Facebook
Podpis:
Numer GG:
KonteStacja.com - radio ludzi wolnych Cyber Forces
Dziś
21:00
Wydanie Główne
Jutro
21:00
audycja odwołana
Słuchaj radia
Wydanie Główne (1)
7 dni temu
Jestem na kwarantannie!
Słuchacz relacjonuje. Zakaz sprzedaży najważniejszych artykułów. Gdzie kupić maseczki. Czy będą wybory? Dlaczego nie można się badać? Czy chorych jest więcej? Tarcza antykryzysowa....
Świat Kamila C. | Biznes | Wywiady
dziś
Firma technologiczna w sektorze IT - Marcin Ruman |#525
Marcin Ruman Przedsiębiorca. Prowadzi nowoczesną firmę technologiczną o nazwie Emersoft. Jako dziecko trafił do domu dziecka w Krakowie, gdzie zaangażował się w edukację i...
Skorzystaj z naszych projektów:

▸ Wolny Rynek - w liczbach
▸ Emigrujesz - posłuchaj najpierw
▸ KontestKino - filmy na wieczór
▸ Poważny kryzys - napisz

Audycja: W głąb siebie 2015-11-14

Twoja idealna ścieżka kariery

Nadający: Arkadiusz Naruk

Nie wiesz, co chcesz robić w życiu? A może robisz coś, ale to chyba nie to? Jest na to rozwiązanie. W tym filmie proponuję Ci coś, co niedawno pomogło mi i wierzę, że może przydać się Tobie.

KOMENTARZE

Vombato 2015-11-27

Moja idealna ścieżka kariery to by było jakby praca sama do mnie przyszła. Np co 2 lata ktoś by się do mnie zgłaszał i chciał mi zapłacić za prace dla niego 2x co aktualnie zarabiam. Nazwałem to systemem 2 x x :D

Vombato 2015-11-27

A tak na marginesie to właśnie tego szukałem. Zabrakło tylko informacji czy omawiany test jest płatny, gdzie go znaleźć, bo zakopałem się na ich stronie :)

Vombato 2015-11-27

Sorry, jednak była mowa, o koszcie :/ 
 
Podobno poruszana kwestia talentu to fikcja. Bo talent nie istnieje: 
sensus.pl 
 
Ile wynosił więc ten koszt? Bo zżera mnie ciekawość.

Arek Naruk 2015-11-27

Hej, 
Dzieki za wiadomosc. 
 
Sytuacja sie wlasnie zmienila tuz po publikacji filmiku. ;) Do tej pory koszt byl 400 zl, a test byl nierozerwalnym produktem razem z sesją.  
Od teraz jest tak, ze cena testu spadla + moze byc sprzedawany osobno. Jego koszt to 160 zl. Procedura wyglada bodajze tak: 
1) zglaszasz sie, 
2) dostajesz linka i wypelniasz test 
3) przelewasz kase 
4) przychodzi raport 
Z uslug tej firmy (Harisson Assessments) korzystaja wszystkie najwieksze koncerny i korpo na swiecie (Coca Cola, McDonalds i inne, nie chce mi się googlać co tam bylo) i to nie tylko w zakresie tego testu, o ktorym mowie. 
 
Są tez inne - talenty, dopasowanie do stanowiska itp. Postaram sie zdobyc o nich wiecej informacji i przygotuje kolejny material. Cena tych pozostalych tez spadla, bo zmienila sie polityka firmy i idą w ilosc (co jest super np. dla uczniow czy studentow, bo 400 zl dla nich to astronomiczne kwoty). Po wiecej info zapraszam do formularza kontaktowego na moim blogu anaruk.pl

Dodaj komentarz...

Arkadiusz Naruk


Trener intelektualnego rozwoju osobistego, motywator, inżynier, podróżnik.
Niegdyś otyły, leniwy, nieszczęśliwy palacz z kompleksami, bez perspektyw na przyszłość. Teraz: szczęśliwy, wolny, żyjący rygorystycznie zdrowo łowca sukcesów. Wyróżnia się dociekliwym umysłem, który rozwiązania problemów opiera na ich źródle, a nie objawach. Działa w myśl zasady "jeśli coś nie działa, to znaczy, że coś robisz źle" - i znajduje CO nie działa. Po trzech latach porzucił doktorat z automatyki i robotyki, by móc w całości oddać się pomaganiu ludziom zainteresowanym rozwojem siebie.


Prowadzi audycję W głąb siebie i bloga anaruk.pl, w których dzieli się technikami pozwalającymi ludziom wykorzystać ich potencjał jeszcze więcej i jeszcze lepiej. 


Inne audycje tego autora:


Twoja praca marzeń (1) - 4 lata temu

13 książek (6) - 4 lata temu

Piękne ciało bez wysiłku (4) - 4 lata temu

Noworoczne zmiany (2) - 4 lata temu

Progresy i postoje (2) - 4 lata temu


Więcej audycji...
A dzisiaj polecamy:
 align="center">
Program sponsorują:

Kody swift - - 30.00
Kraina Doznań - - 15.00
Bookowski Grzesiek - - 50.00
Adam Wasilczuk - - 40.00
MIND-SPA - psychoterapeuta - - 20.00

Możesz i ty zasponsorować >>>

Promuj radioWydrukujDaj komuś ulotkęChcesz prowadzić audycję?Kontakt