Facebook
Podpis:
Numer GG:
KonteStacja.com - radio ludzi wolnych Cyber Forces
Dziś
21:00
„Luźne Gatki” z ByteEaterem
Pon
21:00
Wydanie Główne
Słuchaj radia
Wydanie Główne
wczoraj
Czy coś nam grozi za wyjście do knajpy?
OtwieraMY biznesy vs sanepid. Mapa. Niespodziewane naloty. Czy można nagrywać interwencję? Mandaty płatne z góry. Przegrana i bany Trumpa. Perler wciąż bez hostingu. Koszty są niezbędne...
Spisek szlachetnych
wczoraj
5 rzeczy, które są źle nazywane w Kościele katolickim
Czym się różni dziewicze poczęcie od niepokalanego poczęcia? Dlaczego „grzech pierworodny” to niefortunne tłumaczenie „peccatum originale”? Czy Ofiara mszy świętej się powtarza na każdej...
Skorzystaj z naszych projektów:

▸ Wolny Rynek - w liczbach
▸ Emigrujesz - posłuchaj najpierw
▸ KontestKino - filmy na wieczór
▸ Poważny kryzys - napisz

Audycja: Wydanie Główne 2015-11-16

Dlaczego w zamachach we Francji nie ma nic dziwnego

Nadający: Marcin Hugo Kosiński i Marek Zemsta

O co tak naprawdę chodzi w wojnie w Syrii? Czym różni się organizacja terrorystyczna od państwa? I dlaczego Państwu Islamskiemu zależy na wstrzymaniu emigracji? Zadzwonił też Teodor prosto z Francji, by opowiedzieć nam o panujących nastrojach i zwyczajach mówiąc, że odpowiednikiem polskich bezrobotnych dresów są tam bezrobotni muzułmanie. Aha i pomyliłem Kurdów z Ormianami.

KOMENTARZE

tt 2015-11-17

hugo jest sprawa otoz twoje i janka audycje normalnie sie wczytują i otwierają natomiast jak zarządzać spolkami czy audycje debry cos nie idą pozdrawiam.

Darek 2015-11-17

Słuchałem tu bardzo uproszczonych przyczyn wojny w Syrii. Najstarsze dane ekonomiczne sprzed 3 lat, a przecież wojna trwa już od 2011r. Czyj tam jest interes to najlepiej widać kto posyła tych niby rebeliantów, szkoli i daje im broń. Obozy rebeliantów są za granicą turecką, a szkolą Turcja i USA. Czytałem że wszystko rozpoczęło się od rurociągu, który miał iść przez Syrię, a na który nie zgodził się Asad. Wtedy stał się wrogiem.

Vombato 2015-11-17

Ciekawe czy kiedyś Hugo poprowadzi audycje bez przerw technicznych

rafał kamiński 2015-11-17

jesteśmy tu i teraz, a terrorystami jakoś (jak efektownie !) i tak okazują się muzułmanie. Przypadek ? nie sądzę.  
Nie udawajcie Greków.

jo 2015-11-17

Najbliżej prawdy jest Piekarnik, uchodzcy owszem kwestie ekonomiczne-zachęty, zasiłki kierują ruchem uchodźców, zgadzam się. Natomiast sama ekonomia nie wyczerpuje problemu bo islam (a takiego wyznania jest prawie całość uchodźców) to nie tylko religia ale również doktryna polityczno-kulturalna. Dla muzułmanina gospodarka czy dobrobyt to są rzeczy wtórne, raczej koncentrują się na swojej liczebności i edukacji muzułmańskiej - stąd np. pieniądze dla uczelni. Gospodarka, dobrobyt - to wyznaczniki myślenia europejskiego. 
Poza tym: katolik ma obowiązek chodzenia do kościoła raz w tygodniu, a muzułmanin ma obowiązek modlitwy 5 razy dziennie. To chyba daje wyobrażenie o związku religii z życiem muzułmanina w porównaniu do katolickiego europejczyka

Darek 2015-11-17

jo~ - chcesz powiedzieć że wyznawca islamu jest bardziej pobożny? Nie rozśmieszaj. To jest człowiek o spaczonej psychice.

jo 2015-11-17

Darek, czy ty uważasz Allacha za Boga? Przecież to koncentrat nienawiści i barbarzyństwa.

rafał kamiński 2015-11-18

ale muzułmanin nie musi chodzić 5 razy dziennie do meczetu, żeby się pomodlić, zresztą chrześcijanin też ma obowiązek modlitwy rano i wieczorem, więc akurat tu nie widziałbym czegoś istotnie różniącego.

tt 2015-11-18

nie chodzi o wiarę tylko roznice kultur. chrzescijanie stworzyli niewydolny system wartosci i wiary, ktory jest aktualnie wypierany przez kulture muzulmanską. aktualna europejska kultura ktora przejela puste kosciole pelne dziadow i zadluzony system otwarty i rzekomo sprawiedliwy, rownosciowy wzgledem wszystkich nawet wzgledem terrorystow nienawidzących eu sie nie sprawdzi. dziady jako generacja doprowadzily do tego i do pseudowolnosci i sprawiedliwosci. kultura arabska zupelnie inaczej funkcjonuje w systemie spolecznym, zwlaszcza w systemie obfitym w bogactwa. przecietny muzulmamin moze miec 4 zony i 22 dzieci, natomiast przecietny europejczyk ma narzuconą wiare katolicką i przede wszystkim monogamicznosc w związku, efekty jakie są widac, bruksela w 22% jest islamska, za dekade moze dwie bedzie to ponad 50%, zatem chrzescijanstwo i demokracja postkomunistyczna zajebala sama siebie i sciągnela na kolejne generacje ułomność i upadek, choc zalozenia miala dobre, podobnie zresztą jak adolf hitler. niestety jednak, po owocach ich poznacie, ci durnie nie zostawili nam niestety owocow, a nawet jesli to te owoce są niestety sztuczne, o wiele drozsze niz komukolwiek sie teraz moze wydawac.

jo 2015-11-18

Dokładnie, o to chodzi, muzułmanie są w stanie walczyć/obcinać ręce/głowy za swoją wiarę, mnożyć się itd. A europejczykom jest już tak wygodnie że odechciało im się walczyć o wartości, z nudów chyba chcą zobaczyć jak się żyje w islamskim świecie, ale nie zdają sobie sprawy co to za po.ebany system religijno-polityczny

Darek 2015-11-18

W Europie każdy lewacki celebryta miał już średnio po 4 żony, tylko z dziećmi gorzej. Nikt przecież i białemu nie zabroni. Ale to nie o to chodzi. U arabów nie było rewolucji hipisów i nie wprowadzano pigułki antykoncepcyjnej. Nikt tam nie mówi że imam zagląda mu do łóżka, bo by mu łeb ucięli za takie gadanie.

Marcin Banach 2015-11-19

https://www.youtube.com 
 
Jak można posłuchać pis-owcy nie są wcale tacy głupi jak ich się przedstawia.

Paweł 2015-11-19

@9 Chłopie, w swoim gó#nianym wywodzie zaprzeczasz sobie i to nie jeden raz. Hugo, gdzie Ty to radio reklamujesz, że trafiają tu takie oślęta??

piekarnik 2015-11-19

@jo 
Niepokojące jest to i pragnę to podkreślić, że te masowe migracje są inicjowane przez wahhabitów, wahhabici budują meczety, a raczej centra kultury muzułmańskiej w Europie, gdzie nauczają świetnie wyszkoleni w socjotechnice ludzie. 
 
Nie byłoby w tym zapewne nic niepokojącego gdyby, nie fakt, że wahhabizm to doktryna mówiąca wprost o podboju nowych ziem i mordowaniu niewiernych. 
Imigranci, często wywodzący się z nizin społecznych gdy pojawiają się w nowym miejscu, nie znają kultury i języka, więc idą do ośrodków kulkury muzułmańskiej, gdzie znajdują nić porozumienia, poczucie wspólnoty, wsparcie - a przy okazji pierze im się mózgi, aby się zradykalizowali (podobnie jak w sektach). 
 
W naszej kulturze ludzie w większości rzeczywiście chcą sobie po prostu spokojnie żyć. W kulturze islamskiej, a w szczególności w doktrynie wahhabickiej jest zupełnie inaczej. Ci ludzie wierzą, że na ziemi jest piekło, ale jak będą dobrzy przez całe życie to dostaną się do nieba - chyba, że zginą śmiercią męczeńską - taka droga na skróty. 
 
Warto pamiętać o tym, że ziemia gdzie stoi meczet jest dla nich święta i muszą jej bronić. Dzielnice muzułmańskie są traktowane jak ich ziemia i według Koranu muszą bronić jej przed niewiernymi - czyli ich zabijać. 
 
Podkreślam, że mam kontakt z muzułmanami, imigrantami ekonomicznymi (cała rodzina z Turcji otworzyła koło mnie świetny kebab, a teraz już mają 2 lokale). Warto pamiętać, że jest masa odmian Islamu - sunnici, biją się nieustannie z szyitami, a dla wahabitów szyita jest takim samym niewiernym jak katolik, czy żyd.

piekarnik 2015-11-19

PS 
 
Dodam jeszcze, że nie zwolennikiem zamkniętych granic, ale w momencie gdy istnieje zagrożenie to lepiej być ostrożnym. Przypominam, że większość imigrantów to ludzie w wieku 20-30 lat, mający za sobą co najmniej 3-letnią służbę wojskową. Często wraz z transportami imigrantów idą transport broni (w krajach arabskich prawie każdy ma broń i jest to naturalne). 
W momencie gdy naród jest rozbrojony i państwo ma monopol na obronę, nie sądzę żeby rozsądne było przyjmowanie wyżej opisanych przybyszów.

Kamyk 2015-11-19

Hugo, znów bredzisz z pełnym natchnieniem, potem mówisz, że sie na tym nie znasz. A mowie o tym wyskoku ze: "zbrojnym" Anschlussie Austrii. Austriacy witali Hitlera wiwatami i chorągiewkami ze swastykami. Nie było żadnej akcji wojennej.  
"a walne se farmazona, bo mi sie tak wydaje". O rozpoczęciu IIws mówi sie umownie- 39r z powodu zaangażowania większej ilości państw w jednym konflikcie wraz z koloniami. Działania Japonii w latach 30 były uznawane za konflikt lokalny.

Zdzisław 2015-11-20

Pomijacie że terroryści atakują cywilów z premedytacja, natomiast bombardowania nie mają na celu zabijania cywilów a niszczenie obiektów wojskowych.

Hugo 2015-11-20

ad 16. 
Z tym twierdzeniem o bredzeniu to ostrożniej, bo mało osób zechce z tobą potem rozmawiać.  
 
Ukraina wschodnia też niespecjalnie protestowała przed anschussem Rosji. Wbec tego nei wiem o czym to ma świadczyć.  
 
A to, że coś "było uznawane za konflikt lokalny" to co z tego? Kwestia umowna kiedy się uzna liczbę "konfliktów lokalnych" za konflikt globalny.

Darek 2015-11-20

Tu jest o przyczynie wojny Syrii trochę, choć bez szczegółów https://kodluch.wordpress.com/2015/11/19/syria-51-dzien-sprzatania-swiata/

duriel 2015-11-21

Państwu islamskiemu nie zależy na wstrzymaniu emigracji, tylko na stworzeniu niechęci i agresji wobec muzułmanów, którzy już w Europie są. 
 
W ten sposób zradykalizowanie tych muzułmanów i przekonanie ich do świętej wojny z Zachodem będzie dużo prostsze. A to już nie są marne tysiące imigrantów.  
 
To sa miliony potencjalnych bojowników.

Hugo 2015-11-21

ad 13) 
Uprasza się o konstruktywne komentarze.

Dodaj komentarz...

Marcin Hugo Kosiński i Marek Zemsta


Libertarianin. Przedsiębiorca. Dziennikarz.

Właściciel radia KonteStacja. Od ponad 12 lat, propagator wolności słowa, nieszablonowego podejścia do własnego życia i kreatywnej edukacji.

Założyciel newslettera Ideoskop.pl mówiącego o niebabalnych pomysłach na biznes, które ktoś gdzieś wdrożył w życie oraz platformy edukacyjnej Edukatorium.pl dla osób przedsiębiorczych.

A do tego jeszcze bloger w Kosinski.IT

Prowadzi audycję na żywo Wydanie Główne od której się wszystko zaczęło. Jest wciąż główną pozycją rozgłośni. Niebanalne tematy i ciekawi goście. W poniedziałki o 21.00


Medale:

Prowokator miesiąca
złoty!
Inne audycje tego autora:
Premier znowu bredzi (2) - 3 tygodnie temu


Czy pomaganie ma sens? - 5 tygodni temu

Czy to już komunizm? (2) - 6 tygodni temu

Więcej audycji...
Czy Wiedźmin jest polski? (1) - 7 tygodni temu

90% Kontestacji będzie zaorane (2) - 8 tygodni temu

Państwo przepłaca za celebrytów? (1) - 2 miesiące temu

Kolory Kwarantanny Narodowej (3) - 2 miesiące temu


Czy można protestować w kościele? (4) - 3 miesiące temu

Unikaj szpitali (7) - 3 miesiące temu

Pościg za ludzmi bez maski (1) - 3 miesiące temu

25 lat i 48 mln kary do zaplaty (2) - 3 miesiące temu

Nauczyciele uciekają (6) - 4 miesiące temuNiskie podatki już były (15) - 5 miesiące temu

Czy trzeba nosić maseczki? (13) - 5 miesiące temu

Male i duze państwa autorytarne (4) - 5 miesięcy temu


Strzelać czy resocjalizować? (2) - 6 miesięcy temu

Mieszkania za 50% ceny (1) - 6 miesięcy temu


Nie bedzie nowych podatków! (2) - 7 miesięcy temu

Bitwa o wozy rozstrzygnięta! (4) - 7 miesięcy temu

Młodzi Gniewni o wyborach - 7 miesięcy temu

Czy LGBT to ludzie? (5) - 7 miesięcy temu

Dotacji w lipcu nie będzie (1) - 8 miesięcy temu

Czy policjanci się wstydzą (1) - 8 miesięcy temu

Nowy (nie)podatek od smartfonów (3) - 8 miesięcy temu

Gazem w przedsiębiorców - 8 miesięcy temu

Węgiel jest święty (1) - 8 miesięcy temu

W co mają inwestować normiki? (12) - 9 miesięcy temu

W szpitalach nie ma kolejek (4) - 9 miesięcy temu

Zagrajmy w grę (2) - 9 miesięcy temu

Turkmenistan pokonał wirusa! - 10 miesięcy temu

Pomagał bez zgody stosownych organów! (6) - 10 miesięcy temu

Jestem na kwarantannie! (1) - 10 miesięcy temu

Dlaczego nie warto #zostawaćwdomu? (5) - 10 miesięcy temu

Jak zarobić na koronawirusie? (2) - 10 miesięcy temu

Kupujcie makaron - coronavirus u bram (2) - 11 miesięcy temu


W Niemczech bieda! - 11 miesięcy temu

Nauczyciele zarabiają za mało! (2) - 11 miesięcy temu

Bądź patriotą, nie umieraj na rozkaz (6) - 11 miesięcy temu

Byle by przeżyć (2) - 11 miesięcy temu
Rząd Cię szybko uzdrowi (1) - ponad rok temu

Idzie drożyzna (2) - ponad rok temu


Muzeum z najwyższej półki (1) - ponad rok temu


Kiedy ojczyzna wzywa! (2) - ponad rok temu


Hugo zostaje kurem domowym (3) - ponad rok temu

Kto nas będzie leczył? (4) - ponad rok temu


Polską rządzą emeryci i rolnicy (6) - ponad rok temu


Siłownia w domu i w zagrodzie (6) - ponad rok temu

Francja wprowadza ACTA2 (3) - ponad rok temu
Czy to koniec wolnego Hong Kongu? (1) - ponad rok temu

10 groszy za indyka (1) - ponad rok temu

YT wciąż jest najlepszy? (3) - ponad rok temu

wRealu24 niesłusznie skasowane! (3) - ponad rok temu

Oddaje500plus chellange! (13) - ponad rok temu


Kontestacja ma juz 10 lat! (2) - ponad rok temu

Bodnar broni zbrodniarza? (2) - ponad rok temu

Uwaga urzędniczy bełkot (3) - ponad rok temu

Lobby alkoholowe znowu wygrało (4) - ponad rok temu

Czy wolnościowiec może brać 500+? (12) - ponad rok temu

Film Sekielskiego bije rekordy (18) - ponad rok temu

Korki drogowe nie są takie złe (3) - ponad rok temu

Seks w krzakach czy w samochodzie? (2) - ponad rok temu

Czy będą matury? (1) - ponad rok temu


Wydanie specjalne w pociagu PKP (2) - ponad rok temu

Homoseksualiści do wiezienia (3) - ponad rok temu

Flaszka prawem, nie towarem (1) - ponad rok temu

Niech już nas w końcu skażą (12) - ponad rok temu

ROI z obywatela (9) - ponad rok temuCzy Taśmy Kaczyńskiego to lipa? (4) - ponad rok temu

Bezrobotni zostana abstynentami (4) - ponad rok temu


Emigranci psują nasze dzieci! (7) - 2 lata temu


Magiczne szable i tarcze (1) - 2 lata temu


Kto zaorał Hugo? - 2 lata temu

Kto ukradł nam Marsz? (1) - 2 lata temu


Twój głos nic nie znaczy (6) - 2 lata temu
Matka Boska Dotacyjna (9) - 2 lata temu

Ile kosztuje dzwon? (4) - 2 lata temu

Rozwody przez internet - 2 lata temu


Jedzenie można wyrzucać (6) - 2 lata temu


RODO nie jest potrzebne! (2) - 3 lata temu


Wytrychy na cenzurowanym (4) - 3 lata temu

Autostopem na Kitaj (2) - 3 lata temu


Zdrajcy sprawy (4) - 3 lata temu
Taxi zamiast PKS (4) - 3 lata temu

Jedna miska na 10 kobiet (6) - 3 lata temu


Nie daj sie golić za muzykę (3) - 3 lata temu


Każdy w końcu umrze (2) - 3 lata temuZnajdź swojego alfonsa (11) - 3 lata temu

Zabić czy usunąć? (7) - 3 lata temu

Jak zostać Dworcem? (1) - 3 lata temuJak pędzić bimber (10) - 3 lata temu

Czy bańka już pękła? (8) - 3 lata temu

Małżeństwo się nie opłaca (20) - 3 lata temu

Nowy, legalny hazard (2) - 3 lata temu

Złodzieje ciepła atakują (18) - 3 lata temu

ZUS nie chce 5 mld (2) - 3 lata temu

Black Friday po polsku (4) - 3 lata temu

Nowy próg podatkowy (11) - 3 lata temu

Wszyscy jestesmy zlodziejami (5) - 3 lata temu


Koniec polskich spółek w UK? (1) - 3 lata temu

Za tanie linie lotnicze (8) - 3 lata temu

Jak omijać kontrolę państwa (9) - 3 lata temu

Kto blokuje zakup kryptowalut? (5) - 3 lata temu

Ile zapłacisz za nowe seriale (5) - 3 lata temu


O jedna wyplatę mniej (3) - 4 lata temu


Wolnościowcy upadają (13) - 4 lata temu
A klientów mamy w nosie (1) - 4 lata temu

Za co lubię Unię Europejską (18) - 4 lata temu

Czy wziąłbyś order? (22) - 4 lata temuTwoje hasła są za słabe! (6) - 4 lata temu

Niemcy cenzurują internet (4) - 4 lata temu

Do apteki dopłyniesz wpław (7) - 4 lata temu


Wywiad z terrorystą (34) - 4 lata temu


Kto spekuluje masłem? (3) - 4 lata temu

Czy Asbiro to sekta? (12) - 4 lata temu

Czy chciałbyś tyle zarabiać? (15) - 4 lata temu
Lewak zmusza do picia wódki (9) - 4 lata temuChcę sprzedać nerkę męża! (45) - 4 lata temu


No to nacjonalizujemy hazard (4) - 4 lata temu

Warto być biednym (8) - 4 lata temu

Czy Kościół kradnie? (5) - 4 lata temu
Na chuja nam dzietność? (13) - 4 lata temu

Polska skazała terrorystę (6) - 5 lata temu
Do czego prowadzi socjalizm? (5) - 5 lata temuBandyta, ale polski bandyta (13) - 5 lat temu


Jak unikać długów? (1) - 5 lat temuBluzgi, bluzgi, bluzgi... (20) - 5 lat temu

Znamy wyniki wyborów (21) - 5 lat temu


Majonezowi mówimy NIE (16) - 6 lat temu

Koniec z handlem dziećmi (10) - 6 lat temu

Ujawniamy prawdziwego trolla (3) - 6 lat temu


"Te wybory to przełom" (24) - 6 lat temuPo co mieszkać w Polsce? (11) - 6 lat temu

Hugo w Business Misji (6) - 6 lat temu
Jak nie płacić mandatów? (4) - 6 lat temuObalamy mity nt. energetyki (43) - 6 lat temuCzy alimenty powinny istnieć? (29) - 6 lat temu
Możesz jeździć na gapę (10) - 7 lat temuKorwinowsko i emigracyjnie (14) - 7 lat temu


Dlaczego tutaj jest tak drogo? (13) - 7 lat temu

Górnicy mordują ludzi (19) - 7 lat temu

Wolni ludzie się nie żenią (12) - 7 lat temuPrzepracowała 17 lat w ZUS-ie (23) - 7 lat temu


Czy Owsiak kradnie? (26) - 7 lat temu

Czy Żydzi są terrorystami? (18) - 7 lat temu


Jak zabrać 15 milionów? (42) - 7 lat temu


Jak wygrać 24 MacBooki (17) - 7 lat temu
Ile dałbyś za dziecko? (25) - 7 lat temu


Jak kraść? (49) - 7 lat temu


Opodatkujmy rowerzystów (32) - 8 lat temu

Ja zawsze chcę pić... (18) - 8 lat temu

Jak zabić krowę? (46) - 8 lat temuJak wycenić dziecko? (9) - 8 lat temu

MLM to ściema (67) - 8 lat temu

Dupy z Wykopu (40) - 8 lat temuCzy Polacy to kapusie? (44) - 8 lat temu


Kontestatorskie życzenia (6) - 8 lat temu
Czy na taką partię czekamy? (30) - 8 lat temuCzy rolnicy nas okradają? (43) - 9 lat temu

Jak manipulują media? (12) - 9 lat temu


Nietypowe lekarstwo na kaca (5) - 9 lat temu

Korporacje są wyzyskiwane! (23) - 9 lat temu


Wódka czy panienki? (19) - 9 lat temu


Jak nie płacić mandatów? (12) - 9 lat temu


Martin: Jak rzuciłem etat? (27) - 9 lat temu

Gdzie są nasze pieniądze? (13) - 9 lat temu

Squatter przejmuje audycję! (44) - 9 lat temu


Jak się wykańcza firmy (6) - 9 lat temu


Panie, jak protestować? (31) - 9 lat temu

ACTA samo zło (87) - 9 lat temu
ZUS jako partner biznesowy (13) - 9 lat temu

Naloty na graczy (17) - 9 lat temu


Wieczór powyborczy (61) - 9 lat temu

Wręcz przeciwny tygodnik (46) - 9 lat temu


AgenTomasz mówi całą prawdę (49) - 10 lat temu

Ile zarabia młody dziennikarz? (17) - 10 lat temu

Ile powinien zarabiać poseł? (14) - 10 lat temu


Cała prawda o szczepieniach (22) - 10 lat temu

Nie bądź Jeleniem! (12) - 10 lat temu


Przemyt to grzech! (39) - 10 lat temu

Sześciolatki do szkoły? (68) - 10 lat temuNowe podatki Unii Europejskiej (23) - 10 lat temu

Krągły fetyszyzm (38) - 10 lat temu


Frondo, nie idź tą drogą! (31) - 10 lat temuDemaskujemy manipulacje TVN (31) - 10 lat temuBereta LIVE 2/2 (68) - 10 lat temu

Bereta LIVE 1/2 (33) - 10 lat temuCzy lasy powinny być prywatne? (40) - 10 lat temu

Świat wg PARP godzina druga (7) - 10 lat temu


Dziękujemy ci Platformo (27) - 10 lat temu

Czy Windows jest zbyt drogi? (56) - 10 lat temuTa złodziejska prywatyzacja (36) - 10 lat temuTelewizja śniadaniowa (20) - 10 lat temu


Prawa posiadaczy broni (4) - 10 lat temu


Oszustwa na fotoradarach (6) - 10 lat temu


Jak robią nas w balona (33) - 10 lat temu
Czy media kłamią? (38) - 11 lat temu


Rób, do cholery, dzieci! (11) - 11 lat temu

Prawo do bycia skontrolowanym (1) - 11 lat temu
Dlaczego zarabiasz tak mało? (66) - 11 lat temu

KonteStacja pisze książkę (65) - 11 lat temu


ZUS emigruje do USA (15) - 11 lat temuTylko tutaj nie ma cenzury (32) - 11 lat temu


Jak ukraść dziecko? (9) - 11 lat temu

cHWDP reaktywacja! (12) - 11 lat temu

Martin o PKP w TVN (4) - 11 lat temuKrzyże w szkołach??? (23) - 11 lat temu

Wymyślamy partię idealną (5) - 11 lat temu


O buncie informatyków (8) - 11 lat temuUE powstała! (2) - 11 lat temu

Pilot pierwszego sezonu (5) - 12 lat temu

A dzisiaj polecamy:
 align="center">
Program sponsorują:

nowy sącz rozwody sprawy - - 20.00
Montaż Anten Warszawa - - 20.00
giełdy pracawsieci.net - - 20.00
Rozyc - - 20.00
biuro rachunkowe lider sc nowy sącz - - 20.00
rzeczoznawca majątkowy i wycena... - - 20.00
Wiercenie studni głębinowych Gorlice, Nowy... - - 20.00

Możesz i ty zasponsorować >>>

Promuj radioWydrukujDaj komuś ulotkęChcesz prowadzić audycję?Kontakt