Facebook
Podpis:
Numer GG:
KonteStacja.com - radio ludzi wolnych Cyber Forces
Dziś
20:00
Firma na emigracji
Jutro
21:00
Wydanie Główne
Słuchaj radia
Jan Fijor zaprasza (1)
4 dni temu
Obligacje dla debili
(Janek już do Kraju Dziadów powrócon.) Absurdy polityki monetarnej. Przechowywanie wartości w złocie a inne aktywa. Za usterki techniczne przepraszamy – pogorszony dźwięk i urwana końcówka.
Wydanie Główne
6 dni temu
Nareszczie będziemy godnie zarabiać
Analiza propozycji wyborczych PiS. Ordynacja wyborcza. Płaca minimalna. Czy to moralne robić na dwa etaty? Cejrowski wyrzucony z hotelu. Donos = dobro?
Skorzystaj z naszych projektów:

▸ Wolny Rynek - w liczbach
▸ Emigrujesz - posłuchaj najpierw
▸ KontestKino - filmy na wieczór
▸ Poważny kryzys - napisz

Audycja: Jan Fijor zaprasza 2018-01-01

Jan Fijor - Nowa moda gastronomiczna w USA

Nadający: Jan Fijor

Ostatnia audycja w roku, oraz ostatnia audycja Janka z USA. Poruszamy rózne tematy, od Bitcoinów, aż do nowej mody gastronomicznej amerykanów.

KOMENTARZE

Roten 2018-01-02

Witaj Janku, lubię twoje audycje bo dzielisz się wiedzą, która jest bardzo istotna dla nas polaków, ponieważ wszystko to co tam się dzieje jest lub będzie lada chwila u nas.. z tą różnicą że jak będziemy ludzi edukować Polska osiągnie bardzo duże możliwości rozwoju. Ludzie tutaj są mocni, ale bardzo mocno zniewoleni schematami, religiami oraz głupotą..  
 
A jeśli chodzi o polaków na obczyźnie to mają oni bardzo dużo pieniędzy i powinni inwestować w Polskę zwłaszcza w branżę IT! 
 
Pozdrawiam wszystkich braci Polaków, ruszać zadki i do pracy, najważniejsza jest systematyczność!

karos 2018-01-02

Janku jestem ciekaw jakbyś skomentował te informacje o Chicago:  
https://www.youtube.com 
Sam jesteś lub byłeś związany z Chicago. Napisz lub powiedz w audycji, czy to prawda i co o tym myślisz. Pozdro

JMF 2018-01-02

Stefan Molyneaux to wybitny piewca wolności, mądrości, jeden z moich ulubieńców.Trudno się z nim nie zgodzić.Mam nadzieję, że jego wykłady przyczynia się do poprawy kondycji Wietrznego Miasta. Tym bardziej, że skoro Detroit wychodzi z socjalizmu i staje na nogi, to tym prędzej stanie się to z Chicago. Nadzieją miasta są liczne środowiska etniczne, emigranci. W tym ok. 1 mln Polaków

Piter 2018-01-03

Janku jeszcze dzisiaj pisałem na facebooku że nie wiadomo co z pieniędzmi amerykanów robi państwo ) Trop prowadził do wydatków na wojsko . 
 
Bo tax w USA nie jest mały . Mój szwagier za domek w okolicach NY płaci 10 tys $$$ rocznie pogłównego. A gdzie inne obciążenia ? Przez 30 lat jeden dom trzeba kupić państwu a drugi dom bankowi jeśli weźmiemy na niego kredyt. Można powiedzieć ze mając dom w USA rentujesz go od państwa ; taka nowa forma własności ) 
 
Z drugiej strony amerykanie płacą sporo taxu i gówno z tego mają. Szkoła podstawowa free potem już płacisz. Dalej opieka zdrowotna , jakieś podstawowe usługi , coś więcej płacisz.  
Mosty , autostrady - płacisz jak za wołu. Zasiłki dla bezrobotnych góra 3 miesiące, macierzyńskiego nie ma. Dodatków na dzieci nie ma. Czyli socjal zredukowany ; przynajmniej dla tych normalnych obywateli. 
 
Przy tak zredukowanym socjalu , podstawowej edukacji, śmiesznym medicare można oczekiwać że tax powinien byc naprawde sporo mniejszy niż w Polsce. A tak wcale nie jest. 
 
Gdzie jest płacona kasa ? Na pewno w służbach czyli wojsko, policja , aparat państwowy. 
Ale w normalnym wolnorynkowym kraju takie wydatki nie powinny przekraczać 10% góra budżetu. 
Fakt ze wojsko jeszcze w czasach terrorystycznej histerii może kosztować krocie. Do tego dochodzi lobbing firm produkujących różne uzbrojenie. “Walka” ze światowym terroryzmem też kosztuje, mniemam ze każde finansowe fanaberie są zaspokajane tak od ręki. 
Generalnie w USA naprawdę rządzi lobby zbrojeniowe, ubezpieczeniowe , tak zwani “lojerzy” i wszelkiej maści specjaliści od nierobienia niczego za dużą kase. 
 
Dobrze że są Chiny które stawiają nowe wymagania bo jeśli USA się nie opamiętają to stracą pozycje światowego lidera. Każde imperium kiedyś upada a USA wydaje się być właśnie w fazie upadku. Za dużo dobrobytu , nikomu się nic nie chce , każdy ma to w dópie. No oprócz tych co zarabiają ciężką kase za nic nie robienie. W sumie nic wielkiego ; historia notuje sporo upadków , narodzin nowych liderów. Jeśli USA się przeżyło musi odejść do historii wielkich potęg. Nie wierzycie? Był czas kiedy Egipt był światowym supermocarstwem. Gdzie dziś jest ? W dópie. No właśnie i to jest kwinesencja tej historii.

Tomasz 2018-01-03

Roten,  
Jaki ma sens inwestowanie w kraju, ktory stwarza lepsze warunki do rozwoju podmiotom zagranicznym?  
Z tej wlasnie przyczyny lepiej dla tych madrzejszych wychodzic poza te lokalne polskie problemy.  
Poza tym jak juz komus sie uda rozkrecic biznes to i tak musi wyjsc poza granice, wiec po co w ogole zaczynac w pl?

Paweł 2018-01-04

@4 Zanim upadną, to jeszcze sporo ludzi wymordują bydlaki...

Sofronoff 2018-01-04

Naiwniaczki kochane znad Wisły, to ja poproszę o link do wiarygodnego tekstu (z weryfikowalnymi dowodami) z tą opisaną dobrodusznością Trumpa (o której mowa od 52:00), który spłacił cudzą hipotekę za pomoc w wymianie koła, doiwszy pierwej na swoich budowach ludzi (w tym białych polskich Murzynów), że aż iskry leciały.... OK ? Zwracam uwagę, że pożyczkę hipoteczną spłacił KTOŚ, jak sam JMF zresztą powiedział.

JMF 2018-01-04

Strogonow, nie powiesz, że to ty spłaciłeś. Chyba, że...no przyznaj się! To by dopiero był numer. To żaden wstyd. No, powiedz,Strogonow, jak było naprawdę! Ty, czy on?

Sofronoff 2018-01-05

@ Nie Strogonow, tylko Smirnoff.

Programista 2018-01-05

Sofrnonoff przeciez audycje Janka to raczej takie gawedy, a jego teorie sa raczej bazowane na dowodach anegdotycznych :)

Sofronoff 2018-01-05

@10 To nie tak. Przez jakiś czas, w pierwszych audycjach (a słucham kontestacji lat kilka), myślałem, że to eksperyment Jego MagniFicencji nad słuchaczami o konstrukcji umysłu zbliżonego rozwojem do umysłu zagubionego gimnazjalisty (wujek, prowadź ! - vide zdjęcie powyżej), którego starzy nie wychodzą przed 18 z korpo, eksperyment Jego MagniFicencji sondującego granice otumanienia populacji, sondującego stopień jej przyzwolenia na bezkarne sączenie bredni w związku z postępującym zjawiskiem czytania / słuchania bez zrozumienia, najprawdopodobniej związanego wprost ze współczesną wszechogarniającą zwałką pierdyliardów śmieciowych informacji, przyzwoleniem na rozwój kultury "obrazkowej" i najzwyklejszego zaniku konieczności wyrobienia w sobie nawyku obrony człowieka przed sytuacjami niebezpiecznymi w środowisku na wskroś bezpiecznym. Pozornie. Ale chyba nie, chyba autora audycji przeceniłem...

Tomasz 2018-01-05

Noe tylko Ty przeceniles, stad po latach czlowiek moze miec wyrzuty sumienia ze na samym poczatku tracil czas na te gawedy. To juz taniej wychodzi kupienie jego ksiazki. Bo te gawedy sie powtarzaja w radio.

Sofronoff 2018-01-06

@ 12 Ja myślę, że część słuchaczy nawet nie podjęła się oceny, żeby cokolwiek przecenić czy nie docenić... i chyba tylko o to w tych "audycjach" chodzi --- o KUPIENIE "jego" książki. Zresztą od jakiegoś czasu widzę, że część postów ma charakter zajawek - są publikowane tylko w jednym celu - popularyzacji owoców pracy wydawnictwa. Naprawdę nikt tego nie dostrzega ? Rozmowa z "dzwoniącymi słuchaczami" na Kontestacji to dodatek do celu zgoła zupełnie innego. 
 
Ja z JMF mam jeden zasadniczy problem: jego wypowiedzi w - powiedzmy - mediach, da się słuchać, z chęcią do nich wrócić i coś z nich wynieść. Ale wypowiedzi na Kontestacji oceniam na poziomie wartości lizaka, czy gumy do żucia... może być, można się obyć.

Sławek 2018-01-06

@Sofronoff 
Mnie Kolonko zablokował tydzień temu na Twitterze za użycie słowa strzykawki, może nie będę go słuchał bo to nie poprawia mojego życia, ale jak mi się skończy abonament to wykupie na kolejny rok, to dobre dla Polski co on mówi, przemyca ideę niskich podatków. Janek wykonuje jeszcze lepsza robotę, nie rozumiem jak można go krytykować, że jest przedsiębiorczy. Najbardziej mi się śmiać chce jak szanowny Pan Blacha pracujący na etacie dzwoni do Kontestacji żal się, że Janek zarabia pieniądze i co najgorsze zarabia na słuchaczach. No cóż od narzekania się jeszcze nikt nie dorobił, a jeżeli myślisz że Twoje życie się pogorszyło bo coś od kogoś kupiłeś lub sprzedałeś, to faktycznie lepiej zostać na etacie, niż mieć poczucie żerowania na innych. Przedsiębiorcy pomogają ludziom, im więcej kierowców ubera tym tańszy przejazd i krótszy czas czekania, księgarnie internetowe oraz inne branże też to dotyczy.

Tomasz Tofil 2018-01-07

Bitcoin? Za późno się zainteresowaliście. Pamiętam jak w 2013 pytałem Kamila czy zna kryptowaluty. Nikt wtedy nie spodziewał się nawet bańki spekulacyjnej. Bitcoin jest zapchany(blockchain), w związku z tym opłaty są wysokie. Złoto zamraża kapitał, krypto są uzależnione od internetu, ale świetne do spekulacji(zmienność) i unikania podatków. Fala wzrostowa na złocie w grudniu była przeciwstawna do fali BTC. Dalej, idealny do transakcji jest LTC(dostępność na giełdach, segwit), Bitcoin Cash(blok 8mb) i reszta kryptowalut, na przykład eksperesowy Digibyte i cały szereg innych kryptowalut, też takich 2.0 jak IOTA albo Railblocks. A Ripple to bansterski wał, nie jest nawet kryptowalutą, Ethereum z kolei ma problem z siecią. Bitcoin traci do ogólnego rekordowego marketcap krypto, zaś FIATY - świat jest zadłużony kosmicznie, właśnie padł kolejny rekord 233 biliony albo tryliony. Pozdrawiam.

Sofronoff 2018-01-07

@14 " przemyca ideę niskich podatków" Taaaak ? To proszę poszukać Kolonkowych peanów na temat pobudek, jakie mu przyświecają i skłoniły do uznania podatku katastralnego za słuszny. Najogólniej rzecz ujmując {parafrazując}: zajebać podatkiem właścicieli cennych dziś gruntów / obiektów / lokali katastrem tak, aby ustawą skłonić ich do wyprzedaży majątku tak, aby ten, co dziś "ma", mógł wreszcie kupić w normalnej, "rynkowej" cenie. Jednym słowem - przeprowadzić {tak, tak...} fiskalne kryptowywłaszczenie, bo jak wiadomo {znów parafrazując} "nie może być tak", że wilanowski ogrodnik ma pole warte dziesiątki milionów dolków, na którym można zabawić się deweloperką i zarobić kolejne setki a tego starego chuja jednego, poza ogrodniczą emeryturą i zabawą z wnukami nie interesują żadne dzisiejsze "dobra" wymagające grubego keszu, czyli cudzej WŁADZY. Nie może tak być. Macie swojego wolnościowca ... obok Cejrowskiego, Gadowskiego i innych kawiorowych pseudo-wolnościowców, czaków norisów internetu. Też żyjących z czego ?? Ano z książek tłumaczących świat gimbazie ! :-)))

Sofronoff 2018-01-07

@14 "Janek wykonuje jeszcze lepsza robotę, nie rozumiem jak można go krytykować, że jest przedsiębiorczy." 
 
Piszesz o przemyconym stosunku {"trzeba będzie zapłacić" - czy jakoś tak} Jego Magnificencji do wysuwanych wobec Polski żydowskich roszczeń majątkowych, za które zapłacisz ty, twoje dzieci a znając pejsatą pazerność, to pewnie i wnuki tylko dlatego, że twoi sąsiedzi wybrali na wiejską jakieś pizdy weselne ? No brawo...

Programista 2018-01-07

W ogole z perspektywy czasu (a slucham kontestacji pare lat) to: 
- Janek budowal gospodarstwo z dotacji unijnych (i z wielkich wolnosciowcow nawet nikt sie nie obruszyl tym, jakos sobie to zracjonalizowali) 
- Mieli krecic film w Holywood na podstawie jego historii 
- Mial sie spotkac z Trumpem 
- Byznesu z Afryka nawet nie bede komentowal :) 
 
Takze tych cudacznych historii bylo wiele, a wiekszosc ludzi i tak to lyka jak pelikany

Tomasz 2018-01-07

Mnie osobiscie podobala sie audiencja u Trumpa,  
To bylo super oraz to wspopne zdjecie przed milionami amerykanow.

Sofronoff 2018-01-09

@ 19  
 
Pochwalili a kolą i popkornem białego Murzyna poczęstowali. I to Murzynowi białemu wystarczy. Super. A w tle ? https://www.youtube.com

Dodaj komentarz...

Jan Fijor

Współzałożyciel szkoły biznesu ASBIRO, przedsiębiorca i podróżnik, który w czasie stanu wojennego wyemigrował do Stanów Zjednoczonych, gdzie spędził 17 lat. Były barman, pośrednik nieruchomości, agent ubezpieczeniowy i makler. Obecnie, oprócz działalności w szkole ASBIRO, zajmuje się publicystyką oraz jest właścicielem wydawnictwa Fijorr Publishing.

Prowadzi audycję na żywo Jan Fijor zaprasza w którym przedstawia punkt widzenia przedsiębiorcy. W środy o 21.00

Medale:

Prowokator miesiąca
złoty!

Program miesiąca
brązowy
Inne audycje tego autora:

Obligacje dla debili (1) - 4 dni temuCzy Janek oddałby 500 plus? (12) - 5 tygodnie temu


Dlaczego USA czeka upadek? (19) - 7 tygodni temu

40 lat i fajrant! (27) - 8 tygodni temu

Więcej audycji...
Pomysły na biznes w Hiszpanii (6) - 8 tygodni temu

Życie w Hiszpanii dla początkujących (13) - 2 miesiące temu

Rekordowo krótki odcinek (3) - 2 miesiące temu

Mocz to moc (11) - 3 miesiące temu

Jest gorzej, niż myślałem (11) - 3 miesiące temu

Hiszpania pod dokładniejszą lupą (1) - 3 miesiące temu

Wystarczy języczek u wagi (8) - 4 miesiące temu

Jak mieć nosa do nieruchomości (14) - 4 miesiące temu

O strajku nauczycieli (20) - 5 miesięcy temu

Wady i zalety UK (13) - 5 miesięcy temu


Anarchokapitalizm według Janka (10) - 6 miesięcy temu


Szkolenia z nieruchomości to ściema (25) - 7 miesięcy temu

Żydzi, nieruchomości i dolary (15) - 7 miesięcy temu

Rynek złota w Polsce wciąż raczkuje (20) - 7 miesięcy temu

Pełzająca detronizacja dolara (2) - 7 miesięcy temu

Wychodzimy jak palanty! (3) - 8 miesięcy temu

Ostatnia noc dyktatury w Wenezueli? (18) - 8 miesięcy temu

Janka porady na nadwagę (13) - 8 miesięcy temu

Polakom brakuje ciekawości (11) - 8 miesięcy temuJan Fijor - Delfin z torebką foliową (16) - 10 miesięcy temu


Jan Fijor - Wybory w USA i w Polsce (9) - 10 miesięcy temu

Jan Fijor - Listy (1) - 10 miesięcy temu

Jan Fijor - Norweski Klub Inwestycyjny. (5) - 11 miesięcy temu

Jan Fijor - To wszysto leci w dół (8) - 11 miesięcy temu

Jan Fijor - Komu ufa Janek? (13) - 11 miesięcy temu
Jan Fijor - Śmieci i Japonia (2) - ponad rok temu

O wyższości gór nad morzem (11) - ponad rok temu

Ile jest ASBIRO w ASBIRO? (4) - ponad rok temu


Co zacząć, jak nie skończyć (7) - ponad rok temu

Jan Fijor - Powrót ze Stanów (1) - ponad rok temuJan Fijor - A to lewak jeden (21) - ponad rok temu


Jan Fijor - Salam alejkum (20) - ponad rok temu


Jan Fijor - Syndrom Korwina (37) - ponad rok temu

Jan Fijor - Mordujecie dzieci (43) - ponad rok temu

Jan Fijor - Totalitaryzmek (19) - ponad rok temu


Jan Fijor - Na policji mnie trzymali (10) - ponad rok temu


Jan Fijor - Co chwila leci w dół (28) - ponad rok temu

Jan Fijor mówi, że się zaczyna (42) - ponad rok temu


Jan Fijor - Ekonomia Zdrowia (9) - ponad rok temuJan Fijor - deformy podatkowe Trumpa (14) - ponad rok temu

Amerykański fiskus a Polacy (11) - ponad rok temu
Jan Fijor - Trump coś kręci (24) - ponad rok temu

Jan Fijor - Czytamy Misesa (8) - ponad rok temu

Jan Fijor - Zarobki i molestowanie (63) - ponad rok temu

Jan Fijor - Wolność (104) - ponad rok temu


Jan Fijor - Maile o start-upach (3) - ponad rok temuRyanair i LOT to naciągacze (21) - 2 lata temu

Jan Fijor - Imigranci (20) - 2 lata temu
Jan Fijor - Delta? Nie latam (7) - 2 lata temu


Jan Fijor - Milion plus (17) - 3 lata temu


Jan Fijor - Wolny monopol (22) - 3 lata temu

Jan Fijor - Prezydenci USA (13) - 3 lata temu
Jan Fijor - Telenovela (7) - 3 lata temu

Jan Fijor - Raport z Liberlandu (19) - 3 lata temu


Jan Fijor - Trumpy i Hilarie (3) - 3 lata temu

Jan Fijor - Trumpy i Hilarie (7) - 3 lata temu

Wielki szwindel na mieszkaniach (19) - 3 lata temu


Jan Fijor - Szarańcza w Malawi (20) - 3 lata temu
Jan Fijor - TRUMP (34) - 4 lata temuJan Fijor - Skok na OFE 2.0 (29) - 4 lata temuJan Fijor - Jak w grudniu 81 (40) - 4 lata temu

Komu Kaczyński zrobi dobrze? (23) - 4 lata temu

Jan Fijor - Silk Road (14) - 4 lata temu

Obsługa klienta wg Janka (19) - 4 lata temuBierzcie zasiłki (31) - 4 lata temuJan Fijor - Pomysły na biznes (7) - 4 lata temu


Jan Fijor - o tematach z debaty (18) - 4 lata temu


Jan Fijor - Wybory (19) - 4 lata temu


Nie ma gotówki i nie będzie (24) - 5 lata temuJan Fijor - Jak umarł Tuwim (11) - 5 lata temu


Jan Fijor - O pisaniu książek (31) - 5 lata temu


Jan Fijor - Franek (14) - 5 lata temu


Jan Fijor - Putin Austriakiem? (18) - 5 lata temu

Jan Fijor - Lekcja historii (14) - 5 lata temu
Jan Fijor - Motywy (30) - 5 lata temu


Jan Fijor - O wizycie Stockmana (16) - 5 lata temu

Jan Fijor - Złoto (9) - 5 lat temu
Prywatyzacja wg Janka Fijora (14) - 5 lat temuWolny rynek — wprowadzenie (38) - 5 lat temu

Jan Fijor - Buthan (17) - 5 lat temu


Jan Fijor - Łukraina (18) - 6 lat temu


Nakręcony prywatyzacją (52) - 6 lat temu


Słuchacz w długach (30) - 6 lat temu

Jan FIjor - Rock and Roll (15) - 6 lat temu

Jan Fijor - Dyskryminacja (27) - 6 lat temuBitcoin to tylko zabawka! (87) - 6 lat temu

Bardzo smutny Janek (47) - 6 lat temu

Wywiad z Markiem Klugmannem (40) - 6 lat temu

Rzecz o kontroli czynszów (14) - 6 lat temu

Janek zbankrutował (20) - 6 lat temu


Blacha wie co mówi (37) - 6 lat temu

Fijor idzie w politykę (37) - 6 lat temu

Ostro (64) - 6 lat temuBanki, samochody, podręczniki (28) - 6 lat temu


Służba zdrowia za oceanem (22) - 6 lat temu

Czy okienko blokuje kolejkę? (65) - 6 lat temuCzy alkoholik jest racjonalny? (61) - 6 lat temu


Czym jeździ milioner? (21) - 6 lat temu

Jan Fijor - Jak wybieram akcje (15) - 6 lat temu


Jan Fijor - Emeryty (40) - 6 lat temuJan Fijor - Kto mi wisi? (58) - 7 lat temu

Na co nam służby specjalne? (17) - 7 lat temu


Jan Fijor - Geje są jak SB (50) - 7 lat temu

Jan Fijor - O dwóch burakach (20) - 7 lat temu

Jan Fijor - Długi (118) - 7 lat temu


Bogaty może dłużej (48) - 7 lat temuCo Janek zrobił z ogórkami? (37) - 7 lat temu
Jan Fijor - SKOK (15) - 7 lat temuJan Fijor - Rozmowy na Jetlagu (19) - 7 lat temu


Jan Fijor - Ja się wycofuję (20) - 7 lat temu


Robimy gospodarstwo? (70) - 7 lat temuJan Fijor - Wyjazdy (53) - 7 lat temu

Jan Fijor - Broni Amber Gold (78) - 7 lat temu


Jan Fijor - W kraju dziadów (27) - 7 lat temu
Jan Fijor - Oba maży da (30) - 7 lat temu

Jan Fijor - Karty kredytowe (19) - 7 lat temuJan Fijor - pośrednicy (23) - 8 lat temu


Czy celnicy to kretyni? (23) - 8 lat temu

Jan Fijor - Unikać euro i eko (26) - 8 lat temu

Jan Fijor - Knajpy w Zakopanym (29) - 8 lat temu
Jan Fijor - Powrót z Azji (15) - 8 lat temuJan Fijor - dochód pasywny? (21) - 8 lat temu


Jan Fijor - Putinizacja (38) - 8 lat temu

Jan Fijor - To już 6,12 (26) - 8 lat temu


Jak sprzedawać dom? (20) - 8 lat temu

Boeing, monopol i korupcja (52) - 8 lat temu


Oburzeni (11) - 8 lat temu


Książki ekonomiczne (21) - 8 lat temu

Podatek Buffeta (8) - 8 lat temu

Dlaczego nas nie lubią? (32) - 8 lat temu

Portugalia (17) - 8 lat temu

Wy ćwoki (15) - 8 lat temu

Jan Fijor: Czy brać kredyt? (4) - 8 lat temu


Przygody Janka w Rosji (10) - 8 lat temu

Co tam w Norwegii słychać (38) - 8 lat temuJan Fijor o gejowych (50) - 8 lat temu

Jan Fijor o pracy po maturze (39) - 8 lat temu


Co boli Janka F.? (14) - 8 lat temu


Fijor zatrzymany w Kolumbii (11) - 8 lat temu


Kto to jest biedny człowiek (18) - 9 lat temu

Kto to jest człowiek biedny (6) - 9 lat temu


Żona milionera (10) - 9 lat temu

Afryka Afryka (27) - 9 lat temu

Czego nie wiem Janek Fijor (9) - 9 lat temu


Janek o szpitalach (7) - 9 lat temuDalsze relacje z Kaliforni (17) - 9 lat temu

Fijor w Californi (17) - 9 lat temu


Prawo spadkowe (6) - 9 lat temu

Się SANEPIDowi oberwało (9) - 9 lat temu
O wyborach w ameryce (21) - 9 lat temu

O gatunkach, które wymierają (14) - 9 lat temu
O "wygranych" na loterii (15) - 9 lat temu

Służba zdrowia ciąg dalszy (26) - 9 lat temuPaństwowe akcje (20) - 10 lat temu

Postaw urzędnika przed sądem! (34) - 10 lat temu

Ubezpieczalnia pilotów TV (2) - 10 lat temu

Jan Fijor o USA (33) - 10 lat temu

Jak uniknąć płacenia ZUS-u? (7) - 10 lat temu

A dzisiaj polecamy:
 align="center">
Program sponsorują:

BASMAR PRZEPROWADZKI MIĘDZYNARODOWE - - 50.00
Szkolenie przedłużanie rzęs Kraków... - - 20.00
Tomasz Rawski - - 50.00
Konrad - - 50.00
Tomasz Rawski - - 50.00
Szkoła rysunku format studio kraków - - 20.00
Tomasz Rawski - - 50.00

Możesz i ty zasponsorować >>>

Promuj radioWydrukujDaj komuś ulotkęChcesz prowadzić audycję?Kontakt