Facebook
Podpis:
Numer GG:
KonteStacja.com - radio ludzi wolnych Cyber Forces
Pon
21:00
Wydanie Główne
Wto
21:00
audycja odwołana
Słuchaj radia
Wydanie Główne (1)
4 dni temu
Czy Wiedźmin jest polski?
670 tys. pozwoli odpowiedzieć na to kluczowe pytanie. Przywłaszczenie kulturowe. Czy kapitał ma narodowość. Tarcza 2.1 - czyli dlaczego rząd znowu wspiera wielki biznes. Czy można...
Świat Kamila C. | Biznes | Wywiady
przedwczoraj
Branża budowlana - Łukasz Murat |#568
Łukasz Murat Przedsiębiorca, przygodę z biznesem rozpoczął prawie 12 lat temu. Aktualnie działa w sektorze zamówień publicznych. Są to projekty infrastrukturalne, głównie budowa...
Skorzystaj z naszych projektów:

▸ Wolny Rynek - w liczbach
▸ Emigrujesz - posłuchaj najpierw
▸ KontestKino - filmy na wieczór
▸ Poważny kryzys - napisz

Audycja: 2016-03-08

Zarządzanie firmą wg. modelu turkusowego.

Nadający:

Moim gościem w audycji jest prof. Andrzej Jacek Blikle doświadczony przedsiębiorca, który rozwinął w firmie rodzinnej sieć Warszawskich cukierni. Rozmawiamy m.in. o tym jak zwiększyć efektywność firmy przez tylko samą zmianę sposobu zarządzania. Dowiadujemy się jakie są najważniejsze zasady modelu turkusowego, jego skuteczność i przykłady firm, które w ten sposób funkcjonują. Ile firma potrafi oszczędzić? Jak wygląda struktura zarządcza? Zastosowanie w firmach z niskowykwalifikowanymi pracownikami. Co jeżeli firma jest sezonowa? Jakie są plusy i... minusy? Jeszcze więcej informacji można znaleźć na: moznainaczej.com.pl

KOMENTARZE

Marian 2016-03-30

Kupiłęm i przeczytałem, oto co mam do powiedzenia: 
Przeczytajcie tą książkę !!! "Pracować inaczej." Frederic Laloux. To idzie rewolucja na skale WSZECHświatową! 
 
Chcesz by Twoja firma deklasowała konkurencje w branży? 
Chcesz by Twoi pracownicy cieszyli się z pracy, zarabiali wiecej niż inni, pracowali wydajniej niż kto kolwiek, jendoczesnie przy Twoim minimalnym wkładzie i aktywnie wręcz w dzikiej pasji ciągneli Twoją firmę naprzód? Poznaj NAJLEPSZY wymyślony sprawdzony i przetestowany sposób organizacji firmy!!! Ucz się na przykładzie 11 czy 12 przedstawionych firm! 
 
Szczególnie w Polsce ludzie są cholerrrrrnie głodni tego co może dać im ten model! Twoja firma EKSPLODUJE z tym modemlem w polskiej rzeczywistości! Z pożytkiem dla wszystkich innych.  
 
Bądź pierwszy w swojej branży! 
Kto pierwszy to wprowadzi u siebie ten obejmie niekwestionowane przywództwo w swojej branży!!! ufff. ... to... jest.. poprostu.. w końcu... to.

przemo 2016-06-08

Co się dzieje ? 
Już koniec audycji? 
Widzę że strona też nie działa. 
Ostatnio mam wrażenie że większość autorów audycji w kontestacji gdzieś wyjechała na stałe. 
 
Podzielcie się chociaż gdzie jest fajnie:)

Sam Sobie Sterem 2016-06-28

Niedługo powrót, z firmą wystartowałem :) 
Jak tylko będę mógł sobie wygospodarować, więcej regularnego czasu na wywiady i wszystkie techniczne rzeczy związane z tym ruszę znowu.

Przedsiebiorca 2016-08-28

Witam serdecznie, 
audycja porusza bardzo interesujaca tematykę. Wypowiedzi Profesora są bardzo rzeczowe i klarowne. Odnosze jednak wrazenie, ze Prowadzący nie przygotowal sie dostatecznie do prowadzenia rozmowy, albo mial gorszy dzien. Nie mialem jeszcze okazji posłuchania innych Jego audycji, dlatego mam nadzieje ze to tylko tutaj nie zabłysnął...  
Mimo wszystko zycze zeby wkładał wiecej energii, aby słuchało sie tego z przyjemnoscia... 
Pozdrawiam, Przedsiębiorca.

Sam Sobie Sterem 2016-08-28

Witaj przedsiębiorco! 
Dziękuję za opinię, postaram się o więcej energii w następnych nagraniach. Będę wdzięczny za opinie innych audycji jak je odsłuchasz.  
Pozdrawiam, 
Marcin.

arolin 2016-11-20

Zgadzam się z przedsiębiorcą. Ciekawa audycja, super, że prof. został zaproszony, ale prowadzenie wywiadu - masakra. Ciągle "no dobra, no dobra" i ma się wrażenie, że pytania są nieprzygotowane. Dużo do poprawy.

Sam Sobie Sterem 2016-11-21

arolin, dziękuję za uwagi. Będę je wdrażał ;)

Dodaj komentarz...Działa m.in. jako doradca biznesowy optymalizujący podatki oraz pośrednik nieruchomości inwestycyjnych.

Pomaga wystartować z firmą osobom będącym świetnymi specjalistami w swojej branży, jednak mającymi problem ze znalezieniem klientów, kontrahentów, ułożeniem biznesu. Działa w kilku projektach, z których w przyszłości ma w planie rozwinąć firmy.
Jego strona: http://marcinmlynarczyk.pl/


Prowadzi audycję Sam sobie sterem


Inne audycje tego autora:
Więcej audycji...
A dzisiaj polecamy:
 align="center">
Program sponsorują:

ProfesjonalnaWindykacja.pl - - 20.00
Wodoodporny smartfon - - 30.00

Możesz i ty zasponsorować >>>

Promuj radioWydrukujDaj komuś ulotkęChcesz prowadzić audycję?Kontakt