Facebook
Podpis:
Numer GG:
KonteStacja.com - radio ludzi wolnych Cyber Forces
Dziś
21:00
Wydanie Główne
Jutro
21:00
audycja odwołana
Słuchaj radia
Wydanie Główne (1)
7 dni temu
Jestem na kwarantannie!
Słuchacz relacjonuje. Zakaz sprzedaży najważniejszych artykułów. Gdzie kupić maseczki. Czy będą wybory? Dlaczego nie można się badać? Czy chorych jest więcej? Tarcza antykryzysowa....
Świat Kamila C. | Biznes | Wywiady
dziś
Firma technologiczna w sektorze IT - Marcin Ruman |#525
Marcin Ruman Przedsiębiorca. Prowadzi nowoczesną firmę technologiczną o nazwie Emersoft. Jako dziecko trafił do domu dziecka w Krakowie, gdzie zaangażował się w edukację i...
Skorzystaj z naszych projektów:

▸ Wolny Rynek - w liczbach
▸ Emigrujesz - posłuchaj najpierw
▸ KontestKino - filmy na wieczór
▸ Poważny kryzys - napisz

Audycja: Jan Fijor zaprasza 2017-01-26

Jan Fijor - Chcieli mnie pobić na inauguracji Trumpa

Nadający: Jan Fijor

Janek wrócił z Waszyngtonu i opowiada o inauguracji na prezydenta Donalda Trumpa w której brał udział.

KOMENTARZE

Kwiat126p 2017-01-27

No w końcu Janek się do muru przekonał! :) Jednak nigdy nie jest za późno dla Janka.

Szymon 2017-01-27

To teraz już wiem dlaczego tanie linie lotnicze zapowiadają wprowadzenie darmowych biletów. Lotniska im dopłacają do obsługi to będzie ich stać na rozdawanie biletów.

Adam 2017-01-27

Janek, naprawdę myślałeś, że dostaniesz się do Capitolu w czasie inauguracji DJT? Może chodziło o teatr Capitol we Wrocławiu? ;)

Piter 2017-01-28

I pomyśleć że kiedyś za komuny mały kawałek jakiegoś muru berlińskiego wywoływał takie kontrowersje ) Cały wolny świat w tym USA był wtedy mega oburzony i chyba nikt by nie przypuszczał że za ileś dekad USA wybuduje kilkaset razy większy mur. 
 
Generalnie zadziwia fakt iż USA nie potrafią sobie ułożyć normalnych dobrosąsiedzkich stosunków z ich najbliższym sąsiadem . Pytanie dlaczego ? Odpowiedź jest stosunkowo prosta ; USA są największym na świecie konsumentem narkotyków a Meksyk głównym ich dostawcą. Olbrzymia przestępczość w Meksyku to efekt wojen narkotykowych karteli między sobą i z władzami. Jeżeli jest popyt musi być również podaż a bogaci mieszkańcy USA są w stanie zapłacić za koke i inne specyfiki bardzo dużo. 
Oczywiście końca tej wojny nie widać bo wygrać ją nie sposób ale też nikt nie jest tym zainteresowany. Agenci DEA mają intratną pracę, politycy mają dodatkowe $$$ na walkę z narkotykami (i łapówki) , klienci w USA mają kokę a bosowie karteli i ich pomocnicy zbierają całą śmietankę.

Sofronoff 2017-01-29

@ 4 
 
"Cały wolny świat w tym USA był wtedy mega oburzony i chyba nikt by nie przypuszczał że za ileś dekad USA wybuduje kilkaset razy większy mur." 
 
Czy ty chłopcze naprawdę nie widzisz różnicy między murem w Berlinie wybudowanym przez komunistów, będącym jedynym działającym fizyczne narzędziem powstrzymującym wyrobników w sowieckim raju a murem w El Paso stawiającym tamę napływającemu szeroko rozumianemu syfowi z całej ameryki południowej ? Mur buduje zainteresowany - czujący zagrożenie. 
 
Kurwa mać, co za poziom nauczania historii...

Verde88 2017-01-30

@5 
W jednym i drugim przypadku mur zapobiegał ucieczkom z gorszego świata do lepszego. Ten syf, jak mówisz, często potem ciężko pracuje w domach bogatych amerykanów. 
Poza tym różnice oczywiście jakieś są... 
---- 
Kolejna kwestia: 
 
Ostatnia decyzja Trumpa dotyczaca zakazu wjazdu do Ameryki ludzi z krajów muzułmańskich to skandal. Znam sytuację studentów pochodzenia (!) bliskowschodniego, z obywatelstwami takich krajów jak Szwajcaria czy UK, studiujących na uczelniach z Ivy League, którzy albo zostali "uwięzieni" w USA (bo jak wyjadą, to już ich z powrotem nie wpuszczą. Oczywiście, nikt ich tam siłą nie trzyma.), albo nie mogą rozpocząć studiów. Przypadek bliskiej osoby - studia w USA opłacone, lokum z wpłaconą zaliczką, praca i mieszkanie w kraju wymówione, oczywiście wszystko zgodnie z amerykańskim prawem, wizy, CIA sprawdziło rodzinę pięć pokoleń wstecz - a tutaj nagle ten zakaz - o straconej kasie na bilety lotnicze nawet nie wspominam.  
Jest to działanie kompletnie idiotyczne - legalnie działający obywatele szyickiego Iranu są banowani, a tymczasem Saudi Arabia, która niemal otwarcie finansuje międzynarodowy terroryzm nawet nie jest wspomniana! Jestem kompletnie Trumpem zawiedziony. 
To tylko taki przykład tego, jak jeden kretyn u władzy może komuś zmarnować rok życia, dla swojej idee fixe. O "poważnych" decyzjach w rodzaju wychodzenia z wszelkich możliwych układów o wolnym handlu nawet nie warto pisać.  
---- 
Janek prowadzi doskonałe audycje, ale z niecierpliwością będę czekać na kolejne wejścia Agentomasza w tym temacie, ponieważ jako jeden z niewielu komentatorów nie postradał rozumu w tej kwestii (chociaż spodziewam się, że takich będzie coraz więcej, sam bowiem byłem oczywiście zwolennikiem Trumpa w kampanii wyborczej).

Sofronoff 2017-01-30

@ 6 
 
"W jednym i drugim przypadku mur zapobiegał ucieczkom z gorszego świata do lepszego." 
 
Oczami tłuszczy - tak. Tylko wschodni Niemiec lub Polak, Węgier, Czechosłowak nie wysadzał się w centrum Paryża, nie budował organizacji przestępczych, nie tylko terrorystycznych. 
 
" Ten syf, jak mówisz, często potem ciężko pracuje w domach bogatych amerykanów." 
 
I co z tego ? Przymusu pracy nie ma. Czy "bogaty Amerykanin", to jakiś dobry wujek ? Mur buduje, bez względu na to w którą stronę co i gdzie ucieka - każdy ZAINTERESOWANY. Polsce mur z Ukrainą nie był potrzebny, aby w polskich domach i sklepach pracowali Ukraińcy. Nie słyszałem też, aby tworzyli na potęgę organizacje przestępcze. Przynajmniej póki co. 
 
"Jestem kompletnie Trumpem zawiedziony." 
Kim jesteś zawiedziony? LEGALNIE wybranym prezydentem światowego mocarstwa ? 
 
Głosuj na Jarka, Donka, Ryśka lub Stefana i buduj (zaczadzony propagandą) raj nad Wisłą tak, aby tu napływali JUŻ wykształceni i zdrowi psychicznie obywatele Iranu, Etiopii, Bangladeszu, Afganistanu .... Bo póki co, spierdalają stąd nawet autochtoni.

Pzd 2017-01-30

Kamilu, no i co, jedna z najwiekszych platform bitcoinow padla, jak tam twoje zapewnienia, ze bitcoiny takie super. Nie glupio CI teraz?

Verde88 2017-01-31

@7 Tak, nie można być zawiedzony legalnie ("LEGALNIE") wybranym prezydentem mocarstwa? Patrze na to z perspektywy libertariańskiej oczywiście. Okazuje się, że to na tym forum rzadkość:) 
 
@8 A czemu ma być mu głupio? Przecież od zawsze pisało się o tym, że nierozsądne jest przechowywanie majątku na giełdach bitcoin bo co chwilę jakaś pada. Nihil novi sub sole. Jak masz dużo to robisz transakcję i spadasz w bezpieczne miejsce...

Sofronoff 2017-02-01

@ Verde88 
 
Zamiast zatem szlochać i zawodzić się zostań legalnie wybranym prezydentem libertariańskim. A do tego czasu ucz się przywództwa potęgi przez 2x duże Pe.

Verde88 2017-02-02

@10 Rozumiem, że gdyby wygrała Clintonowa, to byś mówił, że nie należy jej w żaden sposób krytykować, bo to legalnie wybrany przywódca światowego mocarstwa (tudzież potęgi przez 2x duże Pe)?

Sofronoff 2017-02-02

@ 11 dokładnie tak. A mieszkańcom Suwalszczyzny radziłbym się wynieść na jakiś bliżej nieokreślony czas, pod rygorem świecenia/fosforyzowania tak za dnia jak i w nocy. 
 
Ty buduj potęgę u siebie nie a nie skomlesz, że cię ktoś do własnego domu śmiałe nie wpuścić.

RAdesign 2017-02-03

@6 to nie jest "zakaz dla muzłumanów" 
 
jakoś mogą wjeżdżać ludzie z - Indonezji, Pakistanu, Indii, Bhutanu, Nigerii, Egiptu...czy wielu innych. A wymieniłem kraje z ogromną populacją muzłumanów, 
 
Indonezja bodajże ma największą populację muzłumanów na świecie.

Verde88 2017-02-03

@13 Oczywiście, przecież sam wymieniłem Arabię Saudyjską jako kontrprzykład.

PrzEMO 2017-03-24

Ostatnio robiłem sobie rezonans. 
W Radomiu na nfz dają terminy na luty 2018 rok, a jeśli masz go szybko zrobić to na styczeń 2018.

Dodaj komentarz...

Jan Fijor

Współzałożyciel szkoły biznesu ASBIRO, przedsiębiorca i podróżnik, który w czasie stanu wojennego wyemigrował do Stanów Zjednoczonych, gdzie spędził 17 lat. Były barman, pośrednik nieruchomości, agent ubezpieczeniowy i makler. Obecnie, oprócz działalności w szkole ASBIRO, zajmuje się publicystyką oraz jest właścicielem wydawnictwa Fijorr Publishing.

Prowadzi audycję na żywo Jan Fijor zaprasza w którym przedstawia punkt widzenia przedsiębiorcy. W środy o 21.00

Medale:

Prowokator miesiąca
złoty!
Inne audycje tego autora:
O tym, co piszecie w komentarzach (12) - 6 tygodni temu


O RODO i akceotacji ciasteczek (4) - 2 miesiące temu

Jak zostać Bogatym. (8) - 3 miesiące temu

Więcej audycji...
Jak się bogacić? (18) - 4 miesiące temu

Bieda polskich wolnościowców (7) - 4 miesiące temu

Listy, obyczaje i finanse. (2) - 4 miesiące temu

Jak poprawnie oszczędzać (14) - 5 miesiące temu

O pożydowskim mieniu bezspadkowym (7) - 5 miesiące temu

Jak banki rabują klasę średnią! (9) - 5 miesiące temu

Firma która upadła przez Państwo. (4) - 5 miesięcy temu


Czy dopłacać do frankowiczów? (19) - 6 miesięcy temuObligacje dla debili (5) - 7 miesięcy temuCzy Janek oddałby 500 plus? (12) - 8 miesięcy temu


Dlaczego USA czeka upadek? (19) - 8 miesięcy temu

40 lat i fajrant! (27) - 8 miesięcy temu

Pomysły na biznes w Hiszpanii (6) - 9 miesięcy temu

Życie w Hiszpanii dla początkujących (13) - 9 miesięcy temu

Rekordowo krótki odcinek (3) - 9 miesięcy temu

Mocz to moc (11) - 9 miesięcy temu

Jest gorzej, niż myślałem (11) - 10 miesięcy temu

Hiszpania pod dokładniejszą lupą (1) - 10 miesięcy temu

Wystarczy języczek u wagi (8) - 10 miesięcy temu

Jak mieć nosa do nieruchomości (14) - 10 miesięcy temu

Dziwny rynek nieruchomości w Zakopanem (3) - 11 miesięcy temu

Ekonomiczne aspekty kolonizacji Ameryk (6) - 11 miesięcy temuO strajku nauczycieli (20) - 11 miesięcy temu

Wady i zalety UK (13) - 11 miesięcy temu


Anarchokapitalizm według Janka (10) - ponad rok temuŻydzi, nieruchomości i dolary (15) - ponad rok temu


Pełzająca detronizacja dolara (2) - ponad rok temu

Wychodzimy jak palanty! (3) - ponad rok temu

Ostatnia noc dyktatury w Wenezueli? (18) - ponad rok temu

Janka porady na nadwagę (13) - ponad rok temu

Polakom brakuje ciekawości (11) - ponad rok temu


Jan Fijor - Listy (1) - ponad rok temuJan Fijor - Komu ufa Janek? (13) - ponad rok temu
Jan Fijor - Śmieci i Japonia (2) - ponad rok temu

O wyższości gór nad morzem (11) - ponad rok temu

Ile jest ASBIRO w ASBIRO? (4) - ponad rok temu


Co zacząć, jak nie skończyć (7) - ponad rok temu

Jan Fijor - Powrót ze Stanów (1) - ponad rok temuJan Fijor - A to lewak jeden (21) - ponad rok temu


Jan Fijor - Salam alejkum (20) - ponad rok temu


Jan Fijor - Syndrom Korwina (37) - ponad rok temu

Jan Fijor - Mordujecie dzieci (43) - ponad rok temu

Jan Fijor - Totalitaryzmek (19) - 2 lata temuJan Fijor - Ekonomia Zdrowia (9) - 2 lata temu
Amerykański fiskus a Polacy (11) - 2 lata temu
Jan Fijor - Trump coś kręci (24) - 2 lata temu

Jan Fijor - Czytamy Misesa (8) - 2 lata temu


Jan Fijor - Wolność (104) - 3 lata temu

Ryanair i LOT to naciągacze (21) - 3 lata temu

Jan Fijor - Imigranci (20) - 3 lata temu
Jan Fijor - Delta? Nie latam (7) - 3 lata temu


Jan Fijor - Milion plus (17) - 3 lata temu


Jan Fijor - Wolny monopol (22) - 3 lata temu

Jan Fijor - Prezydenci USA (13) - 3 lata temu
Jan Fijor - Telenovela (7) - 4 lata temu

Jan Fijor - Raport z Liberlandu (19) - 4 lata temu


Jan Fijor - Trumpy i Hilarie (3) - 4 lata temu

Jan Fijor - Trumpy i Hilarie (7) - 4 lata temu

Wielki szwindel na mieszkaniach (19) - 4 lata temu


Jan Fijor - Szarańcza w Malawi (20) - 4 lata temu
Jan Fijor - TRUMP (34) - 4 lata temuJan Fijor - Skok na OFE 2.0 (29) - 4 lata temuJan Fijor - Jak w grudniu 81 (40) - 4 lata temu

Komu Kaczyński zrobi dobrze? (23) - 4 lata temu

Jan Fijor - Silk Road (14) - 5 lata temu

Obsługa klienta wg Janka (19) - 5 lata temuBierzcie zasiłki (31) - 5 lata temuJan Fijor - Pomysły na biznes (7) - 5 lata temu


Jan Fijor - o tematach z debaty (18) - 5 lata temu


Jan Fijor - Wybory (19) - 5 lat temu


Nie ma gotówki i nie będzie (24) - 5 lat temuJan Fijor - Jak umarł Tuwim (11) - 5 lat temu
Jan Fijor - Franek (14) - 5 lat temu


Jan Fijor - Putin Austriakiem? (18) - 5 lat temu

Jan Fijor - Lekcja historii (14) - 5 lat temu
Jan Fijor - Motywy (30) - 5 lat temuJan Fijor - Złoto (9) - 6 lat temu
Prywatyzacja wg Janka Fijora (14) - 6 lat temuWolny rynek — wprowadzenie (38) - 6 lat temu

Jan Fijor - Buthan (17) - 6 lat temu


Jan Fijor - Łukraina (18) - 6 lat temu


Nakręcony prywatyzacją (52) - 6 lat temu


Słuchacz w długach (30) - 6 lat temu

Jan FIjor - Rock and Roll (15) - 6 lat temu

Jan Fijor - Dyskryminacja (27) - 6 lat temuBitcoin to tylko zabawka! (87) - 6 lat temu

Bardzo smutny Janek (47) - 6 lat temu

Wywiad z Markiem Klugmannem (40) - 7 lat temu

Rzecz o kontroli czynszów (14) - 7 lat temu

Janek zbankrutował (20) - 7 lat temu


Blacha wie co mówi (37) - 7 lat temu

Fijor idzie w politykę (37) - 7 lat temu

Ostro (64) - 7 lat temuBanki, samochody, podręczniki (28) - 7 lat temu


Służba zdrowia za oceanem (22) - 7 lat temu

Czy okienko blokuje kolejkę? (65) - 7 lat temuCzy alkoholik jest racjonalny? (61) - 7 lat temu


Czym jeździ milioner? (21) - 7 lat temu

Jan Fijor - Jak wybieram akcje (15) - 7 lat temu


Jan Fijor - Emeryty (40) - 7 lat temuJan Fijor - Kto mi wisi? (58) - 7 lat temu

Na co nam służby specjalne? (17) - 7 lat temu


Jan Fijor - Geje są jak SB (50) - 7 lat temu

Jan Fijor - O dwóch burakach (20) - 7 lat temu

Jan Fijor - Długi (118) - 7 lat temu


Bogaty może dłużej (48) - 7 lat temuCo Janek zrobił z ogórkami? (37) - 7 lat temu
Jan Fijor - SKOK (15) - 7 lat temuJan Fijor - Rozmowy na Jetlagu (19) - 7 lat temu


Jan Fijor - Ja się wycofuję (20) - 8 lat temu


Robimy gospodarstwo? (70) - 8 lat temuJan Fijor - Wyjazdy (53) - 8 lat temu

Jan Fijor - Broni Amber Gold (78) - 8 lat temu


Jan Fijor - W kraju dziadów (27) - 8 lat temu
Jan Fijor - Oba maży da (30) - 8 lat temu

Jan Fijor - Karty kredytowe (19) - 8 lat temuJan Fijor - pośrednicy (23) - 8 lat temu


Czy celnicy to kretyni? (23) - 8 lat temu

Jan Fijor - Unikać euro i eko (26) - 8 lat temu

Jan Fijor - Knajpy w Zakopanym (29) - 8 lat temu
Jan Fijor - Powrót z Azji (15) - 8 lat temuJan Fijor - dochód pasywny? (21) - 8 lat temu


Jan Fijor - Putinizacja (38) - 8 lat temu

Jan Fijor - To już 6,12 (26) - 8 lat temu


Jak sprzedawać dom? (20) - 9 lat temu

Boeing, monopol i korupcja (52) - 9 lat temu


Oburzeni (11) - 9 lat temu


Książki ekonomiczne (21) - 9 lat temu

Podatek Buffeta (8) - 9 lat temu

Dlaczego nas nie lubią? (32) - 9 lat temu

Portugalia (17) - 9 lat temu

Wy ćwoki (15) - 9 lat temu

Jan Fijor: Czy brać kredyt? (4) - 9 lat temu


Przygody Janka w Rosji (10) - 9 lat temu

Co tam w Norwegii słychać (38) - 9 lat temuJan Fijor o gejowych (50) - 9 lat temu

Jan Fijor o pracy po maturze (39) - 9 lat temu


Co boli Janka F.? (14) - 9 lat temu


Fijor zatrzymany w Kolumbii (11) - 9 lat temu


Kto to jest biedny człowiek (18) - 9 lat temu

Kto to jest człowiek biedny (6) - 9 lat temu


Żona milionera (10) - 9 lat temu

Afryka Afryka (27) - 9 lat temu

Czego nie wiem Janek Fijor (9) - 9 lat temu


Janek o szpitalach (7) - 9 lat temuDalsze relacje z Kaliforni (17) - 9 lat temu

Fijor w Californi (17) - 9 lat temu


Prawo spadkowe (6) - 9 lat temu

Się SANEPIDowi oberwało (9) - 10 lat temu
O wyborach w ameryce (21) - 10 lat temu

O gatunkach, które wymierają (14) - 10 lat temu

Etyka w dopalaczach i przemycie (10) - 10 lat temuO "wygranych" na loterii (15) - 10 lat temu

Służba zdrowia ciąg dalszy (26) - 10 lat temu


O Krzyżu, podatkach i ludziach (26) - 10 lat temu

Państwowe akcje (20) - 10 lat temu

Postaw urzędnika przed sądem! (34) - 10 lat temu

Ubezpieczalnia pilotów TV (2) - 10 lat temu

Jan Fijor o USA (33) - 10 lat temu

Jak uniknąć płacenia ZUS-u? (7) - 10 lat temu

A dzisiaj polecamy:
 align="center">
Program sponsorują:

Poradnik jak założyć bloga - - 20.00
nexty - - 22.00
Kody i kupony rabatowe na darmowisko.com - - 20.00
Fotograf ślubny Kraków - - 20.00
Tomasz Rawski - - 50.00
Nieruchomości Hiszpania, mieszkania na... - - 20.00
BASMAR PRZEPROWADZKI MIĘDZYNARODOWE - - 50.00

Możesz i ty zasponsorować >>>

Promuj radioWydrukujDaj komuś ulotkęChcesz prowadzić audycję?Kontakt