Facebook
Podpis:
Numer GG:
KonteStacja.com - radio ludzi wolnych Cyber Forces
Jutro
20:00
Firma na emigracji
Pon
21:00
Wydanie Główne
Słuchaj radia
Jan Fijor zaprasza
wczoraj
Przeliczanie wynagrodzeń to nie taka oczywista sprawa!
O zagranicznych wynagrodzeniach, o tym co utrzymuje niemieck· gospodark· oraz czytanie listu s·uchacza. O tym wszystkim Jan Fijor!
Wydanie Główne (7)
5 dni temu
Absolutnie wszystko, dla każdego, za darmo
Kontynuujemy analizę programów wyborczych. Dziś KO i Lewica. Równouprawnienie w sporcie. Inflacja. Inteligencja elektoratu. Darmowy Internet.
Skorzystaj z naszych projektów:

▸ Wolny Rynek - w liczbach
▸ Emigrujesz - posłuchaj najpierw
▸ KontestKino - filmy na wieczór
▸ Poważny kryzys - napisz

Audycja: Wydanie Główne 2017-05-30

Za co lubię Unię Europejską

Nadający: Marcin Hugo Kosiński i Marek Zemsta

Stwierdzamy, że lubimy UE. I ch...

KOMENTARZE

rower_akbar 2017-05-30

Hugo, w Tajlandii alkohol tylko do którejś tam godziny, w święta zakaz sprzedaży, a za rzemieślniczą produkcję piwa były do niedawna wysokie kary, także ten tego...

Łukasz 2017-05-30

Jak można być zwolennikiem demokracji...

DanielPiesto 2017-05-31

To, że teraz np. Białoruś jest troszkę mniej wolnościowa, niż Polska, nie znaczy, ze w przypadku Unii z Polską tak by pozostało. Z kim i dlaczego zawrzeć unię to kwestia geopolityki a nie wolności. 
 
Poza tym dodam, że Singapur opuścił dobrowolnie federację Malezji.

Darek 2017-05-31

@DanielPiesto co do Singapuru to zostal wyrzucony z Federacji Malezji, jak pokazala historia wyszlo im to na dobre

Sofronoff 2017-06-01

Prowadzącym wyrazy szczerego współczucia w zw. z rozmówcą - dzieciakiem "prezesem" lewakiem (co się brzydzi prezesury, jak rasowy komunista), unijnym federastą na okład. Naprawdę, chwilami zbiera się na wymioty, jak się słyszy takie brednie wyczytane w GW. Szkoda, że nikt z prowadzących nie skontrował tego kretyna podając przykład - pierwszy z brzegu - dramatu jaki spotkał mądrzejszą od nas Szwajcarię, w związku z "niewuniowstąpieniem" do unijnego biurokratycznego barłogu. Na pytanie o Brexit skończyło się argumentacją w rodzaju "bo mój tata pracuje w GB i ... słyszał / widział ?". Wyślijcie dzieciaka do polskich przedsiębiorców, niedobitych miejscowych producentów czy importerów lub właścicieli firm transportowych z pytaniem: "czy fajnie jest mieć oblig sprostania kilkunastu segregatorom unijnych dyrektyw, tylko po to, aby produkować buraki i ziemniaki a de facto - żeby niemiecka gospodarka miała się najlepiej - była bezkonkurencyjna ? ". Szkoda, że dzieciaka nikt nie skontrował pytaniem, co stoi na przeszkodzie, aby WRESZCIE zacząć budowę własnej potęgi i bezpieczeństwa według własnego uznania, bez kontroli biurokratów, we współpracy z UE, ale na własnych warunkach. A p. Kosińskiemu gratuluję niebywałej cierpliwości. Po głosie wnoszę, że mało brakowało do wirtualnej eksplozji. I jeszcze ten przykład Białorusi, Białorusinów z ich rzekomo imperialnymi zamiarami... Ja pier.... I weź tu kxxxa buduj normalność ...

DanielPiesto 2017-06-01

#4 Oglądałem dokument o tym i mógłbym przysiąc, że to głosowanie było w Singapurze. Coś mam nie tak z pamięcią. W każdym razie zgoda, że wyszło im na dobre. 
 
#5 Zgadzam się - Jedyne co, to nauczyłem się od niego nowego słowa - zniuansowany :)

Łukasz 2017-06-01

podpisuję się pod postem @Sofronoff

Piter 2017-06-01

Niestety realnie mamy do wyboru albo socjalizm narodowy np. w wykonaniu PiSu albo euro-socjalizm. Osobiście wolę wariant drugi bo lepiej robić biznes z bogatymi niż z narodowymi gołodupcami. Co tu dużo pisać możliwość pracy w innych krajach czy choćby prowadzenie jakiś interesów bez granic to są niezaprzeczalne zalety bycia w Unii. 
Wyobrażacie sobie wyjście z Unii i życie w kraju gdzie rządzą ekonomiczni komuniści jak pisuary ? Zresztą nawet Kaczyński o tym wie i Orban o tym wie ; mogą sobie pokrzyczeć ale cycek z unijnymi dotacjami i możliwość kręcenia interesów z bogatymi krajami zachodnimi robią swoje. 
Realnie wyjście z Unii miałby sens jakby jakieś szanse na rządzenie miała np partia Wolność. Ale nie ma i nie będzie mieć przynajmniej przez następne pół wieku. Ludzie chcą mieć socjalizm bo przeciętny człowiek myśli że więcej wyjmie niż włoży. A propagatorzy wolnego rynku mają nie lada problem bo z marketingowego punktu widzenia są z góry na przegranej pozycji. Bo nic nie dają a chcą aby ludzie utrzymywali się z własnej pracy. Dla przeciętnego człowieka perspektywa że ktoś nic nie da za free a jeszcze będzie musiał sam wszystko wypracować jest nie do przyjęcia.  
 
Trochę tak jakby firma X miała produkt do sprzedania i reklamowała go że jest tak solidny że będzie służył 100 lat. A firma Y powie że ich produkt też jest solidny ( a nie jest ) ale dodadzą do tego jakieś extrasy za free. Za ileś tam lat w pamięci zostanie tylko informacja że firma Y coś daje extra więc warto. Nabywcy firmy X zakodują informację że kupili drogo a że działało ? Bo musiało i tyle. Generalnie potwierdza to teorię iż produkt gorszy ale tańszy wypiera produkt lepszy ale droższy. 
 
Podobnie jest w polityce; fakt że ktoś coś dał ma dziesięć razy większe znaczenie od tego że nie zabrał. No i tyle w temacie. Pokrótce wyjaśnia to "fenomen" dlaczego ludzie popierają socjalizm socjalizmu.

Sofronoff 2017-06-01

"Osobiście wolę wariant drugi bo lepiej robić biznes z bogatymi niż z narodowymi gołodupcami. " 
 
A co ty gołodupcze wiesz o praktycznym prowadzeniu biznesu ? Pochwal się. 
 
"Co tu dużo pisać możliwość pracy w innych krajach czy choćby prowadzenie jakiś interesów bez granic to są niezaprzeczalne zalety bycia w Unii." 
 
JAKIŚ interesów powiadasz... Masz ty dzieciaku jakiś problem z legalną pracą JUŻ DZIŚ w Norwegii czy Szwajcarii ? Wykaż się tylko wiedzą, talentem, pracowitością, uczciwością, zdrowiem psychicznym... a ustawi się kolejka na całym świecie. Do pracy i JAKIŚ interesów Unia nie jest potrzebna. 
 
Poproś mamę o parę złotych, kup i poczytaj chłopcze "Czas spekulantów" Józefa Białka od strony 195, o realiach prowadzenia DG w jewrokołchozie a przestaniesz wreszcie piździć 3 po 3. 
 
K....a ! Ta kontestacja przyciąga lewaków jak magnes jakiś... No co za paradoks!

Piter 2017-06-01

@Sofronoff . Nie będę się tutaj chwalić biznesem bo w dzisiejszych czasach agenci reżimu są wszechobecni. 
 
Brak barier celnych, handlowych w Unii czyli przesyłka z towarem idzie z Warszawy do Paryża tak jak z Warszawy do Pcimia Dolnego ) Jeżeli to mało dla Ciebie to chyba niewiele wiesz o biznesie. 
 
Na dodatek przytaczasz przykład Norwegii i Szwajcarii , niestety te kraje są nieodłącznym atrybutem fanów “wolnego rynku” i wyjścia z Unii. 
 
Bo Norwegia to kraj mega etatystyczny którego dobrobyt wynika z zasobów ropy , może nie tak dużych w sensie globalnym ale bardzo dużym jeśli chodzi o liczbę ludności w tym kraju. Ale już rzodkiewka która u nas kosztuje 1 zeta w Norwegii kosztuje 10 zeta ( Jakbyś chciał zrobić biznes życia i exportować ją za dwa zeta to na granicy tego kraju to twoje marzenia prysną jak bańka mydlana ( 
 
Szwajcaria z kolei to kraj którego dobrobyt bierze się z tego iż możni tego świata ściubiają tam swoje $$$ przed zakusami swoich macierzystych państw. Chyba nikt normalny nie powie że dobrobyt tego kraju wynika z produkcji zegarków i czekoladek ) 
 
A wolnego rynku w Szwajcarii czy w Norwegii jest niewiele więcej niż w Unii albo nawet mniej. 
 
Odnośnie legalnej pracy to w każdym z tych “liberalnych” krajów musisz pokornie prosić o możliwość zatrudnienia. W Unii nie musisz nikogo prosić bo jesteś na równych zasadach. 
 
No i tyle a może jeszcze że jak jesteś fizykiem atomowym z dorobkiem albo znanym lekarzem to każdy przyjmie cie do pracy z pocałowaniem w zadek. Zwłaszcza jak jakiś socjalistyczny kraj dał ci za friko wykształcenie ; sorry nie za friko tylko za kasę takich zwykłych obywateli którymi pewno gardzisz ( A zwykli ludzie jadą do tej socjalistycznej Unii aby zarobić na godne życie. Pytanie czy mają mieć o to pretensje do Unii czy do swoich “elit”, chyba retoryczne.

Z imieniem 2017-06-02

Weźmy na potrzeby przykładu że szansa na przejęcie władzy przez wolnorynkowców w państwie wynosi 1%. 
Jeżeli unia byłaby jednym państwem to szansa, że będzie wolnorynkowa wynosi 1%. 
Jeżeli unia była by zbiorem państw to szansa, że w którymkolwiek z nich obejmą władzę wolnorynkowcy wynosi 1-(1-0.01)^28 = 0.245. 
Czyli przy założeniu że szansa wygrania wolnościowców to 1% a państw jest 28 to wygranie w przynajmniej jednym z nich wynosi prawie 25%. Wygranie wolnościowców w jakimkolwiek z państw, w którym by wprowadzili wolnorynkowy kapitalizm oznacza nagły wzrost gospodarki tego kraju i odpływ kapitału z innych krajów do tego jednego. Inne państwa aby wytrzymać konkurencję by musiały obniżać podatki i rozregulowywać gospodarkę, w konsekwencji czego cała unia dążyła by do wolności. 
 
Demokracja prawie zawsze równa się socjalizm i państwo opiekuńcze, więc trochę wątpię czy będzie aż ten 1% szansy, ale ile by nie było schemat jest ten sam.

Sławek 2017-06-02

No tak Norwegia radziła Wielkiej Brytanii żeby została w Unii, a ja widziałem abstynenta, który radzi alkoholikowi aby nie rzucał picia wódki, bo źle na tym wyjdzie. 
 
A czy ten tata nie powiedział mu, że UK wciąż jest w UE, dopiero po wyjściu z unii zamierzają obniżyć podatki i podpisać wolny handel ze​ Stanami, wcześniej tego nie mogą zrobić. Dopiero po tym będą negocjacjowac z Unią, ale mając wolny handel z USA, Kanadą, Australią i Nową Zelandia, do niczego ta unia im nie będzie potrzebna. Ale do tego też dojdzie bo niemieckie firmy produkujące w Anglii wysyłające samochody do Stanów będą przykładowo chciały sprowadzać silniki z Niemczech by montować​ w Anglii i dalej wysyłać, więc same na Angeli wymuszą podpisanie tej umowy. Unia nie ma wolnego handlu z Ameryką, UK stanie się bramą do tego rynku niczym Singapur w Azji. 
 
@10 Jestem pewny, że osoba która tak pisze nigdy nie była w Szwajcarii, porównując do polskich miast jest tam więcej fabryk. I co ciekawe wielu Niemców z tej cudownej krainy państwa opiekuńczego jeździ pracować do kraju niskich podatków. Odprawa celna trwa 30 minut nie ma w Polsce firm transportowych by brały za to dodatkowe opłaty. Jest to jedyny kraj jaki znam w Europie z 8% VAT.

Sofronoff 2017-06-02

"Nie będę się tutaj chwalić biznesem bo w dzisiejszych czasach agenci reżimu są wszechobecni" 
 
I z takim to potencjałem intelektualnym Kontestacja ma słuchaczy - byznesmentów. Jak to się k.... stało ?? 
 
"Brak barier celnych, handlowych w Unii czyli przesyłka z towarem idzie z Warszawy do Paryża tak jak z Warszawy do Pcimia Dolnego ) Jeżeli to mało dla Ciebie to chyba niewiele wiesz o biznesie." 
 
Dzieciaku, czy przeczytałeś książkę J. Białka opisującego jakich to nie ma faktycznie barier handlowych w UE i jak finezyjnie Niemcy usuwają konkurencję z własnego rynku ? Czy doczytałeś jak działa polska "służba" celna w UE bez barier celnych ? Czy pochwalisz się w końcu potencjałem i wolumenem swojego importu / eksportu (nawet w granicach UE) ?  
 
"(...) w każdym z tych “liberalnych” krajów musisz pokornie prosić o możliwość zatrudnienia. W Unii nie musisz nikogo prosić bo jesteś na równych zasadach" 
 
Byznesmenie. JAKI TEN BEŁKOT MA ZWIĄZEK Z ODBIUROKRATYZOWANĄ NORMALNOŚCIĄ, KTÓREJ NIE MA W UE, dla której szeregowy anestezjolog, spawacz i przeciętna pielęgniarka bez problemu znajdują zatrudnienie w każdym cywilizowanym kraju poza Polską, w Norwegii w szczególności ? W Polsce nie musisz WYKAZAĆ SIĘ, nie musisz PROSIĆ ? Co i komu jest winien wykształcony lekarz, któremu sama wiedza do głowy nie weszła, w państwie, które nie ma pomysłu co zrobić ze swoimi fachowcami, bo w cenie okazała się produkcja ziemniaków, pozyskiwanie dotacji i montowanie telewizorów ?

Sofronoff 2017-06-02

" Jest to jedyny kraj jaki znam w Europie z 8% VAT." 
 
...a pracujących emigrantów / ekspatów (nie napływowych darmozjadów na zasiłkach) już ponad 20% I to tylko dlatego, że "władza" jest de facto ADMINISTRACJĄ krótko trzymaną za ryj. Nie odwrotnie. Jak oni sobie radzą bez unijnych regulacji ? Jak się nie potruli, nie pozabijali ? "Chyba nikt normalny nie powie że dobrobyt tego kraju wynika z produkcji zegarków i czekoladek " :-)))

Programista 2017-06-02

Zakladajac ze Unia Europejska daje nam wolnosc handlu miedzy soba, znosi bariery w prowadzeniu dzialalnosci handlowej na terenie innych panstw to tak jest za Unia jak kolega "prezes"! 
Szkoda tylko ze Unia taka nie jest... 
Jak Sofronoff slusznie zauwazyl w Unii rzadza Niemcy co widac na przykladzie stoczni, firm transportowych itp. Wystarczy zauwazyc jakie udogodnienia serwuje polskim przedsiebiorcom DE. 
Nawet nie bede komentowal opinii o sytuacji WB po brexicie bo to juz tez smiech na sali. 
Dziwie sie ze Hugo tak spokojnie siedzial, bo w sumie przydaloby sie wyprostowac pare spraw w sprawie tez gloszonych przez goscia (nie mowie tu o prostackim kucowym "oraniu). 
Niestety obawiam sie ze wieksza czesc ludzi mysli tak jak gosc, a czesc moze po prostu tak bardzo nie lubi polskiego rzadu ze poszla by pod bat innego pana tylko dlatego ze nie jest polski? 
Ale to juz wynik chlopskiej mentalnosci. 
Smutna audycja ogolnie.

Programista 2017-06-02

Swoja droga ciekaw jestem czy "prezes" prowadzil w zyciu jakakolwiek dzialanosc czy jest z zawodu synem okazjonalnie dorabiajac sobie? 
Bo pamietam jak bylem dzieckiem i wchodzilismy do EU to tez myslalem ze Unia to cos wspanialego i oaza dobrobytu i szczescia.

mokry sen lewaka 2017-06-03

Ten skała to zwykły zlewaczały dureń z mlekiem pod nosem. Liberalny demokrata - to nic innego tylko kryptokomunista.

mokry sen lewaka 2017-06-03

Nie da się słuchać tego matołka i tych jego frazesów.

Dodaj komentarz...

Marcin Hugo Kosiński i Marek Zemsta


Libertarianin. Przedsiębiorca. Dziennikarz.

Właściciel radia KonteStacja. Od ponad 12 lat, propagator wolności słowa, nieszablonowego podejścia do własnego życia i kreatywnej edukacji.

Założyciel newslettera Ideoskop.pl mówiącego o niebabalnych pomysłach na biznes, które ktoś gdzieś wdrożył w życie oraz platformy edukacyjnej Edukatorium.pl dla osób przedsiębiorczych.

A do tego jeszcze bloger w Kosinski.IT

Prowadzi audycję na żywo Wydanie Główne od której się wszystko zaczęło. Jest wciąż główną pozycją rozgłośni. Niebanalne tematy i ciekawi goście. W poniedziałki o 21.00


Medale:

Prowokator miesiąca
srebrny
Inne audycje tego autora:Czy to koniec wolnego Hong Kongu? (1) - 3 tygodnie temu

10 groszy za indyka (1) - 4 tygodnie temu

YT wciąż jest najlepszy? (3) - 6 tygodni temu

wRealu24 niesłusznie skasowane! (3) - 6 tygodni temu

Oddaje500plus chellange! (13) - 8 tygodni temu

Więcej audycji...

Kontestacja ma juz 10 lat! (2) - 2 miesiące temu

Bodnar broni zbrodniarza? (2) - 2 miesiące temu

Uwaga urzędniczy bełkot (3) - 3 miesiące temu

Lobby alkoholowe znowu wygrało (4) - 3 miesiące temu

Czy wolnościowiec może brać 500+? (12) - 4 miesiące temu

Film Sekielskiego bije rekordy (18) - 4 miesiące temu

Korki drogowe nie są takie złe (3) - 5 miesiące temu

Seks w krzakach czy w samochodzie? (2) - 5 miesiące temu

Czy będą matury? (1) - 5 miesięcy temu


Wydanie specjalne w pociagu PKP (2) - 6 miesięcy temu

Homoseksualiści do wiezienia (3) - 6 miesięcy temu

Flaszka prawem, nie towarem (1) - 6 miesięcy temu

Niech już nas w końcu skażą (12) - 7 miesięcy temu

ROI z obywatela (9) - 7 miesięcy temuCzy Taśmy Kaczyńskiego to lipa? (4) - 8 miesięcy temu

Bezrobotni zostana abstynentami (4) - 8 miesięcy temu

Czy Adamowicz musiał zginąć? (9) - 8 miesięcy temu

Emigranci psują nasze dzieci! (7) - 9 miesięcy temu

Kiedy można zabić intruza? - 9 miesięcy temu

Magiczne szable i tarcze (1) - 9 miesięcy temu


Kto zaorał Hugo? - 10 miesięcy temu

Kto ukradł nam Marsz? (1) - 10 miesięcy temu


Twój głos nic nie znaczy (6) - 11 miesięcy temu

Studia nie mogą być dla wszystkich (1) - 11 miesięcy temu

Dlaczego nie rządzą nami strażacy? (2) - 11 miesięcy temu

Polskie produkty mogą być gorsze (4) - 11 miesięcy temu

Matka Boska Dotacyjna (9) - ponad rok temu

Ile kosztuje dzwon? (4) - ponad rok temu

Rozwody przez internet - ponad rok temu


Jedzenie można wyrzucać (6) - ponad rok temu

Podatki, które się opłacają? (3) - ponad rok temu

RODO nie jest potrzebne! (2) - ponad rok temu


Wytrychy na cenzurowanym (4) - ponad rok temu

Autostopem na Kitaj (2) - ponad rok temu


Zdrajcy sprawy (4) - ponad rok temu


Czy istnieją niezależne media? (3) - ponad rok temu


Taxi zamiast PKS (4) - ponad rok temu

Jedna miska na 10 kobiet (6) - ponad rok temu

A może by się tak nie wcinać? (3) - ponad rok temu

Nie daj sie golić za muzykę (3) - ponad rok temu


Każdy w końcu umrze (2) - ponad rok temuZnajdź swojego alfonsa (11) - ponad rok temu

Zabić czy usunąć? (7) - ponad rok temu

Jak zostać Dworcem? (1) - ponad rok temu

Życie rodzinne kwitnie w kolejce. (5) - ponad rok temu


Jak pędzić bimber (10) - ponad rok temu

Czy bańka już pękła? (8) - ponad rok temu

Małżeństwo się nie opłaca (20) - ponad rok temu


Nie kupujcie polskich produktów (15) - ponad rok temu

Pracodawcy dziękują Morawieckiemu (22) - ponad rok temu

Darmowa edukacja jest za droga! (2) - ponad rok temu

Nowy, legalny hazard (2) - ponad rok temu

Złodzieje ciepła atakują (18) - ponad rok temu

ZUS nie chce 5 mld (2) - ponad rok temu

Black Friday po polsku (4) - ponad rok temu

Nowy próg podatkowy (11) - ponad rok temu

Wszyscy jestesmy zlodziejami (5) - ponad rok temu


Koniec polskich spółek w UK? (1) - ponad rok temu

Za tanie linie lotnicze (8) - 2 lata temu

Jak omijać kontrolę państwa (9) - 2 lata temu

Kto blokuje zakup kryptowalut? (5) - 2 lata temu

Ile zapłacisz za nowe seriale (5) - 2 lata temu


O jedna wyplatę mniej (3) - 2 lata temu


Wolnościowcy upadają (13) - 2 lata temu
A klientów mamy w nosie (1) - 2 lata temu

Za co lubię Unię Europejską (18) - 2 lata temu

Czy wziąłbyś order? (22) - 2 lata temuTwoje hasła są za słabe! (6) - 2 lata temu

Niemcy cenzurują internet (4) - 3 lata temu

Do apteki dopłyniesz wpław (7) - 3 lata temu


Wywiad z terrorystą (34) - 3 lata temu


Kto spekuluje masłem? (3) - 3 lata temu

Czy Asbiro to sekta? (12) - 3 lata temu

Czy chciałbyś tyle zarabiać? (15) - 3 lata temu
Lewak zmusza do picia wódki (9) - 3 lata temuChcę sprzedać nerkę męża! (38) - 3 lata temu


No to nacjonalizujemy hazard (4) - 3 lata temu

Warto być biednym (8) - 3 lata temu

Czy Kościół kradnie? (5) - 3 lata temu
Na chuja nam dzietność? (13) - 3 lata temu

Polska skazała terrorystę (6) - 3 lata temu
Do czego prowadzi socjalizm? (5) - 3 lata temuBandyta, ale polski bandyta (13) - 4 lata temu

Urzędnik przy każdym dziecku (7) - 4 lata temu

Jak unikać długów? (1) - 4 lata temuBluzgi, bluzgi, bluzgi... (20) - 4 lata temu

Znamy wyniki wyborów (21) - 4 lata temu


Majonezowi mówimy NIE (16) - 4 lata temu

Koniec z handlem dziećmi (10) - 4 lata temu

Ujawniamy prawdziwego trolla (3) - 4 lata temu


"Te wybory to przełom" (24) - 4 lata temuPo co mieszkać w Polsce? (11) - 5 lata temu

Hugo w Business Misji (6) - 5 lata temu
Jak nie płacić mandatów? (4) - 5 lata temuObalamy mity nt. energetyki (42) - 5 lata temuCzy alimenty powinny istnieć? (29) - 5 lata temu

Idziemy palić opony pod sejm (9) - 5 lata temuMożesz jeździć na gapę (10) - 5 lat temuKorwinowsko i emigracyjnie (14) - 5 lat temu


Dlaczego tutaj jest tak drogo? (13) - 5 lat temu

Górnicy mordują ludzi (19) - 5 lat temu

Wolni ludzie się nie żenią (12) - 6 lat temuPrzepracowała 17 lat w ZUS-ie (23) - 6 lat temu


Czy Owsiak kradnie? (26) - 6 lat temu

Czy Żydzi są terrorystami? (18) - 6 lat temu


Jak zabrać 15 milionów? (42) - 6 lat temu


Jak wygrać 24 MacBooki (17) - 6 lat temu
Ile dałbyś za dziecko? (25) - 6 lat temu


Jak kraść? (49) - 6 lat temu


Opodatkujmy rowerzystów (32) - 6 lat temu

Ja zawsze chcę pić... (18) - 6 lat temu

Jak zabić krowę? (46) - 6 lat temuJak wycenić dziecko? (9) - 6 lat temu

MLM to ściema (67) - 7 lat temu

Dupy z Wykopu (40) - 7 lat temuCzy Polacy to kapusie? (44) - 7 lat temu


Kontestatorskie życzenia (6) - 7 lat temu
Czy na taką partię czekamy? (30) - 7 lat temuCzy rolnicy nas okradają? (43) - 7 lat temu

Jak manipulują media? (12) - 7 lat temu


Nietypowe lekarstwo na kaca (5) - 7 lat temu

Korporacje są wyzyskiwane! (23) - 7 lat temu


Wódka czy panienki? (19) - 8 lat temu


Jak nie płacić mandatów? (12) - 8 lat temu


Martin: Jak rzuciłem etat? (27) - 8 lat temu

Gdzie są nasze pieniądze? (13) - 8 lat temu

Squatter przejmuje audycję! (44) - 8 lat temu


Jak się wykańcza firmy (6) - 8 lat temu


Panie, jak protestować? (31) - 8 lat temu

ACTA samo zło (87) - 8 lat temu
ZUS jako partner biznesowy (13) - 8 lat temu

Naloty na graczy (17) - 8 lat temu


Wieczór powyborczy (61) - 8 lat temu

Wręcz przeciwny tygodnik (46) - 8 lat temu
Ile powinien zarabiać poseł? (14) - 8 lat temu


Cała prawda o szczepieniach (22) - 8 lat temu

Nie bądź Jeleniem! (12) - 8 lat temu


Przemyt to grzech! (39) - 8 lat temu

Sześciolatki do szkoły? (68) - 8 lat temuNowe podatki Unii Europejskiej (22) - 9 lat temu

Krągły fetyszyzm (38) - 9 lat temu


Frondo, nie idź tą drogą! (31) - 9 lat temuDemaskujemy manipulacje TVN (31) - 9 lat temuBereta LIVE 2/2 (68) - 9 lat temu

Bereta LIVE 1/2 (33) - 9 lat temu
Świat wg PARP godzina druga (7) - 9 lat temu


Dziękujemy ci Platformo (27) - 9 lat temu

Czy Windows jest zbyt drogi? (56) - 9 lat temuTa złodziejska prywatyzacja (36) - 9 lat temuTelewizja śniadaniowa (20) - 9 lat temu


Prawa posiadaczy broni (4) - 9 lat temu


Oszustwa na fotoradarach (6) - 9 lat temu


Jak robią nas w balona (33) - 9 lat temu
Czy media kłamią? (38) - 9 lat temu


Rób, do cholery, dzieci! (11) - 9 lat temu

Dlaczego zarabiasz tak mało? (66) - 10 lat temu

KonteStacja pisze książkę (65) - 10 lat temu


ZUS emigruje do USA (15) - 10 lat temuTylko tutaj nie ma cenzury (32) - 10 lat temu


Jak ukraść dziecko? (9) - 10 lat temu

cHWDP reaktywacja! (12) - 10 lat temu

Martin o PKP w TVN (4) - 10 lat temuKrzyże w szkołach??? (23) - 10 lat temu

Wymyślamy partię idealną (5) - 10 lat temu


O buncie informatyków (8) - 10 lat temuUE powstała! (2) - 10 lat temu

Pilot pierwszego sezonu (5) - 10 lat temu

A dzisiaj polecamy:
 align="center">
Program sponsorują:

Blog o zarabianiu w internecie - - 20.00
Montaż Anten Warszawa - - 20.00
Sklep bhp nowy sącz, tarnów - Volpex.pl - - 20.00
Grzegorz z Zielonej Góry - - 100.00
okna dako complex - - 20.00
Wypożyczalnia samochodów Nowy Sącz... - - 20.00
Rafał - - 100.00

Możesz i ty zasponsorować >>>

Promuj radioWydrukujDaj komuś ulotkęChcesz prowadzić audycję?Kontakt