Facebook
Podpis:
Numer GG:
KonteStacja.com - radio ludzi wolnych Cyber Forces
Pon
21:00
Wydanie Główne
Wto
21:00
audycja odwołana
Słuchaj radia
Wydanie Główne (1)
przedwczoraj
90% Kontestacji będzie zaorane
O przebudowie strony i nowych możliwościach nadawania video. Nowi goście. Jakie jest miejsce KS? Polacy nie wierzą w podatek cukrowy. Kary za brak płacy minimalnej w transporcie. Kobiety...
Myśleć jak przedsiębiorca
3 dni temu
HISTORIA PEWNEGO SUKCESU.
„Zamiast gadać o faktach, opowiadaj ludziom historie! Fakty nikogo nie interesują, to historie sprzedają.” Tak uczył mnie dawno temu jeden z moich mentorów. W związku z tym chciałbym...
Skorzystaj z naszych projektów:

▸ Wolny Rynek - w liczbach
▸ Emigrujesz - posłuchaj najpierw
▸ KontestKino - filmy na wieczór
▸ Poważny kryzys - napisz

Audycja: 2011-02-22

Konserwa - jak kombinowac by rachmistrza w pole wyprowadzic2

Nadający:

Konserwa zahaczająca demokrację conieco. Ogółem mowa o spisie i zagrozeniach jakie niesie. A zagrożeń jest całe mnóstwo. Tyle, że któreś na pewno wypali... Ciekawych telefonów od słuchaczy, tyle co nigdy!

KOMENTARZE

Kreator z koczowiska :) 2011-02-23

Zapraszamy tych co obiecywali do wpisywania uwag czego unikać / nie mówić / nie wpisywać w czasie trwania spisu. To ważne - wszyscy krusowcy, prywaciarze itd niech wpisują przemyślenia :D. Zapraszamy - komentarz 1 na zachęte by lawina ruszyła...

Terminatriks 2011-02-23

zaproponuję zawód może najpierw bo reszty pytań nie pamiętam 
 
"Konserwator powierzchni płaskich" czyli zwykły sprzątacz, a do tego rozwiązanie konserwatywne ;)  
 
 
Co audycji to jej tempo się poprawia i coraz przyjemniej się słucha.

flfoc 2011-02-24

W owym czasie wyszło rozporządzenie Cezara Augusta, żeby przeprowadzić spis ludności w całym państwie. Pierwszy ten spis odbył się wówczas, gdy wielkorządcą Syrii był Kwiryniusz. Wybierali się więc wszyscy, aby się dać zapisać, każdy do swego miasta. Udał się także Józef z Galilei, z miasta Nazaret, do Judei, do miasta Dawidowego, zwanego Betlejem, ponieważ pochodził z domu i rodu Dawida, żeby się dać zapisać z poślubioną sobie Maryją, która była brzemienna.

flfoc 2011-02-24

A teraz do rzeczy. W kontakcie z rachmistrzem najważniejsze jest wbrew pozorom nie to co odpowiemy, ale jak będziemy się zachowywać. Jeśli ktoś będzie się zachowywał w standardowy sposób to poległ... Teraz może sobie wyobrażać jak to on tam naściemnia itp... ale jak przyjdzie co do czego to się będzie denerwował i o ile nie ma już nabytej wprawy (dziennikarz, polityk) to temu zadaniu nie podoła. 
 
Kluczem jest zachowanie! 
 
Na przykład takie: 
 
Witamy się z rachmistrzem po czym odwracamy głowę w przeciwnym kierunku i mówimy coś niepozornego do niewidzialnego przyjaciela: "tak... miałeś rację...". Rachmistrz nie powinien przywiązywać do tego uwagi, a jakby się zainteresował machnijmy ręką i zachęćmy, aby pospieszył się z tym, testem. Zaproponujmy, aby gdzieś usiąść i właśnie wtedy, kiedy tylko rachmistrz będzie się schylał, aby usadowić się wygodnie na krześle należy nabrać pełne płuca powietrza i z całych sił zakrzyknąć przerażonym głosem "Tylko nie taaaaaaaaam!!!!!!!!!!!!!!!!". Zapewne się zmiesza i spyta nas czemu ma w tym miejscu nie siadać. Należy udawać przerażenie i za wszelką cenę unikać odpowiedzi zbywając go tekstami w stylu: "Matko Święta, to straszne!", "Nie powiem, to zbyt przerażające". Jeżeli rachmistrz będzie miał ochotę na kontynuowanie ankiety należy nad każdym pytaniem się długo zastanawiać, komentować je i udawać, że nad odpowiedziami naradzamy się z niewidzialnym przyjacielem. Jeśli rachmistrz zapyta nas z kim rozmawiamy popatrzmy na niego podejrzliwym wzrokiem i upierajmy się, że z nikim nie rozmawiamy i poważnym tonem mówimy, że nie rozumiemy o co mu chodzi. Ważne jest również, aby przy jakimś najmniej pozornym pytaniu np. ile jest pokoi w pańskim mieszkaniu podnieść ręce do ust i z przerażeniem zacząć szeptać, aby rachmistrz tego pytania głośno nie czytał, bo za drzwiami na pewno podsłuchują sąsiedzi, a oni zawsze się chcieli tego dowiedzieć. Następnie należy opowiedzieć, jacy ci sąsiedzi są wścispcy i że wszędzie za nami chodzą i obserwują nas nawet jak idziemy do toalety na dworcu.  
 
Co do samych pytań to nie należy przy każdym przesadnie fantazjować. W zasadzie odpowiedzi mogą być prawdopodobne, byle by były nieprawdziwe. Istotne jest jednak to, aby nad każdym się długo zastanawiać i zmieniać zdanie, a pod koniec testu udawać, że się coś ważnego przypomniało i prosić o skorygowanie jakiegoś banalnego pytania z początku listy i upierać się, że jest to bardzo, bardzo ważne. 
 
Na koniec dziękujemy rachmistrzowi i obsypujemy go komplementami jakim jest wspaniałym człowiekiem i mówimy, że moglibyśmy taką ankietę wypełniać codziennie i że wreszcie spotkaliśmy w nim prawdziwego przyjaciela, który zechciał nas wysłuchać. Nie zapomnijmy mu pomachać na pożegnanie. 
 
:)

flfoc 2011-02-24

Już nie wróci.

Ostatni Sprawiedliwy 2011-02-25

och tak jak zwykle anty PiS ;P Byście panowie skupiali się na audycji a nie pobocznych kwestiach (typu UPR, zróbcie o nim audycję miast 10 minut na to poświęcać- goń ich Jabol ;P). 
Ad Dzienniczek Spisowy Ucznia Orwell jak najbardziej. 
Zawód- piwosz :D 
Gdzie można znaleźć pytania do spisu? 
Oni chodzą od miejsca zameldowania czy po każdym mieszkaniu? Jeżeli A, to czy jeżeli nie odbiorę ponownego wezwania listem poleconym to czy grozi mi jakaś kara? 
Jak by tak wariata udawać to co zrobią, z psychiatrą przyjdą ponownie:>? 
Narodowość - apatryda hihi, albo inny Gumiś (nie uwłaczając Gumisiom).

Grzegorz 2011-02-25

Iii tam. Głupoty opowiadacie. Nikt nikogo nie będzie dokładnie przesłuchiwał. Rachmistrz ma płacone od ankiety, więc chce zrobić jak najszybciej. 
 
Co do zawodów to mi się najbardziej podoba: "Inżynier systemów bezpieczeństwa jądrowego" wg klasyfikacji GUS oczywiście klasyfikacje.tejo.pl :) 
Pokażmy ilu nas inżynierów jest!

Kreator z koczowiska :) 2011-02-25

Wszystko zależy od ludzi - jak trafi się nawiedzonego służbistę to jest źle. A są tacy zwłaszcza w naszym cudownym lewackim kraiczku.

EstEst 2011-02-26

Z zawodu ciężko zrobić coś ciekawego - zawsze to jest do sprawdzenia, a poza tym nie wywiera wpływu na statystyki. 
 
Ciekawe natomiast jest pytanie o plany posiadania dzieci. Proponuję uniwersalną odpowiedź: ,,40 milionów, bo chcę potem ich głosami wygrać wybory''. I niech nam udowodnią, że nie chcemy mieć 40 milionów dzieci. A jak nie udowodnią, to będziemy mogli z satysfakcją obserwować wynik średniej ilości dzieci upragnionych przez średniego Polaka. Nawet kilka osób z tą odpowiedzią może efektownie zaburzyć wynik ;).

Mateusz z Kanady 2011-02-26

Natomiast na pytanie “Ile masz dzieci?” proponuje odpowiadac: “Panie, a bo ja wiem. Boje sie dziecka na ulicy kopnac bo nie wiem czy to nie moje”.

Grzegorz 2011-02-27

Zawodu nie sprawdzą. Martin nie ma żadnego papierka że jest programistą, to ja mogę sobie zadeklarować cokolwiek. Ot, nauczyłem się zawodu z wikipedii. :)

Terminatriks 2011-02-28

Popieram Grześka, a teraz odpowiedzi, choć nie wiem czy to trzeba tutaj wypisywać. 
 
najpierw cytat "„Rzeczpospolita” informuje, że podczas spisu powszechnego w tym roku odpowiadający na pytania rachmistrza będzie mógł zadeklarować taką narodowość, do jakiej się poczuwa. Już dziewięć lat temu, podczas Narodowego Spisu Powszechnego, wielu Ślązaków określało swoją narodowość jako śląską" 
 
1. A więc nardowość: "Sealandcka" - czyli tego miasta na platformie wiertniczej, ale nie wiem czy dobrze odmieniłem. 
2. Myślę że Libertarianizm jeżeli jest zakwalifikowany, jeśli nie to pewnie nie ma dużego pola do manewru  
3. Suahili 
4 skoro zawód musi być z klasyfikacji to proponuję "Specjalista polityki społecznej" nie mijamy się zbytnio z prawdą, co nie?  
5. instytucja charytatywnie promująca rząd.

hawker 2011-02-28

Praca konkursowa: 
 
Narodowość (odczucie): Wookie 
Wyznanie: Jedi 
W jakim języku (językach) rozmawia pan/pani najczęściej w domu?: Shyriiwooka, Xaczik. 
W jakim zawodzie pan/pani pracuje?: Międzygalaktyczny przewóz towarów i osób z wykorzystaniem prędkości nadświetlnej.  
Jaki jest główny rodzaj działalności instytucji która jest pana/pani dodatkowym miejscem pracy ?: Stawianie rebelianckiego oporu wobec Imperium.

hawker 2011-02-28

Mój komentarz do mojej pracy: 
-Komputer: 2000zł 
-Internet 40zł/miesiąc 
-Słuchawki 40 zł 
-Informacja na kontestacji: darmowa 
-Świadomość tego że przekonałeś właśnie Rachmistrza że jesteś 2-metrowym dywanem ( o tak wyglądającym kara.allthingsd.com ) porozumiewającym się za pomocą gardłowych monosylab, i latającym statkiem kosmicznym: Bezcenna. 
 
No i w końcu, przecież stawiamy opór wobec Imperium.

Marius 2011-03-01

Moja propozycja: 
 
1. Żydowska 
2. Mojżeszowe 
3. Jidysz 
4. Lichwiarz 
5. Knucie spisków przeciwko gojom, mające na celu przejęcie władzy nad światem.

Grzegorz 2011-03-01

To się teraz nie nazywa lichwiarz, tylko doradca finansowy :)

Mateusz z Kanady 2011-03-02

1. Amerykanin, (i obywatel wszechswiata) 
2. Wybaczcie w nic juz nie wierze (Bylem dwa razy na tamtym swiecie, raz zatrzymalem i nastepnie cofnolem czas, prastarego boga zabilem) 
3. Potrafie czytac mysli poprez bezposredni kontakt ze skora drugiej osoby (lub nie ososby) 
4. Profesjonalny pogromca potworow 
5. Szkole innych progromcow, przede wszystkim w sztuce uzywania shotguna i broni krotkiej  
 
Ciekawe czy ktos poznaje bohatera? Pewnie nie, ale bym sie przyjemnie zdziwil.

kamil Jackowski 2011-03-02

1.Narodowość (odczucie): SIEROTA 
2.Wyznanie: BRAK 
3.W jakim języku (językach) rozmawia pan/pani najczęściej w domu?: POLSKI 
4.W jakim zawodzie pan/pani pracuje?: DRUKARZ/WŁAŚCICIEL PRZEDSIĘBIORSTWA 
5.Jaki jest główny rodzaj działalności instytucji która jest pana/pani dodatkowym miejscem pracy ?: BRAK CZASU

Grzegorz 2011-03-02

Kreator, co do służbistów masz rację, na szczęścię będzie ich mniejszość. 
Tak apropo to się zaczeło rachmistrzowanie. Znalezione w sieci: 
 
"Jam mam takie pytanie. Powiedzmy idziemy sobie, dochodzimy do płota, adres sie zgadza, ulica, numer i typ ok ale w podwórku stoi jakis budynek który służy za garaż. W takim wypadku dodajemy 1 budynek typ niemieszkalny w opisie garaż tak?" 
 
Były sobie szopy... :)

Suszarka 2011-03-02

1.Narodowość (odczucie): 
Odp: - Prawdziwy Polak 
2.Wyznanie: 
Odp: - Chrzecijanin 
3.W jakim języku (językach) rozmawia pan/pani najczęściej w domu? 
Odp: - W języku ulicy 
4.W jakim zawodzie pan/pani pracuje? 
Odp: - Podatnik 
5.Jaki jest główny rodzaj działalności instytucji która jest pana/pani dodatkowym miejscem pracy ? 
Odp: - Utrzymywanie i rozwój relacji między ludzkich

Mariusz 2011-03-02

Narodowość (odczucie):  
Mordwin 
Wyznanie:  
Jedi 
W jakim języku (językach) rozmawia pan/pani najczęściej w domu?  
C++ czasami hixkaryana 
W jakim zawodzie pan/pani pracuje?  
Szambo nurek 
Jaki jest główny rodzaj działalności instytucji która jest pana/pani dodatkowym miejscem pracy ? 
Walka z imperatorem i podatkami.

Jendrus 2011-03-02

jako zawód proponuje profesjonalny spawacz konstrukcji drewnianych  
miejscem pracy niech bedzie Lesisty Księżyc

Matteusz z Sosnowca 2011-03-02

1 Narodowość (odczucie): Europejczyk 
2 Wyznanie: katolik ale w kościele to byłem ostatnio na chrzcinach dziecka 
3 W jakim języku (językach) rozmawia pan/pani najczęściej w domu?: Łacina. Bo tu się kurwa normalnie nie da. 
4 W jakim zawodzie pan/pani pracuje?: Bezrobotny na zasiłku. 
5 Jaki jest główny rodzaj działalności instytucji która jest pana/pani dodatkowym miejscem pracy? "Na czarno"

hawker 2011-03-03

Narodowość (odczucie): Sześć szylingów! 
Wyznanie: Nie kupię tej tytoń, jest porysowana. 
W jakim języku (językach) rozmawia pan/pani najczęściej w domu?: W moim poduszkowcu jest pełno węgorzy! 
W jakim zawodzie pan/pani pracuje?: Ściągaj spodnie, sir Arturze, nie myślę czekać aż do obiadu. 
Jaki jest główny rodzaj działalności instytucji która jest pana/pani dodatkowym miejscem pracy ?: Moje sutki nabrzmiały rozkoszą!

Suszarka 2011-03-04

@Jendrus 
Drewno jest trudno spawalne ze względu na niską temperaturę zapłonu:-)

*.:Czepan:.* 2011-03-08

Narodowość (odczucie): buszmen 
Wyznanie: fetyszyzm 
W jakim języku (językach) rozmawia pan/pani najczęściej w domu? 
Nilo-saharyjski odmiana szylluk, z dialektem wschodniosudańskim 
W jakim zawodzie pan/pani pracuje? myślistwo  
Jaki jest główny rodzaj działalności instytucji która jest pana/pani dodatkowym miejscem pracy ? zbieractwo, dokładnie zasiłków po urzędach

Arkadoiusz aka Zibha 2011-03-08

1 Narodowość (odczucie): Obywatel ZSRE aka EU 
2 Wyznanie:Kościoła Latającego Potwora Spaghetti (ang. Church of the Flying Spaghetti Monster) 
3 W jakim języku (językach) :Język nienawiści 
4 W jakim zawodzie pan/pani pracuje?:Polityk 
5 Jaki jest główny rodzaj działalności instytucji która jest pana/pani dodatkowym miejscem pracy? redystrybucja pieniędzy czyli zabawa w Robin Hooda zabieranie bogatym i dawanie sobie

bialymurzyn 2011-03-08

1.Narodowość (odczucie): Wielko Arabsko Libijsko Dżamahirijjanin Ludowo-Socjalistyczny  
2.Wyznanie: Wyznawca Kościoła Latającego Potwora Spaghetti 
3.W jakim języku (językach) rozmawia pan/pani najczęściej w domu? W języku Południowego Samoa  
4.W jakim zawodzie pan/pani pracuje? Jestem dojną krową, która oddaje ponad 2,5 zł na każdym litrze paliwa. 
5.Jaki jest główny rodzaj działalności instytucji która jest pana/pani dodatkowym miejscem pracy ? Przebrany za ogromną stonogę odwiedzam dzieci w przedszkolach.

Grzegorz 2011-03-09

Jakby ktoś chciał poczytać pytania i objaśnienia do nich: 
www.bielsk

Jabollissimus 2011-03-11

Archiwum audycji: 
jabollissimus.pl

Hoss herbu Senyszyn 2011-03-13

1.Narodowość : Watykanista 
2.Wyznanie: Kościół Niewidzialnego Różowego Konika Pony 
3.W jakim języku rozmawia pan/pani w domu : Esperanto  
4.W jakim zawodzie pan/pani pracuje ? Fikcyjny rolnik chodujacy dotację z Miłościwe Nam Panującej Unii Europejskiej 
5.Jaki jest główny rodzaj działalności instytucji która jest pana/pani dodatkowym miejscem pracy ? Wybielam Brudy Rządu

Nieprzygoda 2011-03-15

1. Narodowość: jedyna słuszna w tym kraju 
2. Wyznanie: jedyne słuszne  
3. W jakim języku (językach) rozmawia pan/pani najczęściej w domu? w języku elit naszego kraju, języku zgody i miłości 
4. W jakim zawodzie pan/pani pracuje? nie uznaję etykietek :P 
5. Jaki jest główny rodzaj działalności instytucji która jest pana/pani dodatkowym miejscem pracy ? teraz to już chyba wolontariat

Janek 2011-03-15

1. Narodowość: 
Tutejszy 
 
2. Wyznanie: 
ale co miałbym niby wyznać? Nie zwierzam się nieznanym mi osobom 
 
3. W jakim języku (językach) rozmawia pan/pani najczęściej w domu? 
W żadnym - w domu mam już tylko czas na spanie 
 
4. W jakim zawodzie pan/pani pracuje? 
Drwal - całymi dniami usuwam kłody rzucane mi przez państwo pod nogi 
 
5. Jaki jest główny rodzaj działalności instytucji która jest pana/pani dodatkowym miejscem pracy? 
Walka z rozprzestrzeniającą się biurokracją, która oszalała do tego stopnia, że włazi mi do domu w buciorach i pod groźbą kary zadaje pytania na tematy dla mnie intymne!

Filip 2011-03-16

1. Polak - Słowianin, rodzina wywodziła się z Rusi oraz Litwy, więc ogólnie czuję się Słowianinem z miłością do Polski głównie przez historię.  
2. Chrześcijaństwo - Baptyzm.  
3. J. Polski 
4. Ekonomista, Politolog 
5. Bankowość, głównie teoretyka zależności rynku od sytuacji obecnej oraz przyszłej prawdopodobnej państwa / świata.

Jabollissimus 2011-03-21

Konkurs rozstrzygnięty.

Petsmolarz 2011-04-02

Ja chyba Żydem jestem albo kimś takim podejrzanym, bo mnie zawsze pytali smutni panowie o obywatelstwo i narodowość, i w tym spisie też tylko o to system mnie pyta. Nawet moją duszę, w sensie - za przeproszeniem: religię, mają w d... Albo boją się o cokolwiek zapytać innego albo tak gnoić próbują. Pal licho duszę - nawet o trzy grosze nie zapytają, czy mam psa albo coś. To chyba jest jakaś forma dyskyminacji. Jak napiszę, że Żyd jestem to może ktoś się zreflektuje, że ten spis to kompromitacja Państwa Polskiego. No przyznaję się: mam "czarne podniebienie" i nawet trochę ich rozumiem. Chcą mieć zagregowaną informację o sytuacji w kraju, ale żeby tak bezczelnie..

Dodaj komentarz...


Adam Kreator - konserwatywny liberał pracujący niestety na etacie. W wolnym czasie zajmuje się pomnażaniem w socjalizmie XXI wieku swojej nędzy i różnymi dziwnymi zainteresowaniami: numizmatyka, fuchy, grafika 3D, rysunki, rzeźba, malarstwo, design, stare komputery, pisanie artykułów, podróże, fotografia zabytków, konserwacja sztuki, zamki polskie, monarchiści, historia ogólnie a zwłaszcza mało znane ciekawostki które wyszukuję w książkach, internecie i wikipedii. Żeby określić dokładniej trzeba wypić z nim lampkę wina o cenie powyżej 8zł za butelkę.

Krzysztof Jabollissimus - wierszoklej (słowo "poeta" używał niejeden grafoman, on skromnie nie użyje). Węglomaz i farbiarz ("rysownik i malarz" zarezerwowane są raczej dla tych, co nieszpetnie uprawiają sztukę). Wydrzymord (zaiste, by być "wokalistą" trzeba umieć śpiewać!). By poznać fragmenty jego tfu-rczości - warto zajrzeć na stronę www.jabollissimus.pl Żeby poznać go lepiej, trzeba wypić z nim lampkę wina w cenie poniżej 8zł za butelkę.

Prowadzą audycję na żywo KonserwaInne audycje tego autora:
Więcej audycji...

Liberland | Konserwa 2.0, #29 (1) - 4 lata temu
Równość - sruwność. (1) - 5 lata temu

Ludobójstwo - film - 5 lata temu

Dziwna wojna - c.d. (3) - 6 lat temu

Wojna 23 sierpnia? (12) - 6 lat temu


Trzecia wojna światowa? (6) - 6 lat temu

Plotki, ploteczki (1) - 6 lat temu


Zabory Ukrainy? (6) - 7 lat temu

Kabaret z Konserwą (4) - 7 lat temu

O masonerii (15) - 7 lat temu


Pisk eunuchów: Rosjo ratuj! (25) - 7 lat temu
Czarne święta! (11) - 7 lat temu


Właściciele Polski (12) - 7 lat temu


Na 11.11 - polub lewaka! (8) - 7 lat temu

Powrót emigranta - cz.1 (22) - 7 lat temuMrowisko masonerii (38) - 8 lat temu

Polska - Afryka Europy (13) - 8 lat temu


Litwo, Ojczyzno moja! (2) - 8 lat temuWlepy AgenTomasza (1) - 8 lat temu

Banksterzy nas okradną? (6) - 8 lat temu

Klasycy prawicy w konserwie! (10) - 8 lat temu

Jan Pietrzak (24) - 8 lat temu


Młodzież się organizuje! (11) - 8 lat temu

Punki i hipstery (16) - 8 lat temu

Szopka Noworoczna 2012/2013 (6) - 8 lat temuKornel Morawiecki w Konserwie (25) - 8 lat temu


Kult Lecha Kaczyńskiego? (35) - 8 lat temu

Europa poza Unią? (2) - 8 lat temu

Czy Polska jest konserwatywna? (19) - 8 lat temu


Korwinowe gadanie (29) - 8 lat temu

Wielki kryzys i konkurs (7) - 8 lat temu


Kto wygrał bitwę warszawską (29) - 8 lat temu


Konserwa - pełna humoru (11) - 8 lat temu

Krzyż w PE (47) - 8 lat temu

ACTA wciąż zagraża (9) - 9 lat temu

Anegdoty z uczelni... (24) - 9 lat temu


Potrzeba nam dekomunizacji (17) - 9 lat temu

Relacje polsko-żydowskie (11) - 9 lat temu

Rozbój! VIATOLL to hell! (9) - 9 lat temu


Kłamstwo smoleńskie (71) - 9 lat temu

Konserwa - Free Trade is Fair! (19) - 9 lat temu


Głodówka przeciw dysedukacji (25) - 9 lat temu
Konserwa: rozkład systemu (11) - 9 lat temuKonserwa pełna miłości (21) - 9 lat temu


Konserwa z nutką Naszości (9) - 9 lat temu

Konserwa protestacyjna! (28) - 9 lat temu

Konserwa w szkole (16) - 9 lat temu

Konserwa: ideologia a życie (13) - 9 lat temu


Karpiobójstwo i długi (12) - 9 lat temu


WRON won! 13 grudnia. (12) - 9 lat temu


Mały jubileusz Konserwy (13) - 9 lat temu

Konserwa: Solidarność (17) - 9 lat temu

Konserwa o 11.11.11 (20) - 9 lat temu


Precz z Halloween (69) - 9 lat temu
Konserwa chaosu (48) - 9 lat temuKonserwa II wojenna (22) - 9 lat temu


Konserwa: Kult siły (41) - 9 lat temu

Konserwa reedukowana (6) - 9 lat temu

Konserwa... satanistyczna! (20) - 10 lat temu

Atrapa puszki od konserwy. (3) - 10 lat temu

Konserwa w pytę! Pyta.pl (7) - 10 lat temuKonserwa o atomistyce (19) - 10 lat temu

Konserwa lwowsko-kresowa. (23) - 10 lat temu

Konserwa o sztuce (23) - 10 lat temuKonserwa - Na razie się bawmy (27) - 10 lat temuMaghreb i Lewant dalej kipi¹ (11) - 10 lat temu

Konserwa o pieskach, hau, hau! (10) - 10 lat temu

Konserwa - wódanie specjalne (9) - 10 lat temu

Konserwa - Wydanie Swiateczne (6) - 10 lat temuKonserwa (testowa) 2 (9) - 10 lat temu

Konserwa (testowa) 1 (16) - 10 lat temu

A dzisiaj polecamy:
 align="center">
Program sponsorują:

Jaro - - 20.00
numer faksu - - 30.00
Piotr_W - - 40.00
Robert - - 77.00
Donald z Brukseli - - 200.00
czk - - 56.00
Mateusz, War of Tanks - - 100.00

Możesz i ty zasponsorować >>>

Promuj radioWydrukujDaj komuś ulotkęChcesz prowadzić audycję?Kontakt