapitalu ani zadnych innych kwalifikacji do wykonywania innej pracy badz po prostu nie chca wykonywac innej pracy. Organizacja strajku na duza skale(kilka set osob)? Ktos wpadl na pomysl ,zeby odebrac paczki od klientow i ich nie dostarczyc, badz dostarczyc z bardzo duzym opoznieniem co w efekcie moze przyczynic sie do zerwania kontraktu z duzymi graczami . Jakies pomysly? Janku, Kamilu? 
 
Pozdrawiam. 
Junior

andrzej 2015-10-29

Jeśli około 25% ludności jest zatrudniona w sektorze państwowym, a niemal 50% PKB stanowią wydatki rządowe  
i głosuje tylko 50% obywateli to jak tu cokolwiek zmienić?  
 
Wychodzi na to, że niecałe 6 mln ludzi (więc wystarczają Ci zatrudnieni w budżetówce) wybiera za 36 mln. 
 
Poza tym w Polsce obowiązują wybory proporcjonalne w okręgach wielomandatowych, próg wyborczy na poziomie 5%, niemożność finansowania partii z własnych środków (tylko kilkanaście tys lub z datków) tylko finansowanie partii z budżetu. 
Może się więc okazać, że 11 partii uzyska 4.9% i wychodzi na to że większość wcale nie rządzi, a co jeśli 20 partii ma po 4.9? 
 
Jeszcze kilka myśli na temat wyborów (www.barczentewicz.com 
 
- Żaden wyborca nie będzie miał dostrzegalnego wpływu na rezultat wyborów. [A mimo to] ludzie chcą wierzyć, że każdy głos się liczy. (…) 
- Ja tylko pytam: co jest racjonalnym działaniem dla ciebie jako jednostki? Poświęcić czas swojemu dziecku czytając mu na głos czy pójście na wybory? Pojedynczym głosem niczego się nie osiągnie – procentowa różnica między kandydatami nie jest mierzona setnymi częściami po przecinku. Prosty fakt. Można debatować czy powinien wpływać on na twoje działanie, ale jest to fakt. (…) 
- Tych, którzy nie głosują krytykuje się mówiąc im: nie jesteś dobrym obywatelem, nie spełniasz swoich obowiązków. (…) Ale co jest bardziej produktywne: jeśli poświęcę półtorej godziny na oddanie głosu, czy jeśli poświęcę ten czas na głęboką i poważną refleksję nad jakimś problemem i pisanie listu do redakcji lub tekstu na moim blogu na ten temat? To drugie. (…) 
- Jeśli głosujesz jak kretyn, nie odczujesz żadnego kosztu [bezpośrednio, w związku z tym działaniem]. (…) Jeśli wystarczająca ilość ludzi głosuje jak kretyni, w rezultacie wybierani są kretyni. (…) Problem polega na tym, że w momencie głosowania – indywidualnego aktu wyborczego – nie ma żadnych bezpośrednich konsekwencji głosowania na A, B, czy nie głosowania w ogóle. Dlatego wyborcy nie są ograniczeni w wyrażaniu wszelkich fantazji, romantycznych pojęć, lub gniewu, który czują. 
- Jeśli większość wyborców głosuje na kandydata Smitha a nie na kandydata Jonesa, nikt tak naprawdę nie wie, czy wyborcy wybrali Smitha ze względu na jego stanowisko w temacie podatków, czy pomimo jego stanowiska w temacie podatków. Ale kandydat Smith będzie przekonany, że każde stanowisko, które zajął w trakcie kampanii było pożądane przez wyborców. 
- [Powinniśmy] pracować na rzecz upowszechniania idei wolności. Jeśli taka kultura zostanie zbudowana, znajdzie ona swoje odzwierciedlenie w polityce. Ale jeśli ludzie będą chcieli być wodzeni za nos, będą wodzeni. Możliwe jest, że tego pożądanego stanu osiągnąć się nie da.

jan M Fijor 2015-10-29

Odpowiadam: 
1). Co mam poradzic znajomym kurierom ,ktorzy pracuja w dużych firmach?  
 
Żeby dobrze pracowali. 
 
Wspomne tylko ze nie maja kapitalu ani zadnych innych kwalifikacji do wykonywania innej pracy badz po prostu nie chca wykonywac innej pracy.  
 
Tu już trudniej, bo w ten sposób ograniczają swój wybór. 
 
Organizacja strajku na duza skale(kilka set osob)?  
 
a w jakim celu mają strajkowac? przeciwko komu? 
 
Ktos wpadl na pomysl ,zeby odebrac paczki od klientow i ich nie dostarczyc, badz dostarczyc z bardzo duzym opoznieniem co w efekcie moze przyczynic sie do zerwania kontraktu z duzymi graczami.  
 
wtedy stracą pracę i mogą ponieść odpowiedzialność materiualną za złą pracę 
 
Jakies pomysly? Janku, Kamilu?  
 
szukać innej pracy, albo lepiej wykonywać obecną. 
 
pozdr

Robi 2015-10-29

Kamil słusznie zauważył, że ludzie maja w d*** prawdę. Janku, informuję cię, że jest książka "Prawy umysł" amerykańskiego psychologa Jonathana Haidta, który na podstawie badań naukowych mózgu twierdzi, że mózg człowieka rozwinał się nie po to, by szukać prawdy tak, ale żeby bronić własnej reputacji. 
Jesli to prawda, a wydaje mi sie z moich obserwacji, ze to prawda, to mozna jajko zniesc i ludzi sie nie przekona. A przynajmniej wiekszosci ludzi.

andrzej 2015-10-29

W myśleniu niewiele się zmieniło od czasów starożytnego Rzymu, wciąż większość chce "Chleba i igrzysk". Masa ludzi codziennie ogląda cyrk w TV, bo potrzebują jakichś emocji i nie potrafią sobie inaczej zagospodarować czasu. Najpierw zabawa, a dopiero potem pomyślunek nad tym, co będą jeść i za co będą żyć, oni i następne pokolenia. Jak to w ogóle możliwe, że praktycznie nikt nie zastanawia się np. dlaczego mamy budować i utrzymywać państwowe stadiony i wypłacać tym ulizanym gwiazdorom wynagrodzenia? Najlepiej niech jeszcze w czasie meczu sędzia się pomyli to jest wtedy o czym gadać i mamy powód żeby chlać, rzygać i się obsrać. Niestety biedota umysłowa jest na tyle liczna, że decyduje kto rządzi krajem.

Pcimek 2015-10-30

A ja powiem tak, po 20-stu latach głosowania na Pana Janusza, stracił bezpowrotnie mój głos. Jeżeli ktoś nie przechodzi przez otwarte drzwi, ten nie jest godzien zabiegać o głosy wyborców. Po za tym stwierdzam definitywnie, Pan Janusz nie umie dobierać sobie współpracowników. Jest genialnym trybunem i ideologiem, ale jako organizator się nie sprawdza.

andrzej 2015-10-30

Janku - czy ktoś w Twojej rodzinie najbliższej nie głosował na PIS ?

Martin Eden 2015-10-30

Janek będziesz na marszu niepodległości w Warszawie 11 listopada 2015 (środa) ???

Tomek 2015-10-30

Janek na starość nie uznaje logiki i zaparte idzie w swoje. Współczuje Kamilu próby przekazania swojego zdania. Walka jak ze ścianą.

Tomek 2015-10-30

I teraz Korwin znowu się popisał. Jego wypowiedź :  
 
"500zł na dziecko zaśmieci naród śmieciem ludzkim. To będą dzieci meneli. 
 
Z taką retoryką prędzej umrze, niż dostaje się do polskiego parlamentu.  
 
Oto link : 
pikio.pl

rafał kamiński 2015-10-30

janek, przy całej sympatii, ale jak zwykle pieprzy, aż miło : najpierw określa PiS jako socjalistów, a potem się pyta, dlaczego ludzie głosują na nich, czyli znaczy się na socjalistów. Potem następuje epokowe odkrycie : bo chcą kraść + są głupi. No ba.  
(Też bym głosował na PiS, i nie, nie chodzi mi o 500 zł na dziecko, tylko o to, jak beznadziejnie, lizusowsko pod Berlin, jest prowadzona polska polityka zagraniczna i wewnętrzna. Rzygać się chce.) 
Zresztą jaki platformers się objawił : "wszystko w kraju kwitnie, ludzie czemu jesteście tacy wkurzeni, przecież was tak miło obsługują we wszystkich urzędach ? Mnie na ten przykład miło obsłużyli i to w ciągu jednego dnia" No, brawo Jasiu.

RAdesign 2015-10-30

Korwin powinien już od dawna wiedzieć, że każde słowo będzie wykorzystane przeciwko niemu. 
 
To, że to olewa, dowodzi, że brak mu samokontroli i/lub instynktu politycznego. 
Skoro jest taki mądry, to wystarczyło by mu przyswojenie jednej biografii - Bismarcka - który potrafił się dostosować i udawać, dopóki nie uzyskał władzy, i wtedy dopiero zaczął realizować niepopularny wcześniej program. 
Do 5% brakło tak niewiele.....dało by się.

wiesio 2015-10-30

Proponuję otwarty bojkot przez wolnościowców i wszelkie grupy określające się tym mianem wszelkich rządowych darmowych usług realizowanych za zrabowane pieniądze: emerytur, służby zdrowia, szkolnictwa publicznego, dofinansowywanych firm i skarbu państwa jak LOT, PKP. 
Taki pomysł. Te wszystkie instytucje powinny być należycie traktowane, jak dobrodzieje rządzący rzucający nimi jak ochłapami dla niewolników - w domyśle to wszystko i tak miało służyć skrajnej biedocie.

Pawel 2015-10-31

mimo ,że słucham was od nie dawna ,w końcu znalzłem ludzi myslących podobnie ,bo już myslałem ,że to ja jestem dziwny yyyyy  
 
kto nie widział to polecam : 
https://www.youtube.com 
 
politycy niczego nie produkują ,ale zawsze będą -pytanie do Janka i innych : 
jaki jest złoty środek ,bo mi się wydaje ,że nigdy go nie było i nie będzie

Szymon 2015-10-31

Chyba zacznę " wyrastać z korwinizmu " . Czyli zamknę działalność, pójdę na bezrobocie i wezmę po 500 zł na każde z moich 7 dzieci i pójdę wędkować. Polacy chcą być dymani, to będą.

Szymon 2015-10-31

Chyba zacznę " wyrastać z korwinizmu " . Czyli zamknę działalność, pójdę na bezrobocie i wezmę po 500 zł na każde z moich 7 dzieci i pójdę wędkować. albo pojadę w ciepłe kraje. Polacy chcą być dymani, to będą.

Andrzej 2015-10-31

W Polsce mamy ponad 1 małych przedsiębiorców. Ilu z tych ludzi głosowało na Korwina i dlaczego tak mało ?

Piter 2015-10-31

Ponoć na Wyspach głosowało tylko 5% Polaków z prawie 900 tysięcy...Czyli potencjalnego elektoratu prawicy ubywa a nie przybywa w naszym kraju...Mówię potencjalnego bo nie wiadomo czy ci ludzie są za socjalem czy przeciw a może w ogóle nie kumają o co biega w polityce. W każdym razie wyznają ideologię "to mi wszystko wisi ". A przedsiębiorcy są zajęci sobą a dokładnie swoimi biznesami. Tak jak muł roboczy ma za zadanie iść do przodu tak przedsiębiorca myśli tylko jak związać koniec z końcem. Na inne myślenie brakuje czasu i ochoty. Po prostu dramat.

wiesio 2015-10-31

Skończcie z tym korwinem, już po wyborach. Przy następnych się dowiemy na kogo najbardziej warto oddać głos. 
 
Byś się wstydził Szymon wyskakiwać z tym starym idiotyzmem kiedy większość tzw wolnościowców teorię to może i ma opanowaną, ale do państwowego lekarza czy np studiów nie mają większych zastrzeżeń. Otóż powinni mieć, bo dobrowolnie nie opłacają tych wymysłów. Pieprzenie by przyspieszać bankructwo państwa kończy się ciągłymi podwyżkami podatków, wymyślaniu nowych i jeszcze większemu gnębieniu ludzi co PO udowodniła doskonale. Nie jestem pewien czy PIS nie poszedł by jeszcze dalej mając dwie kadencje do dyspozycji. 
Lepiej wyjechać z kraju niż korzystać z tej "darmoszki" krajowej, choćbyś za fundusze unijne korporacją obracał. Miejcie kurwa godność, której lewakowi brakuje. Praca u podstaw. Jedyny wniosek jaki przychodzi mi do głowy po tych wyborach.

Michał K. 2015-11-02

Niestety to przykre ale z mojego otoczenia osób pracujących z dziećmi i kredytem mieszkaniowym WIĘKSZOŚĆ zagłosowała na PiS tylko ze względu na obietnicę tych 500zł. 
 
Co do wyborów, zgadzam się ze stanowiskiem Kamila - nie poszedłem bo nie widzę realnej szansy na zmianę czegokolwiek. Nieskuteczny Korwin i Socialstyczna większość.

tt 2015-11-03

ja tez jestem podniecony mocno z tego calego doin' bizness!!! wszystko wina tuska.

Robi 2015-11-04

Finlandia wprowadza to, o czym mówił Kalisz jakiś czas temu - bezwarunkowy dochód dla każdego obywatela. Ten system powinien u nas obowiązywać. Na bruk wtedy poszłoby wielu urzędasów i patologie w przyznawaniu zasiłków swoim faworytom. stooq.pl

jan M Fijor 2015-11-04

@Robi a kto im to finansuje? Szwedzi? Kanadyjczycy? Strach pomyśleć, gdyby tak wszyscy obywatele zagłosowali na bezwarunkowy dochód dla Fina. Wtedy został by im jedynie Kalisz, albo Zandberg. pozdr

Robi 2015-11-04

to chcesz powiedziec Janku, że dzisiejszy system socjalny jest tańszy i sprawiedliwszy?

Robi 2015-11-04

to chcesz powiedziec Janku, że dzisiejszy system socjalny jest tańszy i sprawiedliwszy? Ja nie twierdzę, że to jest idealne rozwiązanie, ale to krok w dobrym kierunku.

Piter 2015-11-05

Stały dochód to jest pewien sposób na życie. Jeśli zminimalizujesz wydatki i masz full wolnego czasu to jest to alternatywa dla pracy. I wtedy przeżyjesz całe życie na koszt innych. Pomysł na zasadzie " a po nas choćby potop" . W naturze to takiego trutnia po wykonaniu jego zadania się zabija . A tutaj to nawet nie wiadomo czy taki by w ogóle coś zrobił )

Dodaj komentarz...

Jan Fijor

Współzałożyciel szkoły biznesu ASBIRO, przedsiębiorca i podróżnik, który w czasie stanu wojennego wyemigrował do Stanów Zjednoczonych, gdzie spędził 17 lat. Były barman, pośrednik nieruchomości, agent ubezpieczeniowy i makler. Obecnie, oprócz działalności w szkole ASBIRO, zajmuje się publicystyką oraz jest właścicielem wydawnictwa Fijorr Publishing.

Prowadzi audycję na żywo Jan Fijor zaprasza w którym przedstawia punkt widzenia przedsiębiorcy. W środy o 21.00

Inne audycje tego autora:
Więcej audycji...

Debata Janka z liberałem Łukaszem (8) - 9 miesięcy temu

O tym, co piszecie w komentarzach (12) - 10 miesięcy temu


O RODO i akceotacji ciasteczek (4) - 10 miesięcy temu

Jak zostać Bogatym. (8) - 11 miesięcy temu

Jak się bogacić? (18) - 11 miesięcy temu

Bieda polskich wolnościowców (7) - 11 miesięcy temu

Listy, obyczaje i finanse. (2) - ponad rok temu

Jak poprawnie oszczędzać (14) - ponad rok temu

O pożydowskim mieniu bezspadkowym (7) - ponad rok temu
Czy dopłacać do frankowiczów? (19) - ponad rok temuObligacje dla debili (5) - ponad rok temuCzy Janek oddałby 500 plus? (12) - ponad rok temu


Dlaczego USA czeka upadek? (19) - ponad rok temu

40 lat i fajrant! (27) - ponad rok temu

Pomysły na biznes w Hiszpanii (6) - ponad rok temu


Rekordowo krótki odcinek (3) - ponad rok temu

Mocz to moc (11) - ponad rok temu

Jest gorzej, niż myślałem (11) - ponad rok temu


Wystarczy języczek u wagi (8) - ponad rok temu

Jak mieć nosa do nieruchomości (14) - ponad rok temu

O strajku nauczycieli (20) - ponad rok temu

Wady i zalety UK (13) - ponad rok temu


Anarchokapitalizm według Janka (10) - ponad rok temuŻydzi, nieruchomości i dolary (15) - ponad rok temu


Pełzająca detronizacja dolara (2) - ponad rok temu

Wychodzimy jak palanty! (3) - ponad rok temu

Ostatnia noc dyktatury w Wenezueli? (18) - ponad rok temu

Janka porady na nadwagę (13) - ponad rok temu

Polakom brakuje ciekawości (11) - ponad rok temu


Jan Fijor - Listy (1) - 2 lata temuJan Fijor - Komu ufa Janek? (13) - 2 lata temu
Jan Fijor - Śmieci i Japonia (2) - 2 lata temu

O wyższości gór nad morzem (11) - 2 lata temu

Ile jest ASBIRO w ASBIRO? (4) - 2 lata temuJan Fijor - Powrót ze Stanów (1) - 2 lata temuJan Fijor - A to lewak jeden (21) - 3 lata temu


Jan Fijor - Salam alejkum (20) - 3 lata temu


Jan Fijor - Syndrom Korwina (37) - 3 lata temu

Jan Fijor - Mordujecie dzieci (43) - 3 lata temu

Jan Fijor - Totalitaryzmek (19) - 3 lata temuJan Fijor - Ekonomia Zdrowia (9) - 3 lata temu
Amerykański fiskus a Polacy (11) - 3 lata temu
Jan Fijor - Trump coś kręci (24) - 3 lata temu

Jan Fijor - Czytamy Misesa (8) - 3 lata temu


Jan Fijor - Wolność (104) - 3 lata temu

Ryanair i LOT to naciągacze (21) - 3 lata temu

Jan Fijor - Imigranci (20) - 4 lata temu
Jan Fijor - Delta? Nie latam (7) - 4 lata temu


Jan Fijor - Milion plus (17) - 4 lata temu


Jan Fijor - Wolny monopol (22) - 4 lata temu

Jan Fijor - Prezydenci USA (13) - 4 lata temu
Jan Fijor - Telenovela (7) - 4 lata temu

Jan Fijor - Raport z Liberlandu (19) - 4 lata temu


Jan Fijor - Trumpy i Hilarie (3) - 4 lata temu

Jan Fijor - Trumpy i Hilarie (7) - 4 lata temu

Wielki szwindel na mieszkaniach (19) - 4 lata temu


Jan Fijor - Szarańcza w Malawi (20) - 5 lata temu
Jan Fijor - TRUMP (34) - 5 lata temuJan Fijor - Skok na OFE 2.0 (29) - 5 lata temuJan Fijor - Jak w grudniu 81 (40) - 5 lata temu

Komu Kaczyński zrobi dobrze? (23) - 5 lat temu

Jan Fijor - Silk Road (14) - 5 lat temu

Obsługa klienta wg Janka (19) - 5 lat temuBierzcie zasiłki (31) - 5 lat temuJan Fijor - Wybory (19) - 6 lat temu


Nie ma gotówki i nie będzie (24) - 6 lat temuJan Fijor - Jak umarł Tuwim (11) - 6 lat temu
Jan Fijor - Franek (14) - 6 lat temu


Jan Fijor - Putin Austriakiem? (18) - 6 lat temu

Jan Fijor - Lekcja historii (14) - 6 lat temu
Jan Fijor - Motywy (30) - 6 lat temuJan Fijor - Złoto (9) - 6 lat temu
Prywatyzacja wg Janka Fijora (14) - 6 lat temuWolny rynek — wprowadzenie (38) - 7 lat temu

Jan Fijor - Buthan (17) - 7 lat temu


Jan Fijor - Łukraina (18) - 7 lat temu


Nakręcony prywatyzacją (52) - 7 lat temu


Słuchacz w długach (30) - 7 lat temu

Jan FIjor - Rock and Roll (15) - 7 lat temu

Jan Fijor - Dyskryminacja (27) - 7 lat temuBitcoin to tylko zabawka! (89) - 7 lat temu

Bardzo smutny Janek (47) - 7 lat temu

Wywiad z Markiem Klugmannem (40) - 7 lat temu

Rzecz o kontroli czynszów (14) - 7 lat temu

Janek zbankrutował (20) - 7 lat temu


Blacha wie co mówi (37) - 7 lat temu

Fijor idzie w politykę (37) - 7 lat temu

Ostro (64) - 7 lat temuBanki, samochody, podręczniki (28) - 7 lat temu


Służba zdrowia za oceanem (22) - 7 lat temu

Czy okienko blokuje kolejkę? (65) - 7 lat temuCzy alkoholik jest racjonalny? (61) - 8 lat temu


Czym jeździ milioner? (21) - 8 lat temu

Jan Fijor - Jak wybieram akcje (15) - 8 lat temu


Jan Fijor - Emeryty (40) - 8 lat temuJan Fijor - Kto mi wisi? (58) - 8 lat temu

Na co nam służby specjalne? (17) - 8 lat temu


Jan Fijor - Geje są jak SB (50) - 8 lat temu

Jan Fijor - O dwóch burakach (20) - 8 lat temu

Jan Fijor - Długi (118) - 8 lat temu


Bogaty może dłużej (48) - 8 lat temuCo Janek zrobił z ogórkami? (37) - 8 lat temu
Jan Fijor - SKOK (15) - 8 lat temuJan Fijor - Rozmowy na Jetlagu (19) - 8 lat temu


Jan Fijor - Ja się wycofuję (20) - 8 lat temu


Robimy gospodarstwo? (70) - 8 lat temuJan Fijor - Wyjazdy (53) - 8 lat temu

Jan Fijor - Broni Amber Gold (78) - 8 lat temu


Jan Fijor - W kraju dziadów (27) - 8 lat temu
Jan Fijor - Oba maży da (30) - 9 lat temu

Jan Fijor - Karty kredytowe (19) - 9 lat temuJan Fijor - pośrednicy (23) - 9 lat temu


Czy celnicy to kretyni? (23) - 9 lat temu

Jan Fijor - Unikać euro i eko (26) - 9 lat temu

Jan Fijor - Knajpy w Zakopanym (29) - 9 lat temu
Jan Fijor - Powrót z Azji (15) - 9 lat temuJan Fijor - dochód pasywny? (21) - 9 lat temu


Jan Fijor - Putinizacja (38) - 9 lat temu

Jan Fijor - To już 6,12 (26) - 9 lat temu


Jak sprzedawać dom? (20) - 9 lat temu

Boeing, monopol i korupcja (52) - 9 lat temu


Oburzeni (11) - 9 lat temu


Książki ekonomiczne (21) - 9 lat temu

Podatek Buffeta (8) - 9 lat temu

Dlaczego nas nie lubią? (32) - 9 lat temu

Portugalia (17) - 9 lat temu

Wy ćwoki (15) - 9 lat temu

Jan Fijor: Czy brać kredyt? (4) - 9 lat temu


Przygody Janka w Rosji (10) - 10 lat temu

Co tam w Norwegii słychać (38) - 10 lat temu


Jak nauczyć się pracowitości (12) - 10 lat temu

Jan Fijor o gejowych (50) - 10 lat temu

Jan Fijor o pracy po maturze (39) - 10 lat temu


Co boli Janka F.? (14) - 10 lat temu


Fijor zatrzymany w Kolumbii (11) - 10 lat temu


Kto to jest biedny człowiek (18) - 10 lat temu

Kto to jest człowiek biedny (6) - 10 lat temu


Żona milionera (10) - 10 lat temu
Trochę afryki trochę Ukrainy (4) - 10 lat temu

Afryka Afryka (27) - 10 lat temu

Czego nie wiem Janek Fijor (9) - 10 lat temu

Trochę o policji i emeryturach (11) - 10 lat temu

Janek o szpitalach (7) - 10 lat temuDalsze relacje z Kaliforni (17) - 10 lat temu

Fijor w Californi (17) - 10 lat temu


Prawo spadkowe (6) - 10 lat temu

Się SANEPIDowi oberwało (9) - 10 lat temu
O wyborach w ameryce (21) - 10 lat temu

O gatunkach, które wymierają (14) - 10 lat temu

Etyka w dopalaczach i przemycie (10) - 10 lat temuO "wygranych" na loterii (15) - 10 lat temu

Służba zdrowia ciąg dalszy (26) - 10 lat temu


O Krzyżu, podatkach i ludziach (26) - 10 lat temu

Państwowe akcje (20) - 11 lat temu

Postaw urzędnika przed sądem! (34) - 11 lat temu

Ubezpieczalnia pilotów TV (2) - 11 lat temu

Jan Fijor o USA (33) - 11 lat temu

Jak uniknąć płacenia ZUS-u? (7) - 11 lat temu

A dzisiaj polecamy:
 align="center">
Program sponsorują:

Księgowość online - - 20.00
Szkolenie przedłużanie rzęs Kraków... - - 20.00
Sklep z zabawkami dla dzieci Rzeszów... - - 20.00
Drabiny producent aluminiowe drewniane - - 20.00
zarabianie w internecie - - 20.00
ubezpieczenia na życie nowy sącz szkolenia bhp - - 20.00
Konrad - - 25.00

Możesz i ty zasponsorować >>>

Promuj radioWydrukujDaj komuś ulotkęChcesz prowadzić audycję?Kontakt