Facebook
Podpis:
Numer GG:
KonteStacja.com - radio ludzi wolnych Cyber Forces
Pon
21:00
Wydanie Główne
Wto
21:00
audycja odwołana
Słuchaj radia
Wydanie Główne (1)
4 dni temu
90% Kontestacji będzie zaorane
O przebudowie strony i nowych możliwościach nadawania video. Nowi goście. Jakie jest miejsce KS? Polacy nie wierzą w podatek cukrowy. Kary za brak płacy minimalnej w transporcie. Kobiety...
Świat Kamila C. | Biznes | Wywiady
przedwczoraj
Sprzedaż online - Basia Piasek |#567
Basia Piasek Przedsiębiorca z 17 - letnim doświadczeniem w roli lidera i 10-letnim doświadczeniem korporacyjnym. Ostatnie 7 lat przeznaczyła na rozwijanie swoich firm, w których...
Skorzystaj z naszych projektów:

▸ Wolny Rynek - w liczbach
▸ Emigrujesz - posłuchaj najpierw
▸ KontestKino - filmy na wieczór
▸ Poważny kryzys - napisz

Audycja: 2016-04-13

Państwo Piesto 39 - Lepiej deko zhandlować niż kilo zapracować

Nadający:

Piszcie komentarze, zapisujcie się, pomnażajcie kapitał! Nasza stronka: www.lexainwestycje.pl Operator/montażysta - Blerim Ukići Jesteśmy na facebooku : https://www.facebook.com/pages/Pa%C5%84stwo-Piesto/1405083653150746

KOMENTARZE

przemo 2016-04-13

Fajny odcinek: 
Duży plus za zauważeni wartości pieniądze. Wiele szkolących i piszących o inwestowaniu nie uwzględnia tego ważnego zjawiska. 
 
Jeśli chodzi o to kto zarabia więcej a kto mniej to też zależy czy ktoś chce mieć zysk czy gotówkę. Inwestor zarabia dużo a czasami bardzo dużo ale zwykle w postaci zysku który jest inwestowany dalej. Pośrednik czy ekipa budowlana to co zarobią dostają w gotówce i mogą wydać. Kwestia preferencji czy ktoś chce mało dziś czy dużo w dalszym okresie.

Judgement 2016-04-13

Oprócz wartości przeliczonej na pieniądze, praca ma wartość samą w sobie co widać po zachowaniu ludzi. Człowiek nieustannie produkuje energię, która jeśli nie zostanie rozładowana po prostu w tym człowieku fermentuje. A tytułowe powiedzenie dlatego się sprawdza bo tylko promil populacji wierzy, że waluta ma wartość samą w sobie. Niemal wszyscy podświadomie wiedzą, że waluty żyją krótko (zdaje się że 25 lat - a w rzeczywistości dużo krócej) dlatego nawet nie rozpoczynają gry polegającej na wczytywaniu się w nieintuicyjne zasady prawne, woląc zużyć ten czas na jakąś formę zabawy. 
Więc "lepiej deko..." to w szczególe prawda, a w ogóle nie.

Grzesiek 2016-04-15

Cieszę się, że Daniel pokazuje i mówi to co również myślę. Obecnie większość biznesów "inwestycyjnych" polega na tym aby nagonić zieleniaków i zgarnąć prowizję, a w najlepszym przypadku nie tyle zieleniaków, ale też nie dojrzałych inwestorów i wychodzi potem, że większość guru od inwestowania zarabia sprzedając swój "złoty" sposób na zarabianie a nie poprzez pomnażanie swojego kapitału. 
 
A z innej beczki. Danielu jakiś czas temu wysłałem do Ciebie maila, że jestem zainteresowany wspólną inwestycją i nie dostałem odpowiedzi. Fajny i konkretny z Ciebie facet i chętnie bym z Tobą zainwestował choćby po to aby czegoś się od Ciebie nauczyć i te parę procent zarobić w tzw międzyczasie bo mam około roczny martwy okres. Zakończyłem jedną inwestycję i wszedłem w drugą, ale będę mógł z nią robić coś dalej za prawie 1,5 roku więc gdzie jakieś drobne w tym czasie mogę poupychać.

DanielPiesto 2016-04-21

Dzięki wszystkim za rzeczowe komentarze. Mam jeszcze jeden filmik podobny do tego w zanadrzu. Kolejny w kolejce jest :) 
#3 Grześku, co do maila to bardzo przepraszam, wyślesz go ponownie? Staramy się odpisywać w 24h, więc jak nie odpisaliśmy, to musiałem przegapić.

roninra 2016-05-23

O.K., tylko, że pośrednik nie inwestuje 400 tys., tylko de facto zarabia to na cudzym kapitale. Poza tym od sprzedającego tez może wziąc 2% i już mamy 16 000. Wreszcie, mieszkanie za 400 tys, a sprzedane za 530 tys, niby możliwe, ale chyba niezbyt często, bo to jest ponad 30% przebicia.

Dodaj komentarz...


Daniel Piesto – Wspólnie z żoną zajmuje się poszukiwaniem inwestorów, absolwent prawa na KUL'u, współrealizuje projekt stworzenia instytucji finansowej, pasjonuje się nieruchomościami i wiecznie poszukuje sparing-partnerów do tenisa.

Prowadzi audycję Państwo Piesto

Inne audycje tego autora:


Internetowi Hejterzy Ofert (2) - 2 lata temu


Więcej audycji...


Żelazne Zasady Najmu (2) - 3 lata temu


Nie Inwestujcie w Hiszpanii (3) - 3 lata temuNie Regulujcie Czynszów (1) - 3 lata temu

Idzie Drożyzna! (7) - 4 lata temu

Agnieszka i Remont Kamienicy (2) - 4 lata temuZwiastun Patronite - 4 lata temu

Czy home staging ma sens? (1) - 4 lata temu
Kobieta Ogarnieta Finansowo (4) - 5 lata temu19 - Budowanie Relacji (5) - 6 lat temu

Czy to jest kwantyfikowalne? (6) - 6 lat temuZacznij od NIE (2) - 6 lat temuZostan monarchista - 6 lat temu

10 metod w 3 minuty (2) - 6 lat temu

Najlepsze ubezpieczenie to... (11) - 6 lat temu

Oszczędzać czy zarabiać? (5) - 6 lat temu


Czas to pieniądz (4) - 6 lat temu

A dzisiaj polecamy:
 align="center">
Promuj radioWydrukujDaj komuś ulotkęChcesz prowadzić audycję?Kontakt