Facebook
Podpis:
Numer GG:
KonteStacja.com - radio ludzi wolnych Cyber Forces
Pon
21:00
Wydanie Główne
Wto
21:00
audycja odwołana
Słuchaj radia
Wydanie Główne (1)
4 dni temu
90% Kontestacji będzie zaorane
O przebudowie strony i nowych możliwościach nadawania video. Nowi goście. Jakie jest miejsce KS? Polacy nie wierzą w podatek cukrowy. Kary za brak płacy minimalnej w transporcie. Kobiety...
Świat Kamila C. | Biznes | Wywiady
przedwczoraj
Sprzedaż online - Basia Piasek |#567
Basia Piasek Przedsiębiorca z 17 - letnim doświadczeniem w roli lidera i 10-letnim doświadczeniem korporacyjnym. Ostatnie 7 lat przeznaczyła na rozwijanie swoich firm, w których...
Skorzystaj z naszych projektów:

▸ Wolny Rynek - w liczbach
▸ Emigrujesz - posłuchaj najpierw
▸ KontestKino - filmy na wieczór
▸ Poważny kryzys - napisz

Audycja: Jan Fijor zaprasza 2016-02-04

Jan Fijor - Pranie pieniędzy na dom

Nadający: Jan Fijor

Odpowiadamy na pytanie słuchacza na temat tego jak uprać 30 tys. EURO na kupno domu.

KOMENTARZE

Robi 2016-02-05

Janku, cieszę się, że lecisz do Szwecji. Będziesz miał okazję porozmawiać ze szwedami i niejako przebadać to społeczeństwo. Ostatnio troszeczkę czytam na temat Szwedów i to są dziwolągi na skalę światową. Jakbyś mógł poznać ten temat i zrobić audycję, to byłbym wdzięczny. Jako wprowadzenie możesz zapoznać się z tym wstrząsającym zupełnie wywiadem z Polką, która pracuje w biurze imigracyjnym w Sztokholmie. Ciarki przechodzą po plecach, naprawdę. To jedna z najciekawszych rozmów, jakie czytałem euroislam.pl 
I jeszcze rada dla Ciebie. Jesteś emocjonalnym człowiekiem, a w Szwecji takich nie lubią. Oto co powiedział polak, który od 50 lat mieszka w Szwecji, a obecnie pracuje w największej gazecie. 
"Na przykład nie wypada się rozgniewać, bo wtedy się traci autorytet. Ja się nauczyłem dopiero po dwudziestu latach, że jeżeli dyskutuję publicznie i czuję, że wzbierają we mnie emocje, to muszę powiedzieć bardzo spokojnym głosem do mojego bardzo spokojnego przeciwnika: „dlaczego ty jesteś taki zdenerwowany?”. To jest straszny zarzut, prawie jak oskarżenie o pedofilię. „Ja nie jestem zdenerwowany!” - on traci panowanie nad sobą i ja wychodzę obronną ręką z sytuacji." Takie zachowania coraz częściej obserwuję i w Polsce. jednak my jesteś my strasznie zapatrzeni w ten Zachód, no i w Szwecję, jako najbardziej postępową. Proszę pogadaj z nimi i dowiedz się, o co w tym wszystkim chodzi. Na pewno będzie ciekawa audycja.

MARCYSIEK 2016-02-05

zdecydowanie bardziej wolnorynkowiec.

woj 2016-02-05

a propos szczęśliwości w Danii: 
 
manipulism.com

JErzy 2016-02-05

Janku ja jestem wolnorynkowcem anarcho-kapitalistą, mam 26 lat czyli chyba jeszcze dość młody. Współczuję podróży do Szwecji, byłem tam parę dni, i stwierdziłem, że Polska to liberalny raj przy tym co tam zobaczyłem. Pozdrawiam

Kwiat126p 2016-02-05

Mam 27 lat i jestem pracownikiem najemnym bo jestem za miękki na przedsiębiorcę. Ja jestem narodowolnorynkowcem. Można być narodowolnorynkowcem. Znam takich(choćby wykładowcow na uczelni) czyli wolny handel do momentu dobra własnego kraju(wiem że kwitnący handel obywateli kraju to dobro kraju ale nie zawsze). Czyli nie sprzedajemy broni arabom będąc w stanie wojny z nimi. Telewizji polskiej nie oddajemy w żadne szwabskie czy inne ręce(przynajmniej nie w demokracji) bo to narzędzie do prania mózgów ludziom, ktorzy potem idą i głosują tak jak im w TV nakłamią i pomanipulują, dosyć mam Tomasza Lisa na zywo i na martwo, tych wszystkich ustawek gdzie Komorowski dostaje godzine mowienia w TV a inni 2 minuty bo zagranicznym mocodawcom pasuje że my PO z komorosiem na czele rządziło bo są przekupni i nie dbaja o interes Polski tylko zagraniczny(rozwinałbym sie ale nie chce popadać w potężne dygresje). Mamy przyklady dzialania szwabskiego prywaciarza w Polsce czyli wydawcy Ringer Axel Springer od Newsweeka i onetu - potezna tuba propagandowa zagranicznego lewactwa i bożek polskiej lemingozy. Szczają na wszystko co stoi w ich ideowej opozycji w sposob wyjątkowo niesmaczny(kto zna Newsweek to wie). Oczywiscie mozna niekupować gazety czy nie ogladać konkretnej TV ale w demokracji i tak wiekszosc oglada TV i czyta takie gazetki, wyrabia sobie opinie na podstawie zafałszowanego obrazu rzeczywistosci i głosuje. Wiec w demokracji jest to problem i zastanowilbym sie tutaj nad dzialaniem wolnego rynku. Wszelkie rzeczy niemoralne i ogolnie powszechnie uznane za złe(jakieś zabijanie zwierząt i robienie z tego spektakli, nagrań itd) to też ma swoj rynek zbytu bo są źli ludzie i zwyrodnieni ktorzy korzystają z takiego przemysłu. Ale kupuje to co ma najlepszy stosunek cena/jakość nie zważając czy polskie czy nie bo wiem że i tak jeśli ktos obcy tutaj np produkuje telewizory i je sprzedaje i jesli kupie od niego ten telewizor to ten "obcy kapitał" stawia fabryki tutaj w Polsce i daje też rodakom pracę także jestem za stwarzaniem dogodnych warunkow tutaj w Polsce nie tylko obcym inwestorom ale ogolnie inwestorom i przedsiębiorcom.

Kwiat126p 2016-02-05

Kurr...rozwinałem się na 10 stron i mi prąd zgasł. Mam 27 lat i jestem pracownikiem najemnym, w skrocie napisalem o tym że jestem narodowolnorynkowcem. Czyli wolny rynek konczy sie do momentu jesli chodzi o bezpieczeństwo kraju czyli nie sprzedajemy ciapatym broni kiedy jesteśmy w stanie wojny z nimi. Nie oddalbym TV calkowicie w rece obce(ale tylko w demokracji, z wiadomych powodów). Nie robimy jakiś niemoralnych i zwyrodnialych reczy typu maltretowanie zwierząt i robienie z tego widowiska. Rynek zbytu jest, zawsze jakis zwyrodnialec sie znajdzie co to kupuje wiec tego bym zakazal zeby utrudnic mu zycie. Kupuje produkty nie rozróżniajac ich na polskie i obce. Zagraniczny inwestor stawia też fabryki tutaj w kraju i daje robotę ludziom. Ogolnie napisalem 3x wiecej ale nie załadowalo się i teraz Janek będzie stawiał zarzuty na ktore mam proste odpowiedzi.

Piro 2016-02-05

Jeżeli ktoś chciałby link do AMA o którym mówi Kamil to jest tutaj: 
www.wykop.pl

jan M Fijor 2016-02-05

No, właśnie, o coś takiego mi chodziło. Niech napiszą także zwolennicy Lasów Państwowych, PLL Lot, telewizji państwowej etc;. Wiecie już chyba, że nie jestem cynikiem. Krytykuję lewicę, bo mi ich żal, ale szanuję każdy pogląd i każdego i własnie dlatego tak sie nie raz wściekam. Pogadamy sobie w takim razie, co ja sądzę o tym, co wy sądzicie. Dogadamy się. Ukłony

Grzegorz 2016-02-05

Zdecydowanie wolnorynkowiec, a nawet (to akurat jest niezbyt osiągalne marzenie) libertarianin.

Darek 2016-02-05

"Hybrydowa trzecia wojna światowa trwa. Europol - groźba ogromnego islamskiego zamachu!" 
 
ulub.pl

Pawinho 2016-02-05

Pierw trzeba określić granice pojęć bo widzę ze dojdziemy do tego ze jeden określi się narodowcem (socjalista) jak i drugi tyle ze narodowy libertarianin.  
 
Co do prania kasy. W Irlandii jak się pytają o źródło gotówki to MÓWI ze na konnych wyścigach wygrałeś.  
 
Janku, może warto zacząć ostrzegać przed bezgotówkowym społeczeństwem i de facto jeszcze większą kontrola państwa. Tutaj news z Niemiec www.zerohedge.com

Marcin 2016-02-06

Z tym przelewem z zagranicy kwoty 30k euro, byłbym bardzo ostrożny. Wszystkie transakcje powyżej 10K euro są monitorowane i badane (ktoś, skąd, dla kogo), bodajże przez KNF. Kontroli mogą podlegać także częste przelewy na niższe kwoty, więc rozbicie tego na mniejsze transze też może być ryzykowne. pozdrawiam

bfo 2016-02-06

Janku, Google nie jest największą organizacją na świecie - kilka razy większy jest choćby General Electric, ponad 300 000 ludzi wg Wiki.

RAdesign 2016-02-06

Jante i Dania - to jest kultura prostego i zawistnego wieśniaka. Fałsz ,dulszczyzna i drobnomieszczaństwo. Podobnie jak w Holandii.  
Dokładnie tak samo jak fałszywa religijność na pokaz. 
 
Samobójstwa - żadne tam względy religijne. Po prostu w Wenezueli i na Dominikanie jest więcej słońca. 
Nasłoniecznienie jest kluczowe w zwalczaniu depresji, polepszaniu samopoczucia. 
Oto cała tajemnica.

Piotr 2016-02-06

Na sto największych gospodarek świata liczonych wg rocznego PKB 51 stanowią korporacje. 47 z nich to firmy amerykańskie: Wal-Markt, General Motors, Exxon są potężniejsze gospodarczo  
niż Arabia Saudyjska, Polska, Norwegia, RPA, Finlandia, Indonezja.

przemo 2016-02-06

Janku zobacz gdzie jest Dania a gdzie Polska www.heritage.org

Pcimek 2016-02-07

Ja jestem zwolennikiem istnienia lasów państwowych. A jeżeli je sprzedawać, to należy wpływy ze sprzedaży zwrócić inwestorom. Czyli nam wszystkim, bo to za nasze pieniądze, te lasy istnieją.

evilClown 2016-02-07

Coś ci się Pcimek pomyliło, lasy dokładają do budżetu, a nie są przezeń finansowane. To ty istniejesz za pieniądze lasów bardziej, niż one za twoje. Grosza nie dałeś na lasy z podatków. Jeśli ktoś miałby oddawać, to ty lasom.

Pcimek 2016-02-07

@18 Krowa to piękny ptak.

evilClown 2016-02-07

Nie epatuj swoją głupotą Pcimek, tylko się edukuj. 
"W środę do budżetu państwa wpłynąć ma ostatnia rata z zysku Lasów Państwowych. Spółka ma przelać 200 mln zł. Łącznie w dwa lata LP mają przekazać 1,6 mld zł." 
www.money.pl 
a teraz pokaż mi swój wkład w inwestycję zwaną lasami państwowymi, skoro rościsz sobie prawo własności do niej. Pokaż mi dokument, ile zainwestowałeś. Które to lasy powstały za twoje pieniądze, za twojego życia, bo mi wiadomo, że się same finansują ze swojej działalności. 
 
Fundusz leśny tworzony jest przede wszystkim ze środków powstałych z odpisu podstawowego liczonego od wartości sprzedaży drewna, obciążającego koszty działalności nadleśnictw.

evilClown 2016-02-07
evilClown 2016-02-07

Rachunek zysków i strat Lasów Państwowych 2014 
 
Razem przychody 8.020.808,7 tys zl 
Razem koszty 7.568.443,4 tys zl 
Podatek dochodowy 826,6 tys zl 
zysk netto 421.697,2 tys zl 
Podział zysku netto w wysokości 418.882,7 tys. zł (po pomniejsz 
eniu o wartość zadań niewykonanych), wypracowanego przez jednostki organizacyjne Lasów Państwowych za 2014  
rok przedstawia się następująco:  
1/ Zasilenie kapitału (funduszu) własnego z tego:  
418.882,7 tys. zł 
1.1/ Kapitał zasobów Lasów Państwowych 395.711,7 tys. zł 
2/ Zasilenie zakładowego funduszu świadczeń socjalnych 7.680,3 tys. zł 
3/ Cele społecznie użyteczne  
15.490,7 tys. zł 
 
Fundusz leśny 
7.1. Stan funduszu leśnego na 01 stycznia 2014 r. wynosił 663.959,8 tys. zł 
 
Wymiernym efektem prowadzonej działalności w 2014 r. jest wypracowany wynik finansowy netto na poziomie 421,7 mln zł, czy też wzrost aktywów trwałych o 308,2 mln zł.  
 
Lasy są na plusie bez twoich wyimaginowanych inwestycji, a ty Pcimek chodzisz do szkoły finansowanej częściowo przez te lasy i korzystasz z dróg przezeń finansowanych. Twojego wkładu w lasy nijak nie widać nigdzie.

Tomasz Tofil 2016-02-07

chcesz łatwo zarobić na dom? zostań politykiem albo urzędnikiem, bankowcem.

Tomasz Tofil 2016-02-07

WTF!!!!!!!!!!! samcik.blox.pl i postac michala krupinskiego przydupasa z pisu www.forbes.pl ja sie pytam WTF KURA mysle ze Hugo mowil o dymisjach to moze pomowmy o nominacjach. nienawidze politykow, po prostu okropnosc jak mozna tak wyzyskiwac narod serio.

Pcimek 2016-02-07

Ty Klown to Ty jesteś faktycznie wielgachny. Wiesz ile las rośnie? Wiesz ile roboty trzeba aby z sadzonki 15 cm wyrosło drzewo, które nadaje się na deski? Idź się matole poucz nie ekonomii teoretycznej a praktycznej. Rozlicz sobie jakiś cykl produkcyjny. Poucz się robić bilanse, rachunki zysków i strat. Chyba że wydaje Ci się, że wystarczy z szyszek wysypać nasiona i magicznie za parę lat będziesz kosić miliony. Ten kapitał jaki opisujesz budowany był dziesiątkami jak nie setkami lat. Las to nie pietruszka. Kolejny pseudokapitalista. Przyjść na gotowe, zainkasować zysk i zostawić gołą ziemię. Ten mechanizm bardzo dobrze opisali w "Wilku z Wall Street".

Ozzi 2016-02-08

Dlaczego Szwedzi robia dziury w parasolach.Zeby sprawdzic czy przestalo juz padac. HA 
 
W Szwecji nidgy nie bylem ale podobno idac chodnikiem samochody zatrzymuja sie na wypadek gdybt ktos zdecydowal sie przejsc na druga strone. 
 
Taaka kultura.  
 
Pozdrowienia dla prowadzacych. 
 
Poza tym mam pytanie kto wymyslil wodke. Ruscy, Polacy czy moze Szwedzi. MMoze ktos wie

Andrzej 2016-02-08

Gospodarka powinna być państwowa !!!

Biedaszybnik z Wałbrzycha 2016-02-09

Kamilu, ja znam anarchiste ktory wywolal wojne. Byl nim znany ukrainski anarchista Nestor Machno. Chodzi tu wlasciwie o dzialania zaczepno-obronne przeciwko wojskom Bialych podczas Rewolucji w 1917, na terenie Ukrainy. W pozniejszej fazie armia Machny gromila bolszewikow, jednak ostatecznie rozgromila z niemalym trudem anarchistow. Jednak regularna wojna byla tam w tym czasie. Jest to wstydliwy dla oreza sowieckiego epizod wojny domowej. 
Machno i jego republika to ciekawa postac,Mozna sie spierac czy blizej mu bylo do anarchokomunistow czy libertarian, jednak  
swoja filozofie sprowadzal do walki z wszelka wladza. Ja mysle ze przerastal on swoja epoke. 
Co do wypowiedzi Janka to mysle ze brnie on, podobnie jak krytykowani przez niego manipulatorzy przekazu (naukowcy, politycy, etc) w sofizmaty, czyli wyglaszanie prawd pozornie spojnych logicznie. Natomiast Kamil, ale tez i np.Hugo nie rozumieja, ze przynaleznosc narodowa jest rowniez pewnym kapitalem o ile ktos zamieszkuje terytorium klasycznego panstwa w obecnym czasie.Ujawnienie swojej narodowosci wplywa wciaz mocno na postrzeganie biznesmena. Wypieranie sie swojej narodowosci lub pokpiwanie z niej, powoduje gorszy efekt - brak szacunku. Jesli stworza oni panstwo libertarianskie, to w nim moze to bedzie OK, ale nacjonalizmy beda istniec zawsze. Nawet marksistom nie udalo sie ich wyeliminowac, bo sa one elementem natury ludzkiej. Pozdrawiam

jan M Fijor 2016-02-10

@28 masz dużo racji, w tym co piszesz, z tym że nacjonalizm jest elementem ludzkiej natury tak, jak jest nim gra w klasy, zośkę czy arytmetyka. wyuczono nastego w szkole państwowej, grającej na instynktach życzliwych państwu i jego funkcjonariuszom. Wystarczy sprywatyzować szkoły, a zachowania te zostaną ograniczone. Tradycja, historia, kultura są wartościami, którymi kieruje się człowiek. i to trzeba szanować. ukłony

Darek 2016-02-10

@26. We Francji jest podobnie. Gdy jeździłem samochodem w mieście Valenciennes to kilka razy prawie kogoś rozjechałem na przejściu bo ludzie wchodzą na ulice bez rozglądania się. Pomyślałem sobie co jest? Czy ja taki zmęczony czy trafiam ciągle na idiotów włażących pod koła? Wyjaśniło się wszystko gdy spacerowałem po mieście i chciałem przechodzić przez ulicę. Gdy podchodziłem do przejścia to samochody stawały jak wryte. Najśmieszniejsze było gdy nie chciałem przechodzić, a tylko stałem blisko przejścia to samochody i tak stawały, a jak im pokazywałem, żeby jechali to się bali i pokazywali, żebym ja przechodził. Takie nienaturalne zachowania sprzeczne z naturą kiedy silniejszy czyli samochód musi bezwzględnie ustępować słabszemu czyli pieszemu musi budzić frustrację bo na drodze to już totalna chamówa. Takich nieuprzejmych i agresywnych kierowców to ja jeszcze nie widziałem. Pomimo iż widzą, że obcokrajowiec i może być trochę zagubiony, za późno włączyć kierunkowskaz itp. to trąbią jak jacyś nienormalni. Jeden idiota to jechał za mną bo coś mu się chyba nie spodobało, podjechał z boku i tak podjeżdżał jakby chciał mnie zepchnąć z drogi co było o tyle śmieszne, że jechał jakimś małym samochodzikiem, który był połowę mniejszy od mojego.

Piter 2016-02-10

Z prywatyzacją lasów jest pewien problem - a mianowicie nasza polska natura. Posłużę się przykładem . Koło mojego biura developer wybudował nowe bloki. Dawniej była tam zieleń i ścieżka do dużego marketu . Ludzie z osiedla mieli sto czy dwieście metrów do marketu . Teraz wszystko ogrodzili szczelnie, ścieżka jest dalej ale już za płotem niedostępna dla ogółu i trzeba prawie kilometr chodzić naokoło. Teren przed wykupem był miejski czyli "państwowy". Oczywiście developer ma gdzieś wygodę mieszkańców i dba o swoich ...A wystarczyło aby miasto zastrzegło sobie pozostawienie owej ścieżki dostępnej dla wszystkich...  
 
Takich przykładów jest wiele - nowe bloki, osiedla są otaczane zasiekami, drutami, bramami co powoduje że sami mieszkańcy muszą latać "za potrzebą " naokoło. To pokazuje jak bardzo irracjonalne czy wręcz fundamentalistyczne jest w u nas nastawienie do własności ; ludzie sami sobie szkodzą byle podkreślić że "ja tu jestem Panem". A gdzie przestrzeń wspólna która też przekłada się na nasz komfort życia ? 
 
Jako zapalony rowerzysta często jeżdże bo bezdrożach, lasach, ścieżkach leśnych . Już widzę jak po prywatyzacji trzeba będzie z tego zrezygnować bo właściciel ustawi zasieki i jeszcze psami poszczuje. Już teraz jazda koło gospodarstw wiejskich może być sportem extremalnym bo chłopki gustują w agresywnych czworonogach których zadaniem jest "chronić ich miedze". I mają sporo zabawy jak "miastowy" musi salwować się ucieczką. Tyle że to jeszcze nie ich miedza a droga wspólna... 
 
Tak więc trzeba do tego podejść z rozsądkiem bo mamy już miasta gdzie ludzie zrobili sobie "getta" na swoje własne życzenie i to samo mogą zrobić już poza miastami.

Sofronoff 2016-02-11

Ale Fijor komplikuje życie...! Nikt nic nie musi niczego "dawać". Wystarczy UMOWA PRZECHOWANIA pieniędzy, która nie ogranicza możliwości dysponowania gotówką. W Polsce oczywiście US jak najbardziej ZWERYFIKUJE nie tylko możliwości finansowe darczyńcy (umowa darowizny), ale i składającego (umowa przechowania). Tak więc niechże darczyńca/składający ma to na uwadze. I tyle. 
 
"Wątpliwości może budzić na tle zebranego materiału dowodowego legalność pochodzenia środków przekazanych na przechowanie, ale nie można biorącego w depozyt obciążać skutkami przekazania mu środków nieznajdujących pokrycia w ujawnionych przychodach składającego." 
 
więcej: orzeczenia.nsa.gov.pl

kontestatornia 2016-03-02

Jestem ciekawy jakby Janek odniósł się do to tego co mówi Józef Białek w filmie:  
https://www.youtube.com  
Czy to prawda że Chiny zbudowały swoją potęgę na interesie narodowym, a nie na bezmyślnym liberalizmie? Może Kolejny odcinek będzie o tym temacie.

Michal 2016-03-03

Z typ praniem nie takie proste - jeżeli pracuje na czarno, to nie ma zdolności kredytowej.

Dodaj komentarz...

Jan Fijor

Współzałożyciel szkoły biznesu ASBIRO, przedsiębiorca i podróżnik, który w czasie stanu wojennego wyemigrował do Stanów Zjednoczonych, gdzie spędził 17 lat. Były barman, pośrednik nieruchomości, agent ubezpieczeniowy i makler. Obecnie, oprócz działalności w szkole ASBIRO, zajmuje się publicystyką oraz jest właścicielem wydawnictwa Fijorr Publishing.

Prowadzi audycję na żywo Jan Fijor zaprasza w którym przedstawia punkt widzenia przedsiębiorcy. W środy o 21.00

Inne audycje tego autora:
Więcej audycji...

Debata Janka z liberałem Łukaszem (8) - 9 miesięcy temu

O tym, co piszecie w komentarzach (12) - 10 miesięcy temu


O RODO i akceotacji ciasteczek (4) - 10 miesięcy temu

Jak zostać Bogatym. (8) - 11 miesięcy temu

Jak się bogacić? (18) - 11 miesięcy temu

Bieda polskich wolnościowców (7) - ponad rok temu

Listy, obyczaje i finanse. (2) - ponad rok temu

Jak poprawnie oszczędzać (14) - ponad rok temu

O pożydowskim mieniu bezspadkowym (7) - ponad rok temu
Czy dopłacać do frankowiczów? (19) - ponad rok temuObligacje dla debili (5) - ponad rok temuCzy Janek oddałby 500 plus? (12) - ponad rok temu


Dlaczego USA czeka upadek? (19) - ponad rok temu

40 lat i fajrant! (27) - ponad rok temu

Pomysły na biznes w Hiszpanii (6) - ponad rok temu


Rekordowo krótki odcinek (3) - ponad rok temu

Mocz to moc (11) - ponad rok temu

Jest gorzej, niż myślałem (11) - ponad rok temu


Wystarczy języczek u wagi (8) - ponad rok temu

Jak mieć nosa do nieruchomości (14) - ponad rok temu

O strajku nauczycieli (20) - ponad rok temu

Wady i zalety UK (13) - ponad rok temu


Anarchokapitalizm według Janka (10) - ponad rok temuŻydzi, nieruchomości i dolary (15) - ponad rok temu


Pełzająca detronizacja dolara (2) - ponad rok temu

Wychodzimy jak palanty! (3) - ponad rok temu

Ostatnia noc dyktatury w Wenezueli? (18) - ponad rok temu

Janka porady na nadwagę (13) - ponad rok temu

Polakom brakuje ciekawości (11) - ponad rok temu


Jan Fijor - Listy (1) - 2 lata temuJan Fijor - Komu ufa Janek? (13) - 2 lata temu
Jan Fijor - Śmieci i Japonia (2) - 2 lata temu

O wyższości gór nad morzem (11) - 2 lata temu

Ile jest ASBIRO w ASBIRO? (4) - 2 lata temuJan Fijor - Powrót ze Stanów (1) - 2 lata temuJan Fijor - A to lewak jeden (21) - 3 lata temu


Jan Fijor - Salam alejkum (20) - 3 lata temu


Jan Fijor - Syndrom Korwina (37) - 3 lata temu

Jan Fijor - Mordujecie dzieci (43) - 3 lata temu

Jan Fijor - Totalitaryzmek (19) - 3 lata temuJan Fijor - Ekonomia Zdrowia (9) - 3 lata temu
Amerykański fiskus a Polacy (11) - 3 lata temu
Jan Fijor - Trump coś kręci (24) - 3 lata temu

Jan Fijor - Czytamy Misesa (8) - 3 lata temu


Jan Fijor - Wolność (104) - 3 lata temu

Ryanair i LOT to naciągacze (21) - 3 lata temu

Jan Fijor - Imigranci (20) - 4 lata temu
Jan Fijor - Delta? Nie latam (7) - 4 lata temu


Jan Fijor - Milion plus (17) - 4 lata temu


Jan Fijor - Wolny monopol (22) - 4 lata temu

Jan Fijor - Prezydenci USA (13) - 4 lata temu
Jan Fijor - Telenovela (7) - 4 lata temu

Jan Fijor - Raport z Liberlandu (19) - 4 lata temu


Jan Fijor - Trumpy i Hilarie (3) - 4 lata temu

Jan Fijor - Trumpy i Hilarie (7) - 4 lata temu

Wielki szwindel na mieszkaniach (19) - 4 lata temu


Jan Fijor - Szarańcza w Malawi (20) - 5 lata temu
Jan Fijor - TRUMP (34) - 5 lata temuJan Fijor - Skok na OFE 2.0 (29) - 5 lata temuJan Fijor - Jak w grudniu 81 (40) - 5 lata temu

Komu Kaczyński zrobi dobrze? (23) - 5 lat temu

Jan Fijor - Silk Road (14) - 5 lat temu

Obsługa klienta wg Janka (19) - 5 lat temuBierzcie zasiłki (31) - 5 lat temuJan Fijor - Wybory (19) - 6 lat temu


Nie ma gotówki i nie będzie (24) - 6 lat temuJan Fijor - Jak umarł Tuwim (11) - 6 lat temu
Jan Fijor - Franek (14) - 6 lat temu


Jan Fijor - Putin Austriakiem? (18) - 6 lat temu

Jan Fijor - Lekcja historii (14) - 6 lat temu
Jan Fijor - Motywy (30) - 6 lat temuJan Fijor - Złoto (9) - 6 lat temu
Prywatyzacja wg Janka Fijora (14) - 6 lat temuWolny rynek — wprowadzenie (38) - 7 lat temu

Jan Fijor - Buthan (17) - 7 lat temu


Jan Fijor - Łukraina (18) - 7 lat temu


Nakręcony prywatyzacją (52) - 7 lat temu


Słuchacz w długach (30) - 7 lat temu

Jan FIjor - Rock and Roll (15) - 7 lat temu

Jan Fijor - Dyskryminacja (27) - 7 lat temuBitcoin to tylko zabawka! (89) - 7 lat temu

Bardzo smutny Janek (47) - 7 lat temu

Wywiad z Markiem Klugmannem (40) - 7 lat temu

Rzecz o kontroli czynszów (14) - 7 lat temu

Janek zbankrutował (20) - 7 lat temu


Blacha wie co mówi (37) - 7 lat temu

Fijor idzie w politykę (37) - 7 lat temu

Ostro (64) - 7 lat temuBanki, samochody, podręczniki (28) - 7 lat temu


Służba zdrowia za oceanem (22) - 7 lat temu

Czy okienko blokuje kolejkę? (65) - 7 lat temuCzy alkoholik jest racjonalny? (61) - 8 lat temu


Czym jeździ milioner? (21) - 8 lat temu

Jan Fijor - Jak wybieram akcje (15) - 8 lat temu


Jan Fijor - Emeryty (40) - 8 lat temuJan Fijor - Kto mi wisi? (58) - 8 lat temu

Na co nam służby specjalne? (17) - 8 lat temu


Jan Fijor - Geje są jak SB (50) - 8 lat temu

Jan Fijor - O dwóch burakach (20) - 8 lat temu

Jan Fijor - Długi (118) - 8 lat temu


Bogaty może dłużej (48) - 8 lat temuCo Janek zrobił z ogórkami? (37) - 8 lat temu
Jan Fijor - SKOK (15) - 8 lat temuJan Fijor - Rozmowy na Jetlagu (19) - 8 lat temu


Jan Fijor - Ja się wycofuję (20) - 8 lat temu


Robimy gospodarstwo? (70) - 8 lat temuJan Fijor - Wyjazdy (53) - 8 lat temu

Jan Fijor - Broni Amber Gold (78) - 8 lat temu


Jan Fijor - W kraju dziadów (27) - 8 lat temu
Jan Fijor - Oba maży da (30) - 9 lat temu

Jan Fijor - Karty kredytowe (19) - 9 lat temuJan Fijor - pośrednicy (23) - 9 lat temu


Czy celnicy to kretyni? (23) - 9 lat temu

Jan Fijor - Unikać euro i eko (26) - 9 lat temu

Jan Fijor - Knajpy w Zakopanym (29) - 9 lat temu
Jan Fijor - Powrót z Azji (15) - 9 lat temuJan Fijor - dochód pasywny? (21) - 9 lat temu


Jan Fijor - Putinizacja (38) - 9 lat temu

Jan Fijor - To już 6,12 (26) - 9 lat temu


Jak sprzedawać dom? (20) - 9 lat temu

Boeing, monopol i korupcja (52) - 9 lat temu


Oburzeni (11) - 9 lat temu


Książki ekonomiczne (21) - 9 lat temu

Podatek Buffeta (8) - 9 lat temu

Dlaczego nas nie lubią? (32) - 9 lat temu

Portugalia (17) - 9 lat temu

Wy ćwoki (15) - 9 lat temu

Jan Fijor: Czy brać kredyt? (4) - 9 lat temu


Przygody Janka w Rosji (10) - 10 lat temu

Co tam w Norwegii słychać (38) - 10 lat temu


Jak nauczyć się pracowitości (12) - 10 lat temu

Jan Fijor o gejowych (50) - 10 lat temu

Jan Fijor o pracy po maturze (39) - 10 lat temu


Co boli Janka F.? (14) - 10 lat temu


Fijor zatrzymany w Kolumbii (11) - 10 lat temu


Kto to jest biedny człowiek (18) - 10 lat temu

Kto to jest człowiek biedny (6) - 10 lat temu


Żona milionera (10) - 10 lat temu
Trochę afryki trochę Ukrainy (4) - 10 lat temu

Afryka Afryka (27) - 10 lat temu

Czego nie wiem Janek Fijor (9) - 10 lat temu

Trochę o policji i emeryturach (11) - 10 lat temu

Janek o szpitalach (7) - 10 lat temuDalsze relacje z Kaliforni (17) - 10 lat temu

Fijor w Californi (17) - 10 lat temu


Prawo spadkowe (6) - 10 lat temu

Się SANEPIDowi oberwało (9) - 10 lat temu
O wyborach w ameryce (21) - 10 lat temu

O gatunkach, które wymierają (14) - 10 lat temu

Etyka w dopalaczach i przemycie (10) - 10 lat temuO "wygranych" na loterii (15) - 10 lat temu

Służba zdrowia ciąg dalszy (26) - 10 lat temu


O Krzyżu, podatkach i ludziach (26) - 11 lat temu

Państwowe akcje (20) - 11 lat temu

Postaw urzędnika przed sądem! (34) - 11 lat temu

Ubezpieczalnia pilotów TV (2) - 11 lat temu

Jan Fijor o USA (33) - 11 lat temu

Jak uniknąć płacenia ZUS-u? (7) - 11 lat temu

A dzisiaj polecamy:
 align="center">
Program sponsorują:

Księgowość online - - 20.00
Szkolenie przedłużanie rzęs Kraków... - - 20.00
Sklep z zabawkami dla dzieci Rzeszów... - - 20.00
Drabiny producent aluminiowe drewniane - - 20.00
zarabianie w internecie - - 20.00
ubezpieczenia na życie nowy sącz szkolenia bhp - - 20.00
Konrad - - 25.00

Możesz i ty zasponsorować >>>

Promuj radioWydrukujDaj komuś ulotkęChcesz prowadzić audycję?Kontakt