Facebook
Podpis:
Numer GG:
KonteStacja.com - radio ludzi wolnych Cyber Forces
Jutro
21:00
audycja odwołana
Słuchaj radia
Wydanie Główne (1)
6 dni temu
Państwo przepłaca za celebrytów?
Czy te pieniądze się im po prostu należały? Co na to zwykły podatnik? Państwowa aplikacja do hodowania roślin. Taxi - autobus. UK nie potrafi zablokować pornografii. Przebudowa strony...
Myśleć jak przedsiębiorca
wczoraj
HISTORIA PEWNEGO SUKCESU.
„Zamiast gadać o faktach, opowiadaj ludziom historie! Fakty nikogo nie interesują, to historie sprzedają.” Tak uczył mnie dawno temu jeden z moich mentorów. W związku z tym chciałbym...
Skorzystaj z naszych projektów:

▸ Wolny Rynek - w liczbach
▸ Emigrujesz - posłuchaj najpierw
▸ KontestKino - filmy na wieczór
▸ Poważny kryzys - napisz

Audycja: Jan Fijor zaprasza 2016-01-28

Jan Fijor - Jak w grudniu 81

Nadający: Jan Fijor

Po miesięcznej podróży po świecie Janek wrócił do Polski i poczuł się jak w grudniu 1981.

KOMENTARZE

Piter 2016-01-28

Jeżeli rząd bawi się w Janosika czyli chce odbierać bogatym a dawać biednym to nie tędy droga. Ponieważ każde opodatkowanie firm/korporacji czy to w formie % od obrotu czy od zysku z działalności jest w prostej linii przenoszone na klienta końcowego czyli tego "biednego". Firma robi prostą kalkulacje i wrzuca to wszystko w koszty swoich produktów. 
 
Natomiast jest sposób "dowalenia" bogatym znany od dawna komunistom. Jest to nic innego jak danina od aktywów czy pasywów. Czyli np od każdego kto ma na koncie więcej jak milion kasujemy 10% albo i więcej. Ponieważ jest to kapitał już "uciułany" i nie związany z działalnością gospodarczą tak więc nie przełoży się to na wzrost cen...Drugi sposób też zresztą znany komunistom to wprowadzenie regulowanych cen... 
 
Jak z tego wynika w socjaliźmie za wszystko płacą zwykli zjadacze chleba i nie sposób tego zmienić. Tak więc kto chce realnie transferować $$$ z kieszeni bogatych do biednych to musi się wrócić do czasów komuny . Oczywiście ze wszystkimi tego konsekwencjami.

Kwiat126p 2016-01-28

Janek znowu odleciał...W ogóle brzmi jak jakiś towarzysz Lis przemawiajacy na spółkę z tym alimenciarzem na manifestacji KOD'u. "Czuje się jak w grudniu 81, nowy rząd widzi w zupełnie niewinnych niemcach jakiś wrogów, dawniej było lepiej, już tak się rozwijaliśmy tak fantastycznie stopa życiowa szła w górę a tu PiS ktory po prostu precedensowo podwyższa podatki! Szok! Media zagrabili po 25 latach wolności, precedens kolejny!" itd itp. Gada jakby poprzednie rządni nie łoiły nas na podatkach coraz to większych. Mówi jakby niemieckie bydle Schultz nie groził rozwiązaniami siłowymi w sprawie przyjęcia przez Polskę uchodźców, jakby UE z Niemcami na czele nie wpieprzało sie w nasze wewnętrzne sprawy pod płaszczykiem obrony naszej demokracji(czyli wywalić PiS i zastąpić kompradorami z PO bo im tak wygodniej było lody kręcić). Janek niby taki obieżyświat a nie wie co się dzieje na świecie w kwestii polityki. A może kwestia jest tego typu że Janek wlaśnie za dużo tego "świata widział" o ktorym mowi i się stał kosmopolitą. Że jak jest za przeproszeniem hujowo w całej Europie to u nas też powinno tak być to byśmy się zbliżyli do zachodu i stopa życiowa i euro już nie po 4,50 itd i by fajnie było? Albo parsknałem śmiechem jak Janek mówił że PiS nas do wojny prowadzi :D Błagam...takie rzeczy to może sobie Gawkowski i Lewicką w ToK Fm mówić a nie gość, który wydaje Misesy i inne mądre rzeczy. To już nie wypada. Powiedz może coś o tym wydarzeniu jak kilka dni temu polską premier(reprezentanta Polski chcąc nie chcąc) upokarzał rozczochrany Belg w Europarlamencie. Ale co ja tam wiem..zagranica jest niewinna a my zrzucamy odpowiedzialnosc za nasze klęski na bogu ducha winnych, przyjaźnie nastawionych, dbających o nasze dobro szwabów.

Endriu 2016-01-28

Panie Janku. Z jednej strony dziwi się, że byle potencjalny szkop za tą samą robotę co w Polsce dostaje 4 razy więcej kasy, a z drugiej strony dziwi się zabezpieczeniom PiS-owskim, żeby tym szkopom zarabiającym 4 razy więcej (za tą samą robotę co w Polsce), wykupywania Polskiej ziemi zabronić ?.

Pcimek 2016-01-28

@Piter 
Janosik odbierał biednym i dawał sobie. Bogaci mieli uzbrojonych po zęby najemników, których Janosik bał się jak ognia. 
Jedyny sprawiedliwy i progresywny podatek to podatek liniowy, jedna stawka na niskim poziomie i brak odliczeń, do tego 95% domiar za uchylanie się.  
 
I na marginesie, nikt nigdy bogatym nie dowalił. Zwłaszcza lewactwo, które siedzi u bogatych w kieszeniach i dba o to by ci bogaci nie mieli zbytniej konkurencji.

darek 2016-01-28

Te antyniemieckie pobrzękiwania PISu przypominają deklaracje partii SYRIZA w Grecji, która twierdzi, że Grecja nie powinna spłacać długów, bo nie dostała odszkodowań od Niemców za 2 Wojnę Światową. To majaczenia idiotów, co rujnują kraj i szukają konfliktów zewnętrznych żeby odwrócić uwagę.

Paweł 2016-01-28

@2 Kwiat, sugerujesz, że Janek za dużo ostatnio ogląda telewizorni?:)

Piter 2016-01-28

@Pcimek 
Użyłem przykładu Janosika jako tego którego znamy z serialu a nie takiego jaki był w realu ) 
A jedyny sprawiedliwy podatek to podatek ryczałtowy. Czyli dorosły obywatel każdy płaci rocznie taka samą kwotę np 3 tysiaki. Ryczałt jest sprawiedliwy ; każdy płaci tyle samo ponieważ państwo gwarantuje mu takie same usługi. Podatek liniowy jest niesprawiedliwy ponieważ ktoś kto zarabia więcej płaci więcej za takie same usługi państwa. To tak jakbyś poszedł do sklepu a tam kilka cen dla biednych , średniaków i bogatych ) 
 
Ale żeby tak było trzeba rewolucji w myśleniu czyli traktowanie państwa w kategorii "sklepiku z usługami" . Niesamowite że w XXI wieku gdzie mamy taki rozwój techniki i nauki ludzie nie mogą spojrzeć na te sprawy takimi jakimi są w istocie.

Robi 2016-01-28

Pilne! Czytajcie! Biorą się za tych, co składki ZUS "powyprowadzali" do Anglii. Czyli rozumiem, że ci, co w radio Kontestacja namawiali na ten proceder będą pozywani, tak? 
www.rp.pl

Pcimek 2016-01-28

@Piter 
Masz rację Panie i nie masz zarazem. Otóż zamożniejsi mają dostęp do usług lepszej jakości, towarów lepszej jakości i życia lepszej jakości. Ponieważ we Wszechświecie w jakim żyjemy ilość dóbr jest ściśle określona, dlatego nie ma możliwości aby każdy był bogaty. Dlatego ryczałt niestety nie jest do końca sprawiedliwy. Będę się jednak upierał, że 5% -8% podatku dochodowego rocznie jest bardziej sprawiedliwe. Oczywiście przy założeniu rozsądnej kwoty, do której opodatkowanie nie ma zastosowania. Jak dla mnie na ten moment to jest 1200 zł miesięcznie.

Piter 2016-01-28

@Pcimek 
No zadziwiasz mnie. Do jakich to lepszej jakości usług państwa mają dostęp bogaci? Bo o ile wiem to nawet nie korzystają z państwowej służby zdrowia czy publicznych przedszkoli czy szkół ? Zresztą tego typu extrasów państwo nie powinno fundować nikomu.  
 
Musisz zrozumieć że w państwie minimum RYCZAŁT dla obywatela byłby kilka razy mniejszy niż wszystkie podatki razem wzięte. Ja tu nie mówię o dochodowym , obrotowym Vat czy akcyzie. Bo to wszystko zastąpiłby jeden ryczałt. Zresztą mówienie o dochodowym jak mamy Vat i inne jaki ma to sens ? Wmawianie komuś że płaci dzisiaj 20% dochodowego i reszta jest jego - propaganda na miarę Gebelsa. 
 
Ja nie twierdze że to ma być za rok czy za pięć lat - ale to jest ideał do którego trzeba dążyć. Trzeba mieć wizje, cel to podstawa. Wielu powie niemożliwe. No dobra ale 50 lat temu nikomu się nie śniło że na centymetrze kwadratowym krzemu zmieścimy 50 milionów tranzystorów. Dzisiaj się da. Takiej samej rewolucji musimy dokonać w pojmowaniu państwa bo to co jest teraz to średniowiecze w najgorszym wydaniu.

Pcimek 2016-01-29

@Piter 
Państwo minimum, wolny rynek, wolność proletariatu, itd. to są mrzonki i utopie, które czasami pięknie brzmią ale w realizacji nie są możliwe do zrealizowania. Ja jestem po prostu realistą i praktykiem. Teorię zostawiam tym co gubią drewniane kulki i nie potrafią wkręcać śrubek. 
 
Państwo w założeniu różnicuje obywateli i dla każdej podgrupy ma gorsze lub lepsze usługi. Sam się o tym przekonałem studiując kiedyś medycynę. Jak lekarze widzieli legitymację studencką, to wyciągali "lepszą" apteczkę. Takich uprzywilejowanych grup jest cała masa. Choć stanowią oni ułamek procenta całego społeczeństwa.

karol 2016-01-29

Janku, czemu robisz audycje na kacu?

jan M Fijor 2016-01-29

@Pcimek Przez 37 lat , jakie przeżyłem w komunie, nie słyszałem, daję słowo, aby ktoś rozsądny i wiarygodny spodziewał się upadku sowietów. Nawet najwięksi optymiści byli przekonani, że komuna trwać będzie wiecznie. Prof. Brzeziński w początku 1989 roku wydał książkę, w której dawał komunie co najmniej 50 lat. kilka miesięcy później były wolne (nawet jak na obecne standardy) wybory. Jeśli chcesz dojść do celu, musisz wiedzieć, gdzie się ten cel znajduje. Ludzie mordują ludzi, a mimo to uczy się młodych osobników, że ideałem jest nieagresja. Capischi?

SURFACE3D.EU 2016-01-29

Fajnie że w dzisiejszej audycji Janek "opowiada" i nie "krzyczy" na cały świat. Tak dalej Janku! Pozdrawiam.

SURFACE3D.EU 2016-01-29

Janka się dziś wybitnie dobrze słuchało, przestał krzyczeć na cały świat. Opowiada na relaksie - trzymaj tak dalej Janku. Pozdrawiam.

SURFACE3D.EU 2016-01-29

Co za dziwny system tu jest. Wpis się nie pokazywał z dobre 10 minut, a po wrzuceniu kolejnego nagle pojawia się i ten pierwszy wpis. Coś tu skrypty szaleją :) No nic, jak to czyta jakiś admin, to żeby nie spamować, można spokojnie jeden z moich wpisów wcześniejszych jak i ten usunąć. Pozdrawiam.

Pcimek 2016-01-29

@Pan Janek 
No i się nie pomyliliście. Komuna trwa nadal. Owszem Sowieci padli, ale jak widać lewactwo ma całkiem dobrze.

Paweł 2016-01-29

@17 Pścimek sam jesteś lewakiem i nawet o tym nie wiesz.

Darek 2016-01-29

Co do tej ziemi która po sprzedaniu zostaje nadal nasza to gorzej niż kosmopolityzm. Obostrzenia są dlatego, żeby uniemożliwić albo utrudnić cudzoziemcom kupno na fikcyjnego właściciela. Dlaczego w Izraelu obcokrajowiec nie kupi ziemi?

Darek 2016-01-30

@ 19 Darek rozumiem, że jakbyś miał środki i brak ograniczeń to od razu byś kupował ziemię rolną na Ukrainie, Izraelu czy w Kamerunie? Ciekawe po co? Jeśli taki jegomość by nawet kupił tą ziemię to co? Przyjechałby z nową technologią i pomysłowością jak bardziej efektywnie ją wykorzystać i dobrze bo byś miał tańsze produkty. Nie rozumiem dlaczego jest dla Ciebie takie ważne co ma napisane w paszporcie twój sąsiad.  
W końcu Władek za płota, z którym żyjemy w konflikcie jest zły ale jest nasz, natomiast sympatycznego Hansa,który mógłby się kupić jego gospodarstwo, dyskwalifikujemy ze względu na jego przynależność administracyjną

jan M Fijor 2016-01-30

Politykę rolną mamy zatem prowadzić wg wzorców izraelskich, system podatkowy wedle francuskiego, armia ma działać jak amerykańska, a gospodarka jak węgierska.Jeśli to mają być nasze standardy, to proponuję je poszerzyć: a. objąć poborem cały naród (model panujący w Izraelu), b. rozpocząć produkcję światowej klasy perfum, kosmetyków i szampana (Francja), c. wprowadzić amerykański system wymiaru sprawiedliwości i d. produkować węgierskie salami i tokaj. Na początek. Potem zrobimy polskie Uzi, polską Renówkę, polskie Levi'sy i zaczniemy się masowo wieszać (Węgrzy wiodą prymaty w ilości samobójstw). Powodzenia!

Darek 2016-01-30

Jako przykład posłużmy się tu fundamentalną księgą ruchu Habbad, jednego z najważniejszych odłamów chasydyzmu, zatytułowaną Hatanja. Według tej księgi wszyscy nie-żydzi są stworami na wskroś szatańskimi, „w których nie ma nic dobrego”. Nawet embrion żyda różni się jakościowo od embrionu goja. Samo istnienie nie-żydów nie ma najmniejszego sensu, podczas gdy wszystko, co zostało stworzone na Ziemi, ma służyć wyłącznie dobru żydów. 
Autor: Izrael Szahak 
Źródło: Żydowskie dzieje i religia; Żydzi i goje - XXX wieków historii. Fijorr Publishing, Warszawa-Chicago 1997, str. 26. ISBN 83-907621-5-3 
Judaizm klasyczny zaszczepił w żydach pogardę i niechęć do pracy na roli, jako zajęcia, oraz do chłopstwa, jako klasy społecznej; nienawiść do chłopów, niespotykana wśród innych społeczności, była nawet silniejsza niż ich nienawiść do gojów. 
Autor: Izrael Szahak 
Źródło: Żydowskie dzieje i religia; Żydzi i goje - XXX wieków historii. Fijorr Publishing, Warszawa-Chicago 1997, str. 44. ISBN 83-907621-5-3 
 
Sprzedajemy prócz samej ziemi licencje na poszukiwania i wydobywanie już prawie wszystkiego: złota, miedzi, ropy, gazu, gazu łupkowego. Niedługo pewnie i wód podziemnych bo taka jest tendencja światowa. Wklepać na OnetBiznes /z listopada 2011/: systemy-handlu-woda-na-calym-swiecie, 18491,4816006,1, news-detal Firma z Izraela coś o tym wie, bo w zeszłym roku zaczęła u nas działalność, a plany i pieniądze ma wielkie. - See more at: niepoprawni.pl 
Źródło: niepoprawni.pl 
 
„Jestem biedny i nagi, ale jestem przywódcą mego narodu. Nie potrzebujemy bogactwa, ale chcemy uczyć nasze dzieci prawości. Bogactwa nie przynoszą nam dobra. Nie zabierzemy ich ze sobą do innego świata po naszej śmierci. Nie chcemy bogactwa. Pragniemy pokoju i miłości”. Czerwona Chmura /Makhpiya Luta/, wódz Siuksów Oglala /koniec XIX w./ - See more at: niepoprawni.pl 
 
Źródło: niepoprawni.pl

Darek 2016-01-30

W środę 17.06.2015r w komisji rolnictwa Parlamentu Europejskiego był omawiany raport przygotowany przez Transnational Institute z Brukseli dotyczący rozmiarów masowego wykupu gruntów rolnych w poszczególnych krajach UE w celach spekulacyjnych. Generalnie raport skupia się głównie na krajach Europy Środkowo-Wschodniej przyjętych niedawno do UE i pokazuje, że zjawisko wykupu ziemi rolnej przez cudzoziemców z roku na rok narasta. W raporcie wymieniono między innymi Rumunię, gdzie około 10% użytków rolnych znajduje się w rękach inwestorów z krajów trzecich, Węgry, gdzie w drodze umów objętych tajemnicą handlową inwestorzy zagraniczni nabyli około 1 miliona hektarów, wreszcie Polskę, gdzie głównie poprzez instytucję tzw. słupa inwestorzy zagraniczni nabyli ponad 200 tysięcy hektarów ziemi rolnej. Raport brukselskiego instytutu potwierdza powszechne przekonanie, że mimo obowiązującego w Polsce zakazu zakupu ziemi rolnej przez cudzoziemców na podstawie ustawy obowiązującej od 1 maja 2004 roku do 1 maja 2016 roku, która pozwala na taki zakup, ale tylko po uzyskaniu zezwolenia MSW, trwa intensywny wykup polskiej ziemi na postawione osoby. 
 
Artykuł opublikowany na stronie: www.naszdziennik.pl

jmf 2016-01-31

@23 a jakie tl sa cele spekulacyjne? Liczenie na wzrost cen? Czy wobec tego nalezy kupowac ziemie w przekonaniu, ze ceny spadna? Pozr

Pcimek 2016-01-31

@24 
Zapewne Darek obawia się utworzenia Izraela II na terenach Polski. Albo, że podzielimy los Indian Ameryki Północnej, z kolorowymi paciorkami na szui i gorzałą w ręce, siedząc w rezerwacie na beczce po ropie naftowej.

Edon 2016-01-31

Pośmiałem się trochę przy tej audycji choć tak naprawdę sytuacja nie jest wesoła. A Janek ma sporo racji co do działań PiSu.

Pcimek 2016-01-31

Zacząłem słuchać audycji i nie wiem czemu dziwi się Pan Janek. Przecież Kaczyński i towarzysze to komuchy. Z czerwoną końcówką. Ale w Polsce nie ma innych. Są albo tacy albo ich dzieci. W konsekwencji trzecie lub nawet czwarte pokolenie żydokomuny jaka wjechała do Polski na ruskich czołgach. Czemu tu się dziwić. Ludzie wymienili komunardów z międzynarodówki nie wiem której już kolejnej, na komunistów nacjonalistów. Tuskoidzi wykańczali finansowo. Koczowory będą wykańczać finansowo i pałować. "Dobra zmiana".

Darek 2016-02-01

@ 22 Rozumiem, że teraz jeśli posiadasz sobie pole możesz sobie bez problemów wykupić licencję i wydobywać ile dusz pragnie gazu czy ropy albo wydobywać rudy żelaza. Otóż tak nie jest bo to nie jest twoja własność tylko biurwy urzędniczej, także nie ma tu respektowana prawa własności.  
Według twojej logiki jeśli te pole kupi sobie Żyd to będzie mógł sobie wydobywać złoża ile mu się podoba. 
Jakiś nonsens

jan M Fijor 2016-02-01

Oni wolą, żeby polem zarządzał biedny małorolny chłop, który nikogo nie zatrudnia, ma niską wydajność i nie potrafi trafić palcem do nosa, zamiast bogatego i doświadczonego plantatora z Zachodu, który nie dość, że za ziemię małorolnemu zapłaci, to na dodatek zatrudni ludzi, wyprodukuje plon, zainwestuje w magazyny, przetwórnie etc. To jest sposób myślenia zawistnych idiotów, którzy nazywają siebie patriotami. Z ich powodu, zamiast plonów będziemy konsumować krew przelaną za ziemię leżącą ugorem. Ukłony

lxlxlx 2016-02-01

Radio Polska Live! - Versus - audycja z 28.01.2016r.  
 
Janek w audycji!!!!!! :D 
 
https://www.youtube.com

lxlxlx 2016-02-01

Radio Polska Live! - Versus - audycja z 28.01.2016r.  
 
Janek w audycji! :D 
 
https://www.youtube.com

lxlxlx 2016-02-01

Przepraszam za dubel, ale po aktualizacji nie pojawił się wpis. Jednak widze, ze się wcześniejszy pojawił. Będę miał w pamięci.

Paweł 2016-02-01

O, dzięki lxlxlx, jeszcze nie słuchałem, ale już się ślinię na tę audycję;)

Darek 2016-02-01

Co to za który jak mi odpowiada, posługuje się moim nickiem?  
Polscy rolnicy są biedni, owszem, ale to nie ich wina. Oni produkują bardzo dobrą żywność. Tak dobrą, że im rząd na pasku obcych zlikwidował cukrownie, które eksportowały cukier. Teraz cukier jedzie do Polski zza granicy. Chmiel na piwa też. Tytoń na papierosy też.

Darek 2016-02-01

A co to Polak to jakaś gorsza rasa ? A Zachód to co to jest? Oni z uchodźcami nie umieją sobie poradzić. Znany niemiecki psychiatra i psychoanalityk stwierdził, że Angela jest niespełna rozumu, że chora psychicznie.

Kondeks 2016-02-04

Janek znów bredzisz...... nie chce zeby cudzoziemiec kupowal polska ziemie bo za 10 lat bedzie tak ze w Polsce na niemieckiem polu arab bedzie kosil niemieckim ciagnikiem a Polak za psie pieniadze bedzie ganial z widlami i poprawial po arabie... a pieniadze ze sprzedazy dobr z tego pola bedzie wydawal tam gdzie mieszka czyli raczej nie w Polsce. Dlatego zlotowka tak kiepsko stoi bo Polska jest drenowana z kapitalu najbardziej chyba na swiecie co powoduje ze jest duzo zlotowki na rynku miedzynarodowym a co za tym idzie jest tania a Ty chcesz Janku zebysmy juz nawet ziemie lasy i wszystko oddali obcym....

Kondeks 2016-02-04

Janek znów bredzisz...... nie chce zeby cudzoziemiec kupowal polska ziemie bo za 10 lat bedzie tak ze w Polsce na niemieckiem polu arab bedzie kosil niemieckim ciagnikiem a Polak za psie pieniadze bedzie ganial z widlami i poprawial po arabie... a pieniadze ze sprzedazy dobr z tego pola bedzie wydawal tam gdzie mieszka czyli raczej nie w Polsce. Dlatego zlotowka tak kiepsko stoi bo Polska jest drenowana z kapitalu najbardziej chyba na swiecie co powoduje ze jest duzo zlotowki na rynku miedzynarodowym a co za tym idzie jest tania a Ty chcesz Janku zebysmy juz nawet ziemie lasy i wszystko oddali za bezcen obcym....

Sofronoff 2016-02-11

Sofronoff 2016-02-11

Panie Fijor, bank NIE MOŻE wprowadzać zapisów, "jakie mu się podoba". Znany już był kazus klauzula zabronionej, w której bank "zabronił" kredytobiorcy sprzedaży kredytowanej nieruchomości. Własność, to własność i można ją dysponować wedle uznania (naturalnie, mając na względzie legalne ograniczenia zapisane w KW) Tak więc bez problemu można sprzedać kredytowaną nieruchomość na podstawie umowy trójstronnej: właściciel - bank - nowy nabywca. Poza tym, drogi Janku, nie możesz zbyć prawa własności nieruchomości i jednocześnie zachować doń tytuł (czyli prawo własności). Co za brednie opowiadasz ...?

Dodaj komentarz...

Jan Fijor

Współzałożyciel szkoły biznesu ASBIRO, przedsiębiorca i podróżnik, który w czasie stanu wojennego wyemigrował do Stanów Zjednoczonych, gdzie spędził 17 lat. Były barman, pośrednik nieruchomości, agent ubezpieczeniowy i makler. Obecnie, oprócz działalności w szkole ASBIRO, zajmuje się publicystyką oraz jest właścicielem wydawnictwa Fijorr Publishing.

Prowadzi audycję na żywo Jan Fijor zaprasza w którym przedstawia punkt widzenia przedsiębiorcy. W środy o 21.00

Inne audycje tego autora:
Więcej audycji...

Debata Janka z liberałem Łukaszem (8) - 9 miesięcy temu

O tym, co piszecie w komentarzach (12) - 9 miesięcy temu


O RODO i akceotacji ciasteczek (4) - 10 miesięcy temu

Jak zostać Bogatym. (8) - 11 miesięcy temu

Jak się bogacić? (18) - 11 miesięcy temu

Bieda polskich wolnościowców (7) - 11 miesięcy temu

Listy, obyczaje i finanse. (2) - ponad rok temu

Jak poprawnie oszczędzać (14) - ponad rok temu

O pożydowskim mieniu bezspadkowym (7) - ponad rok temu
Czy dopłacać do frankowiczów? (19) - ponad rok temuObligacje dla debili (5) - ponad rok temuCzy Janek oddałby 500 plus? (12) - ponad rok temu


Dlaczego USA czeka upadek? (19) - ponad rok temu

40 lat i fajrant! (27) - ponad rok temu

Pomysły na biznes w Hiszpanii (6) - ponad rok temu


Rekordowo krótki odcinek (3) - ponad rok temu

Mocz to moc (11) - ponad rok temu

Jest gorzej, niż myślałem (11) - ponad rok temu


Wystarczy języczek u wagi (8) - ponad rok temu

Jak mieć nosa do nieruchomości (14) - ponad rok temu

O strajku nauczycieli (20) - ponad rok temu

Wady i zalety UK (13) - ponad rok temu


Anarchokapitalizm według Janka (10) - ponad rok temuŻydzi, nieruchomości i dolary (15) - ponad rok temu


Pełzająca detronizacja dolara (2) - ponad rok temu

Wychodzimy jak palanty! (3) - ponad rok temu

Ostatnia noc dyktatury w Wenezueli? (18) - ponad rok temu

Janka porady na nadwagę (13) - ponad rok temu

Polakom brakuje ciekawości (11) - ponad rok temu


Jan Fijor - Listy (1) - 2 lata temuJan Fijor - Komu ufa Janek? (13) - 2 lata temu
Jan Fijor - Śmieci i Japonia (2) - 2 lata temu

O wyższości gór nad morzem (11) - 2 lata temu

Ile jest ASBIRO w ASBIRO? (4) - 2 lata temuJan Fijor - Powrót ze Stanów (1) - 2 lata temuJan Fijor - A to lewak jeden (21) - 3 lata temu


Jan Fijor - Salam alejkum (20) - 3 lata temu


Jan Fijor - Syndrom Korwina (37) - 3 lata temu

Jan Fijor - Mordujecie dzieci (43) - 3 lata temu

Jan Fijor - Totalitaryzmek (19) - 3 lata temuJan Fijor - Ekonomia Zdrowia (9) - 3 lata temu
Amerykański fiskus a Polacy (11) - 3 lata temu
Jan Fijor - Trump coś kręci (24) - 3 lata temu

Jan Fijor - Czytamy Misesa (8) - 3 lata temu


Jan Fijor - Wolność (104) - 3 lata temu

Ryanair i LOT to naciągacze (21) - 3 lata temu

Jan Fijor - Imigranci (20) - 3 lata temu
Jan Fijor - Delta? Nie latam (7) - 4 lata temu


Jan Fijor - Milion plus (17) - 4 lata temu


Jan Fijor - Wolny monopol (22) - 4 lata temu

Jan Fijor - Prezydenci USA (13) - 4 lata temu
Jan Fijor - Telenovela (7) - 4 lata temu

Jan Fijor - Raport z Liberlandu (19) - 4 lata temu


Jan Fijor - Trumpy i Hilarie (3) - 4 lata temu

Jan Fijor - Trumpy i Hilarie (7) - 4 lata temu

Wielki szwindel na mieszkaniach (19) - 4 lata temu


Jan Fijor - Szarańcza w Malawi (20) - 5 lata temu
Jan Fijor - TRUMP (34) - 5 lata temuJan Fijor - Skok na OFE 2.0 (29) - 5 lata temuJan Fijor - Jak w grudniu 81 (40) - 5 lata temu

Komu Kaczyński zrobi dobrze? (23) - 5 lat temu

Jan Fijor - Silk Road (14) - 5 lat temu

Obsługa klienta wg Janka (19) - 5 lat temuBierzcie zasiłki (31) - 5 lat temuJan Fijor - Wybory (19) - 6 lat temu


Nie ma gotówki i nie będzie (24) - 6 lat temuJan Fijor - Jak umarł Tuwim (11) - 6 lat temu
Jan Fijor - Franek (14) - 6 lat temu


Jan Fijor - Putin Austriakiem? (18) - 6 lat temu

Jan Fijor - Lekcja historii (14) - 6 lat temu
Jan Fijor - Motywy (30) - 6 lat temuJan Fijor - Złoto (9) - 6 lat temu
Prywatyzacja wg Janka Fijora (14) - 6 lat temuWolny rynek — wprowadzenie (38) - 7 lat temu

Jan Fijor - Buthan (17) - 7 lat temu


Jan Fijor - Łukraina (18) - 7 lat temu


Nakręcony prywatyzacją (52) - 7 lat temu


Słuchacz w długach (30) - 7 lat temu

Jan FIjor - Rock and Roll (15) - 7 lat temu

Jan Fijor - Dyskryminacja (27) - 7 lat temuBitcoin to tylko zabawka! (89) - 7 lat temu

Bardzo smutny Janek (47) - 7 lat temu

Wywiad z Markiem Klugmannem (40) - 7 lat temu

Rzecz o kontroli czynszów (14) - 7 lat temu

Janek zbankrutował (20) - 7 lat temu


Blacha wie co mówi (37) - 7 lat temu

Fijor idzie w politykę (37) - 7 lat temu

Ostro (64) - 7 lat temuBanki, samochody, podręczniki (28) - 7 lat temu


Służba zdrowia za oceanem (22) - 7 lat temu

Czy okienko blokuje kolejkę? (65) - 7 lat temuCzy alkoholik jest racjonalny? (61) - 8 lat temu


Czym jeździ milioner? (21) - 8 lat temu

Jan Fijor - Jak wybieram akcje (15) - 8 lat temu


Jan Fijor - Emeryty (40) - 8 lat temuJan Fijor - Kto mi wisi? (58) - 8 lat temu

Na co nam służby specjalne? (17) - 8 lat temu


Jan Fijor - Geje są jak SB (50) - 8 lat temu

Jan Fijor - O dwóch burakach (20) - 8 lat temu

Jan Fijor - Długi (118) - 8 lat temu


Bogaty może dłużej (48) - 8 lat temuCo Janek zrobił z ogórkami? (37) - 8 lat temu
Jan Fijor - SKOK (15) - 8 lat temuJan Fijor - Rozmowy na Jetlagu (19) - 8 lat temu


Jan Fijor - Ja się wycofuję (20) - 8 lat temu


Robimy gospodarstwo? (70) - 8 lat temuJan Fijor - Wyjazdy (53) - 8 lat temu

Jan Fijor - Broni Amber Gold (78) - 8 lat temu


Jan Fijor - W kraju dziadów (27) - 8 lat temu
Jan Fijor - Oba maży da (30) - 9 lat temu

Jan Fijor - Karty kredytowe (19) - 9 lat temuJan Fijor - pośrednicy (23) - 9 lat temu


Czy celnicy to kretyni? (23) - 9 lat temu

Jan Fijor - Unikać euro i eko (26) - 9 lat temu

Jan Fijor - Knajpy w Zakopanym (29) - 9 lat temu
Jan Fijor - Powrót z Azji (15) - 9 lat temuJan Fijor - dochód pasywny? (21) - 9 lat temu


Jan Fijor - Putinizacja (38) - 9 lat temu

Jan Fijor - To już 6,12 (26) - 9 lat temu


Jak sprzedawać dom? (20) - 9 lat temu

Boeing, monopol i korupcja (52) - 9 lat temu


Oburzeni (11) - 9 lat temu


Książki ekonomiczne (21) - 9 lat temu

Podatek Buffeta (8) - 9 lat temu

Dlaczego nas nie lubią? (32) - 9 lat temu

Portugalia (17) - 9 lat temu

Wy ćwoki (15) - 9 lat temu

Jan Fijor: Czy brać kredyt? (4) - 9 lat temu


Przygody Janka w Rosji (10) - 10 lat temu

Co tam w Norwegii słychać (38) - 10 lat temu


Jak nauczyć się pracowitości (12) - 10 lat temu

Jan Fijor o gejowych (50) - 10 lat temu

Jan Fijor o pracy po maturze (39) - 10 lat temu


Co boli Janka F.? (14) - 10 lat temu


Fijor zatrzymany w Kolumbii (11) - 10 lat temu


Kto to jest biedny człowiek (18) - 10 lat temu

Kto to jest człowiek biedny (6) - 10 lat temu


Żona milionera (10) - 10 lat temu
Trochę afryki trochę Ukrainy (4) - 10 lat temu

Afryka Afryka (27) - 10 lat temu

Czego nie wiem Janek Fijor (9) - 10 lat temu

Trochę o policji i emeryturach (11) - 10 lat temu

Janek o szpitalach (7) - 10 lat temuDalsze relacje z Kaliforni (17) - 10 lat temu

Fijor w Californi (17) - 10 lat temu


Prawo spadkowe (6) - 10 lat temu

Się SANEPIDowi oberwało (9) - 10 lat temu
O wyborach w ameryce (21) - 10 lat temu

O gatunkach, które wymierają (14) - 10 lat temu

Etyka w dopalaczach i przemycie (10) - 10 lat temuO "wygranych" na loterii (15) - 10 lat temu

Służba zdrowia ciąg dalszy (26) - 10 lat temu


O Krzyżu, podatkach i ludziach (26) - 10 lat temu

Państwowe akcje (20) - 11 lat temu

Postaw urzędnika przed sądem! (34) - 11 lat temu

Ubezpieczalnia pilotów TV (2) - 11 lat temu

Jan Fijor o USA (33) - 11 lat temu

Jak uniknąć płacenia ZUS-u? (7) - 11 lat temu

A dzisiaj polecamy:
 align="center">
Program sponsorują:

Księgowość online - - 20.00
Szkolenie przedłużanie rzęs Kraków... - - 20.00
Sklep z zabawkami dla dzieci Rzeszów... - - 20.00
Drabiny producent aluminiowe drewniane - - 20.00
zarabianie w internecie - - 20.00
ubezpieczenia na życie nowy sącz szkolenia bhp - - 20.00
Konrad - - 25.00

Możesz i ty zasponsorować >>>

Promuj radioWydrukujDaj komuś ulotkęChcesz prowadzić audycję?Kontakt