Facebook
Podpis:
Numer GG:
KonteStacja.com - radio ludzi wolnych Cyber Forces
Dziś
21:00
„Luźne Gatki” z ByteEaterem
Pon
21:00
Wydanie Główne
Słuchaj radia
Wydanie Główne
wczoraj
Czy coś nam grozi za wyjście do knajpy?
OtwieraMY biznesy vs sanepid. Mapa. Niespodziewane naloty. Czy można nagrywać interwencję? Mandaty płatne z góry. Przegrana i bany Trumpa. Perler wciąż bez hostingu. Koszty są niezbędne...
Spisek szlachetnych
wczoraj
5 rzeczy, które są źle nazywane w Kościele katolickim
Czym się różni dziewicze poczęcie od niepokalanego poczęcia? Dlaczego „grzech pierworodny” to niefortunne tłumaczenie „peccatum originale”? Czy Ofiara mszy świętej się powtarza na każdej...
Skorzystaj z naszych projektów:

▸ Wolny Rynek - w liczbach
▸ Emigrujesz - posłuchaj najpierw
▸ KontestKino - filmy na wieczór
▸ Poważny kryzys - napisz

Audycja: Wydanie Główne 2017-05-30

Za co lubię Unię Europejską

Nadający: Marcin Hugo Kosiński i Marek Zemsta

Stwierdzamy, że lubimy UE. I ch...

KOMENTARZE

rower_akbar 2017-05-30

Hugo, w Tajlandii alkohol tylko do którejś tam godziny, w święta zakaz sprzedaży, a za rzemieślniczą produkcję piwa były do niedawna wysokie kary, także ten tego...

Łukasz 2017-05-30

Jak można być zwolennikiem demokracji...

DanielPiesto 2017-05-31

To, że teraz np. Białoruś jest troszkę mniej wolnościowa, niż Polska, nie znaczy, ze w przypadku Unii z Polską tak by pozostało. Z kim i dlaczego zawrzeć unię to kwestia geopolityki a nie wolności. 
 
Poza tym dodam, że Singapur opuścił dobrowolnie federację Malezji.

Darek 2017-05-31

@DanielPiesto co do Singapuru to zostal wyrzucony z Federacji Malezji, jak pokazala historia wyszlo im to na dobre

Sofronoff 2017-06-01

Prowadzącym wyrazy szczerego współczucia w zw. z rozmówcą - dzieciakiem "prezesem" lewakiem (co się brzydzi prezesury, jak rasowy komunista), unijnym federastą na okład. Naprawdę, chwilami zbiera się na wymioty, jak się słyszy takie brednie wyczytane w GW. Szkoda, że nikt z prowadzących nie skontrował tego kretyna podając przykład - pierwszy z brzegu - dramatu jaki spotkał mądrzejszą od nas Szwajcarię, w związku z "niewuniowstąpieniem" do unijnego biurokratycznego barłogu. Na pytanie o Brexit skończyło się argumentacją w rodzaju "bo mój tata pracuje w GB i ... słyszał / widział ?". Wyślijcie dzieciaka do polskich przedsiębiorców, niedobitych miejscowych producentów czy importerów lub właścicieli firm transportowych z pytaniem: "czy fajnie jest mieć oblig sprostania kilkunastu segregatorom unijnych dyrektyw, tylko po to, aby produkować buraki i ziemniaki a de facto - żeby niemiecka gospodarka miała się najlepiej - była bezkonkurencyjna ? ". Szkoda, że dzieciaka nikt nie skontrował pytaniem, co stoi na przeszkodzie, aby WRESZCIE zacząć budowę własnej potęgi i bezpieczeństwa według własnego uznania, bez kontroli biurokratów, we współpracy z UE, ale na własnych warunkach. A p. Kosińskiemu gratuluję niebywałej cierpliwości. Po głosie wnoszę, że mało brakowało do wirtualnej eksplozji. I jeszcze ten przykład Białorusi, Białorusinów z ich rzekomo imperialnymi zamiarami... Ja pier.... I weź tu kxxxa buduj normalność ...

DanielPiesto 2017-06-01

#4 Oglądałem dokument o tym i mógłbym przysiąc, że to głosowanie było w Singapurze. Coś mam nie tak z pamięcią. W każdym razie zgoda, że wyszło im na dobre. 
 
#5 Zgadzam się - Jedyne co, to nauczyłem się od niego nowego słowa - zniuansowany :)

Łukasz 2017-06-01

podpisuję się pod postem @Sofronoff

Piter 2017-06-01

Niestety realnie mamy do wyboru albo socjalizm narodowy np. w wykonaniu PiSu albo euro-socjalizm. Osobiście wolę wariant drugi bo lepiej robić biznes z bogatymi niż z narodowymi gołodupcami. Co tu dużo pisać możliwość pracy w innych krajach czy choćby prowadzenie jakiś interesów bez granic to są niezaprzeczalne zalety bycia w Unii. 
Wyobrażacie sobie wyjście z Unii i życie w kraju gdzie rządzą ekonomiczni komuniści jak pisuary ? Zresztą nawet Kaczyński o tym wie i Orban o tym wie ; mogą sobie pokrzyczeć ale cycek z unijnymi dotacjami i możliwość kręcenia interesów z bogatymi krajami zachodnimi robią swoje. 
Realnie wyjście z Unii miałby sens jakby jakieś szanse na rządzenie miała np partia Wolność. Ale nie ma i nie będzie mieć przynajmniej przez następne pół wieku. Ludzie chcą mieć socjalizm bo przeciętny człowiek myśli że więcej wyjmie niż włoży. A propagatorzy wolnego rynku mają nie lada problem bo z marketingowego punktu widzenia są z góry na przegranej pozycji. Bo nic nie dają a chcą aby ludzie utrzymywali się z własnej pracy. Dla przeciętnego człowieka perspektywa że ktoś nic nie da za free a jeszcze będzie musiał sam wszystko wypracować jest nie do przyjęcia.  
 
Trochę tak jakby firma X miała produkt do sprzedania i reklamowała go że jest tak solidny że będzie służył 100 lat. A firma Y powie że ich produkt też jest solidny ( a nie jest ) ale dodadzą do tego jakieś extrasy za free. Za ileś tam lat w pamięci zostanie tylko informacja że firma Y coś daje extra więc warto. Nabywcy firmy X zakodują informację że kupili drogo a że działało ? Bo musiało i tyle. Generalnie potwierdza to teorię iż produkt gorszy ale tańszy wypiera produkt lepszy ale droższy. 
 
Podobnie jest w polityce; fakt że ktoś coś dał ma dziesięć razy większe znaczenie od tego że nie zabrał. No i tyle w temacie. Pokrótce wyjaśnia to "fenomen" dlaczego ludzie popierają socjalizm socjalizmu.

Sofronoff 2017-06-01

"Osobiście wolę wariant drugi bo lepiej robić biznes z bogatymi niż z narodowymi gołodupcami. " 
 
A co ty gołodupcze wiesz o praktycznym prowadzeniu biznesu ? Pochwal się. 
 
"Co tu dużo pisać możliwość pracy w innych krajach czy choćby prowadzenie jakiś interesów bez granic to są niezaprzeczalne zalety bycia w Unii." 
 
JAKIŚ interesów powiadasz... Masz ty dzieciaku jakiś problem z legalną pracą JUŻ DZIŚ w Norwegii czy Szwajcarii ? Wykaż się tylko wiedzą, talentem, pracowitością, uczciwością, zdrowiem psychicznym... a ustawi się kolejka na całym świecie. Do pracy i JAKIŚ interesów Unia nie jest potrzebna. 
 
Poproś mamę o parę złotych, kup i poczytaj chłopcze "Czas spekulantów" Józefa Białka od strony 195, o realiach prowadzenia DG w jewrokołchozie a przestaniesz wreszcie piździć 3 po 3. 
 
K....a ! Ta kontestacja przyciąga lewaków jak magnes jakiś... No co za paradoks!

Piter 2017-06-01

@Sofronoff . Nie będę się tutaj chwalić biznesem bo w dzisiejszych czasach agenci reżimu są wszechobecni. 
 
Brak barier celnych, handlowych w Unii czyli przesyłka z towarem idzie z Warszawy do Paryża tak jak z Warszawy do Pcimia Dolnego ) Jeżeli to mało dla Ciebie to chyba niewiele wiesz o biznesie. 
 
Na dodatek przytaczasz przykład Norwegii i Szwajcarii , niestety te kraje są nieodłącznym atrybutem fanów “wolnego rynku” i wyjścia z Unii. 
 
Bo Norwegia to kraj mega etatystyczny którego dobrobyt wynika z zasobów ropy , może nie tak dużych w sensie globalnym ale bardzo dużym jeśli chodzi o liczbę ludności w tym kraju. Ale już rzodkiewka która u nas kosztuje 1 zeta w Norwegii kosztuje 10 zeta ( Jakbyś chciał zrobić biznes życia i exportować ją za dwa zeta to na granicy tego kraju to twoje marzenia prysną jak bańka mydlana ( 
 
Szwajcaria z kolei to kraj którego dobrobyt bierze się z tego iż możni tego świata ściubiają tam swoje $$$ przed zakusami swoich macierzystych państw. Chyba nikt normalny nie powie że dobrobyt tego kraju wynika z produkcji zegarków i czekoladek ) 
 
A wolnego rynku w Szwajcarii czy w Norwegii jest niewiele więcej niż w Unii albo nawet mniej. 
 
Odnośnie legalnej pracy to w każdym z tych “liberalnych” krajów musisz pokornie prosić o możliwość zatrudnienia. W Unii nie musisz nikogo prosić bo jesteś na równych zasadach. 
 
No i tyle a może jeszcze że jak jesteś fizykiem atomowym z dorobkiem albo znanym lekarzem to każdy przyjmie cie do pracy z pocałowaniem w zadek. Zwłaszcza jak jakiś socjalistyczny kraj dał ci za friko wykształcenie ; sorry nie za friko tylko za kasę takich zwykłych obywateli którymi pewno gardzisz ( A zwykli ludzie jadą do tej socjalistycznej Unii aby zarobić na godne życie. Pytanie czy mają mieć o to pretensje do Unii czy do swoich “elit”, chyba retoryczne.

Z imieniem 2017-06-02

Weźmy na potrzeby przykładu że szansa na przejęcie władzy przez wolnorynkowców w państwie wynosi 1%. 
Jeżeli unia byłaby jednym państwem to szansa, że będzie wolnorynkowa wynosi 1%. 
Jeżeli unia była by zbiorem państw to szansa, że w którymkolwiek z nich obejmą władzę wolnorynkowcy wynosi 1-(1-0.01)^28 = 0.245. 
Czyli przy założeniu że szansa wygrania wolnościowców to 1% a państw jest 28 to wygranie w przynajmniej jednym z nich wynosi prawie 25%. Wygranie wolnościowców w jakimkolwiek z państw, w którym by wprowadzili wolnorynkowy kapitalizm oznacza nagły wzrost gospodarki tego kraju i odpływ kapitału z innych krajów do tego jednego. Inne państwa aby wytrzymać konkurencję by musiały obniżać podatki i rozregulowywać gospodarkę, w konsekwencji czego cała unia dążyła by do wolności. 
 
Demokracja prawie zawsze równa się socjalizm i państwo opiekuńcze, więc trochę wątpię czy będzie aż ten 1% szansy, ale ile by nie było schemat jest ten sam.

Sławek 2017-06-02

No tak Norwegia radziła Wielkiej Brytanii żeby została w Unii, a ja widziałem abstynenta, który radzi alkoholikowi aby nie rzucał picia wódki, bo źle na tym wyjdzie. 
 
A czy ten tata nie powiedział mu, że UK wciąż jest w UE, dopiero po wyjściu z unii zamierzają obniżyć podatki i podpisać wolny handel ze​ Stanami, wcześniej tego nie mogą zrobić. Dopiero po tym będą negocjacjowac z Unią, ale mając wolny handel z USA, Kanadą, Australią i Nową Zelandia, do niczego ta unia im nie będzie potrzebna. Ale do tego też dojdzie bo niemieckie firmy produkujące w Anglii wysyłające samochody do Stanów będą przykładowo chciały sprowadzać silniki z Niemczech by montować​ w Anglii i dalej wysyłać, więc same na Angeli wymuszą podpisanie tej umowy. Unia nie ma wolnego handlu z Ameryką, UK stanie się bramą do tego rynku niczym Singapur w Azji. 
 
@10 Jestem pewny, że osoba która tak pisze nigdy nie była w Szwajcarii, porównując do polskich miast jest tam więcej fabryk. I co ciekawe wielu Niemców z tej cudownej krainy państwa opiekuńczego jeździ pracować do kraju niskich podatków. Odprawa celna trwa 30 minut nie ma w Polsce firm transportowych by brały za to dodatkowe opłaty. Jest to jedyny kraj jaki znam w Europie z 8% VAT.

Sofronoff 2017-06-02

"Nie będę się tutaj chwalić biznesem bo w dzisiejszych czasach agenci reżimu są wszechobecni" 
 
I z takim to potencjałem intelektualnym Kontestacja ma słuchaczy - byznesmentów. Jak to się k.... stało ?? 
 
"Brak barier celnych, handlowych w Unii czyli przesyłka z towarem idzie z Warszawy do Paryża tak jak z Warszawy do Pcimia Dolnego ) Jeżeli to mało dla Ciebie to chyba niewiele wiesz o biznesie." 
 
Dzieciaku, czy przeczytałeś książkę J. Białka opisującego jakich to nie ma faktycznie barier handlowych w UE i jak finezyjnie Niemcy usuwają konkurencję z własnego rynku ? Czy doczytałeś jak działa polska "służba" celna w UE bez barier celnych ? Czy pochwalisz się w końcu potencjałem i wolumenem swojego importu / eksportu (nawet w granicach UE) ?  
 
"(...) w każdym z tych “liberalnych” krajów musisz pokornie prosić o możliwość zatrudnienia. W Unii nie musisz nikogo prosić bo jesteś na równych zasadach" 
 
Byznesmenie. JAKI TEN BEŁKOT MA ZWIĄZEK Z ODBIUROKRATYZOWANĄ NORMALNOŚCIĄ, KTÓREJ NIE MA W UE, dla której szeregowy anestezjolog, spawacz i przeciętna pielęgniarka bez problemu znajdują zatrudnienie w każdym cywilizowanym kraju poza Polską, w Norwegii w szczególności ? W Polsce nie musisz WYKAZAĆ SIĘ, nie musisz PROSIĆ ? Co i komu jest winien wykształcony lekarz, któremu sama wiedza do głowy nie weszła, w państwie, które nie ma pomysłu co zrobić ze swoimi fachowcami, bo w cenie okazała się produkcja ziemniaków, pozyskiwanie dotacji i montowanie telewizorów ?

Sofronoff 2017-06-02

" Jest to jedyny kraj jaki znam w Europie z 8% VAT." 
 
...a pracujących emigrantów / ekspatów (nie napływowych darmozjadów na zasiłkach) już ponad 20% I to tylko dlatego, że "władza" jest de facto ADMINISTRACJĄ krótko trzymaną za ryj. Nie odwrotnie. Jak oni sobie radzą bez unijnych regulacji ? Jak się nie potruli, nie pozabijali ? "Chyba nikt normalny nie powie że dobrobyt tego kraju wynika z produkcji zegarków i czekoladek " :-)))

Programista 2017-06-02

Zakladajac ze Unia Europejska daje nam wolnosc handlu miedzy soba, znosi bariery w prowadzeniu dzialalnosci handlowej na terenie innych panstw to tak jest za Unia jak kolega "prezes"! 
Szkoda tylko ze Unia taka nie jest... 
Jak Sofronoff slusznie zauwazyl w Unii rzadza Niemcy co widac na przykladzie stoczni, firm transportowych itp. Wystarczy zauwazyc jakie udogodnienia serwuje polskim przedsiebiorcom DE. 
Nawet nie bede komentowal opinii o sytuacji WB po brexicie bo to juz tez smiech na sali. 
Dziwie sie ze Hugo tak spokojnie siedzial, bo w sumie przydaloby sie wyprostowac pare spraw w sprawie tez gloszonych przez goscia (nie mowie tu o prostackim kucowym "oraniu). 
Niestety obawiam sie ze wieksza czesc ludzi mysli tak jak gosc, a czesc moze po prostu tak bardzo nie lubi polskiego rzadu ze poszla by pod bat innego pana tylko dlatego ze nie jest polski? 
Ale to juz wynik chlopskiej mentalnosci. 
Smutna audycja ogolnie.

Programista 2017-06-02

Swoja droga ciekaw jestem czy "prezes" prowadzil w zyciu jakakolwiek dzialanosc czy jest z zawodu synem okazjonalnie dorabiajac sobie? 
Bo pamietam jak bylem dzieckiem i wchodzilismy do EU to tez myslalem ze Unia to cos wspanialego i oaza dobrobytu i szczescia.

mokry sen lewaka 2017-06-03

Ten skała to zwykły zlewaczały dureń z mlekiem pod nosem. Liberalny demokrata - to nic innego tylko kryptokomunista.

mokry sen lewaka 2017-06-03

Nie da się słuchać tego matołka i tych jego frazesów.

Dodaj komentarz...

Marcin Hugo Kosiński i Marek Zemsta


Libertarianin. Przedsiębiorca. Dziennikarz.

Właściciel radia KonteStacja. Od ponad 12 lat, propagator wolności słowa, nieszablonowego podejścia do własnego życia i kreatywnej edukacji.

Założyciel newslettera Ideoskop.pl mówiącego o niebabalnych pomysłach na biznes, które ktoś gdzieś wdrożył w życie oraz platformy edukacyjnej Edukatorium.pl dla osób przedsiębiorczych.

A do tego jeszcze bloger w Kosinski.IT

Prowadzi audycję na żywo Wydanie Główne od której się wszystko zaczęło. Jest wciąż główną pozycją rozgłośni. Niebanalne tematy i ciekawi goście. W poniedziałki o 21.00


Medale:

Prowokator miesiąca
złoty!
Inne audycje tego autora:
Premier znowu bredzi (2) - 3 tygodnie temu


Czy pomaganie ma sens? - 5 tygodni temu

Czy to już komunizm? (2) - 6 tygodni temu

Więcej audycji...
Czy Wiedźmin jest polski? (1) - 7 tygodni temu

90% Kontestacji będzie zaorane (2) - 8 tygodni temu

Państwo przepłaca za celebrytów? (1) - 2 miesiące temu

Kolory Kwarantanny Narodowej (3) - 2 miesiące temu


Czy można protestować w kościele? (4) - 3 miesiące temu

Unikaj szpitali (7) - 3 miesiące temu

Pościg za ludzmi bez maski (1) - 3 miesiące temu

25 lat i 48 mln kary do zaplaty (2) - 3 miesiące temu

Nauczyciele uciekają (6) - 4 miesiące temuNiskie podatki już były (15) - 5 miesiące temu

Czy trzeba nosić maseczki? (13) - 5 miesiące temu

Male i duze państwa autorytarne (4) - 5 miesięcy temu


Strzelać czy resocjalizować? (2) - 6 miesięcy temu

Mieszkania za 50% ceny (1) - 6 miesięcy temu


Nie bedzie nowych podatków! (2) - 7 miesięcy temu

Bitwa o wozy rozstrzygnięta! (4) - 7 miesięcy temu

Młodzi Gniewni o wyborach - 7 miesięcy temu

Czy LGBT to ludzie? (5) - 7 miesięcy temu

Dotacji w lipcu nie będzie (1) - 8 miesięcy temu

Czy policjanci się wstydzą (1) - 8 miesięcy temu

Nowy (nie)podatek od smartfonów (3) - 8 miesięcy temu

Gazem w przedsiębiorców - 8 miesięcy temu

Węgiel jest święty (1) - 8 miesięcy temu

W co mają inwestować normiki? (12) - 9 miesięcy temu

W szpitalach nie ma kolejek (4) - 9 miesięcy temu

Zagrajmy w grę (2) - 9 miesięcy temu

Turkmenistan pokonał wirusa! - 10 miesięcy temu

Pomagał bez zgody stosownych organów! (6) - 10 miesięcy temu

Jestem na kwarantannie! (1) - 10 miesięcy temu

Dlaczego nie warto #zostawaćwdomu? (5) - 10 miesięcy temu

Jak zarobić na koronawirusie? (2) - 10 miesięcy temu

Kupujcie makaron - coronavirus u bram (2) - 11 miesięcy temu


W Niemczech bieda! - 11 miesięcy temu

Nauczyciele zarabiają za mało! (2) - 11 miesięcy temu

Bądź patriotą, nie umieraj na rozkaz (6) - 11 miesięcy temu

Byle by przeżyć (2) - 11 miesięcy temu
Rząd Cię szybko uzdrowi (1) - ponad rok temu

Idzie drożyzna (2) - ponad rok temu


Muzeum z najwyższej półki (1) - ponad rok temu


Kiedy ojczyzna wzywa! (2) - ponad rok temu


Hugo zostaje kurem domowym (3) - ponad rok temu

Kto nas będzie leczył? (4) - ponad rok temu


Polską rządzą emeryci i rolnicy (6) - ponad rok temu


Siłownia w domu i w zagrodzie (6) - ponad rok temu

Francja wprowadza ACTA2 (3) - ponad rok temu
Czy to koniec wolnego Hong Kongu? (1) - ponad rok temu

10 groszy za indyka (1) - ponad rok temu

YT wciąż jest najlepszy? (3) - ponad rok temu

wRealu24 niesłusznie skasowane! (3) - ponad rok temu

Oddaje500plus chellange! (13) - ponad rok temu


Kontestacja ma juz 10 lat! (2) - ponad rok temu

Bodnar broni zbrodniarza? (2) - ponad rok temu

Uwaga urzędniczy bełkot (3) - ponad rok temu

Lobby alkoholowe znowu wygrało (4) - ponad rok temu

Czy wolnościowiec może brać 500+? (12) - ponad rok temu

Film Sekielskiego bije rekordy (18) - ponad rok temu

Korki drogowe nie są takie złe (3) - ponad rok temu

Seks w krzakach czy w samochodzie? (2) - ponad rok temu

Czy będą matury? (1) - ponad rok temu


Wydanie specjalne w pociagu PKP (2) - ponad rok temu

Homoseksualiści do wiezienia (3) - ponad rok temu

Flaszka prawem, nie towarem (1) - ponad rok temu

Niech już nas w końcu skażą (12) - ponad rok temu

ROI z obywatela (9) - ponad rok temuCzy Taśmy Kaczyńskiego to lipa? (4) - ponad rok temu

Bezrobotni zostana abstynentami (4) - ponad rok temu


Emigranci psują nasze dzieci! (7) - 2 lata temu


Magiczne szable i tarcze (1) - 2 lata temu


Kto zaorał Hugo? - 2 lata temu

Kto ukradł nam Marsz? (1) - 2 lata temu


Twój głos nic nie znaczy (6) - 2 lata temu
Matka Boska Dotacyjna (9) - 2 lata temu

Ile kosztuje dzwon? (4) - 2 lata temu

Rozwody przez internet - 2 lata temu


Jedzenie można wyrzucać (6) - 2 lata temu


RODO nie jest potrzebne! (2) - 3 lata temu


Wytrychy na cenzurowanym (4) - 3 lata temu

Autostopem na Kitaj (2) - 3 lata temu


Zdrajcy sprawy (4) - 3 lata temu
Taxi zamiast PKS (4) - 3 lata temu

Jedna miska na 10 kobiet (6) - 3 lata temu


Nie daj sie golić za muzykę (3) - 3 lata temu


Każdy w końcu umrze (2) - 3 lata temuZnajdź swojego alfonsa (11) - 3 lata temu

Zabić czy usunąć? (7) - 3 lata temu

Jak zostać Dworcem? (1) - 3 lata temuJak pędzić bimber (10) - 3 lata temu

Czy bańka już pękła? (8) - 3 lata temu

Małżeństwo się nie opłaca (20) - 3 lata temu

Nowy, legalny hazard (2) - 3 lata temu

Złodzieje ciepła atakują (18) - 3 lata temu

ZUS nie chce 5 mld (2) - 3 lata temu

Black Friday po polsku (4) - 3 lata temu

Nowy próg podatkowy (11) - 3 lata temu

Wszyscy jestesmy zlodziejami (5) - 3 lata temu


Koniec polskich spółek w UK? (1) - 3 lata temu

Za tanie linie lotnicze (8) - 3 lata temu

Jak omijać kontrolę państwa (9) - 3 lata temu

Kto blokuje zakup kryptowalut? (5) - 3 lata temu

Ile zapłacisz za nowe seriale (5) - 3 lata temu


O jedna wyplatę mniej (3) - 4 lata temu


Wolnościowcy upadają (13) - 4 lata temu
A klientów mamy w nosie (1) - 4 lata temu

Za co lubię Unię Europejską (18) - 4 lata temu

Czy wziąłbyś order? (22) - 4 lata temuTwoje hasła są za słabe! (6) - 4 lata temu

Niemcy cenzurują internet (4) - 4 lata temu

Do apteki dopłyniesz wpław (7) - 4 lata temu


Wywiad z terrorystą (34) - 4 lata temu


Kto spekuluje masłem? (3) - 4 lata temu

Czy Asbiro to sekta? (12) - 4 lata temu

Czy chciałbyś tyle zarabiać? (15) - 4 lata temu
Lewak zmusza do picia wódki (9) - 4 lata temuChcę sprzedać nerkę męża! (45) - 4 lata temu


No to nacjonalizujemy hazard (4) - 4 lata temu

Warto być biednym (8) - 4 lata temu

Czy Kościół kradnie? (5) - 4 lata temu
Na chuja nam dzietność? (13) - 4 lata temu

Polska skazała terrorystę (6) - 5 lata temu
Do czego prowadzi socjalizm? (5) - 5 lata temuBandyta, ale polski bandyta (13) - 5 lat temu


Jak unikać długów? (1) - 5 lat temuBluzgi, bluzgi, bluzgi... (20) - 5 lat temu

Znamy wyniki wyborów (21) - 5 lat temu


Majonezowi mówimy NIE (16) - 6 lat temu

Koniec z handlem dziećmi (10) - 6 lat temu

Ujawniamy prawdziwego trolla (3) - 6 lat temu


"Te wybory to przełom" (24) - 6 lat temuPo co mieszkać w Polsce? (11) - 6 lat temu

Hugo w Business Misji (6) - 6 lat temu
Jak nie płacić mandatów? (4) - 6 lat temuObalamy mity nt. energetyki (43) - 6 lat temuCzy alimenty powinny istnieć? (29) - 6 lat temu
Możesz jeździć na gapę (10) - 7 lat temuKorwinowsko i emigracyjnie (14) - 7 lat temu


Dlaczego tutaj jest tak drogo? (13) - 7 lat temu

Górnicy mordują ludzi (19) - 7 lat temu

Wolni ludzie się nie żenią (12) - 7 lat temuPrzepracowała 17 lat w ZUS-ie (23) - 7 lat temu


Czy Owsiak kradnie? (26) - 7 lat temu

Czy Żydzi są terrorystami? (18) - 7 lat temu


Jak zabrać 15 milionów? (42) - 7 lat temu


Jak wygrać 24 MacBooki (17) - 7 lat temu
Ile dałbyś za dziecko? (25) - 7 lat temu


Jak kraść? (49) - 7 lat temu


Opodatkujmy rowerzystów (32) - 8 lat temu

Ja zawsze chcę pić... (18) - 8 lat temu

Jak zabić krowę? (46) - 8 lat temuJak wycenić dziecko? (9) - 8 lat temu

MLM to ściema (67) - 8 lat temu

Dupy z Wykopu (40) - 8 lat temuCzy Polacy to kapusie? (44) - 8 lat temu


Kontestatorskie życzenia (6) - 8 lat temu
Czy na taką partię czekamy? (30) - 8 lat temuCzy rolnicy nas okradają? (43) - 9 lat temu

Jak manipulują media? (12) - 9 lat temu


Nietypowe lekarstwo na kaca (5) - 9 lat temu

Korporacje są wyzyskiwane! (23) - 9 lat temu


Wódka czy panienki? (19) - 9 lat temu


Jak nie płacić mandatów? (12) - 9 lat temu


Martin: Jak rzuciłem etat? (27) - 9 lat temu

Gdzie są nasze pieniądze? (13) - 9 lat temu

Squatter przejmuje audycję! (44) - 9 lat temu


Jak się wykańcza firmy (6) - 9 lat temu


Panie, jak protestować? (31) - 9 lat temu

ACTA samo zło (87) - 9 lat temu
ZUS jako partner biznesowy (13) - 9 lat temu

Naloty na graczy (17) - 9 lat temu


Wieczór powyborczy (61) - 9 lat temu

Wręcz przeciwny tygodnik (46) - 9 lat temu


AgenTomasz mówi całą prawdę (49) - 10 lat temu

Ile zarabia młody dziennikarz? (17) - 10 lat temu

Ile powinien zarabiać poseł? (14) - 10 lat temu


Cała prawda o szczepieniach (22) - 10 lat temu

Nie bądź Jeleniem! (12) - 10 lat temu


Przemyt to grzech! (39) - 10 lat temu

Sześciolatki do szkoły? (68) - 10 lat temuNowe podatki Unii Europejskiej (23) - 10 lat temu

Krągły fetyszyzm (38) - 10 lat temu


Frondo, nie idź tą drogą! (31) - 10 lat temuDemaskujemy manipulacje TVN (31) - 10 lat temuBereta LIVE 2/2 (68) - 10 lat temu

Bereta LIVE 1/2 (33) - 10 lat temuCzy lasy powinny być prywatne? (40) - 10 lat temu

Świat wg PARP godzina druga (7) - 10 lat temu


Dziękujemy ci Platformo (27) - 10 lat temu

Czy Windows jest zbyt drogi? (56) - 10 lat temuTa złodziejska prywatyzacja (36) - 10 lat temuTelewizja śniadaniowa (20) - 10 lat temu


Prawa posiadaczy broni (4) - 10 lat temu


Oszustwa na fotoradarach (6) - 10 lat temu


Jak robią nas w balona (33) - 10 lat temu
Czy media kłamią? (38) - 11 lat temu


Rób, do cholery, dzieci! (11) - 11 lat temu

Prawo do bycia skontrolowanym (1) - 11 lat temu
Dlaczego zarabiasz tak mało? (66) - 11 lat temu

KonteStacja pisze książkę (65) - 11 lat temu


ZUS emigruje do USA (15) - 11 lat temuTylko tutaj nie ma cenzury (32) - 11 lat temu


Jak ukraść dziecko? (9) - 11 lat temu

cHWDP reaktywacja! (12) - 11 lat temu

Martin o PKP w TVN (4) - 11 lat temuKrzyże w szkołach??? (23) - 11 lat temu

Wymyślamy partię idealną (5) - 11 lat temu


O buncie informatyków (8) - 11 lat temuUE powstała! (2) - 11 lat temu

Pilot pierwszego sezonu (5) - 12 lat temu

A dzisiaj polecamy:
 align="center">
Program sponsorują:

nowy sącz rozwody sprawy - - 20.00
Montaż Anten Warszawa - - 20.00
giełdy pracawsieci.net - - 20.00
Rozyc - - 20.00
biuro rachunkowe lider sc nowy sącz - - 20.00
rzeczoznawca majątkowy i wycena... - - 20.00
Wiercenie studni głębinowych Gorlice, Nowy... - - 20.00

Możesz i ty zasponsorować >>>

Promuj radioWydrukujDaj komuś ulotkęChcesz prowadzić audycję?Kontakt