Facebook
Podpis:
Numer GG:
KonteStacja.com - radio ludzi wolnych Cyber Forces
Pon
21:00
Wydanie Główne
Wto
21:00
audycja odwołana
Słuchaj radia
Wydanie Główne (1)
przedwczoraj
90% Kontestacji będzie zaorane
O przebudowie strony i nowych możliwościach nadawania video. Nowi goście. Jakie jest miejsce KS? Polacy nie wierzą w podatek cukrowy. Kary za brak płacy minimalnej w transporcie. Kobiety...
Świat Kamila C. | Biznes | Wywiady
dziś
Sprzedaż online - Basia piasek |#567
Basia Piasek Przedsiębiorca z 17 - letnim doświadczeniem w roli lidera i 10-letnim doświadczeniem korporacyjnym. Ostatnie 7 lat przeznaczyła na rozwijanie swoich firm, w których...
Skorzystaj z naszych projektów:

▸ Wolny Rynek - w liczbach
▸ Emigrujesz - posłuchaj najpierw
▸ KontestKino - filmy na wieczór
▸ Poważny kryzys - napisz

Audycja: Jan Fijor zaprasza 2016-04-08

Jan Fijor - TRUMP

Nadający: Jan Fijor

Mieliśmy rozmawiać o czymś innym, ale gdy rozpoczęliśmy audycje Janek poszedł śladem Donalda Trumpa.

KOMENTARZE

Paweł 2016-04-08

Moim zdaniem Ksiądz Stryczek ma całkowitą rację, nawet z tymi bankami, wiadomo, że chodzi mu o sam koncept dysproporcji (sprawidliwej/adekwatnej/po prostu takiej i koniec) zarobków w gospodarce wolnorynkowej, ten case banków jest w 100 % OK. Załóż sobie bank i zostań prezesem...Śmieszy mnie ten kwik : lewicowych portali czy blogerów na ten temat np,. takie komentarze : Niech ksiądz zrzuci sutanę, założy szelki i pójdzie grać na giełdę, albo ksiądz nie powinien być liberałem gospodarczym bo daje zły przykład xD. Są jeszcze tacy księża w Polsce jak Jacek Wiosna Stryczek??? Jak tak to dajcei namiary...

LIBERTARIUM.PL 2016-04-08

Janku, o Fundacji Mengera cisza jak makiem zasial, strona wyglada na umarla, wiec trudno sie dziwic, ze wsparcia nie ma.  
 
Sam z wlasnej inicjatywy, w wolnym czasie, zaprojektowalem logo dla Fundacji, ktore na stronie wyladowalo w jakiejs przerobionej, rozpikselizowanej formie. Na pewno sa ludzie gotowi do pomocy, ale nie mozna ich zniechecac. 
Serdecznosci! :)

Paweł 2016-04-09

Dokładnie, z tą stroną internetową Fundacji Mengera to porażka. Janek ogarnij to, bo człowiek tam wchodzący ma wrażenie, że ten projekt upadł. Seredczności!

Sofronoff 2016-04-09

Brakuje mi tu wzmianki o rodzimych terrorystach, chłopcach z Afrika Korps. Synów tego wiecznie pokrzywdzonego narodu z jednej strony i wiecznie żyjącego w (niezasłużonym) poczuciu własnej zajebistości z drugiej :-) 
 
Słowem: cudze chwalimy, swego nie znamy. 
https://pl.wikipedia.org/wiki/Zagra-Lin

jan M Fijor 2016-04-09

Przekazałem stronę mniej więcej rok temu młodym ludziom, którzy chcieli się "temu" poświęcić, ale nie starczyło im uporu/umiejętności. Sam nie ogarniam swoich obowiązków. Ruszyłem więc z apelem o pomoc. Mam kasę na tę fundację, więc jeśli byliby chętni, to serdecznie zapraszam. Szukam kogoś od power pointu, kogoś, kto by uzupełniał komunikaty, promował Mengera i austriaków na FB, oraz pisał. Zapraszam.

jan M Fijor 2016-04-09

@Paweł Lubię takie komentarze. Lekarz mówi do pacjenta: chętnie bym pana leczył, ale niestety jest pan bardzo chory i to jest dla mnie odrażające.  
Gdybym nie miał kłopotów, to bym się do was KONTESTATORZY nie zwracał. Możecie pomóc, odezwijcie się. 
 
z góry dziękuję

Endriu 2016-04-09

Panie Janku, u nas też obrabowano ludzi z pieniędzy OFE i nikt nawet palcem nie ruszył ....

jan M Fijor 2016-04-09

Jak chodzi o OFE, to wystrychnęli Was na dudka ustawy o OFE, na którą żeście się zgodzili. Tusk z Rostowskim tylko sytuację odkryli i wykorzystali. OFE z litery ustawy nigdy nie były prywatne. Problem w tym, że spośród milionów uczestników OFE chyba nikt tego nie sprawdził, polegając na reklamach, jakie się ukazywały w trakcie reformy emerytalnej 1999, oraz kłamliwych komentarzach polityków i mediów. Z chwilą, gdy zabrakło pieniędzy, OFE były dostępne, bo tak ustanowił Sejm wiele lat wcześniej. Roszczenia do ustawodawców (chyba z AWS) się przedawniły. Ukłony

Endriu 2016-04-09

[...]Jak chodzi o OFE, to wystrychnęli Was na dudka ustawy o OFE, na którą żeście się zgodzili. [...]" 
 
Panie Janku ja się na nic nie zgodziłem. Od 1992 roku głosuję na UPR i wiekszość ciągle mnie przegłosowywuje.

Sofronoff 2016-04-09

@ Endriu 
Dokładnie tak. Może sobie chłop pańszczyźniany w PL "nie zgodzić się". Może. I tylko to może. Polakom gratulujemy "demokracji" :-)

Paweł 2016-04-09

@10 Może wyjść na ulice i postrzelać z kapiszonów. 
Stary Korwin chyba się połakomił na 500zł i ożenił z jakaś siksą - konserwatysta w d*** jeb**y.

tata_celinki 2016-04-10

Janku, weź od tego Duchownego (wahającego się) adres i mi go przekaż - wyślę mu "EKONOMIĘ ZDROWEGO ROZSĄDKU" Tamnego. Ojcu Ziębie chyba nie warto.. 
Wielkie dzięki za Twoją działalność wydawniczą !!

jan M Fijor 2016-04-10

Oto adres księdza: 
 
Ks. Marek Krzysztofiak  
Stara Wieś 778, 
36-200 Brzozów. 
 
Bóg zapłać!

Endriu 2016-04-10

> Stary Korwin chyba się połakomił na 500zł i ożenił z jakaś  
> siksą - konserwatysta w d*** jeb**y. 
 
Na szczęście w Polsce to tak jest, że germanizowanie Polski nie przeszło, rusyfikowanie też nie, socjalizm upadł, to i ze stosowaniem i wprowadzaniem konserwatyzmu też może być ciężko :). 
 
Poglądy poglądami, a zdrowa młoda dupa zdrową młodą dupą ..... 
 
P.S. Zresztą jest niż demograficzny, trzeba z nim jakoś walczyć i jak młodzi nie chcą, to niech Korwin jakoś się stara skoro młodym ciężko idzie rozmnażanie ....

Robi 2016-04-11

Janku, mam pytanie odnośnie książek, które wydajesz. Zachwalasz niejednokrotnie pozycje Mengera, de Soto, Friedmana, Hayka i innych, ale chciałbym zapytać, z jakiego fundamentu wyrastają poglądy tych autorów. Czy to jest np. chrześcijaństwo? Prawa natury, czy jeszcze coś innego? Z góry dziękuje za odpowiedź.

Piter 2016-04-11

Paweł odnośnie Korwina to niestety w naszymi kraiku jest takie myślenie że wszystko należy się młodym a ci już po 40 stce to najwyżej mogą stanowić "support" dla młodych ) Fajnych lasek w ramach dotacji jeszcze w socjalu nie dają więc jest problem. Trzeba mieć jaja i się trochę postarać . W tej dziedzinie panuje wolny rynek. Zamiast obrażać się na "konkurencję" czas wyciągnąć odpowiednie wnioski )

jan M Fijor 2016-04-11

@Robi literatura, którą ja wydaję, to wq przeważającej części Austriacy, czyli teoria ekonomiczna wyrosła na ludzkim działaniu , na żywym człowieku, jego potrzebach, preferencjach, czyli na czymś realnym, a nie biciu piany, czy bełkocie metafizyczno - matematycznym. Aksjomaty ludzkiego działania, na których bazuje szkoła austriacka, opierają się na naturze, wyrastają więc z prawa naturalnego. Czy to jest chrześcijaństwo? Może być. To jest plartforma porządkująca owo działanie. O. Jacek Gniadek napisał ksiazkę dwaj ludzie z Galicji, o Janie Pawle II i Ludwigu von Misesie. z jednej strony Żyd Agnostyk, z drugiej Ojciec święty. Mimo takiej odległości konkluzja książki jest jedna: osoba ludzka, człowiek i jego dzieło. Dlatego szkoła austriacka ma taką moc. Ona widzi człowieka takim jakim jest, a nie taki, jakim chciałby go widzieć polityk, mason, czy kaznodzieja. Pogadamy na ten temat w którejś z audycji. pozdrawiam 
.

Paweł 2016-04-12

@16 Jaka konkurencja, to jest po prostu niesmaczne. Czy on był wdowcem? Rozwodnikiem? Czy ta gerontofilka wyszła za niego z miłości... Czy szanowny Korwin potrafi dotrzymać przysięgi i czy ma jakieś zasady (cywilizacyjne), których nie złamie? Może powinniśmy przejść po prostu na zwyczaje innych cywilizacji (poligamię). Nie jest to w ostatnim temacie audycji, ale chętnie bym usłyszał zdanie Janka.

Robi 2016-04-12

No i to jest konkret, z którym zgadzam się całkowicie. Tylko czy nie zauważył Pan, że ludzie mają problem z przyjęciem tego? Wciąż szuka się czegoś spoza tego świata. Ale do czego piję. Otóż znalazłem książkę, która jest swoistą nadksiążką, czyli jeszcze czymś bardziej fundamentalnym niż ksiazki, o któych pan pisze. Możliwe, ze Pan ją zna, aczkolwiek ze względu na to, ze jest niepoprawna politycznie, jest praktycznie niedostepna w bibliotekach. Dowiedziałem się od znajomego, ze w Kanadzie jest dostepna, a w polskich bibliotekach jej nie ma. Zastanawiałem się, czy Pan nie mógłby jej wydać, ale doszedłem do wniosku, że nie starczyłoby panu odwagi. Niestety. Pisze to ze smutkiem. Książka jest fenomenalna, aczkolwiek nie ze wszystkim można się zgadzać. Natomiast cel życia, jaki tam jest zaprezentowany, jest czymś tak oczywistym, a równocześnie nigdzie do tej pory nie uwypuklonym, że jest to porażające. Proszę mi wierzyć, to jest nadksiążka. O ile zgadzam się z tym, że Austriacy opierajac się na prawach natury, a nie fantasmagoriach, jak inni, robią dobrze ( bo przecież cała nasza wiedza pochodzi z obserwacji tych praw, z niczego innego) to już odpowiadając na pytania o cel życia podejrzewam, ze zaczynają się błąkać. Myle się //panie Janie? Jak Austriacy odpowiadaja na pytanie o cel życia? Prosze o odpowiedź.

Kwiat126p 2016-04-12

i znowu porcja głupot że Trump chce by gwałcili tylko amerykanie a nie jacyś inni tam arabowie i że wszyscy gwałcą itd. no i to jest argument za tym że skoro wszyscy gwałcą to bez różnicy czy wpuści Trump arabow do USA? No to jak wszyscy gwałcą to napuśćmy arabow to będzie jeszcze wiecej gwałtów - wspanialy pomysł Janek. Porażający argument przeciw kontrolowaniu arabow przy wpuszczaniu do USA. Wszyscy też kradną to nie znaczy że trzeba kradzież legalizować albo wpuszczać złodziei do domu skoro i tak wszyscy wszędzie kradną. Niech żyje Trump i jego mur na granicy!

D 2016-04-12

Ten tekst dużo mówi kim jest Trump: wolna 
A tutaj jest dlaczego ta wiedza jest ważna: https://www.youtube.com

Yankee 2016-04-12

Dwie uwagi dotyczące podkastów: 1. Wykupcie więcej transferu i zdejmijcie limit prędkości ściągania, bo to wstyd w czasach, kiedy łącza abonenckie mają po 1Gbit/s. 2. Wrzucajcie dopracowane tagi do empetrójek z audycjami (gatunek, opis, coś o autorze, grafika audycji zamiast czarnej wrony), bo wygląda, że ktoś tutaj nie wie, jak wyglądają współczesne programy do ściągania podkastów. 
Pozdrawiam.

Darek 2016-04-12

Przyjaciele zablokowali film, ale jest tekst "Syryjczyk mówi kto stoi za ISIS – konferencja w Sejmie RP": 
https://wiernipolsce1.wordpress.com/2016/03/20/przemowienie-przewodniczacego-klubu-syryjskiego-w-polsce-w-sejmie-rp-dnia-19-03-2016-r/

Darek 2016-04-12

Przyjaciele zablokowali film, ale jest tekst "Syryjczyk mówi kto stoi za ISIS – konferencja w Sejmie RP": 
https://wiernipolsce1.wordpress.com/2016/03/20/przemowienie-przewodniczacego-klubu-syryjskiego-w-polsce-w-sejmie-rp-dnia-19-03-2016-r/

Darek 2016-04-12

Syryjczyk mówi kto stoi za ISIS: https://gloria.tv/video/ybEitxU6xSY

Darek 2016-04-12

https://gloria.tv/video/ybEitxU6xSY

Robi 2016-04-13

Fragment rozdziału Cel Życia z książki Odwieczna Religia Natury Bena Klassena. 
"1. Człowiek jest gatunkiem, który podlega ewolucji, a jego pobyt na Ziemi podlega prawom Natury. 
2. Jednym z najbardziej nieubłaganych praw Natury jest przetrwanie najlepiej przystosowanych. 
3. W celu polepszenia gatunku Natura promuje i sprzyja segregacji gatunkowej. Jeden gatunek konkuruje z innym, a ten lepiej przystosowany się zachowa. Te gatunki, które nie sprostają zmaganiom z konkurencją wyginą. 
Stało się oczywistym, że Natura nie dba o przetrwanie jednostki, lecz mądrze obdarza osobniki środkami potrzebnymi do przetrwania, oraz wolą wspierania i utrwalania własnego gatunku. W ten sposób ostra konkurencja o przetrwanie wymusza poprawę gatunków lub ich wyginięcie. To właśnie w tym trzecim prawie Natury odnajdujemy główny cel życia; cel dla którego jesteśmy umieszczeni na tej planecie. Jesteśmy tutaj, aby utrwalić i wzmocnić nasz własny gatunek. Nie jest to wyłącznie celem gatunku ludzkiego, lecz również wszystkich innych gatunków które widzimy wokół nas; czy to drozd, jeleń, ryby czy ptaki. Cała suma ich wysiłków i cały okres ich życia poświęcone są temu, by wykonać ten wielki cel, który Przyroda wyznaczyła dla poszczególnych gatunków: promować, rozmnażać i utrwalać własny gatunek, doskonaląc go za razem. Przetrwanie lub wyginięcie. Natura nie jest łaskawa czy niełaskawa, miłosierna, ani niemiłosierna jeśli chodzi o egzekwowanie swoich przepisów. Nie robi wyjątków i nie toleruje żadnych wymówek. Tylko napuszony, zarozumiały głupiec może wyobrazić sobie siebie, jako wykraczającego poza prawa Natury. Każdy ptak i każdy ssak wie, co jest jego celem. Jak tylko staną się wystarczająco dojrzałe, zaczynają rozmnażać własny gatunek i zakładać rodziny. To jest ich głównym zajęciem w ciągu całego dorosłego życia. Zdają się jasno znać cel swego istnienia. Tylko Biała Rasa wydaje się nie wiedzieć, jaki jest jej cel. Natura wytyczyła nam cel, czy zdajemy sobie z tego sprawę, czy nie. Ze wszystkich stworzeń podążających ścieżką Natury, człowiek prowadzi najbardziej satysfakcjonujące życie. Natura wydała dla nas dekret: rozmnażanie własnego gatunku, powiększanie rodziny i utrwalanie rasy. I tak oto doszliśmy do wielkiej i ostatecznej odpowiedzi na pytanie, co jest naszym celem w życiu. Celem jaki stawia przed nami, Białą Rasą, sama Natura jest mianowicie rozmnażanie, rozwój i ekspansja Białej Rasy, która jest szczytowym osiągnięciem wśród wszystkich dzieł Natury."

Robi 2016-04-13

a tu nieoczekiwane wsparcie ze strony... Muhhamada Ali 
https://www.youtube.com

Darek 2016-04-13

Mahomet i muzułmanin nie będą moim autorytetem. To ludzie prymitywni dla cywilizacji zachodniej. (zachód to nie prymityw Schul, ani prezes Europy, ani Biedroń)

Darek 2016-04-13

W Syrii istnieje najstarszy kościół chrześcijański, a tak islamskie prymitywy z IS ich traktują: https://forumdlazycia.wordpress.com/2014/08/16/holokaust-chrzescijan-to-sie-dzieje-naprawde-artykul-przeznaczony-tylko-dla-ludzi-doroslych-18-lat/

Szymon 2016-04-13

Proszę, nie utożsamiajcie socjalizmu z Chrześcijaństwem. Religia chrześcijańska opiera się przede wszystkim na wolnej woli. Poczytajcie sobie Jana Pawła II. Owszem dobrze jest pomagać biednym ale "kto nie pracuje niech nie je". Uważam, że powinniśmy dawać szanse rozwoju biednym, ale nie dawać im samych pieniędzy, które zmarnują na alkohol itd.. Świetną inicjatywą jest właśnie budowanie szkół w Afryce. A co do porównania Chrześcjiaństwa i socjalizmu to odsyłam do youtube i filmy pana Michalkiewicza.

D 2016-04-14

Kto nie chce pracować, niech też nie je! - to jest z 1Tes, Twój kolego cytat jest z Lenina. Do szerzenia kapitalizmu posługujesz się Leninem. 
Polski problem polega na tym że Polacy chcą uczciwie zarabiać, ale w kraju nie ma gdzie. Za granicą znajdują pracę i tam Polki rodzą dzieci. Rządy Balcerka nie dawały, tylko zabierały jak koc spod biednego i wynocha za granicę.

D 2016-04-16

Cytat: Tymczasowo mieszkam w Anglii i widzę, że żaden szanujący się Anglik nie pozwala obrażać UK. A nie jest to kraj marzeń. Anglia zmieniła się przez ostatnie 10-20 lat, stała się nieco zacofana i co raz więcej tu Muzułmanów, którzy nie chcą się integrować. O starej angielskiej kulturze można tylko powspominać, to już historia! Nie mówmy więc źle o Polsce, bo to nasz jedyny kraj i innego mieć nie będziemy. To naszym wrogom zależy, abyśmy nie szanowali naszej Ojczyzny, i wyjeżdżali po świecie za chlebem. Polska będzie wtedy słaba i łatwa do rozgrabienia. Ja za rok wracam do Polski! 
koniec cytatu

Dodaj komentarz...

Jan Fijor

Współzałożyciel szkoły biznesu ASBIRO, przedsiębiorca i podróżnik, który w czasie stanu wojennego wyemigrował do Stanów Zjednoczonych, gdzie spędził 17 lat. Były barman, pośrednik nieruchomości, agent ubezpieczeniowy i makler. Obecnie, oprócz działalności w szkole ASBIRO, zajmuje się publicystyką oraz jest właścicielem wydawnictwa Fijorr Publishing.

Prowadzi audycję na żywo Jan Fijor zaprasza w którym przedstawia punkt widzenia przedsiębiorcy. W środy o 21.00

Inne audycje tego autora:
Więcej audycji...

Debata Janka z liberałem Łukaszem (8) - 9 miesięcy temu

O tym, co piszecie w komentarzach (12) - 10 miesięcy temu


O RODO i akceotacji ciasteczek (4) - 10 miesięcy temu

Jak zostać Bogatym. (8) - 11 miesięcy temu

Jak się bogacić? (18) - 11 miesięcy temu

Bieda polskich wolnościowców (7) - 11 miesięcy temu

Listy, obyczaje i finanse. (2) - ponad rok temu

Jak poprawnie oszczędzać (14) - ponad rok temu

O pożydowskim mieniu bezspadkowym (7) - ponad rok temu
Czy dopłacać do frankowiczów? (19) - ponad rok temuObligacje dla debili (5) - ponad rok temuCzy Janek oddałby 500 plus? (12) - ponad rok temu


Dlaczego USA czeka upadek? (19) - ponad rok temu

40 lat i fajrant! (27) - ponad rok temu

Pomysły na biznes w Hiszpanii (6) - ponad rok temu


Rekordowo krótki odcinek (3) - ponad rok temu

Mocz to moc (11) - ponad rok temu

Jest gorzej, niż myślałem (11) - ponad rok temu


Wystarczy języczek u wagi (8) - ponad rok temu

Jak mieć nosa do nieruchomości (14) - ponad rok temu

O strajku nauczycieli (20) - ponad rok temu

Wady i zalety UK (13) - ponad rok temu


Anarchokapitalizm według Janka (10) - ponad rok temuŻydzi, nieruchomości i dolary (15) - ponad rok temu


Pełzająca detronizacja dolara (2) - ponad rok temu

Wychodzimy jak palanty! (3) - ponad rok temu

Ostatnia noc dyktatury w Wenezueli? (18) - ponad rok temu

Janka porady na nadwagę (13) - ponad rok temu

Polakom brakuje ciekawości (11) - ponad rok temu


Jan Fijor - Listy (1) - 2 lata temuJan Fijor - Komu ufa Janek? (13) - 2 lata temu
Jan Fijor - Śmieci i Japonia (2) - 2 lata temu

O wyższości gór nad morzem (11) - 2 lata temu

Ile jest ASBIRO w ASBIRO? (4) - 2 lata temuJan Fijor - Powrót ze Stanów (1) - 2 lata temuJan Fijor - A to lewak jeden (21) - 3 lata temu


Jan Fijor - Salam alejkum (20) - 3 lata temu


Jan Fijor - Syndrom Korwina (37) - 3 lata temu

Jan Fijor - Mordujecie dzieci (43) - 3 lata temu

Jan Fijor - Totalitaryzmek (19) - 3 lata temuJan Fijor - Ekonomia Zdrowia (9) - 3 lata temu
Amerykański fiskus a Polacy (11) - 3 lata temu
Jan Fijor - Trump coś kręci (24) - 3 lata temu

Jan Fijor - Czytamy Misesa (8) - 3 lata temu


Jan Fijor - Wolność (104) - 3 lata temu

Ryanair i LOT to naciągacze (21) - 3 lata temu

Jan Fijor - Imigranci (20) - 4 lata temu
Jan Fijor - Delta? Nie latam (7) - 4 lata temu


Jan Fijor - Milion plus (17) - 4 lata temu


Jan Fijor - Wolny monopol (22) - 4 lata temu

Jan Fijor - Prezydenci USA (13) - 4 lata temu
Jan Fijor - Telenovela (7) - 4 lata temu

Jan Fijor - Raport z Liberlandu (19) - 4 lata temu


Jan Fijor - Trumpy i Hilarie (3) - 4 lata temu

Jan Fijor - Trumpy i Hilarie (7) - 4 lata temu

Wielki szwindel na mieszkaniach (19) - 4 lata temu


Jan Fijor - Szarańcza w Malawi (20) - 5 lata temu
Jan Fijor - TRUMP (34) - 5 lata temuJan Fijor - Skok na OFE 2.0 (29) - 5 lata temuJan Fijor - Jak w grudniu 81 (40) - 5 lata temu

Komu Kaczyński zrobi dobrze? (23) - 5 lat temu

Jan Fijor - Silk Road (14) - 5 lat temu

Obsługa klienta wg Janka (19) - 5 lat temuBierzcie zasiłki (31) - 5 lat temuJan Fijor - Wybory (19) - 6 lat temu


Nie ma gotówki i nie będzie (24) - 6 lat temuJan Fijor - Jak umarł Tuwim (11) - 6 lat temu
Jan Fijor - Franek (14) - 6 lat temu


Jan Fijor - Putin Austriakiem? (18) - 6 lat temu

Jan Fijor - Lekcja historii (14) - 6 lat temu
Jan Fijor - Motywy (30) - 6 lat temuJan Fijor - Złoto (9) - 6 lat temu
Prywatyzacja wg Janka Fijora (14) - 6 lat temuWolny rynek — wprowadzenie (38) - 7 lat temu

Jan Fijor - Buthan (17) - 7 lat temu


Jan Fijor - Łukraina (18) - 7 lat temu


Nakręcony prywatyzacją (52) - 7 lat temu


Słuchacz w długach (30) - 7 lat temu

Jan FIjor - Rock and Roll (15) - 7 lat temu

Jan Fijor - Dyskryminacja (27) - 7 lat temuBitcoin to tylko zabawka! (89) - 7 lat temu

Bardzo smutny Janek (47) - 7 lat temu

Wywiad z Markiem Klugmannem (40) - 7 lat temu

Rzecz o kontroli czynszów (14) - 7 lat temu

Janek zbankrutował (20) - 7 lat temu


Blacha wie co mówi (37) - 7 lat temu

Fijor idzie w politykę (37) - 7 lat temu

Ostro (64) - 7 lat temuBanki, samochody, podręczniki (28) - 7 lat temu


Służba zdrowia za oceanem (22) - 7 lat temu

Czy okienko blokuje kolejkę? (65) - 7 lat temuCzy alkoholik jest racjonalny? (61) - 8 lat temu


Czym jeździ milioner? (21) - 8 lat temu

Jan Fijor - Jak wybieram akcje (15) - 8 lat temu


Jan Fijor - Emeryty (40) - 8 lat temuJan Fijor - Kto mi wisi? (58) - 8 lat temu

Na co nam służby specjalne? (17) - 8 lat temu


Jan Fijor - Geje są jak SB (50) - 8 lat temu

Jan Fijor - O dwóch burakach (20) - 8 lat temu

Jan Fijor - Długi (118) - 8 lat temu


Bogaty może dłużej (48) - 8 lat temuCo Janek zrobił z ogórkami? (37) - 8 lat temu
Jan Fijor - SKOK (15) - 8 lat temuJan Fijor - Rozmowy na Jetlagu (19) - 8 lat temu


Jan Fijor - Ja się wycofuję (20) - 8 lat temu


Robimy gospodarstwo? (70) - 8 lat temuJan Fijor - Wyjazdy (53) - 8 lat temu

Jan Fijor - Broni Amber Gold (78) - 8 lat temu


Jan Fijor - W kraju dziadów (27) - 8 lat temu
Jan Fijor - Oba maży da (30) - 9 lat temu

Jan Fijor - Karty kredytowe (19) - 9 lat temuJan Fijor - pośrednicy (23) - 9 lat temu


Czy celnicy to kretyni? (23) - 9 lat temu

Jan Fijor - Unikać euro i eko (26) - 9 lat temu

Jan Fijor - Knajpy w Zakopanym (29) - 9 lat temu
Jan Fijor - Powrót z Azji (15) - 9 lat temuJan Fijor - dochód pasywny? (21) - 9 lat temu


Jan Fijor - Putinizacja (38) - 9 lat temu

Jan Fijor - To już 6,12 (26) - 9 lat temu


Jak sprzedawać dom? (20) - 9 lat temu

Boeing, monopol i korupcja (52) - 9 lat temu


Oburzeni (11) - 9 lat temu


Książki ekonomiczne (21) - 9 lat temu

Podatek Buffeta (8) - 9 lat temu

Dlaczego nas nie lubią? (32) - 9 lat temu

Portugalia (17) - 9 lat temu

Wy ćwoki (15) - 9 lat temu

Jan Fijor: Czy brać kredyt? (4) - 9 lat temu


Przygody Janka w Rosji (10) - 10 lat temu

Co tam w Norwegii słychać (38) - 10 lat temu


Jak nauczyć się pracowitości (12) - 10 lat temu

Jan Fijor o gejowych (50) - 10 lat temu

Jan Fijor o pracy po maturze (39) - 10 lat temu


Co boli Janka F.? (14) - 10 lat temu


Fijor zatrzymany w Kolumbii (11) - 10 lat temu


Kto to jest biedny człowiek (18) - 10 lat temu

Kto to jest człowiek biedny (6) - 10 lat temu


Żona milionera (10) - 10 lat temu
Trochę afryki trochę Ukrainy (4) - 10 lat temu

Afryka Afryka (27) - 10 lat temu

Czego nie wiem Janek Fijor (9) - 10 lat temu

Trochę o policji i emeryturach (11) - 10 lat temu

Janek o szpitalach (7) - 10 lat temuDalsze relacje z Kaliforni (17) - 10 lat temu

Fijor w Californi (17) - 10 lat temu


Prawo spadkowe (6) - 10 lat temu

Się SANEPIDowi oberwało (9) - 10 lat temu
O wyborach w ameryce (21) - 10 lat temu

O gatunkach, które wymierają (14) - 10 lat temu

Etyka w dopalaczach i przemycie (10) - 10 lat temuO "wygranych" na loterii (15) - 10 lat temu

Służba zdrowia ciąg dalszy (26) - 10 lat temu


O Krzyżu, podatkach i ludziach (26) - 10 lat temu

Państwowe akcje (20) - 11 lat temu

Postaw urzędnika przed sądem! (34) - 11 lat temu

Ubezpieczalnia pilotów TV (2) - 11 lat temu

Jan Fijor o USA (33) - 11 lat temu

Jak uniknąć płacenia ZUS-u? (7) - 11 lat temu

A dzisiaj polecamy:
 align="center">
Program sponsorują:

Księgowość online - - 20.00
Szkolenie przedłużanie rzęs Kraków... - - 20.00
Sklep z zabawkami dla dzieci Rzeszów... - - 20.00
Drabiny producent aluminiowe drewniane - - 20.00
zarabianie w internecie - - 20.00
ubezpieczenia na życie nowy sącz szkolenia bhp - - 20.00
Konrad - - 25.00

Możesz i ty zasponsorować >>>

Promuj radioWydrukujDaj komuś ulotkęChcesz prowadzić audycję?Kontakt