Facebook
Podpis:
Numer GG:
KonteStacja.com - radio ludzi wolnych Cyber Forces
Dziś
21:00
Jan Fijor zaprasza
Nie
20:00
Firma na emigracji
Słuchaj radia
Wydanie Główne (3)
przedwczoraj
Absolutnie wszystko, dla każdego, za darmo
Kontynuujemy analizę programów wyborczych. Dziś KO i Lewica. Równouprawnienie w sporcie. Inflacja. Inteligencja elektoratu. Darmowy Internet.
Jan Fijor zaprasza (3)
7 dni temu
Obligacje dla debili
(Janek już do Kraju Dziadów powrócon.) Absurdy polityki monetarnej. Przechowywanie wartości w złocie a inne aktywa. Za usterki techniczne przepraszamy – pogorszony dźwięk i urwana końcówka.
Skorzystaj z naszych projektów:

▸ Wolny Rynek - w liczbach
▸ Emigrujesz - posłuchaj najpierw
▸ KontestKino - filmy na wieczór
▸ Poważny kryzys - napisz

Audycja: Jan Fijor zaprasza 2017-02-25

Jan Fijor - Jakby człowiek nie działał to by umarł

Nadający: Jan Fijor

Może wy odpowiecie o czym była ta audycja. Sporo tematów, sporo słuchaczy. Sporo sarkazmu. Czyli tak jak zawsze.

KOMENTARZE

Sławek 2017-02-26

Z tym wycinaniem drzew jest pewien paradoks. Lasy produkują tyle samo CO2 co usuwają, ponieważ martwe drzewa się rozkładają po czym CO2 wraca do atmosfery. Jakby zrobić z drzewa meble albo książki, które później trawią na wysypisko, gdzie zostaną zasypane ziemią, węgiel z z drewna nie połączy się z tlenem a dwutlenek węgla nie powstanie. Lewacy trochę się pogubili w tym co robią, bo z jednej strony walczą z CO2 a z drugiej z wycinaniem drzew, jest to sprzeczność.

Adam 2017-02-26

Janek, naprawdę rozmawiasz 14-16 godzin dziennie przez telefon? Używasz zestawu słuchawkowego? Długotrwałe wystawienie na promieniowanie mikrofalowe nie pozostaje bez konsekwencji zdrowotnych, stąd możliwe problemy z pamięcią.

darek 2017-02-26

Za PRL jak ktos nie brał udziału w czynie tzw "społecznym" to mówiło się, że jest jednostką aspołeczną. Czyli niejako była koncepcja, że jednostka musi się podporządkować społeczeństwu czy większości społeczeństwa. Ale teraz już jest gorzej, bo według Kaczorów jednostka ma się podporządkować państwu. Podporządkowanie państwu wydaje mi się gorsze - bo normy społeczne są na ogół niezmienne - natomiast nakazy państwa ciągle się zmieniają.

Robi 2017-02-27

Panie Janie, jakiś czas temu napisałem, że duet Kowalski-Chojecki zabiera wam audytorium, ale oni naprawdę zabierają wam słuchaczy. Dowiedziałem się, ile oni zarabiają, to się za głowę złapałem. A taki Kosiński płacze, że nie ma na rozwój Kontestacji. Jak można było dac się wyprzedzić? Czy nie stać was było na podobny pomysł, podobna propozycję dla słuchaczy? Boje się, że juz jest za późno, a ten duet zamiesza mocno. Już odbiera elektorat JKM-owi. Widzę to po komentarzach. Ja ten proces obserwuję wyraźnie. dlatego apeluję do pana, jako milionera, aby w trybie pilnym uruchomić taką telewizję w internecie. Ale to nie jest tez tak, że oni szerzą tylko narodowe idee. Tam też jest sporo o wolnym rynku i stąd to jest tak skuteczne. To jest coś ala Korwin, tylko bardziej przystające do polskich charakterow, bieżącej sytuacji i bieżących emocji społecznych.

jan M Fijor 2017-02-27

@Robi nie tylko duet Chojecki-Kowalski zabiera nam słuchaczy. Zabrał nam ich Kaczyński, Ziobro i inni. Mnie konkurencja nie martwi. Ona mi całe życie dostarczała klienteli. Martwi mnie jednak to, że pan się martwi. Nie ma czym, proszę mi wierzyć. w co do wolnego rynku, to nikt o nim częściej nie mówi dzisiaj niż TVP. Ukłony

Piter 2017-02-28

@Robi. Duet Kowalski&Chojecki to jest po prosta sekta. Celem sekty jest albo zarabianie kasy albo promocja pewnej ideologii . W tym przypadku mamy zarówno jedno jak i drugie. Kubeł pomyj wylewa się w tym "programie" na Korwina, Brauna, Kukiza , narodowców - w zasadzie wrogiem jest każdy. Wszyscy oni to są co najmniej "agenci Putina" ) 
 
Cel jest oczywiście jasny ; przyciągnięcie na swoją stronę sympatyków Korwina i innych...Nie bez przyczyny - sekty zwykle szukają zwolenników wśród młodych którzy potrzebują autorytetów i kontestują (bez skojarzeń) zastaną rzeczywistość . Oczywiście o jakimś dużym poparciu nie może być mowy ale już przekabacenie np 1% zwolenników Korwina to 5 tys ludzi ) Dla 'Kościoła" Pastora Chojeckiego który w porywach liczy pewnie ze sto osób to są niewyobrażalne liczby !  
 
Drugim sposobem pozyskiwania "wiernych" jest totalna krytyka Kościoła Katolickiego , co tam krytyka wręcz bluźnierstwo bo papież Franciszek jest "idiotą" a JPII to agent służb PRLu...Wiadomo że z takimi poglądami to nawet nie ma co marzyć o jakimkolwiek sensownym poparciu u potencjalnych wyborców . Ale znów nie o to tutaj chodzi. Targetem ma być mały promil ludzi którym odpowiada ta narracja. Jeżeli ktoś neguje wszystko to ma nowego nowego lidera jakim jest pastor Chojecki. 
Tym sposobem sekta która ma tysiące zwolenników każdy z nich nie poskąpi paru złotych ma się materialnie całkiem dobrze a "guru" może z tego żyć. 
Pytanie jaka jest w tym rola Mariana Kowalskiego. Bez wątpienia tak charyzmatyczna postać była potrzebna Chojeckiemu aby rozruszać ten interes ) Jest manipulowany przez Chojeckiego i pełni role dobrze opłacanego użytecznego idioty. Albo...Doszedł do wniosku że trzeba w końcu odciąć kupony za swoją popularność. Bo kariery politycznej już nie zrobi ; miał swoje pięć minut jako kandydat na Prezydenta a teraz jest totalnie skompromitowany. Ale może "lepszy wróbel w garści niż gruszki na wierzbie ". Zarabiając poselską pensje może robić to co lubi ; gadać o polityce.

Robi 2017-02-28

@ Piter 
Bardzo analiza. Ale czy należy temu się tylko przyglądac? Dlaczego Polak zawsze jest mądry po szkodzie? Ja widzę jak oni rosną i trochę mnie to niepokoi, bo najwięcej traci na tym Korwin.

Pcimek 2017-03-02

@1 
Który etap edukacji pominąłeś? Rośliny są również pokarmem dla zwierząt. Ten węgiel spożywasz jedząc owoce, warzywa czy "pyszne" wędliny z celulozą. Nosisz ten węgiel na sobie w postaci bawełny, lny, celulozy. Smażysz na tym węglu schabowego. Bilans w naturze nie jest taki prosty i oczywisty jak wydaje się Tobie i tym porąbańcom z Unii.

Mirek 2017-04-06

W obronie interesow okulistow panstwowych, aparat nacisku, rzad, administracja powinny wlasnie afirmowac wkladanie do oka szczoteczek do zebow, po to, aby ci mieli prace, na zasadzie - moj ojciec byl strazakiem, a ja podpalalem domy. 
 
I nie wiem dlaczego Morawiecki stal sie jakims wyjatkowym ignorantem? Moim zdaniem modne i ostre ataki na Naczelnika i Morawieckiego (rzeczywiscie ignoranta) "uniewinniaja" poprzednie rzesze idiotow lub cwaniakow poprzebieranych za urzednikow lub dostojnikow. Daja wrazenie, ze lepiej dla wszystkich by bylo, gdyby rzadzili zdolni zlodzieje. Po prostu nie widze jakiejs wyjatkowosci PiS w rozwoju socjalizmu.

Dodaj komentarz...

Jan Fijor

Współzałożyciel szkoły biznesu ASBIRO, przedsiębiorca i podróżnik, który w czasie stanu wojennego wyemigrował do Stanów Zjednoczonych, gdzie spędził 17 lat. Były barman, pośrednik nieruchomości, agent ubezpieczeniowy i makler. Obecnie, oprócz działalności w szkole ASBIRO, zajmuje się publicystyką oraz jest właścicielem wydawnictwa Fijorr Publishing.

Prowadzi audycję na żywo Jan Fijor zaprasza w którym przedstawia punkt widzenia przedsiębiorcy. W środy o 21.00

Medale:

Prowokator miesiąca
złoty!

Program miesiąca
brązowy
Inne audycje tego autora:

Obligacje dla debili (3) - 7 dni temuCzy Janek oddałby 500 plus? (12) - 5 tygodni temu


Dlaczego USA czeka upadek? (19) - 7 tygodni temu

40 lat i fajrant! (27) - 8 tygodni temu

Więcej audycji...
Pomysły na biznes w Hiszpanii (6) - 2 miesiące temu

Życie w Hiszpanii dla początkujących (13) - 2 miesiące temu

Rekordowo krótki odcinek (3) - 3 miesiące temu

Mocz to moc (11) - 3 miesiące temu

Jest gorzej, niż myślałem (11) - 3 miesiące temu

Hiszpania pod dokładniejszą lupą (1) - 4 miesiące temu

Wystarczy języczek u wagi (8) - 4 miesiące temu

Jak mieć nosa do nieruchomości (14) - 4 miesiące temu

O strajku nauczycieli (20) - 5 miesięcy temu

Wady i zalety UK (13) - 6 miesięcy temu


Anarchokapitalizm według Janka (10) - 6 miesięcy temu


Szkolenia z nieruchomości to ściema (25) - 7 miesięcy temu

Żydzi, nieruchomości i dolary (15) - 7 miesięcy temu

Rynek złota w Polsce wciąż raczkuje (20) - 7 miesięcy temu

Pełzająca detronizacja dolara (2) - 7 miesięcy temu

Wychodzimy jak palanty! (3) - 8 miesięcy temu

Ostatnia noc dyktatury w Wenezueli? (18) - 8 miesięcy temu

Janka porady na nadwagę (13) - 8 miesięcy temu

Polakom brakuje ciekawości (11) - 8 miesięcy temuJan Fijor - Delfin z torebką foliową (16) - 10 miesięcy temu


Jan Fijor - Wybory w USA i w Polsce (9) - 11 miesięcy temu

Jan Fijor - Listy (1) - 11 miesięcy temu

Jan Fijor - Norweski Klub Inwestycyjny. (5) - 11 miesięcy temu

Jan Fijor - To wszysto leci w dół (8) - 11 miesięcy temu

Jan Fijor - Komu ufa Janek? (13) - 11 miesięcy temu
Jan Fijor - Śmieci i Japonia (2) - ponad rok temu

O wyższości gór nad morzem (11) - ponad rok temu

Ile jest ASBIRO w ASBIRO? (4) - ponad rok temu


Co zacząć, jak nie skończyć (7) - ponad rok temu

Jan Fijor - Powrót ze Stanów (1) - ponad rok temuJan Fijor - A to lewak jeden (21) - ponad rok temu


Jan Fijor - Salam alejkum (20) - ponad rok temu


Jan Fijor - Syndrom Korwina (37) - ponad rok temu

Jan Fijor - Mordujecie dzieci (43) - ponad rok temu

Jan Fijor - Totalitaryzmek (19) - ponad rok temu


Jan Fijor - Na policji mnie trzymali (10) - ponad rok temu


Jan Fijor - Co chwila leci w dół (28) - ponad rok temu

Jan Fijor mówi, że się zaczyna (42) - ponad rok temu


Jan Fijor - Ekonomia Zdrowia (9) - ponad rok temuJan Fijor - deformy podatkowe Trumpa (14) - ponad rok temu

Amerykański fiskus a Polacy (11) - ponad rok temu
Jan Fijor - Trump coś kręci (24) - ponad rok temu

Jan Fijor - Czytamy Misesa (8) - ponad rok temu

Jan Fijor - Zarobki i molestowanie (63) - ponad rok temu

Jan Fijor - Wolność (104) - ponad rok temu

Ryanair i LOT to naciągacze (21) - 2 lata temu

Jan Fijor - Imigranci (20) - 2 lata temu
Jan Fijor - Delta? Nie latam (7) - 3 lata temu


Jan Fijor - Milion plus (17) - 3 lata temu


Jan Fijor - Wolny monopol (22) - 3 lata temu

Jan Fijor - Prezydenci USA (13) - 3 lata temu
Jan Fijor - Telenovela (7) - 3 lata temu

Jan Fijor - Raport z Liberlandu (19) - 3 lata temu


Jan Fijor - Trumpy i Hilarie (3) - 3 lata temu

Jan Fijor - Trumpy i Hilarie (7) - 3 lata temu

Wielki szwindel na mieszkaniach (19) - 3 lata temu


Jan Fijor - Szarańcza w Malawi (20) - 3 lata temu
Jan Fijor - TRUMP (34) - 4 lata temuJan Fijor - Skok na OFE 2.0 (29) - 4 lata temuJan Fijor - Jak w grudniu 81 (40) - 4 lata temu

Komu Kaczyński zrobi dobrze? (23) - 4 lata temu

Jan Fijor - Silk Road (14) - 4 lata temu

Obsługa klienta wg Janka (19) - 4 lata temuBierzcie zasiłki (31) - 4 lata temuJan Fijor - Pomysły na biznes (7) - 4 lata temu


Jan Fijor - o tematach z debaty (18) - 4 lata temu


Jan Fijor - Wybory (19) - 4 lata temu


Nie ma gotówki i nie będzie (24) - 5 lata temuJan Fijor - Jak umarł Tuwim (11) - 5 lata temu


Jan Fijor - O pisaniu książek (31) - 5 lata temu


Jan Fijor - Franek (14) - 5 lata temu


Jan Fijor - Putin Austriakiem? (18) - 5 lata temu

Jan Fijor - Lekcja historii (14) - 5 lata temu
Jan Fijor - Motywy (30) - 5 lata temu


Jan Fijor - O wizycie Stockmana (16) - 5 lata temu

Jan Fijor - Złoto (9) - 5 lat temu
Prywatyzacja wg Janka Fijora (14) - 5 lat temuWolny rynek — wprowadzenie (38) - 5 lat temu

Jan Fijor - Buthan (17) - 5 lat temu


Jan Fijor - Łukraina (18) - 6 lat temu


Nakręcony prywatyzacją (52) - 6 lat temu


Słuchacz w długach (30) - 6 lat temu

Jan FIjor - Rock and Roll (15) - 6 lat temu

Jan Fijor - Dyskryminacja (27) - 6 lat temuBitcoin to tylko zabawka! (87) - 6 lat temu

Bardzo smutny Janek (47) - 6 lat temu

Wywiad z Markiem Klugmannem (40) - 6 lat temu

Rzecz o kontroli czynszów (14) - 6 lat temu

Janek zbankrutował (20) - 6 lat temu


Blacha wie co mówi (37) - 6 lat temu

Fijor idzie w politykę (37) - 6 lat temu

Ostro (64) - 6 lat temuBanki, samochody, podręczniki (28) - 6 lat temu


Służba zdrowia za oceanem (22) - 6 lat temu

Czy okienko blokuje kolejkę? (65) - 6 lat temuCzy alkoholik jest racjonalny? (61) - 6 lat temu


Czym jeździ milioner? (21) - 6 lat temu

Jan Fijor - Jak wybieram akcje (15) - 6 lat temu


Jan Fijor - Emeryty (40) - 6 lat temuJan Fijor - Kto mi wisi? (58) - 7 lat temu

Na co nam służby specjalne? (17) - 7 lat temu


Jan Fijor - Geje są jak SB (50) - 7 lat temu

Jan Fijor - O dwóch burakach (20) - 7 lat temu

Jan Fijor - Długi (118) - 7 lat temu


Bogaty może dłużej (48) - 7 lat temuCo Janek zrobił z ogórkami? (37) - 7 lat temu
Jan Fijor - SKOK (15) - 7 lat temuJan Fijor - Rozmowy na Jetlagu (19) - 7 lat temu


Jan Fijor - Ja się wycofuję (20) - 7 lat temu


Robimy gospodarstwo? (70) - 7 lat temuJan Fijor - Wyjazdy (53) - 7 lat temu

Jan Fijor - Broni Amber Gold (78) - 7 lat temu


Jan Fijor - W kraju dziadów (27) - 7 lat temu
Jan Fijor - Oba maży da (30) - 7 lat temu

Jan Fijor - Karty kredytowe (19) - 7 lat temuJan Fijor - pośrednicy (23) - 8 lat temu


Czy celnicy to kretyni? (23) - 8 lat temu

Jan Fijor - Unikać euro i eko (26) - 8 lat temu

Jan Fijor - Knajpy w Zakopanym (29) - 8 lat temu
Jan Fijor - Powrót z Azji (15) - 8 lat temuJan Fijor - dochód pasywny? (21) - 8 lat temu


Jan Fijor - Putinizacja (38) - 8 lat temu

Jan Fijor - To już 6,12 (26) - 8 lat temu


Jak sprzedawać dom? (20) - 8 lat temu

Boeing, monopol i korupcja (52) - 8 lat temu


Oburzeni (11) - 8 lat temu


Książki ekonomiczne (21) - 8 lat temu

Podatek Buffeta (8) - 8 lat temu

Dlaczego nas nie lubią? (32) - 8 lat temu

Portugalia (17) - 8 lat temu

Wy ćwoki (15) - 8 lat temu

Jan Fijor: Czy brać kredyt? (4) - 8 lat temu


Przygody Janka w Rosji (10) - 8 lat temu

Co tam w Norwegii słychać (38) - 8 lat temuJan Fijor o gejowych (50) - 8 lat temu

Jan Fijor o pracy po maturze (39) - 8 lat temu


Co boli Janka F.? (14) - 8 lat temu


Fijor zatrzymany w Kolumbii (11) - 8 lat temu


Kto to jest biedny człowiek (18) - 9 lat temu

Kto to jest człowiek biedny (6) - 9 lat temu


Żona milionera (10) - 9 lat temu

Afryka Afryka (27) - 9 lat temu

Czego nie wiem Janek Fijor (9) - 9 lat temu


Janek o szpitalach (7) - 9 lat temuDalsze relacje z Kaliforni (17) - 9 lat temu

Fijor w Californi (17) - 9 lat temu


Prawo spadkowe (6) - 9 lat temu

Się SANEPIDowi oberwało (9) - 9 lat temu
O wyborach w ameryce (21) - 9 lat temu

O gatunkach, które wymierają (14) - 9 lat temu
O "wygranych" na loterii (15) - 9 lat temu

Służba zdrowia ciąg dalszy (26) - 9 lat temuPaństwowe akcje (20) - 10 lat temu

Postaw urzędnika przed sądem! (34) - 10 lat temu

Ubezpieczalnia pilotów TV (2) - 10 lat temu

Jan Fijor o USA (33) - 10 lat temu

Jak uniknąć płacenia ZUS-u? (7) - 10 lat temu

A dzisiaj polecamy:
 align="center">
Program sponsorują:

BASMAR PRZEPROWADZKI MIĘDZYNARODOWE - - 50.00
Szkolenie przedłużanie rzęs Kraków... - - 20.00
Tomasz Rawski - - 50.00
Konrad - - 50.00
Tomasz Rawski - - 50.00
Szkoła rysunku format studio kraków - - 20.00
Tomasz Rawski - - 50.00

Możesz i ty zasponsorować >>>

Promuj radioWydrukujDaj komuś ulotkęChcesz prowadzić audycję?Kontakt