Facebook
Podpis:
Numer GG:
KonteStacja.com - radio ludzi wolnych Cyber Forces
Dziś
21:00
„Luźne Gatki” z ByteEaterem
Pon
21:00
Wydanie Główne
Słuchaj radia
Wydanie Główne
wczoraj
Czy coś nam grozi za wyjście do knajpy?
OtwieraMY biznesy vs sanepid. Mapa. Niespodziewane naloty. Czy można nagrywać interwencję? Mandaty płatne z góry. Przegrana i bany Trumpa. Perler wciąż bez hostingu. Koszty są niezbędne...
Spisek szlachetnych
wczoraj
5 rzeczy, które są źle nazywane w Kościele katolickim
Czym się różni dziewicze poczęcie od niepokalanego poczęcia? Dlaczego „grzech pierworodny” to niefortunne tłumaczenie „peccatum originale”? Czy Ofiara mszy świętej się powtarza na każdej...
Skorzystaj z naszych projektów:

▸ Wolny Rynek - w liczbach
▸ Emigrujesz - posłuchaj najpierw
▸ KontestKino - filmy na wieczór
▸ Poważny kryzys - napisz

Audycja: Wydanie Główne 2017-10-31

Nowa partia wolnościowa? Czy był rozłam w Wolności JKM?

Nadający: Marcin Hugo Kosiński i Marek Zemsta

Z Tomaszem Grabarczykiem o inicjatywie Jarosława Gowina, pomysłach na budżet samorządowy, wydatkach i podatkach Łodzi oraz polityce lokalnej parti Wolność.

KOMENTARZE

bekazlibertarian 2017-10-31

Co za lewak! Nie chce żeby miasto sprzedało park miejski w centrum w celu budowy centrum handlowego. w parku nie zaparkuję samochodu i nie zjem choddoga! CO ZA LEWACTWO

Mateusz 2017-10-31

Pan Grabarczyk mówiąc wprost po prostu kłamie, to co wydarzyło się na ostatniej radzie krajowej spowodowało masowe odejścia z partii, które tylko w niewielkim stopniu były podyktowane chęcią odejścia do Partii Gowina. Większość z tych osób zrezygnowała ze względu na straszny bałagan finansowy, poniżej szczegółowe wyjaśnienia dwóch byłych liderów Wolności: 
 
https://www.facebook.com 
 
https://www.facebook.com

Adolf 2017-11-01

1:46 - Jeżeli nauczyciel nie może znależć nowej pracy to tylko świadczy o jego wiedzy(towarze) na którą nie ma zapotrzebowania,lub jest marnej jakości.

mgr inż. BlackEmperor 2017-11-01

@2 
Bardzo żałuję, że nie udało mi się dotrzeć tych wpisów w trakcie audycji mimo usilnych prób. Na pewno próbował bym konfrontować z wypowiedziami gościa.

wierny słuchacz 2017-11-01

Jest tez wpis Korwina na temat Anackiego, Piasty e tutti quanti - szczegółowszy niż wyjaśnienia gościa audycji. 
Tak jak tego rodzaju rozmowy o partii wydają mi się nudne, tak głos Remola wydaje mi się jeszcze bardziej miałki i banalny.

wierny słuchacz 2017-11-01

Korwin "O zagnieżdżonej w WOLNOŚCI agenturze" : goo.gl/gF39vs  
Wystąpienie Mentzena ze Zjazdu Austriackiego na temat: "Praktyczne konsekwencje niepraktycznych regulacji": https://www.youtube.com

Piter 2017-11-02

Ci wszyscy co krytykują Korwina chyba nie mają pojęcia w jakich realiach żyją. A realia są takie że idee wolnorynkowe/wolnościowe są skrajnie nieatrakcyjne pod względem powiedzmy marketingowym. Jeżeli mówicie ludziom że nie będą mogli liczyć na darmochę a za wszystko muszą sam zapłacić no to sorry ale wtedy poparcie góra 1% gwarantowane … 
 
Trzy miliony Polaków wyjechało z tego kraju bo na zachodzie lepsze płace i WIĘKSZY socjal jest. Ta “elita” ma w dópie wolny rynek a idzie tam gdzie jest lepiej ; przecież nie ma więcej wolnego rynku na zachodzie a prawa socjalne są większe niż u nas. Retoryka “mniej państwa a będzie lepiej” na pewno do nich nie trafia. A tym bardziej nie trafia do tych którzy żyją tutaj w kraju. 
 
Fenomen Korwina który bądź co bądź dał mu te prawie 5% poparcia wynika z prostej linii z tego iż stosuje on “terapie szokową” . Sprowadza pewne sprawy do absurdu i ludzie zaczynają kumać że coś jest nie halo. Mowa trawa mądrych głów nie ma tutaj racji bytu. Możecie pokazywać mądre wykresy, liczyć cyferki i stawiać z gruntu dobre rozwiązania. Ale nie przekonacie tym nikogo oprócz tych którzy już są przekonani. Bo ludzie wiedzą swoje. Chcą darmowych usług, większego socjalu i żeby państwo podcierało im tyłki . A wolny rynek owszem ale taki swój “osobisty” - każdy se coś skubnie na boku . 
 
Korwin dobrze wie że choćby nie wiem co to partie wolnościowe NIGDY nie osiągną progu poparcia który pozwalałby im na rządy - czyli realny wpływ na rzeczywistość. Stąd zresztą sympatie do  
rządów dyktatorskich patrz Chile, Chiny. Ktoś wziął za pysk publike i zrobił wolny (częściowo) rynek… W demokracji nie jest to możliwe bo prawie wszyscy chcą dostawać za free. A jak nie obiecasz 
to nie wygrasz, proste jak drut. 
 
Zrozumcie wreszcie iż Korwin robi dobrą robotę ale to jest praca …Syzyfa. Dokładnie tak. 
Ilu ludzi przewineło się przez jego partie a dzisiaj “wydorośleli” ; robią/robili za socjalistów w rządzie… Młody narybek to nowe nadzieje ale wielu z nich skończy jako zawodowi etatyści bo “z czegoś trzeba żyć”. Czyli reasumując z Korwinem mamy 5% a bez Korwina mielibyśmy 1%. Obie opcje nic nie dają a trzeciej nie ma.

redon 2017-11-02

Że też znajdują się jeszcze osoby myślące, że można z Korwinem zrobić coś sensownego i poważnego... Ludzka naiwność nie zna granic a spryciarze wykorzystują ją na maxa.

Adam 2017-11-03

@8 Zobaczysz, co będzie, kiedy Korwin zejdzie. Będzie płacz pod niebiosa, ale z tej sekty religii nie będzie. ;-) 
 
@7 "Fenomen Korwina" to oksymoron. Zero skuteczności, chamski koloryt wypowiedzi - ale wystarczy w sam raz na obwoźne, jarmarczne występy, co zresztą uskutecznia. A miał facet przez ostatnie kilkadziesiąt lat ogromną szansę na dokonanie wielkich rzeczy, ale trudno było słuchać mądrzejszych, gdy samemu uważa się za alfę i omegę.

krul znów nagi 2017-11-03

Korwin znów trochę wyruchał wszystkich? Już UPR wyzywał od agentury. Nowa Prawica, Wolność, KNP, ma talent. Gdyby tak te Wojaki się zebrały ze wszystkich tych partii - ale kto ich zbierze, jak sami nie mogą. Jedynie Mehran Korwin. 
 
Korwin to taki Farage. W chwili gdyby przypadkowo zdobyli większe poparcie podał by się do dymisji. Więc po co je zdobywać... Z czegoś trzeba żyć. A przede wszystkim żyć. 
 
W UK z całą pewnością jest więcej wolnego rynku. Z całą pewnością "mniej państwa" (jeśli idzie o biznesy) jest w Szwecji nawet, czy Norwegii (księgowość). Generalnie nie ma problemu horrendalnego ZUSu, więc podatki dla mikrobiznesów są z całą pewnością niższe. 
 
@7 wpis godny Jehowca. Zarzuty w stronę Korwina były zawsze te same - sabotaż ludzi najbardziej aktywnych, gówniane szefostwo partii (ludzi wokół Korwina), wałki finansowe. I ci ludzie często dali sobie spokój z polityką (Wojak, teraz Piasta). Albo działają i mają realny wpływ na prawo w Polsce, ale bez Korwy (Wilk, ostatnio Jozwiak forsował ustawę o broni i amunicji - tez go mikke wyzywał, że agentura, ze rozbija UPR, oczywiście wyzywał już na odchodne). Korwin zawsze gra tak samo - ludzi których "zniesmaczył" wyzywa, wymyśla, pomawia, wedle potrzeb, byle zachować resztę zwolenników. Jak typowy sekto-lider. Mógłby go w końcu ktoś pozwać.

i jeszcze coś 2017-11-03

natemat.pl 
 
korwin 
 
No ludzie, służby jakiego państwa są za zwiększeniem (respektowaniem) praw zwykłych ludzi, a co tu dopiero o broni mówić. Ale swoje mikke na hahmęci, a prawda wyjdzie (dla outsiderów) po 10 latach. 
WiP (Wolność i Praworządność), KORWiN, Nowa Prawica. Zaiste, te wszystkie partie to wina realiów. Prezes zawsze święty.

Ola 2017-11-03

krul znów nagi: Jeśli 1000 PLN jest dla ciebie horrendalne, to nie rób sobie krzywdy jako przedsiębiorca kamikaze i idź na etat. Bo co zrobisz jak horrendalnie narobisz kosztów i nie będzie zysku?

Bezimienny 2017-11-03

Ola - a tobie o co chodzi, czepiasz się szczegółów. Jak napisałem, od czegoś trzeba zacząć, na czymś trzeba się zacząć uczyć. No i pisałem o mikrobiznesach. Dla 18 latka, albo 20 to jest dużo, dla mnie to też jest sporo i co z tego? Gorszy jestem? Nie godzien otwarcia firmy? 
 
Wyjątkowo złośliwy komentarz. Programiści na działalności po uzgodnieniu z pracodawcą to nie jest mikrobiznes, a etat. Poza miastami wojewódzkimi praktycznie nie ma pracy dla programistów - w skali kraju jest was na tyle mało, że nie jesteście reprezentatywni w żadnym wymiarze.

Piter 2017-11-03

Adam & Krul znów Nagi . Ja jestem za systemem “amerykańskim” . Czyli zrób sam pokaż wszystkim że można lepiej i skuteczniej działać niż sam Korwin ! Bo krytykantów jest sporo ale nie widzę żeby ktoś założył partię wolnościową i miał duże branie wśród gawiedzi (  
 
Może już nie pamiętacie ale w 2014 roku KNP dostało 7% w wyborach do EU parlamentu. Pod koniec roku sondaże dawały tej partii nawet 12 % - trzecia siła w kraju ! Początek 2015 roku nastroje wśród ludzi były takie że czuło się zbliżający wybuch gniewu. Co robią decydenci KNP ? Robią typowy rokosz i zdejmują Korwina z funkcji Prezesa z oficjalnego powodu; miał dwoje nieślubnych małych dzieci ) Qórna tuż przed wyborami prezydenckimi i osiem miesięcy przed wyborami do parlamentu …No jak to nazwać : głupota , działanie służb ….Miałeś chamie złoty róg ostał ci się jeno sznur. 
Jedno jest pewne nie wykorzystanie szansy jaką daje los jest stokroć gorsze od tego że tej szansy nie byłoby w ogóle. To wynika ze statystyki ; na drugą szanse trzeba będzie długo czekać. Żmudne budowanie struktur partii, edukacja pro wolnościowa, gadanie mądrych głów - to jest wszystko pikuś. Ważny jest ten jeden moment i czas kiedy ludzie mają dość i chcą coś zmienić. Środowisko wolnościowe dało dópy w 2015 roku i tyle. Zachłysneło się możliwościami że jest Kukiz, Marian Kowalski , Braun i wielu innych “nawiedzonych”. Wśród opcji wolnościowych na wybory można było przebierać jak w ulęgałkach. KNP dało dópy bo zwrócili się przeciwko swojemu mentorowi któremu wszystko zawdzięczali. 
I każdy chciał coś ugrać; być prezesem, panem na włościach mikroskopijnej ale swojej partyjki ! Gdzie oni teraz wszyscy są ? Ano na kanapie czyli tam gdzie zmieści się lider i paru wiceliderów )Typowe polskie piekiełko w wykonaniu wolnościowców (  
 
Z ostatnich newsów Jacek Wilk poseł wraca do partii Wolność . Rychło w czas ale może to jakaś wskazówka dla innych ? Może wreszcie zrozumiemy iż Król jest jeden i albo uznamy ten fakt albo będziemy się bawić w swoje gierki. Może lepiej być czwartym wiceprezesem w partii która ma realne szanse niż prezesem na kanapie ? Jeśli nie to dajmy se spokój z polityką - to gra zespołowa a nie indywidualny maraton.

Bezimienny 2017-11-03

Może go zdjęli, a może sam się dał zdjąć. Może tak mu było wygodnie. 
 
Czemu do europarlamentu wysłał jakiegoś pierdołę marusika zamiast np. Berkowicza, który pewnie nie jedno by posłał na youtuby i umocnił PRowo partię? Podobno korwin największe poparcie ma wśród młodych? I co, nagle zapomniał o jaki elektorat walczy, ma największe szanse? Wielki teoretyk podejmowania decyzji. 
 
Głos na korwe jest od dawna stracony. Sam powiedział, że bał by się uzyskać dobry wynik, w sensie że służby zaszkodziłyby mu, lub rodzinie. I to widać. Lepiej głosować na konkretnych ludzi. A Mikke jako premier, albo prezydent? Totalna porażka. Może 20 lat temu. A przecież on na innych stanowiskach się nie widzi, gdyby zdobył większość, co mu nie grozi (i co jest chyba jedynym argumentem by na jego partię głosować). Kto wie też jakie ustawy by usadził, za czym by głosował. Był za CETA, za GMO też jest, więc mnie nie reprezentuje. 
 
A poza tym nie o tym mowa czy na niego głosować czy nie, co ty Piter, za PRowca personalnego robisz? Sekta, normalnie sekta. Dziad zwyczajnie śmierdzi i nikt normalny nie chce z nim współpracować (prócz faktycznych kanapowców, których można kroić na hajs w kolejnych partiach), to ci wyskoczą, że dla dobra ojczyzny, że to jedyny wybór. Nie, to nie jest jedyny wybór. Gdyby każdy zagłosował na tego kogo chce, a nie większe, mniejsze zło, albo "wszyscy na korwina" to by wystarczyło. Kukiz trochę namieszał i mamy inną sytuację. SLD wyleciało, palikot, mamy kilku wolnościowych posłów, bez korwina. Czyli dało się. No popatrz pan, bez krula się dało kogoś wprowadzić.

Sofronoff 2017-11-04

Tu masz "prezesie" ściągę, jak ty masz kłopot nawet z.pozyskaniem informacji publicznej, co jest formalnością: 
https://forumprawne.org/postepowanie-administracyjne/300550-dostep-do-informacji-publicznej.html

verde 2017-11-05

Pytanie techniczne: 
Dlaczego Gosc ma jako jedyny obraz na poziomie? Kamera vis-a-vis, dobre kolory, profesjonalizm na ile skype pozwala. 
A panowie prowadzacy jakas kamera gdzies z rogu biurka, szaroburo i balagan. Wrazenie kompletnej amatorki. 
Wizerunkowo strzal ze wlasne kolano.

Dodaj komentarz...

Marcin Hugo Kosiński i Marek Zemsta


Libertarianin. Przedsiębiorca. Dziennikarz.

Właściciel radia KonteStacja. Od ponad 12 lat, propagator wolności słowa, nieszablonowego podejścia do własnego życia i kreatywnej edukacji.

Założyciel newslettera Ideoskop.pl mówiącego o niebabalnych pomysłach na biznes, które ktoś gdzieś wdrożył w życie oraz platformy edukacyjnej Edukatorium.pl dla osób przedsiębiorczych.

A do tego jeszcze bloger w Kosinski.IT

Prowadzi audycję na żywo Wydanie Główne od której się wszystko zaczęło. Jest wciąż główną pozycją rozgłośni. Niebanalne tematy i ciekawi goście. W poniedziałki o 21.00


Medale:

Prowokator miesiąca
złoty!
Inne audycje tego autora:
Premier znowu bredzi (2) - 3 tygodnie temu


Czy pomaganie ma sens? - 5 tygodni temu

Czy to już komunizm? (2) - 6 tygodni temu

Więcej audycji...
Czy Wiedźmin jest polski? (1) - 7 tygodni temu

90% Kontestacji będzie zaorane (2) - 8 tygodni temu

Państwo przepłaca za celebrytów? (1) - 2 miesiące temu

Kolory Kwarantanny Narodowej (3) - 2 miesiące temu


Czy można protestować w kościele? (4) - 3 miesiące temu

Unikaj szpitali (7) - 3 miesiące temu

Pościg za ludzmi bez maski (1) - 3 miesiące temu

25 lat i 48 mln kary do zaplaty (2) - 3 miesiące temu

Nauczyciele uciekają (6) - 4 miesiące temuNiskie podatki już były (15) - 5 miesiące temu

Czy trzeba nosić maseczki? (13) - 5 miesiące temu

Male i duze państwa autorytarne (4) - 5 miesięcy temu


Strzelać czy resocjalizować? (2) - 6 miesięcy temu

Mieszkania za 50% ceny (1) - 6 miesięcy temu


Nie bedzie nowych podatków! (2) - 7 miesięcy temu

Bitwa o wozy rozstrzygnięta! (4) - 7 miesięcy temu

Młodzi Gniewni o wyborach - 7 miesięcy temu

Czy LGBT to ludzie? (5) - 7 miesięcy temu

Dotacji w lipcu nie będzie (1) - 8 miesięcy temu

Czy policjanci się wstydzą (1) - 8 miesięcy temu

Nowy (nie)podatek od smartfonów (3) - 8 miesięcy temu

Gazem w przedsiębiorców - 8 miesięcy temu

Węgiel jest święty (1) - 8 miesięcy temu

W co mają inwestować normiki? (12) - 9 miesięcy temu

W szpitalach nie ma kolejek (4) - 9 miesięcy temu

Zagrajmy w grę (2) - 9 miesięcy temu

Turkmenistan pokonał wirusa! - 10 miesięcy temu

Pomagał bez zgody stosownych organów! (6) - 10 miesięcy temu

Jestem na kwarantannie! (1) - 10 miesięcy temu

Dlaczego nie warto #zostawaćwdomu? (5) - 10 miesięcy temu

Jak zarobić na koronawirusie? (2) - 10 miesięcy temu

Kupujcie makaron - coronavirus u bram (2) - 11 miesięcy temu


W Niemczech bieda! - 11 miesięcy temu

Nauczyciele zarabiają za mało! (2) - 11 miesięcy temu

Bądź patriotą, nie umieraj na rozkaz (6) - 11 miesięcy temu

Byle by przeżyć (2) - 11 miesięcy temu
Rząd Cię szybko uzdrowi (1) - ponad rok temu

Idzie drożyzna (2) - ponad rok temu


Muzeum z najwyższej półki (1) - ponad rok temu


Kiedy ojczyzna wzywa! (2) - ponad rok temu


Hugo zostaje kurem domowym (3) - ponad rok temu

Kto nas będzie leczył? (4) - ponad rok temu


Polską rządzą emeryci i rolnicy (6) - ponad rok temu


Siłownia w domu i w zagrodzie (6) - ponad rok temu

Francja wprowadza ACTA2 (3) - ponad rok temu
Czy to koniec wolnego Hong Kongu? (1) - ponad rok temu

10 groszy za indyka (1) - ponad rok temu

YT wciąż jest najlepszy? (3) - ponad rok temu

wRealu24 niesłusznie skasowane! (3) - ponad rok temu

Oddaje500plus chellange! (13) - ponad rok temu


Kontestacja ma juz 10 lat! (2) - ponad rok temu

Bodnar broni zbrodniarza? (2) - ponad rok temu

Uwaga urzędniczy bełkot (3) - ponad rok temu

Lobby alkoholowe znowu wygrało (4) - ponad rok temu

Czy wolnościowiec może brać 500+? (12) - ponad rok temu

Film Sekielskiego bije rekordy (18) - ponad rok temu

Korki drogowe nie są takie złe (3) - ponad rok temu

Seks w krzakach czy w samochodzie? (2) - ponad rok temu

Czy będą matury? (1) - ponad rok temu


Wydanie specjalne w pociagu PKP (2) - ponad rok temu

Homoseksualiści do wiezienia (3) - ponad rok temu

Flaszka prawem, nie towarem (1) - ponad rok temu

Niech już nas w końcu skażą (12) - ponad rok temu

ROI z obywatela (9) - ponad rok temuCzy Taśmy Kaczyńskiego to lipa? (4) - ponad rok temu

Bezrobotni zostana abstynentami (4) - ponad rok temu


Emigranci psują nasze dzieci! (7) - 2 lata temu


Magiczne szable i tarcze (1) - 2 lata temu


Kto zaorał Hugo? - 2 lata temu

Kto ukradł nam Marsz? (1) - 2 lata temu


Twój głos nic nie znaczy (6) - 2 lata temu
Matka Boska Dotacyjna (9) - 2 lata temu

Ile kosztuje dzwon? (4) - 2 lata temu

Rozwody przez internet - 2 lata temu


Jedzenie można wyrzucać (6) - 2 lata temu


RODO nie jest potrzebne! (2) - 3 lata temu


Wytrychy na cenzurowanym (4) - 3 lata temu

Autostopem na Kitaj (2) - 3 lata temu


Zdrajcy sprawy (4) - 3 lata temu
Taxi zamiast PKS (4) - 3 lata temu

Jedna miska na 10 kobiet (6) - 3 lata temu


Nie daj sie golić za muzykę (3) - 3 lata temu


Każdy w końcu umrze (2) - 3 lata temuZnajdź swojego alfonsa (11) - 3 lata temu

Zabić czy usunąć? (7) - 3 lata temu

Jak zostać Dworcem? (1) - 3 lata temuJak pędzić bimber (10) - 3 lata temu

Czy bańka już pękła? (8) - 3 lata temu

Małżeństwo się nie opłaca (20) - 3 lata temu

Nowy, legalny hazard (2) - 3 lata temu

Złodzieje ciepła atakują (18) - 3 lata temu

ZUS nie chce 5 mld (2) - 3 lata temu

Black Friday po polsku (4) - 3 lata temu

Nowy próg podatkowy (11) - 3 lata temu

Wszyscy jestesmy zlodziejami (5) - 3 lata temu


Koniec polskich spółek w UK? (1) - 3 lata temu

Za tanie linie lotnicze (8) - 3 lata temu

Jak omijać kontrolę państwa (9) - 3 lata temu

Kto blokuje zakup kryptowalut? (5) - 3 lata temu

Ile zapłacisz za nowe seriale (5) - 3 lata temu


O jedna wyplatę mniej (3) - 4 lata temu


Wolnościowcy upadają (13) - 4 lata temu
A klientów mamy w nosie (1) - 4 lata temu

Za co lubię Unię Europejską (18) - 4 lata temu

Czy wziąłbyś order? (22) - 4 lata temuTwoje hasła są za słabe! (6) - 4 lata temu

Niemcy cenzurują internet (4) - 4 lata temu

Do apteki dopłyniesz wpław (7) - 4 lata temu


Wywiad z terrorystą (34) - 4 lata temu


Kto spekuluje masłem? (3) - 4 lata temu

Czy Asbiro to sekta? (12) - 4 lata temu

Czy chciałbyś tyle zarabiać? (15) - 4 lata temu
Lewak zmusza do picia wódki (9) - 4 lata temuChcę sprzedać nerkę męża! (45) - 4 lata temu


No to nacjonalizujemy hazard (4) - 4 lata temu

Warto być biednym (8) - 4 lata temu

Czy Kościół kradnie? (5) - 4 lata temu
Na chuja nam dzietność? (13) - 4 lata temu

Polska skazała terrorystę (6) - 5 lata temu
Do czego prowadzi socjalizm? (5) - 5 lata temuBandyta, ale polski bandyta (13) - 5 lat temu


Jak unikać długów? (1) - 5 lat temuBluzgi, bluzgi, bluzgi... (20) - 5 lat temu

Znamy wyniki wyborów (21) - 5 lat temu


Majonezowi mówimy NIE (16) - 6 lat temu

Koniec z handlem dziećmi (10) - 6 lat temu

Ujawniamy prawdziwego trolla (3) - 6 lat temu


"Te wybory to przełom" (24) - 6 lat temuPo co mieszkać w Polsce? (11) - 6 lat temu

Hugo w Business Misji (6) - 6 lat temu
Jak nie płacić mandatów? (4) - 6 lat temuObalamy mity nt. energetyki (43) - 6 lat temuCzy alimenty powinny istnieć? (29) - 6 lat temu
Możesz jeździć na gapę (10) - 7 lat temuKorwinowsko i emigracyjnie (14) - 7 lat temu


Dlaczego tutaj jest tak drogo? (13) - 7 lat temu

Górnicy mordują ludzi (19) - 7 lat temu

Wolni ludzie się nie żenią (12) - 7 lat temuPrzepracowała 17 lat w ZUS-ie (23) - 7 lat temu


Czy Owsiak kradnie? (26) - 7 lat temu

Czy Żydzi są terrorystami? (18) - 7 lat temu


Jak zabrać 15 milionów? (42) - 7 lat temu


Jak wygrać 24 MacBooki (17) - 7 lat temu
Ile dałbyś za dziecko? (25) - 7 lat temu


Jak kraść? (49) - 7 lat temu


Opodatkujmy rowerzystów (32) - 8 lat temu

Ja zawsze chcę pić... (18) - 8 lat temu

Jak zabić krowę? (46) - 8 lat temuJak wycenić dziecko? (9) - 8 lat temu

MLM to ściema (67) - 8 lat temu

Dupy z Wykopu (40) - 8 lat temuCzy Polacy to kapusie? (44) - 8 lat temu


Kontestatorskie życzenia (6) - 8 lat temu
Czy na taką partię czekamy? (30) - 8 lat temuCzy rolnicy nas okradają? (43) - 9 lat temu

Jak manipulują media? (12) - 9 lat temu


Nietypowe lekarstwo na kaca (5) - 9 lat temu

Korporacje są wyzyskiwane! (23) - 9 lat temu


Wódka czy panienki? (19) - 9 lat temu


Jak nie płacić mandatów? (12) - 9 lat temu


Martin: Jak rzuciłem etat? (27) - 9 lat temu

Gdzie są nasze pieniądze? (13) - 9 lat temu

Squatter przejmuje audycję! (44) - 9 lat temu


Jak się wykańcza firmy (6) - 9 lat temu


Panie, jak protestować? (31) - 9 lat temu

ACTA samo zło (87) - 9 lat temu
ZUS jako partner biznesowy (13) - 9 lat temu

Naloty na graczy (17) - 9 lat temu


Wieczór powyborczy (61) - 9 lat temu

Wręcz przeciwny tygodnik (46) - 9 lat temu


AgenTomasz mówi całą prawdę (49) - 10 lat temu

Ile zarabia młody dziennikarz? (17) - 10 lat temu

Ile powinien zarabiać poseł? (14) - 10 lat temu


Cała prawda o szczepieniach (22) - 10 lat temu

Nie bądź Jeleniem! (12) - 10 lat temu


Przemyt to grzech! (39) - 10 lat temu

Sześciolatki do szkoły? (68) - 10 lat temuNowe podatki Unii Europejskiej (23) - 10 lat temu

Krągły fetyszyzm (38) - 10 lat temu


Frondo, nie idź tą drogą! (31) - 10 lat temuDemaskujemy manipulacje TVN (31) - 10 lat temuBereta LIVE 2/2 (68) - 10 lat temu

Bereta LIVE 1/2 (33) - 10 lat temuCzy lasy powinny być prywatne? (40) - 10 lat temu

Świat wg PARP godzina druga (7) - 10 lat temu


Dziękujemy ci Platformo (27) - 10 lat temu

Czy Windows jest zbyt drogi? (56) - 10 lat temuTa złodziejska prywatyzacja (36) - 10 lat temuTelewizja śniadaniowa (20) - 10 lat temu


Prawa posiadaczy broni (4) - 10 lat temu


Oszustwa na fotoradarach (6) - 10 lat temu


Jak robią nas w balona (33) - 10 lat temu
Czy media kłamią? (38) - 11 lat temu


Rób, do cholery, dzieci! (11) - 11 lat temu

Prawo do bycia skontrolowanym (1) - 11 lat temu
Dlaczego zarabiasz tak mało? (66) - 11 lat temu

KonteStacja pisze książkę (65) - 11 lat temu


ZUS emigruje do USA (15) - 11 lat temuTylko tutaj nie ma cenzury (32) - 11 lat temu


Jak ukraść dziecko? (9) - 11 lat temu

cHWDP reaktywacja! (12) - 11 lat temu

Martin o PKP w TVN (4) - 11 lat temuKrzyże w szkołach??? (23) - 11 lat temu

Wymyślamy partię idealną (5) - 11 lat temu


O buncie informatyków (8) - 11 lat temuUE powstała! (2) - 11 lat temu

Pilot pierwszego sezonu (5) - 12 lat temu

A dzisiaj polecamy:
 align="center">
Program sponsorują:

Nikitoys sklep z zabawkami dla dzieci - - 20.00
nowy sącz rozwody sprawy - - 20.00
Montaż Anten Warszawa - - 20.00
giełdy pracawsieci.net - - 20.00
Rozyc - - 20.00
biuro rachunkowe lider sc nowy sącz - - 20.00
rzeczoznawca majątkowy i wycena... - - 20.00

Możesz i ty zasponsorować >>>

Promuj radioWydrukujDaj komuś ulotkęChcesz prowadzić audycję?Kontakt