Facebook
Podpis:
Numer GG:
KonteStacja.com - radio ludzi wolnych Cyber Forces
Pon
21:00
Wydanie Główne
Wto
21:00
„Luźne Gatki” z ByteEaterem
Słuchaj radia
Wydanie Główne (1)
4 dni temu
LEWICA DZIAŁA RAZEM Z WOLNOŚCIOWCAMI?
#OtwieraMY - obywatelskie nieposłuszeństwo przeciw kwarantannie. Kolejne biznesy działają wbrew zakazowi. Atak na Kapitol i bany dla Donalda Trumpa. Czy żyjemy w dyktacie korporacji. Brak...
Świat Kamila C. | Biznes | Wywiady
4 dni temu
Finanse osobiste - Jacek Gacoń |#574
Jacek Gacoń Expert od finansów osobistych. W 2014 roku stworzył blog o tematyce finansów osobistych: https://jakdorobic.pl/. Główna idea bloga to polepszanie budżetu osobistego poprzez...
Skorzystaj z naszych projektów:

▸ Wolny Rynek - w liczbach
▸ Emigrujesz - posłuchaj najpierw
▸ KontestKino - filmy na wieczór
▸ Poważny kryzys - napisz

Audycja: Wydanie Główne 2011-02-07

Demaskujemy manipulacje TVN

Nadający: Marcin Hugo Kosiński i Marek Zemsta

Czyli, jak powinno wyglądać dziennikarstwo informacyjne?

KOMENTARZE

Przemek 2011-02-08

Błagam! Kreator nie dzwoń już! Udzielasz się chyba w każdej audycji i w każdej audycji pieprzysz bzdury! Przemyśl co chcesz powiedzieć, jakie masz poglądy i jakimi argumentami chcesz ich bronic, bo wychodzi żenada:) Czy Ty naprawdę nie masz nic ważniejszego do roboty jak narzekać, stękać i marudzić? Weź się chłopie do roboty i wyświadcz mi przysługę: ZAMILCZ:) Poza Tobą audycja zacna...

cnk 2011-02-08

Dla Kaczyńskiego Smoleńsk nie jest sprawą trzeciorzędną. Nic dziwnego, że o tym mówi. Chce się jakoś odegrać. W końcu tam mu brata ubili.

Suszarka 2011-02-08

Odnośnie mediów opiniotwórczych, mi najbardziej podoba się dżingiel radia TokFm: "Radio TokFm - posłuchaj, aby zrozumieć" w domyśle "ty biedny prosty człowieku"

Pandora 2011-02-08

Podsumowując temat TVN i inne produkty ITI zacytuje tylko wikipedię: 
 
Mariusz Walter : 
"... W latach 1979–1984 wykładał na Uniwersytecie Śląskim. 
 
W latach 1967–1983 był członkiem Polskiej Zjednoczonej Partii Robotniczej. 
 
W lutym 1983 był rekomendowany przez Jerzego Urbana na stanowisko głównego konsultanta w planowanym zespole propagandowym, mającym poprawić wizerunek służb: SB, MO, ZOMO[3]. Koncepcja utworzenia zespołu ds "czarnej propagandy" została odrzucona przez Gen. Kiszczaka. 
 
W 1983 założył z Janem Wejchertem holding ITI (International Trading and Investment). Firma otrzymała koncesję od władz PRL na sprowadzanie sprzętu elektronicznego z zagranicy i dystrybucję filmów na kasetach video w Polsce. W 1997 stanął na czele telewizji TVN, której kierownictwo w 2001 przekazał synowi Piotrowi. ..." 
 
To tyle w temacie pudelkowatości i pozornej APOLITYCZNOŚCI mediów ITI.

Wojtek 2011-02-08

Czyżby gdyby go Kiszczak nie odrzucił to byśmy nadal mieli PRL? :> Glory generał!! :P

onka 2011-02-08

Moim zdaniem jest odwrotnie. Jak się chce coś przeprowadzić, to najpierw się robi w mediach "podkład" i potem jak już zbulwersowani ludzie to popierają, to łatwo to "przepchnąć" w formie przepisów. Tak że to chyba nie media powodują, że coś się szybko realizuje. No, może czasami. 
Generalnie manipulują nami w sposób obrzydliwy.

Kajtas 2011-02-08

Ja tu mam przepiękny przykład manipulacji. Zapisałem sobie kiedyś, a teraz jest jak znalazł. Sam tytuł to istny majstersztyk "Kopacz wie, dlaczego przybywa narkomanów", no i to zdjęcie niczym Pani profesor pouczająca przygłupiego ucznia.  
wiadomosci.onet.pl 
 
Poza tym świetna audycja. Pozdrawiam

daniel 2011-02-08

wróciłem z anglii i nie żałuję

Dragon 2011-02-08

Nagrałem filmik odnośnie klaskania jednoręcznego. 
www.youtube.com

karzmir 2011-02-08
karzmir 2011-02-08

a tu skrot powyzszego linka: 
Uczelnie będą kształcić w nowym zawodzie: asystent rodziny. Pomoże on między innymi osobom z tzw. syndromem Dorosłego Dziecka Rozwodu. 
Zgodnie z rządowym planem, asystenci będą zatrudnieni w każdej gminie. (...) Asystent, uczestnicząc w codziennym życiu rodziny (zwykle jest to kilkadziesiąt godzin w miesiącu), może np. zwrócić nam uwagę, jeśli do potraw dodajemy zbyt dużo soli, co jest dla dzieci niezdrowe, zasugerować udział w szkolnych wywiadówkach, jeśli wcześniej je lekceważyliśmy, wytłumaczyć, jak należy używać danych lekarstw i dlaczego warto robić badania profilaktyczne. - To mogą być drobne, proste sprawy, które jednak wpływają na nasze nastawienie, nawyki, styl życia - tłumaczy Danuta Pająk-Bener.

Lassar 2011-02-08

@ Karzmir 
Aż strach się bać przy tym tekście. Normalnie, aż trudno uwierzyć że ludzie mogą być tak tępi.

Pandora 2011-02-08

karzmir, wciąż jednak otwartym pozostaje pytanie co z dziećmi mającymi powalonych rodziców. 
Czy podstawowe prawo do Wolności, które jest dla nas principium, dotyczy również tychże maluchów. 
Rozwiązanie 'państwowe' nie jest zbyt trafione, jak prawie każde zinstytucjonalizowane monstrum, jednak czy mały Polak ma prawo do Wolności od popierdzielonych starych np. pijaków, ćpunów, sadystów, zboczeńców, fanatyków ? (niepotrzebne skreślić). 
Jakieś lepsze propozycje przychodzą komuś do głowy ?

Wojtek 2011-02-08

ja jeszcze nie wróciłem ale planuje po studiach i dopiero wtedy będe żałował ;]

terminatriks 2011-02-08

Nie wiem jak JKM może z Wami rozmawiać. Wy go nie krytykujecie, Wy go wyśmiewacie. Nie pierwszy raz słucham audycji w której mocno zahaczacie o JKM i generalnie wygląda to tak że przez kilkanaście minut się z niego śmiejecie i zupełnie jak większość bierzecie tylko te wypowiedzi, które są Wam wygodne (np. nie raz słyszałem że JKM mówił że nie wolno lekceważyć ludzi ze względu na poglądy), a później poświęcacie kilka sekund na wypowiedź w stylu "ale w sumie nie jest zły".  
JEST TO DLA MNIE SKANDAL! 
Biorąc pod uwagę że często podkreślaliście że prawica ze sobą walczy i jest wiele rozłamów, i że chcecie połączyć wszystkie grupy wolnościowe. To jest do cholery łączenie? Nikt spośród prowadzących audycje na KS nie ma tak lekceważącego stosunku do JKM'a. 
Niedługo KS stanie się kolejnym typem wolnościowców, mających za swoich ojców Martina, bo w jego wypowiedziach też coraz częściej daje się zauważyć pewien fanatyzm i postrzeganie świata ze szczególnego punktu widzenia, można rzecz skrajnie subiektywnego. 
 
I pomijam już częste zabijanie słuchaczy swoją wizją w stylu "jak" "dlaczego" itp. na antenie ciężko jest się szybko zastanowić, a często poglądy, które tak atakujecie są logiczne i spójne (choć nie zawsze). 
 
Podsumowując kreujecie pogląd "czystego" liberalizmu, a kontestacja powoli staje się sektą wielu ludzi, która słucha tylko Was, nie czytając przy tym żadnej ważnej literatury i opieranie ich wizji tylko na Waszych audycjach jest groźniejsze niż ślepe "wyznawanie" Korwin Mikkego. 
 
Mam nadzieję że rozważycie te słowa z, którymi pewnie zgadza się znaczna część słuchaczy, bo będąc JKM'em nie miałbym do Was szacunku.

Pandora 2011-02-08

terminatriks, zauważ, że ta audycja w wykonaniu chłopaków jest zazwyczaj i również tym razem trochę satyryczna i szydercza (i fajnie bo to radio na luzie), sądzę że to, co powiedzieli można spokojnie nazwać dość konstruktywną krytyką. 
Przypominam, że Stańczyk był błaznem a jak był blisko króla, a nawet trzech.

Orish 2011-02-08

I bardzo dobrze, że Kontestacja stara się stworzyć pewien własny typ wolnościowców, a właściwie to ich zrzeszyć, bo oni istnieli zawsze i to w całkiem sporej grupie apolitycznych ludzi chcących po prostu normalnie żyć. 
 
Być wolnościowcem to nie znaczy być konserwatywnym liberałem albo prawicowcem. Bardzo się ucieszę, kiedy powstanie jakaś nieprawicowa frakcja wolnościowa, bo na razie jesteśmy skazani na JKM i kolibrów, którzy mają różne "odchyły" wyrzucające ich na margines. 
 
W przypadku JKM jest tu sytuacja szczególna, bo jeśli on palnie jakąś głupotę, to zaraz moi znajomi, którzy wiedzą, że na niego głosowałem, myślą, że ja i reszta wolnościowców też podziela jego zdanie. 
 
Potrzeba nam pluralizmu i zdrowej konkurencji także w tym wydawałoby się wąskim gronie.

Hugo 2011-02-08

Drogi terminatriksie 
 
Jesliby rzeczywiscie nasi wyznawcy byli naszymi wyznawcami, to po pierwsze nie byliby nieoczytanymi tepakami sluchajacymi slepo ojcow prowadzacych. Bo ojcowie prowadzacy namawiaja do tego, by idoiota nie byc i po pierwsze zdobywac wiedze. M in poprzez czytanie - bo to dosc skuteczna metoda w jakims tam stopniu.  
 
No chyba, ze zarzucasz nam, ze ludzie nas sluchaja, jak nie przymierzajac, JP2. Ale na to juz sam JP2 niewiele mogl poradzic.  
 
Jakem ojciec zalozyciel, a nie martin jednoczesnie, Kontestacja bedzie zrzeszac ludzi o pogladach wolnosciowych, ze wszelkich srodowisk. Dlatego jest tu miejsce i dla mnie i dla kreatora i dla clouda moneta i kontesjonaliste i dla geja wolnosciowca, gdy gej wolnosciowiec sie objawi.  
 
Bez wzgledu na to czy sie to innym podoba, czy nie.  
 
Koniec sekciarstwa prawicowego.

Mesior 2011-02-09

Pan Janusz Podawał Nazwiska Autorów książek. 
Mises, Fridman, Hayek, Parkinson

Leszek B. 2011-02-09

Hello!  
 
A wiec po pierwsze: Martin, nie cieszyłbym sie tak na Twoim miejscu, że jestes baronem Sealandii, bo ja bylem kardynalem nawet, a od jakiegos czasu znow szlifuje barierki, wkrecam i wykrecam zardzewiale sruby i parze herbate książęcej parze ;-) 
Dwa: cos czuje, że długo zapowiadane plany emigracyjne kiedys sie ziszczą, a z mojej perspektywy bedzie to koniec Kontestacji - przynajmniej w swej aktualnej formie - nie da sie bowiem moim zdaniem skutecznie wychwytywac absurdy zycia w Nadwislanskich Stepach nie tkwiac w nich po pas po szyje. Kontakt z TVN, Polsatem i inna mainstreamowa szmira nie zastapi bycia Tam na żywo, codziennie, co noc, co tydzien... 
Trzy: jak juz wyemigrujecie - to zapraszamy serdecznie Ciebie, Becie, Hugona i kto tam jeszcze zdecyduje sie na porzucenie Swej Mader do nas, do epicentrum swiatowej recesji - Irlandii - tu pomimo lekkiej zwaly finansowej ludzie sa caly czas usmiechnieci i uprzejmi.  
 
Pozdrawiamy serdecznie z Trojwymiarowej Wyspy

Leszek B. 2011-02-09

Ewa&Leszek :-)

Leszek B. 2011-02-09

ps. sorry za off-top

Wojtek 2011-02-09

terminatriks 
JKM'a nie mozna traktować jako tego jedynego prawdziwego wolnościowca za którym trzeba podążać bo to ogranicza bardzo rozwój tego ruchu jako takiego. 
JKM sam wspomniał ostatnio na wideoczacie że rozpoczeło się szukanie młodego charyzmatycznego który mógłby pociągnąć nie tyle co konserwatywnych liberałów ale wszsytkich ludzi którzy cenią wolność. I tu Martin z Marcinem tworzą dobrą inicjatywe która może takiego lidera wyłonić, nie mówie tu że Martin będzie kolejnym JKM bo nie będzie ale zrzeszenie wszsytkich sekt w jedną będzie wystarczające.

dorota 2011-02-09

Kiedy oglądam telewizję informacyjną, to zależy mi tylko na newsach. A newsy zgodnie z moim gustem powinny zostać bez komentarza. Nie chcę, by media mówiły mi co mam myśleć, czy jak oceniać dane zdarzenie - chcę sama je ocenić. 
 
W Polskiej telewizji każda informacja opatrzona jest komentarzem pięciu tak zwanych ekspertuff i szlag mnie trafia. 
 
Dlatego, jeżeli zależy mi tylko na newsach to oglądam CNN. Albo czytam BBC.

JaraS 2011-02-09

@Wojtek 
Nie chodzi o to, że JKM jest jedynym wolnościowcem w Polsce, ale jedynym wolnościowcem w Polskiej polityce. Jeżeli pojawi się charyzmatyczny lider to bardzo dobrze, bo wszyscy znamy wady JKMa, ale póki takiego nie ma, nie widzę sensu lekceważenia go i wmawiania, że nie jest to żadna alternatywa. Od tego mamy tvn.

Pandora 2011-02-09

w CNN i BBC to dopiero jest propaganda :D nie mówiąc o FOX, który imho TVN brał za swój pierwowzór. 
Ale cóż, toż to medium Murdocha. 
Zresztą oni sami na siebie jadą , 
tutaj trochę śmieszno, trochę straszno: 
www.youtube.com

Orish 2011-02-09

Największa propaganda jest tam, gdzie najmniej ją widać.

Pandora 2011-02-09

To zależy od 'kondycji' wzroku/słuchu czarnego luda czyli nas . 
A ta się z każdym rokiem ... pogarsza. 
NLP świętuje swój renesans, ale to paradoksalnie zasługa - komercji. 
Oczywiście do czasu uodpornienia się społeczeństwa na takie chwyty, na co póki co przyjdzie nam sporo poczekać. Potem spece od PR opracują kolejne sposoby zaciemniania obrazu. 
A przecież wystarczy sięgnąć do źródła i wyjść z oczywistej oczywistości zaczerpniętej z praktyk ogródkowych , że każda świeża miotła zamiata najlepiej a grabie zawsze grabią do siebie.

Syn Kastrata 2011-02-14

Jeśli w Polsce ktoś mówi o Bogu, to deklaratywnie 90% jest katolikami, następną grupą są ateiści później prawosławni, którzy mało się różnią od katolików, później są protestanci i muzułmanie, czy Żydzi. Nie jest więc dziwne, iż komentarz robi się myśląc o 90%, a nie o np. 1%. 
 
Natomiast nie jest prawdą iż można z wami rozmawiać gdyż nie pozwalacie na to wypaczając wypowiedzi słuchaczy, by sprowadzić ich pogląd do absurdu, jednak nie jest to polemika z jego poglądem, tylko zwykły chwyt retoryczny.

Karso 2011-02-27

Martin 
Lepiej uważaj, bo Michnik Cię pozwie za to, że go nie obchodzisz :D

Dodaj komentarz...

Marcin Hugo Kosiński i Marek Zemsta


Libertarianin. Przedsiębiorca. Dziennikarz.

Właściciel radia KonteStacja. Od ponad 12 lat, propagator wolności słowa, nieszablonowego podejścia do własnego życia i kreatywnej edukacji.

Założyciel newslettera Ideoskop.pl mówiącego o niebabalnych pomysłach na biznes, które ktoś gdzieś wdrożył w życie oraz platformy edukacyjnej Edukatorium.pl dla osób przedsiębiorczych.

A do tego jeszcze bloger w Kosinski.IT

Prowadzi audycję na żywo Wydanie Główne od której się wszystko zaczęło. Jest wciąż główną pozycją rozgłośni. Niebanalne tematy i ciekawi goście. W poniedziałki o 21.00


Medale:

Prowokator miesiąca
złoty!
Inne audycje tego autora:Premier znowu bredzi (2) - 3 tygodnie temu


Czy pomaganie ma sens? - 5 tygodnie temu

Czy to już komunizm? (2) - 6 tygodni temu

Czy Wiedźmin jest polski? (1) - 7 tygodni temu

Więcej audycji...
90% Kontestacji będzie zaorane (2) - 8 tygodni temu


Kolory Kwarantanny Narodowej (3) - 2 miesiące temu


Czy można protestować w kościele? (4) - 3 miesiące temu

Unikaj szpitali (7) - 3 miesiące temu

Pościg za ludzmi bez maski (1) - 3 miesiące temu

25 lat i 48 mln kary do zaplaty (2) - 3 miesiące temu

Nauczyciele uciekają (6) - 4 miesiące temuNiskie podatki już były (15) - 5 miesiące temu

Czy trzeba nosić maseczki? (13) - 5 miesiące temu

Male i duze państwa autorytarne (4) - 5 miesięcy temu


Strzelać czy resocjalizować? (2) - 6 miesięcy temu

Mieszkania za 50% ceny (1) - 6 miesięcy temu


Nie bedzie nowych podatków! (2) - 6 miesięcy temu

Bitwa o wozy rozstrzygnięta! (4) - 7 miesięcy temu

Młodzi Gniewni o wyborach - 7 miesięcy temu

Czy LGBT to ludzie? (5) - 7 miesięcy temu

Dotacji w lipcu nie będzie (1) - 8 miesięcy temu

Czy policjanci się wstydzą (1) - 8 miesięcy temu

Nowy (nie)podatek od smartfonów (3) - 8 miesięcy temu

Gazem w przedsiębiorców - 8 miesięcy temu

Węgiel jest święty (1) - 8 miesięcy temu

W co mają inwestować normiki? (12) - 9 miesięcy temu

W szpitalach nie ma kolejek (4) - 9 miesięcy temu

Zagrajmy w grę (2) - 9 miesięcy temu

Turkmenistan pokonał wirusa! - 9 miesięcy temu

Pomagał bez zgody stosownych organów! (6) - 10 miesięcy temu

Jestem na kwarantannie! (1) - 10 miesięcy temu

Dlaczego nie warto #zostawaćwdomu? (5) - 10 miesięcy temu

Jak zarobić na koronawirusie? (2) - 10 miesięcy temu

Kupujcie makaron - coronavirus u bram (2) - 11 miesięcy temu


W Niemczech bieda! - 11 miesięcy temu

Nauczyciele zarabiają za mało! (2) - 11 miesięcy temu

Bądź patriotą, nie umieraj na rozkaz (6) - 11 miesięcy temu

Byle by przeżyć (2) - 11 miesięcy temu
Rząd Cię szybko uzdrowi (1) - ponad rok temu

Idzie drożyzna (2) - ponad rok temu


Muzeum z najwyższej półki (1) - ponad rok temu


Kiedy ojczyzna wzywa! (2) - ponad rok temu


Hugo zostaje kurem domowym (3) - ponad rok temu

Kto nas będzie leczył? (4) - ponad rok temu


Polską rządzą emeryci i rolnicy (6) - ponad rok temu


Siłownia w domu i w zagrodzie (6) - ponad rok temu

Francja wprowadza ACTA2 (3) - ponad rok temu
Czy to koniec wolnego Hong Kongu? (1) - ponad rok temu

10 groszy za indyka (1) - ponad rok temu

YT wciąż jest najlepszy? (3) - ponad rok temu

wRealu24 niesłusznie skasowane! (3) - ponad rok temu

Oddaje500plus chellange! (13) - ponad rok temu


Kontestacja ma juz 10 lat! (2) - ponad rok temu

Bodnar broni zbrodniarza? (2) - ponad rok temu

Uwaga urzędniczy bełkot (3) - ponad rok temu

Lobby alkoholowe znowu wygrało (4) - ponad rok temu

Czy wolnościowiec może brać 500+? (12) - ponad rok temu

Film Sekielskiego bije rekordy (18) - ponad rok temu

Korki drogowe nie są takie złe (3) - ponad rok temu

Seks w krzakach czy w samochodzie? (2) - ponad rok temu

Czy będą matury? (1) - ponad rok temu


Wydanie specjalne w pociagu PKP (2) - ponad rok temu

Homoseksualiści do wiezienia (3) - ponad rok temu

Flaszka prawem, nie towarem (1) - ponad rok temu

Niech już nas w końcu skażą (12) - ponad rok temu

ROI z obywatela (9) - ponad rok temuCzy Taśmy Kaczyńskiego to lipa? (4) - ponad rok temu

Bezrobotni zostana abstynentami (4) - ponad rok temu


Emigranci psują nasze dzieci! (7) - 2 lata temu


Magiczne szable i tarcze (1) - 2 lata temu


Kto zaorał Hugo? - 2 lata temu

Kto ukradł nam Marsz? (1) - 2 lata temu


Twój głos nic nie znaczy (6) - 2 lata temu
Matka Boska Dotacyjna (9) - 2 lata temu

Ile kosztuje dzwon? (4) - 2 lata temu

Rozwody przez internet - 2 lata temu


Jedzenie można wyrzucać (6) - 2 lata temu


RODO nie jest potrzebne! (2) - 3 lata temu


Wytrychy na cenzurowanym (4) - 3 lata temu

Autostopem na Kitaj (2) - 3 lata temu


Zdrajcy sprawy (4) - 3 lata temu
Taxi zamiast PKS (4) - 3 lata temu

Jedna miska na 10 kobiet (6) - 3 lata temu


Nie daj sie golić za muzykę (3) - 3 lata temu


Każdy w końcu umrze (2) - 3 lata temuZnajdź swojego alfonsa (11) - 3 lata temu

Zabić czy usunąć? (7) - 3 lata temu

Jak zostać Dworcem? (1) - 3 lata temuJak pędzić bimber (10) - 3 lata temu

Czy bańka już pękła? (8) - 3 lata temu

Małżeństwo się nie opłaca (20) - 3 lata temu

Nowy, legalny hazard (2) - 3 lata temu

Złodzieje ciepła atakują (18) - 3 lata temu

ZUS nie chce 5 mld (2) - 3 lata temu

Black Friday po polsku (4) - 3 lata temu

Nowy próg podatkowy (11) - 3 lata temu

Wszyscy jestesmy zlodziejami (5) - 3 lata temu


Koniec polskich spółek w UK? (1) - 3 lata temu

Za tanie linie lotnicze (8) - 3 lata temu

Jak omijać kontrolę państwa (9) - 3 lata temu

Kto blokuje zakup kryptowalut? (5) - 3 lata temu

Ile zapłacisz za nowe seriale (5) - 3 lata temu


O jedna wyplatę mniej (3) - 4 lata temu


Wolnościowcy upadają (13) - 4 lata temu
A klientów mamy w nosie (1) - 4 lata temu

Za co lubię Unię Europejską (18) - 4 lata temu

Czy wziąłbyś order? (22) - 4 lata temuTwoje hasła są za słabe! (6) - 4 lata temu

Niemcy cenzurują internet (4) - 4 lata temu

Do apteki dopłyniesz wpław (7) - 4 lata temu


Wywiad z terrorystą (34) - 4 lata temu


Kto spekuluje masłem? (3) - 4 lata temu

Czy Asbiro to sekta? (12) - 4 lata temu

Czy chciałbyś tyle zarabiać? (15) - 4 lata temu
Lewak zmusza do picia wódki (9) - 4 lata temuChcę sprzedać nerkę męża! (45) - 4 lata temu


No to nacjonalizujemy hazard (4) - 4 lata temu

Warto być biednym (8) - 4 lata temu

Czy Kościół kradnie? (5) - 4 lata temu
Na chuja nam dzietność? (13) - 4 lata temu

Polska skazała terrorystę (6) - 5 lata temu
Do czego prowadzi socjalizm? (5) - 5 lata temuBandyta, ale polski bandyta (13) - 5 lat temu


Jak unikać długów? (1) - 5 lat temuBluzgi, bluzgi, bluzgi... (20) - 5 lat temu

Znamy wyniki wyborów (21) - 5 lat temu


Majonezowi mówimy NIE (16) - 5 lat temu

Koniec z handlem dziećmi (10) - 6 lat temu

Ujawniamy prawdziwego trolla (3) - 6 lat temu


"Te wybory to przełom" (24) - 6 lat temuPo co mieszkać w Polsce? (11) - 6 lat temu

Hugo w Business Misji (6) - 6 lat temu
Jak nie płacić mandatów? (4) - 6 lat temuObalamy mity nt. energetyki (43) - 6 lat temuCzy alimenty powinny istnieć? (29) - 6 lat temu
Możesz jeździć na gapę (10) - 7 lat temuKorwinowsko i emigracyjnie (14) - 7 lat temu


Dlaczego tutaj jest tak drogo? (13) - 7 lat temu

Górnicy mordują ludzi (19) - 7 lat temu

Wolni ludzie się nie żenią (12) - 7 lat temuPrzepracowała 17 lat w ZUS-ie (23) - 7 lat temu


Czy Owsiak kradnie? (26) - 7 lat temu

Czy Żydzi są terrorystami? (18) - 7 lat temu


Jak zabrać 15 milionów? (42) - 7 lat temu


Jak wygrać 24 MacBooki (17) - 7 lat temu
Ile dałbyś za dziecko? (25) - 7 lat temu


Jak kraść? (49) - 7 lat temu


Opodatkujmy rowerzystów (32) - 8 lat temu

Ja zawsze chcę pić... (18) - 8 lat temu

Jak zabić krowę? (46) - 8 lat temuJak wycenić dziecko? (9) - 8 lat temu

MLM to ściema (67) - 8 lat temu

Dupy z Wykopu (40) - 8 lat temuCzy Polacy to kapusie? (44) - 8 lat temu


Kontestatorskie życzenia (6) - 8 lat temu
Czy na taką partię czekamy? (30) - 8 lat temuCzy rolnicy nas okradają? (43) - 9 lat temu

Jak manipulują media? (12) - 9 lat temu


Nietypowe lekarstwo na kaca (5) - 9 lat temu

Korporacje są wyzyskiwane! (23) - 9 lat temu


Wódka czy panienki? (19) - 9 lat temu


Jak nie płacić mandatów? (12) - 9 lat temu


Martin: Jak rzuciłem etat? (27) - 9 lat temu

Gdzie są nasze pieniądze? (13) - 9 lat temu

Squatter przejmuje audycję! (44) - 9 lat temu


Jak się wykańcza firmy (6) - 9 lat temu


Panie, jak protestować? (31) - 9 lat temu

ACTA samo zło (87) - 9 lat temu
ZUS jako partner biznesowy (13) - 9 lat temu

Naloty na graczy (17) - 9 lat temu


Wieczór powyborczy (61) - 9 lat temu

Wręcz przeciwny tygodnik (46) - 9 lat temuIle zarabia młody dziennikarz? (17) - 10 lat temu

Ile powinien zarabiać poseł? (14) - 10 lat temu


Cała prawda o szczepieniach (22) - 10 lat temu

Nie bądź Jeleniem! (12) - 10 lat temu


Przemyt to grzech! (39) - 10 lat temu

Sześciolatki do szkoły? (68) - 10 lat temuNowe podatki Unii Europejskiej (23) - 10 lat temu

Krągły fetyszyzm (38) - 10 lat temu


Frondo, nie idź tą drogą! (31) - 10 lat temuDemaskujemy manipulacje TVN (31) - 10 lat temuBereta LIVE 2/2 (68) - 10 lat temu

Bereta LIVE 1/2 (33) - 10 lat temuCzy lasy powinny być prywatne? (40) - 10 lat temu

Świat wg PARP godzina druga (7) - 10 lat temu


Dziękujemy ci Platformo (27) - 10 lat temu

Czy Windows jest zbyt drogi? (56) - 10 lat temuTa złodziejska prywatyzacja (36) - 10 lat temuTelewizja śniadaniowa (20) - 10 lat temu


Prawa posiadaczy broni (4) - 10 lat temu


Oszustwa na fotoradarach (6) - 10 lat temu


Jak robią nas w balona (33) - 10 lat temu
Czy media kłamią? (38) - 11 lat temu


Rób, do cholery, dzieci! (11) - 11 lat temu

Prawo do bycia skontrolowanym (1) - 11 lat temu
Dlaczego zarabiasz tak mało? (66) - 11 lat temu

KonteStacja pisze książkę (65) - 11 lat temu


ZUS emigruje do USA (15) - 11 lat temuTylko tutaj nie ma cenzury (32) - 11 lat temu


Jak ukraść dziecko? (9) - 11 lat temu

cHWDP reaktywacja! (12) - 11 lat temu

Martin o PKP w TVN (4) - 11 lat temuKrzyże w szkołach??? (23) - 11 lat temu

Wymyślamy partię idealną (5) - 11 lat temu


O buncie informatyków (8) - 11 lat temuUE powstała! (2) - 11 lat temu

Pilot pierwszego sezonu (5) - 12 lat temu

A dzisiaj polecamy:
 align="center">
Program sponsorują:

nowy sącz rozwody sprawy - - 20.00
Montaż Anten Warszawa - - 20.00
giełdy pracawsieci.net - - 20.00
Rozyc - - 20.00
biuro rachunkowe lider sc nowy sącz - - 20.00
rzeczoznawca majątkowy i wycena... - - 20.00
Wiercenie studni głębinowych Gorlice, Nowy... - - 20.00

Możesz i ty zasponsorować >>>

Promuj radioWydrukujDaj komuś ulotkęChcesz prowadzić audycję?Kontakt