Facebook
Podpis:
Numer GG:
KonteStacja.com - radio ludzi wolnych Cyber Forces
Dziś
21:00
„Luźne Gatki” z ByteEaterem
Pon
21:00
Wydanie Główne
Słuchaj radia
Wydanie Główne
wczoraj
Czy coś nam grozi za wyjście do knajpy?
OtwieraMY biznesy vs sanepid. Mapa. Niespodziewane naloty. Czy można nagrywać interwencję? Mandaty płatne z góry. Przegrana i bany Trumpa. Perler wciąż bez hostingu. Koszty są niezbędne...
Spisek szlachetnych
wczoraj
5 rzeczy, które są źle nazywane w Kościele katolickim
Czym się różni dziewicze poczęcie od niepokalanego poczęcia? Dlaczego „grzech pierworodny” to niefortunne tłumaczenie „peccatum originale”? Czy Ofiara mszy świętej się powtarza na każdej...
Skorzystaj z naszych projektów:

▸ Wolny Rynek - w liczbach
▸ Emigrujesz - posłuchaj najpierw
▸ KontestKino - filmy na wieczór
▸ Poważny kryzys - napisz

Audycja: Wydanie Główne 2016-01-04

Na naszych oczach powstaje państwo policyjne

Nadający: Marcin Hugo Kosiński i Marek Zemsta

O nowych podatkach, o podsłuchach i billingach, którymi handluje policja i generalnie o tworzeniau państwa policyjnego, rozmawiają Hugo z Markiem.

KOMENTARZE

Paweł 2016-01-05

Rozumiem, że każdy może mieć inne podejście do sprawy kto jest socjalistą lub lewakiem ale.... 
 
np. Profesor K. Rybiński (uważany za wolnorynkowca) także popiera podatek bankowy. Hugo zapoznaj się z jego argumentacją, ostatnio (pod koniec grudnia) pisał o tym w Do rzeczy i jest z dobry wywiad na jego blogu (audio). Ten człowiek jest całkowiecie niezależny od PIS. I współpracował z Korwinem.  
 
Wiem, że Ty Hugo pogardzasz podejściem Narodowym w gospodarce, ale dla mnie jest ono lepsze od stwierdzenia ze Kapitał nie ma narodowości - min zdaniem ma.  
 
Nie wiem jaka jest Twoja opinia na temat moralności, czy wogóle istnieje takie pojęcie, ale polecam zapoznainie się z opninią redaktora Tomasza Terlikowskiego - który wyjaśnia dlaczego należy w Polsce wspierać politykę prorozrodczą. (Wiem, że wieje tutaj socjalizmem, ale uważam, że warto). Tutaj chodzi m.in. o te słynne 500zł. Pozdrawiam.

Paweł 2016-01-05

@1 To, czy kapitał ma "narodowość", czy nie ma - nie ma znaczenia. Istotne jest, że sprzedajni politycy "polscy" ustalają (bo mogą) w Polsce np podatki/zwolnienia w interesie innych narodowości... a tak, rzecz jasna, nie powinno być. 
Słuchaj Paweł Terlikowskiego, to daleko zajedziesz.

Adam 2016-01-05

Hugo, czemu robisz takie depresyjne audycje!

Marcin 2016-01-05

PSL głosował jak PIS bo się jeszcze nie zorientowali że już nie jest w koalicji ;).

Marek Zemsta 2016-01-05

AD1  
Rozumiem, że masz na myśli ten wywiad? 
wpolityce.pl 
 
Muszę przyznać, że prof. Rybińskim jestem bardzo rozczarowany. Początkowo jego wypowiedzi bardzo mi się podobały, z czasem niestety skręcił ... w lewo. 
 
Cóż takiego można wyczytać w wywiadzie: 
"Mamy do czynienia z nowym podatkiem. A nowe podatki powinny zawsze budzić sprzeciw [...] 
-Pełna zgoda profesorze! 
"[...] jeśli pozyskane z nich środki nie będą wykorzystane w sposób ewidentnie korzystny dla gospodarki. Nie można rozpatrywać nowych podatków w oderwaniu od celów, jakim służą." 
 
Czyli cel oświeca środki. Zamiast cięć budżetowych po raz kolejny ktoś zagląda do naszych kieszeni ... :( 
 
"Pyt: Słyszymy jednak, że podatek bankowy czy podatek od sieci handlowych odbije się na naszych kieszeniach, że banki i sklepy przeniosą podatki na klientów, że to my zapłacimy? 
Odp: Państwo powinno być bardzo mocne i stanowcze tam, gdzie jest potrzeba. Kryzys pokazał, że państwa, w tym Polska, powinny bardzo silnie regulować sektor finansowy. " 
 
To ma być odpowiedź profesora ekonomii na rzeczowe pytanie? Ja tego niestety nie kupuję.  
 
W dalszej części wywiadu o tym, że dzietność jest ważna itp. A ja się zawsze pytam: ważna dla kogo? Dla ZUS?  
 
Co mnie obchodzi dzietność (aktualnie rzędu 250-300tys./rok) kiedy mamy do czynienia z imigracją o której mówiłem w audycji (rzędu 250tys. na rok) i emigracją (rzędu 2mln /10lat)? 
To dwa zjawiska mają dużo większe znaczenie niż dzietność. 
 
 
Ostatnim gwoździem do trumny, który wiele nam mówi o umiejętnościach pana profesora jako ekonomisty są z pewnością wyniki jego funduszu Eurogeddon (ustawcie zakres na 36M): 
www.analizy.pl

Paweł 2016-01-05

AD1 AD4 (Marek Zemsta) 
 
Pełna zgoda, chodzi tutaj o całkowicie inne podejcie do Pańśtwa/gospodarki. Generalnie ujmując wolnościowcy/kontestacja/ja również chcę aby w budżecie było mniej niż więcej. 
 
Obecnie/wszędzie na świecie (niestety)/w Polsce jest tak, że panuję przekonanie, że czym więcej w budżecie tym lepiej. 
 
Dlatego z tego konkluduję, że obecna idea Państwa opiera się m.in. na tym że Musi być w budżecie kasa, czym więcej tym lepiej. Jest kasa to dobrze, nie ma to źle. Więc w tych realiach należy rozmawiać wyłącznie o sytuacji że czym więcej tym lepiej (do momentu pokrycia wydatków) - wiem że to idiotyczne ale inaczej się nie da, Po prostu na tym założeniu opiera się istnienie krajów. Np. sprawa Polski : Państwo to ludzie tam mieszkający, wieć co chcę ludzie to jest wolą Pańśtwa - Polacy to socjalici (wszystkie narody swiata to socjaliśći - po głupich jest więcej niż madrych) więc w Polsce musi byś socjalizm. Co więcej, tylko wtedy możemy bawić się w Pańśtwo jak ludzie tego chcę (obywatele), jak większości się nie podoba to jest strajk, zamach stanu, bunt etc. Więc jak wprowadzamy całkowicie wolny rynek np. w Polsce to zaraz jest bunt, obalenie rządu - kilka mln emerytów na ulicach...Z tego wniosek, że sie tworzyć Państwa (w obecnych realiach) zmniejszając budżet (ciąć wydatki jakoś drastycznie) Bo ludzie wolą mniej ale bezpieczniej. 
 
Oczywiście to jedna strona medalu. Bo tak naprawdę to chodzi o ile jest wydatków. Praktycznie we wszystkich krajach świata wydaję się więcej niż się wpływa do budżetu - Z punku widzenia jednostki/gospo. domowego to głupota/nieracjonalność - nie kupuję TV jna kredyt jak mi nie stracza na chleb etc..Ale już z punktu widzenia ogułu/motłochu to już nie koniecznie tak źle...Nikt nie czuję odpowiedzialnosci za te długi, czyli nie ma tak naprawdę właciciela tych długów (wszyscy Polacy itp).  
 
Polska zadłuża się zagranicą - zdecydowana przewaga Dł. Publicznego to zagraniczny dług. Nieważne jaki dług - ale trzeba to spłacić. Jak zagraniczny to jak to zrobić (gdyby wewnętrzny to okradłoby sie obywateli i tyle/ nie wykupienie obligacji) Więc co bedze jak się upomną o Dług??? Coś się im odda, wysp bardzo nie mamy, więc sam nie wiem co, może będziemy sprzedawać terytorium, może te słynne lassy (może marzenie J.Fijora się spełni i będą sprywatyzowane) who knows???  
 
Konkludując : Wieć jak przyjeliśmy na początku, (w obecnych czasach) Państwo = Budżet. Wiec jak już mamy zwiększać budżet (aby przynajmniej pokryć ten deficyt budżetowy) to lepiej opodatkować podmioty zagraniczne typu bank, - wiem, że jest szansa że koszty tego podatku zostaną przerzucone na polsków-klientó banku. Nie wiadomo, moż etak, może nie. A nawet jak zostaną przerzucone to moze mieć to jakieś pozytywne skutki np. Podatek od aktywów banku = podatek od kredytów>>>> Kredyt drożeje>>>Polacy nie kupują TV na kredyt>>>nie oglądają telewizji>>>słuchają kontestacji ;) Następnym razem zadzwonie podczas audycji bo tak to się nie zrozumiemy (językiem pisanym).  
 
Ps : ja sie dzwoni do kontestacji przez SKype to trzeba mieć jakiś specjalny mikrofon czy da się rozmawiac bez takiego sprzętu???

Tomasz Tofil 2016-01-05

depresyjne audycje są cool.

Zirr 2016-01-06

To tak nie działa. Polski system bankowy jest specyficzny i banki muszą działać jako polskie spółki (mimo, że ich właścicielem może być spółka zagraniczna), więc tego majątku nie wyprowadzą za granicę, bo nie będą mogły z niego korzystać.

Tomasz Tofil 2016-01-06

szczerze tego typu tłumaczenie śmieciowi, że jest śmieciem, a nawet sobie z tego sprawy nie zdaje czyli duza czesc generacji postwojennej, co to sprzedała polsce unię - nie da nic.

Edon 2016-01-06

Nie ma co liczyć na Kukiz'15, tam są klimaty narodowo-patriotyczne a takie rzadko kiedy idą w parze z wolnym rynkiem.

Piter 2016-01-06

Zagubionym nieco w działaniach ekonomicznych PiSu wyjaśniam. Tylko ten rząd zmniejsza podatki który zmiejsza WYDATKI budżetowe. Jeżeli ktoś ma jakieś wątpliwości to niech sprawdzi czy jakiekolwiek wydatki budżetowe zostały zmniejszone - dzieje się wręcz przeciwnie. A cały ten cyrk że w jednej dziedzinie zmniejszamy podatki a w drugiej zwiększamy to jest zwykła ściema. 
 
Druga sprawa dlaczego politycy i biurwokraci zasypują nas zakazami, regulacjami , przepisami ? Bynajmniej nie dlatego że są głupi . Oni po prostu tworzą swój produkt który potem sprzedają z zyskiem nam wszystkim. Czy bzdetne regulacje mogą być produktem ? Jak najbardziej ponieważ dają one prace/korzyści biurwokratom i ich otoczeniu. Dlatego tłumaczenie politykowi żeby przestał "srać" regulacjami/ustawami jest równie efektywne jak tłumaczenie producentowi samochodów żeby robił rowery ) 
 
Jednym słowem każdy dba tutaj o swój interes . Niestety środowisko "antysytemowców" naiwnie myśli że można tych ludzi przekonać na argumenty i opowieści o zaletach wolnego rynku. Nie można bo zawsze jest pytanie decydentów a co my z tego będziemy mieli ? W czasach PRLu było o wiele łatwiej bo można było partyjnemu kacykowi roztoczyć wizje dobrobytu w jakim żył przeciętny robotnik na zachodzie. I już "szynka z pewexu" nie wydawała się tak atrakcyjna ) Jakiś zdroworozsądkowy pomysł miał Korwin gdy liczył na wejście do sejmu. A mianowicie niech władza se kradnie a my za poparcie w pewnych sprawach przeforsujemy parę ustaw. A sam Kukiz może się dzisiaj tylko nadymać - nic nie zrobi bo nie może. Nowe świnie są już przy korycie a jak nowe to wiadomo że potrzebują więcej żreć.

RAdesign 2016-01-06

Panie Bardzo Mądry Marku Zemsto, mam pytanie kluczowe: 
 
Musisz konieczne wyjść po coś do jedzenia, bo jesteś bardzo głodny. 
Na zewnątrz widzisz leżące trupy, słyszysz strzelaniny - ogólnie wygląda raczej niebezpiecznie. 
Co robisz: 
1) bierzesz wykałaczkę. Jest fajna. 
2) bierzesz narkotyki. Udajesz, że nic się wokół nie dzieje. 
3) bierzesz wielki biały transparent "nie zabijajcie mnie, mam dużo pieniędzy i jedzenia" 
4) bierzesz kamizelkę kuloodporną, płaszcz camo, pistolet, karabin i amunicję. 
 
Odpowiedz na to pytanie.

Łukasz 2016-01-06

Hugo, przyczepiłeś się do Jarkacza o zmianę "dotacji na leki", ale to nie jest jakaś-tam ustawa wymyślona przez niego. Lista leków refundowanych zmienia się raz na 2 miesiące i tym się zajmuje Ministerstwo hehe Zdrowia. Interpretacja efektów jak najbardziej ok, ale takie mniejsze, lub większe zmiany następują co 2 miesiące. Dodatkowy aspekt jest taki, że co 2 miesiące zmienia się wartość magazynu aptek. W tym miesiącu prawie każda apteka w Polsce jest na minusie po zmianie. Kilka słów na ten temat w ostatnim Prostym Zwierciadle :>

Jaroslaw 2016-01-07

Podatkow jest cala masa od psa, bryki, windy, ZUS etc 
Wszystkie one sluza pokryciu dlugow zaciagnietych przez naszych niedorozwinietych i skorumpowanych politykow.  
 
PIS partia walczaca cale lata z komuna chce wprowadzic teraz podatek obrotowy 1-2 % od sklepow wielopowierzchniowych. 
Nie ma byc to podatek zamiast CIT,VAT ale obok tych wymienionych.  
Nie trzeba dodawac ze sklepy moga zawetowac to to Strasburga, na zasadzie nie rownego traktowania podmiotow gospodarczych na rynku i pewnie cos takiego wymysla. Z drugiej strony nawet jak zaplaca to ceny pojda zywnosci pojda do gory bo tego podatku podobno nie mozna wrzucic w koszty. 
 
Wtedy PIS bedzie mial problem z inflacja i wprowadzi w 2016 podatek katastralny 1-2 % od wartosci nieruchomosci i dzialki.  
To zapierdoli wszystkich i wszyscy wyjada.

Marek Zemsta 2016-01-07

AD11 
 
Nie bardzo rozumiem co to ma do rzeczy, ale odp. 4

Piter 2016-01-07

Marek Zemsta - to że prof Rybiński odlatuje od rzeczywistości było widoczne jakieś kilka lat temu - jak zgłosił projekt 1000 zł na dziecko ) Przecież jako ekonomista musi wiedzieć że żadna prywatna firma na świecie nie zainwestuje w "bejbusa" w ciemno ! Że niby za 20 lat dorośnie i zwróci z naddatkiem to co w niego zainwestowano . Bo równie dobrze może wyjechać do UK dostarczając temu krajowi za free wykształconą i młodą siłę roboczą. A prof Rybiński chce żebyśmy "inwestowali" tego tysiaka w demografie. Dzieci to nie jest żadna inwestycja biznesowa - rodzice o tym najlepiej wiedzą. Zresztą nie tylko on ma hopla na punkcie demografii.  
 
Według tych teorii to Kanada powinna być mega ubogim krajem ponieważ na 40 x większym od Polski terytorium żyje tylko ponad 30 mln ludzi...To tam powinni się rozmnażać jak króliki )

Marek Zemsta 2016-01-07

Ad 15 
Dokładnie o to mi chodzi. Jeśli w tym kraju ludzie nie będą chcieli żyć i pracować, to nawet najwyższa dzietność nic nie da, bo wszyscy wyjadą. 
 
Z drugiej strony jeśli warunki pracy będą dobre to nie tylko, że więcej młodych Polaków tu zostanie, ale również możemy liczyć na przyjazd nowych, pracowitych ludzi (jak na przykład ci z Ukrainy). Jestem również przekonany, że w takich warunkach urodzi się więcej dzieci! 
 
Tymczasem rząd zabiera się do tego z odwrotnej strony i co gorsza sprawi, że warunki pracy się pogorszą! Ktoś te 500zł i raczej będą to ludzie, którzy pracują.  
Mało tego - wytworzy się szkodliwa motywacja, że oto - pracować się nie opłaca, bo lepiej żyć na socjalu. Być może pojawią się również imigranci którzy szukają juz nie pracy ale tego właśnie socjalu. 
 
Dlatego własnie uważam, że zabrano się do problemu ze złej strony. Ale czego oczekiwać po politykach?

jan M Fijor 2016-01-09

Prof. Rybiński jest podręcznikowym etatystą, którego idolem w kwestii rynku jest co najwyżej Milton Friedman, a przecież dobrze wiemy, że gros problemów współczesnego rynku finansowego to właśnie dzieło, wybitnego skądinąd, prof. Miltona. Ktoś, kto jest za podatkiem nienawidzi rynku, biznesu, przedsiębiorczości, wolności...wymieniać dalej?  
 
Ukłony

jan M Fijor 2016-01-09

Jest gorzej. Po wyczerpaniu się bazy podatkowej, partia rządząca, albo raczej, partia nie potrafiąca rządzić bez rosnących wydatków/podatków sięgnie do naszych kont bankowych i zabierze nam kapitał. to się nazywa capital control i jest dyrektywą unijną. gdyby mieli czyste intencje wolnościowe, to by zlikwidowali Radę mediów, nieruchomości, czystego powietrza, podatki supermarketowe etc. Niestety to bardzo źle wróży: nie rozumieją gospodarki, albo nie chcą jej rozumieć. Bo mają nas w d....e. Wspomnicie moje słowa. Urban to zrobi jeszcze przed PiS-em. Gdyby Urban było gość, to by zabronił nakładać kaganiec na ludzi, ale on tylko zdjął kagańce psom. To nie wystarczy! czółko

Adolf 2016-01-09

Wpadanie z jednej skrajności w drugą skrajność-( " Ktoś, kto jest za podatkiem nienawidzi rynku, biznesu, przedsiębiorczości, wolności...wymieniać dalej?") -jest nie mniej szalony niż wyżej wymieniony profesor.

Jaroslaw 2016-01-10

Bladzic jest rzecza ludzka. Profesorowie tez moga sie mylic.  
Profesor Rybinski jest znanym futurysta ktorego prognozy najczesniej ponure sie nie sprawdzaja.  
Profesor Rybinski proponowal swego czasu tzw. stypendium demograficzne w wysokości 1000 zl miesiecznie na każde dziecko od urodzenia do ukonczenia 18. roku życia. Te pieniądze profesor proponowal pozyskac m.in.z OFE i – jak na piewce wolnego rynku przystalo – z podniesienia podatkow. 
I tak nie przebil Walesy i jego 100 mln dla kazdego.

Andrzej 2016-01-10

Hugo powiedziałeś, że może i weźmiesz udział w sabacie KODu. A słyszałeś żeby oni coś mówili, że są za poszerzeniem przestrzeni wolności w tym kraju ? Przecież to jest ruch z dużym poparcie PO i PO BIS ( tzw. nowoczesna ). Nie grzeje Ci kto w zasadzie nas okrada ? PO czy PIS ?  
PS. W kampanii było zawsze ugrupowanie, które zapowiadało cięcia wydatków - Korwniści - i efekt jaki był każdy widział.

Abram 2016-01-13

A chcecie coś ciekawego? 
Bardzo proszę: tzw. 500 na dziecko wliczy się do tzw. dochodu MOPSowego. Czyli te rodziny przekroczą ten próg i nie będą dostawać tej "pomocy".  
Teoretycznie wyjdzie niewiele drożej, niż teraz.  
A w MOPS siedzą SAMI z ZSL, SLD itp. 
A nie mogą pokazać w TV tego, bo co to by było: 
"Brak pomocy MOPS dla tysięcy rodzin!". 
 
Czyli jak zamienić pieskowi miseczkę na swoją. 
 
Oni mają mózg. Czyli są oszustami, nie idiotami. 
Teraz przecież będą ich ludzie dawać ich ludziom. 
Czysta logika.

Edon 2016-01-18

Pochwaliłeś Tomasza Jaskółę a on już zdążył zaatakować RAŚ w sejmie razem z innymi posłami od Kukiza i z PiSu:)

Dodaj komentarz...

Marcin Hugo Kosiński i Marek Zemsta


Libertarianin. Przedsiębiorca. Dziennikarz.

Właściciel radia KonteStacja. Od ponad 12 lat, propagator wolności słowa, nieszablonowego podejścia do własnego życia i kreatywnej edukacji.

Założyciel newslettera Ideoskop.pl mówiącego o niebabalnych pomysłach na biznes, które ktoś gdzieś wdrożył w życie oraz platformy edukacyjnej Edukatorium.pl dla osób przedsiębiorczych.

A do tego jeszcze bloger w Kosinski.IT

Prowadzi audycję na żywo Wydanie Główne od której się wszystko zaczęło. Jest wciąż główną pozycją rozgłośni. Niebanalne tematy i ciekawi goście. W poniedziałki o 21.00


Medale:

Prowokator miesiąca
złoty!
Inne audycje tego autora:
Premier znowu bredzi (2) - 3 tygodnie temu


Czy pomaganie ma sens? - 5 tygodni temu

Czy to już komunizm? (2) - 6 tygodni temu

Więcej audycji...
Czy Wiedźmin jest polski? (1) - 7 tygodni temu

90% Kontestacji będzie zaorane (2) - 8 tygodni temu

Państwo przepłaca za celebrytów? (1) - 2 miesiące temu

Kolory Kwarantanny Narodowej (3) - 2 miesiące temu


Czy można protestować w kościele? (4) - 3 miesiące temu

Unikaj szpitali (7) - 3 miesiące temu

Pościg za ludzmi bez maski (1) - 3 miesiące temu

25 lat i 48 mln kary do zaplaty (2) - 3 miesiące temu

Nauczyciele uciekają (6) - 4 miesiące temuNiskie podatki już były (15) - 5 miesiące temu

Czy trzeba nosić maseczki? (13) - 5 miesiące temu

Male i duze państwa autorytarne (4) - 5 miesięcy temu


Strzelać czy resocjalizować? (2) - 6 miesięcy temu

Mieszkania za 50% ceny (1) - 6 miesięcy temu


Nie bedzie nowych podatków! (2) - 7 miesięcy temu

Bitwa o wozy rozstrzygnięta! (4) - 7 miesięcy temu

Młodzi Gniewni o wyborach - 7 miesięcy temu

Czy LGBT to ludzie? (5) - 7 miesięcy temu

Dotacji w lipcu nie będzie (1) - 8 miesięcy temu

Czy policjanci się wstydzą (1) - 8 miesięcy temu

Nowy (nie)podatek od smartfonów (3) - 8 miesięcy temu

Gazem w przedsiębiorców - 8 miesięcy temu

Węgiel jest święty (1) - 8 miesięcy temu

W co mają inwestować normiki? (12) - 9 miesięcy temu

W szpitalach nie ma kolejek (4) - 9 miesięcy temu

Zagrajmy w grę (2) - 9 miesięcy temu

Turkmenistan pokonał wirusa! - 10 miesięcy temu

Pomagał bez zgody stosownych organów! (6) - 10 miesięcy temu

Jestem na kwarantannie! (1) - 10 miesięcy temu

Dlaczego nie warto #zostawaćwdomu? (5) - 10 miesięcy temu

Jak zarobić na koronawirusie? (2) - 10 miesięcy temu

Kupujcie makaron - coronavirus u bram (2) - 11 miesięcy temu


W Niemczech bieda! - 11 miesięcy temu

Nauczyciele zarabiają za mało! (2) - 11 miesięcy temu

Bądź patriotą, nie umieraj na rozkaz (6) - 11 miesięcy temu

Byle by przeżyć (2) - 11 miesięcy temu
Rząd Cię szybko uzdrowi (1) - ponad rok temu

Idzie drożyzna (2) - ponad rok temu


Muzeum z najwyższej półki (1) - ponad rok temu


Kiedy ojczyzna wzywa! (2) - ponad rok temu


Hugo zostaje kurem domowym (3) - ponad rok temu

Kto nas będzie leczył? (4) - ponad rok temu


Polską rządzą emeryci i rolnicy (6) - ponad rok temu


Siłownia w domu i w zagrodzie (6) - ponad rok temu

Francja wprowadza ACTA2 (3) - ponad rok temu
Czy to koniec wolnego Hong Kongu? (1) - ponad rok temu

10 groszy za indyka (1) - ponad rok temu

YT wciąż jest najlepszy? (3) - ponad rok temu

wRealu24 niesłusznie skasowane! (3) - ponad rok temu

Oddaje500plus chellange! (13) - ponad rok temu


Kontestacja ma juz 10 lat! (2) - ponad rok temu

Bodnar broni zbrodniarza? (2) - ponad rok temu

Uwaga urzędniczy bełkot (3) - ponad rok temu

Lobby alkoholowe znowu wygrało (4) - ponad rok temu

Czy wolnościowiec może brać 500+? (12) - ponad rok temu

Film Sekielskiego bije rekordy (18) - ponad rok temu

Korki drogowe nie są takie złe (3) - ponad rok temu

Seks w krzakach czy w samochodzie? (2) - ponad rok temu

Czy będą matury? (1) - ponad rok temu


Wydanie specjalne w pociagu PKP (2) - ponad rok temu

Homoseksualiści do wiezienia (3) - ponad rok temu

Flaszka prawem, nie towarem (1) - ponad rok temu

Niech już nas w końcu skażą (12) - ponad rok temu

ROI z obywatela (9) - ponad rok temuCzy Taśmy Kaczyńskiego to lipa? (4) - ponad rok temu

Bezrobotni zostana abstynentami (4) - ponad rok temu


Emigranci psują nasze dzieci! (7) - 2 lata temu


Magiczne szable i tarcze (1) - 2 lata temu


Kto zaorał Hugo? - 2 lata temu

Kto ukradł nam Marsz? (1) - 2 lata temu


Twój głos nic nie znaczy (6) - 2 lata temu
Matka Boska Dotacyjna (9) - 2 lata temu

Ile kosztuje dzwon? (4) - 2 lata temu

Rozwody przez internet - 2 lata temu


Jedzenie można wyrzucać (6) - 2 lata temu


RODO nie jest potrzebne! (2) - 3 lata temu


Wytrychy na cenzurowanym (4) - 3 lata temu

Autostopem na Kitaj (2) - 3 lata temu


Zdrajcy sprawy (4) - 3 lata temu
Taxi zamiast PKS (4) - 3 lata temu

Jedna miska na 10 kobiet (6) - 3 lata temu


Nie daj sie golić za muzykę (3) - 3 lata temu


Każdy w końcu umrze (2) - 3 lata temuZnajdź swojego alfonsa (11) - 3 lata temu

Zabić czy usunąć? (7) - 3 lata temu

Jak zostać Dworcem? (1) - 3 lata temuJak pędzić bimber (10) - 3 lata temu

Czy bańka już pękła? (8) - 3 lata temu

Małżeństwo się nie opłaca (20) - 3 lata temu

Nowy, legalny hazard (2) - 3 lata temu

Złodzieje ciepła atakują (18) - 3 lata temu

ZUS nie chce 5 mld (2) - 3 lata temu

Black Friday po polsku (4) - 3 lata temu

Nowy próg podatkowy (11) - 3 lata temu

Wszyscy jestesmy zlodziejami (5) - 3 lata temu


Koniec polskich spółek w UK? (1) - 3 lata temu

Za tanie linie lotnicze (8) - 3 lata temu

Jak omijać kontrolę państwa (9) - 3 lata temu

Kto blokuje zakup kryptowalut? (5) - 3 lata temu

Ile zapłacisz za nowe seriale (5) - 3 lata temu


O jedna wyplatę mniej (3) - 4 lata temu


Wolnościowcy upadają (13) - 4 lata temu
A klientów mamy w nosie (1) - 4 lata temu

Za co lubię Unię Europejską (18) - 4 lata temu

Czy wziąłbyś order? (22) - 4 lata temuTwoje hasła są za słabe! (6) - 4 lata temu

Niemcy cenzurują internet (4) - 4 lata temu

Do apteki dopłyniesz wpław (7) - 4 lata temu


Wywiad z terrorystą (34) - 4 lata temu


Kto spekuluje masłem? (3) - 4 lata temu

Czy Asbiro to sekta? (12) - 4 lata temu

Czy chciałbyś tyle zarabiać? (15) - 4 lata temu
Lewak zmusza do picia wódki (9) - 4 lata temuChcę sprzedać nerkę męża! (45) - 4 lata temu


No to nacjonalizujemy hazard (4) - 4 lata temu

Warto być biednym (8) - 4 lata temu

Czy Kościół kradnie? (5) - 4 lata temu
Na chuja nam dzietność? (13) - 4 lata temu

Polska skazała terrorystę (6) - 5 lata temu
Do czego prowadzi socjalizm? (5) - 5 lata temuBandyta, ale polski bandyta (13) - 5 lat temu


Jak unikać długów? (1) - 5 lat temuBluzgi, bluzgi, bluzgi... (20) - 5 lat temu

Znamy wyniki wyborów (21) - 5 lat temu


Majonezowi mówimy NIE (16) - 6 lat temu

Koniec z handlem dziećmi (10) - 6 lat temu

Ujawniamy prawdziwego trolla (3) - 6 lat temu


"Te wybory to przełom" (24) - 6 lat temuPo co mieszkać w Polsce? (11) - 6 lat temu

Hugo w Business Misji (6) - 6 lat temu
Jak nie płacić mandatów? (4) - 6 lat temuObalamy mity nt. energetyki (43) - 6 lat temuCzy alimenty powinny istnieć? (29) - 6 lat temu
Możesz jeździć na gapę (10) - 7 lat temuKorwinowsko i emigracyjnie (14) - 7 lat temu


Dlaczego tutaj jest tak drogo? (13) - 7 lat temu

Górnicy mordują ludzi (19) - 7 lat temu

Wolni ludzie się nie żenią (12) - 7 lat temuPrzepracowała 17 lat w ZUS-ie (23) - 7 lat temu


Czy Owsiak kradnie? (26) - 7 lat temu

Czy Żydzi są terrorystami? (18) - 7 lat temu


Jak zabrać 15 milionów? (42) - 7 lat temu


Jak wygrać 24 MacBooki (17) - 7 lat temu
Ile dałbyś za dziecko? (25) - 7 lat temu


Jak kraść? (49) - 7 lat temu


Opodatkujmy rowerzystów (32) - 8 lat temu

Ja zawsze chcę pić... (18) - 8 lat temu

Jak zabić krowę? (46) - 8 lat temuJak wycenić dziecko? (9) - 8 lat temu

MLM to ściema (67) - 8 lat temu

Dupy z Wykopu (40) - 8 lat temuCzy Polacy to kapusie? (44) - 8 lat temu


Kontestatorskie życzenia (6) - 8 lat temu
Czy na taką partię czekamy? (30) - 8 lat temuCzy rolnicy nas okradają? (43) - 9 lat temu

Jak manipulują media? (12) - 9 lat temu


Nietypowe lekarstwo na kaca (5) - 9 lat temu

Korporacje są wyzyskiwane! (23) - 9 lat temu


Wódka czy panienki? (19) - 9 lat temu


Jak nie płacić mandatów? (12) - 9 lat temu


Martin: Jak rzuciłem etat? (27) - 9 lat temu

Gdzie są nasze pieniądze? (13) - 9 lat temu

Squatter przejmuje audycję! (44) - 9 lat temu


Jak się wykańcza firmy (6) - 9 lat temu


Panie, jak protestować? (31) - 9 lat temu

ACTA samo zło (87) - 9 lat temu
ZUS jako partner biznesowy (13) - 9 lat temu

Naloty na graczy (17) - 9 lat temu


Wieczór powyborczy (61) - 9 lat temu

Wręcz przeciwny tygodnik (46) - 9 lat temu


AgenTomasz mówi całą prawdę (49) - 10 lat temu

Ile zarabia młody dziennikarz? (17) - 10 lat temu

Ile powinien zarabiać poseł? (14) - 10 lat temu


Cała prawda o szczepieniach (22) - 10 lat temu

Nie bądź Jeleniem! (12) - 10 lat temu


Przemyt to grzech! (39) - 10 lat temu

Sześciolatki do szkoły? (68) - 10 lat temuNowe podatki Unii Europejskiej (23) - 10 lat temu

Krągły fetyszyzm (38) - 10 lat temu


Frondo, nie idź tą drogą! (31) - 10 lat temuDemaskujemy manipulacje TVN (31) - 10 lat temuBereta LIVE 2/2 (68) - 10 lat temu

Bereta LIVE 1/2 (33) - 10 lat temuCzy lasy powinny być prywatne? (40) - 10 lat temu

Świat wg PARP godzina druga (7) - 10 lat temu


Dziękujemy ci Platformo (27) - 10 lat temu

Czy Windows jest zbyt drogi? (56) - 10 lat temuTa złodziejska prywatyzacja (36) - 10 lat temuTelewizja śniadaniowa (20) - 10 lat temu


Prawa posiadaczy broni (4) - 10 lat temu


Oszustwa na fotoradarach (6) - 10 lat temu


Jak robią nas w balona (33) - 10 lat temu
Czy media kłamią? (38) - 11 lat temu


Rób, do cholery, dzieci! (11) - 11 lat temu

Prawo do bycia skontrolowanym (1) - 11 lat temu
Dlaczego zarabiasz tak mało? (66) - 11 lat temu

KonteStacja pisze książkę (65) - 11 lat temu


ZUS emigruje do USA (15) - 11 lat temuTylko tutaj nie ma cenzury (32) - 11 lat temu


Jak ukraść dziecko? (9) - 11 lat temu

cHWDP reaktywacja! (12) - 11 lat temu

Martin o PKP w TVN (4) - 11 lat temuKrzyże w szkołach??? (23) - 11 lat temu

Wymyślamy partię idealną (5) - 11 lat temu


O buncie informatyków (8) - 11 lat temuUE powstała! (2) - 11 lat temu

Pilot pierwszego sezonu (5) - 12 lat temu

A dzisiaj polecamy:
 align="center">
Program sponsorują:

nowy sącz rozwody sprawy - - 20.00
Montaż Anten Warszawa - - 20.00
giełdy pracawsieci.net - - 20.00
Rozyc - - 20.00
biuro rachunkowe lider sc nowy sącz - - 20.00
rzeczoznawca majątkowy i wycena... - - 20.00
Wiercenie studni głębinowych Gorlice, Nowy... - - 20.00

Możesz i ty zasponsorować >>>

Promuj radioWydrukujDaj komuś ulotkęChcesz prowadzić audycję?Kontakt