Facebook
Podpis:
Numer GG:
KonteStacja.com - radio ludzi wolnych Cyber Forces
Pon
21:00
Wydanie Główne
Wto
21:00
audycja odwołana
Słuchaj radia
Wydanie Główne (1)
3 dni temu
90% Kontestacji będzie zaorane
O przebudowie strony i nowych możliwościach nadawania video. Nowi goście. Jakie jest miejsce KS? Polacy nie wierzą w podatek cukrowy. Kary za brak płacy minimalnej w transporcie. Kobiety...
Świat Kamila C. | Biznes | Wywiady
wczoraj
Sprzedaż online - Basia Piasek |#567
Basia Piasek Przedsiębiorca z 17 - letnim doświadczeniem w roli lidera i 10-letnim doświadczeniem korporacyjnym. Ostatnie 7 lat przeznaczyła na rozwijanie swoich firm, w których...
Skorzystaj z naszych projektów:

▸ Wolny Rynek - w liczbach
▸ Emigrujesz - posłuchaj najpierw
▸ KontestKino - filmy na wieczór
▸ Poważny kryzys - napisz

Audycja: Jan Fijor zaprasza 2017-06-28

Jan Fijor - Imigranci

Nadający: Jan Fijor

Dość ostra dyskusja na temat imigrantów, roli czarnych w społeczeńśtwie amerykańskim i przyczynie tego, że są tacy, jacy są.

KOMENTARZE

Tom 2017-06-29

Nie dziala...

Piter 2017-06-29

Mój szwagier jeszcze w latach 90 tych był dozorcą w kamienicy w NJ . I problemy były z lokatorami pochodzenia muzułmańskiego - jednym słowem robili "burdel" w swoim otoczeniu o traktowaniu kobiet już nie wspomnę. Wtedy jeszcze nie mówiło się o światowym terroryźmie bo to było przed tym zamachem na WTC. 
 
Generalnie inna rasa inne priorytety , inny styl życia. Na zdrowy rozsądek jeśli ktoś decyduje się na emigrację z innej kultury to albo powinien uznać wyższość tej cywilizacji do której aplikuje albo...spie.z powrotem do swojego kraju. 
 
Sorry ale dotyczy to wszystkich nacji Polaków też.Jeżeli ktoś jedzie do USA i ląduje w 'jackowie" bo tu jest "tak samo" jak w Polsce to na cholerę tu przyjechał ? Chce gadać po polsku , jeść schabowego i podglądać co tam sąsiad za płotem robi ? To po co tu przyjechał gdy wszystko mu nie pasuje tylko $$$ zarobi trochę więcej. Podstawą sukcesu emigranta w USA jest INTEGRACJA a nie izolacja. 
Jeśli chcesz odnieść sukces w USA to nie w towarzystwie "ziomków" tylko stając się częścią tego społeczeństwa. Niestety wóz albo przewóz. 
Natomiast społeczność islamska ze wszystkimi swoimi kulturowo/religijnymi zabobonami nijak nie pasuje do zachodniej kultury. No spróbuj w Arabii Saudyjskiej biblie wydać ba spróbuj ją komuś dać. Albo kościół wybudować - misja dla samobójców już  
w fazie planowania )  
A może zróbmy experyment niech Arabia Saudyjska pozwoli na postawienie chociaż jednej świątyni chrześćjańskiej . No co w końcu to "przyjaciel" USA i nawet niedawno obłapiali się z Trumpem. No i gdzie tu jest ta tolerancja ? A ilu uchodźców przyjęła Arabia ? Zero , zero Panowie. Bo dla nich sokół ma większą wartość niż jakiś tam uchodźca. To jest ich religia właśnie gdzie liczy się żeby pięć razy dziennie tyłek wypinać do Allacha ale swoich ziomków w wierze traktować jak powietrze. 
 
I niech mi tu nikt nie mówi że chrześćjaństwo jest na równi z islamem bo tak nie jest. Dzielą nas wieki . Oczywiście nie można tego uogólniać ale musimy pamiętać że to nasza cywilizacja odniosła sukces. To my stworzyliśmy komputery , fizykę atomową,samoloty i samochody. A oni przyszli na gotowe i są czasami górą bo Bóg dał im ropę. OK dzielimy się tymi wynalazkami ale islamski fundamentalizm powinniśmy odrzucić precz. To musi być jasno powiedziane bez niedomówień. Chcesz to pracuj u nas , rozwijaj się a jak nie to fora ze dwora i tyle.

Sławek 2017-06-30

Janku, mój dziadek przygarnął bezdomnego, dał mu dach nad głową oraz pracę, wyciągnął chłopa z alkoholizmu, bez wątpienia uratował mu życie, przepisał mu nawet małe gospodarstwo rolne. Jeżeli ktoś chce pomagać uchodźcom w sposób jak mój dziadek temu Polakowi, to ja nie mam nic przeciwko. Tacy ludzie się zintegrują, będą mówić po polsku i nie wychowają przyszłych terrorystów. Ale to co robi Merkel na tak dużą skalę za publiczne pieniądze, jest bardzo szkodliwe.

Endriu 2017-06-30

Panie Janku ma Pan rację, że w Ameryce od zamachów przez ostatnich 18 lat zginęło 6 osób, a od pioruna 642, bo te 2973 zabitych i 26 oficjalnie zaginionych w ruinach WTC, to przecież ofiary kontrolowanego wyburzenia, o którym...... nie poinformowano pracowników tych wieżowców.

sm000k 2017-07-01

Mam uwagę co do sposobu audycji. Nie mam zamiaru krytykować, ale uważam, że rozmowa ze słuchaczami powinna opierać się wymianie informacji pomiędzy obiema stronami. Rozumiem że Pan Jan jest bardzo energiczny, ale nie można się dziwić, że jest mało telefonów skoro dyskusja opiera się monologu. 
Nie rozumiem też przedmiotu rozmowy dotyczącej osób czarnych... to nie oni są problemem w Europie, a Islamiści (nie muzułmanie). Argumentacja Pana Jana o terroryzmie jest oparta na syuacji w USA. My żyjemy w Europie. Należy więc przejrzeć sytuacje w UK, Niemczech, Francji i Szwecji... W Szwecji Szef Policji oświadczył, że nie są w stanie zapanować nad krajem i prosi o pomoc... 
Panie Kamilu cieszę się, że Pan zaczął bardziej uczestniczyć w audycji. Pozdrawiam serdecznie!

Pcimek 2017-07-01

Opinie Pana Janka o uchodźcach są opiniami emigranta. Nie oczekiwałbym innych jak zachęcających. Rzecz w tym Panie Janku, że 95% obywateli każdego kraju to nie uchodźcy a tubylcy. Dziedziczący z pokolenia na pokolenie ziemię, majątki a czasem biedę. I tych Pan nie chce zrozumieć. Porównywanie Polski z USA jest nie na miejscu i chyba to Pan wie. Tubylcy amerykańscy zostali wybici niemal do nogi a 99% mieszkańców USA to potomkowie imigrantów. 
 
A co do murzynów. To nie ich wina, że są najmniej inteligentną rasą. W każdym razie nie wyłącznie. O tym zadecydował klimat i lokalizacja. Oni tam nie musieli wydzierać naturze ziemi pod uprawy, walczyć z żywiołami i klimatem (nie w rozumieniu UE). Jedyne co musieli to szybko biegać i walić w tam-tamy. Dlatego w dzisiejszym świecie realizują się najlepiej jako sportowcy lub muzycy w niewymagających gatunkach muzycznych.  
 
A co do PiSu. To jest partia narodowo-socjalistyczna z rytem konserwatywnym. Ale ... jak bardzo Panu i mnie nie odpowiada taka wizja Polski, to oni byli na tyle zorganizowani i przekonujący, że przejęli władzę. Nie Korwin i nie Kukiz.

jan M Fijor 2017-07-02

@Endriu ja podalem ilosc osob, ktore zginely z rak terrorystow od wybuchu wojny z terroryzmem, jaka rozpoczela sie kilka miesiecy po zamachu na WTC. uklony

Endriu 2017-07-02

@jan M Fijor 
 
Panie Janku odnośnie emigrantów, stanowisko ulicy - w tym i moje - jest raczej proste. Jak sobie Ameryka z Izraelem Niemcami i Francją rozpierdoliły pół afryki i część azji to niech sobie teraz tych emigrantów wezmą do siebie, a nie grają w chu.... i uszczelniają granice (patrz Trump). 
 
Co do zaś geopolityki to zdaję sobie sprawę, że po to jest nacisk aby tych emigrantów przyjąć, żeby zgodnie z planem Anieli, Macrona i Izraela - na ten czas przybyłe - świeże mięso armatnie uzbroić i przeszkolić w wojnie przeciw Rosji.

jan M Fijor 2017-07-03

@8 Endriu, nie mogę się z tobą nie zgodzić, ale pamiętaj, że w większości tych działań byliśmy ich wiernymi sojusznikami. a poza tym imigrant to jest jednak człowiek, bliźni i wymaga pomocy. ściskam

rafał kamiński 2017-07-03

Nie no, Janek, kolejny odlot. Odwiedź Szwecję, jak tęsknisz za imigrantami pochodzenia muzułmańskiego.

Mateusz Margo 2017-07-03

Najlepsze rozwiązanie dla Polski w kwestii imigrantów: Po pierwsze zlikwidować zasiłki dla imigrantów(najlepiej wszelki socjal, również wewnętrzny). Po drugie zakazać islamu podobnie jak komunizmu i faszyzmu. Po trzecie nie zgadzać się na budowę kolejnych obozów koncentracyjnych, tym razem dla tych imigrantów, które chcą nam stworzyć elity UE. Przecież ci imigranci z Bliskiego Wschodu i Północnej Afryki masowo przedostają się do Niemiec, Francji i innych krajów dobrobytu, ale nie chcą być w Polsce. Skoro nie chcą, a UE zamierza jednak nam ich tutaj narzucać to znaczy, że plan jest taki, aby nastąpiła przymusowa relokacja tych ludzi do Polski. Rozumiem, że potem miałoby powstać jakieś nowoczesne Gestapo, które pilnowałoby, żeby nie uciekali nam z tych kolejnych "polskich obozów koncentracyjnych"? Po czwarte jeśli jakiś człowiek jest zwolennikiem przyjęcia imigrantów to niech ich przyjmuje, ale na własny koszt, najlepiej do swojego domu. Oczywiście najpierw, aby udowodnić swoją wiarygodność powinno to wszystko przybrać formę aktu notarialnego i zobowiązania, że taki zwolennik przyjmowania imigrantów będzie takiego delikwenta utrzymywał, leczył w chorobie i dbał o niego bez możliwości jednostronnego zerwania takiego zobowiązania.

Programista 2017-07-03

Dawanie 500 plus zle - bo rozleniwia, zawisc bla bla bla dawanie zasilkow socjalnych imigrantom ok - bo blizni i na Zachodzie beda zle o nas mowic 
 
Logika level expert

Endriu 2017-07-04

@9 jan M Fijor  
 
Panie Janku, na razie to my jesteśmy takimi sojusznikami USA, że jak nam zajebali prezydenta (prawdopodobnie prawdopodobnie na polecenie kondominium niemiecko-rosyjskiego) to Obamiasty, nawet nie raczył ruszyć dupy z kapitolu (bo niby wybuchł jakiś wulkan) na Kaczyńskiego pogrzeb.  
 
Natomiast najwierniejszy zwolennik naszego sojusznika USA Macierewicz tyle kurwa nawojował, że zerwał kontrakt na helikoptery z francuzami, w efekcie czego naszego nieba nie broni nic, a BlackHawki poleciały do Słowacji: 
 
Słowacja otrzymała Black Hawki 
www.defence24.pl 
 
Sojusznikiem to będziemy wtedy, jak do budżetu wpłynie 4 mld dolarów kroplówki na zbrojenia - tak jak w przypadku Izraela, bo z tym naszym sojusznikiem USA jest na chwilę obecną tak, że jakby tutaj Putin naraz wjechał na czołgach, to Trump mógłby tego przez przypadek nawet nie zauważyć .....

Endriu 2017-07-04

A odnośnie pomocy bliźnim to Panie Janku drugie przykazanie miłości mówi: 
 
"Będziesz miłował swego bliźniego jak siebie samego. Nie ma innego przykazania większego od tych". 
 
Jeżeli bliźni chce cię zabić, to miłość do bliźniego nie powinna iść tak daleko, by prowadzić do samozagłady miłującego. 
 
Pilne ONZ OGŁOSIŁO SZWECJĘ STREFĄ WOJNY !  
https://www.youtube.com

Grzegorz 2017-07-05

Od kilku tygodni informacja na stronie głównej: "Janek jako nowy mieszkaniec Chicago się tam urządza, więc tym razem wyjątkowo jego audycji nie będzie." dziwne że ktokolwiek zadzwonił. Raz byłem pare minut po 20, ale nic się nie odtwarza, czat niewidoczny, nie wiadomo czy to żywo. 
 
Ogarnijcie to trochę, bo nie wiem czy dziś audycja będzie, czy nie.

Krzysztof z Bielska-Białej vel ByteEater 2017-07-05

@Gregorz, chyba będzie. Ja wstawiłem tę informację kilka tygodni temu. Normalnie prowadzący są odpowiedzialni za zmienianie zajawek, a jak tego nie zrobią, to zostaje poprzednia. No, Janek się tym jak dotąd niezbyt przejmuje, ale jak doprogramuję (co zamierzam) przypomnienia e-mailowe, że zajawka niezmieniona, to może ogarnie. A może zostawi zawsze domyślną, i resetowanie do niej, jeśli się nie ustawi na dany tydzień innej (bo to też planowana przeze mnie funkcjonalność). Enyłej, na teraz zastąpiłem po prostu nazwą audycji. Pozdrawiam, miłego słuchania, i zapraszam też do siebie, a w szczególności do dzwonienia do moich audycji oraz sponsorowania! :-) 
 
ByteEater

Salieri 2017-07-07

Janek znow takie brednie opowiadal jak by zyl w innym swiecie. Nie ma ZADNEGO kraju w europie w ktorym muzulmanie sie zasymilowali z tubylcami. To najgorsza dzicz ktora jasno mowi o podboju i przejeciu kazdego kraju w ktorym sie znajduja. Jankowi na starosc to juz totalnie odbija bo coraz czesciej takie glupoty opowiada ze przestalem audycji sluchac regularnie

Programista 2017-07-09

Nigdy nie przestane sie dziwic jak niektorzy ludzie potrafia zaklinac rzeczywistosc i udawac ze imigranci (oczywiscie ci ktorzy naplywaja) to samo dobro i w ogole (niektorzy nawet mowili ze to dobre dla gospodarki bo z ich zasilkow bedzie pobierany VAT przy zakupach). Oczywiscie wszystkich sceptykow mozna nazwac rasistami, tchorzami, x-fobami i od razu dyskusja skonczona. 
Polecam poczytac ksiazke Raspaliego Oboz Swietych. 
A swoja droga jak Janek taki przykladny katolik palajacy miloscia do blizniego to moze zacznij od siebie, wyciagnij reke do Lisowskiego i do swoich sasiadow z ktorymi sie wyklocasz na starosc :P

Programista 2017-07-09

A i jeszcze powolywania sie przez dzanka na fake newsa odnosnie rzekomo oplutej muzulmanki to tez troche zenada :P

Bezimienny 2017-07-11

No wreszcie mogę się z Jankiem zgodzić w 100%. Według mnie Są emigranci A rasistowska ich selekcja. Tzn. że przyjeżdżać mogą tylko niektórzy. Gdyby były jakieś możliwości legalnego osiedlania się niezależnie od kraju pochodzenia, to nawet mimo socjalu dla żadnych nierobów nie byłoby miejsca.

Dodaj komentarz...

Jan Fijor

Współzałożyciel szkoły biznesu ASBIRO, przedsiębiorca i podróżnik, który w czasie stanu wojennego wyemigrował do Stanów Zjednoczonych, gdzie spędził 17 lat. Były barman, pośrednik nieruchomości, agent ubezpieczeniowy i makler. Obecnie, oprócz działalności w szkole ASBIRO, zajmuje się publicystyką oraz jest właścicielem wydawnictwa Fijorr Publishing.

Prowadzi audycję na żywo Jan Fijor zaprasza w którym przedstawia punkt widzenia przedsiębiorcy. W środy o 21.00

Inne audycje tego autora:
Więcej audycji...

Debata Janka z liberałem Łukaszem (8) - 9 miesięcy temu

O tym, co piszecie w komentarzach (12) - 10 miesięcy temu


O RODO i akceotacji ciasteczek (4) - 10 miesięcy temu

Jak zostać Bogatym. (8) - 11 miesięcy temu

Jak się bogacić? (18) - 11 miesięcy temu


Listy, obyczaje i finanse. (2) - ponad rok temu

Jak poprawnie oszczędzać (14) - ponad rok temu

O pożydowskim mieniu bezspadkowym (7) - ponad rok temu
Czy dopłacać do frankowiczów? (19) - ponad rok temuObligacje dla debili (5) - ponad rok temuCzy Janek oddałby 500 plus? (12) - ponad rok temu


Dlaczego USA czeka upadek? (19) - ponad rok temu

40 lat i fajrant! (27) - ponad rok temu

Pomysły na biznes w Hiszpanii (6) - ponad rok temu


Rekordowo krótki odcinek (3) - ponad rok temu

Mocz to moc (11) - ponad rok temu

Jest gorzej, niż myślałem (11) - ponad rok temu


Wystarczy języczek u wagi (8) - ponad rok temu

Jak mieć nosa do nieruchomości (14) - ponad rok temu

O strajku nauczycieli (20) - ponad rok temu

Wady i zalety UK (13) - ponad rok temu


Anarchokapitalizm według Janka (10) - ponad rok temuŻydzi, nieruchomości i dolary (15) - ponad rok temu


Pełzająca detronizacja dolara (2) - ponad rok temu

Wychodzimy jak palanty! (3) - ponad rok temu

Ostatnia noc dyktatury w Wenezueli? (18) - ponad rok temu

Janka porady na nadwagę (13) - ponad rok temu

Polakom brakuje ciekawości (11) - ponad rok temu


Jan Fijor - Listy (1) - 2 lata temuJan Fijor - Komu ufa Janek? (13) - 2 lata temu
Jan Fijor - Śmieci i Japonia (2) - 2 lata temu

O wyższości gór nad morzem (11) - 2 lata temu

Ile jest ASBIRO w ASBIRO? (4) - 2 lata temuJan Fijor - Powrót ze Stanów (1) - 2 lata temuJan Fijor - A to lewak jeden (21) - 3 lata temu


Jan Fijor - Salam alejkum (20) - 3 lata temu


Jan Fijor - Syndrom Korwina (37) - 3 lata temu

Jan Fijor - Mordujecie dzieci (43) - 3 lata temu

Jan Fijor - Totalitaryzmek (19) - 3 lata temuJan Fijor - Ekonomia Zdrowia (9) - 3 lata temu
Amerykański fiskus a Polacy (11) - 3 lata temu
Jan Fijor - Trump coś kręci (24) - 3 lata temu

Jan Fijor - Czytamy Misesa (8) - 3 lata temu


Jan Fijor - Wolność (104) - 3 lata temu

Ryanair i LOT to naciągacze (21) - 3 lata temu

Jan Fijor - Imigranci (20) - 4 lata temu
Jan Fijor - Delta? Nie latam (7) - 4 lata temu


Jan Fijor - Milion plus (17) - 4 lata temu


Jan Fijor - Wolny monopol (22) - 4 lata temu

Jan Fijor - Prezydenci USA (13) - 4 lata temu
Jan Fijor - Telenovela (7) - 4 lata temu

Jan Fijor - Raport z Liberlandu (19) - 4 lata temu


Jan Fijor - Trumpy i Hilarie (3) - 4 lata temu

Jan Fijor - Trumpy i Hilarie (7) - 4 lata temu

Wielki szwindel na mieszkaniach (19) - 4 lata temu


Jan Fijor - Szarańcza w Malawi (20) - 5 lata temu
Jan Fijor - TRUMP (34) - 5 lata temuJan Fijor - Skok na OFE 2.0 (29) - 5 lata temuJan Fijor - Jak w grudniu 81 (40) - 5 lata temu

Komu Kaczyński zrobi dobrze? (23) - 5 lat temu

Jan Fijor - Silk Road (14) - 5 lat temu

Obsługa klienta wg Janka (19) - 5 lat temuBierzcie zasiłki (31) - 5 lat temuJan Fijor - Wybory (19) - 6 lat temu


Nie ma gotówki i nie będzie (24) - 6 lat temuJan Fijor - Jak umarł Tuwim (11) - 6 lat temu
Jan Fijor - Franek (14) - 6 lat temu


Jan Fijor - Putin Austriakiem? (18) - 6 lat temu

Jan Fijor - Lekcja historii (14) - 6 lat temu
Jan Fijor - Motywy (30) - 6 lat temuJan Fijor - Złoto (9) - 6 lat temu
Prywatyzacja wg Janka Fijora (14) - 6 lat temuWolny rynek — wprowadzenie (38) - 7 lat temu

Jan Fijor - Buthan (17) - 7 lat temu


Jan Fijor - Łukraina (18) - 7 lat temu


Nakręcony prywatyzacją (52) - 7 lat temu


Słuchacz w długach (30) - 7 lat temu

Jan FIjor - Rock and Roll (15) - 7 lat temu

Jan Fijor - Dyskryminacja (27) - 7 lat temuBitcoin to tylko zabawka! (89) - 7 lat temu

Bardzo smutny Janek (47) - 7 lat temu

Wywiad z Markiem Klugmannem (40) - 7 lat temu

Rzecz o kontroli czynszów (14) - 7 lat temu

Janek zbankrutował (20) - 7 lat temu


Blacha wie co mówi (37) - 7 lat temu

Fijor idzie w politykę (37) - 7 lat temu

Ostro (64) - 7 lat temuBanki, samochody, podręczniki (28) - 7 lat temu


Służba zdrowia za oceanem (22) - 7 lat temu

Czy okienko blokuje kolejkę? (65) - 7 lat temuCzy alkoholik jest racjonalny? (61) - 8 lat temu


Czym jeździ milioner? (21) - 8 lat temu

Jan Fijor - Jak wybieram akcje (15) - 8 lat temu


Jan Fijor - Emeryty (40) - 8 lat temuJan Fijor - Kto mi wisi? (58) - 8 lat temu

Na co nam służby specjalne? (17) - 8 lat temu


Jan Fijor - Geje są jak SB (50) - 8 lat temu

Jan Fijor - O dwóch burakach (20) - 8 lat temu

Jan Fijor - Długi (118) - 8 lat temu


Bogaty może dłużej (48) - 8 lat temuCo Janek zrobił z ogórkami? (37) - 8 lat temu
Jan Fijor - SKOK (15) - 8 lat temuJan Fijor - Rozmowy na Jetlagu (19) - 8 lat temu


Jan Fijor - Ja się wycofuję (20) - 8 lat temu


Robimy gospodarstwo? (70) - 8 lat temuJan Fijor - Wyjazdy (53) - 8 lat temu

Jan Fijor - Broni Amber Gold (78) - 8 lat temu


Jan Fijor - W kraju dziadów (27) - 8 lat temu
Jan Fijor - Oba maży da (30) - 9 lat temu

Jan Fijor - Karty kredytowe (19) - 9 lat temuJan Fijor - pośrednicy (23) - 9 lat temu


Czy celnicy to kretyni? (23) - 9 lat temu

Jan Fijor - Unikać euro i eko (26) - 9 lat temu

Jan Fijor - Knajpy w Zakopanym (29) - 9 lat temu
Jan Fijor - Powrót z Azji (15) - 9 lat temuJan Fijor - dochód pasywny? (21) - 9 lat temu


Jan Fijor - Putinizacja (38) - 9 lat temu

Jan Fijor - To już 6,12 (26) - 9 lat temu


Jak sprzedawać dom? (20) - 9 lat temu

Boeing, monopol i korupcja (52) - 9 lat temu


Oburzeni (11) - 9 lat temu


Książki ekonomiczne (21) - 9 lat temu

Podatek Buffeta (8) - 9 lat temu

Dlaczego nas nie lubią? (32) - 9 lat temu

Portugalia (17) - 9 lat temu

Wy ćwoki (15) - 9 lat temu

Jan Fijor: Czy brać kredyt? (4) - 9 lat temu


Przygody Janka w Rosji (10) - 10 lat temu

Co tam w Norwegii słychać (38) - 10 lat temu


Jak nauczyć się pracowitości (12) - 10 lat temu

Jan Fijor o gejowych (50) - 10 lat temu

Jan Fijor o pracy po maturze (39) - 10 lat temu


Co boli Janka F.? (14) - 10 lat temu


Fijor zatrzymany w Kolumbii (11) - 10 lat temu


Kto to jest biedny człowiek (18) - 10 lat temu

Kto to jest człowiek biedny (6) - 10 lat temu


Żona milionera (10) - 10 lat temu
Trochę afryki trochę Ukrainy (4) - 10 lat temu

Afryka Afryka (27) - 10 lat temu

Czego nie wiem Janek Fijor (9) - 10 lat temu

Trochę o policji i emeryturach (11) - 10 lat temu

Janek o szpitalach (7) - 10 lat temuDalsze relacje z Kaliforni (17) - 10 lat temu

Fijor w Californi (17) - 10 lat temu


Prawo spadkowe (6) - 10 lat temu

Się SANEPIDowi oberwało (9) - 10 lat temu
O wyborach w ameryce (21) - 10 lat temu

O gatunkach, które wymierają (14) - 10 lat temu

Etyka w dopalaczach i przemycie (10) - 10 lat temuO "wygranych" na loterii (15) - 10 lat temu

Służba zdrowia ciąg dalszy (26) - 10 lat temu


O Krzyżu, podatkach i ludziach (26) - 10 lat temu

Państwowe akcje (20) - 11 lat temu

Postaw urzędnika przed sądem! (34) - 11 lat temu

Ubezpieczalnia pilotów TV (2) - 11 lat temu

Jan Fijor o USA (33) - 11 lat temu

Jak uniknąć płacenia ZUS-u? (7) - 11 lat temu

A dzisiaj polecamy:
 align="center">
Program sponsorują:

Księgowość online - - 20.00
Szkolenie przedłużanie rzęs Kraków... - - 20.00
Sklep z zabawkami dla dzieci Rzeszów... - - 20.00
Drabiny producent aluminiowe drewniane - - 20.00
zarabianie w internecie - - 20.00
ubezpieczenia na życie nowy sącz szkolenia bhp - - 20.00
Konrad - - 25.00

Możesz i ty zasponsorować >>>

Promuj radioWydrukujDaj komuś ulotkęChcesz prowadzić audycję?Kontakt