Facebook
Podpis:
Numer GG:
KonteStacja.com - radio ludzi wolnych Cyber Forces
Pon
21:00
Wydanie Główne
Wto
21:00
audycja odwołana
Słuchaj radia
Wydanie Główne (1)
przedwczoraj
90% Kontestacji będzie zaorane
O przebudowie strony i nowych możliwościach nadawania video. Nowi goście. Jakie jest miejsce KS? Polacy nie wierzą w podatek cukrowy. Kary za brak płacy minimalnej w transporcie. Kobiety...
Myśleć jak przedsiębiorca
3 dni temu
HISTORIA PEWNEGO SUKCESU.
„Zamiast gadać o faktach, opowiadaj ludziom historie! Fakty nikogo nie interesują, to historie sprzedają.” Tak uczył mnie dawno temu jeden z moich mentorów. W związku z tym chciałbym...
Skorzystaj z naszych projektów:

▸ Wolny Rynek - w liczbach
▸ Emigrujesz - posłuchaj najpierw
▸ KontestKino - filmy na wieczór
▸ Poważny kryzys - napisz

Audycja: Jan Fijor zaprasza 2017-01-26

Jan Fijor - Chcieli mnie pobić na inauguracji Trumpa

Nadający: Jan Fijor

Janek wrócił z Waszyngtonu i opowiada o inauguracji na prezydenta Donalda Trumpa w której brał udział.

KOMENTARZE

Kwiat126p 2017-01-27

No w końcu Janek się do muru przekonał! :) Jednak nigdy nie jest za późno dla Janka.

Szymon 2017-01-27

To teraz już wiem dlaczego tanie linie lotnicze zapowiadają wprowadzenie darmowych biletów. Lotniska im dopłacają do obsługi to będzie ich stać na rozdawanie biletów.

Adam 2017-01-27

Janek, naprawdę myślałeś, że dostaniesz się do Capitolu w czasie inauguracji DJT? Może chodziło o teatr Capitol we Wrocławiu? ;)

Piter 2017-01-28

I pomyśleć że kiedyś za komuny mały kawałek jakiegoś muru berlińskiego wywoływał takie kontrowersje ) Cały wolny świat w tym USA był wtedy mega oburzony i chyba nikt by nie przypuszczał że za ileś dekad USA wybuduje kilkaset razy większy mur. 
 
Generalnie zadziwia fakt iż USA nie potrafią sobie ułożyć normalnych dobrosąsiedzkich stosunków z ich najbliższym sąsiadem . Pytanie dlaczego ? Odpowiedź jest stosunkowo prosta ; USA są największym na świecie konsumentem narkotyków a Meksyk głównym ich dostawcą. Olbrzymia przestępczość w Meksyku to efekt wojen narkotykowych karteli między sobą i z władzami. Jeżeli jest popyt musi być również podaż a bogaci mieszkańcy USA są w stanie zapłacić za koke i inne specyfiki bardzo dużo. 
Oczywiście końca tej wojny nie widać bo wygrać ją nie sposób ale też nikt nie jest tym zainteresowany. Agenci DEA mają intratną pracę, politycy mają dodatkowe $$$ na walkę z narkotykami (i łapówki) , klienci w USA mają kokę a bosowie karteli i ich pomocnicy zbierają całą śmietankę.

Sofronoff 2017-01-29

@ 4 
 
"Cały wolny świat w tym USA był wtedy mega oburzony i chyba nikt by nie przypuszczał że za ileś dekad USA wybuduje kilkaset razy większy mur." 
 
Czy ty chłopcze naprawdę nie widzisz różnicy między murem w Berlinie wybudowanym przez komunistów, będącym jedynym działającym fizyczne narzędziem powstrzymującym wyrobników w sowieckim raju a murem w El Paso stawiającym tamę napływającemu szeroko rozumianemu syfowi z całej ameryki południowej ? Mur buduje zainteresowany - czujący zagrożenie. 
 
Kurwa mać, co za poziom nauczania historii...

Verde88 2017-01-30

@5 
W jednym i drugim przypadku mur zapobiegał ucieczkom z gorszego świata do lepszego. Ten syf, jak mówisz, często potem ciężko pracuje w domach bogatych amerykanów. 
Poza tym różnice oczywiście jakieś są... 
---- 
Kolejna kwestia: 
 
Ostatnia decyzja Trumpa dotyczaca zakazu wjazdu do Ameryki ludzi z krajów muzułmańskich to skandal. Znam sytuację studentów pochodzenia (!) bliskowschodniego, z obywatelstwami takich krajów jak Szwajcaria czy UK, studiujących na uczelniach z Ivy League, którzy albo zostali "uwięzieni" w USA (bo jak wyjadą, to już ich z powrotem nie wpuszczą. Oczywiście, nikt ich tam siłą nie trzyma.), albo nie mogą rozpocząć studiów. Przypadek bliskiej osoby - studia w USA opłacone, lokum z wpłaconą zaliczką, praca i mieszkanie w kraju wymówione, oczywiście wszystko zgodnie z amerykańskim prawem, wizy, CIA sprawdziło rodzinę pięć pokoleń wstecz - a tutaj nagle ten zakaz - o straconej kasie na bilety lotnicze nawet nie wspominam.  
Jest to działanie kompletnie idiotyczne - legalnie działający obywatele szyickiego Iranu są banowani, a tymczasem Saudi Arabia, która niemal otwarcie finansuje międzynarodowy terroryzm nawet nie jest wspomniana! Jestem kompletnie Trumpem zawiedziony. 
To tylko taki przykład tego, jak jeden kretyn u władzy może komuś zmarnować rok życia, dla swojej idee fixe. O "poważnych" decyzjach w rodzaju wychodzenia z wszelkich możliwych układów o wolnym handlu nawet nie warto pisać.  
---- 
Janek prowadzi doskonałe audycje, ale z niecierpliwością będę czekać na kolejne wejścia Agentomasza w tym temacie, ponieważ jako jeden z niewielu komentatorów nie postradał rozumu w tej kwestii (chociaż spodziewam się, że takich będzie coraz więcej, sam bowiem byłem oczywiście zwolennikiem Trumpa w kampanii wyborczej).

Sofronoff 2017-01-30

@ 6 
 
"W jednym i drugim przypadku mur zapobiegał ucieczkom z gorszego świata do lepszego." 
 
Oczami tłuszczy - tak. Tylko wschodni Niemiec lub Polak, Węgier, Czechosłowak nie wysadzał się w centrum Paryża, nie budował organizacji przestępczych, nie tylko terrorystycznych. 
 
" Ten syf, jak mówisz, często potem ciężko pracuje w domach bogatych amerykanów." 
 
I co z tego ? Przymusu pracy nie ma. Czy "bogaty Amerykanin", to jakiś dobry wujek ? Mur buduje, bez względu na to w którą stronę co i gdzie ucieka - każdy ZAINTERESOWANY. Polsce mur z Ukrainą nie był potrzebny, aby w polskich domach i sklepach pracowali Ukraińcy. Nie słyszałem też, aby tworzyli na potęgę organizacje przestępcze. Przynajmniej póki co. 
 
"Jestem kompletnie Trumpem zawiedziony." 
Kim jesteś zawiedziony? LEGALNIE wybranym prezydentem światowego mocarstwa ? 
 
Głosuj na Jarka, Donka, Ryśka lub Stefana i buduj (zaczadzony propagandą) raj nad Wisłą tak, aby tu napływali JUŻ wykształceni i zdrowi psychicznie obywatele Iranu, Etiopii, Bangladeszu, Afganistanu .... Bo póki co, spierdalają stąd nawet autochtoni.

Pzd 2017-01-30

Kamilu, no i co, jedna z najwiekszych platform bitcoinow padla, jak tam twoje zapewnienia, ze bitcoiny takie super. Nie glupio CI teraz?

Verde88 2017-01-31

@7 Tak, nie można być zawiedzony legalnie ("LEGALNIE") wybranym prezydentem mocarstwa? Patrze na to z perspektywy libertariańskiej oczywiście. Okazuje się, że to na tym forum rzadkość:) 
 
@8 A czemu ma być mu głupio? Przecież od zawsze pisało się o tym, że nierozsądne jest przechowywanie majątku na giełdach bitcoin bo co chwilę jakaś pada. Nihil novi sub sole. Jak masz dużo to robisz transakcję i spadasz w bezpieczne miejsce...

Sofronoff 2017-02-01

@ Verde88 
 
Zamiast zatem szlochać i zawodzić się zostań legalnie wybranym prezydentem libertariańskim. A do tego czasu ucz się przywództwa potęgi przez 2x duże Pe.

Verde88 2017-02-02

@10 Rozumiem, że gdyby wygrała Clintonowa, to byś mówił, że nie należy jej w żaden sposób krytykować, bo to legalnie wybrany przywódca światowego mocarstwa (tudzież potęgi przez 2x duże Pe)?

Sofronoff 2017-02-02

@ 11 dokładnie tak. A mieszkańcom Suwalszczyzny radziłbym się wynieść na jakiś bliżej nieokreślony czas, pod rygorem świecenia/fosforyzowania tak za dnia jak i w nocy. 
 
Ty buduj potęgę u siebie nie a nie skomlesz, że cię ktoś do własnego domu śmiałe nie wpuścić.

RAdesign 2017-02-03

@6 to nie jest "zakaz dla muzłumanów" 
 
jakoś mogą wjeżdżać ludzie z - Indonezji, Pakistanu, Indii, Bhutanu, Nigerii, Egiptu...czy wielu innych. A wymieniłem kraje z ogromną populacją muzłumanów, 
 
Indonezja bodajże ma największą populację muzłumanów na świecie.

Verde88 2017-02-03

@13 Oczywiście, przecież sam wymieniłem Arabię Saudyjską jako kontrprzykład.

PrzEMO 2017-03-24

Ostatnio robiłem sobie rezonans. 
W Radomiu na nfz dają terminy na luty 2018 rok, a jeśli masz go szybko zrobić to na styczeń 2018.

Dodaj komentarz...

Jan Fijor

Współzałożyciel szkoły biznesu ASBIRO, przedsiębiorca i podróżnik, który w czasie stanu wojennego wyemigrował do Stanów Zjednoczonych, gdzie spędził 17 lat. Były barman, pośrednik nieruchomości, agent ubezpieczeniowy i makler. Obecnie, oprócz działalności w szkole ASBIRO, zajmuje się publicystyką oraz jest właścicielem wydawnictwa Fijorr Publishing.

Prowadzi audycję na żywo Jan Fijor zaprasza w którym przedstawia punkt widzenia przedsiębiorcy. W środy o 21.00

Inne audycje tego autora:








Więcej audycji...





























Debata Janka z liberałem Łukaszem (8) - 9 miesięcy temu

O tym, co piszecie w komentarzach (12) - 10 miesięcy temu


O RODO i akceotacji ciasteczek (4) - 10 miesięcy temu

Jak zostać Bogatym. (8) - 11 miesięcy temu

Jak się bogacić? (18) - 11 miesięcy temu

Bieda polskich wolnościowców (7) - 11 miesięcy temu

Listy, obyczaje i finanse. (2) - ponad rok temu

Jak poprawnie oszczędzać (14) - ponad rok temu

O pożydowskim mieniu bezspadkowym (7) - ponad rok temu




Czy dopłacać do frankowiczów? (19) - ponad rok temu



Obligacje dla debili (5) - ponad rok temu



Czy Janek oddałby 500 plus? (12) - ponad rok temu


Dlaczego USA czeka upadek? (19) - ponad rok temu

40 lat i fajrant! (27) - ponad rok temu

Pomysły na biznes w Hiszpanii (6) - ponad rok temu


Rekordowo krótki odcinek (3) - ponad rok temu

Mocz to moc (11) - ponad rok temu

Jest gorzej, niż myślałem (11) - ponad rok temu


Wystarczy języczek u wagi (8) - ponad rok temu

Jak mieć nosa do nieruchomości (14) - ponad rok temu





O strajku nauczycieli (20) - ponad rok temu

Wady i zalety UK (13) - ponad rok temu


Anarchokapitalizm według Janka (10) - ponad rok temu



Żydzi, nieruchomości i dolary (15) - ponad rok temu


Pełzająca detronizacja dolara (2) - ponad rok temu

Wychodzimy jak palanty! (3) - ponad rok temu

Ostatnia noc dyktatury w Wenezueli? (18) - ponad rok temu

Janka porady na nadwagę (13) - ponad rok temu

Polakom brakuje ciekawości (11) - ponad rok temu






Jan Fijor - Listy (1) - 2 lata temu



Jan Fijor - Komu ufa Janek? (13) - 2 lata temu




Jan Fijor - Śmieci i Japonia (2) - 2 lata temu

O wyższości gór nad morzem (11) - 2 lata temu

Ile jest ASBIRO w ASBIRO? (4) - 2 lata temu



Jan Fijor - Powrót ze Stanów (1) - 2 lata temu



Jan Fijor - A to lewak jeden (21) - 3 lata temu


Jan Fijor - Salam alejkum (20) - 3 lata temu


Jan Fijor - Syndrom Korwina (37) - 3 lata temu

Jan Fijor - Mordujecie dzieci (43) - 3 lata temu

Jan Fijor - Totalitaryzmek (19) - 3 lata temu







Jan Fijor - Ekonomia Zdrowia (9) - 3 lata temu




Amerykański fiskus a Polacy (11) - 3 lata temu




Jan Fijor - Trump coś kręci (24) - 3 lata temu

Jan Fijor - Czytamy Misesa (8) - 3 lata temu


Jan Fijor - Wolność (104) - 3 lata temu









Ryanair i LOT to naciągacze (21) - 3 lata temu

Jan Fijor - Imigranci (20) - 4 lata temu








Jan Fijor - Delta? Nie latam (7) - 4 lata temu














Jan Fijor - Milion plus (17) - 4 lata temu


Jan Fijor - Wolny monopol (22) - 4 lata temu

Jan Fijor - Prezydenci USA (13) - 4 lata temu




Jan Fijor - Telenovela (7) - 4 lata temu

Jan Fijor - Raport z Liberlandu (19) - 4 lata temu






Jan Fijor - Trumpy i Hilarie (3) - 4 lata temu

Jan Fijor - Trumpy i Hilarie (7) - 4 lata temu

Wielki szwindel na mieszkaniach (19) - 4 lata temu


Jan Fijor - Szarańcza w Malawi (20) - 5 lata temu








Jan Fijor - TRUMP (34) - 5 lata temu







Jan Fijor - Skok na OFE 2.0 (29) - 5 lata temu



Jan Fijor - Jak w grudniu 81 (40) - 5 lata temu





Komu Kaczyński zrobi dobrze? (23) - 5 lat temu





Jan Fijor - Silk Road (14) - 5 lat temu

Obsługa klienta wg Janka (19) - 5 lat temu



Bierzcie zasiłki (31) - 5 lat temu















Jan Fijor - Wybory (19) - 6 lat temu


Nie ma gotówki i nie będzie (24) - 6 lat temu



Jan Fijor - Jak umarł Tuwim (11) - 6 lat temu




Jan Fijor - Franek (14) - 6 lat temu


Jan Fijor - Putin Austriakiem? (18) - 6 lat temu

Jan Fijor - Lekcja historii (14) - 6 lat temu




Jan Fijor - Motywy (30) - 6 lat temu



Jan Fijor - Złoto (9) - 6 lat temu




Prywatyzacja wg Janka Fijora (14) - 6 lat temu







Wolny rynek — wprowadzenie (38) - 7 lat temu





Jan Fijor - Buthan (17) - 7 lat temu






Jan Fijor - Łukraina (18) - 7 lat temu


Nakręcony prywatyzacją (52) - 7 lat temu


Słuchacz w długach (30) - 7 lat temu

Jan FIjor - Rock and Roll (15) - 7 lat temu

Jan Fijor - Dyskryminacja (27) - 7 lat temu



Bitcoin to tylko zabawka! (89) - 7 lat temu

Bardzo smutny Janek (47) - 7 lat temu

Wywiad z Markiem Klugmannem (40) - 7 lat temu

Rzecz o kontroli czynszów (14) - 7 lat temu

Janek zbankrutował (20) - 7 lat temu


Blacha wie co mówi (37) - 7 lat temu

Fijor idzie w politykę (37) - 7 lat temu

Ostro (64) - 7 lat temu



Banki, samochody, podręczniki (28) - 7 lat temu


Służba zdrowia za oceanem (22) - 7 lat temu

Czy okienko blokuje kolejkę? (65) - 7 lat temu



Czy alkoholik jest racjonalny? (61) - 8 lat temu


Czym jeździ milioner? (21) - 8 lat temu

Jan Fijor - Jak wybieram akcje (15) - 8 lat temu


Jan Fijor - Emeryty (40) - 8 lat temu



Jan Fijor - Kto mi wisi? (58) - 8 lat temu

Na co nam służby specjalne? (17) - 8 lat temu


Jan Fijor - Geje są jak SB (50) - 8 lat temu

Jan Fijor - O dwóch burakach (20) - 8 lat temu

Jan Fijor - Długi (118) - 8 lat temu


Bogaty może dłużej (48) - 8 lat temu



Co Janek zrobił z ogórkami? (37) - 8 lat temu




Jan Fijor - SKOK (15) - 8 lat temu



Jan Fijor - Rozmowy na Jetlagu (19) - 8 lat temu


Jan Fijor - Ja się wycofuję (20) - 8 lat temu


Robimy gospodarstwo? (70) - 8 lat temu



Jan Fijor - Wyjazdy (53) - 8 lat temu





Jan Fijor - Broni Amber Gold (78) - 8 lat temu


Jan Fijor - W kraju dziadów (27) - 8 lat temu




Jan Fijor - Oba maży da (30) - 9 lat temu

Jan Fijor - Karty kredytowe (19) - 9 lat temu



Jan Fijor - pośrednicy (23) - 9 lat temu


Czy celnicy to kretyni? (23) - 9 lat temu

Jan Fijor - Unikać euro i eko (26) - 9 lat temu

Jan Fijor - Knajpy w Zakopanym (29) - 9 lat temu




Jan Fijor - Powrót z Azji (15) - 9 lat temu



Jan Fijor - dochód pasywny? (21) - 9 lat temu


Jan Fijor - Putinizacja (38) - 9 lat temu

Jan Fijor - To już 6,12 (26) - 9 lat temu










Jak sprzedawać dom? (20) - 9 lat temu

Boeing, monopol i korupcja (52) - 9 lat temu


Oburzeni (11) - 9 lat temu


Książki ekonomiczne (21) - 9 lat temu

Podatek Buffeta (8) - 9 lat temu

Dlaczego nas nie lubią? (32) - 9 lat temu

Portugalia (17) - 9 lat temu

Wy ćwoki (15) - 9 lat temu

Jan Fijor: Czy brać kredyt? (4) - 9 lat temu






Przygody Janka w Rosji (10) - 10 lat temu

Co tam w Norwegii słychać (38) - 10 lat temu


Jak nauczyć się pracowitości (12) - 10 lat temu

Jan Fijor o gejowych (50) - 10 lat temu

Jan Fijor o pracy po maturze (39) - 10 lat temu


Co boli Janka F.? (14) - 10 lat temu


Fijor zatrzymany w Kolumbii (11) - 10 lat temu


Kto to jest biedny człowiek (18) - 10 lat temu

Kto to jest człowiek biedny (6) - 10 lat temu


Żona milionera (10) - 10 lat temu




Trochę afryki trochę Ukrainy (4) - 10 lat temu

Afryka Afryka (27) - 10 lat temu

Czego nie wiem Janek Fijor (9) - 10 lat temu

Trochę o policji i emeryturach (11) - 10 lat temu

Janek o szpitalach (7) - 10 lat temu



Dalsze relacje z Kaliforni (17) - 10 lat temu

Fijor w Californi (17) - 10 lat temu


Prawo spadkowe (6) - 10 lat temu

Się SANEPIDowi oberwało (9) - 10 lat temu




O wyborach w ameryce (21) - 10 lat temu





O gatunkach, które wymierają (14) - 10 lat temu

Etyka w dopalaczach i przemycie (10) - 10 lat temu



O "wygranych" na loterii (15) - 10 lat temu

Służba zdrowia ciąg dalszy (26) - 10 lat temu


O Krzyżu, podatkach i ludziach (26) - 10 lat temu









Państwowe akcje (20) - 11 lat temu

Postaw urzędnika przed sądem! (34) - 11 lat temu

Ubezpieczalnia pilotów TV (2) - 11 lat temu

Jan Fijor o USA (33) - 11 lat temu

Jak uniknąć płacenia ZUS-u? (7) - 11 lat temu





A dzisiaj polecamy:
 align="center">
Program sponsorują:

Księgowość online - - 20.00
Szkolenie przedłużanie rzęs Kraków... - - 20.00
Sklep z zabawkami dla dzieci Rzeszów... - - 20.00
Drabiny producent aluminiowe drewniane - - 20.00
zarabianie w internecie - - 20.00
ubezpieczenia na życie nowy sącz szkolenia bhp - - 20.00
Konrad - - 25.00

Możesz i ty zasponsorować >>>

Promuj radioWydrukujDaj komuś ulotkęChcesz prowadzić audycję?Kontakt