Facebook
Podpis:
Numer GG:
KonteStacja.com - radio ludzi wolnych Cyber Forces
Dziś
21:00
audycja odwołana
Jutro
21:00
Jan Fijor zaprasza
Słuchaj radia
Wydanie Główne (1)
wczoraj
Absolutnie wszystko, dla każdego, za darmo
Kontynuujemy analizę programów wyborczych. Dziś KO i Lewica. Równouprawnienie w sporcie. Inflacja. Inteligencja elektoratu. Darmowy Internet.
Jan Fijor zaprasza (2)
6 dni temu
Obligacje dla debili
(Janek już do Kraju Dziadów powrócon.) Absurdy polityki monetarnej. Przechowywanie wartości w złocie a inne aktywa. Za usterki techniczne przepraszamy – pogorszony dźwięk i urwana końcówka.
Skorzystaj z naszych projektów:

▸ Wolny Rynek - w liczbach
▸ Emigrujesz - posłuchaj najpierw
▸ KontestKino - filmy na wieczór
▸ Poważny kryzys - napisz

Audycja: Jan Fijor zaprasza 2015-12-11

Jan Fijor - Illinois vs Oklahoma

Nadający: Jan Fijor

Porównujemy Kaczyńskiego do Orbana i Illinois do Iklahomy

KOMENTARZE

Endriu 2015-12-11

Szanowny Panie Janie, w nawiązaniu do audycji i wątku o walce Regana o silny pieniądz: 
 
Pierwszy deal PiS-u z banksterami 
nikander.neon24.pl 
 
„[...] Sejm zmienił regułę wydatkową. Znajdujący się w niej wskaźnik inflacji (CPI), wraz z korektą błędów jej prognoz, zostanie zastąpiony tzw. sztywnym celem inflacyjnym NBP w wysokości 2,5 proc. Za nowelą głosowało 232 posłów, przede wszystkim z PiS, przeciw było 206 posłów z klubów opozycyjnych, trzech się wstrzymało [...]” 
 
Dodam jeszcze słowa komentarza mojego kolegi odnośnie tego PiS-owskiego posunięcia 
 
"[...]Bardzo mi się podoba. Państwo będzie psuło pieniądz ze stałą prędkością. Jakże ambitny i dalekosiężny cel. Muszą splajtować.[...]".

jan M Fijor 2015-12-11

Ja szczerze powiedziawszy nie wiem, o co im chodzi, ale też mi się podoba. Problem w tym, że gdy oni splajtują, my zapłacimy rachunki bankruta. W ekipie rządowej nie ma ani jednego ekonomisty zdroworozsądkowego/wolnorynkowego. Sami interwencjoniści/keynesiści. zrobią nam niezłe jaja. pozdr jmf

Kwiat126p 2015-12-11

Zacytowałeś moją wypowiedź i nie użyłeś żadnego argumentu przeciw, danych żadnych nic. Tak samo chciałem "skomentować" ten krotki opis do tej audycji: 
 
"Porównujemy Kaczyńskiego do Orbana" - hahaha. No i tyle. 
 
Ale Kamil coś bąknał kiedy cytowaleś fragment "Orban maż stanu, dba o interes własnego kraju a nie swój czy obcych państw", bąknął "Prawie jak Hitler!" :) No prosze was...jeden i drugi zestawia Orbana z Hitlerem. Jeden bo dba o interes własnego kraju(niemal jak Hitler! Straszny ten Orban..powinien dbać o własny brzuch i interes najsilniejszego w UE czyli Niemiec najlepiej), potem podobieństwo na zasadzie że jeden i drugi walczy z mniejszościami(religijnymi, etnicznymi). No nie...lepiej położyć się na podłodze i czekać aż muzułmańska dzicz przemaszeruje przez Węgry niszcząc wszystko jak szarańcza a premier Węgier przyczyni sie do upadku Europy(bo umozliwi im przemarsz przez własny kraj by mogli zasiedlić kolejnym milionem Europę środkową). Tylko człowiek bez wyobraźni i wiedzy o tym że demografia Afryki to ponad miliard ludzi, ktorzy z każdym dniem tysiąc po tysiącu napływa do Europy może takie porównania zabawne stosować.  
 
Porównania Janka typu "hokej i lodówka to to samo bo obie te rzeczy mają coś wspólnego z lodem" ciąg dalszy... :)

Endriu 2015-12-11

Szanowny Panie Janie, i jeszcze w nawiązaniu do rozmowy odnośnie Sakaszwilego, to oprócz tego, że jest to dupcyngiel i kurwiarz, to należało by wspomnieć o tym, że jest to bandyta działający na zamówienie Ameryki: 
 
Kaczyński i Sarkozy. Wojna i pokój 
leszek 
 
"[...] W mroku z 7 na 8 sierpnia, kiedy cały świat patrzył na Pekin prezydent Saakaszwili postanowił zostać bohaterem. Aby sukces był pewny powołał 100 tys. rezerwistów, którzy mieli walczyć z republiką liczącą jedynie 70 tys. mieszkańców. 
 
W nocy gruzińska artyleria otworzyła ogień na stolicę Osetii Południowej Cchinwali zabijając setki cywilów i rujnując ich mienie. Pociski spadły też na rosyjski kontyngent wojskowy stacjonujący na mocy porozumienia z Soczi z 1992 roku, co było jawnym pogwałceniem prawa międzynarodowego. Dzieła zniszczenia dopełniły czołgi i żołnierze. Atakujące oddziały mordowały bezbronnych Osetyńczyków i równały z ziemią ich miasto pozostawiając tylko 15 procent ocalałych budynków. Blitzkrieg przebiegał sprawnie i wydawało się, że problem osatyński został ostatecznie rozwiązany. [...]. 
 
Ja rozumiem, że ciężko będzie Panu analizować wpisy na blogu "strego kiejkuta" komunisty Leszka Millera, ale o tym, że to Gruzja zaczęła wojnę z Osetią (a nie odwrotnie) pisał swego czasu Pan Janusz Korwin Mikke. Polecam do analizy wpisy na blogu Pana Zygmunta Białasa: 
 
Co się dzieje na Ukrainie - 08.08.2015. 
zygumntbialas.neon24.pl 
 
.... z sierpnia tego roku. Ja rozumiem, że przyparta do muru swym długiem Ameryka ledwo przędzie i aby ratować swój budżet... 
 
Independent Trader News - tydzień 49  
independenttrader.pl 
 
"[...]Stany Zjednoczone już nieraz udowodniły, że na wojnie można dobrze zarobić. Z powodu walk na Bliskim Wschodzie zapotrzebowanie na broń przerosło wszelkie oczekiwania. Fabryki w USA nie są w stanie sprostać zamówieniom. Popyt na praktycznie wszystkie kalibry jest rekordowy. Sprzedaż w 2015 roku wzrosła o 36%.[...] 
 
...Ameryka poprzez swoje lobby wojskowe gotowa jest rozpetać III wojnę światową: 
 
https://wirtualnapolonia.files.wordpress.com/2015/12/rzucic582-sic499-hassan-na-sc582abszego.gif?w=320 
 
... ale Panie Janie, ja głęboko obawiam się Panie Janie żeby to podpalanie świata nie zakończyło się w efekcie jakąś globalną wojną atomową .....

tt 2015-12-12

też nie porównywałbym orbana z adolfem. bliżej mu raczej do obamby.

Endriu 2015-12-12

Co się szykuje to nietrudno zgadnąć: 
 
Co się dzieje na Ukrainie - 12.12.2015. 
zygumntbialas.neon24.pl 
 
"[...] Zarzuca się Jaceniukowi korupcję, a głównym wyrazicielem tych zarzutów jest Micheil Saakaszwili, ściśle współpracujący z amerykańskimi neokonserwatystami. Jest Saakaszwili ich faworytem w wyścigu o fotel premiera. [...] 
 
[...] Także neokonserwatyści odgrywają niebezpieczną rolę w tle. Według irackiej posłanki mieli senatorzy McCain i Graham powiedzieć, że podjęto już decyzję o nowej inwazji, w której ma uczestniczyć 150-tysięczna armia. Ma składać sie ona z kilkudziesięciu tysięcy żołnierzy amerykańskich i przede wszystkim tych zrekrutowanych w regionie arabskim.[...]". 
 
Szanowny Panie Janie Ameryka stawia na wojnę: 
 
Dlaczego cena złota spada i spadać będzie (Artykuł gościnny) 
independenttrader.pl 
 
[...] Po drugie – bo taka jest natura hegemona (albo my ich albo oni nas)[...].". 
 
I na moje oko to dosyć konkretne starcie będzie miało miejsce gdzieś w okolicach Turcji i Syrii, bo idzie kasa (Polska wpłaci 71 mln euro) na dozbrojenie turków ... 
 
Szałamacha: Polska zapłaci swoją część z 3 mld euro dla Turcji  
www.bankier.pl 
 
Mam nadzieje, że ta wojna nie przerzuci się również na teren Ukrainy, choć biorąc pod uwagę, że amerykańce chcą na Ukrainie zainstalować sprawdzonego Sakaszwilego, to wcale nie byłbym tego taki pewien .... 
 
P.S. W lipcu tego roku planowaliśmy spędzić wakacje w przepięknych bieszczadach w okolicach Polańczyka. Długo namyślaliśmy się z żoną czy aby nie jechać czasem nad morze: 
 
Ukraina po strzelaninie w Mukaczewie -​ somalizacja czy przesilenie? 
wiadomosci.wp.pl 
 
... bo co by zależało uzbrojonym po zęby i zaprawionym w bojach w kotle dablcewskim zwaśnionym bandom ukraińskim, rozwalić trochę naszych posterunków straży granicznej ?. Kto by ich wtedy zatrzymał ?.

Piter 2015-12-12

Myślę że problem formy opodatkowania czy ma to być CIT, PIT , Vat , obrotowy , katastralny są drugorzędne. Przecież to wszystko idzie tego samego worka czyli budżetu państwa ! A jest ich tak wiele z prostego powodu - żeby obywatel nie zorientował się ile de facto płaci.  
 
Natomiast pierwszorzędna sprawa to cięcia wydatków budżetów. Bo tylko ten realnie obniża podatki kto obniża wydatki (budżetu państwa) . Po prostu nie ma innej możliwości. Jeżeli ktoś wam wmawia że obniża podatki ale budżet państwa pozostanie na tym samym poziomie to po prostu łga w żywe oczy. 
Zakłamani politycy mówią : tutaj obniżymy wam o ten punkt procentowy ale brakujący procent $$$ znajdziemy w inny sposób. Czyli bilans wyjdzie na zero , nic się nie zmieni ; matematyka na poziomie szkoły podstawowej. 
 
Do konkretnych zmian potrzebny jest plan jak mają wyglądać wydatki państwa teraz (w okresie przejściowym) i cel ideowy czyli państwo minimum. Taki musi być kierunek - odchudzanie budżetu państwa. Coś jak w tych programach o ekstremalnie spasionych personach co z 300 Kg schodzą do 80 ) I tu nie ma dużej filozofii po prostu trzeba żreć mniej i coraz mniej. A nie rozważać czy zjeść kaszanke czy schabowego. Budżet państwa też musi żreć mniej $$$. I to ludzie muszą skumać bo inaczej to szkoda sobie głowy zawracać polityką.

evilClown 2015-12-12

Mam takie samo zdanie jak ty o hillary clinton.  
Ona dowodzi teorii spiskowej istnienia reptilian - jest złym jaszczurem który che rządzić ludźmi i ich wykorzystywać. 
Jest odrażająca, ile pieniędzy w siebie nie włoży, ile tapety na twarz nie nałoży, widać wredny pysk nieludzki, straszny, jaszczuropodobnej istoty.

Marek Duszkiewicz 2015-12-15

na Trumpa płacą w tym momencie 7 :)

Kwiat126p 2015-12-15

Jeszcza a propos Orbana: 
"Węgry od 2016 r. obniżają VAT na mieszkania i domy z 27% do 5%, a także likwidują obowiązek uzyskiwania pozwolenia na budowę domów o powierzchni mniejszej niż 300 m2; trzeba będzie jedynie powiadomić władze na 15 dni przed rozpoczęciem prac. W wypowiedzi dla MTI p.Michał Varga, minister finansów, stwierdził, że jeżeli dzięki obniżeniu podatków liczba nowych budów wzrośnie o 3 do 5 tysięcy, to nowy podatek okaże się neutralny dla budżetu." 
 
wmeritum.pl 
 
i co Janku? Łyso ci? Ahh no tak przepraszam :)  
Nadal będziesz śmieszkował z Kamilem słysząc że to mąż stanu i najlepszy ze współczesnych przywódców? No i zaorane...

orban borban 2015-12-16

Orban w porownaniu do Saakaszwilego to komuch.

Endriu 2015-12-18

Na Ukrainie VII mobilizacja i koncentracja sprzętu w rejonie Odessy: 
 
Co się dzieje w Donbasie - 18.12.2015. 
zygumntbialas.neon24.pl 
 
"[...] W Odessie skoncentrowano ostatnio dużo broni szturmowej. Sprowadzono ją wkrótce po wyjeździe Bidena. Podżegacz wojenny USA dostarczył nowe instrukcje. Istnieje obawa, że jest planowany atak na Naddniestrze: 
 
https://www.youtube.com 
 
Siódma mobilizacja jest w toku. W dokumentach zostali ujęci wszyscy powołani do służby wojskowej i są poszukiwani przez policję. Większość poborowych próbuje uciec od służby, by uniknąć szlachtowania i okropnych warunków na froncie. Wielu próbuje wydostać się z kraju. [...]".

jmf 2015-12-23

WESOLYCH SWIAT zycze wszystkim kontestatorom. Nie moge wyglosic tych zyczen, bo jestem w dziwnej strefie czasowej. Odezwe sie po powrocie do cywilizacji europejskiej. Janef

jmf 2015-12-23

WESOLYCH SWIAT zycze wszystkim kontestatorom. Nie moge wyglosic tych zyczen, bo jestem w dziwnej strefie czasowej. Odezwe sie po powrocie do cywilizacji europejskiej. Janek

kontestatornia 2016-01-03

Doradca PISu - profesor po ekonomii socjalizmu Jerzy Żyżyński. I wszytsko jasne.

Jaroslaw 2016-01-10

Kaczynski zawsze lubil show bussines i zadebjutowal filmem "O dwoch takich co ukradli ksiezyc'' 
Teraz maja krecic ciag dalszy " O DWOCH TAKICH CO UKRADLI POLSKE" 
Orban w mysleniu podobny do Kaczynskiego, lubi populizm i wysokie daniny. Zeby zebrac najpierw trzeba posiac, a tutaj jest na odwrot.  
Orban ogolil rodakow z OFE, Vat do niedawna wynosil 27 %, podatki od kat bankowych, pieniedzy wyplacach z bankomatow etc. 
Oboje Kaczynski i Orban jedza z reki Sorosowi i jedoczesnie twierdza: niech Unia daje forse i sie nie wtraca w nasze sprawy.

orz_anime_seiei 2016-01-12

Tutaj jak unikac łatwo podaktów 
https://www.youtube.com 
https://www.youtube.com 
https://www.youtube.com 
https://www.youtube.com

mfdoom 2016-01-13

Panie Janie.. Jestem strasznym leniem i nie mam czasu czytać książek za dużo. Czy jest zatem szansa, że Pana książka Licz na siebie wyjdzie w formie audiobooka?

jan M Fijor 2016-01-16

@mfdoom Tak, "Licz na siebie" wyjdzie w formie audiobooka. wlasnie nad nią pracują. Ukłony

Dodaj komentarz...

Jan Fijor

Współzałożyciel szkoły biznesu ASBIRO, przedsiębiorca i podróżnik, który w czasie stanu wojennego wyemigrował do Stanów Zjednoczonych, gdzie spędził 17 lat. Były barman, pośrednik nieruchomości, agent ubezpieczeniowy i makler. Obecnie, oprócz działalności w szkole ASBIRO, zajmuje się publicystyką oraz jest właścicielem wydawnictwa Fijorr Publishing.

Prowadzi audycję na żywo Jan Fijor zaprasza w którym przedstawia punkt widzenia przedsiębiorcy. W środy o 21.00

Medale:

Prowokator miesiąca
złoty!

Program miesiąca
brązowy
Inne audycje tego autora:

Obligacje dla debili (2) - 6 dni temuCzy Janek oddałby 500 plus? (12) - 5 tygodnie temu


Dlaczego USA czeka upadek? (19) - 7 tygodni temu

40 lat i fajrant! (27) - 8 tygodni temu

Więcej audycji...
Pomysły na biznes w Hiszpanii (6) - 2 miesiące temu

Życie w Hiszpanii dla początkujących (13) - 2 miesiące temu

Rekordowo krótki odcinek (3) - 3 miesiące temu

Mocz to moc (11) - 3 miesiące temu

Jest gorzej, niż myślałem (11) - 3 miesiące temu

Hiszpania pod dokładniejszą lupą (1) - 3 miesiące temu

Wystarczy języczek u wagi (8) - 4 miesiące temu

Jak mieć nosa do nieruchomości (14) - 4 miesiące temu

O strajku nauczycieli (20) - 5 miesięcy temu

Wady i zalety UK (13) - 6 miesięcy temu


Anarchokapitalizm według Janka (10) - 6 miesięcy temu


Szkolenia z nieruchomości to ściema (25) - 7 miesięcy temu

Żydzi, nieruchomości i dolary (15) - 7 miesięcy temu

Rynek złota w Polsce wciąż raczkuje (20) - 7 miesięcy temu

Pełzająca detronizacja dolara (2) - 7 miesięcy temu

Wychodzimy jak palanty! (3) - 8 miesięcy temu

Ostatnia noc dyktatury w Wenezueli? (18) - 8 miesięcy temu

Janka porady na nadwagę (13) - 8 miesięcy temu

Polakom brakuje ciekawości (11) - 8 miesięcy temuJan Fijor - Delfin z torebką foliową (16) - 10 miesięcy temu


Jan Fijor - Wybory w USA i w Polsce (9) - 10 miesięcy temu

Jan Fijor - Listy (1) - 11 miesięcy temu

Jan Fijor - Norweski Klub Inwestycyjny. (5) - 11 miesięcy temu

Jan Fijor - To wszysto leci w dół (8) - 11 miesięcy temu

Jan Fijor - Komu ufa Janek? (13) - 11 miesięcy temu
Jan Fijor - Śmieci i Japonia (2) - ponad rok temu

O wyższości gór nad morzem (11) - ponad rok temu

Ile jest ASBIRO w ASBIRO? (4) - ponad rok temu


Co zacząć, jak nie skończyć (7) - ponad rok temu

Jan Fijor - Powrót ze Stanów (1) - ponad rok temuJan Fijor - A to lewak jeden (21) - ponad rok temu


Jan Fijor - Salam alejkum (20) - ponad rok temu


Jan Fijor - Syndrom Korwina (37) - ponad rok temu

Jan Fijor - Mordujecie dzieci (43) - ponad rok temu

Jan Fijor - Totalitaryzmek (19) - ponad rok temu


Jan Fijor - Na policji mnie trzymali (10) - ponad rok temu


Jan Fijor - Co chwila leci w dół (28) - ponad rok temu

Jan Fijor mówi, że się zaczyna (42) - ponad rok temu


Jan Fijor - Ekonomia Zdrowia (9) - ponad rok temuJan Fijor - deformy podatkowe Trumpa (14) - ponad rok temu

Amerykański fiskus a Polacy (11) - ponad rok temu
Jan Fijor - Trump coś kręci (24) - ponad rok temu

Jan Fijor - Czytamy Misesa (8) - ponad rok temu

Jan Fijor - Zarobki i molestowanie (63) - ponad rok temu

Jan Fijor - Wolność (104) - ponad rok temu

Ryanair i LOT to naciągacze (21) - 2 lata temu

Jan Fijor - Imigranci (20) - 2 lata temu
Jan Fijor - Delta? Nie latam (7) - 3 lata temu


Jan Fijor - Milion plus (17) - 3 lata temu


Jan Fijor - Wolny monopol (22) - 3 lata temu

Jan Fijor - Prezydenci USA (13) - 3 lata temu
Jan Fijor - Telenovela (7) - 3 lata temu

Jan Fijor - Raport z Liberlandu (19) - 3 lata temu


Jan Fijor - Trumpy i Hilarie (3) - 3 lata temu

Jan Fijor - Trumpy i Hilarie (7) - 3 lata temu

Wielki szwindel na mieszkaniach (19) - 3 lata temu


Jan Fijor - Szarańcza w Malawi (20) - 3 lata temu
Jan Fijor - TRUMP (34) - 4 lata temuJan Fijor - Skok na OFE 2.0 (29) - 4 lata temuJan Fijor - Jak w grudniu 81 (40) - 4 lata temu

Komu Kaczyński zrobi dobrze? (23) - 4 lata temu

Jan Fijor - Silk Road (14) - 4 lata temu

Obsługa klienta wg Janka (19) - 4 lata temuBierzcie zasiłki (31) - 4 lata temuJan Fijor - Pomysły na biznes (7) - 4 lata temu


Jan Fijor - o tematach z debaty (18) - 4 lata temu


Jan Fijor - Wybory (19) - 4 lata temu


Nie ma gotówki i nie będzie (24) - 5 lata temuJan Fijor - Jak umarł Tuwim (11) - 5 lata temu


Jan Fijor - O pisaniu książek (31) - 5 lata temu


Jan Fijor - Franek (14) - 5 lata temu


Jan Fijor - Putin Austriakiem? (18) - 5 lata temu

Jan Fijor - Lekcja historii (14) - 5 lata temu
Jan Fijor - Motywy (30) - 5 lata temu


Jan Fijor - O wizycie Stockmana (16) - 5 lata temu

Jan Fijor - Złoto (9) - 5 lat temu
Prywatyzacja wg Janka Fijora (14) - 5 lat temuWolny rynek — wprowadzenie (38) - 5 lat temu

Jan Fijor - Buthan (17) - 5 lat temu


Jan Fijor - Łukraina (18) - 6 lat temu


Nakręcony prywatyzacją (52) - 6 lat temu


Słuchacz w długach (30) - 6 lat temu

Jan FIjor - Rock and Roll (15) - 6 lat temu

Jan Fijor - Dyskryminacja (27) - 6 lat temuBitcoin to tylko zabawka! (87) - 6 lat temu

Bardzo smutny Janek (47) - 6 lat temu

Wywiad z Markiem Klugmannem (40) - 6 lat temu

Rzecz o kontroli czynszów (14) - 6 lat temu

Janek zbankrutował (20) - 6 lat temu


Blacha wie co mówi (37) - 6 lat temu

Fijor idzie w politykę (37) - 6 lat temu

Ostro (64) - 6 lat temuBanki, samochody, podręczniki (28) - 6 lat temu


Służba zdrowia za oceanem (22) - 6 lat temu

Czy okienko blokuje kolejkę? (65) - 6 lat temuCzy alkoholik jest racjonalny? (61) - 6 lat temu


Czym jeździ milioner? (21) - 6 lat temu

Jan Fijor - Jak wybieram akcje (15) - 6 lat temu


Jan Fijor - Emeryty (40) - 6 lat temuJan Fijor - Kto mi wisi? (58) - 7 lat temu

Na co nam służby specjalne? (17) - 7 lat temu


Jan Fijor - Geje są jak SB (50) - 7 lat temu

Jan Fijor - O dwóch burakach (20) - 7 lat temu

Jan Fijor - Długi (118) - 7 lat temu


Bogaty może dłużej (48) - 7 lat temuCo Janek zrobił z ogórkami? (37) - 7 lat temu
Jan Fijor - SKOK (15) - 7 lat temuJan Fijor - Rozmowy na Jetlagu (19) - 7 lat temu


Jan Fijor - Ja się wycofuję (20) - 7 lat temu


Robimy gospodarstwo? (70) - 7 lat temuJan Fijor - Wyjazdy (53) - 7 lat temu

Jan Fijor - Broni Amber Gold (78) - 7 lat temu


Jan Fijor - W kraju dziadów (27) - 7 lat temu
Jan Fijor - Oba maży da (30) - 7 lat temu

Jan Fijor - Karty kredytowe (19) - 7 lat temuJan Fijor - pośrednicy (23) - 8 lat temu


Czy celnicy to kretyni? (23) - 8 lat temu

Jan Fijor - Unikać euro i eko (26) - 8 lat temu

Jan Fijor - Knajpy w Zakopanym (29) - 8 lat temu
Jan Fijor - Powrót z Azji (15) - 8 lat temuJan Fijor - dochód pasywny? (21) - 8 lat temu


Jan Fijor - Putinizacja (38) - 8 lat temu

Jan Fijor - To już 6,12 (26) - 8 lat temu


Jak sprzedawać dom? (20) - 8 lat temu

Boeing, monopol i korupcja (52) - 8 lat temu


Oburzeni (11) - 8 lat temu


Książki ekonomiczne (21) - 8 lat temu

Podatek Buffeta (8) - 8 lat temu

Dlaczego nas nie lubią? (32) - 8 lat temu

Portugalia (17) - 8 lat temu

Wy ćwoki (15) - 8 lat temu

Jan Fijor: Czy brać kredyt? (4) - 8 lat temu


Przygody Janka w Rosji (10) - 8 lat temu

Co tam w Norwegii słychać (38) - 8 lat temuJan Fijor o gejowych (50) - 8 lat temu

Jan Fijor o pracy po maturze (39) - 8 lat temu


Co boli Janka F.? (14) - 8 lat temu


Fijor zatrzymany w Kolumbii (11) - 8 lat temu


Kto to jest biedny człowiek (18) - 9 lat temu

Kto to jest człowiek biedny (6) - 9 lat temu


Żona milionera (10) - 9 lat temu

Afryka Afryka (27) - 9 lat temu

Czego nie wiem Janek Fijor (9) - 9 lat temu


Janek o szpitalach (7) - 9 lat temuDalsze relacje z Kaliforni (17) - 9 lat temu

Fijor w Californi (17) - 9 lat temu


Prawo spadkowe (6) - 9 lat temu

Się SANEPIDowi oberwało (9) - 9 lat temu
O wyborach w ameryce (21) - 9 lat temu

O gatunkach, które wymierają (14) - 9 lat temu
O "wygranych" na loterii (15) - 9 lat temu

Służba zdrowia ciąg dalszy (26) - 9 lat temuPaństwowe akcje (20) - 10 lat temu

Postaw urzędnika przed sądem! (34) - 10 lat temu

Ubezpieczalnia pilotów TV (2) - 10 lat temu

Jan Fijor o USA (33) - 10 lat temu

Jak uniknąć płacenia ZUS-u? (7) - 10 lat temu

A dzisiaj polecamy:
 align="center">
Program sponsorują:

BASMAR PRZEPROWADZKI MIĘDZYNARODOWE - - 50.00
Szkolenie przedłużanie rzęs Kraków... - - 20.00
Tomasz Rawski - - 50.00
Konrad - - 50.00
Tomasz Rawski - - 50.00
Szkoła rysunku format studio kraków - - 20.00
Tomasz Rawski - - 50.00

Możesz i ty zasponsorować >>>

Promuj radioWydrukujDaj komuś ulotkęChcesz prowadzić audycję?Kontakt