Facebook
Podpis:
Numer GG:
KonteStacja.com - radio ludzi wolnych Cyber Forces
Nie
20:00
Firma na emigracji
Pon
21:00
Wydanie Główne
Słuchaj radia
Wydanie Główne (6)
3 dni temu
Absolutnie wszystko, dla każdego, za darmo
Kontynuujemy analizę programów wyborczych. Dziś KO i Lewica. Równouprawnienie w sporcie. Inflacja. Inteligencja elektoratu. Darmowy Internet.
Jan Fijor zaprasza (3)
8 dni temu
Obligacje dla debili
(Janek już do Kraju Dziadów powrócon.) Absurdy polityki monetarnej. Przechowywanie wartości w złocie a inne aktywa. Za usterki techniczne przepraszamy – pogorszony dźwięk i urwana końcówka.
Skorzystaj z naszych projektów:

▸ Wolny Rynek - w liczbach
▸ Emigrujesz - posłuchaj najpierw
▸ KontestKino - filmy na wieczór
▸ Poważny kryzys - napisz

Audycja: Jan Fijor zaprasza 2010-01-27

Czy praca w urzędzie jest moralna?

Nadający: Jan Fijor

Oraz, jak tak naprawdę jest na Tajwanie. Te i inne tematy poruszane przez Jana Fijora i Kamila Cebulskiego w KonteStacji.

KOMENTARZE

Słuchacz 2010-01-28

Ciekawa audycja, choć uważam iż postanowienie Pana Jana o spowolnieniu w przekazywaniu informacji, jest zupełnie błędne i nieracjonalne, a w konsekwencji ze stratą dla wszystkich stron. Dziwię się ,że jeśli słucha audycji powiedzmy 400 osób ,a dwie zaprotestowały to na tej podstawie dokonuje się zmian. Za to nie będę się dziwił jeśli wyniki audycji będą takie same jak w radio asbiro. Jeśli już Drodzy Goście radia Kontestacja poświęcacie swój czas charytatywnie to przekazujcie jak najwięcej informacji w ciągu tej godziny nadawania, wtedy audycja jest ciekawsza,a przecież jeśli ktoś nie nadąża niech posłucha offline jeszcze kilka razy i przeanalizuje słowo po słowie, zdanie po zdaniu i temat po temacie ,zapewniam że w końcu się wyrobicie i będziecie nadążać. Drodzy słuchacze pamiętajcie też ,że nie na co dzień i nie każdy z nas ma możliwość,a w zasadzie przyjemność obcowania z takimi postaciami jak Jan Fijor, którzy posiadają niezwykle ciekawe osobowości poparte ogromnym doświadczeniem w wielu dzidzinach tj biznes czy podróże oraz życiową mądrość opartą na własnych błędach oraz sukcesach. Dodam też ,że Hugo z Martinem nie powinni się dziwić później dlaczego średnia wieku słuchaczy wynosi 15 lat skoro dostosowują się wraz z w/w parą prowadzących do wymagań przedstawianych przez reprezentantów owej grupy społecznej i piszę to z całym szacunkiem dla tej grupy, gdyz wymagania powinno się podkręcać do poziomu jak najbardziej wymagających grup, wtedy ,,młodsi'' się dostosują do mądrzejszych rozwiązań, gorzej jeśli to starsi słuchacze będą zmuszeni dostosować się do rozwiązań proponowanych przez młodszą część. 
Jeśli już jednak postanowiliście ,że reagujecie na każdą uwagę choćby jednej osoby to zgłaszam taką uwagę dotyczącą godzin nadawania audycji. Otóż rozumiem ,że może o 21:00 może być więcej słuchaczy,ale skąd to wiecie jeśli nie spróbowaliście nawet nadać kilku audycji o innej porze np 19-20. A przecież normalni ludzie o 21 padają na łóżku po całym dniu zarabiania na podatki tym samym szykując się do kolejnego,albo (mniejszość) pracują mając wolne chwile odrobinę wcześniej. Zostają jedynie bardzo młode osoby ,które zwykle chodzą spać po 24:00 ,a dosypiają w szkole dnia następnego. Tak więc jeszcze raz uprzejmie proszę o zmianę godzin nadawania choćby jednej audycji tygodniowo, tak by dać szansę innym słuchaczom na merytoryczne współtworzenie słuchowiska i tym samym kończę już swój manifest ,inaczej chyba nikt go nie przeczyta...

Kamil 2010-01-28

Panu Jankowi coś przerywało w audycji:) Warto następnym razem poprawić w połączeniu. Dodam, że w pierwsze audycji jakość była OK. 
 
:-)

Radek 2010-01-28

Całkowicie zgadzam się z osobą ,która napisała 1 komentarz. Kamil i Jan nie powinni dostosowywać się do poziomu 15-latków bo oni "nierozumieją". Może jak nie rozumiecie to przełączcie sobie na "dobranockę".  
Poza tym mam prośbę do dzwoniących na "antenę". Że jak już ktoś dzwoni to żeby zastanowił się co chce powiedzieć i wniósł coś ciekawego do audycji. Często dzwoniący nic nie wnosi a wręcz bełkocze bez sensu i zabiera czas. Patrz ostatni telefon jakiegoś 15-latka który coś bredził że on nie będzie pomagał bo Zus i tak mu wszystko zabierze. Czy to poziom "Pudelka"? 
Poza tym dobrze jakby dzwoniący ograniczyli czas swojej wypowiedzi. Audycja ma tylko godzinę i wciąganie np. Pana Fijora w niekończące się dyskusje też jest ze stratą dla audycji. 
Dobrze by też było , jakby w ciągu jednej audycji nie dzwoniły ciągle te same osoby do studia( 2 czy 3 krotnie). Może inni też chcą zadzwonić? 
No to tyle . Audycja już była prowadzona na luzie i tak trzymać. Więcej oczekiwałbym właśnie przemyśleń Kamila i Jana o przedsiębiorczości zarabianiu itp , czy rozmowy Kamil- Jan z mniejszym udziałem tel. od słuchaczy.

Królik 2010-01-28

Radku... audycje powinny być zrozumiałe dla jak największej grupy osób. Młodzież również trzeba uświadamiać o tym, że państwo i inne instytucja państwowe ograniczają ich wolność. Nie chciał bym tego porównywać do hitlerjunge ale ( jak każdy zapewne wie) młodzież, która dopiero kształtuje swój światopogląd jest otwarta na wszelkie zmiany i myślę ludziom w wieku gimnazjalnym chce się walczyć o swoją wolność.

filip 2010-01-28

REKLAMA 
 
ostatnie trzy dni ANKIETKI PODCASTOWEJ 
 
Przypominam by głosować w ankietce, między innymi na KONTESTACJE: 
 
www.ankietka.com.pl

Andrzej 2010-01-28

Zgadzam się z kolegami, że zaniżanie poziomu nie ma większego sensu. Wyrównujmy do góry - nie do dołu. Wyjdzie to też na zdrowie słuchaczom, którzy "nie zdążają". Wkurza i mnie to, że niektórzy dzwonią w czasie audycji i nie mają kompletnie nic do powiedzenia tylko jęczą i coś tam plączą. Ludzie, jak nie macie nic konkretnego do powiedzenia to nie dzwońcie! Druga sprawa to to, że ktoś może i ma coś ciekawego do powiedzenia, ale za to zupełnie bez związku z tematem, o którym się właśnie mówi w audycji. To też wkurza, jak przez to temat jest rwany i popada się w nieustanne dygresje do tego nie powiązane ze sobą. 
 
Trzymajmy poziom Panowie! Równajmy, ale w górę. 
 
Jeśli chodzi o słuchaczy małoletnich, to pozdrawiam Sławomira, który dość dawno temu dzwonił regularnie. Może i był bardzo młody, ale gadał z sensem i widać było, że chłopak ma potencjał intelektualny. Będą z niego ludzie!

jan M Fijor 2010-01-28

Kochani, dopiero zaczynamy. Rozkrecamy sie. Jeśli ktoś czegoś nie rozumie, niech dzwoni, pisze, skypeuje, bo to przeciez jest wlasnie interaktywne radio. 
Bedziemy praktyczni, bo sami jestesmy piekielnie praktyczni. Zadawajcie nam pytania przed audycja, pomozemy w ich odpowiedzi, Klopoty z biznesem? Z bankiem? Z Urzdem sakrbowym? Z partnerem? Brakuje klienteli? To sa problemy, na ktorych chce my sie skupic. ogolnie: jak zostac bogatym?! 
 
Pozdrawiam i dziekuje za zaufanie 
Jan M Fijor

Kuna 2010-01-28

"Dobrze by też było , jakby w ciągu jednej audycji nie dzwoniły ciągle te same osoby do studia( 2 czy 3 krotnie). Może inni też chcą zadzwonić? " 
 
Raczej prowadzący narzekali, że za mało osób dzwoni, nie sądzę, by ktoś, komuś blokował linie. Nie ta skala...

Suszarka 2010-01-28

"Przedsiębiorcy dzielą się na tych co siedzieli, siedząc i będą siedzieć" 
"Najlepszy kierunek studiów dla przedsiębiorcy - aktorstwo" 
"Cztery dni uczą się odbierać telefony, a piąty dzień zmieniać filtry" 
Fajne, k*.* perspektywy.  
Właśnie dlatego nie będę nigdy przedsiębiorcą, bo nie potrafię kłamać, kręcić, naciągać i wciskać. Nie wychodzi mi to po prostu, nidgy nie mogłem się tego nauczyć.

Kuna 2010-01-28

Te odbieranie telefonów, wcale nie polega na kłamaniu. Po prostu chodzi o to by nie zrazić osoby dzwoniącej, olewaniem jej, oraz jej problemów.

plk 2010-01-28

Mam nadzieję, że w tych audycjach będzie nieco mniej polityki, nieco więcej praktyki i przedsiębiorczości. Polityka jest nudna i brudna. 
 
Ze spowolnieniem chodziło o to, że wielu słuchaczy (w tym np. ja) nie mają czasu skupić się w 100% na słuchaniu, tylko robią równocześnie coś innego albo piszą na czacie (albo jedno i drugie). Nawet przy największej podzielności uwagi nie można wyłapać wszystkiego.Szczególnie, że w dużej części są to wiadomości mało istotne dla statystycznego Polaka (jaki wpływ ma na nas zmiana rządu w Chile?). W tej audycji było już pod tym względem ok.

JM 2010-01-28

To o inwestowaniu dało do myślenia. Złoto faktycznie traci na wartości gdy nie ma co jeść. Więc jeśli ktoś szykuje się na jakąś wojnę lub inny taki kataklizm, to złoto jest dobre tylko do zakopania w ziemi.

Kuna 2010-01-28

JM: Pytanie czy złoto straciło, czy może ziemniaki w gettcie tak zyskały na wartości.

Krzysztof z Bielska-Białej vel ByteEater 2010-01-28

Opowieść o Chile była ciekawa! Warto wiedzieć, z kogo brać przykład, i dokąd ewentualnie się wybrać.

Radek 2010-01-28

słuchaj plk. Jak robisz 2 rzeczy na raz , tzn nie wiem czytasz książkę piszesz prace i jeszcze słuchasz kontestacji a później dzwonisz do audycji i mówisz zeby mówić wolniej bo Ty czegoś nie zrozumiałeś to możesz mieć pretensję tylko do siebie. Jak nie masz podzielności uwagi to rób tylko jedną rzecz na raz i rób to dobrze.

Krzysztof z Bielska-Białej vel ByteEater 2010-01-28

@Kuna (14): Zależy od perspektywy - świetny przykład na względność się zrobił! Żeby coś straciło na wartości, inne rzeczy muszą średnio zyskać, i vice-versa.

plk 2010-01-28

@Radek 
 
Ja to tam pół biedy. Chodzi o to, żeby kontestacji mogło słuchać jak najwięcej ludzi. A ludzie generalnie sporo pracują, a wieczorem chcą się zrelaksować. Nie tak? 
 
Nie dzwoniłem poza tym, mój ostatni telefon był jeszcze do koczowiska :-) 
 
@Krzysztof 
 
Pewnie, że Chile jest ciekawe, ale nie ma przełożenia na codzienną praktykę jakoś. Zależy, czy to ma być program o wolności w życiu czy bardziej coś w stylu Cejrowskiego.

Rexarek 2010-01-28

Witam!:) Po pierwsze to gratuluję jeszcze raz zawiązania współpracy pana Jana Fijora oraz pana Kamila Cebulskiego z kontestacja.com ;)  
Ja lubię ludzi konkretnych i lubię dużo informacji w krótkim czasie, do tego jak są bardzo konkretne(a takie są!;]) to ogólnie "WOW" ;) 
Denerwowało mnie narzekanie wczoraj na jakość. Otóż jakość była b.dobra :) pan Kamil i Martin mieli jakość niemal, że studyjną natomiast pan Jan Fijor troszkę gorszą i niekiedy rwało, ale tak jak powiedział pan Fijor "dopiero się rozkręcamy" więc proszę Was słuchacze o wyrozumiałość ;) 
 
P.S  
Martin wyspałeś się po wczorajszej nocy na odwyku ?:P

blondyn 2010-01-29

"każdy prawda krytykuje..." 
dzięki za audycje i zgadzam sie z przedmówcami; poziom należy podnosić a nie zaniżać więc równajmy w góre:)

Bezimienny 2010-01-31

Można by zrobić tak, że każdy zadaje pytania go interesujące do Janka i Kamila. 
 
W dłuższej perspektywie mogłoby wyjść coś w stylu Digg Dialogue. Polecam wywiad z Richardem Bransonem: tv.digg.com 
 
Pozdrawiam 
Kamil P.

Dodaj komentarz...

Jan Fijor

Współzałożyciel szkoły biznesu ASBIRO, przedsiębiorca i podróżnik, który w czasie stanu wojennego wyemigrował do Stanów Zjednoczonych, gdzie spędził 17 lat. Były barman, pośrednik nieruchomości, agent ubezpieczeniowy i makler. Obecnie, oprócz działalności w szkole ASBIRO, zajmuje się publicystyką oraz jest właścicielem wydawnictwa Fijorr Publishing.

Prowadzi audycję na żywo Jan Fijor zaprasza w którym przedstawia punkt widzenia przedsiębiorcy. W środy o 21.00

Medale:

Prowokator miesiąca
złoty!

Program miesiąca
brązowy
Inne audycje tego autora:

Obligacje dla debili (3) - 8 dni temuCzy Janek oddałby 500 plus? (12) - 5 tygodni temu


Dlaczego USA czeka upadek? (19) - 7 tygodni temu

40 lat i fajrant! (27) - 8 tygodni temu

Więcej audycji...
Pomysły na biznes w Hiszpanii (6) - 2 miesiące temu

Życie w Hiszpanii dla początkujących (13) - 2 miesiące temu

Rekordowo krótki odcinek (3) - 3 miesiące temu

Mocz to moc (11) - 3 miesiące temu

Jest gorzej, niż myślałem (11) - 3 miesiące temu

Hiszpania pod dokładniejszą lupą (1) - 4 miesiące temu

Wystarczy języczek u wagi (8) - 4 miesiące temu

Jak mieć nosa do nieruchomości (14) - 4 miesiące temu

O strajku nauczycieli (20) - 5 miesięcy temu

Wady i zalety UK (13) - 6 miesięcy temu


Anarchokapitalizm według Janka (10) - 6 miesięcy temu


Szkolenia z nieruchomości to ściema (25) - 7 miesięcy temu

Żydzi, nieruchomości i dolary (15) - 7 miesięcy temu

Rynek złota w Polsce wciąż raczkuje (20) - 7 miesięcy temu

Pełzająca detronizacja dolara (2) - 7 miesięcy temu

Wychodzimy jak palanty! (3) - 8 miesięcy temu

Ostatnia noc dyktatury w Wenezueli? (18) - 8 miesięcy temu

Janka porady na nadwagę (13) - 8 miesięcy temu

Polakom brakuje ciekawości (11) - 8 miesięcy temuJan Fijor - Delfin z torebką foliową (16) - 10 miesięcy temu


Jan Fijor - Wybory w USA i w Polsce (9) - 11 miesięcy temu

Jan Fijor - Listy (1) - 11 miesięcy temu

Jan Fijor - Norweski Klub Inwestycyjny. (5) - 11 miesięcy temu

Jan Fijor - To wszysto leci w dół (8) - 11 miesięcy temu

Jan Fijor - Komu ufa Janek? (13) - 11 miesięcy temu
Jan Fijor - Śmieci i Japonia (2) - ponad rok temu

O wyższości gór nad morzem (11) - ponad rok temu

Ile jest ASBIRO w ASBIRO? (4) - ponad rok temu


Co zacząć, jak nie skończyć (7) - ponad rok temu

Jan Fijor - Powrót ze Stanów (1) - ponad rok temuJan Fijor - A to lewak jeden (21) - ponad rok temu


Jan Fijor - Salam alejkum (20) - ponad rok temu


Jan Fijor - Syndrom Korwina (37) - ponad rok temu

Jan Fijor - Mordujecie dzieci (43) - ponad rok temu

Jan Fijor - Totalitaryzmek (19) - ponad rok temu


Jan Fijor - Na policji mnie trzymali (10) - ponad rok temu


Jan Fijor - Co chwila leci w dół (28) - ponad rok temu

Jan Fijor mówi, że się zaczyna (42) - ponad rok temu


Jan Fijor - Ekonomia Zdrowia (9) - ponad rok temuJan Fijor - deformy podatkowe Trumpa (14) - ponad rok temu

Amerykański fiskus a Polacy (11) - ponad rok temu
Jan Fijor - Trump coś kręci (24) - ponad rok temu

Jan Fijor - Czytamy Misesa (8) - ponad rok temu

Jan Fijor - Zarobki i molestowanie (63) - ponad rok temu

Jan Fijor - Wolność (104) - ponad rok temu

Ryanair i LOT to naciągacze (21) - 2 lata temu

Jan Fijor - Imigranci (20) - 2 lata temu
Jan Fijor - Delta? Nie latam (7) - 3 lata temu


Jan Fijor - Milion plus (17) - 3 lata temu


Jan Fijor - Wolny monopol (22) - 3 lata temu

Jan Fijor - Prezydenci USA (13) - 3 lata temu
Jan Fijor - Telenovela (7) - 3 lata temu

Jan Fijor - Raport z Liberlandu (19) - 3 lata temu


Jan Fijor - Trumpy i Hilarie (3) - 3 lata temu

Jan Fijor - Trumpy i Hilarie (7) - 3 lata temu

Wielki szwindel na mieszkaniach (19) - 3 lata temu


Jan Fijor - Szarańcza w Malawi (20) - 3 lata temu
Jan Fijor - TRUMP (34) - 4 lata temuJan Fijor - Skok na OFE 2.0 (29) - 4 lata temuJan Fijor - Jak w grudniu 81 (40) - 4 lata temu

Komu Kaczyński zrobi dobrze? (23) - 4 lata temu

Jan Fijor - Silk Road (14) - 4 lata temu

Obsługa klienta wg Janka (19) - 4 lata temuBierzcie zasiłki (31) - 4 lata temuJan Fijor - Pomysły na biznes (7) - 4 lata temu


Jan Fijor - o tematach z debaty (18) - 4 lata temu


Jan Fijor - Wybory (19) - 4 lata temu


Nie ma gotówki i nie będzie (24) - 5 lata temuJan Fijor - Jak umarł Tuwim (11) - 5 lata temu


Jan Fijor - O pisaniu książek (31) - 5 lata temu


Jan Fijor - Franek (14) - 5 lata temu


Jan Fijor - Putin Austriakiem? (18) - 5 lata temu

Jan Fijor - Lekcja historii (14) - 5 lata temu
Jan Fijor - Motywy (30) - 5 lata temu


Jan Fijor - O wizycie Stockmana (16) - 5 lata temu

Jan Fijor - Złoto (9) - 5 lat temu
Prywatyzacja wg Janka Fijora (14) - 5 lat temuWolny rynek — wprowadzenie (38) - 5 lat temu

Jan Fijor - Buthan (17) - 5 lat temu


Jan Fijor - Łukraina (18) - 6 lat temu


Nakręcony prywatyzacją (52) - 6 lat temu


Słuchacz w długach (30) - 6 lat temu

Jan FIjor - Rock and Roll (15) - 6 lat temu

Jan Fijor - Dyskryminacja (27) - 6 lat temuBitcoin to tylko zabawka! (87) - 6 lat temu

Bardzo smutny Janek (47) - 6 lat temu

Wywiad z Markiem Klugmannem (40) - 6 lat temu

Rzecz o kontroli czynszów (14) - 6 lat temu

Janek zbankrutował (20) - 6 lat temu


Blacha wie co mówi (37) - 6 lat temu

Fijor idzie w politykę (37) - 6 lat temu

Ostro (64) - 6 lat temuBanki, samochody, podręczniki (28) - 6 lat temu


Służba zdrowia za oceanem (22) - 6 lat temu

Czy okienko blokuje kolejkę? (65) - 6 lat temuCzy alkoholik jest racjonalny? (61) - 6 lat temu


Czym jeździ milioner? (21) - 6 lat temu

Jan Fijor - Jak wybieram akcje (15) - 6 lat temu


Jan Fijor - Emeryty (40) - 6 lat temuJan Fijor - Kto mi wisi? (58) - 7 lat temu

Na co nam służby specjalne? (17) - 7 lat temu


Jan Fijor - Geje są jak SB (50) - 7 lat temu

Jan Fijor - O dwóch burakach (20) - 7 lat temu

Jan Fijor - Długi (118) - 7 lat temu


Bogaty może dłużej (48) - 7 lat temuCo Janek zrobił z ogórkami? (37) - 7 lat temu
Jan Fijor - SKOK (15) - 7 lat temuJan Fijor - Rozmowy na Jetlagu (19) - 7 lat temu


Jan Fijor - Ja się wycofuję (20) - 7 lat temu


Robimy gospodarstwo? (70) - 7 lat temuJan Fijor - Wyjazdy (53) - 7 lat temu

Jan Fijor - Broni Amber Gold (78) - 7 lat temu


Jan Fijor - W kraju dziadów (27) - 7 lat temu
Jan Fijor - Oba maży da (30) - 7 lat temu

Jan Fijor - Karty kredytowe (19) - 7 lat temuJan Fijor - pośrednicy (23) - 8 lat temu


Czy celnicy to kretyni? (23) - 8 lat temu

Jan Fijor - Unikać euro i eko (26) - 8 lat temu

Jan Fijor - Knajpy w Zakopanym (29) - 8 lat temu
Jan Fijor - Powrót z Azji (15) - 8 lat temuJan Fijor - dochód pasywny? (21) - 8 lat temu


Jan Fijor - Putinizacja (38) - 8 lat temu

Jan Fijor - To już 6,12 (26) - 8 lat temu


Jak sprzedawać dom? (20) - 8 lat temu

Boeing, monopol i korupcja (52) - 8 lat temu


Oburzeni (11) - 8 lat temu


Książki ekonomiczne (21) - 8 lat temu

Podatek Buffeta (8) - 8 lat temu

Dlaczego nas nie lubią? (32) - 8 lat temu

Portugalia (17) - 8 lat temu

Wy ćwoki (15) - 8 lat temu

Jan Fijor: Czy brać kredyt? (4) - 8 lat temu


Przygody Janka w Rosji (10) - 8 lat temu

Co tam w Norwegii słychać (38) - 8 lat temuJan Fijor o gejowych (50) - 8 lat temu

Jan Fijor o pracy po maturze (39) - 8 lat temu


Co boli Janka F.? (14) - 8 lat temu


Fijor zatrzymany w Kolumbii (11) - 8 lat temu


Kto to jest biedny człowiek (18) - 9 lat temu

Kto to jest człowiek biedny (6) - 9 lat temu


Żona milionera (10) - 9 lat temu

Afryka Afryka (27) - 9 lat temu

Czego nie wiem Janek Fijor (9) - 9 lat temu


Janek o szpitalach (7) - 9 lat temuDalsze relacje z Kaliforni (17) - 9 lat temu

Fijor w Californi (17) - 9 lat temu


Prawo spadkowe (6) - 9 lat temu

Się SANEPIDowi oberwało (9) - 9 lat temu
O wyborach w ameryce (21) - 9 lat temu

O gatunkach, które wymierają (14) - 9 lat temu
O "wygranych" na loterii (15) - 9 lat temu

Służba zdrowia ciąg dalszy (26) - 9 lat temuPaństwowe akcje (20) - 10 lat temu

Postaw urzędnika przed sądem! (34) - 10 lat temu

Ubezpieczalnia pilotów TV (2) - 10 lat temu

Jan Fijor o USA (33) - 10 lat temu

Jak uniknąć płacenia ZUS-u? (7) - 10 lat temu

A dzisiaj polecamy:
 align="center">
Program sponsorują:

BASMAR PRZEPROWADZKI MIĘDZYNARODOWE - - 50.00
Szkolenie przedłużanie rzęs Kraków... - - 20.00
Tomasz Rawski - - 50.00
Konrad - - 50.00
Tomasz Rawski - - 50.00
Szkoła rysunku format studio kraków - - 20.00
Tomasz Rawski - - 50.00

Możesz i ty zasponsorować >>>

Promuj radioWydrukujDaj komuś ulotkęChcesz prowadzić audycję?Kontakt