Facebook
Podpis:
Numer GG:
KonteStacja.com - radio ludzi wolnych Cyber Forces
Nie
20:00
Firma na emigracji
Pon
21:00
Wydanie Główne
Słuchaj radia
Jan Fijor zaprasza (7)
8 dni temu
Listy od słuchacze i kontynuacja tematu frankowiczów.
Kto ponosi ryzyko związane z braniem kredytów. Trump i USA oraz słowo o nadchodzących wyborach.
Wydanie Główne (1)
3 dni temu
Polską rządzą emeryci i rolnicy
Komentujemy wybory parlamentarne 2019. Nowe rozdanie, czy wszystko po staremu? Jaką rolę odegra Konfederacja? Czy ordynacja jest sprawiedliwa? Liroy i Jakubiak poza Sejmem. Co dalej z...
Skorzystaj z naszych projektów:

▸ Wolny Rynek - w liczbach
▸ Emigrujesz - posłuchaj najpierw
▸ KontestKino - filmy na wieczór
▸ Poważny kryzys - napisz

Audycja: Jan Fijor zaprasza 2017-05-07

Jan Fijor - Zaspokajamy chciwość pomagając innym

Nadający: Jan Fijor

Czy łatwiej być szczęśliwym będąc milionerem i o tym, co sprawia, że stajemy się bogatsi.

KOMENTARZE

Michał Ż 2017-05-07

Janek, nie masz racji. Jak rozumiem Dudę - nie chodzi o bezmyślną zemstę na potomkach komunistów, ale o przerwanie patologicznego dziedziczenia stanowisk i wpływów w oparciu o PZPR-owską przeszłość ojców i dziadków. Trzeba być ślepym by nie dostrzegać, że "niedaleko pada jabłko od jabłoni" - w obecnym socjalizmie replikują się PRLowskie dynastie, każda próba ich zniszczenia jest słuszna. 
Tak poza tym to fajna audycja, słucham Was zawsze z zainteresowaniem! 
Pozdrawiam

Michał Ż 2017-05-07

Janek, 
szach mat: koleś z rodziny Edwarda Ochaba kieruje dziś Polską Akademią Nauk. I właśnie dlatego działa ona tak jak działa...

Andrzej 2017-05-07

Kilkadziesiąt tysięcy Kubańczyków jest bogaczami, bo mają na staniebardzo stare amerykański oldmobile warte dziesiątki tysięcy dolarów za sztukę.

Łukasz 2017-05-07

Michał Ż, nie dlatego że ktoś nią kieruje tylko dlatego że w ogóle jest, WSZYSTKO PAŃSTWOWE JEST GORSZE!

Piter 2017-05-08

Janku chyba za bardzo nie orientujesz się ile zarabia się w USA jeśli twierdzisz że 40% amerykanów ma majątek równy 100 zł... Tak dla Twojej informacji to 2 tys $$$ zarobi młody człowiek po szkole średniej w jakimś zawodzie , po studiach ( bynajmniej nie tych drogich) to już zaczynasz do 3 do 4 tys $$$. Pewnie wielu Polaków w ogóle nie oglądało takiej gotówki w realu... 
Poza tym USA to bardzo bogaty kraj gdzie kupuje się drogie rzecy i usługi - dlatego tak wielu biznesów udaje się tylko w USA . Zachęcasz do zakupów samochodów w USA - no fajnie tyle że na zakupy trzeba najpierw zarobić. A w kraju zwanym Polską średni samochód ma kilkanaście lat i warty jest tyle co wynajem kontenera aby przywieźć przez ocean wózek z USA ) 
Nie wiem Janku czy faktycznie żyjesz w Polsce a jeśli już to na pewno nie znasz tutejszych realiów. 
No sorry za krytykę ale jest jakaś granica mówienia głupot nawet w tak wyluzowanym radiu jak kontestacja )

jan M Fijor 2017-05-08

@Piter chyba spadłeś z księżyca. Bogaty kraj, może to jest, ale wszyscy ludzie w Ameryce bogaci nie są....Ale nie o to chodzi. Nie znasz się na tych sprawach, więc słuchaj jak starsi mówią i nie przerywaj, bo dostaniesz paskiem. A jak ci się nie zgadza z tym, co uczyli cię w szkole nr 4, to włącz sobie google i sprawdź. Bo nie po to ja się męczę już 20 lat żeby mi teraz taki ignorant wyskakiwał jak Filip z konopi. a teraz siusiu, paciorek i spać.

Ola 2017-05-09

Macie tu coś lepszego o prowadzeniu biznesu, niż jakieś ideologiczne ciamciaramcie. 
https://www.youtube.com

Piter 2017-05-09

Janku można psioczyć na USA ale jak masz te 100$ w kieszeni to gdzie pojedziesz się dorobić ? Na te Bahamy , Kajmany czy inne "rajskie" wyspy albo na te wolne jeszcze skrawki ziemi jak Liberland ? Oczywiście że pojedziesz do USA co też uczyniło miliony naszych rodaków i jakoś nie widzę żeby chcieli wracać ) 
 
Owszem ja tak obserwuje że USA jest beee dla tych co tam dorobili się milionów i teraz kombinują jak z dziesięciu oddać państwu milion a nie trzy na przykład ) Tyle że jakby nie startowali swojego biznesu w USA to nie mieliby czego liczyć w ogóle...Na wyspach Bahama mogliby co najwyżej wieść życie Robinsona Cruzoe jedząc banany , kokosy i żyjąc w szałasie bo ciepła tam pod dostatkiem ) Za to biznesu to za bardzo w tych "rajach" nie da się robić. Bo do tego potrzebna jest cała infrastruktura; drogi , mosty, elektrownie, kurierzy , dostawcy, paliwo itp, itd. No i podstawa biznesu: klienci im bardziej zasobni w $$$ tym lepiej. 
 
Faktem jest że ludzie bogaci (milionerzy) nie potrzebują wolnego rynku aby dalej czerpać $$$ ze swoich biznesów rozsianych na całym świecie. Nie potrzebują też nowych "Liberlandów" bo już dawno temu stworzono dla nich enklawy gdzie ich $$$ czują się całkiem dobrze ) Dla całej reszty zostało jeszcze trochę "normalnych "krajów jak USA czy UK gdzie można nieźle zarobić i być może się dorobić. Dlatego Janku dziwie się że dyskredytujesz te kraje . 
Nie podoba mi się ten trend wśród części libertarian - tworzenie mikropaństw wielkości średniego rancho w ameryce ( Nie tędy droga, świat jest jaki jest i nie da się od niego oddzielić i stworzyć inny lepszy. No chyba  że na zasadzie pewnej intelektualnej zabawy . Takiej zabawy dla tych którzy już osiągnęli pewną "wolność finansową" - a zrobili to w mniej lub bardziej "socjalistycznym" ale realnym świecie.

Kwiat126p 2017-05-10

"Co w tym złego że Morawiecki pomogl synowi zostać prezesem BZWBK?" - Janek chyba kpisz sobie teraz w żywe oczy i w biały dzień. TO jest złego że ludzie dostają się na stanowiska po znajomości a nie "po umiejętności" i potem jest jak jest w kraju. Myślałem że takie banalne prawdy znasz.

jan M Fijor 2017-05-10

@fiat126p I właśnie o to mi szło. Morawiecki syn nie jest z wykształcenia finansistą, bankierem, czy nawet prawnikiem. Nie ma żadnego wykształcenia przedsiębiorczego. Jest historykiem. Wątpię czy bez protekcji dostałby się na stanowisko prezesa banku. I to jest złe. co gorsza, teraz dzięki kolejnej protekcji zostal szefem wszystkich polskich przedsiębiorców. Ja jestem jednym z nich i muszę z jego powodu cierpieć.

Piter 2017-05-11

Prawdziwy kapitalizm znajdziemy w ..."komunistycznych" Chinach - jeśli bierzemy pod uwagę mikro i mały biznes. Polecam blog "raport z państwa środka" Adama Machaja gdzie można dowiedzieć się ciekawych rzeczy. Generalnie polega to na tym iż państwo nie ingeruje w małe biznesy pozwalając bogacić się małym i średnim przedsiębiorcą. Dopiera jak staniesz się "dużym misiem" czyli np jak masz trzy restauracje to wtedy zaczynasz płacić. 
Jeśli weźmiemy pod uwagę iż dotyczy to milionów czy setek milionów ludzi to jest to naprawdę godne podziwu. Tajwan czy Hongkong to są małe enklawy. Chiny to potęga gdzie kapitalizm poprawił byt milionom ludzi. 
Potwierdza to teorie iż prawdziwy kapitalizm/wolny rynek jest możliwy jedynie ...w państwach nie demokratycznych czy wręcz dyktatorskich. Możemy ich nazywać komunistami czy kosmitami nie ma to większego znaczenia . Zresztą Polska miał swój "chiński odpowiednik" czyli reformę Wilczka - zrobili to de facto byli komuniści. Wolny rynek musi być wprowadzany odgórnie i niezależnie od woli ludu. Podobnie jak prawo własności ; nikt nie dyskutuje czy można okradać bliźniego czy nie. 
Wszystkie inne metody typu demokratyczne wybory, oświecanie ludzi, powoływanie się na racjonalne i logiczne argumenty nie mają najmniejszych szans na powodzenie. Jakby miało być inaczej to po latach socjalistycznych rządów mielibyśmy wolnorynkowców u władzy...Przykład Chin daje do myślenia i niestety nie jest to po drodze z libertariańską ideologią. No cóż ale życie to nie jest koncert życzeń tylko realia i jeszcze raz realia.

Verde88 2017-05-12

Ech to nieszczesne zloto. Moze to juz, moze to juz. 
Sam siedze w tym trendzie bocznym od kilku lat dobrych, dokupuje za kazdym razem jak Janki i Schiffy radza, moze kiedys wyjde na zero:)

Sławek 2017-05-15

Jak bardzo Janka szanuje, ale złoto to ślepa uliczka. Spacex pracuje nad falcon 9 block 5 rakieta które będzie zdolna do startu po 24h od wyładowania, bez wymiany żadnych części. Cena 62 mln a koszt paliwa 200 tys. Pierwszy stopień nie jest jeszcze wielokrotnego użytku, ale falconie heavy już będzie. Wystarczy ściągnąć jeden asteroid aby z ceną złota zaczęło działać się jak z kawą gdy upowszechnił się transport morski.

Adam 2017-05-15

Janek, wrzuć szczegóły zakupu samochodu w USA i sprowadzenia go do Polski, skoro tak wszystkich lubisz i doradzasz. Wątpię, czy będzie tak tanio po dotarciu auta do kraju i jego rejestracji, ale... może się mylę. 
Poza tym, znowu "kryzys" :-) - przyznam, że kiedyś się dziwiłem, potem trochę złościłem, a teraz tylko mnie śmieszy to "wróżowanie". Nawet jakby Chiny, USA i resztę G20 wysłało w kosmos, to kryzysu i tak nie będzie, bo czymże jest kryzys w czasach globalizacji? Punktowym zdarzeniem, jak wpadnięcie piłki tenisowej do basenu. Rozejdzie się kilka zmarszczek, które po chwili znikną. Czy w kryzysie znikają pieniądze lub dobra? Nie, tylko zmieniają właścicieli (jak na co dzień zresztą). Kryzys w ekonomii to domena dziennikarzyn, bo grożący wydźwięk jest lotniejszy.

Sofronoff 2017-05-15

@ 13 " Spacex pracuje nad falcon 9 block 5 rakieta które będzie zdolna do startu po 24h od wyładowania, bez wymiany żadnych części. Cena 62 mln a koszt paliwa 200 tys." 
 
A czy konfrontowałeś chłopcze wartość tej kosmicznej rudy sprowadzonej już na Ziemię z kosztem zakupu i eksploatacji kanadyjskiej koparki i płuczki, czy Jules Verne już tego nie dopowiedział ? Dalej będziesz porównywał złoto do kawy a jej transport do najtańszego od wieków transportu na tej planecie ? 
 
"Wystarczy ściągnąć jeden asteroid " 
 
Taaaa...

Sofronoff 2017-05-15

@ 12 " moze kiedys wyjde na zero:)" 
 
Bo fizyczne złoto do "wychodzenia na zero", właśnie służy. Złoto, to nie inwestycja. Złoto, to polisa. 
 
Złoto fizyczne nie służy do tego, aby weryfikować jego kurs trzy razy na dobę. Złoto służy do przeniesienia wartości w czasie; kup, odłóż i wróć do tematu za 30-40 lat. Żadnych Janków, z ich mądrościami nikt nie będzie pamiętał, tak jak mało kto pamięta nikt nie pamięta ile razy zmieniała się w PL waluta na przestrzeni minionych 30-40 lat. A w międzyczasie przede wszystkim ŻYJ zamiast zamartwiać się...

Sofronoff 2017-05-15

@ 14 "Czy w kryzysie znikają pieniądze lub dobra? Nie, tylko zmieniają właścicieli (jak na co dzień zresztą). " 
 
Pieniądze nie znikają, ale waluty - jak najbardziej (patrz ostatnie wycofanie papierowej gotówki w Indiach). Waluta to piękne i proste narzędzie łupienia tłumów: ZAWSZE pod pozorem walki z tym lub owym lub ratowania tego i owego. Od tego wszak są kryzysy.

Piter 2017-05-16

@14 Kryzys oznacza że $$$ w banku mogą pięknego ranka mieć 10% swojej wartości co wcale nie znaczy że 90% dóbr na ziemi nagle zniknęła. 
 
Ale musisz wiedzieć iż część dóbr jest już całkiem wirtualna ; chociażby nasze obiecane emerytury... Ich fizycznie na dzień dzisiejszy nie ma. Istnieją tylko na papierze. A kryzys oznacza że ich nie będzie...Może rewolucji nie będzie tylko miliony ludzi będzie żyło o kromce ze smalcem . 
 
Odnośnie złota to jego wartość jest czysto ...umowna. Złoto nie ma większej wartości użytkowej ; już bardziej krzem może mieć wartości realne , strategiczne. W czasach kryzysu za złoto możemy kupić bochenek chleba ( ze stratą 100X) - takie sytuacje miały już miejsce w czasach II wojny światowej.  
 
Jedynym dobrem na świecie które nie podlega dewaluacji/kryzysom jest ludzka praca. Tak po prostu praca. Nie ważne czy kosmici wylądują na naszej planecie. Jak umiesz coś zrobić np naprawić samochód , komputer czy wyhodować buraka to jest realna wartość. $$$, złoto , akcje, papiery wartościowe to są rzeczy wtórne mające służyć zamianie pracy na inne dobra. Oczywiście są tez inne dobra typu ropa , gaz - które mają realną wartość i w czasach kryzysu mogą podlegać spekulacji. 
Ale złoto ? bądźmy poważni ani się tym nie najesz ani nic z tego konkretnego nie wyprodukujesz.

Sławek 2017-05-17

@15 
Państwowe wahadłowce kosztowały 1,5 mld za lot dlatego je wycofali i sięgnęli po kilkukrotnie tańszych Rosjan. Falcon 9 jest nawet tańszy od Soyuza, kosztuje tyle co Boeing 747. Ale teraz przestał być jednorazowy, już nie trzeba dawać samolotu na złom po każdym locie.  
 
Jedna asteroida Psyche jest warta co najmniej 10 krotność światowej gospodarki. Więc oczywiście że jest to KAWA.

Sofronoff 2017-05-17

@ 19 
 
"Jedna asteroida Psyche jest warta co najmniej 10 krotność światowej gospodarki. " 
 
A grupa suwalskich inżynierów wynalazła jednokołowy samochód. Na razie samochód nie jeździ. 
 
Tymczasem US i Rassija zastanawia się, jak tu podejść szelf arktyczny.... 
 
Wy tu q... w większości jesteście psyche :-)

Dodaj komentarz...

Jan Fijor

Współzałożyciel szkoły biznesu ASBIRO, przedsiębiorca i podróżnik, który w czasie stanu wojennego wyemigrował do Stanów Zjednoczonych, gdzie spędził 17 lat. Były barman, pośrednik nieruchomości, agent ubezpieczeniowy i makler. Obecnie, oprócz działalności w szkole ASBIRO, zajmuje się publicystyką oraz jest właścicielem wydawnictwa Fijorr Publishing.

Prowadzi audycję na żywo Jan Fijor zaprasza w którym przedstawia punkt widzenia przedsiębiorcy. W środy o 21.00

Medale:

Prowokator miesiąca
złoty!
Inne audycje tego autora:


Czy dopłacać do frankowiczów? (18) - 2 tygodnie temuObligacje dla debili (3) - 5 tygodni temuWięcej audycji...
Czy Janek oddałby 500 plus? (12) - 2 miesiące temu


Dlaczego USA czeka upadek? (19) - 3 miesiące temu

40 lat i fajrant! (27) - 3 miesiące temu

Pomysły na biznes w Hiszpanii (6) - 3 miesiące temu

Życie w Hiszpanii dla początkujących (13) - 3 miesiące temu

Rekordowo krótki odcinek (3) - 4 miesiące temu

Mocz to moc (11) - 4 miesiące temu

Jest gorzej, niż myślałem (11) - 4 miesiące temu

Hiszpania pod dokładniejszą lupą (1) - 4 miesiące temu

Wystarczy języczek u wagi (8) - 5 miesiące temu

Jak mieć nosa do nieruchomości (14) - 5 miesiące temu

O strajku nauczycieli (20) - 6 miesięcy temu

Wady i zalety UK (13) - 7 miesięcy temu


Anarchokapitalizm według Janka (10) - 7 miesięcy temu


Szkolenia z nieruchomości to ściema (25) - 8 miesięcy temu

Żydzi, nieruchomości i dolary (15) - 8 miesięcy temu

Rynek złota w Polsce wciąż raczkuje (20) - 8 miesięcy temu

Pełzająca detronizacja dolara (2) - 8 miesięcy temu

Wychodzimy jak palanty! (3) - 9 miesięcy temu

Ostatnia noc dyktatury w Wenezueli? (18) - 9 miesięcy temu

Janka porady na nadwagę (13) - 9 miesięcy temu

Polakom brakuje ciekawości (11) - 9 miesięcy temuJan Fijor - Delfin z torebką foliową (16) - 11 miesięcy temu


Jan Fijor - Wybory w USA i w Polsce (9) - 11 miesięcy temu

Jan Fijor - Listy (1) - 11 miesięcy temu

Jan Fijor - Norweski Klub Inwestycyjny. (5) - 11 miesięcy temu


Jan Fijor - Komu ufa Janek? (13) - ponad rok temu
Jan Fijor - Śmieci i Japonia (2) - ponad rok temu

O wyższości gór nad morzem (11) - ponad rok temu

Ile jest ASBIRO w ASBIRO? (4) - ponad rok temu


Co zacząć, jak nie skończyć (7) - ponad rok temu

Jan Fijor - Powrót ze Stanów (1) - ponad rok temuJan Fijor - A to lewak jeden (21) - ponad rok temu


Jan Fijor - Salam alejkum (20) - ponad rok temu


Jan Fijor - Syndrom Korwina (37) - ponad rok temu

Jan Fijor - Mordujecie dzieci (43) - ponad rok temu

Jan Fijor - Totalitaryzmek (19) - ponad rok temu


Jan Fijor - Na policji mnie trzymali (10) - ponad rok temu


Jan Fijor - Co chwila leci w dół (28) - ponad rok temu

Jan Fijor mówi, że się zaczyna (42) - ponad rok temu


Jan Fijor - Ekonomia Zdrowia (9) - ponad rok temuJan Fijor - deformy podatkowe Trumpa (14) - ponad rok temu

Amerykański fiskus a Polacy (11) - ponad rok temu
Jan Fijor - Trump coś kręci (24) - ponad rok temu

Jan Fijor - Czytamy Misesa (8) - ponad rok temu

Jan Fijor - Zarobki i molestowanie (63) - ponad rok temu

Jan Fijor - Wolność (104) - 2 lata temu

Ryanair i LOT to naciągacze (21) - 2 lata temu

Jan Fijor - Imigranci (20) - 2 lata temu
Jan Fijor - Delta? Nie latam (7) - 3 lata temu


Jan Fijor - Milion plus (17) - 3 lata temu


Jan Fijor - Wolny monopol (22) - 3 lata temu

Jan Fijor - Prezydenci USA (13) - 3 lata temu
Jan Fijor - Telenovela (7) - 3 lata temu

Jan Fijor - Raport z Liberlandu (19) - 3 lata temu


Jan Fijor - Trumpy i Hilarie (3) - 3 lata temu

Jan Fijor - Trumpy i Hilarie (7) - 3 lata temu

Wielki szwindel na mieszkaniach (19) - 3 lata temu


Jan Fijor - Szarańcza w Malawi (20) - 3 lata temu
Jan Fijor - TRUMP (34) - 4 lata temuJan Fijor - Skok na OFE 2.0 (29) - 4 lata temuJan Fijor - Jak w grudniu 81 (40) - 4 lata temu

Komu Kaczyński zrobi dobrze? (23) - 4 lata temu

Jan Fijor - Silk Road (14) - 4 lata temu

Obsługa klienta wg Janka (19) - 4 lata temuBierzcie zasiłki (31) - 4 lata temuJan Fijor - Pomysły na biznes (7) - 4 lata temu


Jan Fijor - o tematach z debaty (18) - 5 lata temu


Jan Fijor - Wybory (19) - 5 lata temu


Nie ma gotówki i nie będzie (24) - 5 lata temuJan Fijor - Jak umarł Tuwim (11) - 5 lata temu


Jan Fijor - O pisaniu książek (31) - 5 lata temu


Jan Fijor - Franek (14) - 5 lata temu


Jan Fijor - Putin Austriakiem? (18) - 5 lata temu

Jan Fijor - Lekcja historii (14) - 5 lata temu
Jan Fijor - Motywy (30) - 5 lat temuJan Fijor - Złoto (9) - 5 lat temu
Prywatyzacja wg Janka Fijora (14) - 5 lat temuWolny rynek — wprowadzenie (38) - 5 lat temu

Jan Fijor - Buthan (17) - 6 lat temu


Jan Fijor - Łukraina (18) - 6 lat temu


Nakręcony prywatyzacją (52) - 6 lat temu


Słuchacz w długach (30) - 6 lat temu

Jan FIjor - Rock and Roll (15) - 6 lat temu

Jan Fijor - Dyskryminacja (27) - 6 lat temuBitcoin to tylko zabawka! (87) - 6 lat temu

Bardzo smutny Janek (47) - 6 lat temu

Wywiad z Markiem Klugmannem (40) - 6 lat temu

Rzecz o kontroli czynszów (14) - 6 lat temu

Janek zbankrutował (20) - 6 lat temu


Blacha wie co mówi (37) - 6 lat temu

Fijor idzie w politykę (37) - 6 lat temu

Ostro (64) - 6 lat temuBanki, samochody, podręczniki (28) - 6 lat temu


Służba zdrowia za oceanem (22) - 6 lat temu

Czy okienko blokuje kolejkę? (65) - 6 lat temuCzy alkoholik jest racjonalny? (61) - 6 lat temu


Czym jeździ milioner? (21) - 6 lat temu

Jan Fijor - Jak wybieram akcje (15) - 6 lat temu


Jan Fijor - Emeryty (40) - 7 lat temuJan Fijor - Kto mi wisi? (58) - 7 lat temu

Na co nam służby specjalne? (17) - 7 lat temu


Jan Fijor - Geje są jak SB (50) - 7 lat temu

Jan Fijor - O dwóch burakach (20) - 7 lat temu

Jan Fijor - Długi (118) - 7 lat temu


Bogaty może dłużej (48) - 7 lat temuCo Janek zrobił z ogórkami? (37) - 7 lat temu
Jan Fijor - SKOK (15) - 7 lat temuJan Fijor - Rozmowy na Jetlagu (19) - 7 lat temu


Jan Fijor - Ja się wycofuję (20) - 7 lat temu


Robimy gospodarstwo? (70) - 7 lat temuJan Fijor - Wyjazdy (53) - 7 lat temu

Jan Fijor - Broni Amber Gold (78) - 7 lat temu


Jan Fijor - W kraju dziadów (27) - 7 lat temu
Jan Fijor - Oba maży da (30) - 8 lat temu

Jan Fijor - Karty kredytowe (19) - 8 lat temuJan Fijor - pośrednicy (23) - 8 lat temu


Czy celnicy to kretyni? (23) - 8 lat temu

Jan Fijor - Unikać euro i eko (26) - 8 lat temu

Jan Fijor - Knajpy w Zakopanym (29) - 8 lat temu
Jan Fijor - Powrót z Azji (15) - 8 lat temuJan Fijor - dochód pasywny? (21) - 8 lat temu


Jan Fijor - Putinizacja (38) - 8 lat temu

Jan Fijor - To już 6,12 (26) - 8 lat temu


Jak sprzedawać dom? (20) - 8 lat temu

Boeing, monopol i korupcja (52) - 8 lat temu


Oburzeni (11) - 8 lat temu


Książki ekonomiczne (21) - 8 lat temu

Podatek Buffeta (8) - 8 lat temu

Dlaczego nas nie lubią? (32) - 8 lat temu

Portugalia (17) - 8 lat temu

Wy ćwoki (15) - 8 lat temu

Jan Fijor: Czy brać kredyt? (4) - 8 lat temu


Przygody Janka w Rosji (10) - 8 lat temu

Co tam w Norwegii słychać (38) - 8 lat temuJan Fijor o gejowych (50) - 8 lat temu

Jan Fijor o pracy po maturze (39) - 9 lat temu


Co boli Janka F.? (14) - 9 lat temu


Fijor zatrzymany w Kolumbii (11) - 9 lat temu


Kto to jest biedny człowiek (18) - 9 lat temu

Kto to jest człowiek biedny (6) - 9 lat temu


Żona milionera (10) - 9 lat temu

Afryka Afryka (27) - 9 lat temu

Czego nie wiem Janek Fijor (9) - 9 lat temu


Janek o szpitalach (7) - 9 lat temuDalsze relacje z Kaliforni (17) - 9 lat temu

Fijor w Californi (17) - 9 lat temu


Prawo spadkowe (6) - 9 lat temu

Się SANEPIDowi oberwało (9) - 9 lat temu
O wyborach w ameryce (21) - 9 lat temu

O gatunkach, które wymierają (14) - 9 lat temu
O "wygranych" na loterii (15) - 9 lat temu

Służba zdrowia ciąg dalszy (26) - 9 lat temuPaństwowe akcje (20) - 10 lat temu

Postaw urzędnika przed sądem! (34) - 10 lat temu

Ubezpieczalnia pilotów TV (2) - 10 lat temu

Jan Fijor o USA (33) - 10 lat temu

Jak uniknąć płacenia ZUS-u? (7) - 10 lat temu

A dzisiaj polecamy:
 align="center">
Program sponsorują:

Fotograf ślubny Kraków - - 20.00
Tomasz Rawski - - 50.00
Nieruchomości Hiszpania, mieszkania na... - - 20.00
BASMAR PRZEPROWADZKI MIĘDZYNARODOWE - - 50.00
Szkolenie przedłużanie rzęs Kraków... - - 20.00
Tomasz Rawski - - 50.00
Konrad - - 50.00

Możesz i ty zasponsorować >>>

Promuj radioWydrukujDaj komuś ulotkęChcesz prowadzić audycję?Kontakt