Facebook
Podpis:
Numer GG:
KonteStacja.com - radio ludzi wolnych Cyber Forces
Pon
21:00
Wydanie Główne
Wto
21:00
„Spisek szlachetnych” i inne audycje ByteEatera (zwykle na żywo)
Słuchaj radia
Wydanie Główne (2)
4 dni temu
Czy coś nam grozi za wyjście do knajpy?
OtwieraMY biznesy vs sanepid. Mapa. Niespodziewane naloty. Czy można nagrywać interwencję? Mandaty płatne z góry. Przegrana i bany Trumpa. Perler wciąż bez hostingu. Koszty są niezbędne...
Spisek szlachetnych
4 dni temu
5 rzeczy, które są źle nazywane w Kościele katolickim
Czym się różni dziewicze poczęcie od niepokalanego poczęcia? Dlaczego „grzech pierworodny” to niefortunne tłumaczenie „peccatum originale”? Czy Ofiara mszy świętej się powtarza na każdej...
Skorzystaj z naszych projektów:

▸ Wolny Rynek - w liczbach
▸ Emigrujesz - posłuchaj najpierw
▸ KontestKino - filmy na wieczór
▸ Poważny kryzys - napisz

Audycja: Jan Fijor zaprasza 2016-04-30

Jan Fijor - On wcale nie mówi jak jest

Nadający: Jan Fijor

Janek uważa, że Max Kolonko wcale nie mówi jak jest. Dzisiaj czytamy i komentujemy wywiad prasowy Maxa.

KOMENTARZE

Grzegorz 2016-04-30

Janku, może stworzycie program partnerski do Twojego wydawnictwa? Narzekałeś w audycji, że niewiele sprzedaje się książka o edukacji domowej, a sam dobrze wiesz jak działa rynek. 
 
Osobiście polecam Twoje książki, jednak ciężko robić to na wielką skalę jeśli nawet nie zwrócą się koszty. A jeśli wpadłby jakiś grosz ze sprzedaży, to mógłbym rzucić reklamę na Google czy Facebooku i machina sama by na siebie pracowała. 
 
Poza tym jak ludzie mają motywację w formie dodatkowego zarobku to chętniej będą promować książki, a co za tym idzie - idea wolności zacznie się szybciej rozprzestrzeniać.

Tomasz Tofil 2016-05-01

Janek, kocham Cię!!!!!!!!!!!!!!

Grzegorz 2016-05-01

Janku,  
Po pierwsze media narodowe powinny być w większości we własnym kraju, żeby zachować własną tożsamość i nie ulegać obcym wpływom, co ściśle wiąże się też z suwerennością, 
Chwalisz Korwina, więc przypomnę, że on uważa większość Polaków za głupich, a co za tym idzie niezdolnych do samodzielnego, logicznego myślenia, czyli nie odpornych na wpływy z zewnątrz. 
Po drugie jeśli chodzi o czystość, to w naszym domu wczasowym w Kołobrzegu nie przyjmujemy Niemców ze względu na ich brak higieny i problemy z wywietrzeniem pomieszczeń, w których mieszkali. Ot i cali Niemcy. 
Po trzecie z dostępnych w naszym kraju, polskojęzycznych programów informacyjnych, jednym z niewielu, którzy mówią jak jest i robią to konsekwentnie, jest właśnie Max Kolonko 
Zgadzam się jednak, że jedyne co może nam zapewnić szybki, stabilny i ciągły wzrost naszej gospodarki i zamożności rodaków jest więcej wolności w tym przede wszystkim podatkowej. 
Po czwarte życzę sukcesów w promowaniu zasad wolnego rynku ale "gadanie" nie wystarczy. Polityka stoi otworem, trzeba działać. 
Pozdrawiam Was serdecznie 
Grzegorz

SWid 2016-05-01

Witam, 
Akurat Janek trafiłeś na wywiad, gdzie Max raczej politykuje próbując doradzać politykom, czyli mówi bardziej na temat jak wg niego "powinno być", czy co należałoby zrobić, a mniej na temat na tego "jak jest".  
Ja Maxa cenię jako dziennikarza nie uznajacego politycznej powrawności, tylko walącego wprost bez nowomowy. Wystarczy obejrzeć pare jego programów żeby się przekonać że ogólnie są w klimacie/duchu Kontestacji. Polecam: . 
https://www.youtube.com 
https://www.youtube.com 
Relacje i komentarze z USA (również o Trumpie) są super, także krytyka mediów/polityki w Polsce - w porównaniu do standardów amerykańskich. 
Jego postulat/petycję dot ograniczenia udziału kapitału niemieckiego w polskich mediach wywołało m.in. zachowanie Tomasza Lisa - za które w USA (wg Maxa) wylaciałby z pracy a jego szef musiałby publicznie przepraszać. A w PL pracodawca Lisa (niemiecki Axel Springer) nie widzi w tym nic złego. Max wzoruje się pewnie na Rosji, która niedawno ustawowo ograniczyłą udział kapitału zagranicznego w tamtejszych mediach.  
Osatanio nieżle wygarnął na wręczeniu nagród Kisiela: 
https://www.youtube.com

Karo 2016-05-01

Audycje z Panem Fijorem to miód malina :) 
Ale mam takie pytanie, dobiłem 30 roku życia w Polsce, i raczej jakiś zadowalających osiągnięć nie dokonałem. Coraz częsciej nachodzą mnie myśli, że dobrze to już było i raczej będzie tylko gorzej. Czy po 30-stce już leci raczej wykres w dół, i na jakąś kariere nie ma co liczyć? Czy może już jestem tzw młody-stary :(

Tomasz Tofil 2016-05-01

a co to są "media narodowe"?? osobiscie w dobie internetu wchodzisz na taką stację telewizyjną jaką sobie tylko wybierzesz od al dzazira po kuwejt i nikt ci nie kaze za to placic. a dlaczego ja mam placic za cos co mnie nie interesuje bo co bo media narodowe? dajcie juz ludzie spokoj.. sobie i innym.

Pcimek 2016-05-02

Państwo Kaczystowskie powinno walczyć z kapitałem niemieckim, nie dlatego że Niemcy germanizują, ale dlatego że demolują naszą gospodarkę. Tylko metodą nie powinno być repolonizowanie, bo wyszlamują nas z kasy po raz drugi, a wyrównanie konkurencyjności. Czyli zero zwolnień z podatków, zero preferencji przy przetargach publicznych i brzydkie słowo podatek transferowy 50%, jeżeli korporacja nie reinwestuje połowy zysków w Polsce.  
 
Poza tym Panie Janku, ponieważ politycy na całym świecie zamiast walczyć z trustami i kartelami, pozwolili im rozwinąć się do korporacji ponadnarodowych, nie ma innego wyjścia jak powrót do czasów ognia i stali. Czego "siłom i godnościom osobistom" nie odwojujemy tego mieć nie będziemy.

Andrzej 2016-05-02

Max Kolonko był piszącym dla takich wydawnictw, które ukazywały się w Polsce jak : Focus Historia ( Gruner+Jahr Polska ) oraz Newsweek ( Ringier Axel Springer ). Ponadto w innych wydawnictwach Axel Springer Polska : Forbes, Dziennik, Fakt, Auto Świat, TV Kultura, Przegląd Sportowy. Komentował też dla Onet.pl ( Axel Springer ) wybory prezydenckie w USA.  
Zgadnijcie czy wtedy tak jak dziś krytykował niemiecki kapitał w PL ? 
PS. Poza prowadzeniem Mówię jak jest dodatkowo zajmuje się sprzedażą „muzułmańskich” dywanów na terenie USA.

Endriu 2016-05-03

Panie Janku już nie tacy byli i nic oprócz dekalogu (oprócz prawa boskiego) nie wymyślili. Zachwyca się Pan przykazaniami, a ludziom w niedziele do roboty każe chodzić. 
 
Ja Panu mówię, źle Pan gadasz, a trzecie przykazanie jasno mówi "Pamiętaj abyś dzień święty świecił". 
 
Panie Janku jak te kasjerki w hipermarketach nie będą chodzić regularnie w niedziele do kościoła i słuchać Słowa Bożego, to odejdą od przykazań i moralności, zaczną się pierdolić na lewo i prawo tak jak w krajach zachodnich (bo ich sumienie nie będzie odpowiednio ukształtowane), a od tego do zapaści narodu to już całkiem niedaleko.

Mike85 2016-05-04

Janku, proszę obejrzyj ten krótki film w wolnej chwili, jest zrobiony m.in. przez dr Jana Przybyła, wydaje mi się,że go znasz, bo z tego co wiem,był związany ze środowiskiem UPR,panem Michalkiewiczem i panem Korwinem, w filmie tym próbuje pokazać,dlaczego w Polsce nie może być wolnego rynku, (takiego którego my wolnościowcy byśmy chcieli)...mocno krytykuje także zmiany po 89 roku...???(nie wiem wolałby tamten ustrój?) 
Po obejrzeniu, proszę odnieś się do tego filmu, w audycji lub w komentarzach, 
Momentami tak mnie denerwował ten film,że musiałem do Ciebie napisać,a że wydaje mi się,że znasz pana Przybyła to może jakoś go wytłumaczysz, wyjaśnisz... 
Z góry dziękuję, 
pozdrawiam.

Mike85 2016-05-04

Janku, proszę obejrzyj ten krótki film w wolnej chwili, jest zrobiony m.in. przez dr Jana Przybyła, wydaje mi się,że go znasz, bo z tego co wiem,był związany ze środowiskiem UPR,panem Michalkiewiczem i panem Korwinem, w filmie tym próbuje pokazać,dlaczego w Polsce nie może być wolnego rynku, (takiego którego my wolnościowcy byśmy chcieli)...mocno krytykuje także zmiany po 89 roku...???(nie wiem wolałby tamten ustrój?) 
Po obejrzeniu, proszę odnieś się do tego filmu, w audycji lub w komentarzach, 
Momentami tak mnie denerwował ten film,że musiałem do Ciebie napisać,a że wydaje mi się,że znasz pana Przybyła to może jakoś go wytłumaczysz, wyjaśnisz... 
Z góry dziękuję, 
pozdrawiam. 
https://www.youtube.com

Kwiat126p 2016-05-04

Jak Janek przeczytał i zrozumiał te wszystkie ksiązki ktore wydaje skoro prostego wywiadu nie rozumie? PODATKI czyli gospodarka chodzi o to że PiS może te podatki obniżyć i zyskać w oczach wyborcow a nie w jakimś innym negatywnym sensie żeby nią ciągle sterować tylko żeby się odpieprzyć podatkowo od niej. Są ludzie którzy mają swoje specjalności jak ekonomia, filozofia, muzyka, sklejanie domków z zapałek itd ale jak się wypowiedzą o polityce to włos się jeży na głowie...Janek wie o wiele mniej o sytuacji politycznej niż Kolonko. A co do PiSu to tak jak przewidywałem niszczy przedsiębiorczość dalej, np. podatek handlowy od sklepów gdzie wpływ do budżetu to jest mniej niż 1 %(nieefektywny) a będzie siać spustoszenie. A tak na marginesie ostatnio krytykowano 500+ że nic z tego nie będzie bo prócz kasy na dziecko to trzeba jeszcze mieszkania im załatwić żeby te dzieci miały gdzie mieszkać i przedszkola.

soltys 2016-05-07

Witaj Janku, 
 
Madre slowa zgadzam sie z jednym wyjatkiem 
 
1) co ty gadasz za glupoty o tym ze rok temu bylo w Polsce lepiej niz teraz skad takie bzdury czy jestes wyznawcom KODU? Jest tak samo chujowo dla szarego czlowieka wolnosc jest i byl a i bedzie deficytem - czy Kamil 1,5 roku wstecz prowadzil firmy w Polsce czy dopiero teraz je przeniosl do Anglii ???? 
Prze najblizsze 4 lata bedzie PIS i trzeba zyc a nie jeczec - wlej wiec troche optymizmu amerykanskiego do jasnej holery!!!!!!!!

Książki 2016-05-09

Witam serdecznie,  
od niedawna zaczęłam Panów słuchać ale bardzo mi się podoba ta audycja. Mam pytanie; od jakiej lektury należałoby rozpocząć edukacje ekonomiczną (bardzo chce poznać ten temat)? Od zawsze interesowałam się sztukami plastycznymi i designem i ekonomiczne pojęcia nie zawsze są dla mnie oczywiste. Pozdrawiam serdecznie 
Marta

hennesy 2016-05-09

Szukam wszelkich informacji nt. afery z Deutsche Bankiem (independenttrader.pl . Mam tam konto i wolę przenieść się gdzieś indziej, jeśli bankiem rządza oszuści. Jeśli ktoś ma jakieś informacje na ten temat, proszę i linki w odpowiedzi.

Paweł 2016-05-09

@14 https://capitalbook.com.pl/ Książki - tu masz książki kobieto;)

Filozofus 2016-05-11

Jest znacznie gorzej Janku - Max Kolonko to keynesista. 
 
Była taka wypowiedź w jednym z jego materiałów na youtube... z której to jasno wynika... jak znajdę to podrzucę link.

Filozofus 2016-05-11

16 min 13 sek, - w tym miejscu polecam posłuchać co Kolonko wygaduje: 
 
https://youtu.be/GLaLvTZuKyo?t=16m13s

jan M Fijor 2016-05-12

@Filozofus - nie trzeba podawać czasu, ona jest zawsze keynesistą, czyli zwolennikiem państwa, które go wkurza. Nie jest nawet w stanie skojarzyć tych dwóch faktów: z jednej strony ośmiesza urzędników, z drugiej, wierzy w państwo.i doradza przywódcom, jak mają być jeszcze większymi ciemiężcami. nie czytał Bastiata. Ukłony

Mike85 2016-05-13

Niestety Janku,ale szkoła austriacka nigdy nie wyjdzie na powierzchnie:/ znana jest już od tylu lat,a masa ludzi dalej nie ma pojęcia,że istnieje coś takiego...była i będzie tylko dla jej zwolenników hobby ideologicznym:/ 
Musiałby jakiś normalny minister edukacji się pojawić i stopniowo wdrażać myśli Bastiata,Mengera,Hayeka,ale na to się na zanosi,wręcz przeciwnie.Tylko homeschooling,ale kto się odważy? 
Janku czy przejrzałeś film ,którego wkleiłem link kilka postów wyżej? zależy mi ,abyś się odniósł w kliku słowach na temat tego filmu. 
wklejam jeszcze raz. 
https://www.youtube.com

jan M Fijor 2016-05-13

@Mike85 oglądnąłem film p. Białka. Autor narzeka, że opuszczono firmy powstałe w PRL< ale zamiast je przejąć, sam kupuje wyroby Chinach i je sprzedaje w Polsce. Narzeka też, że państwo nie,pomogło producentom jabłek i pasztetów, ale zapomina, że jesteśmy największym eksporterem żywności na Zachód. Jeśli w ten sposób Zachód zrobił nas w konia, to jestem zwolennikiem Zachodu. Białek nigdy nie był wolnorynkowcem, więc trudno mu się dziwić, że nie dostrzega prawdy. Boli go OBI, Leroy Merlin ale polonezem nie jeździ. Ludzie porzucają zwykle to, co im się nie opłaca. I tak ma być. naszym problemem jest za dużo państwa, a nie za mało. Ukłony

Endriu 2016-05-13

> Szukam wszelkich informacji nt. afery z Deutsche Bankiem  
> (independenttrader.pl . Mam tam konto i wolę przenieść się  
> gdzieś indziej, jeśli bankiem rządza oszuści. Jeśli ktoś ma 
> jakieś informacje na ten temat, proszę i linki w odpowiedzi. 
 
Jeżeli chodzi o Deutshe Bank to warto chyba zacząć od śledzenia wykresu: 
 
Deutsche Bank AG NA ON (DBK.DE) 
stooq.pl

afik 2016-05-14

co jak co, ale akurat muzyka niemiecka stoi na wyższym poziomie niż polska

jan M Fijor 2016-05-14

@23 miałem na myśli muzykę współczesną, która jest beznadziejna. Klasyczna muzyka napisana przez Niemców jest wspaniała, ale od zjednoczenia Niemiec nie widzę jakichś znaczących osiągnięć. Ukłony

Endriu 2016-05-14

> Jeżeli chodzi o Deutshe Bank to warto chyba zacząć od 
> śledzenia wykresu:  
 
A co do trzymania pieniędzy w bankach, to warto wydaje mi się posiłkować się poniższym artykułem z Independenttrader.pl: 
 
SKOK'i bankrutują. Czy banki nadal są bezpieczne?  
independenttrader.pl

Libertarianin40 2016-05-15

@ 9 Endriu, nie każdy skopiował sobie od rodziców akurat tą "jedynie słuszną" W TYM REGIONIE I CZASIE religię. Niektórzy nawet w ogóle nie kopiują, tylko myślą samodzielnie. I nie wiadomo co wymyślą. Na pewno więc niektórym pasuje praca w niedziele, a wolne np. w poniedziałek. 
Nie rozumiem też, co ma wspólnego "pierdolenie na lewo i prawo" z "zapaścią narodu", a nawet z "moralnością". I co ma wspólnego z moralnością "Słowo Boże", gdzie Bóg w Starym Testamencie namawia do mordowania wszystkich wrogów łącznie z cywilami, kobietami i dziećmi. A jak żołnierz się opiera, to Bóg go karze. Nawet dziecko domyśli się, że takie "Słowo Boże" pisane jest na zamówienie polityczne władz Narodu rzekomo Wybranego.

Endriu 2016-05-15

> Nie rozumiem też, co ma wspólnego "pierdolenie na lewo i  
> prawo" z "zapaścią narodu", a nawet z "moralnością".  
 
Ty nie rozumiesz, ale już kolega Kamil rozumie: 
 
Strategia rozrodcza r/K - Czyli jak wychować lewaka | myMind #6 ( Kamil Cebulski ) 
https://www.youtube.com 
 
Jak kasjerki będą się pierdolić na lewo i prawo byle gdzie i z byle kim, a ich dzieci nie będą miały tatusiów, którzy w odpowiednim momencie przyrżną im w dupę jak będą niegrzeczne, to nic z tego dobrego nie wyniknie. 
 
Kolego myślisz, że pozjadałeś wszystkie rozumy bo cytujesz mi tutaj stary testament, ale ja ci mówię, że niewiele wiesz, bo oprócz tego co logiczne i widzialne jest również to co metafizyczne i niewidzialne: 
 
Modlitwa do Jezusa o pomoc dla ciężko udręczonej przez demona osoby  
https://www.youtube.com 
 
Ks. Natanek. Incydent w Medugorje z osobą opętaną 
https://www.youtube.com

Libertarianin_MW 2016-05-15

@27 Endriu, ale ja nie mówię o istnieniu światów niematerialnych (wierzę że mogą takie istnieć), tylko o tej lokalnej religii, która jest zupełnie niewiarygodna jako pogląd na świat i na Absolut. A leczeniem schorzeń duchowych (psychicznych?) zajmują się nawet z lepszym powodzeniem wyznawcy i kapłani innych religii, a także ludzie niereligijni, różni new age'owcy, bioenergoterapeuci, psychiatrzy.

Endriu 2016-05-16

Kolego Libertarianinie, ja nie wiem u kogo ty zamierzałbyś się leczyć gdyby takie nieszczęście (jak na zlinkowanych filmikach) dosięgło ciebie, natomiast studiując religię chrześcijańską znam zagrożenia, i na Boga niech cię Pan Bóg broni nieznajomymi bioenergoterapeutami oraz kapłanami innych religii.  
 
Wojciech Cejrowski o Buddyzmie  
https://youtu.be/kAMbtGLFfW8?t=1274 
 
Na 32 stopniu masonerii następuje przejście na islam  
https://www.youtube.com 
 
Powtarzam jeszcze raz kolego. BOSKIE trzecie przykazanie mówi konkretnie :" Pamiętaj abyś dzień święty święcił". Panu Jankowi jeszcze raz powtarzam, niech nie pierdzieli głupot, o tym że będzie ludziom lepiej od tego, że w niedzielę będą pracować. Nie, nie będzie im lepiej. 
 
Jakby co to ostrzegałem.

Józef 2016-08-25

lol zespoły rockowe niemieckie z lat 40tych :D 
jakie to? chętnie posłucham :)

Dodaj komentarz...

Jan Fijor

Współzałożyciel szkoły biznesu ASBIRO, przedsiębiorca i podróżnik, który w czasie stanu wojennego wyemigrował do Stanów Zjednoczonych, gdzie spędził 17 lat. Były barman, pośrednik nieruchomości, agent ubezpieczeniowy i makler. Obecnie, oprócz działalności w szkole ASBIRO, zajmuje się publicystyką oraz jest właścicielem wydawnictwa Fijorr Publishing.

Prowadzi audycję na żywo Jan Fijor zaprasza w którym przedstawia punkt widzenia przedsiębiorcy. W środy o 21.00

Inne audycje tego autora:
Więcej audycji...Nie kupuj baryłek ropy (tylko alkoholu) (28) - 11 miesięcy temu


Debata Janka z liberałem Łukaszem (8) - 11 miesięcy temu

O tym, co piszecie w komentarzach (12) - 11 miesięcy temu


O RODO i akceotacji ciasteczek (4) - 11 miesięcy temu

Jak zostać Bogatym. (8) - ponad rok temu

Jak się bogacić? (18) - ponad rok temu

Bieda polskich wolnościowców (7) - ponad rok temu

Listy, obyczaje i finanse. (2) - ponad rok temu

Jak poprawnie oszczędzać (14) - ponad rok temu

O pożydowskim mieniu bezspadkowym (7) - ponad rok temu
Czy dopłacać do frankowiczów? (19) - ponad rok temuObligacje dla debili (5) - ponad rok temuCzy Janek oddałby 500 plus? (12) - ponad rok temu


Dlaczego USA czeka upadek? (19) - ponad rok temu

40 lat i fajrant! (27) - ponad rok temu

Pomysły na biznes w Hiszpanii (6) - ponad rok temu


Rekordowo krótki odcinek (3) - ponad rok temu

Mocz to moc (11) - ponad rok temu

Jest gorzej, niż myślałem (11) - ponad rok temu


Wystarczy języczek u wagi (8) - ponad rok temu

Jak mieć nosa do nieruchomości (14) - ponad rok temu

O strajku nauczycieli (20) - ponad rok temu

Wady i zalety UK (13) - ponad rok temu


Anarchokapitalizm według Janka (10) - ponad rok temuŻydzi, nieruchomości i dolary (15) - ponad rok temu


Pełzająca detronizacja dolara (2) - ponad rok temu

Wychodzimy jak palanty! (3) - ponad rok temu

Ostatnia noc dyktatury w Wenezueli? (18) - ponad rok temu

Janka porady na nadwagę (13) - 2 lata temu

Polakom brakuje ciekawości (11) - 2 lata temu


Jan Fijor - Listy (1) - 2 lata temuJan Fijor - Komu ufa Janek? (13) - 2 lata temu
Jan Fijor - Śmieci i Japonia (2) - 2 lata temu

O wyższości gór nad morzem (11) - 2 lata temu

Ile jest ASBIRO w ASBIRO? (4) - 2 lata temuJan Fijor - Powrót ze Stanów (1) - 3 lata temuJan Fijor - A to lewak jeden (21) - 3 lata temu


Jan Fijor - Salam alejkum (20) - 3 lata temu


Jan Fijor - Syndrom Korwina (37) - 3 lata temu

Jan Fijor - Mordujecie dzieci (43) - 3 lata temu

Jan Fijor - Totalitaryzmek (19) - 3 lata temuJan Fijor - Ekonomia Zdrowia (9) - 3 lata temu
Amerykański fiskus a Polacy (11) - 3 lata temu
Jan Fijor - Trump coś kręci (24) - 3 lata temu

Jan Fijor - Czytamy Misesa (8) - 3 lata temu


Jan Fijor - Wolność (104) - 3 lata temu

Ryanair i LOT to naciągacze (21) - 4 lata temu

Jan Fijor - Imigranci (20) - 4 lata temu
Jan Fijor - Delta? Nie latam (7) - 4 lata temu


Jan Fijor - Milion plus (17) - 4 lata temu


Jan Fijor - Wolny monopol (22) - 4 lata temu

Jan Fijor - Prezydenci USA (13) - 4 lata temu
Jan Fijor - Telenovela (7) - 4 lata temu

Jan Fijor - Raport z Liberlandu (19) - 4 lata temu


Jan Fijor - Trumpy i Hilarie (3) - 5 lata temu

Jan Fijor - Trumpy i Hilarie (7) - 5 lata temu

Wielki szwindel na mieszkaniach (19) - 5 lata temu


Jan Fijor - Szarańcza w Malawi (20) - 5 lata temu
Jan Fijor - TRUMP (34) - 5 lata temuJan Fijor - Skok na OFE 2.0 (29) - 5 lat temuJan Fijor - Jak w grudniu 81 (40) - 5 lat temu

Komu Kaczyński zrobi dobrze? (23) - 5 lat temu

Jan Fijor - Silk Road (14) - 5 lat temu

Obsługa klienta wg Janka (19) - 5 lat temuBierzcie zasiłki (31) - 5 lat temuJan Fijor - Wybory (19) - 6 lat temu


Nie ma gotówki i nie będzie (24) - 6 lat temuJan Fijor - Jak umarł Tuwim (11) - 6 lat temu
Jan Fijor - Franek (14) - 6 lat temu


Jan Fijor - Putin Austriakiem? (18) - 6 lat temu

Jan Fijor - Lekcja historii (14) - 6 lat temu
Jan Fijor - Motywy (30) - 6 lat temuJan Fijor - Złoto (9) - 6 lat temu
Prywatyzacja wg Janka Fijora (14) - 7 lat temuWolny rynek — wprowadzenie (38) - 7 lat temu

Jan Fijor - Buthan (17) - 7 lat temu


Jan Fijor - Łukraina (18) - 7 lat temu


Nakręcony prywatyzacją (52) - 7 lat temu


Słuchacz w długach (30) - 7 lat temu

Jan FIjor - Rock and Roll (15) - 7 lat temu

Jan Fijor - Dyskryminacja (27) - 7 lat temuBitcoin to tylko zabawka! (89) - 7 lat temu

Bardzo smutny Janek (47) - 7 lat temu

Wywiad z Markiem Klugmannem (40) - 7 lat temu

Rzecz o kontroli czynszów (14) - 7 lat temu

Janek zbankrutował (20) - 7 lat temu


Blacha wie co mówi (37) - 7 lat temu

Fijor idzie w politykę (37) - 7 lat temu

Ostro (64) - 7 lat temuBanki, samochody, podręczniki (28) - 8 lat temu


Służba zdrowia za oceanem (22) - 8 lat temu

Czy okienko blokuje kolejkę? (65) - 8 lat temuCzy alkoholik jest racjonalny? (61) - 8 lat temu


Czym jeździ milioner? (21) - 8 lat temu

Jan Fijor - Jak wybieram akcje (15) - 8 lat temu


Jan Fijor - Emeryty (40) - 8 lat temuJan Fijor - Kto mi wisi? (58) - 8 lat temu

Na co nam służby specjalne? (17) - 8 lat temu


Jan Fijor - Geje są jak SB (50) - 8 lat temu

Jan Fijor - O dwóch burakach (20) - 8 lat temu

Jan Fijor - Długi (118) - 8 lat temu


Bogaty może dłużej (48) - 8 lat temuCo Janek zrobił z ogórkami? (37) - 8 lat temu
Jan Fijor - SKOK (15) - 8 lat temuJan Fijor - Rozmowy na Jetlagu (19) - 8 lat temu


Jan Fijor - Ja się wycofuję (20) - 8 lat temu


Robimy gospodarstwo? (70) - 8 lat temuJan Fijor - Wyjazdy (53) - 8 lat temu

Jan Fijor - Broni Amber Gold (78) - 9 lat temu


Jan Fijor - W kraju dziadów (27) - 9 lat temu
Jan Fijor - Oba maży da (30) - 9 lat temu

Jan Fijor - Karty kredytowe (19) - 9 lat temuJan Fijor - pośrednicy (23) - 9 lat temu


Czy celnicy to kretyni? (23) - 9 lat temu

Jan Fijor - Unikać euro i eko (26) - 9 lat temu

Jan Fijor - Knajpy w Zakopanym (29) - 9 lat temu
Jan Fijor - Powrót z Azji (15) - 9 lat temuJan Fijor - dochód pasywny? (21) - 9 lat temu


Jan Fijor - Putinizacja (38) - 9 lat temu

Jan Fijor - To już 6,12 (26) - 9 lat temu


Jak sprzedawać dom? (20) - 9 lat temu

Boeing, monopol i korupcja (52) - 9 lat temu


Oburzeni (11) - 9 lat temu


Książki ekonomiczne (21) - 9 lat temu

Podatek Buffeta (8) - 9 lat temu

Dlaczego nas nie lubią? (32) - 10 lat temu

Portugalia (17) - 10 lat temu

Wy ćwoki (15) - 10 lat temu

Jan Fijor: Czy brać kredyt? (4) - 10 lat temu


Przygody Janka w Rosji (10) - 10 lat temu

Co tam w Norwegii słychać (38) - 10 lat temu


Jak nauczyć się pracowitości (12) - 10 lat temu

Jan Fijor o gejowych (50) - 10 lat temu

Jan Fijor o pracy po maturze (39) - 10 lat temu


Co boli Janka F.? (14) - 10 lat temu


Fijor zatrzymany w Kolumbii (11) - 10 lat temu


Kto to jest biedny człowiek (18) - 10 lat temu

Kto to jest człowiek biedny (6) - 10 lat temu


Żona milionera (10) - 10 lat temu
Trochę afryki trochę Ukrainy (4) - 10 lat temu

Afryka Afryka (27) - 10 lat temu

Czego nie wiem Janek Fijor (9) - 10 lat temu

Trochę o policji i emeryturach (11) - 10 lat temu

Janek o szpitalach (7) - 10 lat temuDalsze relacje z Kaliforni (17) - 10 lat temu

Fijor w Californi (17) - 10 lat temu


Prawo spadkowe (6) - 10 lat temu

Się SANEPIDowi oberwało (9) - 10 lat temu
O wyborach w ameryce (21) - 10 lat temu

O gatunkach, które wymierają (14) - 11 lat temu

Etyka w dopalaczach i przemycie (10) - 11 lat temuO "wygranych" na loterii (15) - 11 lat temu

Służba zdrowia ciąg dalszy (26) - 11 lat temu


O Krzyżu, podatkach i ludziach (26) - 11 lat temu

Państwowe akcje (20) - 11 lat temu

Postaw urzędnika przed sądem! (34) - 11 lat temu

Ubezpieczalnia pilotów TV (2) - 11 lat temu

Jan Fijor o USA (33) - 11 lat temu

Jak uniknąć płacenia ZUS-u? (7) - 11 lat temu

A dzisiaj polecamy:
 align="center">
Program sponsorują:

rolety dako nowy sącz - - 20.00
Księgowość online - - 20.00
Szkolenie przedłużanie rzęs Kraków... - - 20.00
Sklep z zabawkami dla dzieci Rzeszów... - - 20.00
Drabiny producent aluminiowe drewniane - - 20.00
zarabianie w internecie - - 20.00
ubezpieczenia na życie nowy sącz szkolenia bhp - - 20.00

Możesz i ty zasponsorować >>>

Promuj radioWydrukujDaj komuś ulotkęChcesz prowadzić audycję?Kontakt