Facebook
Podpis:
Numer GG:
KonteStacja.com - radio ludzi wolnych Cyber Forces
Dziś
21:00
audycja odwołana
Pon
21:00
Wydanie Główne
Słuchaj radia
Wydanie Główne
wczoraj
90% Kontestacji będzie zaorane
O przebudowie strony i nowych możliwościach nadawania video. Nowi goście. Jakie jest miejsce KS? Polacy nie wierzą w podatek cukrowy. Kary za brak płacy minimalnej w transporcie. Kobiety...
Myśleć jak przedsiębiorca
przedwczoraj
HISTORIA PEWNEGO SUKCESU.
„Zamiast gadać o faktach, opowiadaj ludziom historie! Fakty nikogo nie interesują, to historie sprzedają.” Tak uczył mnie dawno temu jeden z moich mentorów. W związku z tym chciałbym...
Skorzystaj z naszych projektów:

▸ Wolny Rynek - w liczbach
▸ Emigrujesz - posłuchaj najpierw
▸ KontestKino - filmy na wieczór
▸ Poważny kryzys - napisz

Audycja: 2016-11-18

Budowanie cashflow na dużych mieszkaniach

Nadający:

Jak ulokować gotówkę lub zdolność kredytową, aby co miesiąc osiągać od 2000 do 5000 zł z najmu mieszkania wielopokojowego?

KOMENTARZE

P.Albrecht 2016-11-18

Witam wszystkich słuchaczy, 
 
Zachęcam do komentowania i dzielenia się swoimi opiniami na temat inwestowania w mieszkania wielopokojowe i ich przewagą / wadą w stosunku do inwestowania w kawalerki. 
 
Osoby, które są zainteresowane zbudowaniem zdolności kredytowej od zera ( lub mieszkają zagranicą) i lokowania środków w mieszkania 5-6 pokojowe, zachęcam do kontaktu na maila. 
 
Osoby gotówkowe, które chcą ulokować swój kapitał już w gotowym mieszkaniu mogą skorzystać z gotowych ofert przygotowanych dla inwestorów. 
 
Zachęcam do realizowania takich transakcji tylko osoby świadome, znające wszystkie zagrożenia i ryzyka wynikające z zakupu dużej nieruchomości i obciążenia tak wysoką ratą kredytową. W audycji celowo użyłem jednego zdania, żeby sprawdzić Waszą czujność. Osoba, która pierwsza wyłapie to zdanie, z którym się nie zgodzi dostanie nagrodę na maila. 
 
Kontakt do mnie [email protected] / Tel 727 901 412. 
 
Z życzeniami sukcesów, 
Paweł Albrecht

Przemysław Michalak 2016-11-18

Chodzi o amortyzację,przyśpieszona amortyzacja jest dla mieszkań które były zamieszkane co najmniej 60 miesięcy a nie dla dużych,małych czy średnich.

Karol Andrzejewski 2016-11-19

dobra audycja, 
 
ciekawi mnie aspekt zdolności o której napisałeś. sam mam już 2 mieszkania na wynajem w kredycie (kawalerka i 3 pokoje) i powiem z mojejgo doświadczenia że zdolność kredytotwa to prosty temat ale nie łatwy:) teraz muszę poczekać ponad rok aż swoją zdolność poprawię, ponieważ chciałbym do flipa remontowego sie zabrać. 
 
pozdrawiam.

Jakub 2016-11-19

Dzięki Paweł za wartościową audycję, Powiedz mi tylko, w jakich budynkach powinniśmy szukać mieszkań wielopokojowych? Mają to być starsze bloki z wielkiej płyty, czy nowsze budownictwo? Czy Ty też uważasz, że kupienie np. w Gdańsku mieszkania za kwotę około 400 tysięcy w starym budownictwie jest wielkim ryzykiem? Zakładając, że bierzemy kredyt na 30 lat, to po takim czasie blok może nie być atrakcyjny, a czynsz może być dużo wyższy niż aktualnie. Pozdrawiam .

Marcin Ś. 2016-11-19

Jak zwykle wartościowa audycja.... ale jest pewne ale.... niestety statystyki są nieubłagane i nikniemy w oczach jako Polacy. Co za tym idzie studentów też z roku na rok coraz mniej. Nie jestem tu expertem ale z mojej obserwacji wynika, że co lepsze mieszkania w pobliżu uczelni są już dawno powykupowane i tu naprawde trzeba liczyć na dużą okazję.Jeśli ktoś buduje swój portfel o takie mieszkania (60m2

Remigiusz 2016-11-19

Dziękuje Paweł za ciekawą i pełną wiedzy audycję. Moim zdaniem chodzi o "kupując nie patrzysz na cenę zakupu tylko na cash flow",cena zakupu jest ważna. Pozdrawiam.

Dawid 2016-11-20

Cool

P.Albrecht 2016-11-21

Dziękuję wszystkim za komentarze. 
 
Przemysław - rzeczywiście przyśpieszona amortyzacja ma swoje warunki, ale nie jest to pytanie konkursowe, które miałem na myśli. 
 
Karol - gratuluję. Zdolność można zrobić szybciej niż rok. Jednak inwestowanie kredytem pod flipa raczej jest trudne i kosztowne. 
 
Jakub - stare kamienice oraz mieszkania z płyty. Nie martwiłbym się o to, czy blok za 30 lat będzie stał. Są takie technologie i będą, które uratują takie budynki w razie co. 
Taniej będzie go utrzymywać przy normalnym stanie technicznym niż burzyć i budować nowe. Ryzyko jest zawsze, kto nie ryzykuje nie pije szampana. Jeżeli liczby się zgadzają, to śmiało kupuj. 
 
Marcin - Jest masa imigrantów ze wschodu, którzy już teraz mieszkają w takich mieszkaniach. Solidnie płacą i są bardzo grzeczni. Mieszkania przy uczelniach - to wszystkie te miejsca gdzie tramwaj dojeżdża do 20 minut bez przesiadek. Obawy są uzasadnione, ale miast wojewódzkich nic nie ruszy bo tam ciągle będzie praca. Polskiego Detroit raczej nie będzie. 
 
Remigiusz - zgadzam się, cena zakupu jest ważna. Jeżeli kupisz mieszkanie do 6 pokoi 10 czy 20 tysięcy drożej to i tak przy 6 pokojach wychodzi dobry zysk, więc nie jest cena tak istotna jak przy małych mieszkaniach. Pytanie konkursowe jest jednak inne ;). 
 
Dawid - dzięki

Verde88 2016-11-22

Haha, rozbawilo mnie jak nazwales Szkole Policji "szkolka" i (slusznie) nie zaliczyles ich do studentow! :D...

P.Albrecht 2016-11-22

Dzięki i pozdrawiam ;)

Jacek z AU 2016-11-23

6-9 % miesiecznie? o.O ?

P.Albrecht 2016-11-23

Jacek - w momencie kiedy oddajesz to w całkowite zarządzanie z gwarancją stałej kasy np na 5 lat. 
 
Pozdrawiam, 
Paweł

stefan 2016-11-24

Świetna audycja. Dzięki. Jeśli można, to prośba o odcinek o sporządzaniu umów, zadatkach, sądach, podatkach, wizytach u notariusza oraz pułapkach z tym związanych.

P.Albrecht 2016-11-24

Stefan - dzięki. 
 
Pomyślę o tym temacie w przyszłości, 
 
Pozdrawiam, 
Paweł

Karol Andrzejewski 2016-11-24

Cześć Pawle, 
 
napisałeś, że finansowanie flipa kredytem wg Ciebie jest trudne i kosztowne, rozumiem, że drugą alternatywą, którą preferujesz jest finansowanie własną gotówką? 
 
Jak można się z Tobą skontaktować w temacie zdolności/flipów? walczę ze zdolnością już dość długo i myślałem, że wiem sporo o jej budowaniu jednak widać można więcej:) 
 
pozdrawiam Karol

Damian 2016-11-25

Dzięki za audycję.Nie wiedziałem, że w Polsce też stosuje się strategię podziału pokoi na mniejsze z powodzeniem.Zastanawiam się tylko czy są jakieś standardy, których trzeba się trzymac podczas takiego podziału tzn.minimalny metraż na osobę+liczba łazienek?

P.Albrecht 2016-11-25

Cześć Karol, 
 
Nie ma sensu finansować się kredytem ponieważ: 
 
1. Musisz mieć zdolność 
2. Musisz zapłacić opłaty za wcześniejsza spłatę i uruchomienia kredytu 
3. Trwa to 3 miesiące 
4. Nie ma okazji, które czekają 3 miesiące 
 
Co innego jest kupić coś za czyjąś gotówkę i potem refinansować do własnym kredytem. 
 
Napisz do mnie na [email protected] lub zadzwoń na 727 901 412. 
 
Jeżeli masz mieszkanie z którego po remoncie i sprzedaży wyjdzie np 60 tysięcy, a potrzebujesz pożyczyć na to 300, to takich inwestorów na telefon jest kilkudziesięciu. Gotówka nie jest żadnym problemem - takie są dzisiaj czasy. To brak okazji i kompetentnych osób do realizacji flipa i ekip budowlanych są brakującym elementem. 
 
Pozdrawiam, 
Paweł Albrecht

Robert Karst 2016-12-05

Witam ! 
mam ekipy do remontów i chętnie zajął bym się takim flipowaniem na śląsku . Proszę o kontakt Pawle .

Robert Karst 2016-12-05

Witam ! 
mam ekipy do remontów i chętnie zajął bym się takim flipowaniem na śląsku . Proszę o kontakt Pawle .

Robert Karst 2016-12-05

Witam ! 
Dzięki za audycję . Jest bardzo ciekawa gdyż mam ochotę to robić ale jestem trochę nieobeznany z tematem .

Dodaj komentarz...


Główną działalnością Pawła jest Sourcing.
Wyszukiwanie mieszkań poniżej ceny rynkowej oraz finansowanie projektów.

Stała wymiana doświadczeń z szerokim gronem inwestorów zainspirowała Pawła do relacjonowania najciekawszych historii inwestycyjnych w ramach Success Stories.

Zwolennik inicjatyw związanych z poprawą jakości oferowanych produktów i usług, m.in. poprzez strategię Lean Management. Tworzy arkusze kalkulacyjne, które profesjonalizują pracę inwestorów.

Sprawdź kompendium wiedzy o inwestowaniu w nieruchomości:
✔ http://pawelalbrecht.com/wiedza

Otrzymuj powiadomienia o nowościach i okazjach inwestycyjnych:
➤➤ http://pawelalbrecht.com/okazje

Prowadzi audycję ALBRECHT o nieruchomościach gdzie przeprowadza wywiady z inwestorami i dzieli się swoim doświadczeniem.
Zapraszam do kontaktu: mail@pawelalbrecht.com

Sprawdź Facebooka


Inne audycje tego autora:
Więcej audycji...

Inteligencja finansowa (22) - 3 lata temu

Zalety inwestowania w zespole (3) - 4 lata temu
Mit nieruchomości wzorcowej (8) - 4 lata temu

Automatyzacja i checklisty (10) - 4 lata temu
Success Stories (13) - 4 lata temu
Myśl na wielką skalę (15) - 4 lata temu


Kompletny poradnik NETWORKINGU (18) - 4 lata temu
Lean property investing (16) - 4 lata temu

Albrecht o nieruchomościach (13) - 5 lata temu

A dzisiaj polecamy:
 align="center">
Program sponsorują:

Tanie rozmowy - - 30.00
Ogłoszenia usług - - 20.00
unital.com.pl - - 25.00
Transport-Chlodniczy.com.pl - - 25.00
Ekstra Numer - - 30.00
Dopłaty do odszkodowań OC i AC - - 40.00

Możesz i ty zasponsorować >>>

Promuj radioWydrukujDaj komuś ulotkęChcesz prowadzić audycję?Kontakt