Facebook
Podpis:
Numer GG:
KonteStacja.com - radio ludzi wolnych Cyber Forces
Pon
21:00
Wydanie Główne
Wto
21:00
„Luźne Gatki” z ByteEaterem
Słuchaj radia
Wydanie Główne (1)
4 dni temu
LEWICA DZIAŁA RAZEM Z WOLNOŚCIOWCAMI?
#OtwieraMY - obywatelskie nieposłuszeństwo przeciw kwarantannie. Kolejne biznesy działają wbrew zakazowi. Atak na Kapitol i bany dla Donalda Trumpa. Czy żyjemy w dyktacie korporacji. Brak...
Świat Kamila C. | Biznes | Wywiady
4 dni temu
Finanse osobiste - Jacek Gacoń |#574
Jacek Gacoń Expert od finansów osobistych. W 2014 roku stworzył blog o tematyce finansów osobistych: https://jakdorobic.pl/. Główna idea bloga to polepszanie budżetu osobistego poprzez...
Skorzystaj z naszych projektów:

▸ Wolny Rynek - w liczbach
▸ Emigrujesz - posłuchaj najpierw
▸ KontestKino - filmy na wieczór
▸ Poważny kryzys - napisz

Audycja: Jan Fijor zaprasza 2017-02-09

Jan Fijor - Muslimy, Ukraina i Liberty Fest

Nadający: Jan Fijor

Janek dzisiaj odpowiada na komentarze, które koncentrują się na polityce jak i imprezie organizowanej przez Janka pod nazwą Liberty Fest.

KOMENTARZE

Endriu 2017-02-09

Panie Janku jeszcze raz Panu powtarzam. Cywilizacja Saracenów to pryszcz w porównaniu do imperium Lechitów (Sarmatów) które ponowało na ziemiach Europy wschodniej 5000 lat wcześniej. Kamilu Lechici dwukrotnie podbijali Rzym i Galię: 
 
1) w 405 r. p.n.e przez króla Radgoszcza 
2) w 406 r. p.n.e przez króla Corsico 
 
Starożytna Polska - Imperium Lechitów szczyt rozwoju 
https://youtu.be/ZppJ8uj3iiE?t=162 
 
Natomiast w IV wieku przed naszą erą Imperium Lechickie DWUKROTNIE pokonało protoplastów Saracenów (Imperium Achamenidów) 
 
Słowiańscy Królowie Lechii - Janusz Bieszk - 7.07.2016 
https://www.youtube.com 
 
Niech se Pan Janek zrobi wycieczkę do Vancouver i tam odszuka "Dom Perski" to tam sobie poczyta ze starych kronik perskich o w/w wojnach.

Endriu 2017-02-09

Panie Janku, oprócz sprzedaży bombek, amerykanie (rękami ukraińców) chcieli uzyskać kontrole nad Sewastopolem (baza wojskowa). Aby podbić militarnie Rosję trzeba zdobyć kontrole nad Sewastopolem (Morze Czarne).

Łukasz A. 2017-02-09

Czytam co robi POTUS Trump, czytam co mówi, że zaraz zrobi i zastanawiam się, co Polska uczyniła, że nie ma takiego Prezydenta. 
U nas myślą o większej płacy minimalnej, w USA każda nowa ustawa usuwa 2 poprzednie. II RP vol. Kaczyński... 
 
Wchodźcie na blog Janka i kanał Kamila, film o Castro fenomenalny. Zdrowia życzę!

jan M Fijor 2017-02-10

Napisal do mnie Tomek z adresu [email protected]
niestety listy od tego adresu odbijają się.  
szukam kontaktu Tomkiem. zadzwoń do mnie jeśli możesz.  
numer 600 745 945, albo napisz na adres mailowy 
 
Pozdrawiam 
Jan M Fijor 
[email protected]

Pcimek 2017-02-10

Z tym myciem się to pojechaliście. Otrzepują się wodą, w najlepszym razie przemywają i to tylko wybrane części ciała. Żydzi robią to samo. W końcu z jednego semickiego rodu się wywodzą.

Darek 2017-02-10

No fakt, przecież to tylko obmycia rytualne. To tak jakbyś kąpał psa, ale tylko nos mu umył.

mmujmmmmahaja 2017-02-10

Janku udowodnie Ci, że na PAPIEZa nie dziala wolnosciowy Duch Swiety tylko zniewalający Lucifer  
https://www.youtube.com

Piotr 2017-02-11

@7 
Poziom zgłupienia ma swoje granice. "Lucifer ratio" to dosłownie "rozjaśnij postrzeganie, zrozumienie". Gdyby było "Lucifer lucifer" to można by wywnioskować, że śpiewane jest: "Lucyferze rozjaśnij", ale nie ma.

Tomasz Tofil 2017-02-11

ja nie wysle flaszki, bo ja z polski jestem.

gotoxy 2017-02-11

Janek w emailu który podałeś prawdopodobnie jest błąd, wydaje mi się ,ze powinno być [email protected]  
 
Kapitalizm jest najlepszym ustrojem, najbardziej sprawiedliwym i wydaje mi się ,ze gdyby wszystkie kraje były kapitalistyczne nie było by wojen stad nie rozumiem awersji Franciszka do tego ustroju.  
Najlepsza z cywilizacji jest cywilizacja lacinska. 
Ukraina jest państwem sztucznym i się rozpadnie. Najlepszym co możemy zrobić w naszych stosunkach z Ukraina to wprowadzić jak najszybciej w Polsce kapitalizm, zachodnia czesc Ukrainy sama będzie chciała się do nas przyłączyć.  
Kamilu ja telefonującemu rolnikowi nie wybaczam

Judgement 2017-02-11

@Endriu 
Człowiek urodzony np. w Rzeszowie może jutro kupić bilet do Argentyny i się tam przeprowadzić. Więc wszystkie badania genetyczne ludności wraz z tego wynikającymi wnioskami są idiotyczne. Jeżeli tego nie widzisz to nikt ci nie jest w stanie pomóc. 
A dowody historyczne nie są żadnymi dowodami co pokazał przypadek Michała Wojnicza, który w swoim życiu między innymi handlował czystymi oryginalnymi kartami pergaminu z XV wieku, na których to każdy mógł zapisać to co tylko było użyteczne, włącznie z mapami Tartarii i Lechii. 
 
Można wejść na bialczynski.pl i na własne oczy zobaczyć, że wszystkie te mapy "dowodowe" przeczą sobie nawzajem. 
 
Rzeczywista mapa niezależnie od tego czy jest robiona przez Polskę, Niemcy, Francję... pomimo różnicy w detalach przedstawia jakąś spójność.

mmujmmmmahaja 2017-02-11

@8 Mozesz sobie pisać o ZGLUPIENIU,,,i jego poziomie,,,Dokladnie kler takich potrzebuje!!! Kazdy obiektywny przyzna ze wolany jest Lucifer jako OSOBA,, Lucifer oznacza niosący światło (na obrazkach to widać) - tak byl nazywany jeden super aniołów jeszcze przed jego buntem i zanim pociągnął za sobą w swojej rebelii 1/3 istot duchowych ,,,

Endriu 2017-02-11

> Człowiek urodzony np. w Rzeszowie może jutro kupić bilet do  
> Argentyny i się tam przeprowadzić. Więc wszystkie badania  
> genetyczne ludności wraz z tego wynikającymi wnioskami są  
> idiotyczne. Jeżeli tego nie widzisz to nikt ci nie jest w stanie  
> pomóc.  
 
Kolego, nie ważne już o mapy i rozkład prastarej Sarmatii na nich, natomiast jedno na pewno w oparciu o badania halpogrup można ustalić - że jesteśmy tutaj od 10000 lat, więc jak Pan Janek dupi coś o jakichś turasach, którzy zorganizowali się 500 lat po Chrystusie (i jeszcze to publicznie z pewnością siebie powtarza) to wywołuje tylko u mnie śmiech politowania.  
 
Kurna taki mądry chłop, i na ekonomi się zna, wolny rynek na świecie organizuje, a o swoich praprzodkach zapomniał ....

Sluchacz 2017-02-12

@ Endriu 
Haplogrupa https://pl.wikipedia.org/wiki/Haplogrupa opisuje warunki środowiskowe. Dla pogan wiatr, piorun, jesień, słońce, drzewo, gruszka jako owoc, korzeń pokrzywy, wilk itd. to osoby.  
 
Więc jeśli mówią, że jesteśmy tu od np. 10 tysięcy lat to mają na myśli, że te konkretne gatunki drzew, zwierząt, roślin, ten konretny klimat (nasłonecznienie, długość pór roku, temperatura, siła wiatru...) są tu od 10 tysięcy lat.  
 
A dlaczego ludzie, maja coraz mniej niż więcej wspólnego ze środowiskiem, chociażby poprzez wymyślenie miasta, technologii typu szkło, metal... to chyba nie trzeba tłumaczyć.

Karpiu 2017-02-13

@ Endriu 
 
Nie ma jakichkolwiek dowodów na "Imperium Lechickie", jest to pewnego rodzaju mit, który powstał stosunkowo niedawno. 
Inna kwestia to nawet jeśli żyła na ziemiach dzisiejszej polski tego rodzaju społeczność to ciężko to nie sposób łączyć ich z obecnymi mieszkańcami kraju. Zbyt duży odstęp czasu, zbyt mało wytworów kultury materialnej. 5000 BC to na ziemiach polski ciężko wgl mówić nawet o hodowli... 
Każdy archeolog wyśmieje "Imperium Lechickie"

Verde88 2017-02-13

Endriu, naucz sie przynajmniej ze to haplogrupy a nie "halpogrupy" jak z uporem powtarzasz. Rozumiemy, ze jestes podjarany jakas teoria spiskowa z neta, ale przynajmniej nie spamuj!

Kwiat126p 2017-02-14

hehehe "Chojecki Kowalski" :) To troche inna para kaloszy. Raczej nacjonaliści i zwolennicy PiSu obecnie niż tacy libertarianie jak Janek. Dużo słuchałem Kowalskiego i lubiłem itd ale zwariował od tego gadania z pastorem Chojeckim.

Verde88 2017-02-14

@17 Oj, zebys sie nie zdziwil :) Mysle ze w obecnej sytuacji przeskok z audycji Janka do Chojeckiego to chwila moment. Ludzie sie bardzo ostatnio radykalizuja.  
Sadzac po komentarzach, nawet wsrod sluchaczy Kontestacji prawdziwych libertarian jest obecnie niewielu. A poglady Mariana sa w 90% strawne nawet dla mnie, jako libertarianina. Tam dochodzi tylko faktor totalnego sekciarstwa i oszolomstwa w warstwie wizualnej, co sprawia ze ja - owszem, slucham czesto, bo lubie, ale juz nikomu nie polecam, bo obciach :) +1 dla Kontestacji na tym polu. 
 
PS: Janek zdaje sie przymykac oko na kazdy kretynizm Trumpa, bo go lubi. Taka postawa jest skrajnie zla. Kibicowalismy Trumpowi, kiedy byl przeciwko Hillary i calemu lewactwu tego swiata, ale teraz oceniajmy go trzezwym okiem, zebysmy sie nie musieli potem wstydzic.

Paweł 2017-02-14

Australia vs Botswana 
 
Cześć, 
 
oboje chyba byliście w tych krajach (przedszkole w Afryce, "Poznaj biznes w Australii", Janek na blogu pisał też o Australii). 
 
Który kraj wybraliście, jeśli mielibyście zamiar otworzyć firmę? W Botswanie byłyby to np. np. materiały budowlane, a Australii np. meble. 
 
Mam 24 lata, prowadzę małą firmę produkcyjną w Polsce, ale chciałbym za jakieś 10 lat wszystko sprzedać i wyjechać. 
Nie pytam o kwestie wiz itd, w tym temacie jestem zorientowany.

Adolf 2017-02-15

Nazwa sposobu postępowania określona jako "kapitalizm" powstał w czasach gdy między narodami wiodącym językiem dyplomacji nauki itp. była łacina a nie jak obecnie angielski.Kapitalizm to inaczej robienie coś z głową lub inaczej kierowanie się rozumem z łac.capita (głowa) tak samo per capita również pochodzi wprost z łaciny.Tak więc przeciwstawianie się postępowaniu zgodnym z rozumem (kapitalizmem) już na początku dyskwalifikuje oponenta choćby był samym papieżem.

Sluchacz 2017-02-17

Określenie kapitalizm pochodzi od kapitał, a nie od głowy. 
 
Zresztą w tej konkretnej sprawie jest tylko propagandy i antypropagandy, że bez powrotu do tekstu źródłowego czyli Marksa pozostają domysły. Sam Marks tak naprawdę użył określenia "ekonomia polityczna", które celnie opisuje ten fragment rzeczywistości.  
W tym systemie czyli kapitalizmie wcale nie wygrywają ci co sportowo rywalizują na rynku, ale ci co mają dostęp do finansów kreowanych przez decyzje polityczne.  
Warto o tym pamiętać kiedy kapitaliści typu Kamil z wyższością odnoszą się do urzędników, a tak naprawdę jedni nie mogą istnieć bez drugich, a drudzy bez pierwszych.

Deywo 2017-04-09

Swietna audycja

Dodaj komentarz...

Jan Fijor

Współzałożyciel szkoły biznesu ASBIRO, przedsiębiorca i podróżnik, który w czasie stanu wojennego wyemigrował do Stanów Zjednoczonych, gdzie spędził 17 lat. Były barman, pośrednik nieruchomości, agent ubezpieczeniowy i makler. Obecnie, oprócz działalności w szkole ASBIRO, zajmuje się publicystyką oraz jest właścicielem wydawnictwa Fijorr Publishing.

Prowadzi audycję na żywo Jan Fijor zaprasza w którym przedstawia punkt widzenia przedsiębiorcy. W środy o 21.00

Inne audycje tego autora:
Więcej audycji...Nie kupuj baryłek ropy (tylko alkoholu) (28) - 10 miesięcy temu


Debata Janka z liberałem Łukaszem (8) - 11 miesięcy temu

O tym, co piszecie w komentarzach (12) - 11 miesięcy temu


O RODO i akceotacji ciasteczek (4) - 11 miesięcy temu

Jak zostać Bogatym. (8) - ponad rok temu

Jak się bogacić? (18) - ponad rok temu

Bieda polskich wolnościowców (7) - ponad rok temu

Listy, obyczaje i finanse. (2) - ponad rok temu

Jak poprawnie oszczędzać (14) - ponad rok temu

O pożydowskim mieniu bezspadkowym (7) - ponad rok temu
Czy dopłacać do frankowiczów? (19) - ponad rok temuObligacje dla debili (5) - ponad rok temuCzy Janek oddałby 500 plus? (12) - ponad rok temu


Dlaczego USA czeka upadek? (19) - ponad rok temu

40 lat i fajrant! (27) - ponad rok temu

Pomysły na biznes w Hiszpanii (6) - ponad rok temu


Rekordowo krótki odcinek (3) - ponad rok temu

Mocz to moc (11) - ponad rok temu

Jest gorzej, niż myślałem (11) - ponad rok temu


Wystarczy języczek u wagi (8) - ponad rok temu

Jak mieć nosa do nieruchomości (14) - ponad rok temu

O strajku nauczycieli (20) - ponad rok temu

Wady i zalety UK (13) - ponad rok temu


Anarchokapitalizm według Janka (10) - ponad rok temuŻydzi, nieruchomości i dolary (15) - ponad rok temu


Pełzająca detronizacja dolara (2) - ponad rok temu

Wychodzimy jak palanty! (3) - ponad rok temu

Ostatnia noc dyktatury w Wenezueli? (18) - ponad rok temu

Janka porady na nadwagę (13) - ponad rok temu

Polakom brakuje ciekawości (11) - 2 lata temu


Jan Fijor - Listy (1) - 2 lata temuJan Fijor - Komu ufa Janek? (13) - 2 lata temu
Jan Fijor - Śmieci i Japonia (2) - 2 lata temu

O wyższości gór nad morzem (11) - 2 lata temu

Ile jest ASBIRO w ASBIRO? (4) - 2 lata temuJan Fijor - Powrót ze Stanów (1) - 3 lata temuJan Fijor - A to lewak jeden (21) - 3 lata temu


Jan Fijor - Salam alejkum (20) - 3 lata temu


Jan Fijor - Syndrom Korwina (37) - 3 lata temu

Jan Fijor - Mordujecie dzieci (43) - 3 lata temu

Jan Fijor - Totalitaryzmek (19) - 3 lata temuJan Fijor - Ekonomia Zdrowia (9) - 3 lata temu
Amerykański fiskus a Polacy (11) - 3 lata temu
Jan Fijor - Trump coś kręci (24) - 3 lata temu

Jan Fijor - Czytamy Misesa (8) - 3 lata temu


Jan Fijor - Wolność (104) - 3 lata temu

Ryanair i LOT to naciągacze (21) - 4 lata temu

Jan Fijor - Imigranci (20) - 4 lata temu
Jan Fijor - Delta? Nie latam (7) - 4 lata temu


Jan Fijor - Milion plus (17) - 4 lata temu


Jan Fijor - Wolny monopol (22) - 4 lata temu

Jan Fijor - Prezydenci USA (13) - 4 lata temu
Jan Fijor - Telenovela (7) - 4 lata temu

Jan Fijor - Raport z Liberlandu (19) - 4 lata temu


Jan Fijor - Trumpy i Hilarie (3) - 5 lata temu

Jan Fijor - Trumpy i Hilarie (7) - 5 lata temu

Wielki szwindel na mieszkaniach (19) - 5 lata temu


Jan Fijor - Szarańcza w Malawi (20) - 5 lata temu
Jan Fijor - TRUMP (34) - 5 lata temuJan Fijor - Skok na OFE 2.0 (29) - 5 lat temuJan Fijor - Jak w grudniu 81 (40) - 5 lat temu

Komu Kaczyński zrobi dobrze? (23) - 5 lat temu

Jan Fijor - Silk Road (14) - 5 lat temu

Obsługa klienta wg Janka (19) - 5 lat temuBierzcie zasiłki (31) - 5 lat temuJan Fijor - Wybory (19) - 6 lat temu


Nie ma gotówki i nie będzie (24) - 6 lat temuJan Fijor - Jak umarł Tuwim (11) - 6 lat temu
Jan Fijor - Franek (14) - 6 lat temu


Jan Fijor - Putin Austriakiem? (18) - 6 lat temu

Jan Fijor - Lekcja historii (14) - 6 lat temu
Jan Fijor - Motywy (30) - 6 lat temuJan Fijor - Złoto (9) - 6 lat temu
Prywatyzacja wg Janka Fijora (14) - 7 lat temuWolny rynek — wprowadzenie (38) - 7 lat temu

Jan Fijor - Buthan (17) - 7 lat temu


Jan Fijor - Łukraina (18) - 7 lat temu


Nakręcony prywatyzacją (52) - 7 lat temu


Słuchacz w długach (30) - 7 lat temu

Jan FIjor - Rock and Roll (15) - 7 lat temu

Jan Fijor - Dyskryminacja (27) - 7 lat temuBitcoin to tylko zabawka! (89) - 7 lat temu

Bardzo smutny Janek (47) - 7 lat temu

Wywiad z Markiem Klugmannem (40) - 7 lat temu

Rzecz o kontroli czynszów (14) - 7 lat temu

Janek zbankrutował (20) - 7 lat temu


Blacha wie co mówi (37) - 7 lat temu

Fijor idzie w politykę (37) - 7 lat temu

Ostro (64) - 7 lat temuBanki, samochody, podręczniki (28) - 8 lat temu


Służba zdrowia za oceanem (22) - 8 lat temu

Czy okienko blokuje kolejkę? (65) - 8 lat temuCzy alkoholik jest racjonalny? (61) - 8 lat temu


Czym jeździ milioner? (21) - 8 lat temu

Jan Fijor - Jak wybieram akcje (15) - 8 lat temu


Jan Fijor - Emeryty (40) - 8 lat temuJan Fijor - Kto mi wisi? (58) - 8 lat temu

Na co nam służby specjalne? (17) - 8 lat temu


Jan Fijor - Geje są jak SB (50) - 8 lat temu

Jan Fijor - O dwóch burakach (20) - 8 lat temu

Jan Fijor - Długi (118) - 8 lat temu


Bogaty może dłużej (48) - 8 lat temuCo Janek zrobił z ogórkami? (37) - 8 lat temu
Jan Fijor - SKOK (15) - 8 lat temuJan Fijor - Rozmowy na Jetlagu (19) - 8 lat temu


Jan Fijor - Ja się wycofuję (20) - 8 lat temu


Robimy gospodarstwo? (70) - 8 lat temuJan Fijor - Wyjazdy (53) - 8 lat temu

Jan Fijor - Broni Amber Gold (78) - 9 lat temu


Jan Fijor - W kraju dziadów (27) - 9 lat temu
Jan Fijor - Oba maży da (30) - 9 lat temu

Jan Fijor - Karty kredytowe (19) - 9 lat temuJan Fijor - pośrednicy (23) - 9 lat temu


Czy celnicy to kretyni? (23) - 9 lat temu

Jan Fijor - Unikać euro i eko (26) - 9 lat temu

Jan Fijor - Knajpy w Zakopanym (29) - 9 lat temu
Jan Fijor - Powrót z Azji (15) - 9 lat temuJan Fijor - dochód pasywny? (21) - 9 lat temu


Jan Fijor - Putinizacja (38) - 9 lat temu

Jan Fijor - To już 6,12 (26) - 9 lat temu


Jak sprzedawać dom? (20) - 9 lat temu

Boeing, monopol i korupcja (52) - 9 lat temu


Oburzeni (11) - 9 lat temu


Książki ekonomiczne (21) - 9 lat temu

Podatek Buffeta (8) - 9 lat temu

Dlaczego nas nie lubią? (32) - 9 lat temu

Portugalia (17) - 10 lat temu

Wy ćwoki (15) - 10 lat temu

Jan Fijor: Czy brać kredyt? (4) - 10 lat temu


Przygody Janka w Rosji (10) - 10 lat temu

Co tam w Norwegii słychać (38) - 10 lat temu


Jak nauczyć się pracowitości (12) - 10 lat temu

Jan Fijor o gejowych (50) - 10 lat temu

Jan Fijor o pracy po maturze (39) - 10 lat temu


Co boli Janka F.? (14) - 10 lat temu


Fijor zatrzymany w Kolumbii (11) - 10 lat temu


Kto to jest biedny człowiek (18) - 10 lat temu

Kto to jest człowiek biedny (6) - 10 lat temu


Żona milionera (10) - 10 lat temu
Trochę afryki trochę Ukrainy (4) - 10 lat temu

Afryka Afryka (27) - 10 lat temu

Czego nie wiem Janek Fijor (9) - 10 lat temu

Trochę o policji i emeryturach (11) - 10 lat temu

Janek o szpitalach (7) - 10 lat temuDalsze relacje z Kaliforni (17) - 10 lat temu

Fijor w Californi (17) - 10 lat temu


Prawo spadkowe (6) - 10 lat temu

Się SANEPIDowi oberwało (9) - 10 lat temu
O wyborach w ameryce (21) - 10 lat temu

O gatunkach, które wymierają (14) - 10 lat temu

Etyka w dopalaczach i przemycie (10) - 11 lat temuO "wygranych" na loterii (15) - 11 lat temu

Służba zdrowia ciąg dalszy (26) - 11 lat temu


O Krzyżu, podatkach i ludziach (26) - 11 lat temu

Państwowe akcje (20) - 11 lat temu

Postaw urzędnika przed sądem! (34) - 11 lat temu

Ubezpieczalnia pilotów TV (2) - 11 lat temu

Jan Fijor o USA (33) - 11 lat temu

Jak uniknąć płacenia ZUS-u? (7) - 11 lat temu

A dzisiaj polecamy:
 align="center">
Program sponsorują:

Księgowość online - - 20.00
Szkolenie przedłużanie rzęs Kraków... - - 20.00
Sklep z zabawkami dla dzieci Rzeszów... - - 20.00
Drabiny producent aluminiowe drewniane - - 20.00
zarabianie w internecie - - 20.00
ubezpieczenia na życie nowy sącz szkolenia bhp - - 20.00
Konrad - - 25.00

Możesz i ty zasponsorować >>>

Promuj radioWydrukujDaj komuś ulotkęChcesz prowadzić audycję?Kontakt