Facebook
Podpis:
Numer GG:
KonteStacja.com - radio ludzi wolnych Cyber Forces
Pon
21:00
Wydanie Główne
Wto
21:00
audycja odwołana
Słuchaj radia
Wydanie Główne (1)
przedwczoraj
90% Kontestacji będzie zaorane
O przebudowie strony i nowych możliwościach nadawania video. Nowi goście. Jakie jest miejsce KS? Polacy nie wierzą w podatek cukrowy. Kary za brak płacy minimalnej w transporcie. Kobiety...
Myśleć jak przedsiębiorca
3 dni temu
HISTORIA PEWNEGO SUKCESU.
„Zamiast gadać o faktach, opowiadaj ludziom historie! Fakty nikogo nie interesują, to historie sprzedają.” Tak uczył mnie dawno temu jeden z moich mentorów. W związku z tym chciałbym...
Skorzystaj z naszych projektów:

▸ Wolny Rynek - w liczbach
▸ Emigrujesz - posłuchaj najpierw
▸ KontestKino - filmy na wieczór
▸ Poważny kryzys - napisz

Audycja: Wydanie Główne 2016-10-04

Na chuja nam dzietność?

Nadający: Marcin Hugo Kosiński i Marek Zemsta

Czy dzieci potrzebne są nam czy ZUSowi? Sejm o koniach. Gdzie biją emerytów? Trochę o CETA i czarnym proteście.

KOMENTARZE

Remol 2016-10-04

Sprawdziłem dla pewności treść projektu, którego dotyczył czarny protest i przyznaję się do błędu - zgodnie z nim nieważne będą punkty 4a, 4b i 4c ustawy o planowaniu rodziny, przy czym pierwszy podpunkt 4a brzmi następująco: 
 
"1. Przerwanie ciąży może być dokonane wyłącznie przez lekarza, w przypadku gdy: 
1) ciąża stanowi zagrożenie dla życia lub zdrowia kobiety ciężarnej, 
2) badania prenatalne lub inne przesłanki medyczne wskazują na duże prawdopodobieństwo ciężkiego i nieodwracalnego upośledzenia płodu albo nieuleczalnej choroby zagrażającej jego życiu, 
3) zachodzi uzasadnione podejrzenie, że ciąża powstała w wyniku czynu zabronionego" 
 
Dodatkowo wprowadza się pojęcie dziecka poczętego i kar za jego uśmiercenie, przy czym nie ma nic o zakazie badań prenatalnych. Jest za to o środkach powodujących poronienie (wersja, którą wrzucił Hugo, jest jakaś okrojona, poniżej wklejam wersję, którą przedstawiła federacja ruchów ochrony życia). 
 
Ustawa o obecnym brzmieniu: isap.sejm.gov.pl/Download?id=WDU19930170078&type=3 
 
Projekt zmian w tym temacie złożony przez PFROŻ: glosdlazycia.pl

Piter 2016-10-04

Na pohybel dzietności jeszcze jeden argument. Jest taki kraj w realu nazywa się Kanada. Mniej więcej 30 x większy od Polski. A populacja ? Trochę mniejsza niż w Polsce. I jest to jeden z lepszych krajów do życia. I co ciekawe tubylcy nie planują na siłę zaludnić ten teren. Owszem ktoś ma konkretny zawód typu inżynier, lekarz albo po prostu dobry fachowiec i chęć do pracy . Czemu nie - wymiana genów jeszcze nikomu nie zaszkodziła ) 
 
A swoją drogą Państwo Polskie w swoich początkach liczyło około 300 do 400 tysięcy ludzi - źródła różnie podają ale nie więcej. A były to czasy dynastii Piastów czyli chluba i duma dzisiejszych prawicowców/narodowców . 
 
Pytanie czy obecnie możemy zwiększać populacje na świecie bez końca ? Jeżeli nie znajdziemy innych planet z przyjaznymi warunkami (i sposobem dotarcia do nich) to na pewno nie. Jak wyglądałoby życie na naszej planecie gdyby za 100 lat zamiast 7 miliardów ludzi było ich 70 ? Owszem dzisiaj mamy jeszcze spore tereny które mogą być zaludnione ale myśląc do przodu co będzie jak je zaludnimy. Powiemy im wyp... na inną planetę ?  
 
Jedno jest pewne: ilość ludzi na świecie się ciągle zwiększa i końca tego nie widać. Możemy iść w zawody z muzułmanami ale to droga do nikąd. Być może właśnie zachodni styl życia czyli - mam tyle dzieci na ile mnie stać aby im zapewnić dobre warunki jest swego rodzaju "samoregulacją ". `Niestety socjal w Europie Zachodniej działa odwrotnie - "muslimy" mają full dzieci bo państwo musi ich dotować ! Czyli trzeba znieść socjal , oczywiście ubezpieczenia emerytalne również , jednym słowem państwo minimum . Jak tego nie zrobimy to zapewne czeka nas katastrofa .

Bezimienny 2016-10-05

nml

Marcin Banach 2016-10-05

www.zus.pl 
 
Emerytura obywatelska zbliża się, warto zauważyć że najbardziej płaczą nad bankructwem ZUS-u ci, którzy w obecnym systemie mają przywileje czyli sędziowie, mundurówka itp. 
 
Nie rozumiem podejścia prowadzących skoro Polacy chcą ZUS-u to nie lepszy byłby system mieszany ten co chce płaci na ZUS i korzysta z tego systemu ten co nie chce nie płaci - dlaczego tzw prawicowe środowiska tak uparcie chcą likwidacji ZUS-u wbrew ludziom i na starcie się eliminują z jakiegokolwiek poparcia większej ilości ludzi? 
 
Nie lubię też tego liberalnego podejścia do demografii. 
https://www.youtube.com

Karina 2016-10-05

Jak łatwo mężczyznom przychodzi wyzywanie kobiety od głupich lasek i debilek, choć samemu nie potrafi się porównać zapisów. 
Gdyby zamiast za aborcję, więzienie groziło za zidiocenie, powinni Panowie iść protestować...  
Choć mam nadzieję, że to tylko chwilowe.

wierny słuchacz 2016-10-05

Mam wrażenie, że niedoceniacie(Marek i Piter) wartości ostatecznego zasobu jakim jest ludzkość. Może to mięć związek z tą optyką która karze nam postrzegać ludzi jako konsumentów którzy żyją tylko by żreć(i życ ( ; ) ale przeciez kazdy człowiek to też twórca, potencjalny wynalazca.  
Po drugie chce podkreślic, że długoterminowe prognozy(krótkoterminowe przewidują wzrost do ok. 10 mln) posługujące się teorią przejścia demograficznego, przewidują spadek urodzeń i ogólnie ilości ludzi na świecie w skali całego świata. To nie jest tak że grozi nam przeludnienie, ale przeciwnie - starzenie i wymieranie. Grupy etniczne które teraz są najdzietniejsze tez kiedyś prawdopodobnie przestaną takie być i wtedy będziemy musieli liczyć na imigrantow... z Marsa? Na robotów, klony? Trudno powiedzieć, czy ludzkość zdoła przetrwać zestrzenie się, być może to jest przeznaczenie ludzkości,a być może - przez brak dostatecznej selekcji naturalnej - staniemy się zagrożonym gatunkiem. 
Nawet jeśli ilość ludności na świecie zwiększyłaby się do kilkudzisięciu miliardów czy więcej - pamiętajmy, że te kilkadziesiąt miliardów produkowałoby znacznie więcej niż obecne 7 miliardów generując większy popyt na zywność i zaspokojenie wszystkich innych potrzeb, a dzięki temu możnaby zasiedlać bardzo nietypowe "tereny" włacznie z oceanami, podziemiami coraz wyższymi konstrukcjami...i wreszcie przestrzenią pozaziemską(terraformowanie Marsa itd.) 
 
Nie podoba mi się też to niedocenienie dzietności. Dla mnie jest to częściowo podejście w imię hasła "po nas choćby potop". Pełna zgoda co do ignorowania ZUSu, znoszenia barier w migracjach(jednak z zachowaniem prywatnego prawa do wykluczenia). Wiem, że można być kosmopolitą i nie dbać o przyszłość swojej grupy etnicznej, myśle jednak, że jest jakaś wartość w zachowaniu ciągłości biologicznej, pozostawieniu przodków którzy przechowają pewien zestaw zasad, kultury i tradycji(wieem jak się krzywi Hugon na dźwięk tego słowa, ale może kiedyś zmieni zdanie ( ; ). W jakiś szowinistyczny, sentymentalny sposób nie pałam entuzjazmem na myśl o Krakowie, czy Warszawie zamieszkałych w 90% przez potomków roznej masci Azjatow i przybyszów z Afryki

wierny słuchacz 2016-10-05

błąd: średnioterminowe prognozy o ile wiem przewidują wzrost ludności w skali świata do ponad 10 mld - potem spadek

busy 2016-10-06
Piter 2016-10-06

@wierny słuchaczu . Jeżeli założymy że dalej mamy się rozmnażać w tempie jak azjaci/afrykanie to nie widzę argumentu dlaczego liczba ludności ma spadać po osiągnięciu 10 miliardów ? 
 
Realna przyczyna spadku urodzin w krajach wysoko rozwiniętych to fakt iż ludzie wolą poświęcać swój czas na rozwijanie swoich pasji czy po prostu zarabianiu $$$ ) . 
Już pierwsze dziecko oznacza spory dyskomfort - mniej (albo w ogóle) czasu na imprezy, swoje zainteresowania, znacznie większe wydatki i mniejsze zarobki (nie mówiąc już o mamach ale tatusiowie w pierwszym roku po narodzinach to zdecydowanie kiepscy pracownicy ). 
Drugie dziecko to już nie lada wyzwanie, a trzecie i kolejne oznacza że albo udało ci się w biznesie i masz worek $$$ albo...liczysz na socjal i olewasz swój poziom życia. 
Tak to wygląda np w Europie a w krajach gdzie jest bieda wszyscy olewają to czy ich stać na dzieci czy nie bo i tak żyją w kiepskich warunkach. Mają liczne potomstwo bo niewiele w niego "inwestują", a zamiast niańczenia do trzydziestki może nawet parę groszy do domu przyniesie. Na tym mniej więcej polega "fenomen" wysokiej dzietności w tych krajach. 
 
Może trzeba brać przykład z natury. Ptak czy inne zwierze nie zakłada rodziny nie mając swojego gniazda i odpowiednich warunków. A człowiek owszem.  
 
Co do przybyszów z innych krajów to przekaz musi być jeden. Zero pomocy socjalnej i albo utrzymasz się sam albo odpływaj do swojego kraju. Pamiętam że za PRLu emigracja na zachód była kojarzona oprócz profitów z ciężką pracą w tym raju. Ciężką bo u nas niejeden się opierdalał i nie wiedział jak wygląda normalna praca. Ale naszym rodakom to nie przeszkadzało. Takie standardy powinny obowiązywać właśnie teraz.

wierny słuchacz 2016-10-06

Ja nie robię takiego założenia - napisałem, że azjatów i afrykanów też dotknie przejście demograficzne - zresztą już sie to zaczyna.

Bezimienny 2016-10-10

Ktos tu jednego nie zrozumial - moze i demografia rosnie... ale nie polakow xD ja tez mam w dupie dzietnosc... wszystkich innych

RAdesign 2016-10-11

bosh... GMO... 
 
- po 1 monopole nasienne są narzucane siłowo.  
rolnicy NIE MOGĄ sami wybierać sobie tego, co zasieją. 
nie mogą. 
muszą kupować w monopolach. 
tam są tylko wybrane nasiona. tylko monopolistów. 
 
- po 2 korporacje forsują zakaz oznaczania produktów. zakaz informacji. 
po ciężkiej batalii wolnościowego stanu Vermont udało się zaprowadzić informację o GMO.....tylko w postaci kodów QR 
 
- po 3 patentowanie. jakikolwiek przypadek skażenia innych upraw GMO daje preteksty do spraw sądowych. 
doświadczenie pokazuje, że korporacje zawsze wygrywają te procesy i są w stanie zniszczyć samodzielnych rolników. 
 
nie rozumiem, jak ktokolwiek nazywający się "wolnościowcem" może wspierać faszystowskie monopole.......

Andrzej 2016-10-12

CETA - gdyby chodziło jedynie o zniesienie ceł między UE a Kanadą nikt by słowa złego, poza lewakami, na temat tej umowy nie powiedział, To tyle ...

Dodaj komentarz...

Marcin Hugo Kosiński i Marek Zemsta


Libertarianin. Przedsiębiorca. Dziennikarz.

Właściciel radia KonteStacja. Od ponad 12 lat, propagator wolności słowa, nieszablonowego podejścia do własnego życia i kreatywnej edukacji.

Założyciel newslettera Ideoskop.pl mówiącego o niebabalnych pomysłach na biznes, które ktoś gdzieś wdrożył w życie oraz platformy edukacyjnej Edukatorium.pl dla osób przedsiębiorczych.

A do tego jeszcze bloger w Kosinski.IT

Prowadzi audycję na żywo Wydanie Główne od której się wszystko zaczęło. Jest wciąż główną pozycją rozgłośni. Niebanalne tematy i ciekawi goście. W poniedziałki o 21.00


Medale:

Prowokator miesiąca
złoty!
Inne audycje tego autora:

90% Kontestacji będzie zaorane (1) - przedwczoraj


Kolory Kwarantanny Narodowej (3) - 2 tygodnie temu


Czy można protestować w kościele? (4) - 4 tygodnie temu

Unikaj szpitali (7) - 5 tygodni temu

Pościg za ludzmi bez maski (1) - 6 tygodni temu

Więcej audycji...
25 lat i 48 mln kary do zaplaty (2) - 7 tygodni temu

Nauczyciele uciekają (6) - 8 tygodni temuNiskie podatki już były (15) - 3 miesiące temu

Czy trzeba nosić maseczki? (13) - 3 miesiące temu

Male i duze państwa autorytarne (4) - 4 miesiące temu


Strzelać czy resocjalizować? (2) - 4 miesiące temu

Mieszkania za 50% ceny (1) - 4 miesiące temu


Nie bedzie nowych podatków! (2) - 5 miesiące temu

Bitwa o wozy rozstrzygnięta! (4) - 5 miesiące temu

Młodzi Gniewni o wyborach - 5 miesięcy temu

Czy LGBT to ludzie? (5) - 5 miesięcy temu

Dotacji w lipcu nie będzie (1) - 6 miesięcy temu

Czy policjanci się wstydzą (1) - 6 miesięcy temu

Nowy (nie)podatek od smartfonów (3) - 6 miesięcy temu

Gazem w przedsiębiorców - 6 miesięcy temu

Węgiel jest święty (1) - 7 miesięcy temu

W co mają inwestować normiki? (12) - 7 miesięcy temu

W szpitalach nie ma kolejek (4) - 7 miesięcy temu

Zagrajmy w grę (2) - 7 miesięcy temu

Turkmenistan pokonał wirusa! - 8 miesięcy temu


Jestem na kwarantannie! (1) - 8 miesięcy temu

Dlaczego nie warto #zostawaćwdomu? (5) - 8 miesięcy temu

Jak zarobić na koronawirusie? (2) - 9 miesięcy temu

Kupujcie makaron - coronavirus u bram (2) - 9 miesięcy temu


W Niemczech bieda! - 9 miesięcy temu

Nauczyciele zarabiają za mało! (2) - 10 miesięcy temu

Bądź patriotą, nie umieraj na rozkaz (6) - 10 miesięcy temu

Byle by przeżyć (2) - 10 miesięcy temu


Bezpłatna komunikacja może być droga (4) - 11 miesięcy temu


Rząd Cię szybko uzdrowi (1) - 11 miesięcy temu

Idzie drożyzna (2) - 11 miesięcy temu

Polacy nie zasługują na prywatność? (1) - 11 miesięcy temu

Muzeum z najwyższej półki (1) - 11 miesięcy temu

WK nareszcie wchodzi na giełdę! - 11 miesięcy temu

Kiedy ojczyzna wzywa! (2) - ponad rok temu


Hugo zostaje kurem domowym (3) - ponad rok temu

Kto nas będzie leczył? (4) - ponad rok temu


Polską rządzą emeryci i rolnicy (6) - ponad rok temu


Siłownia w domu i w zagrodzie (6) - ponad rok temu

Francja wprowadza ACTA2 (3) - ponad rok temu
Czy to koniec wolnego Hong Kongu? (1) - ponad rok temu

10 groszy za indyka (1) - ponad rok temu

YT wciąż jest najlepszy? (3) - ponad rok temu

wRealu24 niesłusznie skasowane! (3) - ponad rok temu

Oddaje500plus chellange! (13) - ponad rok temu


Kontestacja ma juz 10 lat! (2) - ponad rok temu

Bodnar broni zbrodniarza? (2) - ponad rok temu

Uwaga urzędniczy bełkot (3) - ponad rok temu

Lobby alkoholowe znowu wygrało (4) - ponad rok temu

Czy wolnościowiec może brać 500+? (12) - ponad rok temu

Film Sekielskiego bije rekordy (18) - ponad rok temu

Korki drogowe nie są takie złe (3) - ponad rok temu

Seks w krzakach czy w samochodzie? (2) - ponad rok temu

Czy będą matury? (1) - ponad rok temu


Wydanie specjalne w pociagu PKP (2) - ponad rok temu

Homoseksualiści do wiezienia (3) - ponad rok temu

Flaszka prawem, nie towarem (1) - ponad rok temu

Niech już nas w końcu skażą (12) - ponad rok temu

ROI z obywatela (9) - ponad rok temuCzy Taśmy Kaczyńskiego to lipa? (4) - ponad rok temu

Bezrobotni zostana abstynentami (4) - ponad rok temu

Czy Adamowicz musiał zginąć? (9) - ponad rok temu

Emigranci psują nasze dzieci! (7) - ponad rok temu

Kiedy można zabić intruza? - ponad rok temu

Magiczne szable i tarcze (1) - ponad rok temu


Kto zaorał Hugo? - ponad rok temu

Kto ukradł nam Marsz? (1) - 2 lata temu


Twój głos nic nie znaczy (6) - 2 lata temu
Matka Boska Dotacyjna (9) - 2 lata temu

Ile kosztuje dzwon? (4) - 2 lata temu

Rozwody przez internet - 2 lata temu


Jedzenie można wyrzucać (6) - 2 lata temu


RODO nie jest potrzebne! (2) - 2 lata temu


Wytrychy na cenzurowanym (4) - 2 lata temu

Autostopem na Kitaj (2) - 2 lata temu


Zdrajcy sprawy (4) - 2 lata temu
Taxi zamiast PKS (4) - 3 lata temu

Jedna miska na 10 kobiet (6) - 3 lata temu


Nie daj sie golić za muzykę (3) - 3 lata temu


Każdy w końcu umrze (2) - 3 lata temuZnajdź swojego alfonsa (11) - 3 lata temu

Zabić czy usunąć? (7) - 3 lata temu

Jak zostać Dworcem? (1) - 3 lata temuJak pędzić bimber (10) - 3 lata temu

Czy bańka już pękła? (8) - 3 lata temu

Małżeństwo się nie opłaca (20) - 3 lata temu

Nowy, legalny hazard (2) - 3 lata temu

Złodzieje ciepła atakują (18) - 3 lata temu

ZUS nie chce 5 mld (2) - 3 lata temu

Black Friday po polsku (4) - 3 lata temu

Nowy próg podatkowy (11) - 3 lata temu

Wszyscy jestesmy zlodziejami (5) - 3 lata temu


Koniec polskich spółek w UK? (1) - 3 lata temu

Za tanie linie lotnicze (8) - 3 lata temu

Jak omijać kontrolę państwa (9) - 3 lata temu

Kto blokuje zakup kryptowalut? (5) - 3 lata temu

Ile zapłacisz za nowe seriale (5) - 3 lata temu


O jedna wyplatę mniej (3) - 3 lata temu


Wolnościowcy upadają (13) - 3 lata temu
A klientów mamy w nosie (1) - 4 lata temu

Za co lubię Unię Europejską (18) - 4 lata temu

Czy wziąłbyś order? (22) - 4 lata temuTwoje hasła są za słabe! (6) - 4 lata temu

Niemcy cenzurują internet (4) - 4 lata temu

Do apteki dopłyniesz wpław (7) - 4 lata temu


Wywiad z terrorystą (34) - 4 lata temu


Kto spekuluje masłem? (3) - 4 lata temu

Czy Asbiro to sekta? (12) - 4 lata temu

Czy chciałbyś tyle zarabiać? (15) - 4 lata temu
Lewak zmusza do picia wódki (9) - 4 lata temuChcę sprzedać nerkę męża! (45) - 4 lata temu


No to nacjonalizujemy hazard (4) - 4 lata temu

Warto być biednym (8) - 4 lata temu

Czy Kościół kradnie? (5) - 4 lata temu
Na chuja nam dzietność? (13) - 4 lata temu

Polska skazała terrorystę (6) - 4 lata temu
Do czego prowadzi socjalizm? (5) - 5 lata temuBandyta, ale polski bandyta (13) - 5 lata temu

Urzędnik przy każdym dziecku (7) - 5 lata temu

Jak unikać długów? (1) - 5 lat temuBluzgi, bluzgi, bluzgi... (20) - 5 lat temu

Znamy wyniki wyborów (21) - 5 lat temu


Majonezowi mówimy NIE (16) - 5 lat temu

Koniec z handlem dziećmi (10) - 5 lat temu

Ujawniamy prawdziwego trolla (3) - 5 lat temu


"Te wybory to przełom" (24) - 6 lat temuPo co mieszkać w Polsce? (11) - 6 lat temu

Hugo w Business Misji (6) - 6 lat temu
Jak nie płacić mandatów? (4) - 6 lat temuObalamy mity nt. energetyki (43) - 6 lat temuCzy alimenty powinny istnieć? (29) - 6 lat temu
Możesz jeździć na gapę (10) - 6 lat temuKorwinowsko i emigracyjnie (14) - 6 lat temu


Dlaczego tutaj jest tak drogo? (13) - 7 lat temu

Górnicy mordują ludzi (19) - 7 lat temu

Wolni ludzie się nie żenią (12) - 7 lat temuPrzepracowała 17 lat w ZUS-ie (23) - 7 lat temu


Czy Owsiak kradnie? (26) - 7 lat temu

Czy Żydzi są terrorystami? (18) - 7 lat temu


Jak zabrać 15 milionów? (42) - 7 lat temu


Jak wygrać 24 MacBooki (17) - 7 lat temu
Ile dałbyś za dziecko? (25) - 7 lat temu


Jak kraść? (49) - 7 lat temu


Opodatkujmy rowerzystów (32) - 7 lat temu

Ja zawsze chcę pić... (18) - 7 lat temu

Jak zabić krowę? (46) - 8 lat temuJak wycenić dziecko? (9) - 8 lat temu

MLM to ściema (67) - 8 lat temu

Dupy z Wykopu (40) - 8 lat temuCzy Polacy to kapusie? (44) - 8 lat temu


Kontestatorskie życzenia (6) - 8 lat temu
Czy na taką partię czekamy? (30) - 8 lat temuCzy rolnicy nas okradają? (43) - 8 lat temu

Jak manipulują media? (12) - 8 lat temu


Nietypowe lekarstwo na kaca (5) - 9 lat temu

Korporacje są wyzyskiwane! (23) - 9 lat temu


Wódka czy panienki? (19) - 9 lat temu


Jak nie płacić mandatów? (12) - 9 lat temu


Martin: Jak rzuciłem etat? (27) - 9 lat temu

Gdzie są nasze pieniądze? (13) - 9 lat temu

Squatter przejmuje audycję! (44) - 9 lat temu


Jak się wykańcza firmy (6) - 9 lat temu


Panie, jak protestować? (31) - 9 lat temu

ACTA samo zło (87) - 9 lat temu
ZUS jako partner biznesowy (13) - 9 lat temu

Naloty na graczy (17) - 9 lat temu


Wieczór powyborczy (61) - 9 lat temu

Wręcz przeciwny tygodnik (46) - 9 lat temu
Ile powinien zarabiać poseł? (14) - 9 lat temu


Cała prawda o szczepieniach (22) - 9 lat temu

Nie bądź Jeleniem! (12) - 9 lat temu


Przemyt to grzech! (39) - 10 lat temu

Sześciolatki do szkoły? (68) - 10 lat temuNowe podatki Unii Europejskiej (23) - 10 lat temu

Krągły fetyszyzm (38) - 10 lat temu


Frondo, nie idź tą drogą! (31) - 10 lat temuDemaskujemy manipulacje TVN (31) - 10 lat temuBereta LIVE 2/2 (68) - 10 lat temu

Bereta LIVE 1/2 (33) - 10 lat temuCzy lasy powinny być prywatne? (40) - 10 lat temu

Świat wg PARP godzina druga (7) - 10 lat temu


Dziękujemy ci Platformo (27) - 10 lat temu

Czy Windows jest zbyt drogi? (56) - 10 lat temuTa złodziejska prywatyzacja (36) - 10 lat temuTelewizja śniadaniowa (20) - 10 lat temu


Prawa posiadaczy broni (4) - 10 lat temu


Oszustwa na fotoradarach (6) - 10 lat temu


Jak robią nas w balona (33) - 10 lat temu
Czy media kłamią? (38) - 10 lat temu


Rób, do cholery, dzieci! (11) - 11 lat temu

Prawo do bycia skontrolowanym (1) - 11 lat temu
Dlaczego zarabiasz tak mało? (66) - 11 lat temu

KonteStacja pisze książkę (65) - 11 lat temu


ZUS emigruje do USA (15) - 11 lat temuTylko tutaj nie ma cenzury (32) - 11 lat temu


Jak ukraść dziecko? (9) - 11 lat temu

cHWDP reaktywacja! (12) - 11 lat temu

Martin o PKP w TVN (4) - 11 lat temuKrzyże w szkołach??? (23) - 11 lat temu

Wymyślamy partię idealną (5) - 11 lat temu


O buncie informatyków (8) - 11 lat temuUE powstała! (2) - 11 lat temu

Pilot pierwszego sezonu (5) - 11 lat temu

A dzisiaj polecamy:
 align="center">
Program sponsorują:

Wiercenie studni głębinowych Gorlice, Nowy... - - 20.00
Przemyslaw Teterycz - - 20.00
Blog technologiczny Wirtualny wojownik - - 20.00
wypełnianie płatnych ankiet na eankiety.pl - - 20.00
Agencja pracy Gorzów - Praca jako opiekun... - - 20.00
wypożyczalnia samochodów victoria nowy sącz - - 20.00
Montaż Anten Warszawa - - 20.00

Możesz i ty zasponsorować >>>

Promuj radioWydrukujDaj komuś ulotkęChcesz prowadzić audycję?Kontakt