Facebook
Podpis:
Numer GG:
KonteStacja.com - radio ludzi wolnych Cyber Forces
Dziś
21:00
„Luźne Gatki” z ByteEaterem
Pon
21:00
Wydanie Główne
Słuchaj radia
Wydanie Główne
wczoraj
Czy coś nam grozi za wyjście do knajpy?
OtwieraMY biznesy vs sanepid. Mapa. Niespodziewane naloty. Czy można nagrywać interwencję? Mandaty płatne z góry. Przegrana i bany Trumpa. Perler wciąż bez hostingu. Koszty są niezbędne...
Spisek szlachetnych
wczoraj
5 rzeczy, które są źle nazywane w Kościele katolickim
Czym się różni dziewicze poczęcie od niepokalanego poczęcia? Dlaczego „grzech pierworodny” to niefortunne tłumaczenie „peccatum originale”? Czy Ofiara mszy świętej się powtarza na każdej...
Skorzystaj z naszych projektów:

▸ Wolny Rynek - w liczbach
▸ Emigrujesz - posłuchaj najpierw
▸ KontestKino - filmy na wieczór
▸ Poważny kryzys - napisz

Audycja: AGENTOMASZ 2017-01-21

Trump - wolnościowy faszysta

Nadający: Tomasz Agencki

Analiza inauguracyjnej przemowy Donalda Trumpa z perspektywy wolnościowej. Wspieraj - https://patronite.pl/agent

KOMENTARZE

Lolkowsky 2017-01-21

Brawo za tę audycję, ograniczanie wolności obywateli c.d.n. 
 
 
Rozjechałeś Tomaszu pięknie ten bullshit jakim większość osób się jara. Trump to jest, owszem, antyestablishmentowa opcja (Soros i reszta globalistów jest wkurzona) ale to nadal nie jest żaden wolnościowiec tylko czub, który będzie realizował SWOJE cele, a nie pozwoli ludziom realizować własnych, dopóki nie krzywdzą innych.

Pcimek 2017-01-22

1. Wywalić imigrantów. A wolność obywateli państwa najeżdżanego przez imigrantów? I ważna sprawa - w USA wszyscy są imigrantami, z wyjątkiem Indian. 
 
2. Mur - jeżeli nie mam możliwości zapobiegania ochrony wolności obywateli danego państwa stawia się bariery fizyczne. 
 
3. 45% podatek na import z Chin - wyrównanie zasad konkurencyjności wobec rynku wewnętrznego. Drogi Panie jeżeli Chińczycy zdominują świat to wtedy będziesz miał Pan taką wolność o jakiej się Panu w najczarniejszych snach nie śniło. 
 
4. Tortury - hmmm w czyśćcu i piekle miziają łabędzimi piórkami? 
 
5. I Poprawka - no cóż wolność przerodziła się w obłudę i zakłamanie, osobiście uważam, że należy wrócić do rozwiązań antytrustowych i antykoncentracyjnych na rynku. 
 
6. Nie wiem czemu to przypisać (Twoją wypowiedź) ale sama obecność Trumpa w Białym Domu powoduje retorsje, jeżeli zwolniłby 50 milionów urzędasów w USA byłaby rewolucja. 
 
I tak dalej.

Slawomir 2017-01-22

Nie spodziewałem się że na kontestacji usłyszę zwolennika polityki Merkel. W sumie kobieta kawał dobrej roboty zrobiła uwolniła rynek pracy dla przybyszów z południa. Swoją drogą w Polsce Meksykanie nie mogą pracować, a jeżeli chcą coś sprzedać nakłada się na nich cło. Należało by coś z tym zrobić w duchu wolnego rynku, niech nam przyjedzie tak z 10 mln Meksykanów, same korzyści dla gospodarki. 
 
Autor nie rozumie dlaczego Trump chce zmniejszyć deficyt handlowy, już wyjaśniam. Dobra które Amerykanie kupują od innych krajów nie są za wydrukowane pieniądze, a za pożyczone, dlatego Obama podwoił dług. Nie ma innej możliwości jeżeli prawie nic nie sprzedajesz dolar by był gowno wart dlatego pożyczają, nie ma nic za darmo, Trump sobie zdaje z tego sprawę i chce to przerwać. 
 
O górki kiszone ciężko komentować. Wydawanie pieniędzy nazywać wzbogacaniem się, really?

Judgement 2017-01-22

@Pcimek 
AgenTomasz wypunktowuje hipokryzję faszystów. Ci faszyści dlatego są w tym miejscu w którym są, że są takie warunki. W momencie w którym którykolwiek z wymienionych pomysłów Trumpa by wszedł w życie bardzo szybko USA by się cofnęła do warunków w jakich żyli pierwsi kolonizatorzy, czyli takich w jakich żyją dzisiejsi Chińczycy (niezależnie czy naprawdę Chińczycy żyją tak jak jest to przedstawiane). Trump jest demagogiem łechczącym ego nowobogacckich, którzy po wzbogaceniu się myślą, że w jakichś magiczny sposób nie trzeba już wykonywać codziennych czynności. Jeśli przeciętny amerykanin będzie zmuszony pracować np. dwie godziny dziennie więcej, to tym samym czasie nie będzie robił tego co robi teraz i lawinowo zaczną znikać najpierw najbardziej wysublimowane usługi razem z ich twórcami i pracującymi tam osobami, później te mniej luksusowe itd. Z 95% ludzi tam mieszkających fizycznie szybciej umrze niż przystosuje się do spartańskich warunków. Podobnie jest z rdzennymi mieszkańcami Europy Zachodniej.

Pako 2017-01-22

Po czynach ich poznacie. Zobaczymy.

Pcimek 2017-01-22

@Judgement 
Jeżeli uda się Trumpowi zerwać z lewackimi zabobonami: genderyzmem, globalnym ociepleniem czy redystrybucją, to będzie to jego epokowy sukces. Po pierwsze zniszczy sprzężenie zwrotne z Unią Europejską. Po drugie zniszczy patologię polegającą na przykład na tym, że wyprodukowanie podkoszulki na Zachodzie jest 10-razy droższe niż w Chinach. I nie wynika to wyłącznie z kosztów pracy.

Przemysław Michalak 2017-01-23

Trochę zbyt uproszczony temat Trumpa. 
1.Wybór był między Trumpem a Clinton. Wybór przedsiębiorcy z poza układu z waszyngtonu jest o wiele lepszy niż skorumpowanej Clinton. 
2.Niezależność energetyczna. Ciekawe po co Hugo zbiera kasę umieścić audycje za darmo na youtube. To socjalizm! 
3.Nielegalni emigranci. Tutaj chyba libertarianizm pomylił się z anarchią. Prawa należy przestrzegać a jak jest złe to trzeba je zmienić.  
Cała audycja dalej w sumie podobnie...

AGENTomasz 2017-01-23

@2 Pcimek 
 
1- Czy USA są najeżdżane? 
 
2- kto zagraża wolności obywalteli USA? Meksykanie? 
 
3- Czy cła ratują świat przed wojnami? A jeśli tak to czy 45% wystarczy? 
 
4- A to była inauguracja Trumpa na prezydenta, czy sędziego ostatecznego? p.s. nie wierzę w piekło, więc trudno mi odpierać argument o łabędzich piórkach. 
 
5- Obłuda i zakłamanie mediów nadal nie przeszkodziły mu wygrać. Poza tym, kto ma decydować o tym co wolno mówić, a czego nie? 
 
6- Fajnie, też jestem za likwidacją 99% urzędów, regulacji i stanowisk. Retorsje i pochlipywania etatystów są mi miłe, ale nie spodziewam się realizacji tej akurat obietnicy.

AGENTomasz 2017-01-23

@7 - P.Michalak 
 
Tak, uproszczony, bo jak powtarzam w audycji oparty TYLKO na przemowie inauguracyjnej. 
 
1. Wybór Clinton/Trump to historia a.d. 2016. Clinton już się nie wynurzy z dna mułu i nie ma sensu do niej wracać. Polemizowałbym czy DJT jest tak do końca "spoza układu", czy tylko jest to metka która zapewniła mu powodzenie polityczne. Wiesz, w 2008 roku też wiele osób mówiło, że wygrał młody człowiek spoza układu, nieznany nikomu senator Obama. 
 
2. Niezależność nie jest sama w sobie niczym złym. Ale jak głosi powiedzenie, nie musisz hodować krowy, by napić się mleka. Co do kontestacji, to nie rozumiem argumentu o socjalizmie. 
 
3. Libertarianizm często myli mi się z anarchią, to prawda. I złe prawa należy zmieniać, też prawda. Proponuję zmianę w prawie emigracyjnym zatem, a najpierw radykalne cięcia socu.

Przemysław Michalak 2017-01-23

Odnośnie niezależności chodzi o to że Kontestacja ma własna infrastrukturę tak aby np youtube czy FB nie mogli jej zamknąć. 
USA chce mieć własną energię tak żeby Putin czy OPEC ich nie szantażowali tak jak Polski.

Pcimek 2017-01-23

@AGENTomasz 
Nie musisz wierzyć w piekło, piekło wierzy w Ciebie.

Sławek 2017-01-23

Jezeli chcesz zmiany w prawie emigracyjnych, zacznij od swojego podwórka. Brzmi to jak pokrzyki Rosjan, że w Polsce jest łamane wolność słowa, bo jakiemuś redakterowi Wprost CBA siłą zabrało laptopa. Ostatnio znajoma Filipinka odwiedzała Polskę, miesiąc wcześniej musiała lecieć 1000 km do Vancouver do polskiej ambasady by dostać wizę turystyczną. Wątpię by zrobiła to po raz drugi, mając tyle innych miejsc do wyboru by wydawać swoje pieniądze. Nasze prawo tak samo ma się do MEKSYKANÓW. 
 
Mówienie że mainstream nie ma wpływu na wyborców też nie jest prawdą. Ostatnio opublikowano listę 7 najbogatszych ludzi na świecie. Co ich łączy? Każdy z nich jest przeciwko Trumpowi, a połowa wspiera finansowo Hilary. Wszyscy protestujący w stanach, żyją w iluzji, że demokraci zabiorą pieniądze bogatym a dadzą biednym. Ale jak widać nie tylko im media wypraly mózgi.

Bezimienny 2017-01-23

korespondent.pl 
 
A to moja odp 
Całkowicie się z tobą nie zgadzam. 
ON bardzo dobrze wie co robi, zakładając fabryki w swoim kraju daje prace obywatelą i dzieki temu kraj sie rozwija ludzie mają pracę i nie muszą nigdzie wyjeżdżać. Nie da się na samych usługach zbudować silnej gospodarki, mamy przykłady w Europie jak Grecja Portugalia Hiszpania Włochy i Polska też kuleje na ty punkcie, dlaczego w tych krajach były takie kryzysy gospodarcze, bo nie mają rozwiniętego przemysłu ciężkiego jaki jest w Niemczech we Francji Angli. Zobacz jak Chiny sie szybko rozwijają! 
Piszesz też o usługach które dadzą miejsca pracy no ok jakieś tam parę miejsc dojdzie już mamy w Polsce pełno salonów fryzjerskich jakiś tam restauracji kawiarni itd. ae to wszystko to tylko kwestia kryzysu i coraz większej biedy wśród społeczeństwa. 
Liczy sie to jakie dobra dany kraj wytwarza, mieszkam od kilku lat w Szwajcarii i tu wszędzie gdzie sie nie rozejrzę to znajduje firmy produkujące Pralki odkurzacze itd itp całe AGD marek narodowych i tu jest sukces!!! Dziwi mnie to że ty taka osoba prowadzaca tak wspaniałe radio ma takie myślenie

KREDOX 2017-01-24

Tutul audycji powinien brzmieć "AgentTomasz ciężko masakruje starego Lewaka"! A tak poważnie to naprawdę swietna audycja! chyba dzisiaj w pracy posłucham jeszcze raz!pozdrawiam

Jaroslaw 2017-01-27

Libertarianie jak sie wydaje sa podzieleni: popierac czy nie popierac Pana z zaczeska.  
Tutaj mozna sie spierac na argumenty. Generlanie nie podoba im sie jego protekcjonizm. 
Moim zganiem najwiekszym klamstwem kampani Pana T jest to 
ZE ON JEST RZEKOMO ANTYESTABLiSHMENTOWY. 
Otoz, ten Pan korzysta jak wszyscy wiedza z bylych asow firmy Goldman Sacks, Ameay, zbrojeniowka etc 
To sa korporacje ktore dusza Ameryke i to jest grupa wplywu, establishment mentu jak kto tam chce ich nazywac.

Dodaj komentarz...

Tomasz Agencki

30 lat,
kawaler,
stosunek do służby wojskowej uregulowany.
magister po kierunku menadżersko artystycznym.

...czyli...
tu naprawdę nie ma o czym mówić.

- "Mógłbym prowadzić dwudziestoczterogodzinny komentarz radiowy prosto z garażu wielkiego brata. Udało mi się ujarzmić gadulstwo i zrobić z niego coś co zaczyna przypominać walor".

Prowadzi audycję pod zaskakującą nazwą AgenTomasz czyli cotygodniowe zestawienie 10 niusów opisujących naszą rzeczywistość, ale w jakiś sposób pominiętych.

Medale:

Informator miesiąca
srebrny

Kulturalnik miesiąca
srebrny

Rozrywacz miesiąca
brązowy
Inne audycje tego autora:

Wieści Pominięte /// 801 (1) - 2 lata temu

Wieści Pominięte /// 720 (1) - 3 lata temu

Wieści Pominięte /// 719 (2) - 3 lata temu

Wieści Pominięte /// 718 (1) - 3 lata temu

Wieści Pominięte /// 717 (2) - 3 lata temu


ROZMOWA - Wojciech Siryk (1) - 3 lata temu

Więcej audycji...

Więści Pominięte /// 715 (1) - 3 lata temu

Wieści Pominięte /// 714 (1) - 3 lata temu
Wieści Pominięte /// 709 (2) - 3 lata temu
Wieści Pominięte /// 707 (5) - 3 lata temu

WIEŚCI POMINIĘTE /// 706 (3) - 3 lata temu


WIEŚCI POMINIĘTE /// 705 (1) - 3 lata temu

AGENTomasz - Łukasz Warzecha (3) - 3 lata temu
Radio czy Podcast? - 3 lata temu

KATALONIA (2) - 3 lata temu

Wieści Pominięte /// 701 (8) - 3 lata temu


Wonder Woman - video recka (2) - 3 lata temu


Finał Szóstego Sezonu - 4 lata temu

Idą piękne dni - 4 lata temu

Prosimy Nie Lajkować - 4 lata temuPierwsza Wojna Trumpowa (4) - 4 lata temu

Pięciopak Allaha (1) - 4 lata temu

Uberem do Cyber-Burdelu - 4 lata temuKolejna Cegła W Murze (5) - 4 lata temu

Trump - wolnościowy faszysta (15) - 4 lata temuAllah Akbar i do przodu! (1) - 4 lata temu

Dobra Zmiana w Poezji - 4 lata temu

Liga Obrony Kontynentu (4) - 4 lata temuCo mnie ominęło - Polska (3) - 4 lata temu

Co mnie ominęło? Świat. (3) - 4 lata temu

W Obronie Kapitalizmu VIDEO (2) - 4 lata temu


Make Britain... raz jeszcze. (2) - 5 lata temu

Po Złej Stronie Historii (12) - 5 lata temu

Kulturowe Wzbogacenie Uranu (4) - 5 lata temu

Make Britain Great Again! (5) - 5 lata temu

F. Bastiat PRAWO (3/3) - 5 lata temu

F. Bastiat PRAWO (2/3) (3) - 5 lata temu

F. Bastiat PRAWO (1/3) (1) - 5 lata temu

Je Suis Not Me - 5 lata temu

Imperium Kontrkapituluje (4) - 5 lat temu


Drożdżówką w Emigranta (2) - 5 lat temuRozmowa po projekcji (6) - 6 lat temu


Niedzielny Wyborca (4) - 6 lat temu

Jelita Narodu (4) - 6 lat temu

Styczniowe wieści z frontu (1) - 6 lat temu


Nie Karm + Korwin (3) - 6 lat temu

KALECY MISTRZOWIE (4) - 7 lat temuBananowy Gaj (6) - 7 lat temu

Spod Pekinu (10) - 7 lat temu


Londyn Wita (6) - 7 lat temu

DONALD POTRAFI (8) - 7 lat temu

Korwin-TheMovie-odc.2 (2) - 7 lat temu

Korwin. The Movie. (1) - 7 lat temu

IN-DEPENDENCIA (4) - 7 lat temu

IN-DEPENDENCIA - zapowiedź (2) - 7 lat temu

Dług Horror Obczyzna (8) - 7 lat temu


Znowu Cisza - 7 lat temu

O SOTU CHODZI (4) - 7 lat temu

UTRZYMYWYWALNOŚĆ (1) - 7 lat temu


STO ZŁOTYCH ZA WOLNOŚĆ (4) - 7 lat temu


VOULEZ-VOUS TAXER AVEC MOI ? (13) - 7 lat temu

Orły, Elfy i Walka Klas (7) - 7 lat temu

KOMENTARZE (5) - 7 lat temu

Love Me Gender (16) - 7 lat temu

Skąd ta cisza (24) - 7 lat temu

Akcyza na wiersze (10) - 7 lat temu

Lesbijek walka z wąsami (4) - 7 lat temu

AKCYZĄ W MROK (2) - 7 lat temu

OBAMA[doesn't]CARE (9) - 7 lat temu


Raport z Polski. Powrót. (5) - 8 lat temuRAPORT Z POLSKI 01 (5) - 8 lat temuATRW - RZĄD TO MY (2) - 8 lat temu


Peace My Ass (2) - 8 lat temu

Kubek Agentowy Drugi (11) - 8 lat temu

Nieporada Europy (21) - 8 lat temu

papierowa zemsta chaveza (5) - 8 lat temu

SOCJALISTYCZNA PROSTYTUCJA (34) - 8 lat temu

MAXIŹDZIERSTWO FINANSÓW (7) - 8 lat temuPo Wielkanocy, słów kilka (2) - 8 lat temuDodrukowani Bogowie (13) - 8 lat temu

Zbanowana Republika (3) - 8 lat temu

beamtenstaat (4) - 8 lat temu


coraz mniejsza micha (15) - 8 lat temu

Coraz krótsza smycz (6) - 8 lat temu

HipoKryzys (7) - 8 lat temu

ROK WĘŻA (w kieszeni) (37) - 8 lat temu

Raport Przedświąteczny (5) - 8 lat temu

Opodatkować niezadowolonych (14) - 8 lat temu

Wręcz Przedziwnie (8) - 8 lat temu


Americant Dream (13) - 8 lat temu

MultiTusking (3) - 8 lat temu

bo-sie-na-le-rzy (18) - 8 lat temu

Barackudum Obamundi (11) - 8 lat temu

Ten system nie lubi ludzi (13) - 8 lat temu

MINDkampf (16) - 8 lat temu

Manifestacja Katalonii (3) - 9 lat temu

Wakacyjny Raport - 10 (23) - 9 lat temu

Wakacyjny Raport - 09 (5) - 9 lat temu

Wakacyjny Raport - 08 (7) - 9 lat temu

Wakacyjny Raport - 07 (5) - 9 lat temu

Wakacyjny raport - 06 (2) - 9 lat temu

Wakacyjny Raport - 05 (29) - 9 lat temu

Wakacyjny Raport - 4 (13) - 9 lat temu

Wakacyjny Raport - 03 (2) - 9 lat temu

Wakacyjny Raport - 02 (6) - 9 lat temu

Wakacyjny Raport - 01 (1) - 9 lat temu

INTERREGNUM 1 (2) - 9 lat temu

UEFAszyści (12) - 9 lat temu

EKONOMISTYCY (13) - 9 lat temu

Wada Postawy Obywatelskiej (3) - 9 lat temu

Czerwone cel, zielone pal. (1) - 9 lat temu

Konstytucja 3 maja (2) - 9 lat temu
Madzia vs Madziary (12) - 9 lat temu

ZIELONA WSYPA (8) - 9 lat temu

JAK NIE Z NAMI, TO Z BANKAMI (7) - 9 lat temu

FAKTY PO AKTACH (11) - 9 lat temu

BUNT FEDERACJI ELFÓW (11) - 9 lat temu


Biurokracja albo śmierć (24) - 9 lat temu

OSTATNI RAZ W TYM ROKU (22) - 9 lat temuORE-ORE, ATOR-ATOR (11) - 9 lat temu

SZCZYTY POLITYCZNEJ GŁUPOTY (8) - 9 lat temu


AGENTomasz - knpTV - 9 lat temu

AGENTomasz s02e04 (3) - 9 lat temu

AGENTOMASZ - s02e03 - top X (6) - 9 lat temu

AGENTomasz - 25 czerwca - 2011 (1) - 10 lat temu

AGENTomasz - 11 czerwca - 2011 (2) - 10 lat temu

AGENTomasz - 28 maja 2011 (7) - 10 lat temu

AGENTomasz - 21 V 2011 - TOP10 (1) - 10 lat temu


AGENTomasz - 7 maja - 2011 (5) - 10 lat temu

AGENTomasz - 1 V 2011 (2) - 10 lat temu

AGENTomasz 16-IV-2011 top ten (8) - 10 lat temu

AGENTomasz - 2 kwietnia 2011 (6) - 10 lat temu

AGENTOMASZ - 26 marca - top10 (4) - 10 lat temu

AGENTomasz 19 marca - top ten (2) - 10 lat temu

AGENTomasz - 12marca - TopTen (4) - 10 lat temuPODSUMOWANIE 19-LUT-2011 (8) - 10 lat temu

AGENTomasz (4) - 10 lat temu

TOP 10 - 5 Lutego - 2011 (4) - 10 lat temuTOP 10 minionego tygodnia (5) - 10 lat temu


TOP 10 minionego tygodnia (2) - 10 lat temu

podsumowanie 24gru2010 (7) - 10 lat temu

A dzisiaj polecamy:
 align="center">
Program sponsorują:

Platformy Forex - - 20.00
Filmy Reklamowe Onyxx Studio - - 20.00
ZarabiajPrzez24.pl - - 20.00
Wistyna - - 20.00
Ataman - - 500.00
Alex - - 20.00
Hmm - - 7.00

Możesz i ty zasponsorować >>>

Promuj radioWydrukujDaj komuś ulotkęChcesz prowadzić audycję?Kontakt