Facebook
Podpis:
Numer GG:
KonteStacja.com - radio ludzi wolnych Cyber Forces
Pon
21:00
Wydanie Główne
Wto
21:00
audycja odwołana
Słuchaj radia
Wydanie Główne (1)
4 dni temu
90% Kontestacji będzie zaorane
O przebudowie strony i nowych możliwościach nadawania video. Nowi goście. Jakie jest miejsce KS? Polacy nie wierzą w podatek cukrowy. Kary za brak płacy minimalnej w transporcie. Kobiety...
Świat Kamila C. | Biznes | Wywiady
przedwczoraj
Sprzedaż online - Basia Piasek |#567
Basia Piasek Przedsiębiorca z 17 - letnim doświadczeniem w roli lidera i 10-letnim doświadczeniem korporacyjnym. Ostatnie 7 lat przeznaczyła na rozwijanie swoich firm, w których...
Skorzystaj z naszych projektów:

▸ Wolny Rynek - w liczbach
▸ Emigrujesz - posłuchaj najpierw
▸ KontestKino - filmy na wieczór
▸ Poważny kryzys - napisz

Audycja: Wydanie Główne 2016-10-11

1/7 handlu zostaje właśnie zabita, ale ...

Nadający: Marcin Hugo Kosiński i Marek Zemsta

... istnieją liczne wyjątki. Gdzie opłaca się zbudować kwiaciarnie? Jakie towary są zbyt dziwne, by kupić je w aptece? Sporo o biurokracji oraz o tym czy odchód jest przychodem czy dochodem

KOMENTARZE

Pcimek 2016-10-11

Jest mi obojętne czy będzie czy nie handel w niedzielę. Nie chodzę do marketów, nie kupuję w niedzielę. Ale czekam na te samobójstwa biznesmenów za dychę i upadające korporacje.

darek 2016-10-11

Jak ktos nie kupuje w markecie i tak zapłaci pośrednio za ograniczenie handlu - bo ceny wzrosną wszędzie.

k2i 2016-10-11

hej dajcie linka do tego sklepu internetowego w USA z tanimi fantami audio-video o ktorym owiliscie w okolicy 45minuty, pozdr

mgr inż. BlackEmperor 2016-10-11

Ja byłem w tym sklepie fizycznie. Nie próbowałem kupować online jeszcze. 
www.timesofisrael.com

Hugo 2016-10-11

AD 3.  
A poproszę https://www.bhphotovideo.com

Hugo 2016-10-11

O właśnie wspomniany sklep ma przerwę na dziś i jutro na Yom Kippur. 
 
Da się prywatnie? 
Da się.

Tomasz Tofil 2016-10-12

brzydzą sie zachodnim kapitalem, ale sami chcieli z niego korzystac. schizofrenia wisi w powietrzu... :-)

karolekk 2016-10-12

Może okazja do zbudowania online servisu na zakup jedzenia. 
Cos v stylu niedzielny-zakup.pl. 
V sobote ten servis przyjmie zamowienia na rogale, chleb.... i zostanie zapłacony. I v niedzele zostanie on dostarczony do klientów.

karolekk 2016-10-12

Może okazja do zbudowania online servisu na zakup jedzenia. 
Cos v stylu niedzielny-zakup.pl. 
V sobote ten servis przyjmie zamowienia na rogale, chleb.... i zostanie zapłacone. I w niedzele zostanie on dostarczony do klientów.

Piotrek ze wsi 2016-10-12

Rozwiązaniem 1 apteki w województwie będzie przynależność apteki do spółki, chyba nie zrobią obostrzenia, że 1 osoba fizyczna może posiadać udziały w 1 spółce, która ma aptekę w danym województwie.. chyba, że zakażą posiadania aptek spółkom, co jest całkiem możliwe patrząc na decyzję panującej nam socjalistycznej władzy (a może już tak jest?). 
 
Z trochę innej beczki: myślę,ze o PiSie powinno się mówić "komuniści", ponieważ jest to pojęcie, które bardziej przemawia do ludzi i które znają, nawet jeżeli nie jest w 100% adekwatne, a przecież komunista też może chodzić do kościoła. w Wenezueli bezsprzecznie jest komuna, co nie znaczy, że ten kraj musi optować za komuną międzynarodową, zatem PiS pasuje tu idealnie. "Socjalizm" nie ma w dzisiejszych czasach tak negatywnego oddźwięku, niestety dużo ludzi popiera socjal - w zakładach pracy są przywileje socjalne, 500+ jest powszechnie popierane. Jeżeli wolnościowy zaczęliby mówić na socjalistów "komuniści", to ci ostatni by sie wkurzyli, bo oni myślą,że są przeciw komunie i zaczęłaby się jakaś dyskusja, teraz bycie socjalistą to żadna hańba.

Remol 2016-10-12

Czy automaty i maszyny vendingowe też będą wyłączane w niedzielę? www.money.pl

Piter 2016-10-12

Lobby farrnaceutyczne chce sobie zrobić dobrze. Tak więc wszelkie spekulacje czy jest to logiczne czy dobre dla ludzi są bez sensu. Bo jeśli chce sobie zrobić dobrze i ma odpowiednie dojścia to tak zrobi.

rafic77 2016-10-13

pytanie do Marka - jak ci sie podoba w madrycie, ja tu mieszkam 10 lat i codziennie mnie zaskakuje jakis paradoks. ostatnio wyrobilem sobie carnet na wozki widlowe, zaplacilem 50€ i mam uprawnienia na prowadzenie 5 rodzajow roznych maszyn tego typu, chociaz wcale nic sie nie nauczylem. a i tak przeplacilem, bo musialem wydac na bilety, a moglem takie same uprawnienia sobie zamowic przez internet,

rafic77 2016-10-13

chlopaki, to nie chodzi o niedziele, tylko o wykorzystywanie pracownikow. 40 godzin tygodniowo i jak firma chce, zeby ktos pracowal wiecej, to niech placi nadgodziny.

rafic77 2016-10-13

jeszcze jedno pytanie do marka zemsty. pewnie zauwazyles ile chinskich sklepow jest wszedzie w madrycie? to jest tajemnica poliszynela, ze tym rzadzi chiñska mafia.

mgr inż. BlackEmperor 2016-10-13

@13 
To fakt. Wczoraj było święto. Siedziałem pół dnia w domu, ale w końcu wyszedłem z myślą, że pewnie i tak nic nie kupię, bo wszystko zamknięte. Przespacerowałem się z 30min i nie spotkałem żadnego otartego sklepu. Mało tego bardzo wiele kawiarnii, pubów itp. również zaknięte. I kiedy miałem już wrócić do domu znalazłem otwarty, całkiem spory market! Czyli zakazu nie ma, bezrobocie wysokie, a i tak ludzie nie chcą handlować w święto. 
 
Co do chińskich sklepów, to rzeczywiście sporo takich widziałem, ale czy to mafia to nie pytałem.

Sofronoff 2016-10-13

W PL nie mamy reguły precedensów jak w kulturze prawnej Anglosasów. Jeśli SN nie wprowadzi zasady prawnej, tak jak NSA uchwala wiążące WSA uchwały, to każdy SR może zignorować przemyślenia SN, bo polski sędzia SR jest... niezawisły; po prostu nie podzieli rozważań SN. W PL ma do tego prawo. 
 
Sprawa wydaje się, że jest oczywista: schody to na pewno nie ulica, ale - uczulam - schody mogą być częścią funkcjonalną na terenie parku lub placu, co nie trudno sobie wyobrazić. SN będzie pewnie dywagował, czy par, to szersze pojęcie, obejmujące również bulwary (tu: nad Wisłą). Niejednokrotnie sądy wypowiadały się już, jak należy rozumieć POZAUSTAWOWE pojęcia, np. co to jest altana (działkowa). 
 
orzeczenia.nsa.gov.pl 
 
Cóż, śpimy, jak sobie posłaliśmy. No to teraz mamy. Regulujmy dalej.  
 
Swoją drogą, co do "picia" - co za q...a obłudny kraj...!

darek 2016-10-13

Nie jest sprawa lobby farmaceutycznego - bo apteki zyskają na zakazaniu sprzedaży leków w marketach , ale stracą na zakazie sprzedaży kosmetyków w aptekach.

darek 2016-10-13

Podobno sprzedaż kosmetyków w aptekach to poważna część ich obrotów.

darek 2016-10-13

Jeżeli proszek od bólu głowy albo aspirynę będzie można kupić tylko w aptece to kolejki w aptekach wzrosną kilkukrotnie.

darek 2016-10-13

A ludzie chcący kupic drogi lek będą stali w ogromnej kolejce złożonej z tych co przyszli tylko po aspirynę.

Gigol 2016-10-14

www.bankier.pl 
 
Odnieście się proszę do tego!

Sofronoff 2016-10-14

@ 22 
 
"Morawiecki: Ci, którzy zarabiają więcej, powinni płacić troszeczkę więcej" 
 
"Odnieście się proszę do tego!" 
 
To znaczy CO ZROBIĆ z powyższym ? Granice otwarte...

Piter 2016-10-15

Wszyscy korzystają (lub mogą korzystać) z usług państwa jednakowo czyli powinni płacić stałą stawkę - ryczałt, niezależnie od zarobków. Czyli stała stawka np trzy tysiaki na rok od każdego pracującego i żadnych innych danin. To jest jedyna sprawiedliwa danina. Wszelkie inne typu liniowe, progresywne to tylko mniejszy lub większy haracz od obywateli.  
 
Na pocieszenie dodam iż w innych krajach wcale nie jest pod tym względem dużo lepiej. W USA na przykład tak zwane pogłówne od takiego sobie domu wynosi około 10 tys $ na rok ! O ile zarabiasz to dasz radę ale po przejściu na emeryturę (państwową) to trzeba sprzedać bo nie starczy na "czynsz" ( 
 
Dlatego mówiąc o podatkach trzeba ogarniać całość danin. Nawet zniesienie dochodowego wcale nie oznacza że nie zapłacimy więcej w formie pogłównego, akcyzy czy jakbyśmy to inaczej nazwali. Jedynym prawdziwym sposobem realnego obniżenia opodatkowania jest redukcja wydatków państwa. Wszystko inne to socjotechnika i mydlenie oczu.

Sofronoff 2016-10-17

@ 24 
 
"Wszyscy korzystają (lub mogą korzystać) z usług państwa jednakowo czyli powinni płacić stałą stawkę - ryczałt," 
 
Po chuj komu wymuszone "usługi", które na okład nie działają...? 
 
Nikt w cywilizowanym świecie za niewykonaną należycie usługę nie płaci. 
 
"W USA na przykład tak zwane pogłówne od takiego sobie domu wynosi około 10 tys $ na rok ! " 
 
"Pogłówne od domu....", "Dlatego mówiąc o podatkach trzeba ogarniać całość danin." 
 
...czasami się zastanawiam, czy to nie po przeczytaniu takich i podobnych NIE MODEROWANYCH komentarzy gimnazjalistów, odrobinę bardziej wymagający słuchacze Kontestacji po prostu tutaj nie wracają.

Dodaj komentarz...

Marcin Hugo Kosiński i Marek Zemsta


Libertarianin. Przedsiębiorca. Dziennikarz.

Właściciel radia KonteStacja. Od ponad 12 lat, propagator wolności słowa, nieszablonowego podejścia do własnego życia i kreatywnej edukacji.

Założyciel newslettera Ideoskop.pl mówiącego o niebabalnych pomysłach na biznes, które ktoś gdzieś wdrożył w życie oraz platformy edukacyjnej Edukatorium.pl dla osób przedsiębiorczych.

A do tego jeszcze bloger w Kosinski.IT

Prowadzi audycję na żywo Wydanie Główne od której się wszystko zaczęło. Jest wciąż główną pozycją rozgłośni. Niebanalne tematy i ciekawi goście. W poniedziałki o 21.00


Medale:

Prowokator miesiąca
złoty!
Inne audycje tego autora:Kolory Kwarantanny Narodowej (3) - 3 tygodnie temu


Czy można protestować w kościele? (4) - 5 tygodnie temu

Unikaj szpitali (7) - 5 tygodni temu

Pościg za ludzmi bez maski (1) - 7 tygodni temu

Więcej audycji...
25 lat i 48 mln kary do zaplaty (2) - 7 tygodni temu

Nauczyciele uciekają (6) - 8 tygodni temuNiskie podatki już były (15) - 3 miesiące temu

Czy trzeba nosić maseczki? (13) - 3 miesiące temu

Male i duze państwa autorytarne (4) - 4 miesiące temu


Strzelać czy resocjalizować? (2) - 4 miesiące temu

Mieszkania za 50% ceny (1) - 4 miesiące temu


Nie bedzie nowych podatków! (2) - 5 miesiące temu

Bitwa o wozy rozstrzygnięta! (4) - 5 miesięcy temu

Młodzi Gniewni o wyborach - 5 miesięcy temu

Czy LGBT to ludzie? (5) - 6 miesięcy temu

Dotacji w lipcu nie będzie (1) - 6 miesięcy temu

Czy policjanci się wstydzą (1) - 6 miesięcy temu

Nowy (nie)podatek od smartfonów (3) - 6 miesięcy temu

Gazem w przedsiębiorców - 6 miesięcy temu

Węgiel jest święty (1) - 7 miesięcy temu

W co mają inwestować normiki? (12) - 7 miesięcy temu

W szpitalach nie ma kolejek (4) - 7 miesięcy temu

Zagrajmy w grę (2) - 7 miesięcy temu

Turkmenistan pokonał wirusa! - 8 miesięcy temu


Jestem na kwarantannie! (1) - 8 miesięcy temu

Dlaczego nie warto #zostawaćwdomu? (5) - 9 miesięcy temu

Jak zarobić na koronawirusie? (2) - 9 miesięcy temu

Kupujcie makaron - coronavirus u bram (2) - 9 miesięcy temu


W Niemczech bieda! - 9 miesięcy temu

Nauczyciele zarabiają za mało! (2) - 10 miesięcy temu

Bądź patriotą, nie umieraj na rozkaz (6) - 10 miesięcy temu

Byle by przeżyć (2) - 10 miesięcy temu


Bezpłatna komunikacja może być droga (4) - 11 miesięcy temu


Rząd Cię szybko uzdrowi (1) - 11 miesięcy temu

Idzie drożyzna (2) - 11 miesięcy temu

Polacy nie zasługują na prywatność? (1) - 11 miesięcy temu

Muzeum z najwyższej półki (1) - 11 miesięcy temu


Kiedy ojczyzna wzywa! (2) - ponad rok temu


Hugo zostaje kurem domowym (3) - ponad rok temu

Kto nas będzie leczył? (4) - ponad rok temu


Polską rządzą emeryci i rolnicy (6) - ponad rok temu


Siłownia w domu i w zagrodzie (6) - ponad rok temu

Francja wprowadza ACTA2 (3) - ponad rok temu
Czy to koniec wolnego Hong Kongu? (1) - ponad rok temu

10 groszy za indyka (1) - ponad rok temu

YT wciąż jest najlepszy? (3) - ponad rok temu

wRealu24 niesłusznie skasowane! (3) - ponad rok temu

Oddaje500plus chellange! (13) - ponad rok temu


Kontestacja ma juz 10 lat! (2) - ponad rok temu

Bodnar broni zbrodniarza? (2) - ponad rok temu

Uwaga urzędniczy bełkot (3) - ponad rok temu

Lobby alkoholowe znowu wygrało (4) - ponad rok temu

Czy wolnościowiec może brać 500+? (12) - ponad rok temu

Film Sekielskiego bije rekordy (18) - ponad rok temu

Korki drogowe nie są takie złe (3) - ponad rok temu

Seks w krzakach czy w samochodzie? (2) - ponad rok temu

Czy będą matury? (1) - ponad rok temu


Wydanie specjalne w pociagu PKP (2) - ponad rok temu

Homoseksualiści do wiezienia (3) - ponad rok temu

Flaszka prawem, nie towarem (1) - ponad rok temu

Niech już nas w końcu skażą (12) - ponad rok temu

ROI z obywatela (9) - ponad rok temuCzy Taśmy Kaczyńskiego to lipa? (4) - ponad rok temu

Bezrobotni zostana abstynentami (4) - ponad rok temu

Czy Adamowicz musiał zginąć? (9) - ponad rok temu

Emigranci psują nasze dzieci! (7) - ponad rok temu

Kiedy można zabić intruza? - ponad rok temu

Magiczne szable i tarcze (1) - ponad rok temu


Kto zaorał Hugo? - 2 lata temu

Kto ukradł nam Marsz? (1) - 2 lata temu


Twój głos nic nie znaczy (6) - 2 lata temu
Matka Boska Dotacyjna (9) - 2 lata temu

Ile kosztuje dzwon? (4) - 2 lata temu

Rozwody przez internet - 2 lata temu


Jedzenie można wyrzucać (6) - 2 lata temu


RODO nie jest potrzebne! (2) - 2 lata temu


Wytrychy na cenzurowanym (4) - 2 lata temu

Autostopem na Kitaj (2) - 2 lata temu


Zdrajcy sprawy (4) - 2 lata temu
Taxi zamiast PKS (4) - 3 lata temu

Jedna miska na 10 kobiet (6) - 3 lata temu


Nie daj sie golić za muzykę (3) - 3 lata temu


Każdy w końcu umrze (2) - 3 lata temuZnajdź swojego alfonsa (11) - 3 lata temu

Zabić czy usunąć? (7) - 3 lata temu

Jak zostać Dworcem? (1) - 3 lata temuJak pędzić bimber (10) - 3 lata temu

Czy bańka już pękła? (8) - 3 lata temu

Małżeństwo się nie opłaca (20) - 3 lata temu

Nowy, legalny hazard (2) - 3 lata temu

Złodzieje ciepła atakują (18) - 3 lata temu

ZUS nie chce 5 mld (2) - 3 lata temu

Black Friday po polsku (4) - 3 lata temu

Nowy próg podatkowy (11) - 3 lata temu

Wszyscy jestesmy zlodziejami (5) - 3 lata temu


Koniec polskich spółek w UK? (1) - 3 lata temu

Za tanie linie lotnicze (8) - 3 lata temu

Jak omijać kontrolę państwa (9) - 3 lata temu

Kto blokuje zakup kryptowalut? (5) - 3 lata temu

Ile zapłacisz za nowe seriale (5) - 3 lata temu


O jedna wyplatę mniej (3) - 3 lata temu


Wolnościowcy upadają (13) - 3 lata temu
A klientów mamy w nosie (1) - 4 lata temu

Za co lubię Unię Europejską (18) - 4 lata temu

Czy wziąłbyś order? (22) - 4 lata temuTwoje hasła są za słabe! (6) - 4 lata temu

Niemcy cenzurują internet (4) - 4 lata temu

Do apteki dopłyniesz wpław (7) - 4 lata temu


Wywiad z terrorystą (34) - 4 lata temu


Kto spekuluje masłem? (3) - 4 lata temu

Czy Asbiro to sekta? (12) - 4 lata temu

Czy chciałbyś tyle zarabiać? (15) - 4 lata temu
Lewak zmusza do picia wódki (9) - 4 lata temuChcę sprzedać nerkę męża! (45) - 4 lata temu


No to nacjonalizujemy hazard (4) - 4 lata temu

Warto być biednym (8) - 4 lata temu

Czy Kościół kradnie? (5) - 4 lata temu
Na chuja nam dzietność? (13) - 4 lata temu

Polska skazała terrorystę (6) - 4 lata temu
Do czego prowadzi socjalizm? (5) - 5 lata temuBandyta, ale polski bandyta (13) - 5 lata temu

Urzędnik przy każdym dziecku (7) - 5 lata temu

Jak unikać długów? (1) - 5 lat temuBluzgi, bluzgi, bluzgi... (20) - 5 lat temu

Znamy wyniki wyborów (21) - 5 lat temu


Majonezowi mówimy NIE (16) - 5 lat temu

Koniec z handlem dziećmi (10) - 5 lat temu

Ujawniamy prawdziwego trolla (3) - 5 lat temu


"Te wybory to przełom" (24) - 6 lat temuPo co mieszkać w Polsce? (11) - 6 lat temu

Hugo w Business Misji (6) - 6 lat temu
Jak nie płacić mandatów? (4) - 6 lat temuObalamy mity nt. energetyki (43) - 6 lat temuCzy alimenty powinny istnieć? (29) - 6 lat temu
Możesz jeździć na gapę (10) - 6 lat temuKorwinowsko i emigracyjnie (14) - 6 lat temu


Dlaczego tutaj jest tak drogo? (13) - 7 lat temu

Górnicy mordują ludzi (19) - 7 lat temu

Wolni ludzie się nie żenią (12) - 7 lat temuPrzepracowała 17 lat w ZUS-ie (23) - 7 lat temu


Czy Owsiak kradnie? (26) - 7 lat temu

Czy Żydzi są terrorystami? (18) - 7 lat temu


Jak zabrać 15 milionów? (42) - 7 lat temu


Jak wygrać 24 MacBooki (17) - 7 lat temu
Ile dałbyś za dziecko? (25) - 7 lat temu


Jak kraść? (49) - 7 lat temu


Opodatkujmy rowerzystów (32) - 7 lat temu

Ja zawsze chcę pić... (18) - 7 lat temu

Jak zabić krowę? (46) - 8 lat temuJak wycenić dziecko? (9) - 8 lat temu

MLM to ściema (67) - 8 lat temu

Dupy z Wykopu (40) - 8 lat temuCzy Polacy to kapusie? (44) - 8 lat temu


Kontestatorskie życzenia (6) - 8 lat temu
Czy na taką partię czekamy? (30) - 8 lat temuCzy rolnicy nas okradają? (43) - 8 lat temu

Jak manipulują media? (12) - 9 lat temu


Nietypowe lekarstwo na kaca (5) - 9 lat temu

Korporacje są wyzyskiwane! (23) - 9 lat temu


Wódka czy panienki? (19) - 9 lat temu


Jak nie płacić mandatów? (12) - 9 lat temu


Martin: Jak rzuciłem etat? (27) - 9 lat temu

Gdzie są nasze pieniądze? (13) - 9 lat temu

Squatter przejmuje audycję! (44) - 9 lat temu


Jak się wykańcza firmy (6) - 9 lat temu


Panie, jak protestować? (31) - 9 lat temu

ACTA samo zło (87) - 9 lat temu
ZUS jako partner biznesowy (13) - 9 lat temu

Naloty na graczy (17) - 9 lat temu


Wieczór powyborczy (61) - 9 lat temu

Wręcz przeciwny tygodnik (46) - 9 lat temu
Ile powinien zarabiać poseł? (14) - 9 lat temu


Cała prawda o szczepieniach (22) - 9 lat temu

Nie bądź Jeleniem! (12) - 9 lat temu


Przemyt to grzech! (39) - 10 lat temu

Sześciolatki do szkoły? (68) - 10 lat temuNowe podatki Unii Europejskiej (23) - 10 lat temu

Krągły fetyszyzm (38) - 10 lat temu


Frondo, nie idź tą drogą! (31) - 10 lat temuDemaskujemy manipulacje TVN (31) - 10 lat temuBereta LIVE 2/2 (68) - 10 lat temu

Bereta LIVE 1/2 (33) - 10 lat temuCzy lasy powinny być prywatne? (40) - 10 lat temu

Świat wg PARP godzina druga (7) - 10 lat temu


Dziękujemy ci Platformo (27) - 10 lat temu

Czy Windows jest zbyt drogi? (56) - 10 lat temuTa złodziejska prywatyzacja (36) - 10 lat temuTelewizja śniadaniowa (20) - 10 lat temu


Prawa posiadaczy broni (4) - 10 lat temu


Oszustwa na fotoradarach (6) - 10 lat temu


Jak robią nas w balona (33) - 10 lat temu
Czy media kłamią? (38) - 10 lat temu


Rób, do cholery, dzieci! (11) - 11 lat temu

Prawo do bycia skontrolowanym (1) - 11 lat temu
Dlaczego zarabiasz tak mało? (66) - 11 lat temu

KonteStacja pisze książkę (65) - 11 lat temu


ZUS emigruje do USA (15) - 11 lat temuTylko tutaj nie ma cenzury (32) - 11 lat temu


Jak ukraść dziecko? (9) - 11 lat temu

cHWDP reaktywacja! (12) - 11 lat temu

Martin o PKP w TVN (4) - 11 lat temuKrzyże w szkołach??? (23) - 11 lat temu

Wymyślamy partię idealną (5) - 11 lat temu


O buncie informatyków (8) - 11 lat temuUE powstała! (2) - 11 lat temu

Pilot pierwszego sezonu (5) - 11 lat temu

A dzisiaj polecamy:
 align="center">
Program sponsorują:

Wiercenie studni głębinowych Gorlice, Nowy... - - 20.00
Przemyslaw Teterycz - - 20.00
Blog technologiczny Wirtualny wojownik - - 20.00
wypełnianie płatnych ankiet na eankiety.pl - - 20.00
Agencja pracy Gorzów - Praca jako opiekun... - - 20.00
wypożyczalnia samochodów victoria nowy sącz - - 20.00
Montaż Anten Warszawa - - 20.00

Możesz i ty zasponsorować >>>

Promuj radioWydrukujDaj komuś ulotkęChcesz prowadzić audycję?Kontakt