Facebook
Podpis:
Numer GG:
KonteStacja.com - radio ludzi wolnych Cyber Forces
Pon
21:00
Wydanie Główne
Wto
21:00
„Luźne Gatki” z ByteEaterem
Słuchaj radia
Wydanie Główne (1)
4 dni temu
LEWICA DZIAŁA RAZEM Z WOLNOŚCIOWCAMI?
#OtwieraMY - obywatelskie nieposłuszeństwo przeciw kwarantannie. Kolejne biznesy działają wbrew zakazowi. Atak na Kapitol i bany dla Donalda Trumpa. Czy żyjemy w dyktacie korporacji. Brak...
Świat Kamila C. | Biznes | Wywiady
4 dni temu
Finanse osobiste - Jacek Gacoń |#574
Jacek Gacoń Expert od finansów osobistych. W 2014 roku stworzył blog o tematyce finansów osobistych: https://jakdorobic.pl/. Główna idea bloga to polepszanie budżetu osobistego poprzez...
Skorzystaj z naszych projektów:

▸ Wolny Rynek - w liczbach
▸ Emigrujesz - posłuchaj najpierw
▸ KontestKino - filmy na wieczór
▸ Poważny kryzys - napisz

Audycja: Jan Fijor zaprasza 2016-06-16

Jan Fijor - Szarańcza w Malawi

Nadający: Jan Fijor

Janek odkrywa, że przyczyną kryzysu jest ... szarańcza w Malawi. I takie tam. Dzisiaj bardzo luźna audycja z wieloma tematami.

KOMENTARZE

Tomasz Tofil 2016-06-17

jak zwykle witam i pozdrawiam, i dziekuje, bede sie podlaczac wedle tego samego schematu. cenna wiedza, dziekuje.

Tomasz Tofil 2016-06-17

to nieprawda, krowin bardzo dobrze szczela!! odnosnie skrajnej prawicy to popieram, jak w emiratach a nawet bardziej!

Pcimek 2016-06-17

Masz Pan rację Panie Janku, to szarańcza w Malawi. A kto wie może i nawet topniejący latem lód w Arktyce. A swoją drogą chyba nasza "waluta" nie nadaje się nawet do podcierania dupy.

Tomanek 2016-06-18

Panie Janku, ale mnie Pan rozbawił że ktoś chce specjalnie zrobić na złość nielubianemu deweloperowi. Niestety to naprawdę może być naprawdę prawda. Pozdrawiam.

Biedaszybnik z Wałbrzycha 2016-06-19

Witam Janka i Kamila. Choc zawsze z ochota slucham waszego programu, to nie moge juz dluzej zniesc glupot jakie wygadujecie na temat zakazu handlu ziemia, bo popadacie w wolnorynkowy dogmatzm. Otoz wasza teza ze obrot ziemia powinien byc wolny jest sluszny jedynie w kontekscie przynajmniej ogolnoeuropejskiej wolnosci gosppodarczej ( co jest moim marzeniem ale wiem ze to malo realne). Jest tak dlatego, poniewaz postulowany przez was brak zakazu mozliwosci kupna ziemi przez cudzoziemcow a domyslnie kazdego kto dysponuje kapitalem tak duzym aby skoncentrowac w swoicm posiadaniu duze ilosci ziemi, jest szkodliwy poniewaz jak pokazuje praktyka, powstaje wtedy zazwyczaj monopol chroniony i faworyzowany przez panstwo. Dla zaistnienia Waszego idealu nalezy zniesc jednoczesnie zmowy korporacji z panstwem. Inaczej tworzycie kolejna zmowe z panstwem , co jest lewicowym odchyleniem. Drugi argument moj dotyczy slusznego wedlug mnie dzialania odwetowego wobec 2 najwiekszych gospodarek europejskich, niemieckiej i francuskiej. Tam bowiem istnieja jeszcze wieksze ograniczenia w obrocie ziemia niz u nas. Zreszta w wiekszosci krajow UE takie ograniczenia istnieja i nie widze powodu dla ktorego Polska miala by byc ta Grazynka jak to mowi Janek, dajaca zawsze i kazdemu. Co panowie na to powiedza? Pozdrawiam

Paweł 2016-06-19

@5 Sku#wysyny nie mogły zakazać sprzedaży cudzoziemcom, więc zakazały wszystkim - i tyle, co tu dodawać.

Biedaszybnik z Wałbrzycha 2016-06-19

Postawie sie w roli adwokata diabla: PiS zakazal wszystkim obrotu ziemia aby sie zabezpieczyc przed podstawianiem slupow przez cudzoziemcow. Zreszta to nie cala prawda: mozna sobie zrobic kurs na rolnika i kupisz ziemie.

Łukasz 2016-06-19

@5 Biedaszybnik z Wałbrzycha 2 
Wcześniej nie było tego zakazu i nic złego się nie wydarzyło. Obecnie zakaz jest, ale ktoś kto ma duży majątek może go ominąć - zarejestrować związek wyznaniowy (zapłacić 100 osobom za fatygę u notariusza, nie muszą być wszyscy na raz), niech to kosztuje ze 130 tys. zł. 
 
Czy mógłbyś podać jakąś przykładową (nawet zmyśloną) sytuację w jaki sposób ktoś mógłby zaszkodzić w sytuacji gdyby tego zakazu by nie było?

M 2016-06-20

Janku, w nawiązaniu do kilku audycji wstecz, może z Węgrami nie jest aż tak źle? Pamiętasz jaką robili kiedyś muzykę na nasz region wschodni: https://www.youtube.com

Szymon 2016-06-20

Mt.6,19-21 : 
 
Nie gromadźcie sobie skarbów na ziemi, gdzie mól i rdza niszczą i gdzie złodzieje włamują się, i kradną. Gromadźcie sobie skarby w niebie, gdzie ani mól, ani rdza nie niszczą i gdzie złodzieje nie włamują się, i nie kradną. Bo gdzie jest twój skarb, tam będzie i serce twoje.

Łukasz 2016-06-20

Mt 25, 28-30 
Dlatego odbierzcie mu ten talent, a dajcie temu, który ma dziesięć talentów. Każdemu bowiem, kto ma, będzie dodane, tak że nadmiar mieć będzie. Temu zaś, kto nie ma, zabiorą nawet to, co ma. A sługę nieużytecznego wyrzućcie na zewnątrz - w ciemności! Tam będzie płacz i zgrzytanie zębów.

Biedaszybnik z Wałbrzycha 2016-06-20

Lukasz: Owszem, byl wczesniej zakaz sprzedarzy cudzoziemcom, lecz kupowali na slupow. Przyklad szkodliwej sytuacji: Wiekszosc ziemi wykupuje kilka agrokorporacji jak.np.Smithfield Foods. Dokonuja zmowy cenowej popartej ustawodastwem jakie wymogly na panstwie i dyktuja ceny zywnosci i wszyscy sa na smyczy. Maly producent sie nie przebija z uwagi na uklad z hurtownikami, ewentualnie z uwagi na cla. Korporacja obstawia sie jak w partii szachow aby utrzymac monopol. Cos takiego juz sie dzieje w Rumunii - sprzedano wiekszosc ziemi uprawnej dwom korpo. Pomijam znaczace szkody zwiazane ze skazeniem wod gruntowych sztucznymi nawozami - korpo sie nie pieprza tylko truja bo i tak im to sie oplaci przez efekt skali jesli naloza na nich kary. 
Co do obejscia prawa przez zwiazek wyznaniowy: Nie jest to zbyt oplacalne bo kolopotliwe:trzeba znalezc wyznawcow. W skali makro nie bedzie dzialac bo zwiazek wyznaniowy nie moze kilka lat z rzedu prowadzic handlu nieruchomosciami ani prowadzic produkcji rolnej na wieksza skale.

Piter 2016-06-20

Jeżeli nie możesz sprzedać swojej ziemi komukolwiek to znaczy że nie jesteś jej pełnoprawnym właścicielem. Czyli stałeś się współwłaścicielem. De facto obrabowano cie z twojej własności. Takie są fakty niestety. Państwo mówi ci od narodzin jak masz żyć , co ci wolno a co nie , jak masz postępować ze swoją własnością. Jednym słowem jebana komuna powraca ! Ale jak już jest komuna to dla wszystkich niech będzie. Wczasy dla wszystkich, mieszkania dla wszystkich i praca bo się należy każdemu. Nie narobimy się za bardzo ale każdemu według jego potrzeb. Róbmy prawdziwą komunę albo prawdziwy kapitalizm. Ale komuna dla wybranych żeby inni dla nich zapierdalali ? Na to nie ma przyzwolenia i nie będzie.

Paweł 2016-06-21

@12 No widzisz miszczu, Rumuni posprzedawali ziemię, pozatrudniali się w "korpo" i się realizują w życiu hahaha.

Beata 2016-06-21

Może wysłać ten filmik do tych co drukują i cudownie pomnażają pieniądze. Może coś zrozumieją. https://www.youtube.com

Biedaszybnik z Wałbrzycha 2016-06-21

Kolego Pawle, uprawiasz trolling a nie dyskusje,jak dla mnie odpadasz.Piotrze, masz racje ale pozorna.jesli chodzi o ziemie, poniewaz rozpatrujesz uklad mechaniki obrotu ziemia bez wziecia pod uwage tzw.warunkow brzegowych a takze mechanizmow powiazanych jak geopolityka w skali Eurolandow. Powtarzam, ze wolny obrot ziemia ma sens jedynie w uproszczonym mechanizmie totalnego wolnego rynku, takze gdy w krajach osciennych o mocy militarnej ktora jest w rownowadze, panuje wolny rynek. Takie warunki nie sa zachowane, przez co uwolnienie obrotu ziemia jest strzalem samobojczym, gdyz Polska jest w stanie wojny gospodarczej, szczegolnie z Niemcami. Konsekwencje hipotetycznego przejecia wiekszosci ziemi przez np.kapital niemiecki wspierany przez rzad RFN, najprawdopodobniej bylby po raz kolejny przyczynkiem do zagarniecia wykupionych terenow z uwagi na ,,wiekszosc" etniczna czy ekonomiczna - kazdy powod bedzie dobry, Niemcy zawsze byli pomyslowi. Konsekwencje nie bycia rodowitym Niemcem na zajetym obszarze moze ci wytlumaczyc obrazowo kol.Maciej Bienert ktory jest dyskryminowany w przetargach, a to wierzcholek gory lodowej. Prosze o logiczne i spojne argumenty, bo byc moze popelniam w swoim rozumowaniu blad, mimo ze uwazam sie za wolnorynkowca.

Andrzej 2016-06-21

W Niemczech czy np. we Francji obrót ziemią podlega podobnym restrykcjom jak od 2016 r. w Polsce.  
Zauważcie, że do 2016 r. praktycznie nie istniały żadne ograniczenia w obrocie ziemią w Polsce i jakoś nas nie wykupili.  
W 2015 r. do rąk cudzoziemców trafiło aż 412 ha.  
Co prawda cudzoziemcy kupowali też udziału spółek polskich które wykupiły ponad 9000 ha. Nie są to porażające dane. Nawet PIS krzyczał o tym, że aż 200 000 ha trafiło do tzw. słupów. Na 19 mln ha ziemi uprawnej to aż 1 %.

Darek 2016-06-23

Znajomość Teorii Gier ułatwia wygrywanie !!! Pewność wygranej można osiągnąć jedynie w wyjątkowych przypadkach. Jeżeli nadajemy totolotka nie znając liczb, które zostaną wylosowane, to ryzykujemy stratę pieniędzy. Jedynie w przypadku, gdy znamy liczby, które zostaną wylosowane, mamy pewność wygranej. Dokładnie tak samo jest, gdy zakładamy się o wynik meczu piłki nożnej. Nie znając wyniku ryzykujemy. Przeważnie zakłady przyjmowane są przed meczem. Wtedy nie wszyscy znają wynik. Ci, którzy przypadkiem znają wynik przed meczem, mają prawie 100% szansy na wygraną w zakładach bukmacherskich. Piszę prawie, ponieważ może wydarzyć się coś zupełnie niespodziewanego. Na przykład mecz nie odbędzie się z powodu wybuchu wulkanu na Islandii, uniemożliwiającego przybycie drużyny gości pod Wawel. Jesteś trenerem albo sędzią? Znasz wynik jutrzejszego meczu? Idziesz do bukmachera. Stawiasz i wygrywasz. Trener może mieć kłopoty, gdy ktoś zauważy i domyśli się, jaka gra tu jest grana. Dlatego: Lepiej nie chodzić osobiście, tylko podzielić się kasą ze wspólnikiem. Zasada mówiąca, że wygrywa ten, kto zna wynik, obowiązuje na giełdzie. Tam przede wszystkim. Nie dorównam Jackowi Londonowi, który w mistrzowski sposób opisywał takie przypadki. Ograniczę się do podania autentycznego przykładu z czasów Wielkiego Kryzysu lat 30. Wypuszczono wtedy na Giełdę przy Wall Street akcje firmy, która nic nie posiadała i nic nie produkowała ani nie świadczyła żadnych usług. Właściciele tej firmy kupowali i sprzedawali sami sobie jej akcje, płacąc za nie coraz więcej. Ty do mnie. Ja do ciebie. Jak w Piłce Kopanej. Notowania firmy stale rosły. Właściciele czekali na naiwnych. Gdy pojawiło się zainteresowanie chytrusów, którym wyszło, że firma znowu przebije linię wsparcia i na jej akcjach będzie można zaraz zrealizować zyski, właściciele wszystko sprzedali i zrobili wielką kasą. Gacie opadły i ukazała się (...). Dziś na giełdzie nie można mieć firmy, która nic nie produkuje, nic nie posiada i nie świadczy żadnych usług, ponieważ po tym wypadku przy pracy wprowadzono nowe przepisy dławiące działanie niewidzialnej ręki rynku. To była robota tego cwaniaka Keynes’a. Można jednak mieć na giełdzie firmę, która prawie nic nie produkuje, prawie nic nie posiada i prawie nie świadczy żadnych usług. Firma taka zgodnie z zasadami jest warta tyle, ile za nią dają. Jej cena może iść ostro w górę... i czekać na frajerów. Ty do mnie. Ja do ciebie... Ty do mnie. Najlepszy biznes jest na giełdzie walutowej. Wystarczy wiedzieć, jaki będzie jutro kurs złotówki. Jak to zrobić? No problem! Jeżeli dwa solidne (zasobne) fundusze emerytalne umówią się, że będą od siebie kupowały i sprzedawały franki, funty albo złotówki, to...Ja kupuję od ciebie. Ty kupujesz ode mnie i czekamy na naiwnych chytrusów. Kurs zatańczy przepięknie i będzie kasa dla amerykańskich emerytów, a prezesom również bida nie zajrzy do oczu. Tylko żeby ktoś nie pomyślał, że ta zasada nie dotyczy złota, srebra i platyny. Trenerom drużyn piłkarskich, sędziom i zawodnikom nie można polecać pewnych na sto procent wygranych na giełdzie walutowej. Powinno im wystarczyć, że czasami znają wyniki zawodów ligowych z kilkudniowym wyprzedzeniem. Adam Jezierski ..

Mati 2016-06-26

@Darek 
O jakiej książce Jacka Londona mówisz? Chodzi mi o to mistrzowskie opisywanie takich przypadków.

Sofronoff 2016-07-01

Czym ta platforma do handlu złotem/srebrem będzie różniła się od Allegro, OLX, Sprzedajemy itd. (jak INNOWACYJNIE kojarzyła kontrahentów), to ja chciałbym wiedzieć...

Dodaj komentarz...

Jan Fijor

Współzałożyciel szkoły biznesu ASBIRO, przedsiębiorca i podróżnik, który w czasie stanu wojennego wyemigrował do Stanów Zjednoczonych, gdzie spędził 17 lat. Były barman, pośrednik nieruchomości, agent ubezpieczeniowy i makler. Obecnie, oprócz działalności w szkole ASBIRO, zajmuje się publicystyką oraz jest właścicielem wydawnictwa Fijorr Publishing.

Prowadzi audycję na żywo Jan Fijor zaprasza w którym przedstawia punkt widzenia przedsiębiorcy. W środy o 21.00

Inne audycje tego autora:
Więcej audycji...Nie kupuj baryłek ropy (tylko alkoholu) (28) - 10 miesięcy temu


Debata Janka z liberałem Łukaszem (8) - 11 miesięcy temu

O tym, co piszecie w komentarzach (12) - 11 miesięcy temu


O RODO i akceotacji ciasteczek (4) - 11 miesięcy temu

Jak zostać Bogatym. (8) - ponad rok temu

Jak się bogacić? (18) - ponad rok temu

Bieda polskich wolnościowców (7) - ponad rok temu

Listy, obyczaje i finanse. (2) - ponad rok temu

Jak poprawnie oszczędzać (14) - ponad rok temu

O pożydowskim mieniu bezspadkowym (7) - ponad rok temu
Czy dopłacać do frankowiczów? (19) - ponad rok temuObligacje dla debili (5) - ponad rok temuCzy Janek oddałby 500 plus? (12) - ponad rok temu


Dlaczego USA czeka upadek? (19) - ponad rok temu

40 lat i fajrant! (27) - ponad rok temu

Pomysły na biznes w Hiszpanii (6) - ponad rok temu


Rekordowo krótki odcinek (3) - ponad rok temu

Mocz to moc (11) - ponad rok temu

Jest gorzej, niż myślałem (11) - ponad rok temu


Wystarczy języczek u wagi (8) - ponad rok temu

Jak mieć nosa do nieruchomości (14) - ponad rok temu

O strajku nauczycieli (20) - ponad rok temu

Wady i zalety UK (13) - ponad rok temu


Anarchokapitalizm według Janka (10) - ponad rok temuŻydzi, nieruchomości i dolary (15) - ponad rok temu


Pełzająca detronizacja dolara (2) - ponad rok temu

Wychodzimy jak palanty! (3) - ponad rok temu

Ostatnia noc dyktatury w Wenezueli? (18) - ponad rok temu

Janka porady na nadwagę (13) - ponad rok temu

Polakom brakuje ciekawości (11) - 2 lata temu


Jan Fijor - Listy (1) - 2 lata temuJan Fijor - Komu ufa Janek? (13) - 2 lata temu
Jan Fijor - Śmieci i Japonia (2) - 2 lata temu

O wyższości gór nad morzem (11) - 2 lata temu

Ile jest ASBIRO w ASBIRO? (4) - 2 lata temuJan Fijor - Powrót ze Stanów (1) - 3 lata temuJan Fijor - A to lewak jeden (21) - 3 lata temu


Jan Fijor - Salam alejkum (20) - 3 lata temu


Jan Fijor - Syndrom Korwina (37) - 3 lata temu

Jan Fijor - Mordujecie dzieci (43) - 3 lata temu

Jan Fijor - Totalitaryzmek (19) - 3 lata temuJan Fijor - Ekonomia Zdrowia (9) - 3 lata temu
Amerykański fiskus a Polacy (11) - 3 lata temu
Jan Fijor - Trump coś kręci (24) - 3 lata temu

Jan Fijor - Czytamy Misesa (8) - 3 lata temu


Jan Fijor - Wolność (104) - 3 lata temu

Ryanair i LOT to naciągacze (21) - 4 lata temu

Jan Fijor - Imigranci (20) - 4 lata temu
Jan Fijor - Delta? Nie latam (7) - 4 lata temu


Jan Fijor - Milion plus (17) - 4 lata temu


Jan Fijor - Wolny monopol (22) - 4 lata temu

Jan Fijor - Prezydenci USA (13) - 4 lata temu
Jan Fijor - Telenovela (7) - 4 lata temu

Jan Fijor - Raport z Liberlandu (19) - 4 lata temu


Jan Fijor - Trumpy i Hilarie (3) - 5 lata temu

Jan Fijor - Trumpy i Hilarie (7) - 5 lata temu

Wielki szwindel na mieszkaniach (19) - 5 lata temu


Jan Fijor - Szarańcza w Malawi (20) - 5 lata temu
Jan Fijor - TRUMP (34) - 5 lata temuJan Fijor - Skok na OFE 2.0 (29) - 5 lat temuJan Fijor - Jak w grudniu 81 (40) - 5 lat temu

Komu Kaczyński zrobi dobrze? (23) - 5 lat temu

Jan Fijor - Silk Road (14) - 5 lat temu

Obsługa klienta wg Janka (19) - 5 lat temuBierzcie zasiłki (31) - 5 lat temuJan Fijor - Wybory (19) - 6 lat temu


Nie ma gotówki i nie będzie (24) - 6 lat temuJan Fijor - Jak umarł Tuwim (11) - 6 lat temu
Jan Fijor - Franek (14) - 6 lat temu


Jan Fijor - Putin Austriakiem? (18) - 6 lat temu

Jan Fijor - Lekcja historii (14) - 6 lat temu
Jan Fijor - Motywy (30) - 6 lat temuJan Fijor - Złoto (9) - 6 lat temu
Prywatyzacja wg Janka Fijora (14) - 7 lat temuWolny rynek — wprowadzenie (38) - 7 lat temu

Jan Fijor - Buthan (17) - 7 lat temu


Jan Fijor - Łukraina (18) - 7 lat temu


Nakręcony prywatyzacją (52) - 7 lat temu


Słuchacz w długach (30) - 7 lat temu

Jan FIjor - Rock and Roll (15) - 7 lat temu

Jan Fijor - Dyskryminacja (27) - 7 lat temuBitcoin to tylko zabawka! (89) - 7 lat temu

Bardzo smutny Janek (47) - 7 lat temu

Wywiad z Markiem Klugmannem (40) - 7 lat temu

Rzecz o kontroli czynszów (14) - 7 lat temu

Janek zbankrutował (20) - 7 lat temu


Blacha wie co mówi (37) - 7 lat temu

Fijor idzie w politykę (37) - 7 lat temu

Ostro (64) - 7 lat temuBanki, samochody, podręczniki (28) - 8 lat temu


Służba zdrowia za oceanem (22) - 8 lat temu

Czy okienko blokuje kolejkę? (65) - 8 lat temuCzy alkoholik jest racjonalny? (61) - 8 lat temu


Czym jeździ milioner? (21) - 8 lat temu

Jan Fijor - Jak wybieram akcje (15) - 8 lat temu


Jan Fijor - Emeryty (40) - 8 lat temuJan Fijor - Kto mi wisi? (58) - 8 lat temu

Na co nam służby specjalne? (17) - 8 lat temu


Jan Fijor - Geje są jak SB (50) - 8 lat temu

Jan Fijor - O dwóch burakach (20) - 8 lat temu

Jan Fijor - Długi (118) - 8 lat temu


Bogaty może dłużej (48) - 8 lat temuCo Janek zrobił z ogórkami? (37) - 8 lat temu
Jan Fijor - SKOK (15) - 8 lat temuJan Fijor - Rozmowy na Jetlagu (19) - 8 lat temu


Jan Fijor - Ja się wycofuję (20) - 8 lat temu


Robimy gospodarstwo? (70) - 8 lat temuJan Fijor - Wyjazdy (53) - 8 lat temu

Jan Fijor - Broni Amber Gold (78) - 9 lat temu


Jan Fijor - W kraju dziadów (27) - 9 lat temu
Jan Fijor - Oba maży da (30) - 9 lat temu

Jan Fijor - Karty kredytowe (19) - 9 lat temuJan Fijor - pośrednicy (23) - 9 lat temu


Czy celnicy to kretyni? (23) - 9 lat temu

Jan Fijor - Unikać euro i eko (26) - 9 lat temu

Jan Fijor - Knajpy w Zakopanym (29) - 9 lat temu
Jan Fijor - Powrót z Azji (15) - 9 lat temuJan Fijor - dochód pasywny? (21) - 9 lat temu


Jan Fijor - Putinizacja (38) - 9 lat temu

Jan Fijor - To już 6,12 (26) - 9 lat temu


Jak sprzedawać dom? (20) - 9 lat temu

Boeing, monopol i korupcja (52) - 9 lat temu


Oburzeni (11) - 9 lat temu


Książki ekonomiczne (21) - 9 lat temu

Podatek Buffeta (8) - 9 lat temu

Dlaczego nas nie lubią? (32) - 9 lat temu

Portugalia (17) - 10 lat temu

Wy ćwoki (15) - 10 lat temu

Jan Fijor: Czy brać kredyt? (4) - 10 lat temu


Przygody Janka w Rosji (10) - 10 lat temu

Co tam w Norwegii słychać (38) - 10 lat temu


Jak nauczyć się pracowitości (12) - 10 lat temu

Jan Fijor o gejowych (50) - 10 lat temu

Jan Fijor o pracy po maturze (39) - 10 lat temu


Co boli Janka F.? (14) - 10 lat temu


Fijor zatrzymany w Kolumbii (11) - 10 lat temu


Kto to jest biedny człowiek (18) - 10 lat temu

Kto to jest człowiek biedny (6) - 10 lat temu


Żona milionera (10) - 10 lat temu
Trochę afryki trochę Ukrainy (4) - 10 lat temu

Afryka Afryka (27) - 10 lat temu

Czego nie wiem Janek Fijor (9) - 10 lat temu

Trochę o policji i emeryturach (11) - 10 lat temu

Janek o szpitalach (7) - 10 lat temuDalsze relacje z Kaliforni (17) - 10 lat temu

Fijor w Californi (17) - 10 lat temu


Prawo spadkowe (6) - 10 lat temu

Się SANEPIDowi oberwało (9) - 10 lat temu
O wyborach w ameryce (21) - 10 lat temu

O gatunkach, które wymierają (14) - 10 lat temu

Etyka w dopalaczach i przemycie (10) - 11 lat temuO "wygranych" na loterii (15) - 11 lat temu

Służba zdrowia ciąg dalszy (26) - 11 lat temu


O Krzyżu, podatkach i ludziach (26) - 11 lat temu

Państwowe akcje (20) - 11 lat temu

Postaw urzędnika przed sądem! (34) - 11 lat temu

Ubezpieczalnia pilotów TV (2) - 11 lat temu

Jan Fijor o USA (33) - 11 lat temu

Jak uniknąć płacenia ZUS-u? (7) - 11 lat temu

A dzisiaj polecamy:
 align="center">
Program sponsorują:

Księgowość online - - 20.00
Szkolenie przedłużanie rzęs Kraków... - - 20.00
Sklep z zabawkami dla dzieci Rzeszów... - - 20.00
Drabiny producent aluminiowe drewniane - - 20.00
zarabianie w internecie - - 20.00
ubezpieczenia na życie nowy sącz szkolenia bhp - - 20.00
Konrad - - 25.00

Możesz i ty zasponsorować >>>

Promuj radioWydrukujDaj komuś ulotkęChcesz prowadzić audycję?Kontakt