Facebook
Podpis:
Numer GG:
KonteStacja.com - radio ludzi wolnych Cyber Forces
Jutro
21:00
audycja odwołana
Słuchaj radia
Wydanie Główne (1)
6 dni temu
Państwo przepłaca za celebrytów?
Czy te pieniądze się im po prostu należały? Co na to zwykły podatnik? Państwowa aplikacja do hodowania roślin. Taxi - autobus. UK nie potrafi zablokować pornografii. Przebudowa strony...
Myśleć jak przedsiębiorca
wczoraj
HISTORIA PEWNEGO SUKCESU.
„Zamiast gadać o faktach, opowiadaj ludziom historie! Fakty nikogo nie interesują, to historie sprzedają.” Tak uczył mnie dawno temu jeden z moich mentorów. W związku z tym chciałbym...
Skorzystaj z naszych projektów:

▸ Wolny Rynek - w liczbach
▸ Emigrujesz - posłuchaj najpierw
▸ KontestKino - filmy na wieczór
▸ Poważny kryzys - napisz

Audycja: Wydanie Główne 2015-11-30

Ujawniamy, jak się pracuje w Amazonie

Nadający: Marcin Hugo Kosiński i Marek Zemsta

O nowych podatkach PiS, rozbijaniu grup przestępczych, TTIP oraz uwalnianiu przez Toyotę patentów, no i wielkich protestach w Amazonie oraz realiach pracy w tej firmie.

KOMENTARZE

Karol 2015-12-01

Chłopie nie zaczyna się wypowiedzi od ,, no dzień dobry "

busy 2015-12-01

@Jacek gdzie uciekasz? daj namiar na swojego bloga podcasta czy cos.

Faraday007 2015-12-01

Chciałem dodać od siebie że samochody elektryczne wcale nie są ekologiczne. Baterie z tych aut mogą być zagrożeniem dla środowiska, wszelkie plastikowe elementy tych samochodów nadal będę pochodzić z przetwarzania ropy, a elektrownie nadal w większości opierają się o spalanie węgla. Jest to droższa i mniej praktyczna technologia ze skutecznym za to kłamliwym marketingiem. 
 
Musze przyznać że samochody z napędem wodorowym są ciekawą alternatywą. Ciekawi mnie czy tego typu samochody będą miały większą tendencje do zapłonu podczas wypadku niż zwykłe benzynowe. 
Znalezienie wycieku wodoru z instalacji też może okazać się wyzwaniem. Jeżeli rozwiązaniem będzie wymiana wszystkiego to ja dziękuję za takie samochody. 
 
Szkoda że nie odebraliście na koniec ByteEatera. Miał wiele ważnych rzeczy do powiedzenia na temat podobieństw TTIPu do ACTA.

tt 2015-12-01

ja odnosnie blachy i dymania.nie zgodze sie co do tego i mam argumenty na poparcie tej tezy. blacha nie uwzgledniles tego, ze polacy to urodzeni socjalisci i w pracy przy ilosci osob 200+ bez randomize kill albo wydajnosciowej selekcji powstaje tzw. metoda na sępa, czyli czekasz az ci najbardziej wydajni sie wypierdolą pod naporem pracy i wtedy wchodzisz na ich miejsce. druga mozliwosc to mało wydajni ludzie-pasożyty w firmie, zwłaszcza nowej na rynku - na wysokich stanowiskach blokujący tych najbardziej pracowitych, kreatywnych i wydajnych. znam ludzi z amazona i jestem z wroclawia pozdrawiam. polecam wam pracowac dla polakow są jacy są ale kapitał nie wychodzi przynajmniej za granicę.;-)

Edon 2015-12-01

Blacha jednoznacznie mówi, że zwalniają osoby, które dobrze pracują a Hugo uparcie, że niby zwalniają bo są mało wydajni. Nie ma o tm pojęcia ale swoje gada. Przydałoby się, żeby ludzie z kontestacji popracowali w większej firmie na etacie bo często teoretyzują.

Krzysztof z Bielska-Białej vel ByteEater 2015-12-02

To ja się poreklamuję, bo po co pisać rzeczy, o którym mówiłem? ;-P 
 
o TTIP, na początku odcinka: www.kontestacja.com 
 
o samochodach i różnych alternatywach dla paliw ropopochodnych: www.kontestacja.com 
 
A skoro już piszę, to zapraszam we czwartek w Bielsku na mój referat o bitcoinie i dyskusję po nim: fb.com

dudi 2015-12-02

Co do abonamentu rtv. Oczywiście, że idealnym rozwiązaniem byłoby zaoranie mediów publicznych i tyle. Jednak nie żyjemy w idealnym świecie, więc ja byłbym w stanie zaakceptować ten haracz, gdybym miał gwarancje, że TVP będzie choć w połowie prezentowała taki poziom jak np. BBC. Dycha miesięcznie (takie są plany) to nie majątek, a jestem w stanie zrozumieć, że wiele wartościowych projektów nie ma racji bytu w telewizjach komercyjnych z wiadomych przyczyn.  
 
Jest tylko jeden mały problem - tej gwarancji niestety nie mamy, więc najprawdopodobniej skończy się na tym, że telewizja będzie dalej serwowała kupę za nasze pieniądze, której nikt nie będzie chciał oglądać.

dudi 2015-12-02

Jeszcze co do amazonu. Pracownik w takich dużych molochach magazynowych nic nie znaczy, bo jest ogromna rotacja. Dziś pracujesz, a jutro się zwalniasz, bo po prostu nie wyrabiasz. Praca w tego typu firmach jest naprawdę ciężka i nie byłoby w tym nic złego, gdyby nie była za psie pieniądze. Rozumiem deal na zasadzie - zapierniczasz jak wół, ale dostajesz solidną wypłatę. Ale tak nie jest, co sprawia, że takich prac łapią się już tylko desperaci, którzy nie mają innej alternatywy. A o takiego pracownika się nie dba, bo on za tydzień sobie pójdzie, a inny desperat go zastąpi. I tak to się kręci.  
 
Swoje dokładają też agencje, które są rakiem rynku pracy, a którym niestety duże firmy często zlecają rekrutację nowych pracowników. Praca przez taką agencję to koszmar, bo nie dość, że podpisuje się jakąś g..o umowę, to jeszcze taka agencja musi sobie oczywiście wziąć swoją prowizję, co zwykle skutkuje jeszcze mniejszą wypłatą niż gdyby było się zatrudnionym bezpośrednio przez pracodawcę.  
 
Nie traktujcie każdych protestów pracowników, jako jakiś lewackich żali, bo robota w tych magazynach to naprawdę szambo.

Andrzej Ondrii Dubiel 2015-12-02

Jeśli chodzi o samochody na wodór działające na tej zasadzie, że w samochodzie jest mała elektrownia wodorowa - to już od bardzo dawna Honda wprowadziła taki samochód (Honda FCX Clarity). Samochód był dostępny tylko w tych miejscach, gdzie były dostępne stacje tankowania wodoru (Kalifornia w USA i chyba gdzieś jeszcze). 
Za to plus dla Toyoty za udostępnienie patentów i podejście - razem postarajmy się, żeby było więcej stacji tankowania wodoru, to wszyscy producenci samochodów z tą technologią zyskają. 
 
Hugo, a co do zwalniania pracowników na zasadzie losowości. 
FIrmy, gdzie pracownik jest wykwalifikowany, coś potrafi (np. IT, robotyka, projektowanie i wiele innych) oraz gdzie pracownik ma jakiś kontakt z klientem - faktycznie tutaj liczy się doświadczenie w pracy w danej firmie, poznanie człowieka jak pracuje, czy jest zaangażowany itp. Wtedy takiego pracownika się ceni i stara, żeby pracował jak najdłużej. 
Ale pracownik niewykwalifikowany na stanowisku, gdzie w skumie każdy głupi mógłby pracować (nie twierdzę, że ludzie tam pracujący są głupi, ale że przeważnie wiele więcej do tej pracy nie potrzeba) i gdzie jego wydajność zależy od zpaierdalania, a nie od myślenia jak to zrobić lepiej/wydajniej, to już sprawa wygląda inaczej, dlaczego? 
Część tych stanowisk "wyższych", o których mówi Blacha, jest tylko po to, żeby pracownik miał trochę lżej (fizycznie) i miał trochłe "władzy" nad tymi niżej. W związku z tym, pracownikom niżej chce się dochapać do tego "wyższego" stanowiska, więc się bardziej starają - bez tej motywacji (szanszy lżejszej pracy z zarobkami 2-3 zł / h więcej) byliby mniej wydajni. I w firmach opierających się właśnie na pracownikach czysto fizycznych chodzi o to, że wolą nawet poświęcić tego doświadczonego "kierownika" (taaa, doświadczony, tylko pół roku tam pracował), który zarządza tymi 10-15 ludźmi, bo strata takiej osoby jest mniejsza, niż wzrost wydajności pracy tych 10-15 ludzi pod nim, którzy gonią w wyścigu do stanowiska "kierownika". 
 
To jest właśnie różnica pomiędzy stanowiskami, gdzie pracownik musi coś wiedzieć/umieć, a stanowiskami, gdzie każdy może zostać przyjęty.

Andrzej 2015-12-02

Blacha to 50 % Kontestacji !!! Po Nowym Roku czegoś tu będzie brakować.

niepasi 2015-12-03

Jak chcesz jechać pociągiem kupujesz bilet, jak chcesz oglądać film, czy serial to za dostęp do treści płacisz. Normalne prawa rynku. Jeżeli ma się coś zmienić w TVP tj. oglądanie bez reklam, pełen pluralizm polityczny, obiektywizm, ciekawsze treści to musi się też zmienić sposób poboru abonamentu, który w tej chwili praktycznie nie jest ściągany + nowa ustawa medialna. Nie chcę mi się też wierzyć,że nie będzie "furtki" dla tych, co telewizora nie mają i nie chcą płacić. Obarczanie istniejąca sytuacja w mediach ugrupowania, które rządzi od miesiąca jest dużym nadużyciem, a ilość wyplutego jadu jest porażająca.

Andrzej 2015-12-04

Niepasi napisałeś "Jak chcesz ...". W przypadku TVP chcesz nie chcesz musisz. Jedyna furtka to skończone 75 lat życia.

Cezary 2015-12-04

Własnie o to chodzi. Chcesz oglądaj i płać. Nie chcesz - nie oglądaj i NIE PŁAĆ. Tak powinno być. Niby co to są za wartościowe treści, które wymagają przymusu płacenia? Więcej szacunku do ludzi. Jeśli ludzie nie chcą za coś płacić to widocznie nie uważają tych programów za wartościowe. 
 
Na czym niby polega to "dymanie" przez Amazona. Czy Amazon obiecał pracownikom wyższego szczebla dożywotnie zatrudnienie? "Dymanie" to niedotrzymanie UMOWY. Gdzie tu była jakąś umowa? No nie traktujmy ludzi jak dzieci. Jeśli ktoś wie, że ma umowę na czas nieokreślony, to chyba rozumie, że pracodawca ma prawo go zwolnić. 
 
Myślę, Blacha, że jakby Twój kumpel sam się zwolnił, to byś nie twierdził, że wydymał Amazona, a przecież to ta sama sytuacja, bo może Amazon tak bardzo na niego liczył i wierzył, że się rozwinie, a on się zwolnił. 
 
Ja tez "wydymałem" Panią Zosię z warzywniaka, bo nagle przestałem u niej kupować pietruszkę? Przecież ona tak bardzo na mnie liczyła jako klienta. Myślała, że będę u niej kupował do końca świata.

RAdesign 2015-12-05

Chyba przesadną wagę przywiązuje się do zwrotu "dymanie".  
A wszakże to czynność jak każda inna. 
Naturalne zjawisko dymania wymaga dymającego, oraz drugiej strony otwartej na dymanie. 
To oczywiste, że Amazon "dyma" swoich pracowników. 
Dziwne jest jednak to oburzenie. 
 
Amazon stosuje typową strategię oszustów-sprzedawców marzeń. 
Podobnie jak np. kościół katolicki sprzedaje złudne nadzieje i żeruje na ludzkich nadziejach i złudzeniach. 
Amazon również żeruje na nadziejach - nadziejach awansu, pozycji, marzeniach o władzy i kasie. 
Oczywiście Amazon nigdy nie zamierza dotrzymać tych obietnic do końca. 
Podobnie jak każdy sprawny oszust czy organizacja ideowo-religijna. 
 
Tak po prostu urządzony jest świat, że są istoty żerujące na wszystkim. 
Na przykład na naiwności i marzeniach. 
 
Możemy się z tym nie zgadzać, ale tak już po prostu jest.

mendieta 2015-12-06

czy ludzi, kim by nie byli, wyzywa się o debili?

darek 2016-01-16

Relację pracodawca pracownik można porównać do tej miedzy sprzedawcą i klientem. Klienta też nie obchodzą koszty i wysiłek sprzedawcy tylko mysli on o swoich korzyściach. Dlaczego niby korporacja ma mysleć o swoich pracownikach w jakiś szczególny, troskliwy sposób ? Ci sami ludzi jako klienci myslą tylko o sobie, natomiast wymagają o korporacji żeby nie myślała o sobie tylko się strasznie o nich troszczyła. Jak korporacja myśli o sobie to mówią, że są "ładowani w dupę " - jak stwierdził Blacha. Dlaczego Blacha masz w dupie korporację, a wymagasz od korporacji żeby cię kochała.

darek 2016-01-16

Sprzedawanie "marzeń" o karierze lub o czymś tam jest najbardziej masowo stosowane wszędzie. W polityce też przecież sprzedaje się marzenia o pomyślności dla każdego. Totalizator sportowy sprzedaje marzenia o wygranej dla biedaków. Sektor edukacyjny sprzedaje marzenia o sukcesie i stanowiskach po studiach. Sprzedawcy dóbr luksusowych sprzedają marzenia o prestiżu i szczęściu Firmy turystyczne sprzedają marzenia o wielkich przygodach i ciekawym życiu. Wszędzie sprzedaje się jakies marzenia. W rzeczywistości rzadko kiedy te marzenia się spełniają - to wie każda dojrzała i "oświecona" osoba. Trzeba odróżniać rzeczywistość obietnic i marzeń od realności.

ATP 2016-07-06

A propos Amazona: mądrale jedne, zatrudnijcie się przez agencję na choćby tydzień na jakieś podstawowe stanowisko i spróbujcie wyrobić normę, skoro tak kpicie ze związkowców, którzy domagają się jej obniżenia. Padniecie jak muchy już w pierwszym dniu wy couch potatoes mocni przy mikrofonie. 
 
I co do waszego apelu o to by nie być konkurencją dla robotów, żeby myślec po prostu - szewc bez butów chodzi. Do waszych lotnych umysłów jakoś nie mogła dotrzeć wiadomość o tym że istnieje i działa randomowy system wywalania ludzi z roboty. 
Wasz algorytm "myslenia" jest taki: skoro nie potrafię tego objąć umysłem (wypieprzanie z pracy doświadczonych i wyrabiających "normy" pracowników), to znaczy że coś takiego jest niemożliwe. 
Wiecie co? Roboty mają chyba bardziej elastyczne procesory...

Dodaj komentarz...

Marcin Hugo Kosiński i Marek Zemsta


Libertarianin. Przedsiębiorca. Dziennikarz.

Właściciel radia KonteStacja. Od ponad 12 lat, propagator wolności słowa, nieszablonowego podejścia do własnego życia i kreatywnej edukacji.

Założyciel newslettera Ideoskop.pl mówiącego o niebabalnych pomysłach na biznes, które ktoś gdzieś wdrożył w życie oraz platformy edukacyjnej Edukatorium.pl dla osób przedsiębiorczych.

A do tego jeszcze bloger w Kosinski.IT

Prowadzi audycję na żywo Wydanie Główne od której się wszystko zaczęło. Jest wciąż główną pozycją rozgłośni. Niebanalne tematy i ciekawi goście. W poniedziałki o 21.00


Medale:

Prowokator miesiąca
złoty!
Inne audycje tego autora:Kolory Kwarantanny Narodowej (3) - 2 tygodnie temu


Czy można protestować w kościele? (4) - 4 tygodnie temu

Unikaj szpitali (7) - 5 tygodnie temu

Pościg za ludzmi bez maski (1) - 6 tygodni temu

Więcej audycji...
25 lat i 48 mln kary do zaplaty (2) - 7 tygodni temu

Nauczyciele uciekają (6) - 8 tygodni temuNiskie podatki już były (15) - 3 miesiące temu

Czy trzeba nosić maseczki? (13) - 3 miesiące temu

Male i duze państwa autorytarne (4) - 4 miesiące temu


Strzelać czy resocjalizować? (2) - 4 miesiące temu

Mieszkania za 50% ceny (1) - 4 miesiące temu


Nie bedzie nowych podatków! (2) - 5 miesiące temu

Bitwa o wozy rozstrzygnięta! (4) - 5 miesiące temu

Młodzi Gniewni o wyborach - 5 miesięcy temu

Czy LGBT to ludzie? (5) - 5 miesięcy temu

Dotacji w lipcu nie będzie (1) - 6 miesięcy temu

Czy policjanci się wstydzą (1) - 6 miesięcy temu

Nowy (nie)podatek od smartfonów (3) - 6 miesięcy temu

Gazem w przedsiębiorców - 6 miesięcy temu

Węgiel jest święty (1) - 7 miesięcy temu

W co mają inwestować normiki? (12) - 7 miesięcy temu

W szpitalach nie ma kolejek (4) - 7 miesięcy temu

Zagrajmy w grę (2) - 7 miesięcy temu

Turkmenistan pokonał wirusa! - 8 miesięcy temu


Jestem na kwarantannie! (1) - 8 miesięcy temu

Dlaczego nie warto #zostawaćwdomu? (5) - 8 miesięcy temu

Jak zarobić na koronawirusie? (2) - 9 miesięcy temu

Kupujcie makaron - coronavirus u bram (2) - 9 miesięcy temu


W Niemczech bieda! - 9 miesięcy temu

Nauczyciele zarabiają za mało! (2) - 10 miesięcy temu

Bądź patriotą, nie umieraj na rozkaz (6) - 10 miesięcy temu

Byle by przeżyć (2) - 10 miesięcy temu


Bezpłatna komunikacja może być droga (4) - 11 miesięcy temu


Rząd Cię szybko uzdrowi (1) - 11 miesięcy temu

Idzie drożyzna (2) - 11 miesięcy temu

Polacy nie zasługują na prywatność? (1) - 11 miesięcy temu

Muzeum z najwyższej półki (1) - 11 miesięcy temu

WK nareszcie wchodzi na giełdę! - 11 miesięcy temu

Kiedy ojczyzna wzywa! (2) - ponad rok temu


Hugo zostaje kurem domowym (3) - ponad rok temu

Kto nas będzie leczył? (4) - ponad rok temu


Polską rządzą emeryci i rolnicy (6) - ponad rok temu


Siłownia w domu i w zagrodzie (6) - ponad rok temu

Francja wprowadza ACTA2 (3) - ponad rok temu
Czy to koniec wolnego Hong Kongu? (1) - ponad rok temu

10 groszy za indyka (1) - ponad rok temu

YT wciąż jest najlepszy? (3) - ponad rok temu

wRealu24 niesłusznie skasowane! (3) - ponad rok temu

Oddaje500plus chellange! (13) - ponad rok temu


Kontestacja ma juz 10 lat! (2) - ponad rok temu

Bodnar broni zbrodniarza? (2) - ponad rok temu

Uwaga urzędniczy bełkot (3) - ponad rok temu

Lobby alkoholowe znowu wygrało (4) - ponad rok temu

Czy wolnościowiec może brać 500+? (12) - ponad rok temu

Film Sekielskiego bije rekordy (18) - ponad rok temu

Korki drogowe nie są takie złe (3) - ponad rok temu

Seks w krzakach czy w samochodzie? (2) - ponad rok temu

Czy będą matury? (1) - ponad rok temu


Wydanie specjalne w pociagu PKP (2) - ponad rok temu

Homoseksualiści do wiezienia (3) - ponad rok temu

Flaszka prawem, nie towarem (1) - ponad rok temu

Niech już nas w końcu skażą (12) - ponad rok temu

ROI z obywatela (9) - ponad rok temuCzy Taśmy Kaczyńskiego to lipa? (4) - ponad rok temu

Bezrobotni zostana abstynentami (4) - ponad rok temu

Czy Adamowicz musiał zginąć? (9) - ponad rok temu

Emigranci psują nasze dzieci! (7) - ponad rok temu

Kiedy można zabić intruza? - ponad rok temu

Magiczne szable i tarcze (1) - ponad rok temu


Kto zaorał Hugo? - ponad rok temu

Kto ukradł nam Marsz? (1) - 2 lata temu


Twój głos nic nie znaczy (6) - 2 lata temu
Matka Boska Dotacyjna (9) - 2 lata temu

Ile kosztuje dzwon? (4) - 2 lata temu

Rozwody przez internet - 2 lata temu


Jedzenie można wyrzucać (6) - 2 lata temu


RODO nie jest potrzebne! (2) - 2 lata temu


Wytrychy na cenzurowanym (4) - 2 lata temu

Autostopem na Kitaj (2) - 2 lata temu


Zdrajcy sprawy (4) - 2 lata temu
Taxi zamiast PKS (4) - 3 lata temu

Jedna miska na 10 kobiet (6) - 3 lata temu


Nie daj sie golić za muzykę (3) - 3 lata temu


Każdy w końcu umrze (2) - 3 lata temuZnajdź swojego alfonsa (11) - 3 lata temu

Zabić czy usunąć? (7) - 3 lata temu

Jak zostać Dworcem? (1) - 3 lata temuJak pędzić bimber (10) - 3 lata temu

Czy bańka już pękła? (8) - 3 lata temu

Małżeństwo się nie opłaca (20) - 3 lata temu

Nowy, legalny hazard (2) - 3 lata temu

Złodzieje ciepła atakują (18) - 3 lata temu

ZUS nie chce 5 mld (2) - 3 lata temu

Black Friday po polsku (4) - 3 lata temu

Nowy próg podatkowy (11) - 3 lata temu

Wszyscy jestesmy zlodziejami (5) - 3 lata temu


Koniec polskich spółek w UK? (1) - 3 lata temu

Za tanie linie lotnicze (8) - 3 lata temu

Jak omijać kontrolę państwa (9) - 3 lata temu

Kto blokuje zakup kryptowalut? (5) - 3 lata temu

Ile zapłacisz za nowe seriale (5) - 3 lata temu


O jedna wyplatę mniej (3) - 3 lata temu


Wolnościowcy upadają (13) - 3 lata temu
A klientów mamy w nosie (1) - 4 lata temu

Za co lubię Unię Europejską (18) - 4 lata temu

Czy wziąłbyś order? (22) - 4 lata temuTwoje hasła są za słabe! (6) - 4 lata temu

Niemcy cenzurują internet (4) - 4 lata temu

Do apteki dopłyniesz wpław (7) - 4 lata temu


Wywiad z terrorystą (34) - 4 lata temu


Kto spekuluje masłem? (3) - 4 lata temu

Czy Asbiro to sekta? (12) - 4 lata temu

Czy chciałbyś tyle zarabiać? (15) - 4 lata temu
Lewak zmusza do picia wódki (9) - 4 lata temuChcę sprzedać nerkę męża! (45) - 4 lata temu


No to nacjonalizujemy hazard (4) - 4 lata temu

Warto być biednym (8) - 4 lata temu

Czy Kościół kradnie? (5) - 4 lata temu
Na chuja nam dzietność? (13) - 4 lata temu

Polska skazała terrorystę (6) - 4 lata temu
Do czego prowadzi socjalizm? (5) - 5 lata temuBandyta, ale polski bandyta (13) - 5 lata temu

Urzędnik przy każdym dziecku (7) - 5 lata temu

Jak unikać długów? (1) - 5 lat temuBluzgi, bluzgi, bluzgi... (20) - 5 lat temu

Znamy wyniki wyborów (21) - 5 lat temu


Majonezowi mówimy NIE (16) - 5 lat temu

Koniec z handlem dziećmi (10) - 5 lat temu

Ujawniamy prawdziwego trolla (3) - 5 lat temu


"Te wybory to przełom" (24) - 6 lat temuPo co mieszkać w Polsce? (11) - 6 lat temu

Hugo w Business Misji (6) - 6 lat temu
Jak nie płacić mandatów? (4) - 6 lat temuObalamy mity nt. energetyki (43) - 6 lat temuCzy alimenty powinny istnieć? (29) - 6 lat temu
Możesz jeździć na gapę (10) - 6 lat temuKorwinowsko i emigracyjnie (14) - 6 lat temu


Dlaczego tutaj jest tak drogo? (13) - 7 lat temu

Górnicy mordują ludzi (19) - 7 lat temu

Wolni ludzie się nie żenią (12) - 7 lat temuPrzepracowała 17 lat w ZUS-ie (23) - 7 lat temu


Czy Owsiak kradnie? (26) - 7 lat temu

Czy Żydzi są terrorystami? (18) - 7 lat temu


Jak zabrać 15 milionów? (42) - 7 lat temu


Jak wygrać 24 MacBooki (17) - 7 lat temu
Ile dałbyś za dziecko? (25) - 7 lat temu


Jak kraść? (49) - 7 lat temu


Opodatkujmy rowerzystów (32) - 7 lat temu

Ja zawsze chcę pić... (18) - 7 lat temu

Jak zabić krowę? (46) - 8 lat temuJak wycenić dziecko? (9) - 8 lat temu

MLM to ściema (67) - 8 lat temu

Dupy z Wykopu (40) - 8 lat temuCzy Polacy to kapusie? (44) - 8 lat temu


Kontestatorskie życzenia (6) - 8 lat temu
Czy na taką partię czekamy? (30) - 8 lat temuCzy rolnicy nas okradają? (43) - 8 lat temu

Jak manipulują media? (12) - 8 lat temu


Nietypowe lekarstwo na kaca (5) - 9 lat temu

Korporacje są wyzyskiwane! (23) - 9 lat temu


Wódka czy panienki? (19) - 9 lat temu


Jak nie płacić mandatów? (12) - 9 lat temu


Martin: Jak rzuciłem etat? (27) - 9 lat temu

Gdzie są nasze pieniądze? (13) - 9 lat temu

Squatter przejmuje audycję! (44) - 9 lat temu


Jak się wykańcza firmy (6) - 9 lat temu


Panie, jak protestować? (31) - 9 lat temu

ACTA samo zło (87) - 9 lat temu
ZUS jako partner biznesowy (13) - 9 lat temu

Naloty na graczy (17) - 9 lat temu


Wieczór powyborczy (61) - 9 lat temu

Wręcz przeciwny tygodnik (46) - 9 lat temu
Ile powinien zarabiać poseł? (14) - 9 lat temu


Cała prawda o szczepieniach (22) - 9 lat temu

Nie bądź Jeleniem! (12) - 9 lat temu


Przemyt to grzech! (39) - 10 lat temu

Sześciolatki do szkoły? (68) - 10 lat temuNowe podatki Unii Europejskiej (23) - 10 lat temu

Krągły fetyszyzm (38) - 10 lat temu


Frondo, nie idź tą drogą! (31) - 10 lat temuDemaskujemy manipulacje TVN (31) - 10 lat temuBereta LIVE 2/2 (68) - 10 lat temu

Bereta LIVE 1/2 (33) - 10 lat temuCzy lasy powinny być prywatne? (40) - 10 lat temu

Świat wg PARP godzina druga (7) - 10 lat temu


Dziękujemy ci Platformo (27) - 10 lat temu

Czy Windows jest zbyt drogi? (56) - 10 lat temuTa złodziejska prywatyzacja (36) - 10 lat temuTelewizja śniadaniowa (20) - 10 lat temu


Prawa posiadaczy broni (4) - 10 lat temu


Oszustwa na fotoradarach (6) - 10 lat temu


Jak robią nas w balona (33) - 10 lat temu
Czy media kłamią? (38) - 10 lat temu


Rób, do cholery, dzieci! (11) - 11 lat temu

Prawo do bycia skontrolowanym (1) - 11 lat temu
Dlaczego zarabiasz tak mało? (66) - 11 lat temu

KonteStacja pisze książkę (65) - 11 lat temu


ZUS emigruje do USA (15) - 11 lat temuTylko tutaj nie ma cenzury (32) - 11 lat temu


Jak ukraść dziecko? (9) - 11 lat temu

cHWDP reaktywacja! (12) - 11 lat temu

Martin o PKP w TVN (4) - 11 lat temuKrzyże w szkołach??? (23) - 11 lat temu

Wymyślamy partię idealną (5) - 11 lat temu


O buncie informatyków (8) - 11 lat temuUE powstała! (2) - 11 lat temu

Pilot pierwszego sezonu (5) - 11 lat temu

A dzisiaj polecamy:
 align="center">
Program sponsorują:

Wiercenie studni głębinowych Gorlice, Nowy... - - 20.00
Przemyslaw Teterycz - - 20.00
Blog technologiczny Wirtualny wojownik - - 20.00
wypełnianie płatnych ankiet na eankiety.pl - - 20.00
Agencja pracy Gorzów - Praca jako opiekun... - - 20.00
wypożyczalnia samochodów victoria nowy sącz - - 20.00
Montaż Anten Warszawa - - 20.00

Możesz i ty zasponsorować >>>

Promuj radioWydrukujDaj komuś ulotkęChcesz prowadzić audycję?Kontakt