Facebook
Podpis:
Numer GG:
KonteStacja.com - radio ludzi wolnych Cyber Forces
Pon
21:00
Wydanie Główne
Wto
21:00
„Spisek szlachetnych” i inne audycje ByteEatera (zwykle na żywo)
Słuchaj radia
Wydanie Główne (2)
4 dni temu
Czy coś nam grozi za wyjście do knajpy?
OtwieraMY biznesy vs sanepid. Mapa. Niespodziewane naloty. Czy można nagrywać interwencję? Mandaty płatne z góry. Przegrana i bany Trumpa. Perler wciąż bez hostingu. Koszty są niezbędne...
Spisek szlachetnych
4 dni temu
5 rzeczy, które są źle nazywane w Kościele katolickim
Czym się różni dziewicze poczęcie od niepokalanego poczęcia? Dlaczego „grzech pierworodny” to niefortunne tłumaczenie „peccatum originale”? Czy Ofiara mszy świętej się powtarza na każdej...
Skorzystaj z naszych projektów:

▸ Wolny Rynek - w liczbach
▸ Emigrujesz - posłuchaj najpierw
▸ KontestKino - filmy na wieczór
▸ Poważny kryzys - napisz

Audycja: Jan Fijor zaprasza 2015-12-03

Kiedy warto się ubezpieczyć na życie?

Nadający: Jan Fijor

Orbán pogrąża Węgry, rynek weryfikuje globalne ocieplenie, a Zuckerberg z córką omijają podatek

KOMENTARZE

tt 2015-12-03

piersi!

Kwiat126p 2015-12-03

My kopiujemy Orbana? Janku zmień leki. Orban jest jednym jak nie najwspanialszym politykiem obecnie na świecie.. Mąż stanu bezapelacyjnie, mądry polityk. Gość który dobro narodu i swojego kraju stawia ponad interesy swoje i interesy obcych państw. W dużej mierze to on jako jeden z nielicznych teraz broni Europę przed zalewem muzułmańskiej dziczy wspieranej przez twoją wspanialą i dobrodziejną Turcję(ktora dazy do wojny z Rosją bo mają Nato i fikają ale to inny temat). Ciebie kłuje to że opodatkował zagraniczne banki działajace w Węgrzech gdy zadłużonym węgrom groziło bankructwo i szalało bezrobocie. Za ten ruch kupił sobie elektorat, uratował ich(dorosłych ludzi) choć wiem że to powoduje spadek zaufania zagranicznych firm i inwestycji na Węgrzech. Sprawa dyskusyjna czy to było słuszne czy nie. Sprawa kolejna Janku....gadasz debilizmy że on podatkuje i podatkuje. A kto dał ULGĘ podatkową dla rodzin? Ksiądz? W 2011 wprowadzono ulgę podatkową 223 euro miesięcznie na pierwsze i drugie dziecko i 723 – na kolejne. Czyli zamiast zebrać kasę od innych i dać matce to on daje ULGĘ podatkową czyli idzie w dobrą stronę. Pis nie dorasta do pięt Orbanowi, nie ma co porownywać. Pis właśnie ozusował wszelkie możliwe umowy. Nawet jak się umówie z kolegą na 15 to bede musiał mały zus zapłacić. Także bez porownania. Życzyłbym sobie takiego Orbana w Polsce.

kontestator 2015-12-03

Bardzo lubię słuchać Janka. Jednak w przypadku Orbana i spraw Węgier obawiam się, że jest totalnym ignorantem. Wyciąga wnioski na podstawie strzępów danych wyciągając absurdalne wniosku. Orban podobnie jak Vaclaw Klaus (były prezydent Czech) jest jednym z nielicznych polityków, którzy potrafili się przeciwstawić stadnemu debilizmowi pozostałych tzw "przywódców" jewropejskich. A przecież Janek bardzo szanował Klausa właśnie. 
A jak Węgrzy odnoszą się do Polaków? Warto zobaczyć ostatni film z 11 listopada https://www.youtube.com 
 
Nie wiem jakich Węgrów znasz Janku. Ale raczej zmień towarzystwo, bo jak widać jesteś niechlubnym wyjątkiem... A i mniej mainstreamu polecam, bo Cię robią w wała...

Kwiat126p 2015-12-03

Jeszcze jedno bo pytałeś jakie są osiągniecia Orbana. Pomijam juz kwestie tą że obronił Węgry przez zalewem sympatycznych uchodźców i wywalczył kawałek autonomii Węgrów w ramach UE(dba o to by państwo bylo jak najbardziej suwerenne, nikt nie bedzie węgra kopal w dupe, żaden eurolewak) to walczy nie z bezrobociem a z bezrobotnymi obcinajac im zasilki, skracajac czas pobierania takowych a jak bezrobotny chce zachowac jakiekolwiek prawo do zasilku to leci na prace budowlane. Jak odmówi to WON! I tak sie konczy życie nierobow na garnuszku obywateli. www.wprost.pl

kontestator 2015-12-03

Co do ubezpieczenia: Janek mylisz "ubezpieczenie na życie" z ubezpieczeniem na "życie i dożycie". Aktuariusz to jest taka "menda", której zadaniem jest dopilnować, aby "nie opłacało się" (finansowo) ubezpieczonemu przeżyć średnią długość życia. Polisa jest ekonomicznie uzasadniona wtedy, gdy żyjesz krócej, niż statystycznie. Zatem nie ma opcji, aby Zuckerberg czy inny ...berg zarobili na ubezpieczeniu, jeśli będzie żyć dłużej niż wynika to z hamerykańskich tablic średniej długości życia.  
Porównywanie ubezpieczenia majątkowego na mieszkanie można robić do NNW (ubezpieczenia wypadkowego). I tu i tu zdarzenia są niepewne. Śmierć jest zdarzeniem pewnym więc proszę nie porównuj jabłek do gruszek.

jan M Fijor 2015-12-03

@kontestator Jak go zwał, tak go zwał. Ja wiem o czym mówię, a pewnie ty nie wiesz, o czym ja mówię. Możemy kiedyś do tematu  
co do Orbana, to Hitler też wyczyścił niemiecką ziemię ze "znienawidzonego plemienia izraelskiego". Dzielny facet ten Orban. Nie porównujcie Klausa z Orbanem, bo to jest obelga dla tego pierwszego. Klaus był wolnorynkowcem, a Orban jest socjalistą. zawistni ludzie go lubią, bo dokucza supermarketom i zagranicznym inwestorom, ale ja takimi ludźmi gardzę. Dla mnie następną w hierarchii po życiu wartością jest wolność. Czasem nawet myślę, że jest przed życiem. Wisi mi bezpieczeństwo zapewniane przez obłudnego polityka. Na pewno to nie jest nawet mąż stanu, jak Adenauer czy de Gaulle. la was może nim być dla mnie nie jest. pozdr

jan M Fijor 2015-12-03

polecam 
 
szlachetnapaczka.pl 
 
pozdr

kontestator 2015-12-04

Szanowny Janku, dzięki za szybką ripostę. Świetnie, że się różnimy, bo tylko klepalibyśmy się po plecach z jedynym skutkiem w postaci obicia płuc, czy nerek.  
Nie jest moim celem idealizowanie Orbana. Również jestem wolnościowcem (podobno skrajnym) i dlatego podobają mi się suwerenne decyzje na Węgrzech mimo powszechnej krytyki medialnej.  
Wolność polega właśnie na tym, że podejmujemy decyzje sami. Mimo nacisków. Każdy z nas podejmuje lepsze lub głupsze, ale ważne jest, aby własne i na własne konto. Tak to już jest z politykami (w tym z Orbanem), że podejmują decyzje=ryzyko na nie swoje konto.  
Ale Pan Orban przynajmniej nie merda ogonem, jak kundel Tusk przy misce zupy sponsorowanej przez Unię. Nota bene unia=jednolitość, czyli jest przeciw bezmyślnemu ujednoliceniu, czyli za wolnością.  
To, że skręca w lewo jest innym tematem, bo nikt tutaj nie lubi lewactwa. Ale za to wywalenie przez niego funduszu walutowego wymagało dużej politycznej odwagi. Przynajmniej odważny z niego lewak, chodź w głowie mu nie siedzę. Osobiście uważam, że dużo bliżej mu do Klausa niż do Hitlera, ale faktem jest, że Pan Klaus jest prawdziwym Mężem Stanu przez duże "M". Zawsze zazdrościłem Czechom takiego Prezydenta. Może warto poświęcić mu oddzielną audycję. Pamiętam, że jakiś czas temu osobiście się z nim spotkałeś. Dla przypomnienia słuchaczom/czytaczom jego postawy załączam link do jednego z wywiadów:  
 
https://www.youtube.com 
 
Janka Serdecznie pozdrawiam. Twój sposób prowadzenia audycji jest dla mnie znakomity. Jesteś doskonałym gawędziarzem z kontenerem wiedzy i doświadczenia. A że się wymądrzasz i czasami zamykasz na argumenty adwersarza... to też ma swój urok... 
-kontestator

Kwiat126p 2015-12-04

"co do Orbana, to Hitler też wyczyścił niemiecką ziemię ze "znienawidzonego plemienia izraelskiego" - to są argumenty janka! Po czym dodaje "Nie porównujcie Klausa z Orbanem, bo to jest obelga dla tego pierwszego". :) 
 
żydzi i Hitler a Orban i REALNE zagrożenie zalewem muzułmańskich najeźdźców z Afryki i krajów bliskiego wschodu. Do niemczech nie przybywały codziennie tysiące facetów nastawionych agresywnie i z pogardą dla eurocywilizacji(Hidżira - podbój poprzez zasiedlenie). Żydzi nie wysadzali się w centrum Berlina i nie tłukli niemców na ulicach, nie liczyli na ich socjal. Metoda też jest inna. Orban zamyka granice a Hitler ich wytłukł od razu. To tak jak byś powiedział że lodówka od hokeja jest bardzo podobna bo też ma coś wspólnego z lodem....Potem mówisz nam "nie porównujcie Orbana z klausem" :) No mysle ze to znacznie lepsze porównanie niz Orban-Hitler w kontekście imigrantów. To że Orban nie jest szalonym wolnorynkowcem to nie znaczy że jest jakimś przebrzydłym socjaluchem skoro jego polityka gospodarcza idzie w kierunku sprawiedliwości i odpowiedzialnosci. Ukrócenie zasiłków lub praca przy kopaniu tunelu, ulgi podatkowe itd. Wiem że opodatkował zagraniczne korporacje, markety, banki itd. dla tego naraził się takim "Jankom z UE" i za to robią mu złą reklamę. Mimo to bezrobocie spadło z 11%(2012r) do 7,3 % dzieki właśnie inwestycjom zagranicznych koncernow motoryzacyjnych - czyli mimo to dalej im się opłaca tam inwestować.

Kephas 2015-12-04

Byte! 
Nie bluznij, ze MOL jest wiekszy od Orlenu! 
To prawda, ze to bardzo duza spolka, ale Orlen to najwieksza spola w CEE. 
Market cap. MOL'a to zaledwie 70% Orlenu.

Piter 2015-12-04

A ja się dziwie Jankowi że tak hejtuje na USA. Owszem ten kraj skręcił w lewo i nie jest już tym samym czym był kiedyś. Ale pomimo wszystko wszystko dalej jest atrakcyjny dla tych którzy czegoś chcą się dorobić własną pracą. Mówisz Janku że rzucają tam kłody pod nogi multimilionerom jak Zuckerberg ? Albo że dla kogoś problemem jest obywatelstwo USA ? No rychło w czas to zauważyli akurat wtedy kiedy w tym kraju dorobili się milionów. Chętnie teraz przeniosą się do jakiegoś tam Burkina Faso czy innego "liberalnego" landu bo ich już na to stać ) Mnie by to nie bulwersowało jakby swoich fortun dorobili się w "liberlandach" i potem przenieśli się do USA. Ale tutaj jest odwrotnie.  
 
Ale do czego zmierzam. Co by nie powiedzieć to USA dają olbrzymie możliwości swoim obywatelom jako państwo. Owszem potem chcą ich łupić (ale na biednych nie trafiło) czego nie pochwalam. Więc trzeba zachować jakieś proporcje. Generalnie to czy ktoś zarobi 100 milionów czy tylko 50 to jest naprawdę drugorzędna sprawa. Ważne jest że to USA stworzyło mu możliwości aby mógł tyle zarobić. Bo w innym kraju mógłby skończyć na jakiejś małej firemce wyciągając średnią krajową ) 
 
I tutaj jest sedno sprawy różnica między USA a np Polską. Budując firmę czy swoją karierę zawodową od zera to paszport USA będzie kluczem do sukcesu. Ale będąc krezusem finansowym już niekoniecznie. Warte zastanowienia.

Mateusz 2015-12-04

Panie Janie polecam książkę Nieświęta wojna Grzech pierworodny Ameryki Zaprosił do polski pan F. William Engdahl ?  
 
F. William Engdahl odsłania zakryte dotąd karty. Zakreśla z zadziwiającą logiką, inny niż ten powszechnie propagowany, obraz przyczyn odrodzenia radykalnego islamu. Krok po kroku, wskazuje na destrukcyjną rolę Stanów Zjednoczonych i prowadzonej przez nie „dobroczynnej” działalności na rzecz „szerzenia demokracji”. F. William Engdahl jest autorem światowego bestsellera o ropie naftowej i geopolityce A Century of War: Anglo American Politics and the New World Order. Jest szeroko komentowanym analitykiem obecnych wydarzeń politycznych i gospodarczych. W książce Seeds of Destruction: The Hidden Agenda behind Genetic Manipulation zajmuje się agrobiznesem i próbami kontrolowania światowych zasobów żywności, a tym samym kontrolowania populacji.

jan M Fijor 2015-12-04

@Piter Jeśli masz przy sobie 85 zł jesteś bogatszy od 40 procent Amerykanów, który majątek netto nie przekracza 20 dolców. Dla mnie to też był szok. ja po 4 latach pobytu w USA byłem bogatszy od Al Gore'a. Potem on został prezydentem, załapał się na kłamstwo ekologiczne i mnie daleko przeskoczył, ale fakt jest faktem. W Chicago wśród polskich imigrantów jest 2-3 razy więcej milionerów niż głosi statystyka. tylko 3,5 proc. Amerykanów posiada majątek powyżej 1 mln dolarów. Ja nie hejtuje, ja ubolewam. Zawdzięczam Ameryce bardzo wiele, boli mnie, że tak łatwo dali się sprzedać bożkowi ignorancji. czółko

farelek 2015-12-05

Janku czy wydajesz książki w formie ebooków lub autiobooków?

RAdesign 2015-12-06

https://archive.org/details/IndustrialSocietyAndItsFuture-TheUnabombersManifesto 
 
Kaczyński jednak nie tak szalony, jak portretują go media. 
Można powiedzieć, że w zasadzie Kaczyński to wizjoner. 
Polecam przeczytać ten manifest Kaczyńskiego.

Piter 2015-12-09

Kaczyński to na pewno człowiek ideowy co do tego nie ma wątpliwości. Podobnie zresztą jak Marks czy Lenin ; przecież też mieli swoją idee i nie robili tego dla kasy ) Pozostaje pytanie czy dana idea przynosi korzyść czy straty . Jednym słowem nawet to że dany człowiek jest uczciwy i ma szlachetne (w jego mniemaniu) zamiary nie daje żadnej gwarancji. 
 
A co do Kaczyńskiego to jego poglądy na gospodarkę są bardziej na lewo od Platformy. Nie jest też "wolnościowcem" w naszym rozumieniu. Generalnie nic dobrego z tego nie wyjdzie. Rządy PiSu to już nie stagnacja to cofanie się do tyłu.

RAdesign 2015-12-09

Bardziej chodziło mi o analizy przemian społecznych, jakie przeprowadził Kaczyński. 
Teza o patologizacji społeczeństwa spowodowanej zbyt szybkim rozwojem tylko jednej zmiennej - technologicznej, produkcji i konsumpcjonizmu - jest całkiem spójna. 
Od tysięcy lat był w zasadzie trend boczny rozwoju. 
Dopiero niedawno wyskoczył w górę. 
Zaś społecznie i moralnie - ludzkość to nadal stado głupich małp. 
Tyle, że zamiast kamieni mają "laserowe brzytwy". 
Rozwój etyczny i społeczny padł całkowicie.

Mateusz 2015-12-09

tagen.tv wolna Jak patrzeć aby zobaczyć to co jest w tle, a nie to co chcą nam pokazać. Akcje fałszywej flagi na przykładzie katastrof lotniczych dr Jerzy Jaśkowski – badacz rzeczywistości.

Dodaj komentarz...

Jan Fijor

Współzałożyciel szkoły biznesu ASBIRO, przedsiębiorca i podróżnik, który w czasie stanu wojennego wyemigrował do Stanów Zjednoczonych, gdzie spędził 17 lat. Były barman, pośrednik nieruchomości, agent ubezpieczeniowy i makler. Obecnie, oprócz działalności w szkole ASBIRO, zajmuje się publicystyką oraz jest właścicielem wydawnictwa Fijorr Publishing.

Prowadzi audycję na żywo Jan Fijor zaprasza w którym przedstawia punkt widzenia przedsiębiorcy. W środy o 21.00

Inne audycje tego autora:
Więcej audycji...Nie kupuj baryłek ropy (tylko alkoholu) (28) - 11 miesięcy temu


Debata Janka z liberałem Łukaszem (8) - 11 miesięcy temu

O tym, co piszecie w komentarzach (12) - 11 miesięcy temu


O RODO i akceotacji ciasteczek (4) - 11 miesięcy temu

Jak zostać Bogatym. (8) - ponad rok temu

Jak się bogacić? (18) - ponad rok temu

Bieda polskich wolnościowców (7) - ponad rok temu

Listy, obyczaje i finanse. (2) - ponad rok temu

Jak poprawnie oszczędzać (14) - ponad rok temu

O pożydowskim mieniu bezspadkowym (7) - ponad rok temu
Czy dopłacać do frankowiczów? (19) - ponad rok temuObligacje dla debili (5) - ponad rok temuCzy Janek oddałby 500 plus? (12) - ponad rok temu


Dlaczego USA czeka upadek? (19) - ponad rok temu

40 lat i fajrant! (27) - ponad rok temu

Pomysły na biznes w Hiszpanii (6) - ponad rok temu


Rekordowo krótki odcinek (3) - ponad rok temu

Mocz to moc (11) - ponad rok temu

Jest gorzej, niż myślałem (11) - ponad rok temu


Wystarczy języczek u wagi (8) - ponad rok temu

Jak mieć nosa do nieruchomości (14) - ponad rok temu

O strajku nauczycieli (20) - ponad rok temu

Wady i zalety UK (13) - ponad rok temu


Anarchokapitalizm według Janka (10) - ponad rok temuŻydzi, nieruchomości i dolary (15) - ponad rok temu


Pełzająca detronizacja dolara (2) - ponad rok temu

Wychodzimy jak palanty! (3) - ponad rok temu

Ostatnia noc dyktatury w Wenezueli? (18) - ponad rok temu

Janka porady na nadwagę (13) - 2 lata temu

Polakom brakuje ciekawości (11) - 2 lata temu


Jan Fijor - Listy (1) - 2 lata temuJan Fijor - Komu ufa Janek? (13) - 2 lata temu
Jan Fijor - Śmieci i Japonia (2) - 2 lata temu

O wyższości gór nad morzem (11) - 2 lata temu

Ile jest ASBIRO w ASBIRO? (4) - 2 lata temuJan Fijor - Powrót ze Stanów (1) - 3 lata temuJan Fijor - A to lewak jeden (21) - 3 lata temu


Jan Fijor - Salam alejkum (20) - 3 lata temu


Jan Fijor - Syndrom Korwina (37) - 3 lata temu

Jan Fijor - Mordujecie dzieci (43) - 3 lata temu

Jan Fijor - Totalitaryzmek (19) - 3 lata temuJan Fijor - Ekonomia Zdrowia (9) - 3 lata temu
Amerykański fiskus a Polacy (11) - 3 lata temu
Jan Fijor - Trump coś kręci (24) - 3 lata temu

Jan Fijor - Czytamy Misesa (8) - 3 lata temu


Jan Fijor - Wolność (104) - 3 lata temu

Ryanair i LOT to naciągacze (21) - 4 lata temu

Jan Fijor - Imigranci (20) - 4 lata temu
Jan Fijor - Delta? Nie latam (7) - 4 lata temu


Jan Fijor - Milion plus (17) - 4 lata temu


Jan Fijor - Wolny monopol (22) - 4 lata temu

Jan Fijor - Prezydenci USA (13) - 4 lata temu
Jan Fijor - Telenovela (7) - 4 lata temu

Jan Fijor - Raport z Liberlandu (19) - 4 lata temu


Jan Fijor - Trumpy i Hilarie (3) - 5 lata temu

Jan Fijor - Trumpy i Hilarie (7) - 5 lata temu

Wielki szwindel na mieszkaniach (19) - 5 lata temu


Jan Fijor - Szarańcza w Malawi (20) - 5 lata temu
Jan Fijor - TRUMP (34) - 5 lata temuJan Fijor - Skok na OFE 2.0 (29) - 5 lat temuJan Fijor - Jak w grudniu 81 (40) - 5 lat temu

Komu Kaczyński zrobi dobrze? (23) - 5 lat temu

Jan Fijor - Silk Road (14) - 5 lat temu

Obsługa klienta wg Janka (19) - 5 lat temuBierzcie zasiłki (31) - 5 lat temuJan Fijor - Wybory (19) - 6 lat temu


Nie ma gotówki i nie będzie (24) - 6 lat temuJan Fijor - Jak umarł Tuwim (11) - 6 lat temu
Jan Fijor - Franek (14) - 6 lat temu


Jan Fijor - Putin Austriakiem? (18) - 6 lat temu

Jan Fijor - Lekcja historii (14) - 6 lat temu
Jan Fijor - Motywy (30) - 6 lat temuJan Fijor - Złoto (9) - 6 lat temu
Prywatyzacja wg Janka Fijora (14) - 7 lat temuWolny rynek — wprowadzenie (38) - 7 lat temu

Jan Fijor - Buthan (17) - 7 lat temu


Jan Fijor - Łukraina (18) - 7 lat temu


Nakręcony prywatyzacją (52) - 7 lat temu


Słuchacz w długach (30) - 7 lat temu

Jan FIjor - Rock and Roll (15) - 7 lat temu

Jan Fijor - Dyskryminacja (27) - 7 lat temuBitcoin to tylko zabawka! (89) - 7 lat temu

Bardzo smutny Janek (47) - 7 lat temu

Wywiad z Markiem Klugmannem (40) - 7 lat temu

Rzecz o kontroli czynszów (14) - 7 lat temu

Janek zbankrutował (20) - 7 lat temu


Blacha wie co mówi (37) - 7 lat temu

Fijor idzie w politykę (37) - 7 lat temu

Ostro (64) - 7 lat temuBanki, samochody, podręczniki (28) - 8 lat temu


Służba zdrowia za oceanem (22) - 8 lat temu

Czy okienko blokuje kolejkę? (65) - 8 lat temuCzy alkoholik jest racjonalny? (61) - 8 lat temu


Czym jeździ milioner? (21) - 8 lat temu

Jan Fijor - Jak wybieram akcje (15) - 8 lat temu


Jan Fijor - Emeryty (40) - 8 lat temuJan Fijor - Kto mi wisi? (58) - 8 lat temu

Na co nam służby specjalne? (17) - 8 lat temu


Jan Fijor - Geje są jak SB (50) - 8 lat temu

Jan Fijor - O dwóch burakach (20) - 8 lat temu

Jan Fijor - Długi (118) - 8 lat temu


Bogaty może dłużej (48) - 8 lat temuCo Janek zrobił z ogórkami? (37) - 8 lat temu
Jan Fijor - SKOK (15) - 8 lat temuJan Fijor - Rozmowy na Jetlagu (19) - 8 lat temu


Jan Fijor - Ja się wycofuję (20) - 8 lat temu


Robimy gospodarstwo? (70) - 8 lat temuJan Fijor - Wyjazdy (53) - 8 lat temu

Jan Fijor - Broni Amber Gold (78) - 9 lat temu


Jan Fijor - W kraju dziadów (27) - 9 lat temu
Jan Fijor - Oba maży da (30) - 9 lat temu

Jan Fijor - Karty kredytowe (19) - 9 lat temuJan Fijor - pośrednicy (23) - 9 lat temu


Czy celnicy to kretyni? (23) - 9 lat temu

Jan Fijor - Unikać euro i eko (26) - 9 lat temu

Jan Fijor - Knajpy w Zakopanym (29) - 9 lat temu
Jan Fijor - Powrót z Azji (15) - 9 lat temuJan Fijor - dochód pasywny? (21) - 9 lat temu


Jan Fijor - Putinizacja (38) - 9 lat temu

Jan Fijor - To już 6,12 (26) - 9 lat temu


Jak sprzedawać dom? (20) - 9 lat temu

Boeing, monopol i korupcja (52) - 9 lat temu


Oburzeni (11) - 9 lat temu


Książki ekonomiczne (21) - 9 lat temu

Podatek Buffeta (8) - 9 lat temu

Dlaczego nas nie lubią? (32) - 10 lat temu

Portugalia (17) - 10 lat temu

Wy ćwoki (15) - 10 lat temu

Jan Fijor: Czy brać kredyt? (4) - 10 lat temu


Przygody Janka w Rosji (10) - 10 lat temu

Co tam w Norwegii słychać (38) - 10 lat temu


Jak nauczyć się pracowitości (12) - 10 lat temu

Jan Fijor o gejowych (50) - 10 lat temu

Jan Fijor o pracy po maturze (39) - 10 lat temu


Co boli Janka F.? (14) - 10 lat temu


Fijor zatrzymany w Kolumbii (11) - 10 lat temu


Kto to jest biedny człowiek (18) - 10 lat temu

Kto to jest człowiek biedny (6) - 10 lat temu


Żona milionera (10) - 10 lat temu
Trochę afryki trochę Ukrainy (4) - 10 lat temu

Afryka Afryka (27) - 10 lat temu

Czego nie wiem Janek Fijor (9) - 10 lat temu

Trochę o policji i emeryturach (11) - 10 lat temu

Janek o szpitalach (7) - 10 lat temuDalsze relacje z Kaliforni (17) - 10 lat temu

Fijor w Californi (17) - 10 lat temu


Prawo spadkowe (6) - 10 lat temu

Się SANEPIDowi oberwało (9) - 10 lat temu
O wyborach w ameryce (21) - 10 lat temu

O gatunkach, które wymierają (14) - 11 lat temu

Etyka w dopalaczach i przemycie (10) - 11 lat temuO "wygranych" na loterii (15) - 11 lat temu

Służba zdrowia ciąg dalszy (26) - 11 lat temu


O Krzyżu, podatkach i ludziach (26) - 11 lat temu

Państwowe akcje (20) - 11 lat temu

Postaw urzędnika przed sądem! (34) - 11 lat temu

Ubezpieczalnia pilotów TV (2) - 11 lat temu

Jan Fijor o USA (33) - 11 lat temu

Jak uniknąć płacenia ZUS-u? (7) - 11 lat temu

A dzisiaj polecamy:
 align="center">
Program sponsorują:

rolety dako nowy sącz - - 20.00
Księgowość online - - 20.00
Szkolenie przedłużanie rzęs Kraków... - - 20.00
Sklep z zabawkami dla dzieci Rzeszów... - - 20.00
Drabiny producent aluminiowe drewniane - - 20.00
zarabianie w internecie - - 20.00
ubezpieczenia na życie nowy sącz szkolenia bhp - - 20.00

Możesz i ty zasponsorować >>>

Promuj radioWydrukujDaj komuś ulotkęChcesz prowadzić audycję?Kontakt