Facebook
Podpis:
Numer GG:
KonteStacja.com - radio ludzi wolnych Cyber Forces
Pon
21:00
Wydanie Główne
Wto
21:00
audycja odwołana
Słuchaj radia
Wydanie Główne (1)
3 dni temu
90% Kontestacji będzie zaorane
O przebudowie strony i nowych możliwościach nadawania video. Nowi goście. Jakie jest miejsce KS? Polacy nie wierzą w podatek cukrowy. Kary za brak płacy minimalnej w transporcie. Kobiety...
Świat Kamila C. | Biznes | Wywiady
wczoraj
Sprzedaż online - Basia Piasek |#567
Basia Piasek Przedsiębiorca z 17 - letnim doświadczeniem w roli lidera i 10-letnim doświadczeniem korporacyjnym. Ostatnie 7 lat przeznaczyła na rozwijanie swoich firm, w których...
Skorzystaj z naszych projektów:

▸ Wolny Rynek - w liczbach
▸ Emigrujesz - posłuchaj najpierw
▸ KontestKino - filmy na wieczór
▸ Poważny kryzys - napisz

Audycja: Wydanie Główne 2017-09-12

Jak omijać kontrolę państwa

Nadający: Marcin Hugo Kosiński i Marek Zemsta

Kilka praktycznych rad jak nie dać się złapać. Owsiak stanie przed sądem. Co mówić na policji. Opodatkowanie darowizny dla rodziny. Zła zmiana czasu. Ziobro blokuje kredyty dla rolników. Bitcoin vs złoto. Unikanie podatku od sprzedaży BTC. Zakaz handlu BTC w Chinach. Zakaz VPN w Rosji. ZUS od umów cywilnoprawnych. Szara strefa.

KOMENTARZE

darek 2017-09-12

Jak nie można używać słowa pedał to rowerzyści mają kłopot ? Jak opisać rower ?

Piter 2017-09-12

Bit Coin jest "walutą" spekulacyjną. Nie ma on żadnego umocowania w ekonomii . Banalnie łatwo to udowodnić. Jeżeli w ciągu roku kurs BT wzrasta z 500$ do 5000$ czyli DZIESIĘĆ razy to co to znaczy w ekonomii ?  
Ano znaczy to że inflacja szaleje i towary podrożały 10 X ( Oczywiście nic takiego nie ma miejsca bo owszem inflacja jest ale na poziomie kilku procent rocznie...Ktoś kto kupił lub sprzedał dany towar za BT rok temu i "chomikował" go przez rok ma 10 krotną przebitkę.. A to znaczy że dzisiaj może kupić dziesięć razy więcej danego towaru. Czy w realnej gospodarce "chomikowanie" przez rok towaru może przynieść 10 krotny zysk ?. Odpowiedź brzmi NIE.  
Drążymy dalej. Skąd biorą się zyski czyli realne towary tego kto zainwestował w BT ? Oczywiście realnych zysków nie ma a te które wynikają z kursu BT są finansowane z zakupów tej "waluty" przez innych którzy liczą na jej ciągły wzrost. Jednym słowem BT jak i setki innych kryptowalut to piramida finansowa nie mająca nic wspólnego z prawdziwymi walutami... 
Nawiasem mówiąc gdyby ktoś faktycznie chciał stworzyć "alternatywną walutę" a nie spekulacyjną bańkę to oparłby kurs BT np na kursie $$$.  
Powiązanie BT na sztywno z kursem $$$ (np jeden do jednego) odcięłoby spekulantów jednocześnie zapewniając anonimowość przepływów waluty - czyli główną zaletę BT. Można by też zrezygnować z tej durnoty czyli "kopania bitcoinów". Bo kopać to se można złoto a nie algorytmy/obliczenia i związane z tym marnotrawienie energii elektrycznej.  
Ludzie obudźcie się - BT to zaprzeczenie praw logiki/ekonomii i zdrowo rozsądkowego myślenia. Pod pozorem wolnościowych idei jesteście manewrowani przez zawodowych spekulantów. A kto się cieszy z "zysków" to musi mieć świadomość że osiągnął je kosztem innych. No i tyle w temacie.Może jeszcze to że na tak szanownym forum słuchacze powinni mieć świadomość że dobrobyt bierze się z pracy a nie ze spekulacji.

Biedaszybnik z Wałbrzycha 2017-09-12

Nie rozumiesz kryptowalut. Są one poza zlotem i surowcami wiernym skryptem dłużnym, będącym dobrem rzadkim które odzwierciedla energię elektryczną włożoną w produkcję jednostki kryptowaluty. Skoro jest klient to oznacza że bitcoin ma wartość, proste. Dla mnie ma on większą wartość użyteczną od fizycznego złota czy surowcowej ropy, więc twoje twierdzenie jest błędne.

Sławek 2017-09-14

Komputery oraz energia, którą zużywają by wytworzyć bitcoina są kosztem wytworzenia, a nie wartością. Zgadzam się bitcoin jest limitowany tak samo jak rolka papieru toaletowego ma limitowaną ilość małych arkuszy, jest drogi bo w tej chwili tylko kilka osób w mieście ma rolkę papieru i sprzedają reszcie małe skrawki, a popyt jest olbrzymi, to z każdym tygodniem się zmienia bo koszt wytworzenia kryptowaluty jest podobny jak papieru toaletowego wiec przybywa chętnych by wyprodukować swój własny. Estonia wypuszcza swój papier toaletowy escoin, zapewnia, że będzie bardziej pachnący i różowy niż bitcoin, a przy tym co najważniejsze dla bywalców wychodków, tańszy. 
 
Może nie najlepsze porównanie, poprawcie mnie, ale to wciąż te same prawa ekonomi jak przy bańce cebulek tulipanów.

Damian33 2017-09-14

Ponoc czlowiek jest sobie w stanie uargumentowac wszystko jesli tylko plynie z wykonywania jakiejs czynnosci badz posiadania rzeczy konkretna korzysc dla zainteresowanego. Podobnie z bitcoinami, Slawek slusznie zauwazyl ze energia zuzyta do wydobybycia bitcoina jest kosztem a nie czynnikiem decydujacym o wartosci no ale coz jak ktos chce w cos uwierzyc to zawsze znajdzie sobie powod. Szkola austriacka bardzo latwo weryfikuje bitcoina tylko ze ludzie nie chca takiej weryfikacji robic bo wola slepo wierzyc. Nie wiem tylko czemu ja wystepuja tu w roli adwokata szkoly austriackiej a prowadzacy sa po drugiej stronie... 
 
Szkola austriacka glosi ze aby cos bylo pieniadzem musi spelniac pewne scisle okreslone funkcje. Jedna z nich jest wartość ktora wynika z faktu funkcjonowania jako środek wymiany. Widzial ktos ludzi kupujacych domy za bitcoiny albo samochody? Jesli juz czlowiek wpadlby na taki szalony pomysl to zapewne sprzedajacy zgodzilby sie sprzedac dom i przyjac bitcoincy ale zapewne nastapilaby zamiana bitcoina na walute lokalna (zloty, euro, dolar). Czyli ten warunek nie jest spelniony.  
Poza tym wartosc pieniadza musi byc wzglednie stala w czasie.  
Sam Hugo dostrzega jak bardzo wartosc bitcoina lata do gory i dolu w krotikich, czesto dziennych cyklach czasowych. Bitcoin pieniadzem nie byl, nie jest obecnie i nigdy nie zostanie. Jest to poprostu aktywo spekulacyjne, ktore jest kupowane przez ludzi z mysla osiagania fantastyczntych zystkow.  
 
Co mnie zastanawia to brak zdolnosci wyciagania wnioskow. Otoz w historii zdazyly sie juz podobne manie. W XVII w mielismy tzw Tulipomanie https://pl.wikipedia.org/wiki/Tulipomania 
Gdzie na szczycie banki ludzie byli sklonni zaplacic 40 krotnosc sredniorocznej pensji za ... cebulke tulipana. Czy obecne ceny bitcoina nie sugeruja wam tu jakiejs analogi, hello ?! 
 
Podobnie miala sie sytuacja na bance w dotcomach (akcje spolek internetowych w USA) na poczatku tego wieku. Wystarczylo wtedy zalozyc spolke, skojarzyc ja z internetem i cena akcji takich spolek od razu szybowala pod sufit. Masa ludzi stracila wowczas peniadze i powod dla ktorego dodaje kolejne wpis pod trzecia czy czwarta auducja Wydania Glownego jest wlasnie taki zeby ostrzec ludzi przed glupota. Banka predzej czy pozniej peknie a wy zostaniecie z niczym jesli macie jeszcze teraz bitcoiny.  
 
Najbardziej rozbawil mnie argument Hugo o "bolu dupy". Rozmawiam z ludzmi o bitcoinie i ten argument pada zawsze gdy psychofanom bitcoina koncza sie argumenty logiczne. Jesli widze ze ktos robi glupote to chyba wyswiadczam mu przysluge mowiac mu o tym zanim zrobi sobie krzywde. To troche tak jakbys mowil swojemu synowi Hugo zeby nie wkladal palca do kontaktu bo go kopnie prad, na co syn by odpowiedzial: masz tato bol dupy bo Twoje palce sa za duze zeby je do kontaktu wepchac ;) 
 
Tak na koniec potwierdzam to co przewidywal Marek: jestem fanem zlota i srebra i w nie tez inwestuje. Poza tym Marku, sprawdz sobie w internetach ile zastosowan ma srebro. Tam gdzie uzywa sie srebra mozna tez uzyc zlota a nie robie sie tego tylko ze wzgledu na wysoka cene zlota wiec argument o tym jakoby zloto sluzyc moglo tylko akumulacji jest bledny...

Damian33 2017-09-14

Tak na marginesie, cena bitcoina zanurkowala dzis do poziomu $3600 a jeszcze tydzien temu 1BTC kosztowal $4600. Czy naprawde mozna nazwac bitcoina czym kolwiek innym aniżeli aktywem spekulacyjnym przy tak ogromnych wahaniach ???

Piter 2017-09-14

To co dyskwalifikuje BT jako walutę to STAŁA/skończona ilość tejże "waluty" do wykopania ... Jeżeli ma być tego 21 milionów to w miarę upowszechniania BT musi niebywale zyskiwać na wartości ! Przy czym ten parametr nie zależy tutaj jak w wypadku normalnych walut od uwarunkowań ekonomicznych tylko od widzimisię twórców tej waluty. Dlaczego 21 milionów a nie 50 albo 200 ? 
 
Oczywiście ma to jeden sens - a mianowicie czysto spekulacyjny. Wystarczy "trzymać" BT w "skarpecie" i jego wartość rośnie. Jak wiadomo w normalnej ekonomii samo trzymanie w skarbcu waluty nie jest i nie może być źródłem dochodu a wręcz przeciwnie. Zresztą niby dlaczego waluta która się kisi i "nie pracuje" ma przynosić jakieś zyski ? 
W normalnej gospodarce jeśli płacę za chleb 1 $ to za pięć lat powinienem też płacić 1$ plus minus kilka procent różnicy. 
 
Natomiast BT przynosi (na razie ) zyski na zasadzie piramidy finansowej - coraz więcej ludzi kupuje BT a zdecydowanie mniej sprzedaje . Ostatni w tej piramidzie sfinansują krociowe zyski pierwszych "inwestorów". Kiedy się to skończy ? Być może "grube ryby" czekają na moment kiedy za rok czy dwa lata zostaną wykopane wszystkie BT . Kurs poszybuje wtedy niesamowicie w górę i będzie to idealny moment na realizację sprzedaży zasobów BT. Na razie nikt się nie spieszy z wypłatami - może lepiej jeść "małą łyżką "a częściej )  
 
Nietypować tej piramidy wynika też z wielkości tego rynku dzisiaj jest to 30 miliardów $ za cztery lata może to być 300 miliardów $. W dziejach piramid finansowych nigdy nie mieliśmy aż tak dużych kwot i tak wielu uczestników tej zabawy. Dlatego może to jeszcze trwać nawet pięć czy więcej lat. Potencjalnych "dawców" gotówki jest jeszcze naprawdę sporo. Jedno jest pewne; na krociowe zyski spekulantów musi pracować wielu "jeleni" .

Sofronoff 2017-09-23

Intercyza pomiędzy konkubentami jest bezprzedmiotowa (ma zastosowanie pomiędzy małżonkami w rozumieniu prawa). 
 
Przepisanie majątku (ruchomego, nieruchomego - nie ma znaczenia) na konkubenta jest bezcelowe, jeśli są przesłanki do złożenia skargi pauliańskiej (kwestia tylko "zacięcia" procesowego pełnomocnika wierzyciela). 
 
Spokojny jestem o dżemy, to żywność dłużnika, ale znam sprawę, w której komornik zajął... psa (rasowego).

Sofronoff 2017-09-25

I jeszcze jedno, bo dosłuchałem do końca II część. Obawiam się, że pan Marcin Kosiński ZUPEŁNIE nie rozumie przesłanek do zastosowania sankcyjnej stawki podatku (75%), niepotrzebnie straszy a potem dziwimy się młodzi ludzie boją prowadzić w PL jakąkolwiek aktywność gospodarczą. 
 
Jak sama nazwa wskazuje, podatek ów dotyczy tylko przychodów ze źródeł nieujawnionych oraz nieznajdujących pokrycia w ujawnionych źródłach. Jeśli organ podatkowy jest w stanie ustalić FAKTYCZNY poziom przychodów (bo podatnik "współpracuje"), US zastosuje przewidzianą "regularną" stawkę podatkową (np. skalę) + ew. odsetki. Może (choć nie musi) sięgnąć też do KKS i dodatkowo wymierzyć odpowiednią do przewinienia grzywnę/mandat. I to wszystko. Jeśli jednak (np.) kontrolowany podatnik kupuje samochód za 100 tys. zł, organ podatkowy widzi, że auto zostało zarejestrowane na licealistę, który w życiu nie zarobił złotówki (PIT) a w postępowaniu nie ustalono / NIE UJAWNIONO, skąd kontrolowany miał pieniądze na zakup (również w sytuacji, w której do przekazania darowizny zarzeka się najbliższa rodzina, ale z ich PITów wynika, że na taką darowiznę nie było szansy), zastosowana jest stawka sankcyjna. Itd. itd, itd. 
 
Głowa do góry - przepis o stawce 75% jest adresowany do dużych praczy i dużych praczek a nie stonki ! ;-)

Dodaj komentarz...

Marcin Hugo Kosiński i Marek Zemsta


Libertarianin. Przedsiębiorca. Dziennikarz.

Właściciel radia KonteStacja. Od ponad 12 lat, propagator wolności słowa, nieszablonowego podejścia do własnego życia i kreatywnej edukacji.

Założyciel newslettera Ideoskop.pl mówiącego o niebabalnych pomysłach na biznes, które ktoś gdzieś wdrożył w życie oraz platformy edukacyjnej Edukatorium.pl dla osób przedsiębiorczych.

A do tego jeszcze bloger w Kosinski.IT

Prowadzi audycję na żywo Wydanie Główne od której się wszystko zaczęło. Jest wciąż główną pozycją rozgłośni. Niebanalne tematy i ciekawi goście. W poniedziałki o 21.00


Medale:

Prowokator miesiąca
złoty!
Inne audycje tego autora:Kolory Kwarantanny Narodowej (3) - 2 tygodnie temu


Czy można protestować w kościele? (4) - 4 tygodnie temu

Unikaj szpitali (7) - 5 tygodni temu

Pościg za ludzmi bez maski (1) - 6 tygodni temu

Więcej audycji...
25 lat i 48 mln kary do zaplaty (2) - 7 tygodni temu

Nauczyciele uciekają (6) - 8 tygodni temuNiskie podatki już były (15) - 3 miesiące temu

Czy trzeba nosić maseczki? (13) - 3 miesiące temu

Male i duze państwa autorytarne (4) - 4 miesiące temu


Strzelać czy resocjalizować? (2) - 4 miesiące temu

Mieszkania za 50% ceny (1) - 4 miesiące temu


Nie bedzie nowych podatków! (2) - 5 miesiące temu

Bitwa o wozy rozstrzygnięta! (4) - 5 miesięcy temu

Młodzi Gniewni o wyborach - 5 miesięcy temu

Czy LGBT to ludzie? (5) - 5 miesięcy temu

Dotacji w lipcu nie będzie (1) - 6 miesięcy temu

Czy policjanci się wstydzą (1) - 6 miesięcy temu

Nowy (nie)podatek od smartfonów (3) - 6 miesięcy temu

Gazem w przedsiębiorców - 6 miesięcy temu

Węgiel jest święty (1) - 7 miesięcy temu

W co mają inwestować normiki? (12) - 7 miesięcy temu

W szpitalach nie ma kolejek (4) - 7 miesięcy temu

Zagrajmy w grę (2) - 7 miesięcy temu

Turkmenistan pokonał wirusa! - 8 miesięcy temu


Jestem na kwarantannie! (1) - 8 miesięcy temu

Dlaczego nie warto #zostawaćwdomu? (5) - 9 miesięcy temu

Jak zarobić na koronawirusie? (2) - 9 miesięcy temu

Kupujcie makaron - coronavirus u bram (2) - 9 miesięcy temu


W Niemczech bieda! - 9 miesięcy temu

Nauczyciele zarabiają za mało! (2) - 10 miesięcy temu

Bądź patriotą, nie umieraj na rozkaz (6) - 10 miesięcy temu

Byle by przeżyć (2) - 10 miesięcy temu


Bezpłatna komunikacja może być droga (4) - 11 miesięcy temu


Rząd Cię szybko uzdrowi (1) - 11 miesięcy temu

Idzie drożyzna (2) - 11 miesięcy temu

Polacy nie zasługują na prywatność? (1) - 11 miesięcy temu

Muzeum z najwyższej półki (1) - 11 miesięcy temu


Kiedy ojczyzna wzywa! (2) - ponad rok temu


Hugo zostaje kurem domowym (3) - ponad rok temu

Kto nas będzie leczył? (4) - ponad rok temu


Polską rządzą emeryci i rolnicy (6) - ponad rok temu


Siłownia w domu i w zagrodzie (6) - ponad rok temu

Francja wprowadza ACTA2 (3) - ponad rok temu
Czy to koniec wolnego Hong Kongu? (1) - ponad rok temu

10 groszy za indyka (1) - ponad rok temu

YT wciąż jest najlepszy? (3) - ponad rok temu

wRealu24 niesłusznie skasowane! (3) - ponad rok temu

Oddaje500plus chellange! (13) - ponad rok temu


Kontestacja ma juz 10 lat! (2) - ponad rok temu

Bodnar broni zbrodniarza? (2) - ponad rok temu

Uwaga urzędniczy bełkot (3) - ponad rok temu

Lobby alkoholowe znowu wygrało (4) - ponad rok temu

Czy wolnościowiec może brać 500+? (12) - ponad rok temu

Film Sekielskiego bije rekordy (18) - ponad rok temu

Korki drogowe nie są takie złe (3) - ponad rok temu

Seks w krzakach czy w samochodzie? (2) - ponad rok temu

Czy będą matury? (1) - ponad rok temu


Wydanie specjalne w pociagu PKP (2) - ponad rok temu

Homoseksualiści do wiezienia (3) - ponad rok temu

Flaszka prawem, nie towarem (1) - ponad rok temu

Niech już nas w końcu skażą (12) - ponad rok temu

ROI z obywatela (9) - ponad rok temuCzy Taśmy Kaczyńskiego to lipa? (4) - ponad rok temu

Bezrobotni zostana abstynentami (4) - ponad rok temu

Czy Adamowicz musiał zginąć? (9) - ponad rok temu

Emigranci psują nasze dzieci! (7) - ponad rok temu

Kiedy można zabić intruza? - ponad rok temu

Magiczne szable i tarcze (1) - ponad rok temu


Kto zaorał Hugo? - 2 lata temu

Kto ukradł nam Marsz? (1) - 2 lata temu


Twój głos nic nie znaczy (6) - 2 lata temu
Matka Boska Dotacyjna (9) - 2 lata temu

Ile kosztuje dzwon? (4) - 2 lata temu

Rozwody przez internet - 2 lata temu


Jedzenie można wyrzucać (6) - 2 lata temu


RODO nie jest potrzebne! (2) - 2 lata temu


Wytrychy na cenzurowanym (4) - 2 lata temu

Autostopem na Kitaj (2) - 2 lata temu


Zdrajcy sprawy (4) - 2 lata temu
Taxi zamiast PKS (4) - 3 lata temu

Jedna miska na 10 kobiet (6) - 3 lata temu


Nie daj sie golić za muzykę (3) - 3 lata temu


Każdy w końcu umrze (2) - 3 lata temuZnajdź swojego alfonsa (11) - 3 lata temu

Zabić czy usunąć? (7) - 3 lata temu

Jak zostać Dworcem? (1) - 3 lata temuJak pędzić bimber (10) - 3 lata temu

Czy bańka już pękła? (8) - 3 lata temu

Małżeństwo się nie opłaca (20) - 3 lata temu

Nowy, legalny hazard (2) - 3 lata temu

Złodzieje ciepła atakują (18) - 3 lata temu

ZUS nie chce 5 mld (2) - 3 lata temu

Black Friday po polsku (4) - 3 lata temu

Nowy próg podatkowy (11) - 3 lata temu

Wszyscy jestesmy zlodziejami (5) - 3 lata temu


Koniec polskich spółek w UK? (1) - 3 lata temu

Za tanie linie lotnicze (8) - 3 lata temu

Jak omijać kontrolę państwa (9) - 3 lata temu

Kto blokuje zakup kryptowalut? (5) - 3 lata temu

Ile zapłacisz za nowe seriale (5) - 3 lata temu


O jedna wyplatę mniej (3) - 3 lata temu


Wolnościowcy upadają (13) - 3 lata temu
A klientów mamy w nosie (1) - 4 lata temu

Za co lubię Unię Europejską (18) - 4 lata temu

Czy wziąłbyś order? (22) - 4 lata temuTwoje hasła są za słabe! (6) - 4 lata temu

Niemcy cenzurują internet (4) - 4 lata temu

Do apteki dopłyniesz wpław (7) - 4 lata temu


Wywiad z terrorystą (34) - 4 lata temu


Kto spekuluje masłem? (3) - 4 lata temu

Czy Asbiro to sekta? (12) - 4 lata temu

Czy chciałbyś tyle zarabiać? (15) - 4 lata temu
Lewak zmusza do picia wódki (9) - 4 lata temuChcę sprzedać nerkę męża! (45) - 4 lata temu


No to nacjonalizujemy hazard (4) - 4 lata temu

Warto być biednym (8) - 4 lata temu

Czy Kościół kradnie? (5) - 4 lata temu
Na chuja nam dzietność? (13) - 4 lata temu

Polska skazała terrorystę (6) - 4 lata temu
Do czego prowadzi socjalizm? (5) - 5 lata temuBandyta, ale polski bandyta (13) - 5 lata temu

Urzędnik przy każdym dziecku (7) - 5 lata temu

Jak unikać długów? (1) - 5 lat temuBluzgi, bluzgi, bluzgi... (20) - 5 lat temu

Znamy wyniki wyborów (21) - 5 lat temu


Majonezowi mówimy NIE (16) - 5 lat temu

Koniec z handlem dziećmi (10) - 5 lat temu

Ujawniamy prawdziwego trolla (3) - 5 lat temu


"Te wybory to przełom" (24) - 6 lat temuPo co mieszkać w Polsce? (11) - 6 lat temu

Hugo w Business Misji (6) - 6 lat temu
Jak nie płacić mandatów? (4) - 6 lat temuObalamy mity nt. energetyki (43) - 6 lat temuCzy alimenty powinny istnieć? (29) - 6 lat temu
Możesz jeździć na gapę (10) - 6 lat temuKorwinowsko i emigracyjnie (14) - 6 lat temu


Dlaczego tutaj jest tak drogo? (13) - 7 lat temu

Górnicy mordują ludzi (19) - 7 lat temu

Wolni ludzie się nie żenią (12) - 7 lat temuPrzepracowała 17 lat w ZUS-ie (23) - 7 lat temu


Czy Owsiak kradnie? (26) - 7 lat temu

Czy Żydzi są terrorystami? (18) - 7 lat temu


Jak zabrać 15 milionów? (42) - 7 lat temu


Jak wygrać 24 MacBooki (17) - 7 lat temu
Ile dałbyś za dziecko? (25) - 7 lat temu


Jak kraść? (49) - 7 lat temu


Opodatkujmy rowerzystów (32) - 7 lat temu

Ja zawsze chcę pić... (18) - 7 lat temu

Jak zabić krowę? (46) - 8 lat temuJak wycenić dziecko? (9) - 8 lat temu

MLM to ściema (67) - 8 lat temu

Dupy z Wykopu (40) - 8 lat temuCzy Polacy to kapusie? (44) - 8 lat temu


Kontestatorskie życzenia (6) - 8 lat temu
Czy na taką partię czekamy? (30) - 8 lat temuCzy rolnicy nas okradają? (43) - 8 lat temu

Jak manipulują media? (12) - 9 lat temu


Nietypowe lekarstwo na kaca (5) - 9 lat temu

Korporacje są wyzyskiwane! (23) - 9 lat temu


Wódka czy panienki? (19) - 9 lat temu


Jak nie płacić mandatów? (12) - 9 lat temu


Martin: Jak rzuciłem etat? (27) - 9 lat temu

Gdzie są nasze pieniądze? (13) - 9 lat temu

Squatter przejmuje audycję! (44) - 9 lat temu


Jak się wykańcza firmy (6) - 9 lat temu


Panie, jak protestować? (31) - 9 lat temu

ACTA samo zło (87) - 9 lat temu
ZUS jako partner biznesowy (13) - 9 lat temu

Naloty na graczy (17) - 9 lat temu


Wieczór powyborczy (61) - 9 lat temu

Wręcz przeciwny tygodnik (46) - 9 lat temu
Ile powinien zarabiać poseł? (14) - 9 lat temu


Cała prawda o szczepieniach (22) - 9 lat temu

Nie bądź Jeleniem! (12) - 9 lat temu


Przemyt to grzech! (39) - 10 lat temu

Sześciolatki do szkoły? (68) - 10 lat temuNowe podatki Unii Europejskiej (23) - 10 lat temu

Krągły fetyszyzm (38) - 10 lat temu


Frondo, nie idź tą drogą! (31) - 10 lat temuDemaskujemy manipulacje TVN (31) - 10 lat temuBereta LIVE 2/2 (68) - 10 lat temu

Bereta LIVE 1/2 (33) - 10 lat temuCzy lasy powinny być prywatne? (40) - 10 lat temu

Świat wg PARP godzina druga (7) - 10 lat temu


Dziękujemy ci Platformo (27) - 10 lat temu

Czy Windows jest zbyt drogi? (56) - 10 lat temuTa złodziejska prywatyzacja (36) - 10 lat temuTelewizja śniadaniowa (20) - 10 lat temu


Prawa posiadaczy broni (4) - 10 lat temu


Oszustwa na fotoradarach (6) - 10 lat temu


Jak robią nas w balona (33) - 10 lat temu
Czy media kłamią? (38) - 10 lat temu


Rób, do cholery, dzieci! (11) - 11 lat temu

Prawo do bycia skontrolowanym (1) - 11 lat temu
Dlaczego zarabiasz tak mało? (66) - 11 lat temu

KonteStacja pisze książkę (65) - 11 lat temu


ZUS emigruje do USA (15) - 11 lat temuTylko tutaj nie ma cenzury (32) - 11 lat temu


Jak ukraść dziecko? (9) - 11 lat temu

cHWDP reaktywacja! (12) - 11 lat temu

Martin o PKP w TVN (4) - 11 lat temuKrzyże w szkołach??? (23) - 11 lat temu

Wymyślamy partię idealną (5) - 11 lat temu


O buncie informatyków (8) - 11 lat temuUE powstała! (2) - 11 lat temu

Pilot pierwszego sezonu (5) - 11 lat temu

A dzisiaj polecamy:
 align="center">
Program sponsorują:

Wiercenie studni głębinowych Gorlice, Nowy... - - 20.00
Przemyslaw Teterycz - - 20.00
Blog technologiczny Wirtualny wojownik - - 20.00
wypełnianie płatnych ankiet na eankiety.pl - - 20.00
Agencja pracy Gorzów - Praca jako opiekun... - - 20.00
wypożyczalnia samochodów victoria nowy sącz - - 20.00
Montaż Anten Warszawa - - 20.00

Możesz i ty zasponsorować >>>

Promuj radioWydrukujDaj komuś ulotkęChcesz prowadzić audycję?Kontakt