Facebook
Podpis:
Numer GG:
KonteStacja.com - radio ludzi wolnych Cyber Forces
Nie
20:00
Firma na emigracji
Pon
21:00
Wydanie Główne
Słuchaj radia
Wydanie Główne (7)
4 dni temu
Absolutnie wszystko, dla każdego, za darmo
Kontynuujemy analizę programów wyborczych. Dziś KO i Lewica. Równouprawnienie w sporcie. Inflacja. Inteligencja elektoratu. Darmowy Internet.
Jan Fijor zaprasza
dziś
Przeliczanie wynagrodzeń to nie taka oczywista sprawa!
O zagranicznych wynagrodzeniach, o tym co utrzymuje niemieck· gospodark· oraz czytanie listu s·uchacza. O tym wszystkim Jan Fijor!
Skorzystaj z naszych projektów:

▸ Wolny Rynek - w liczbach
▸ Emigrujesz - posłuchaj najpierw
▸ KontestKino - filmy na wieczór
▸ Poważny kryzys - napisz

Audycja: Jan Fijor zaprasza 2017-06-22

Jan Fijor - Oglądałem przesłuchanie Amber Gold

Nadający: Jan Fijor

Dzisiejsza audycja poświęcona OLT oraz przesłuchiwaniom w sprawie Amber Gold.

KOMENTARZE

dezzibel 2017-06-22

Janku, odnosnie emigrantow i ich oszczednosci ktore moglyby byc sporzytkowane na biznesy w Place (jak sugerujesz pod koniec audycji. Nie tylko w USA, Polonia w UK, Skandynawii, Niemczech czy Holandii-wszedzie tam są odłożone grube miliardy euro, funtów czy koron. Problem nie leży w braku możliwości do inwestowania.  
To raczej sytuacja gospodarcza w Polsce, to jak kraj jest zarządzany i co si z tym wiąże perspektywy na przyszłość nie napawają optymizmem. Dlaczego emigranci z bogatych krajów mieliby zatem lokować pieniądze w cokolwiek w kraju dziadów? 
Pieniądze trzymane na koncie w USA nie będą bezpieczne- zgoda. Ale czy gdyby były w Polsce w jakimś biznesie czy nieruchomości to byłyby niby bezpieczniejsze??? W kraju gdzie wymiar sprawiedliwości został spacyfikowany i podporządkowany partii rządzącej ? Gdzie dziura budżetowa rozrasta się niczym rak w ostatnich stadiach choroby. 
 
Wielu emigrantów z Europy zachodniej chciało inwestować choćby w nieruchomości ale tu też jest strach bo obrót ziemia jest już znacjonalizowany to co.mialoby stanąć na przeszkodzie wladzy która zaczęła skonfiskowac nieruchomości od 'bogaczy' posiadających więcej niż 1mieszkanie żeby sprzedawać je na rynku i pozyskiwać środki na 500+, mieszkanie plus, loda+ i cokolwiek jeszcze wymyśli ta banda ekonomicznych demagogow. 
 
Swoje oszczędności już dawno wyplacilem z polskiego konta i wywiozlem za granice gdzie mieszkam. Nie zamierzam w Polsce lokować żadnych oszczędności bo po co inwestować w kraju który ma perspektywę rozwoju pokroju Grecji albo i Wenezueli...

Pcimek 2017-06-22

Zaraz po likwidacji Amber Gold powiedziałem, że ludzie powinni pozwać Tuska o utratę pieniędzy. Amber Gold było źródłem kapitału dla OLT. Zarżnięcie OLT oznaczało upadek Amber Gold. Inną sprawą Panie Janku jest związek Plichty z politykami PO. I wcale nie jest powiedziane, że Plichta prał forsę rozkradaną z budżetu państwa.

Piter 2017-06-22

Jakaś nowa teoria że Tusk "zarżnął" Amber Gold". Przecież Amber Gold to była wydmuszka, piramida finansowa. OLT oczywiście mogło być lub było realnym biznesem - mafie chętnie inwestują zarobione $$$ w legalny biznes...Jedno z drugim niewiele mogło mieć wspólnego. 
 
Natomiast bądźmy poważni gdyby Amber Gold inwestowało realnie w złoto to nie mogło na tym stracić ewentualnie mogli by wyjść na zero, Nagle okazało się że złota ni ma ... A kasa jaką ludkowie zapłacili za złoto gdzieś wyparowała. 900 milionów rozpłynęło się we mgle (może tej smoleńskiej) . 
Nawet dopuszczając wariant mega pesymistyczny że firma straciła 10% to gdzie jest 800 melonów ? Przypominam iż odzyskano niewiele góra 100 melonów. 
Prawdopodobnie takie przedsięwzięcie jak OLT miało na celu przedłużyć działanie tej piramidy finansowej już w realnym biznesie. 
Swoją drogą jak ktoś chce inwestować w złoto to powinien kupować SZTABKI złota a nie papiery ) Qórna jak w ogóle można być tak piramidalnie głupim aby przynosić pośrednikom czysty cash i zamieniać go na PAPIERY ? Raz że pośrednik zawsze weźmie swoją marżę dwa że dostajemy papiery a nie złoto. Pośrednik w takich biznesach nie jest do niczego potrzebny. No cóż biedni na tym nie stracili bo tacy nie mają kasy na inwestycje. Raczej osoby dobrze sytuowane które zarobiły kasę na tym na czym się znają i postanowiły wejść w świat "wielkiego biznesu". A tu dópa blada bo żeby wejść w ten świat trzeba mieć jakąś podstawową wiedzę na ten temat . 
Zresztą takich "modelów biznesowych" typu Amber Gold jest sporo w świecie MLM. Sprzedawanie papierów zamiast złota. Tyle że ich żywot jest znacznie krótszy bo nie mają oparcia w mafijnych strukturach państwa. Albo nie są tak bezczelni jak te z ambergoldu to jak ktoś powiedział "sqórwysyny mają rozmach" ) 
 
No nie wiem może jakieś kursy że "pieniądze nie biorą się z niczego " albo jakaś edukacja na poziomie podstawowym. Wiele nowobogackich wierzy w dogmat iż pieniądz robi pieniądz. Wydaje im się że to takie proste jak stosunek faceta z kobietą ) Głupota totalna i tyle co tu więcej mówić.

Piter 2017-06-22

@Pcimek to nie jest dobry model biznesowy ; okradanie udziałowców AmberGold aby inwestować w dochodowy biznes. A opowiadanie jakichś bredni że OLT było dobrą firmą to już jest szczyt hipokryzji. Bo mając tyle ukradzionej kasy można założyć dobrą firmę przynoszącą dochody i to nie jest wcale jakieś ewenement.  
To jest tak jakbyś kogoś napadł na ulicy wyjął mu portfel z kieszeni i "dochód" włożył w intratną wytwórnie parówek. 
Ludzie ogarnijcie się okradanie kogoś w szczytnych założeniach to jest prawdziwy bolszewizm. Tego się qórna nie robi i to powinien wiedzieć każdy przyzwoity człowiek. Chcesz robić biznes nawet bardzo ryzykowny ok ale rób za swoje. 
Mafia sycylijska prowadzi dzisiaj mnóstwo legalnych biznesów. No fajnie tylko komuś za to odcięto fiuta i włożono śledzia w gębę... Zarżnięcie OLT było tylko przyspieszeniem końca piramidy finansowej AmberGolgd czyli minimalizacją strat. Kto tego nie rozumie jest po prostu durny.

Łukasz 2017-06-22

Mogłem dzwonić ale nie chciałem Ci przerywać, jesteś jedyną osobą która patrzy w ten sposób na sprawę Amber Gold. Moim zdaniem w najlepszy sposób, najbardziej logiczny.  
 
Co do problemów wizowych, wiesz jaki teraz jest rygor aby wjechać turystycznie do USA? Trzeba pokazać że ma się kasę, że ma się coś tam, 1 wyjazd nie może być na długo (byłem 3 miesiące a miałem z tym duży problem)  
 
Wiesz już kiedy będziesz u Trumpa na audiencji?  
 
Chciałbym zobaczyć Cię kiedyś w jakieś reżymowej tv, gdzie logicznie niszczysz "elity"  
 
pzdr

Paweł 2017-06-22

@1 Się uśmiałem z tego: "W kraju gdzie wymiar sprawiedliwości został spacyfikowany i podporządkowany partii rządzącej ?" - po pierwsze: nie "wymiar sprawiedliwości", tylko 4 wymiar gówna; po drugie - niestety nie został spacyfikowany.

Pcimek 2017-06-23

@Piter 
Możesz nie wkładać w moje usta słów jakie nie wypowiedziałem? 
 
Amber Gold - OLT to był tandem. Między tymi firmami nikt nikogo nie okradał. Taki był model biznesowy. Amber zbierał kasę. OLT mielił kasę. Kwestia z zyskami czy bez. Jeżeli z zyskami to moralnie słabe ale okey. Jeżeli ze stratą to znaczy, że celem było pompowanie forsy na trzeci biznes. A więc bandytyzm.  
 
A co do Twojego wywodu. OFE brało prowizję za zaksięgowanie wpłaty 10%, potem 7,7%. Oferowało "zyski" na poziomie 2,5-4%. To był Amber Gold-OLT wymuszony ustawą. Ludzie płacąc prowizje płacili sobie zyski. 
 
Chcesz inny przykład. MOPSy. Płacimy podatki na pomoc społeczną, której klientami są zapijaczone męty. Potem te męty lądują w szpitalach na które my płacimy, czekając w wielomiesięcznych kolejkach. A kto zgarnia zyski? Firmy farmaceutyczne i lekarze.  
 
Takie przekręty w naszym nieszczęśliwym państwie to norma, dlatego gnoi się uczciwych i prostolinijnych.

Lork 2017-06-25

Janku. Wybierasz się może na spotkanie ze Stanisławem Michalkiewiczem w ten piątek na Jackowie w Chicago?

Monika 2017-06-26

Janku, powoływanie się na autorytet Balcerowicza, którego "prywatyzacja" wyglądała tak - iż sprzedawał zakłady za bezcen ludziom umoczonym w komunistycznym systemie - jest dość chybionym pomysłem...

jan M Fijor 2017-06-26

Balcerowicz niczego nie sprzedawał. Poza tym, skąd wiesz, że za bezcen. Byłem świadkiem kupowania stoczni gdańskiej za bezcen przez Barbarę Piasecką Johnson and Johnson. Cała Ameryka oi tym wiedziała, ona dawała za stocznię 12 mln dol. (bezcen zdaniem PiS i innych patriotów gospodarczych) i nie znalazł się nikt, kto by pobił tę cenę chociażby o 100 dol. Sprawa była otwarta. Popularna. skoro była to sprzedaż za bezcen to o 100 dol. więcej też był za bezcen. bezcen. Cała ta gadka o wyprzedaży majątku narodowego to bzdura w 95 proc. przypadków. ale patrioci swoje. Dlaczego nikt z patriotów nie kupował wtedy za bezcen? Bo nawet bezcen wyglądał dla ich na dużo za dużo.

Pcimek 2017-06-27

@10 
Pod rozwagę - teoria spiskowa, ale czyż świat nie stoi na spiskach? 
 
Niemcy przez kilkadziesiąt lat pompowali miliardy w tzw. zieloną energię. Ostatnie inwestycje to rurociągi z gazem od Rosji. Po co? Przecież to się nie opłaca. A jednak. Wystarczy wprowadzić podatek od CO2, zakazać wydobycia węgla kamiennego i brunatnego, zieloną energię okroić z podatków i koncesji, i już się opłaca.  
 
Francuzi wycofują się z elektrowni w Polsce sprzedając z nawiązką to co kupili za bezcen. Abyśmy za bardzo nie pyskowali nazywa się to repolonizacją. Dlaczego się wycofują? Można by powiedzieć, że nie opłaca się. Ale Makaron chce nakładać na Polskę sankcje. Nie tylko za dumping płacowy. Za emisję CO2 też. Czyli właściciele francuskich firm dobrze wiedzą, że sankcje zostaną nałożone, dlatego jak szczury wieją z tonącego okrętu.  
 
Za kilka lat nie tylko nie będziemy dostawać dotacji, ale z nas zdzierać będą wielokrotność tego co dostaliśmy do tej pory.  
 
I teraz taka uwaga. Jeżeli organizacje polityczne międzynarodowe i narodowe, mogą eskalować i deeskalować gospodarkę podatkami i koncesjami, to co warte są te czy inne szkoły ekonomiczne? W końcu nie ma takiego bezeceństwa jakiego nie dopuściłby się najbardziej liberalny rząd, kiedy skończą się mu pieniądze. A cały dowcip polega na tym, że dziś liberalny oznacza socjalistyczny.

jan M Fijor 2017-06-27

Pcimek, twoje wpisy przeczą jeden drugiemu. W podobny sposób myśli większość Polaków i potem się dziwią, że świat ich traktuje jak dupków. Trzeba się na coś zdecydować: albo socjalizm, albo liberalizm. Pozdr

Pcimek 2017-06-27

@12 
Wolę być dupkiem z Polski niż liberałem znikąd.

Piter 2017-06-27

@Pcimek dobre szkoły ekonomiczne są tyle warte co np matematyka czy logika...Jeżeli nie będziemy ich stosować w życiu to szkodzimy samym sobie. Generalnie jeśli nie będziemy ich stosować to też przeżyjemy ale nie chodzi o to żeby żyć tylko żeby dobrze żyć.  
Stosując zasady wolnego rynku nie musimy się obawiać że nasi partnerzy ich nie stosują. Powiem więcej nawet powinno nas to cieszyć...Bo zyskujemy nad nimi przewagę. 
Taki "Makaron" może robić politykę pro narodową ale firmy w jego kraju i tak założą fabryki tam gdzie im się to bardziej opłaca. W ogóle takie pojmowanie że musimy robić to co inni robią jest bez sensu. Spójrz na Apple oni robią to "czego inni nie robią" . I to jest tajemnica sukcesu. Również państwa jeśli chcą być lepsze od innych nie mogą wchodzić na drogę utartych schematów. U nich jest socjalizm to zróbmy u nas prawdziwy kapitalizm. Taką samotną wyspe wśród socjalizmu. I wtedy będzie ekonomiczny raj i prawdziwa kasa. 
A makaroniarzom trzeba wmawiać że socjalizm jest dobry ba najlepszy. Jakoś nie widzę chińczyków żeby chcieli zrobić dobrze Europie i mówili nam co mamy robić. Bo i po co oni są na dobrej drodze to my jesteśmy na manowcach. Jak jestem właścicielem firmy to nie mówię co powinna zrobić konkurencja aby osiągnąć sukces.  
Tiaaa jak socjalizm jest dobry to załóżmy jeszcze partie komunistyczną (jak w CHRL) żeby zmylić przeciwnika ale realnie uprawiajmy prawdziwy kapitalizm ) Niestety polityka międzynarodowa musi być CYNICZNA i wyrachowana. Zróbmy sobie dobrze jako naród ale nie dajmy się dymać innym.

Endriu 2017-06-27

Panie Janku Ameryka od Polski różni się tym, że w Pancerną brzozę nikt w Polsce (łącznie z komisją Millera) nie uwierzył, a w przypierdolenie w WTC samolotów sterowanych przez sunnitów - czyli odłamu Islamu który od 100 lat robi najlepsze deale na ropie - uwierzyła cała Ameryka.

Endriu 2017-06-27

Panie Janku Pan to jak małe dziecko. Nie po to Ameryka robiła QE1, QE2, i QE3 żeby teraz Trump mógł się wycofać z bombardowania Syrii i zestrzeliwania Rosyjskich samolotów. 
 
Iran i cieśnina Ormuz muszą być odblokowane.

Endriu 2017-06-27

Nie po to Bush Junior wysadzał WTC, nie po to obalono Saddama i Kadafiego, nie po to rozpierdolono pół Afryki, nie po to nadrukowano tyle pustego pieniądza przeznaczonego na zbrojenia, żeby teraz Trump mógł sobie zrobić "reset".

Pcimek 2017-06-27

@14 
Na taką politykę ekonomiczną a w konsekwencji międzynarodową możemy sobie pozwolić jak będziemy mieli 100 atomówek. Jeżeli jesteś otoczony ze wszystkich stron protekcjonizmem, to otwarcie własnego rynku oznacza samobójstwo. Czyli to co mamy w Polsce. Produkujemy buraki, ziemniaki i pietruszkę i to też tylko tyle ile pozwoli na Unia. No ale to cena jaką warto zapłacić za nieposiadanie paszportu, prawda? 
 
Następna sprawa. Polecam czytać Stary Testament ze zrozumieniem. Raj już był. Był jeden człowiek, zwierzęta i rośliny. Ale mu się nudziło. Poszedł do Boga i poprosił o towarzystwo. I tak skończył się raj. Gdzie dwoje ludzi tam nie ma układu idealnego. Wolny rynek istnieje jako błysk, mgnienie, chwilowy chaos. Podtrzymywanie chaosu jest zbyt kosztowne i nieopłacalne. 
 
Chiny. Jeżeli uważasz, że tam jest kapitalizm, to chyba tylko w wersji Marksa. Tam panuje bardzo sprytnie ręcznie sterowana gospodarka. Dlatego Trump robi to samo w USA. Zaczyna ręcznie sterować gospodarką.  
 
I co do szkół ekonomicznych. Nie jestem ekonomistą. W młodości pasjonowała mnie chemia, biochemia, genetyka i medycyna. W życiu robiłem mnóstwo rzeczy. Projektowałem sieci komputerowe, zarządzałem nimi, szkoliłem ludzi, rozliczałem firmy, programowałem, i wiele innych. Pracowałem i w państwowym, i w prywatnym. To co jest zawarte w tych tzw. ekonomiach wolnościowych, zna każdy uczeń liceum o profilu przyrodniczym na pamięć. Te prawidła żywcem zerżnięte są z biochemii, mechaniki, fizyki czy podstaw ewolucji. Tam nie ma nic nowego. Problemem jest to, że niektórym się wydaje możliwe wdrożenie tych zasad w otoczeniu, które bebłocze o dotacjach, redystrybucji czy darwinizmie społecznym. To jak walić grochem o ścianę, strączków z tego nie będzie.

Programista 2017-06-28

@ fijor, kto cie Janku traktuje jak dupka z innych krajow? 
Napisz moze cos zaradzimy

jan M Fijor 2017-06-28

@programista ty nie bądź taki kozak. Jeżdżę po świecie i wiem, co o nas mówią tzw. masy. Nie mamy czym się bronić. Walczymy po złej stronie. Niszczymy liderów, jesteśmy nieufni, nie czytamy książek - taki mały Iran za czasów Chomeiniego. I tak nas traktują. Indywidualnie,, rzecz jasna nie,ale taki jest stereotyp Polski. A był inny jeszcze 10-15 lat temu, ale się skończyło. I możesz sobie tylko pomarzyć. zamiast międzymorza będziesz mieć międzymordzie. pozdrówko

Programista 2017-06-28

A ja mieszkam "na swiecie" i wieksza czesc zycia spedzilem w wielu krajach poza Polska, bo wyjechalem z niej za dzieciaka (a i nawet paszport z innego kraju niz PL mam :) . I i nie zauwazylem zeby ktos mnie gorzej traktowal bo jestem z Polski, ale moze dlatego ze ja nie mam kompleksow tego skad jestem, a ludzie raczej postrzegaja mnie przez pryzmat wiedzy i umiejetnosci. A jak ktos ma pretensje ze go postrzegaja go za dupka, to moze warto sie zastanowic czy to aby na pewno dlatego ze jest z PL (czy tam z innego kraju). A z tym miedzymorzem, to nie wiem o czym gadka, ale to pewnie od slowotoku. Pozdrowko

Michał 2017-07-16

Założyciel Amber Gold to recydywista z wyrokami za oszustwa, ten człowiek wyłudzał od ludzi pieniądze, fałszował dokumenty, niech Pan nie umniejsza temu, że ten człowiek był wcześniej karany. To zwykły przestępca i naciągacz, który siedział od młodych lat w więzieniu, nie żaden chwalebny kapitalista. 
 
Amber Gold zostało słusznie zamknięte i prawidłowo, że doprowadzono do upadłości firmy. Firma oszukiwała klientów mówiąc, że kupuje i przechowuje na ich zlecenie złoto, a nie robiła tego tylko wydawała te pieniądze na co chciała. Nie dotrzymywali warunków umowy, oszukiwali ludzi. To tak jakby Pan zainwestował w fundusz inwestycyjny, który ma kupować obligacje korporacyjne albo akcje, a zamiast tego obraca sobie tymi pieniędzmi na własny rachunek.

Dodaj komentarz...

Jan Fijor

Współzałożyciel szkoły biznesu ASBIRO, przedsiębiorca i podróżnik, który w czasie stanu wojennego wyemigrował do Stanów Zjednoczonych, gdzie spędził 17 lat. Były barman, pośrednik nieruchomości, agent ubezpieczeniowy i makler. Obecnie, oprócz działalności w szkole ASBIRO, zajmuje się publicystyką oraz jest właścicielem wydawnictwa Fijorr Publishing.

Prowadzi audycję na żywo Jan Fijor zaprasza w którym przedstawia punkt widzenia przedsiębiorcy. W środy o 21.00

Medale:

Prowokator miesiąca
złoty!

Program miesiąca
brązowy
Inne audycje tego autora:


Obligacje dla debili (3) - 9 dni temuCzy Janek oddałby 500 plus? (12) - 5 tygodni temu


Dlaczego USA czeka upadek? (19) - 7 tygodni temu

Więcej audycji...
40 lat i fajrant! (27) - 8 tygodni temu

Pomysły na biznes w Hiszpanii (6) - 2 miesiące temu

Życie w Hiszpanii dla początkujących (13) - 2 miesiące temu

Rekordowo krótki odcinek (3) - 3 miesiące temu

Mocz to moc (11) - 3 miesiące temu

Jest gorzej, niż myślałem (11) - 3 miesiące temu

Hiszpania pod dokładniejszą lupą (1) - 4 miesiące temu

Wystarczy języczek u wagi (8) - 4 miesiące temu

Jak mieć nosa do nieruchomości (14) - 4 miesiące temu

O strajku nauczycieli (20) - 5 miesięcy temu

Wady i zalety UK (13) - 6 miesięcy temu


Anarchokapitalizm według Janka (10) - 6 miesięcy temu


Szkolenia z nieruchomości to ściema (25) - 7 miesięcy temu

Żydzi, nieruchomości i dolary (15) - 7 miesięcy temu

Rynek złota w Polsce wciąż raczkuje (20) - 7 miesięcy temu

Pełzająca detronizacja dolara (2) - 8 miesięcy temu

Wychodzimy jak palanty! (3) - 8 miesięcy temu

Ostatnia noc dyktatury w Wenezueli? (18) - 8 miesięcy temu

Janka porady na nadwagę (13) - 8 miesięcy temu

Polakom brakuje ciekawości (11) - 8 miesięcy temuJan Fijor - Delfin z torebką foliową (16) - 10 miesięcy temu


Jan Fijor - Wybory w USA i w Polsce (9) - 11 miesięcy temu

Jan Fijor - Listy (1) - 11 miesięcy temu

Jan Fijor - Norweski Klub Inwestycyjny. (5) - 11 miesięcy temu

Jan Fijor - To wszysto leci w dół (8) - 11 miesięcy temu

Jan Fijor - Komu ufa Janek? (13) - 11 miesięcy temu
Jan Fijor - Śmieci i Japonia (2) - ponad rok temu

O wyższości gór nad morzem (11) - ponad rok temu

Ile jest ASBIRO w ASBIRO? (4) - ponad rok temu


Co zacząć, jak nie skończyć (7) - ponad rok temu

Jan Fijor - Powrót ze Stanów (1) - ponad rok temuJan Fijor - A to lewak jeden (21) - ponad rok temu


Jan Fijor - Salam alejkum (20) - ponad rok temu


Jan Fijor - Syndrom Korwina (37) - ponad rok temu

Jan Fijor - Mordujecie dzieci (43) - ponad rok temu

Jan Fijor - Totalitaryzmek (19) - ponad rok temu


Jan Fijor - Na policji mnie trzymali (10) - ponad rok temu


Jan Fijor - Co chwila leci w dół (28) - ponad rok temu

Jan Fijor mówi, że się zaczyna (42) - ponad rok temu


Jan Fijor - Ekonomia Zdrowia (9) - ponad rok temuJan Fijor - deformy podatkowe Trumpa (14) - ponad rok temu

Amerykański fiskus a Polacy (11) - ponad rok temu
Jan Fijor - Trump coś kręci (24) - ponad rok temu

Jan Fijor - Czytamy Misesa (8) - ponad rok temu

Jan Fijor - Zarobki i molestowanie (63) - ponad rok temu

Jan Fijor - Wolność (104) - ponad rok temu

Ryanair i LOT to naciągacze (21) - 2 lata temu

Jan Fijor - Imigranci (20) - 2 lata temu
Jan Fijor - Delta? Nie latam (7) - 3 lata temu


Jan Fijor - Milion plus (17) - 3 lata temu


Jan Fijor - Wolny monopol (22) - 3 lata temu

Jan Fijor - Prezydenci USA (13) - 3 lata temu
Jan Fijor - Telenovela (7) - 3 lata temu

Jan Fijor - Raport z Liberlandu (19) - 3 lata temu


Jan Fijor - Trumpy i Hilarie (3) - 3 lata temu

Jan Fijor - Trumpy i Hilarie (7) - 3 lata temu

Wielki szwindel na mieszkaniach (19) - 3 lata temu


Jan Fijor - Szarańcza w Malawi (20) - 3 lata temu
Jan Fijor - TRUMP (34) - 4 lata temuJan Fijor - Skok na OFE 2.0 (29) - 4 lata temuJan Fijor - Jak w grudniu 81 (40) - 4 lata temu

Komu Kaczyński zrobi dobrze? (23) - 4 lata temu

Jan Fijor - Silk Road (14) - 4 lata temu

Obsługa klienta wg Janka (19) - 4 lata temuBierzcie zasiłki (31) - 4 lata temuJan Fijor - Pomysły na biznes (7) - 4 lata temu


Jan Fijor - o tematach z debaty (18) - 4 lata temu


Jan Fijor - Wybory (19) - 4 lata temu


Nie ma gotówki i nie będzie (24) - 5 lata temuJan Fijor - Jak umarł Tuwim (11) - 5 lata temu


Jan Fijor - O pisaniu książek (31) - 5 lata temu


Jan Fijor - Franek (14) - 5 lata temu


Jan Fijor - Putin Austriakiem? (18) - 5 lata temu

Jan Fijor - Lekcja historii (14) - 5 lata temu
Jan Fijor - Motywy (30) - 5 lata temu


Jan Fijor - O wizycie Stockmana (16) - 5 lata temu

Jan Fijor - Złoto (9) - 5 lat temu
Prywatyzacja wg Janka Fijora (14) - 5 lat temuWolny rynek — wprowadzenie (38) - 5 lat temu

Jan Fijor - Buthan (17) - 5 lat temu


Jan Fijor - Łukraina (18) - 6 lat temu


Nakręcony prywatyzacją (52) - 6 lat temu


Słuchacz w długach (30) - 6 lat temu

Jan FIjor - Rock and Roll (15) - 6 lat temu

Jan Fijor - Dyskryminacja (27) - 6 lat temuBitcoin to tylko zabawka! (87) - 6 lat temu

Bardzo smutny Janek (47) - 6 lat temu

Wywiad z Markiem Klugmannem (40) - 6 lat temu

Rzecz o kontroli czynszów (14) - 6 lat temu

Janek zbankrutował (20) - 6 lat temu


Blacha wie co mówi (37) - 6 lat temu

Fijor idzie w politykę (37) - 6 lat temu

Ostro (64) - 6 lat temuBanki, samochody, podręczniki (28) - 6 lat temu


Służba zdrowia za oceanem (22) - 6 lat temu

Czy okienko blokuje kolejkę? (65) - 6 lat temuCzy alkoholik jest racjonalny? (61) - 6 lat temu


Czym jeździ milioner? (21) - 6 lat temu

Jan Fijor - Jak wybieram akcje (15) - 6 lat temu


Jan Fijor - Emeryty (40) - 6 lat temuJan Fijor - Kto mi wisi? (58) - 7 lat temu

Na co nam służby specjalne? (17) - 7 lat temu


Jan Fijor - Geje są jak SB (50) - 7 lat temu

Jan Fijor - O dwóch burakach (20) - 7 lat temu

Jan Fijor - Długi (118) - 7 lat temu


Bogaty może dłużej (48) - 7 lat temuCo Janek zrobił z ogórkami? (37) - 7 lat temu
Jan Fijor - SKOK (15) - 7 lat temuJan Fijor - Rozmowy na Jetlagu (19) - 7 lat temu


Jan Fijor - Ja się wycofuję (20) - 7 lat temu


Robimy gospodarstwo? (70) - 7 lat temuJan Fijor - Wyjazdy (53) - 7 lat temu

Jan Fijor - Broni Amber Gold (78) - 7 lat temu


Jan Fijor - W kraju dziadów (27) - 7 lat temu
Jan Fijor - Oba maży da (30) - 7 lat temu

Jan Fijor - Karty kredytowe (19) - 7 lat temuJan Fijor - pośrednicy (23) - 8 lat temu


Czy celnicy to kretyni? (23) - 8 lat temu

Jan Fijor - Unikać euro i eko (26) - 8 lat temu

Jan Fijor - Knajpy w Zakopanym (29) - 8 lat temu
Jan Fijor - Powrót z Azji (15) - 8 lat temuJan Fijor - dochód pasywny? (21) - 8 lat temu


Jan Fijor - Putinizacja (38) - 8 lat temu

Jan Fijor - To już 6,12 (26) - 8 lat temu


Jak sprzedawać dom? (20) - 8 lat temu

Boeing, monopol i korupcja (52) - 8 lat temu


Oburzeni (11) - 8 lat temu


Książki ekonomiczne (21) - 8 lat temu

Podatek Buffeta (8) - 8 lat temu

Dlaczego nas nie lubią? (32) - 8 lat temu

Portugalia (17) - 8 lat temu

Wy ćwoki (15) - 8 lat temu

Jan Fijor: Czy brać kredyt? (4) - 8 lat temu


Przygody Janka w Rosji (10) - 8 lat temu

Co tam w Norwegii słychać (38) - 8 lat temuJan Fijor o gejowych (50) - 8 lat temu

Jan Fijor o pracy po maturze (39) - 8 lat temu


Co boli Janka F.? (14) - 8 lat temu


Fijor zatrzymany w Kolumbii (11) - 9 lat temu


Kto to jest biedny człowiek (18) - 9 lat temu

Kto to jest człowiek biedny (6) - 9 lat temu


Żona milionera (10) - 9 lat temu

Afryka Afryka (27) - 9 lat temu

Czego nie wiem Janek Fijor (9) - 9 lat temu


Janek o szpitalach (7) - 9 lat temuDalsze relacje z Kaliforni (17) - 9 lat temu

Fijor w Californi (17) - 9 lat temu


Prawo spadkowe (6) - 9 lat temu

Się SANEPIDowi oberwało (9) - 9 lat temu
O wyborach w ameryce (21) - 9 lat temu

O gatunkach, które wymierają (14) - 9 lat temu
O "wygranych" na loterii (15) - 9 lat temu

Służba zdrowia ciąg dalszy (26) - 9 lat temuPaństwowe akcje (20) - 10 lat temu

Postaw urzędnika przed sądem! (34) - 10 lat temu

Ubezpieczalnia pilotów TV (2) - 10 lat temu

Jan Fijor o USA (33) - 10 lat temu

Jak uniknąć płacenia ZUS-u? (7) - 10 lat temu

A dzisiaj polecamy:
 align="center">
Program sponsorują:

BASMAR PRZEPROWADZKI MIĘDZYNARODOWE - - 50.00
Szkolenie przedłużanie rzęs Kraków... - - 20.00
Tomasz Rawski - - 50.00
Konrad - - 50.00
Tomasz Rawski - - 50.00
Szkoła rysunku format studio kraków - - 20.00
Tomasz Rawski - - 50.00

Możesz i ty zasponsorować >>>

Promuj radioWydrukujDaj komuś ulotkęChcesz prowadzić audycję?Kontakt