Facebook
Podpis:
Numer GG:
KonteStacja.com - radio ludzi wolnych Cyber Forces
Nie
20:00
Firma na emigracji
Pon
21:00
Wydanie Główne
Słuchaj radia
Wydanie Główne (6)
przedwczoraj
Unikaj szpitali
Zaczyna brakować miejsc dla chorych. Nielogiczne zakazy. Czerwona vs żółta strefa. Zamknięte szkoły. Nadawanie nielegalne? Jawne zarobki w TVP? Nowy pomysł na ławki. Bieszczady bez 5G....
Świat Kamila C. | Biznes | Wywiady
wczoraj
Analiza rynku nieruchomości - Maciej bis |#560
Maciej Bis Analityk rynku nieruchomości. Posiada doświadczenie psychologiczne. Przez 6 lat pracował jako trener umiejętności psychospołecznych. Obecnie pomaga klientom zarobić i...
Skorzystaj z naszych projektów:

▸ Wolny Rynek - w liczbach
▸ Emigrujesz - posłuchaj najpierw
▸ KontestKino - filmy na wieczór
▸ Poważny kryzys - napisz

Audycja: 2011-01-30

O wszystkim i o niczym, czyli reorganizacja vol.2

Nadający:

Miało być o NIKu, a zrobiło się o Niczym. Mówiliśmy dużo o tym jak powinniśmy mówić. Dużo Obławy i Kreatora. UWAGA! Wiem, że ta audycja nie była taka jak poprzednie, ale porządek obrad kiedyś trzeba ustalić.

KOMENTARZE

verde 2011-01-30

Kreator uratowal audycje ;) 
Dobrze ze doczekalem do drugiej godziny :)

Kkk 2011-01-31

no dokładnie kreator uratował ta audycję

(Anonim id=601) 2011-02-02

Dyskusja udana. Udowodniła, że w tej społeczności jest jeszcze dużo fanatyków żyjących marzeniami, których konfrontacja z rzeczywistością kończy się podnoszeniem głosu.  
Popieram propozycje o uatrakcyjnieniu programu i wyjściu do _ludzi_. Przecież nie chcemy być UPRową kanapą.  
Co do ludzi mniej wykształconych z małych ośrodków miejskich, uważam że oni swój rozum mają. Nie trzeba nikogo z nich mamić, ani oszukiwać. Wystarczy być dobrym, wartościowym człowiekiem i mówić, że to właśnie dzięki wolnościowym wartościom.  
Jak ktoś robi z siebie wolnościowego Niesiołowskiego, to można jedynie przyciągnąć do siebie takich samych frustratów jak on. Co było widać w dyskusji o Janku.

Syn Kastrata 2011-02-06

Nie podoba mi się zarysowana alternatywa. Według mnie nie jest tak iż z jednej strony można wyedukować większości w duchu libertariańskim i nie jest tak iż należy kisić się w wąskim elitarnym gronie. Typowy człowiek nie będzie czytał Rothbarda, ordoliberałów i w międzyczasie dokonywał marksistowskiej krytyki obecnej polityki socjalistów, by wieczorem zasypiając raczyć się Leo Straussem, Lwem Szestow i Carlem Schmittem, by rozwikłać sprzeczność między tradycją filozoficzną, a judeochrześcijańską.  
 
Z tego powodu potrzebna jest edukacja mająca na celu stworzenie elit libertariańskich-klasyczno liberalnych-konserwatywnych w zależności od przyjętego profilu, oraz równolegle masowe działania mające na celu propagowanie najprostszych haseł i poglądów.  
 
Tylko masówka da nam bandy anarchistów, które nic nie będą w stanie zrobić z posiadaną wiedzą (tą hasłową) poza wyjściem na ulicę, a brak masówki sprawi, iż elity nie będą miały kogo prowadzić, bo nie będzie między masą, a nimi nici porozumienia.

Dodaj komentarz...
Promuj radioWydrukujDaj komuś ulotkęChcesz prowadzić audycję?Kontakt