Facebook
Podpis:
Numer GG:
KonteStacja.com - radio ludzi wolnych Cyber Forces
Jutro
21:00
„Luźne Gatki” z ByteEaterem
Słuchaj radia
Wydanie Główne
dziś
Czy coś nam grozi za wyjście do knajpy?
OtwieraMY biznesy vs sanepid. Mapa. Niespodziewane naloty. Czy można nagrywać interwencję? Mandaty płatne z góry. Przegrana i bany Trumpa. Perler wciąż bez hostingu. Koszty są niezbędne...
Świat Kamila C. | Biznes | Wywiady
6 dni temu
Finanse osobiste - Jacek Gacoń |#574
Jacek Gacoń Expert od finansów osobistych. W 2014 roku stworzył blog o tematyce finansów osobistych: https://jakdorobic.pl/. Główna idea bloga to polepszanie budżetu osobistego poprzez...
Skorzystaj z naszych projektów:

▸ Wolny Rynek - w liczbach
▸ Emigrujesz - posłuchaj najpierw
▸ KontestKino - filmy na wieczór
▸ Poważny kryzys - napisz

Audycja: Wydanie Główne 2017-11-21

Nowy próg podatkowy

Nadający: Marcin Hugo Kosiński i Marek Zemsta

który obejmie 350 tys Polaków. Wzrost wydatków budżetowych. Zakaz palenia w filmach. Wenezuela niewypłacalna. Sąd rozpozna fake news w 24h. Cezura wraca.

KOMENTARZE

Moneetor 2017-11-21

Jak już wstawiacie koparkę Monero, to dajcie tez i panel kontrolny do niej. Bez tego coraz więcej ludzi zgłasza, Coin-hive jako złośliwe oprogramowanie.

krzysiek 2017-11-21

,

Krzysztof z Bielska-Białej vel ByteEater 2017-11-21

Teraz jest taka wersja, która się pyta użytkownika o pozwolenie, i ona nie powinna być przez nic automatycznie blokowana, a twórcy aktywnie o to dbają.

Piter 2017-11-21

Uwaga techniczna. Ten cały “kopalniany szajs” zabiera 100% zasobów procesora ! Wprawdzie procesor dwu rdzeniowy ale jak będziecie mieli stacje roboczą to mniemam że nie będzie lepiej. Procesor się grzeje i pracuje na 100% - nawet jak piszemy tylko to nasz sprzet robi full robotę ! 
 
Ludzie płacą za snobistyczne uczelnie typu Harward 50 tys $$$ za rok dostając w zamian taką samą wiedzę jak na “bezpłatnych” uczelniach np. w Polsce. Może się mylę ale chyba nie nauczają tam innej matematyki, ekonomii i czy Chemii ? Nie ma tam żadnej “wiedzy tajemnej” (wielu wciąż myśli że jest) a tamtejsi profesorowie powielają na wykładach ogólnodostępną wiedzę z różnych podręczników… 
 
Studenci płacą 5 tys. $$$ miesięcznie aby wysłuchać “gadającej głowy” i zrobić jakieś chaotyczne notatki ( Może na ćwiczeniach wymienią poglądy face to face przez pięć minut z asystentem i tyle. 
De facto wszystkiego muszą nauczyć się sami bo przecież nie ma tak że ktoś ich indywidualnie uczy. 
Owszem są jakieś wymagania przy egzaminach. 
 
W dzisiejszych czasach wiedza jest dostępna jak nigdy wcześniej za free na internecie. 
Wykłady można więc prowadzić zdalnie nagrywając je i wrzucając na neta. To nie te czasy kiedy fizyczne bycie na wykładzie było podstawą bo brakowało książek czy podręczników. Cały współczesny system edukacji jest mocno przestarzały i podtrzymywany sztucznie przez ludzi którzy zarabiają na tym krocie. Niestety. 
 
Dlaczego więc prywatne uczelnie cieszą się takim powodzeniem i są tak drogie ? 
 
Główny argument to “papier” . Niestety żyjemy w czasach gdzie “papier” z napisem Harward czy Oxford otwiera wiele drzwi . Kontakty, nawiązane znajomości itp,itd. Można być idiotą ale 
sam fakt że wydało się xxx$$$ na edukacje nobilituje. 
 
Druga przyczyna związana z pierwszą to nachalna propaganda że tylko studia mogą być furtką do lepszego życia a człowiek bez studiów jest niejako upośledzony. Duży popyt na studia nakręca większe ceny. 
 
Trzeci powód to fakt że uczelnie (przynajmniej te w USA) zmianiają się w kombinaty mające zapewnić studentom komfortowe i rozrywkowe życie. Czyli wypaśne akademiki, stołówki, siłownie, baseny itp , itd. Student ma się dobrze bawić - w końcu po to też idzie się na studia ) 
 
Reasumując . Płacąc krocie na nobilitowanych prywatnych uczelniach dostajemy mniej więcej taki sam zasób wiedzy jak studiujac na tych “bezpłatnych”. Pytanie czy będą nam więcej płacić za sam “papier” ? To też zależy od układów i znajomości. Wiele ludzi w USA rezygnuje ze studiów mając w perspektywie że jak ich koledzy po studiach zaczną spłacać 100 czy 200 tys kredytu to oni bedą już mieli spłacony dom …

Sławek 2017-11-22

https://m.facebook.com/story.php?story_fbid=10160190086585725&id=153080620724&refid=7&__tn__=C-R 
 
Dla wszystkich krytyków prezydenta Ameryki. Już na święta największe cięcia podatków w historii Stanów Zjednoczonych.

Damian33 2017-11-23

Dla wszystkich psychofanow prezydenta Ameryki: 
juz za pare miesiecy od wprowadzenia tych ciec podatkow (nie powiazanych w zupelnosci z redukcja chimery tj etatow zatrudnionych w budzetowce) dlug publiczny przyrosnie do kosmicznych rozmiarow i osiagnie takie poziomy ze fizycznie bedzie juz niesplacalny.  
 
Innymi slowy USA zbankrutuje i wystartuje ciag wydarzen gdzie kolejne panstwa i ich gospodarki (m.in zadluzajaca sie na potege Polska) beda padaly jedna za druga niczym kostki domina.  
 
Wielki kryzys XXI w, zbliza sie do nas wielkimi krokami. Zakonczy pare dekad glupoty w ktorych politycy uwierzyli w dyrdymaly Keynes-a i zaczeli drukowac pieniadze na potege zeby wykreowac sobie 5 min prospertity - tylko jakim kosztem . . .

Sofronoff 2017-11-23

Drogi Hugo. 
 
PUBLICZNA placówka oświatowa (przedszkole, szkoła, uczelnia), w odróżnieniu od placówki NIEPUBLICZNEJ, która otrzymuje 75% wartości dotacji wypłacanej placówce publicznej (a'propos konstytucyjności zapisu o równości wobec prawa): 
 
1) nie musi zatrudniać i opłacać kadry, gdyż kadrę zatrudnia i opłaca tzw. Jednostka Samorządu Terytorialnego (prezydent, wójt, burmistrz), 
 
2) nie musi wynajmować budynku, gdyż budynek po prostu "ma" (z zasobów JST). Jeśli nie ma - wybuduje za wasze podatki i opłaty lokalne zaspakajając przy okazji cały tabun zaprzyjaźnionych z burmistrzem / wójtem / prezydentem wykonawców, 
 
3) nie musi wydawać funduszy na utrzymanie i remonty obiektu. Dlaczego ? Patrz punkt 2. 
 
4) nie musi wydawać na promocję i reklamę. W końcu - nie musi się starać: wydaje budżet, bo wydać musi a ludzie, niczym te ćmy, i tak "przyleco do darmowości". 
 
5) jest dla burmistrza / prezydenta / wójta worem bez dna dla całej mnogości etatów; 3-4 zatrudnionych na Kartę Nauczyciela wicedyrektorów, na pełen etat intendentów, sekretarek, konserwatorów, księgowych i skarbników, całodobowych cieci i chuj wie kogo jeszcze (o 100 sposobach na zaprzęgnięcie rodziców do prac "społecznych", 100 na wyprowadzanie kasy czy zupełnie lewych etatach nawet nie wspominam, bo i po co). 
 
Nie psioczcie na placówki niepubliczne, co to lepkie swe ręce wyciągają do tych ochłapów z oświatowych dotacji, bo gdyby publiczne placówki faktycznie działały na równych prawach (Kon-sty-tucja...! Kon-sty-tucja !! Kon-sty-tucja!! ;-) ) miejsca w placówkach niepublicznych byłyby BEZPŁATNE a z rynku ściągnięci najlepsi fachowcy ALBO po 2-3 latach po placówkach publicznych nie byłoby na rynku śladu. 
 
Pozdrawiam wszystkich powtarzaczy powszechnie znanych prawd i ignorantów.

Sławek 2017-11-23

@Damian 
Brzmi jak promowanie bitcoina, możesz porównać go do dolara, ale to jest błędne. Dolar jest potrzebny każdemu obywatelowi Ameryki jak rybie woda, bo musi zapłacić w dolarach podatki, nie szkodzi mu dodruk ani możliwa hiperinflacja ludzie wciąż będą musieć płacić podatki, a za niepłacenie ich trafia się do więzienia, stad jego wartość. Bitcoin nie jest nikomu potrzebny bo każda inna kryptowaluta ma takie same zalety, takie same funkcje, dlatego nie jest wart więcej od innych.

Piter 2017-11-23

A propo Bitcoina I innych kryptowalut. Wydaje się że już jest “po ptokach” i kryptrowaluty stały się narzędziem czysto spekulacyjnym… Ostatnio leciał w TV film z 2014 roku 
na temat rozwoju BitCoina. Film kończy się momencie gdy kurs oscyluje na granicy 200$ .Trzy lata temu powstawały pierwsze “bankomaty” z bitcoinami gdzie można było wprost wymieniać tradycyjną walutę na BT (np. na Cyprze). Wiele fim było zainsteresowanych w promowanie płatnosci w BT z natychmiastową realizacją na tradycyjne waluty. Sporo firm decydowało się też na płatności w BT. Ktoś wyprodukował nawet realną monetę BT. Mówiło się o powiązaniu Bitcoina z systemem bankowym, kartami płatniczymi. 
 
Co dzisiaj po trzech latach z tego zostało ? Nic nie zostało. Została czysta spekulacja na zwyżke kursu. BitCoin nie stał się walutą w szerokim tego słowa znaczeniu, natomiast bańke spekulacyjną napompowano do prawie 8 tys $ ! Fajnie dla tych co mają BT ale ktoś musi za to zapłacić nie ma nic za darmo. W Japonii 3 lata temu z dużej firmy Mt.Gox zajmującej się BitCoinem nagle wyparowały BT plus $$$ o wartości 500 milionów $ - ponoć hakerzy się włamali i skradli…Prezes firmy jak to w Japonii wyrażał puibliczną skruche…Na dzisiejsze pieniądze to już jest 20 miliardów $ ! I ktoś to ma bo przecież w świecie wirtualnej waluty nic nie ginie. 
 
Takich przykładów można by mnożyć. Wniosek jest jeden. Tak poważną sprawę jak waluta nie można 
upraszczać do informatycznego algorytmu i powierzać nadzór rzeszy nawiedzonych . Tu musi być kontrola państwa. Bit Coin jak i inne kryptowaluty jest tylko szkodnikiem - zżera cenny prąd . I tu do was “górnicy”. Wasza działalność to marnotrawstwo energii plus sprzętu drogiego niestety do tej zabawy. W przeciwieństwie do górników z czasów “gorączki złota” nic konkretnego nie wydobywacie a uczestniczycie w bańce spekulacyjnej. 
 
I argument że wam się to opłaca jakoś do mnie jako zwolennika wolnego rynku nie przemawia. Nie nie jestem za zakazem używania/produkowania BT. Kto chce niech się w to bawi jego prawo. Ale w poważnej dyskusji powinniśmy traktować BitCoina na zasadach jaki traktujemy scam , różne formy szemranego marketingu MLM czy po prostu piramidy finansowe. No chyba że chcecie aby do pojęcia wolnościowca/libertarianina przyklejano łatke spekulanta . No sorry experyment się nie udał i trzeba się do tego przyznać . To była jakaś utopia i tyle.

damian33 2017-11-23

@Slawek, jeśli odebrałes mój komentarz jako promujący Bitcoinowe spekulacje to moge tylko powiedzieć że nie takie było założenie. Powiem wręcz że jestem dużym krytykiem kryptowalut i wiele osób o tym już się przekonało (prawda Panie Zemsta ;)  
Bitcoin i inne tego typu jest jeszcze gorszy niż tradycyjna waluta pokroju USD czy JPY (te są przynajmniej oparte na guzik wartej obietnicy banku centralnego podczas gdy Bitcoin oparty jest na niczym). Bitcoin jest dla mnie genialnym barometrem. Pokazuje bowiem że zachód nadrukowal już tyle pieniędzy że zwykli ludzie uciekają z oszczędnościami do alternatywnych rozwiązań typu kryptowaluta które są niczym innym niż get-rich-quick chociaż osobiście preferuję określenie DFG czyli Digital Fools Gold czyli Elektroniczne Złoto Głupców. Pokazuje doskonale że osiągnęliśmy stan manii, ludzie znowu laduja pieniądze w absurdalne pseudo inwestycje jak w czasach banki internetowej czy też tulipomanii w średniowieczu.  
 
Przekonanie o tym że dolar zawsze istniał jest błędne. Gdy kraje bankrutują to być może nazwa waluty pozostaje ta sama ale wartośc nabywcza pikuje do dołu. Wystarczy spojrzeć na naszą złotówkę w PL, niby ta sama waluta ale czy 100 zł dzisiaj jest warte tyle samo co w 1997 roku? Przypominam że w latach 90tych mieliśmy ogromną inflację i dzisiejsze 100 zl to dawny 1 mln zł. Czy jeśli zatem masz oszczędności w dolarze, dajmy na to 100 tys USD i w związku zeszmacenia waluty robi się z tego 10 USD jak w PL w latach 90tych to jakie to.ma znaczenie czy waluta dalej nazywa się dolar czy jakoś inaczej. W praktyce straciłeś 90% wartości swoich oszczędności i tak jak kiedyś mogłeś sobie kupić za tą kwotę auto tak teraz będzie Cię stać na 2 bochenki chleba. Taka właśnie przyszłośc czeka dolara. Całą ta fura dodrukowanych dolarow powróci któregoś dnia do USA i spowoduje taka inflacje o jakiej się FEDowi i przeciętnemu mieszkańcowi tego gnijącego imperium nie śniło. Wolny rynek prędzej czy później wygrywa i niewidzialny a ręką rynku zabiera tym ktorzy żyli frywolnie i ponad stan a daje tym oszczędnym i roztropnym, którzy postępowali mądrze. Te wahania na kryptowalutach to tylko zapowiedź kryzysu jaki do nas zmierza a gdy już się pojawi ludzkość zrobi to co samo co tysiące lat temu czyli ulokuje oszczędności w złocie i srebrze. 
Ludzie w Azji zdają sobie z tego sprawę i skupują już teraz ogromne ilości kruszców...

edd 2017-11-24

Bravo Hugo! Tym odcinkiem już w 100% przekonałeś mnie, że państwem twoich marzeń jest Somalia. Nie ma obowiązkowej edukacji, prywatna służba zdrowia, nie musisz płacić swoich ciężko zarobionych pieniędzy za cudze dzieci. A tak w ogóle, to po co nam lekarze jak się nie opłaca im? A dzieci są takie drogie, że też się nie opłaca. Nic się nie opłaca, normalnie egzystencja jest bezcelowa i ci źli lewacy krwiopijcy zabierają ci całe pieniążki Twoje. Albo czekaj, w sumie to opłacają się dzieci, można je od 7 roku życia wsadzić w jakiś kierat, albo do taśmy produkcyjnej, wtedy będą generowały zyski! Im więcej tym lepiej! Policz na antenie ile można z takich dzieci pieniążków wygenerować, może to dobry byznes.

Dodaj komentarz...

Marcin Hugo Kosiński i Marek Zemsta


Libertarianin. Przedsiębiorca. Dziennikarz.

Właściciel radia KonteStacja. Od ponad 12 lat, propagator wolności słowa, nieszablonowego podejścia do własnego życia i kreatywnej edukacji.

Założyciel newslettera Ideoskop.pl mówiącego o niebabalnych pomysłach na biznes, które ktoś gdzieś wdrożył w życie oraz platformy edukacyjnej Edukatorium.pl dla osób przedsiębiorczych.

A do tego jeszcze bloger w Kosinski.IT

Prowadzi audycję na żywo Wydanie Główne od której się wszystko zaczęło. Jest wciąż główną pozycją rozgłośni. Niebanalne tematy i ciekawi goście. W poniedziałki o 21.00


Medale:

Prowokator miesiąca
złoty!
Inne audycje tego autora:
Premier znowu bredzi (2) - 3 tygodnie temu


Czy pomaganie ma sens? - 5 tygodnie temu

Czy to już komunizm? (2) - 6 tygodni temu

Więcej audycji...
Czy Wiedźmin jest polski? (1) - 7 tygodni temu

90% Kontestacji będzie zaorane (2) - 8 tygodni temu

Państwo przepłaca za celebrytów? (1) - 2 miesiące temu

Kolory Kwarantanny Narodowej (3) - 2 miesiące temu


Czy można protestować w kościele? (4) - 3 miesiące temu

Unikaj szpitali (7) - 3 miesiące temu

Pościg za ludzmi bez maski (1) - 3 miesiące temu

25 lat i 48 mln kary do zaplaty (2) - 3 miesiące temu

Nauczyciele uciekają (6) - 4 miesiące temuNiskie podatki już były (15) - 5 miesiące temu

Czy trzeba nosić maseczki? (13) - 5 miesiące temu

Male i duze państwa autorytarne (4) - 5 miesięcy temu


Strzelać czy resocjalizować? (2) - 6 miesięcy temu

Mieszkania za 50% ceny (1) - 6 miesięcy temu


Nie bedzie nowych podatków! (2) - 6 miesięcy temu

Bitwa o wozy rozstrzygnięta! (4) - 7 miesięcy temu

Młodzi Gniewni o wyborach - 7 miesięcy temu

Czy LGBT to ludzie? (5) - 7 miesięcy temu

Dotacji w lipcu nie będzie (1) - 8 miesięcy temu

Czy policjanci się wstydzą (1) - 8 miesięcy temu

Nowy (nie)podatek od smartfonów (3) - 8 miesięcy temu

Gazem w przedsiębiorców - 8 miesięcy temu

Węgiel jest święty (1) - 8 miesięcy temu

W co mają inwestować normiki? (12) - 9 miesięcy temu

W szpitalach nie ma kolejek (4) - 9 miesięcy temu

Zagrajmy w grę (2) - 9 miesięcy temu

Turkmenistan pokonał wirusa! - 10 miesięcy temu

Pomagał bez zgody stosownych organów! (6) - 10 miesięcy temu

Jestem na kwarantannie! (1) - 10 miesięcy temu

Dlaczego nie warto #zostawaćwdomu? (5) - 10 miesięcy temu

Jak zarobić na koronawirusie? (2) - 10 miesięcy temu

Kupujcie makaron - coronavirus u bram (2) - 11 miesięcy temu


W Niemczech bieda! - 11 miesięcy temu

Nauczyciele zarabiają za mało! (2) - 11 miesięcy temu

Bądź patriotą, nie umieraj na rozkaz (6) - 11 miesięcy temu

Byle by przeżyć (2) - 11 miesięcy temu
Rząd Cię szybko uzdrowi (1) - ponad rok temu

Idzie drożyzna (2) - ponad rok temu


Muzeum z najwyższej półki (1) - ponad rok temu


Kiedy ojczyzna wzywa! (2) - ponad rok temu


Hugo zostaje kurem domowym (3) - ponad rok temu

Kto nas będzie leczył? (4) - ponad rok temu


Polską rządzą emeryci i rolnicy (6) - ponad rok temu


Siłownia w domu i w zagrodzie (6) - ponad rok temu

Francja wprowadza ACTA2 (3) - ponad rok temu
Czy to koniec wolnego Hong Kongu? (1) - ponad rok temu

10 groszy za indyka (1) - ponad rok temu

YT wciąż jest najlepszy? (3) - ponad rok temu

wRealu24 niesłusznie skasowane! (3) - ponad rok temu

Oddaje500plus chellange! (13) - ponad rok temu


Kontestacja ma juz 10 lat! (2) - ponad rok temu

Bodnar broni zbrodniarza? (2) - ponad rok temu

Uwaga urzędniczy bełkot (3) - ponad rok temu

Lobby alkoholowe znowu wygrało (4) - ponad rok temu

Czy wolnościowiec może brać 500+? (12) - ponad rok temu

Film Sekielskiego bije rekordy (18) - ponad rok temu

Korki drogowe nie są takie złe (3) - ponad rok temu

Seks w krzakach czy w samochodzie? (2) - ponad rok temu

Czy będą matury? (1) - ponad rok temu


Wydanie specjalne w pociagu PKP (2) - ponad rok temu

Homoseksualiści do wiezienia (3) - ponad rok temu

Flaszka prawem, nie towarem (1) - ponad rok temu

Niech już nas w końcu skażą (12) - ponad rok temu

ROI z obywatela (9) - ponad rok temuCzy Taśmy Kaczyńskiego to lipa? (4) - ponad rok temu

Bezrobotni zostana abstynentami (4) - ponad rok temu


Emigranci psują nasze dzieci! (7) - 2 lata temu


Magiczne szable i tarcze (1) - 2 lata temu


Kto zaorał Hugo? - 2 lata temu

Kto ukradł nam Marsz? (1) - 2 lata temu


Twój głos nic nie znaczy (6) - 2 lata temu
Matka Boska Dotacyjna (9) - 2 lata temu

Ile kosztuje dzwon? (4) - 2 lata temu

Rozwody przez internet - 2 lata temu


Jedzenie można wyrzucać (6) - 2 lata temu


RODO nie jest potrzebne! (2) - 3 lata temu


Wytrychy na cenzurowanym (4) - 3 lata temu

Autostopem na Kitaj (2) - 3 lata temu


Zdrajcy sprawy (4) - 3 lata temu
Taxi zamiast PKS (4) - 3 lata temu

Jedna miska na 10 kobiet (6) - 3 lata temu


Nie daj sie golić za muzykę (3) - 3 lata temu


Każdy w końcu umrze (2) - 3 lata temuZnajdź swojego alfonsa (11) - 3 lata temu

Zabić czy usunąć? (7) - 3 lata temu

Jak zostać Dworcem? (1) - 3 lata temuJak pędzić bimber (10) - 3 lata temu

Czy bańka już pękła? (8) - 3 lata temu

Małżeństwo się nie opłaca (20) - 3 lata temu

Nowy, legalny hazard (2) - 3 lata temu

Złodzieje ciepła atakują (18) - 3 lata temu

ZUS nie chce 5 mld (2) - 3 lata temu

Black Friday po polsku (4) - 3 lata temu

Nowy próg podatkowy (11) - 3 lata temu

Wszyscy jestesmy zlodziejami (5) - 3 lata temu


Koniec polskich spółek w UK? (1) - 3 lata temu

Za tanie linie lotnicze (8) - 3 lata temu

Jak omijać kontrolę państwa (9) - 3 lata temu

Kto blokuje zakup kryptowalut? (5) - 3 lata temu

Ile zapłacisz za nowe seriale (5) - 3 lata temu


O jedna wyplatę mniej (3) - 4 lata temu


Wolnościowcy upadają (13) - 4 lata temu
A klientów mamy w nosie (1) - 4 lata temu

Za co lubię Unię Europejską (18) - 4 lata temu

Czy wziąłbyś order? (22) - 4 lata temuTwoje hasła są za słabe! (6) - 4 lata temu

Niemcy cenzurują internet (4) - 4 lata temu

Do apteki dopłyniesz wpław (7) - 4 lata temu


Wywiad z terrorystą (34) - 4 lata temu


Kto spekuluje masłem? (3) - 4 lata temu

Czy Asbiro to sekta? (12) - 4 lata temu

Czy chciałbyś tyle zarabiać? (15) - 4 lata temu
Lewak zmusza do picia wódki (9) - 4 lata temuChcę sprzedać nerkę męża! (45) - 4 lata temu


No to nacjonalizujemy hazard (4) - 4 lata temu

Warto być biednym (8) - 4 lata temu

Czy Kościół kradnie? (5) - 4 lata temu
Na chuja nam dzietność? (13) - 4 lata temu

Polska skazała terrorystę (6) - 5 lata temu
Do czego prowadzi socjalizm? (5) - 5 lata temuBandyta, ale polski bandyta (13) - 5 lat temu


Jak unikać długów? (1) - 5 lat temuBluzgi, bluzgi, bluzgi... (20) - 5 lat temu

Znamy wyniki wyborów (21) - 5 lat temu


Majonezowi mówimy NIE (16) - 6 lat temu

Koniec z handlem dziećmi (10) - 6 lat temu

Ujawniamy prawdziwego trolla (3) - 6 lat temu


"Te wybory to przełom" (24) - 6 lat temuPo co mieszkać w Polsce? (11) - 6 lat temu

Hugo w Business Misji (6) - 6 lat temu
Jak nie płacić mandatów? (4) - 6 lat temuObalamy mity nt. energetyki (43) - 6 lat temuCzy alimenty powinny istnieć? (29) - 6 lat temu
Możesz jeździć na gapę (10) - 7 lat temuKorwinowsko i emigracyjnie (14) - 7 lat temu


Dlaczego tutaj jest tak drogo? (13) - 7 lat temu

Górnicy mordują ludzi (19) - 7 lat temu

Wolni ludzie się nie żenią (12) - 7 lat temuPrzepracowała 17 lat w ZUS-ie (23) - 7 lat temu


Czy Owsiak kradnie? (26) - 7 lat temu

Czy Żydzi są terrorystami? (18) - 7 lat temu


Jak zabrać 15 milionów? (42) - 7 lat temu


Jak wygrać 24 MacBooki (17) - 7 lat temu
Ile dałbyś za dziecko? (25) - 7 lat temu


Jak kraść? (49) - 7 lat temu


Opodatkujmy rowerzystów (32) - 8 lat temu

Ja zawsze chcę pić... (18) - 8 lat temu

Jak zabić krowę? (46) - 8 lat temuJak wycenić dziecko? (9) - 8 lat temu

MLM to ściema (67) - 8 lat temu

Dupy z Wykopu (40) - 8 lat temuCzy Polacy to kapusie? (44) - 8 lat temu


Kontestatorskie życzenia (6) - 8 lat temu
Czy na taką partię czekamy? (30) - 8 lat temuCzy rolnicy nas okradają? (43) - 9 lat temu

Jak manipulują media? (12) - 9 lat temu


Nietypowe lekarstwo na kaca (5) - 9 lat temu

Korporacje są wyzyskiwane! (23) - 9 lat temu


Wódka czy panienki? (19) - 9 lat temu


Jak nie płacić mandatów? (12) - 9 lat temu


Martin: Jak rzuciłem etat? (27) - 9 lat temu

Gdzie są nasze pieniądze? (13) - 9 lat temu

Squatter przejmuje audycję! (44) - 9 lat temu


Jak się wykańcza firmy (6) - 9 lat temu


Panie, jak protestować? (31) - 9 lat temu

ACTA samo zło (87) - 9 lat temu
ZUS jako partner biznesowy (13) - 9 lat temu

Naloty na graczy (17) - 9 lat temu


Wieczór powyborczy (61) - 9 lat temu

Wręcz przeciwny tygodnik (46) - 9 lat temu


AgenTomasz mówi całą prawdę (49) - 10 lat temu

Ile zarabia młody dziennikarz? (17) - 10 lat temu

Ile powinien zarabiać poseł? (14) - 10 lat temu


Cała prawda o szczepieniach (22) - 10 lat temu

Nie bądź Jeleniem! (12) - 10 lat temu


Przemyt to grzech! (39) - 10 lat temu

Sześciolatki do szkoły? (68) - 10 lat temuNowe podatki Unii Europejskiej (23) - 10 lat temu

Krągły fetyszyzm (38) - 10 lat temu


Frondo, nie idź tą drogą! (31) - 10 lat temuDemaskujemy manipulacje TVN (31) - 10 lat temuBereta LIVE 2/2 (68) - 10 lat temu

Bereta LIVE 1/2 (33) - 10 lat temuCzy lasy powinny być prywatne? (40) - 10 lat temu

Świat wg PARP godzina druga (7) - 10 lat temu


Dziękujemy ci Platformo (27) - 10 lat temu

Czy Windows jest zbyt drogi? (56) - 10 lat temuTa złodziejska prywatyzacja (36) - 10 lat temuTelewizja śniadaniowa (20) - 10 lat temu


Prawa posiadaczy broni (4) - 10 lat temu


Oszustwa na fotoradarach (6) - 10 lat temu


Jak robią nas w balona (33) - 10 lat temu
Czy media kłamią? (38) - 11 lat temu


Rób, do cholery, dzieci! (11) - 11 lat temu

Prawo do bycia skontrolowanym (1) - 11 lat temu
Dlaczego zarabiasz tak mało? (66) - 11 lat temu

KonteStacja pisze książkę (65) - 11 lat temu


ZUS emigruje do USA (15) - 11 lat temuTylko tutaj nie ma cenzury (32) - 11 lat temu


Jak ukraść dziecko? (9) - 11 lat temu

cHWDP reaktywacja! (12) - 11 lat temu

Martin o PKP w TVN (4) - 11 lat temuKrzyże w szkołach??? (23) - 11 lat temu

Wymyślamy partię idealną (5) - 11 lat temu


O buncie informatyków (8) - 11 lat temuUE powstała! (2) - 11 lat temu

Pilot pierwszego sezonu (5) - 12 lat temu

A dzisiaj polecamy:
 align="center">
Program sponsorują:

nowy sącz rozwody sprawy - - 20.00
Montaż Anten Warszawa - - 20.00
giełdy pracawsieci.net - - 20.00
Rozyc - - 20.00
biuro rachunkowe lider sc nowy sącz - - 20.00
rzeczoznawca majątkowy i wycena... - - 20.00
Wiercenie studni głębinowych Gorlice, Nowy... - - 20.00

Możesz i ty zasponsorować >>>

Promuj radioWydrukujDaj komuś ulotkęChcesz prowadzić audycję?Kontakt