Facebook
Podpis:
Numer GG:
KonteStacja.com - radio ludzi wolnych Cyber Forces
Pon
21:00
Wydanie Główne
Wto
21:00
audycja odwołana
Słuchaj radia
Wydanie Główne (1)
4 dni temu
Czy Wiedźmin jest polski?
670 tys. pozwoli odpowiedzieć na to kluczowe pytanie. Przywłaszczenie kulturowe. Czy kapitał ma narodowość. Tarcza 2.1 - czyli dlaczego rząd znowu wspiera wielki biznes. Czy można...
Świat Kamila C. | Biznes | Wywiady
przedwczoraj
Branża budowlana - Łukasz Murat |#568
Łukasz Murat Przedsiębiorca, przygodę z biznesem rozpoczął prawie 12 lat temu. Aktualnie działa w sektorze zamówień publicznych. Są to projekty infrastrukturalne, głównie budowa...
Skorzystaj z naszych projektów:

▸ Wolny Rynek - w liczbach
▸ Emigrujesz - posłuchaj najpierw
▸ KontestKino - filmy na wieczór
▸ Poważny kryzys - napisz

Audycja: 2016-02-25

Trafił się szybki i zyskowny deal, a nie posiadasz gotówki? - pożyczka prywatna jako rozwiązanie

Nadający:

Może już miałeś taką sytuację w której musiałeś zrezygnować ze złotego strzału ponieważ brakowało Tobie gotówki do jego realizacji. Mogło się również zdarzyć, że Twój klient spóźnia się z zapłatą, US nie chce zwrócić VAtu, a pracowników przecież Trzeba opłacić. Jeżeli nie, to może kiedyś będziesz w takiej sytuacji. W serii wywiadów z Negocjatorem Bankowym Dariuszem Górniewskim dot. sposobów finansowania biznesu, pojedynczych dealów, czy też odzyskania płynności finansowej dowiadujemy się gdzie szukać tych pieniędzy i ile to kosztuje. Z tej audycji dowiesz się o bardzo szybkim sposobie pozyskania gotówki, a jest nią właśnie pożyczka prywatna. Czym jest? Ile kosztuje? Kiedy najbardziej się opłaca? Czego powinniśmy się wystrzegać przy braniu takich pożyczek? Kilka przykładów, gdzie takie pożyczki idealnie się sprawdziły. Plusy, minusy i wiele innych wartościowych informacji. Kontakt do Dariusza: [email protected] tel. 606 456 792

KOMENTARZE

Andrzej 2016-02-28

Panie Dariuszu czy Pan prowadzi działalność gospodarczą aktywnie czy jest Pan zawieszony od marca 2015 r. ?

Dariusz Górniewski NEGOCJATOR BANKOWY JEŚLI UWAŻASZ ŻE WIEDZA JEST DROGA TO POLICZ ILE KOSZTUJE CIĘ JEJ BRAK 2016-03-02

Witaj Andrzeju, 
Jesli moge Ci udzielić informacji dodatkowych to prosze o kontakt. Pod audycja sa moje dane kontaktowe:)Dodam tylko ze za kazdym razem dostosowuje sie do sytuacji klienat. 
Pozdrawiam

przemo 2016-03-03

Warto żeby takie informacje były dostępne dla wszystkich. Nikt powinien ukrywać tego czy prowadzi firmę czy nie. 
Finanse są branżą wymagającą dużego zaufania,transparentności i rzetelności. 
Brak informacji o tym czy ktoś prowadzi firmę,działa na czyjeś zlecenie czy działa w szarej strefie na pewno takiego wizerunku nie buduje. Do tego dochodzi strona internetowa darekgorniewski.pl na podstawie której potencjalny klient od razu odrzuci możliwość nawet najbardziej atrakcyjnej współpracy. 
 
Warto również żeby autorzy kontestacji zaczęli trochę weryfikować poziom gości i audycji. Nie wiem czy w intencji Hugo było zrobić z radia wielką tablicę reklamową.

Sam Sobie Sterem 2016-03-03

Dzięki przemo za uwagi. Staram się, aby każda audycja była nasycona możliwie maksymalnie merytoryką (myślę, że ktoś kto nie orientował się jeszcze w sposobach pozyskiwania kapitału również z tej audycji dowiedział się czegoś wartościowego).  
 
Moim zdaniem wartość merytoryczna + reklama , nie jest czymś złym. Również nie ukrywam, że możliwość dotarcia ze swoją marką osobistą jest dla potencjalnych gości atrakcyjna i mocno zachęcająca do poświęcenia swojego czasu.  
 
Bardzo ważne są dla mnie informacje jakich słuchacze chcieliby się dowiedzieć, dlatego jak tylko masz pyt. dot. biznesu napisz jakie i ja postaram się znaleźć osoby, które będą znały odpowiedź ;) 
 
 
Ps. Słuchacze, komentujcie i dawajcie mi wskazówki!

Dariusz Górniewski NEGOCJATOR BANKOWY 2016-03-07

Cześć, 
Zacznę od tego : 
Kontestację uważam za radio wolnościowe gdzie prowadzący i goście myślą niezależnie! Zatem nie jest ich rolą płacić jak najwyższe podatki lecz jak mówi Janek Fijor obowiązkiem każdego Polaka płacić jest jak najmniej bo tylko wówczas można być dobrym dla swojej rodziny! Jak to będzie spełnione to i w Polsce będzie dobrze niezależnie jaka partia będzie u władzy. 
Dlatego nie mam zamiaru tłumaczyć się z moich optymalizacji podatkowych:)  
chyba że drogi słuchaczu jesteś gotów zapłacić za tą wiedzę! 
 
Jeśli nie jesteś przekonany to tego typu finansowania to po prostu nie korzystaj! 
 
Jednocześnie jeśli nie szanujesz mojej wiedzy w tej materii to też jestem w stanie to uszanować jednak powiedz mi co Ty robisz czym się zajmujesz a z chęcią się czegoś nowego nauczę! Pytanie dlaczego się tym nie podzielisz? 
Ja radzę sobie doskonale w swoim otoczeniu biznesowym a to czym się dzielę na "falach" kontestacji to tylko moja chęć odsłonięcia części wiedzy na temat kosztu pożyczek bankowych. 
Strona internetowa jest w budowie i mogłem jej jeszcze nie udostępniać jednak chciałem już za darmo dzielić się swoją wiedzą! (darmowy e-book o 10 błędach najczęściej popełnianych przez biorących kredyty) 
Poza tym uważam że lepiej coś robić niż czekać aż będzie to perfekcyjne! 
Dodatkowo widzisz drogi słuchaczu że nie interesuje mnie zwabianie "na stronę" przyszłych klientów czy inwestorów....jeśli nie słyszą czy widzą sensu w tym o czym mówię. 
 
Pozdrawiam 
Dariusz Górniewski 
 
JEŚLI UWAŻASZ ŻE WIEDZA JEST DROGA TO POLICZ ILE KOSZTUJE CIĘ JEJ BRAK

Dodaj komentarz...Działa m.in. jako doradca biznesowy optymalizujący podatki oraz pośrednik nieruchomości inwestycyjnych.

Pomaga wystartować z firmą osobom będącym świetnymi specjalistami w swojej branży, jednak mającymi problem ze znalezieniem klientów, kontrahentów, ułożeniem biznesu. Działa w kilku projektach, z których w przyszłości ma w planie rozwinąć firmy.
Jego strona: http://marcinmlynarczyk.pl/


Prowadzi audycję Sam sobie sterem


Inne audycje tego autora:
Więcej audycji...
A dzisiaj polecamy:
 align="center">
Program sponsorują:

ProfesjonalnaWindykacja.pl - - 20.00
Wodoodporny smartfon - - 30.00

Możesz i ty zasponsorować >>>

Promuj radioWydrukujDaj komuś ulotkęChcesz prowadzić audycję?Kontakt