|
|
|
Walentynkowo o płci i seksie
Płeć winkte na Facebooku, doniosłość pracy „niepracujących” kobiet, co się liczy jako stosunek między lesbijkami oraz, czy gorzej być zdradzonym heteroseksualnie, czy homoseksualnie.
KOMENTARZE
2
2017-02-15
wracajac do homoseksualizmu
3
2017-02-15
A'propos płci, to chciałam prosić Cię Krzysztofie o soundtrack do tej audycji. Rozumiem, czemu przerywników muzycznych nie ma w wersji audycji do odsłuchania, jednakże ciekawa jestem, jakie utwory zostały wykorzystane.
4
2017-02-15
Bezimienny, to prawda, że trzeba prowadzić badania nad substancjami, z którymi mamy styczność obecnie, a dawniej nie (ewentualnie w zdecydowanie mniejszych ilościach), i wciąż mało wiemy o wielu z nich. Przez wiele lat np. jako świetny materiał budowlany wykorzystywano azbest. A mój stosunek do homoseksualizmu znasz, choćby z poprzedniego odcinka. Potępiam czyny, ale nie ludzi. No i, jak kiedyś zaproszę homoseksualistę, to nie mów, że promuję – taka prośba z góry. :-P
5
2017-02-16
Mozna gdybac co ma a co nie - jesli ktos:
6
2017-02-16
na pewno nie okazywac tego przez internet bo mowa ciala jest przez to nieczytelna :)
7
2017-02-16
Różowa koszula i niebieska marynarka wyglądają bardzo profesjonalnie
8
2017-02-16
polimaty.pl
9
2017-02-17
Dzięki Krzysztof.
10
2017-02-17
Dzięki Krzysztof.
11
2017-02-17
>ale, w odróżnieniu od kobiet, mózgu Wam nie odebrali? (żart)
12
2017-02-21
Krzysiu super audycja! |
Krzysztof Maczyński
![]() Krzysztof Maczyński, Homo sapiens
Granice wolności słowa - 8 miesięcy temu
Jacek Sierpiński i Krzysztof Zając o zagrożeniach dla wolności i pomysłach na Europę (4) - ponad rok temu
Kto i jak korzysta na ZAiKSie (1) - ponad rok temu
NiePozwalam na hipokryzję polityków (4) - ponad rok temu
I ty możesz zmienić ustawę – wywiad z Jackiem Sierpińskim (1) - 2 lata temu
Od Talesa do Rothbarda – wycieczka po filozofii (9) - 3 lata temu
Karta smoleńska (1) - 3 lata temu
Program sponsorują:
Przemo
- - 15.00 |
Był sobie pewien człowiek, cierpiący na encopresis, czyli po prostu mimowolnie robił pod siebie. Ponieważ nie było żadnej fizycznej przyczyny, postanowił iść na psychoterapię.
Najpierw poszedł do psychoanalityka. Przeleżał na kozetce kilka ładnych lat i po tych kilku latach spotkał się ze swoim znajomym.
- Witaj! I jak tam twoja terapia? - zapytał go znajomy.
- Cudownie! - odpowiedział pacjent.
- Już nie srasz pod siebie?
- Słuchaj; srać to sram dalej, ale przynajmniej już wiem dlaczego!
Jako, że mu się spodobało na terapii (wszak analiza jest ciekawa), poszedł na inną - do behawiorysty.
Po tygodniu spotyka się ze swoim znajomym.
- Witaj, jak tam terapia?
- Genialnie! - odpowiedział z euforią.
- Już nie srasz pod siebie?
- Srać, sram dalej, ale używam teraz gumowych gaci!
Ponieważ to - zdaniem niektórych - zbyt powierzchowna forma terapii, poszedł w końcu na trzecią. Na terapię gestalt.
Po kilku miesiącach (bo to jest "średnioterminowa" terapia) spotyka jak zwykle swojego znajomego.
- Witaj! Jak tam twoja nowa terapia?
- Ach fantastycznie!
- Już nie srasz pod siebie?
- Srać, to sram dalej, ale teraz... już się tym nie przejmuję!
Nie dajcie sobie wmowic czegokolwiek bo psychologia to pseudonauka. gdyby istniala tylko jedna forma psychoterapii mozna by uznac ze istnieje tylko jedna droga do udowodnienia meskiego heteroseksualnego poczucia winy. dlaczego u licha hetero maja sie poddawac psychoanalizie by sie dowiedziec ze sa nietoleracyjnymi chujami a homo maja wierzyc w behawioryzm i gestalt i nie przejmowac sie opinia hetero i u wazac ze to jest normalne? Rownie dobrze jako hetero ja moge przejsc przez psychoanalize, behawioryzm i gestalt i jako nowy wspanialy czlowiek zaakceptowac swoje pierwotne poglady. Jako ludzie wracamy do punktu z ktorego wyszlismy bo do niego doprowadzili nas nasi kochani psychologowie. Wiemy ze nic nie wiemy. Jezeli nic nie wiemy to ufamy swoim instynktom.
Co do hormonow - w 2017r juz nie wiemy czy tworzy nas bog dajac nam chlebek bozy czy korporacje ktore karmia nas estrogenem facet.interia.pl i ubieraja w ksenoestrogen modeco
W 2017r jestesmy bombardowani przez korporacje, lobby homoseksualne, psychologow i kobiety
korporacje - zaburzaja wydzielanie testosteronu, finasuja media, naukowcow i medycyne - trywializuja zagrozenia przekuwajac je w zalety wynikajace z posiadania podwyzszonego estrogenu (co tez juz i nawet bylo robione z toksoplazmoza wyborcza.pl co ciekawe co inne lobby to inne wnioski www.gronkowiec.pl pozytywne/negatywne)
lobby homo - przekonuje cie falszujac dane ze estrogen w twoim organizmie nie jest grozny, ze lubisz homomilosc i nie masz prawa sie jej wstydzic
psycholodzy - splycaja relacje hormonow damsko meskich do bicia zon i zdrad. Stosujac jedynie psychoanalize dochodza jedynie do wniosku ze nalezy obnizac poziom testosteronu (korporacje tez im za to placa, w koncu to taniej niz wyeliminowanie z przemyslu estrogenow)
kobiety - odrzucaja slabych mezczyzn tym samym spychajac ich heteroseksualny wybor partnerki w brak jakiegokolwiek wyboru (media obrzydzaja tez im silnych mezczyzn ktorzy jak wiadomo tylko bija a wtedy przychodza im z pomoca psychologowie ktorzy pod zadana teze wymyslaja teorie)
Nastepuje dysonans poznawczy w ktorym to facet jest jednoczesnie i katem i ofiara (ten sam w ktorym lewactwo (narodowi socjalisci) nazywa swoich przeciwnikow faszystami jednoczesnie rowniez faszyzujac uciekajac sie do przemocy). Skoro kat jest tak slaby to nalezy stac sie jego katem. Skoro meska plec nie jest juz atrakcyjna to nalezy poszukac wsrod atrakcyjnych kobiet a meskim bialym ciotom trzeba stworzyc getta.
Nie dajcie sie marginalizowac.