Facebook
Podpis:
Numer GG:
KonteStacja.com - radio ludzi wolnych Cyber Forces
Pon
21:00
Wydanie Główne
Wto
21:00
audycja odwołana
Słuchaj radia
Wydanie Główne
przedwczoraj
Czy Wiedźmin jest polski?
670 tys. pozwoli odpowiedzieć na to kluczowe pytanie. Przywłaszczenie kulturowe. Czy kapitał ma narodowość. Tarcza 2.1 - czyli dlaczego rząd znowu wspiera wielki biznes. Czy można...
Myśleć jak przedsiębiorca
przedwczoraj
O PROSTYM SPOSOBIE POZYSKIWANIA KAPITAŁU.
Rynek crowdfundingu udziałowego rośnie w siłę̨. W roku 2019 zainwestowano na nim ponad 40 mln zł., zaś́ w tym roku, mimo pandemii, już ponad 35 mln zł. Dzieje się tak, ponieważ...
Skorzystaj z naszych projektów:

▸ Wolny Rynek - w liczbach
▸ Emigrujesz - posłuchaj najpierw
▸ KontestKino - filmy na wieczór
▸ Poważny kryzys - napisz

Audycja: 2011-01-25

Konserwa prohomofobiczna z 'Krukiem'

Nadający:

Konserwa - wywiad z naczelnym serwisu www.prohomofobia.pl Rozmawialiśmy o tym, czy istnieje wolność słowa w Polsce i jak małe ideowe portale informacyjne bronią się przed atakami mainstreamu. Oczywiście jest też o zjawisku homoseksualizmu i czy aktywiści walczą o równouprawnienie, czy o przywileje.

KOMENTARZE

Mateusz z Kanady 2011-01-26

A ja jestem lezbijka uwieziona w meskim ciele.

Marius 2011-01-26

Korwin dzieli ich na homosiów i gejów. 
Ja dzielę ich na gejów i pedałów. 
Słowo "homoś" jest jakimś dziwnym tworem, tak jakby się chciało ich ugłaskiwać jednocześnie będąc przeciw. Chyba że czuje się ciągoty w tym kierunku... albo lubi tworzyć nowomowe ;) 
 
Ja stosunek do homoseksualistów mam analny - to jest: mam ich w dupie. Nikomu do łóżka nie zaglądam i tego samego od innych żądam. 
 
 
Co do "homoseksualnych" zwierząt: 
W Australii jest nawet takie święto "dzień psich homoseksualistów" - święto psów homosiów. 
Mnie jednak się wydaje, że pies jest po prostu głupi i jebie co popadnie, nie patrząc czy samiec czy samica. 
Wniosek wysnuwam na doświadczeniu (nie tylko zresztą moim) gdy jakiś pies zaczął gwałcić moją nogę.

Mateusz z Kanady 2011-01-26

A moze twoja noga sama sie o to prosila?

Mateusz z Kanady 2011-01-27

Jezeli chodzi o moralna zgnilizne z zachodu to mi to troche traci komuna i dzielna walka Jaruzela ze zdjeciami golych bab na ostatniej stroni Wieczoru Wybrzeza i cycatych syrenek on okladkach bodajze Akwarystyki.  
 
 
A z ta moralnoscia w krajach Islamskich to sie usmialem.  
 
Pamietajmy ze sam Mohammed byl pedofilem ktory zgwalcil nieletnia dziewczynke.  
 
Wiec jakos ciezko sie tu dziwic ze w konserwatywnych zrodlach w Kanadzie i Stanach wielokotnie publikowano informacje o zolnierzach NATO z obrzydzeniem odmawiajacych wsplopracy z silami Afganskimi bo tam powszechnie panuje przekonanie ze "dziewczynki sa do rozmnazania a chlopcy do zabawy" 
 
 
A tak w ogole to warto sie zaznajomic co jeden z najwiekszych medrcow Islamu w XXtym wieku, niejaki Ayatollah Khomeini (znacie go?) mial do powiedzenia na temat seksu. Kilka cytatow przetlumaczonego na Angielski z jego dziela:  
 
 
"Marriage before puberty by the permission of the Guardian and on condition of taking into interest the ward’s interest is proper." 
 
Czyli OK jest pojac za zone dziewczynke przed dojzewaniem tak dlugo jak tatus sie zgadza.  
 
 
Ze zwierzatkami jest troche inaczej: 
 
"It is loathsome to eat the meat of horse and mule and donkey and if somebody makes coitus with them, that is an intercourse, they become unlawful and they must be taken out of the city and sold elsewhere." 
 
Pamietaj jak kopulowales z koniem, mulem albo oslem to go potem nie jedz tylko sprzedaj.  
 
 
"If they have intercourse with a cow and sheep and camel their urine and dung becomes unclean and drinking their milk will also be unlawful and they must be killed and burned without delay, and the person who had intercourse with them must pay money to the owner. Further, if he had intercourse with any beast its milk becomes unlawful." 
 
Z krowa, owca i wielbladem jest troche trudniej. Po bzykaniu kupa i siki tych zwierzat sa nieczyste wiec trzeba je jak najszybciej zabic i zakopac a wlascicielowi zaplacic. I pod zadnym pozorem nie mozna juz ich doic.  
 
Jakies pytania? 
 
Tematu wycinania lechraczek zakladam ze nie mosze rozwijac. 
 
Wybaczcie ale od takiej moralnosci to ja juz wole pedalow publicznie bzykajacych sie na schodach ratusza.

Paweł 2011-01-27

Mateuszu, to nieprawda, że Mahomet zgwałcił nieletnią. To prawda, że ożenił się z 6 letnią Aiszą, ale "czy można zgwałcić własną żonę?" ;-)

mgr inż. BlackEmperor 2011-01-27

Niestety nie miałem okazji zadzwonić, ale cieszę się, że zrobił to Martin i Vimes. Mam zbieżne z nimi poglądy.  
W sumie nic nie mam do homoseksualistów (również kilku znam), byle by nie rządali wiekszych praw dla siebie, bo to przecież socjalizm. Czyli w uproszczeniu mogę powiedzieć, że nie lubię każdych socjalistów bez względu na orientację.

Kreator z koczowiska :) 2011-01-27

Co do islamistów to przecież ja naprostowałem Kruka, który chyba nie zna aż tak dobrze historii islamu. 
 
Islam jest gorszy od animizmu i religii prymitywnych. Prymitywnie się trwale nie okaleczają na ogół nacinają się, tatuują, ale nie ma, że sobie wytną łechtaczkę czy ucho. To idiotyzm i okaleczenie trwałe. A każdy narząd sie przydaje w walce z naturą i czy pomaga przetrwać gatunkowi. I prymitywne cywilizacje to wiedzą.  
 
Tradycja islamska w połączeniu z jakimiś głupotami afrykańskimi sie przerodziła w kuriozum. I europa NIGDY w dziejach nie była nawet w czasie 2 wojny światowej tak bestialska jak niektóre zwyczaje które tradycja w krajach koranicznych nakarze zachowywać. Koniec tematu uważam co do podejścia konserwatywnego. 
 
Zasady muszą być. I naturalnie człowiek gorszy się taką patologią. W chorych zdobyczach cywilizacji i nakazach niektórych religii bym widział problem... Dlatego mi się nie podoba nic co jest sprzeczne z tradycjami poszanowania człowieka i wolności, którą ogranicza tylko wolność innych i podstawowa moralność. 
Dziś nie mam nastroju do pisania, więc jeśli ktoś jest obrażony to sorry.

Mateusz z Kanady 2011-01-27

Apropo Afryki, warto by bylo zrobic Konserwe na temat tego kontynentu i moze kolonializmu. 
 
Tak czy inaczej wracajac do tematu wycinania lechtaczek, Kevin Meyers, zany lewacki dziennikarz w 2008 nie wytrzymal i opublikowal dwa arykuly pierwszy mial tytul "Afryka nic nikomu nie dala poza AIDS" a drugi "Co powinienem byl napisac wile lat temu" W nich autor ostro zabiera sie za tematu Afryki i hipokryzji tych co Afryce pomagaja.  
 
southafrica 
www.independent.ie 
 
Jeden z najlepszych kawalkow cytuje: 
 
"That is, Ethiopia has effectively gained the entire population of the United Kingdom since the famine. But at least 80pc of Ethiopian girls are circumcised, meaning that no less than 24 million girls suffered this fate, usually without anaesthetics or antiseptic. The UN estimates that 12pc of girls die through septicaemia, spinal convulsions, trauma and blood-loss after circumcision which probably means that around three million little Ethiopian girls have been butchered since the famine -- roughly the same as the number of Jewish women who died in the Holocaust." 
 
Streszczenie: 
 
Od czasu kleski glodowej na poczatku lat 90-tych populacja Etiopi wzrosla mniej wiecej o populacje dzisiejszego UK. 80% dziewczyn mialo od tego casu wyciete lechtaczki. 12% procent tych poddanych wycieciu lechtaczki umiera na skutek tego barbazynskiego zabiegu. Czyli na skutek wycinania lechtaczek w samej Etiopi przez ostatnie dwie dekady zginelo mniej wiecej tyle kobiet ile zginelo Zydowek w Holokauscie.

Kreator z koczowiska :) 2011-01-27

Jak Etiopia była animistyczna i chrześcijańska (koptyjski kościół) nie było tego problemu - AHH TEN WSPANIAŁY ISLAM...

Mateusz z Kanady 2011-01-28

No w Islamie jest pozadek, wasz gosciu powinien sie przyjzec na przyklad temu linkowi (radze na pusty zoladek): www.dailymail.co.uk  
Jak ktos nie bardzo wie o co chodzi to wlasnie ci "partyzanci" (Taliby) walczacy o wolnosc od zachodniej moralnej zgnilizny.

Orish 2011-02-02

Ja się zgadzam przede wszystkim z tym, co zostało powiedziane w ostatnich minutach audycji, czyli że w ogóle nie powinno być żadnych ślubów cywilnych, i wtedy problem homoseksualizmu praktycznie znika. No, zostaje jeszcze kwestia zachowań w przestrzeni publicznej, z paradami na czele, i tutaj mam dość ambiwalentne odczucia, podobnie zresztą, jak w przypadku palenia (tytoniu, nie gejów). Ani kompletny zakaz okazywania sobie jakichkolwiek uczuć w przestrzeni publicznej nie jest zbyt dobry, ani pełna samowolka. Trzeba spojrzeć na sprawę uczciwie, bo skarga, że dwóch facetów trzyma się za rękę, to ten sam poziom głupoty, co skarga, że kogoś obraża krzyż. Niestety świat nie jest prosty i trudno jednoznacznie ocenić, gdzie znajduje się granica. A jednak ktoś musi to robić i wszystko jest dobrze, dopóki ten ktoś zachowuje zdrowy rozsądek. 
 
Aha, i wbrew temu, co mówicie, moralność jest sprawą niesłychanie subiektywną, chociażby obrazuje to sam fakt, jak różne podejście ludzie mają do samego katolicyzmu, i oczywiście każdy z nich uważa się za "prawdziwego katolika". Nie można przybierać takiej postawy, że jeśli ogół uznaje coś za normę, to ta norma z pewnością jest słuszna, bo wtedy w ogóle powinniśmy dać sobie spokój z całą Kontestacją. Nie uważam, żeby wartości chrześcijańskie były jedynymi słusznymi, choć niewątpliwie są jednymi z tych słusznych, i nie popieram podporządkowywania im wszystkiego, co próbują robić konserwatyści. Prawo powinno być laickie, społeczeństwo zaś powinno samo zadbać o to, żeby zachować pewien określony system wartości, a przymuszanie do niego nie sprzyja temu.

Jabollissimus 2011-03-11

Archiwum audycji: 
jabollissimus.pl

Paweł 2012-12-31

Odsłuchałem sobie audycję... i co do Martina, trzeba z przykrością stwierdzić, że to jest zwykły lewak. Szkoda, że Kreator z Jabollissimusem i gościem nie potrafili lewaka skontrować. Z drugiej strony, jaki jest sens dyskusji z lewakiem? Jeżeli np Kreator mówi w temacie adopcji, że dziecko w pedalskiej "rodzinie" "wbrew własnej woli i naturalnym preferencjom stanie się homoseksualistą..." to taki lewak Martin zapyta, co to są niby te naturalne preferencje itd itp Lewactwo to jest jedno wielkie bezideowe, płynne gówno - z którym nie da się dyskutować, bo jak?

Paweł 2012-12-31

I jeszcze apropo klasycznego lewackiego pytania do konserwatysty - tzn w jaki sposób łączy się "wolność gospodarczą", z takim "konserwatyzmem w sprawach kulturowych, ideowych" itd.... To ja się pytam lewaka co ma piernik do wiatraka? Co ma wolność gospodarcza wspólnego z byciem bezideowym gó*nem bez zasad, gó*nem uprawiającym relatywizm moralny?

Dodaj komentarz...


Adam Kreator - konserwatywny liberał pracujący niestety na etacie. W wolnym czasie zajmuje się pomnażaniem w socjalizmie XXI wieku swojej nędzy i różnymi dziwnymi zainteresowaniami: numizmatyka, fuchy, grafika 3D, rysunki, rzeźba, malarstwo, design, stare komputery, pisanie artykułów, podróże, fotografia zabytków, konserwacja sztuki, zamki polskie, monarchiści, historia ogólnie a zwłaszcza mało znane ciekawostki które wyszukuję w książkach, internecie i wikipedii. Żeby określić dokładniej trzeba wypić z nim lampkę wina o cenie powyżej 8zł za butelkę.

Krzysztof Jabollissimus - wierszoklej (słowo "poeta" używał niejeden grafoman, on skromnie nie użyje). Węglomaz i farbiarz ("rysownik i malarz" zarezerwowane są raczej dla tych, co nieszpetnie uprawiają sztukę). Wydrzymord (zaiste, by być "wokalistą" trzeba umieć śpiewać!). By poznać fragmenty jego tfu-rczości - warto zajrzeć na stronę www.jabollissimus.pl Żeby poznać go lepiej, trzeba wypić z nim lampkę wina w cenie poniżej 8zł za butelkę.

Prowadzą audycję na żywo KonserwaInne audycje tego autora:
Więcej audycji...

Liberland | Konserwa 2.0, #29 (1) - 4 lata temu
Równość - sruwność. (1) - 5 lata temu

Ludobójstwo - film - 5 lata temu

Dziwna wojna - c.d. (3) - 6 lat temu

Wojna 23 sierpnia? (12) - 6 lat temu


Trzecia wojna światowa? (6) - 6 lat temu

Plotki, ploteczki (1) - 6 lat temu


Zabory Ukrainy? (6) - 7 lat temu

Kabaret z Konserwą (4) - 7 lat temu

O masonerii (15) - 7 lat temu


Pisk eunuchów: Rosjo ratuj! (25) - 7 lat temu
Czarne święta! (11) - 7 lat temu


Właściciele Polski (12) - 7 lat temu


Na 11.11 - polub lewaka! (8) - 7 lat temu

Powrót emigranta - cz.1 (22) - 7 lat temuMrowisko masonerii (38) - 8 lat temu

Polska - Afryka Europy (13) - 8 lat temu


Litwo, Ojczyzno moja! (2) - 8 lat temuWlepy AgenTomasza (1) - 8 lat temu

Banksterzy nas okradną? (6) - 8 lat temu

Klasycy prawicy w konserwie! (10) - 8 lat temu

Jan Pietrzak (24) - 8 lat temu


Młodzież się organizuje! (11) - 8 lat temu

Punki i hipstery (16) - 8 lat temu

Szopka Noworoczna 2012/2013 (6) - 8 lat temuKornel Morawiecki w Konserwie (25) - 8 lat temu


Kult Lecha Kaczyńskiego? (35) - 8 lat temu

Europa poza Unią? (2) - 8 lat temu

Czy Polska jest konserwatywna? (19) - 8 lat temu


Korwinowe gadanie (29) - 8 lat temu

Wielki kryzys i konkurs (7) - 8 lat temu


Kto wygrał bitwę warszawską (29) - 8 lat temu


Konserwa - pełna humoru (11) - 8 lat temu

Krzyż w PE (47) - 9 lat temu

ACTA wciąż zagraża (9) - 9 lat temu

Anegdoty z uczelni... (24) - 9 lat temu


Potrzeba nam dekomunizacji (17) - 9 lat temu

Relacje polsko-żydowskie (11) - 9 lat temu

Rozbój! VIATOLL to hell! (9) - 9 lat temu


Kłamstwo smoleńskie (71) - 9 lat temu

Konserwa - Free Trade is Fair! (19) - 9 lat temu


Głodówka przeciw dysedukacji (25) - 9 lat temu
Konserwa: rozkład systemu (11) - 9 lat temuKonserwa pełna miłości (21) - 9 lat temu


Konserwa z nutką Naszości (9) - 9 lat temu

Konserwa protestacyjna! (28) - 9 lat temu

Konserwa w szkole (16) - 9 lat temu

Konserwa: ideologia a życie (13) - 9 lat temu


Karpiobójstwo i długi (12) - 9 lat temu


WRON won! 13 grudnia. (12) - 9 lat temu


Mały jubileusz Konserwy (13) - 9 lat temu

Konserwa: Solidarność (17) - 9 lat temu

Konserwa o 11.11.11 (20) - 9 lat temu


Precz z Halloween (69) - 9 lat temu
Konserwa chaosu (48) - 9 lat temuKonserwa II wojenna (22) - 9 lat temu


Konserwa: Kult siły (41) - 9 lat temu

Konserwa reedukowana (6) - 10 lat temu

Konserwa... satanistyczna! (20) - 10 lat temu

Atrapa puszki od konserwy. (3) - 10 lat temu

Konserwa w pytę! Pyta.pl (7) - 10 lat temuKonserwa o atomistyce (19) - 10 lat temu

Konserwa lwowsko-kresowa. (23) - 10 lat temu

Konserwa o sztuce (23) - 10 lat temuKonserwa - Na razie się bawmy (27) - 10 lat temuMaghreb i Lewant dalej kipi¹ (11) - 10 lat temu

Konserwa o pieskach, hau, hau! (10) - 10 lat temu

Konserwa - wódanie specjalne (9) - 10 lat temu

Konserwa - Wydanie Swiateczne (6) - 10 lat temuKonserwa (testowa) 2 (9) - 10 lat temu

Konserwa (testowa) 1 (16) - 10 lat temu

A dzisiaj polecamy:
 align="center">
Program sponsorują:

Jaro - - 20.00
numer faksu - - 30.00
Piotr_W - - 40.00
Robert - - 77.00
Donald z Brukseli - - 200.00
czk - - 56.00
Mateusz, War of Tanks - - 100.00

Możesz i ty zasponsorować >>>

Promuj radioWydrukujDaj komuś ulotkęChcesz prowadzić audycję?Kontakt