Facebook
Podpis:
Numer GG:
KonteStacja.com - radio ludzi wolnych Cyber Forces
Dziś
21:00
audycja odwołana
Pon
21:00
Wydanie Główne
Słuchaj radia
Wydanie Główne
wczoraj
90% Kontestacji będzie zaorane
O przebudowie strony i nowych możliwościach nadawania video. Nowi goście. Jakie jest miejsce KS? Polacy nie wierzą w podatek cukrowy. Kary za brak płacy minimalnej w transporcie. Kobiety...
Myśleć jak przedsiębiorca
przedwczoraj
HISTORIA PEWNEGO SUKCESU.
„Zamiast gadać o faktach, opowiadaj ludziom historie! Fakty nikogo nie interesują, to historie sprzedają.” Tak uczył mnie dawno temu jeden z moich mentorów. W związku z tym chciałbym...
Skorzystaj z naszych projektów:

▸ Wolny Rynek - w liczbach
▸ Emigrujesz - posłuchaj najpierw
▸ KontestKino - filmy na wieczór
▸ Poważny kryzys - napisz

Audycja: 2017-03-22

Ustawa o jednolitej cenie książki

Nadający:

Rozmawiamy na temat nieszczęsnej ustawy. Omawiamy 10 argumentów za jej wprowadzeniem opublikowane przez Polską Izbę Książki. Dodatkowo Janek opowiada jak było na spotkaniu u ministra Glińskiego zorganizowanym w odpowiedzi na protesty w tej sprawie.

Źródła:
http://www.pik.org.pl/pages/47/projekt-ustawy-o-ksiazce
(W dziale "do pobrania" jest link do pliku z argumentami)

KOMENTARZE

Tomanek 2017-03-23

Janku polecam odsłuchać 37 odcinek podcastu Michała Szafrańskiego. Jet to bardzo sympatyczna i miła rozmowa z Rafałem Brzoska. Michał dokładnie od 33 minuty opowiada jak łatwo było umówić się na rozmowę z panem Rafałem przez Facebooka pomijając oficjalny kanał. Mysle że za bardzo oficjalnie podeszłeś do tematu może wystarczyło po prostu osobiście porozmawiać z człowiekiem.

Łukasz 2017-03-24

Dziękuję Janku za zapraszanie do ASBIRO takich "prawdziwych" przedsiębiorców, obecnie ich brakuje, jest za to dużo trenerów motywacyjnych, coachów itp. 
 
Jakbyś jeszcze przepchał pomysł sprzedawania poszczególnych audycji na stronie ASBIRO to byłbym mega zadowolony, pisałem w tej sprawie do biura z 3 lata temu i rok temu, ale bez odzewu. Jedynym sposobem zobaczenia niektórych nagrań jest pójście na cały kurs na który nie mam czasu (rozwijam firmę produkcyjną w każdej wolnej chwili). 
 
Byłbym chętny kupować poszczególne nagrania np. po 100 zł (obecnie jak sprzedajecie je w paczce to czasem cena wynosi 5-10 zł/h). Jak była akcja z kupowaniem krzeseł do ASBIO, to kupiłem drugie krzesło za 190 zł w zamian na udostępnienie 2-3 nagrań z Markiem Bernaciakiem.

Diogenes 2017-03-25

Tak jak zrobią odpisy podatkowe, to poziom czytelnictwa podskoczy o milion procent, :) ha i wrócą do łask "Gamebooki"

Verde88 2017-03-25

To teraz na powaznie. 
Po 6 tygodniach (!) przez przypadek odkrylem, ze audycje Fakty i Mity prowadzi Janek Fijor. Czy nie mozna bylo dac jego nieszczesnej fizis do obrazka!? 
Jestem pewien, ze mnostwo osob ciagle nie ma pojecia, co to za audycja, a nie klika, bo grafika przypomina rozne audycje biznesowe, ktore sie namnozyly w Kontestacji ostatnimi laty!!! 
 
Do nadrobienia, byle szybko!

Sluchacz 2017-03-25

Szkoda, że nie został poruszony temat dotacji ministerstwa kultury do autorów książek. Gdyby został to ujawniła by się zarówno ich prawdziwa rola jak i rola czytelnika. 
Celem książki nie jest dogodzenie czytelnikowi, ale skolonizowanie mu umysłu, czyli mówiąc krótko propaganda.  
 
Zresztą czy istnieje choćby jeden autor, który żyje z czystej sprzedaży w formie papierowej po te 30-35 zł? Nie. Zawsze ma jakiegoś mecenasa, który dokłada, albo książka jest elementem jakiejś większej działalności. 
 
Normalne produkty typu proszek do prania czy marchewka nie wchodzą ludziom do głowy.

Edon 2017-03-26

Ludzie w Polsce bredzą o masonach nie dlatego, że czytają Dana Browna tylko że słuchają Grzegorza Brauna i jemu podobnych.

Dodaj komentarz...


Jan Fijor
Współzałożyciel szkoły biznesu ASBIRO, przedsiębiorca i podróżnik, który w czasie stanu wojennego wyemigrował do Stanów Zjednoczonych, gdzie spędził 17 lat. Były barman, pośrednik nieruchomości, agent ubezpieczeniowy i makler. Obecnie, oprócz działalności w szkole ASBIRO, zajmuje się publicystyką oraz jest właścicielem wydawnictwa Fijorr Publishing.

Krzysztof Zuber
Z Kontestacją działą od dawna, choć zakulisowo. Każde ograniczenie wolności sprawia mu ból fizyczny. Dlatego ciągle chodzi obolały. Póki co wie więcej niż potrafi powiedzieć, zobaczymy jak będzie jak potrenuje.

Prowadzą audycję prorynkową Fakty i Mity

Inne audycje tego autora:
Więcej audycji...
A dzisiaj polecamy:
 align="center">
Program sponsorują:

Telefonia Internetowa - - 30.00

Możesz i ty zasponsorować >>>

Promuj radioWydrukujDaj komuś ulotkęChcesz prowadzić audycję?Kontakt