Facebook
Podpis:
Numer GG:
KonteStacja.com - radio ludzi wolnych Cyber Forces
Jutro
21:00
Wydanie Główne
Wto
21:00
„Luźne Gatki” z ByteEaterem
Słuchaj radia
Wydanie Główne (1)
5 dni temu
LEWICA DZIAŁA RAZEM Z WOLNOŚCIOWCAMI?
#OtwieraMY - obywatelskie nieposłuszeństwo przeciw kwarantannie. Kolejne biznesy działają wbrew zakazowi. Atak na Kapitol i bany dla Donalda Trumpa. Czy żyjemy w dyktacie korporacji. Brak...
Świat Kamila C. | Biznes | Wywiady
5 dni temu
Finanse osobiste - Jacek Gacoń |#574
Jacek Gacoń Expert od finansów osobistych. W 2014 roku stworzył blog o tematyce finansów osobistych: https://jakdorobic.pl/. Główna idea bloga to polepszanie budżetu osobistego poprzez...
Skorzystaj z naszych projektów:

▸ Wolny Rynek - w liczbach
▸ Emigrujesz - posłuchaj najpierw
▸ KontestKino - filmy na wieczór
▸ Poważny kryzys - napisz

Audycja: 2011-02-28

Disclosure, czyli ujawnienie UFO/Kosmitów

Nadający:

(sorki za problemy techniczne i słabą jakość ;)

KOMENTARZE

Bezimienny 2011-03-01

Prawdziwy chaos to panuje w naszym rodzimym tkz biznesie !!! Jeszcze ani jeden przedstawiciel firmy nie pojawił się u mnie na czas ,czyli o godzinie którą sam zaproponował ! Poprostu beznadzieja ! Jeden nawet pojechał do innego miasta zamiast do mnie no i zapomniał zadzwonić . Potem się tłumaczył bulem brzuszka !!! To jakiś spisek jest ... 
Pozdrawiam Mieeeeeeteeekkkkk !!!!

Tailor 2011-03-01

Moim zdaniem mieszkanie w Polsce i użeranie się z biurwami to kara za bycie urzędnikiem w poprzednim wcieleniu.

dorota 2011-03-01

Bardzo, bardzo fajny pomysł na audycję. Proponowane tematy: 
 
- czy reptilianie rządzą światem 
- New World Order 
- NSA i ECHELON

dorota 2011-03-01

a tak już w temacie audycji: słabo poszło. praktycznie brak treści merytorycznej. Zaryzykowałabym stwierdzenie, że przerywniki dźwiękowe trwały dłużej niż wypowiedzi prowadzącego. Gdyby nie telefony od słuchaczy to byłaby totalna porażka.

kwarc 2011-03-01

Mi się tam podobało.Tylko na początku za dużo muzyki.

Claude mOnet 2011-03-01

@dorota (4) 
 
Program nie będzie merytoryczny! Niestety... 
Po pierwsze ma on nie nudzić. Po więcej faktów warto sięgnąć po publikacje książkowe, czy filmowe (np. publikacje "Disclosure Project"), a nawet nudny odcinek nr 5 mojego podcastu Teoria Chaosu. 
Jednak to nie znaczy, że będę kłamał, czy przeinaczał fakty, oczywiście nie! 
 
Będzie w przyszłości wiele niespodzianek i wydarzeń, które w polskim radiu jeszcze nie miały miejsca! Troszkę wzoruje się na radio-audycji "Coast To Coast AM" genialnego Arta Bella, jednak to dla mnie nieosiągalny ideał... No ale do czegoś trzeba dążyć... 
 
Mogę jedynie obiecać, że lepiej będzie pod względem technicznym.

Chuck ale nie Norris 2011-03-01

Co autor sądzi na temat tego, że to kosmici są odpowiedzialni za katastrofę smoleńską.

Tomasz 2011-03-01

Początki zawsze są trudne. Na pewno z każdym programem będzie coraz lepiej. Pozdrawiam Claude mOneta i czekam na kolejne audycje!

dorota 2011-03-01

Wiesz Monet, ja się zgadzam, nie warto używać terminów naukowych i pseudonaukowych w dyskusji. Znasz jednak na pewno Davida Icke'a. To jest geniusz w opowiadaniu tego typu spraw, potrafi mówić ciekawie i przekazać wiele swoich poglądów i spostrzeżeń. 
 
Tego tym razem zabrakło. Dowiedziałam się z audycji jedynie czym jest disclousure, że będzie to szokiem dla ludzi i o skali Kardasheva opartej jedynie na prognozach. Trochę mało na te półtorej godziny, nie?

Claude mOnet 2011-03-02

@Chuck ale nie Norris (7) 
 
Tak to absolutna prawda, Kosmici maczali palce też przy innych wydarzeniach jak: 
- śmiertelny wypadek redaktorów Sondy (Z.Kamińskiego i A.Kurka), 
- 9-11-01 czyli domniemany atak terrorystyczny na WTC-1, WTC-2 i niewidoczny atak na WTC-7, po którym nastąpiło jego faktyczne zawalenie, 
- nagłe zawalenie się Hali w Katowicach, 
- wiele wiele innych lecz mniej spektakularnych wydarzeń... 
 
Jeszcze mam to SLD jakby ktoś był zainteresowany ;)...

Bezimienny 2011-03-02

Chciałbym się z wami podzielić pewną stroną jaką znalazłem prawie rok temu, a mianowicie thelinked.pl której twórcy prowadzą tzw. Projekt Asystent. Jest to projekt bardzo kontrowersyjny i zmuszający do refleksji. Mowa w nim o kosmitach, teoriach spiskowych, ale co ważniejsze, o rozwoju świadomości i naszym istnieniu. W skrócie - w DNA każdego z nas znajduje się biblioteka w której zapisane są wszystkie możliwe informacje o wszechświecie, zaś tytułowy Asystent to część podświadomości jednego z autorów projektu, z którym komunikują się poprzez hipnozę i w trakcie sesji zadają mu pytania na które odpowiada korzystając z tej właśnie biblioteki do której normalnie nie mamy dostępu. Nie jest to typowy channeling i autorzy nie chcą żeby był przez kogokolwiek tak postrzegany, jednakże ilość informacji na wszelakie tematy jakie dzięki niemu pozyskują jest zatrważająca i osobiście sesje te bardzo mnie wciągnęły. Niestety aby otrzymać dostęp do sesji trzeba napisać maila do administratorów z prośbą o nadanie praw, jednakże jeśli kogoś by to interesowało to piszcie do mnie na [email protected] i prześlę wam kilka sesji. Zwłaszcza prowadzącemu audycję polecałbym zaznajomienie się z projektem, gdyż może on pomóc rzucić światło na wiele spraw co do których spiskowcy nie są do końca pewni, a także skierować jego myślenie na zupełnie inne tory.

verde 2011-03-02

Dobry debiut. 
Osobiscie uwazam ze merytorycznie wystarczajaca, ale nie kazdy musi lubic sluchac ten rodzaj muzyki wiec puszczanie calych utworow chyba na minus. 
Oczywiscie pierwsze 10 minut zbedne i wystawiajace sluchacza na probe, ale zakladam ze to byl czas potrzebny na rozbieg dla prowadzacego na poczatku :)

Claude mOnet 2011-03-02

@dorota (9) 
 
Ale spójrz z te strony - przez całe swoje życie nie dotarłaś do tak fundamentalnej sprawy dla cywilizacji ludzkiej jak Disclosure (ujawnienie UFO) i naukowego opisu tego wydarzenia, czyli skali Kardaszewa, więc może to nie tak mało te "stracone" 1,5h dało Tobie faktycznie, do tego jak Ci się tylko wydaje...

dorota 2011-03-02

Akurat skalę Kardasheva uznaję za niezbyt przydatną. Można to porównać do wizji przyszłości w powieściach sci-fi Lema. 
 
Że ujawnienie się obych nazywa się Disclousure to nie wiedziałam, fakt. :) 
 
Ale mogłeś więcej pogadać np. o tym jak by to było gdyby okazało się że kosmici są wśród nas (coś jak w men in black). Disclousure może przyjąć wiele różnych form. Albo poprzez oświadczenia państw, albo przez samych kosmitów. 
 
Można było się też zastanowić nad tym PO CO mieliby się oni nam ujawniać i tak dalej :) 
 
Ale audycja w porządku, czekam na więcej :) 
 
Pamiętaj o REPTILIANACH, mój ulubiony temat.

dorota 2011-03-02

o, uprowadzenia przez kosmitów też by były dobre. Zwłaszcza pod kątem eksperymentów i implantów. Czy są naukowe dowody na to, że implanty są wykonane z materiałów nie dostępnych na ziemi itd :)

Mesiorgsx 2011-06-16

Claude, mógłbyś podesłać mi w .mp3 utwór z 21:56 ?

Mesiorgsx 2011-06-16
Marcin Banach 2012-01-13

Zdziwiłbym się gdyby jakakolwiek obca cywilizacja chciała się dzielić swoją technologią za frajer. Nam dadzą jakieś świecidełka a od nas wyciągną minerały czy metale do zastosowań o których nawet nam się nie śniło. Jeżeli istnieje jakaś federacja planet to na pewno istnieje prawo które zabrania kontaktów z cywilizacjami które nie opanowały lotów gwiezdnych.

Dodaj komentarz...


Nieustraszony poszukiwacz spisków, pogromca Reptilian, promotor narkomanów z Kosmosu, do tego wszystkiego wieczny nieudacznik (w nomenklaturze śp. Lecha Kaczyńskiego) i czasem maniak dobrej muzyki - co tu dużo mówić, antyspiskowiec pełną gębą, bynajmniej nie z zachodniej Polski. Podziwia tylko 2 przywódców polskich: ojca dyrektora Tadeusza Rydzyka i redaktora naczelnego Adama Michnika.

Prowadzi nocną audycję Teoria Chaosu

Audycja została przeniesiona na fale
>>> Radia na Fali <<<
Inne audycje tego autora:
Audycja interaktywna (13) - 9 lat temu


Jak obudzić śpiących? (19) - 9 lat temu


Więcej audycji...


9-11 - fakty i mity (8) - 10 lat temu
HHO w praktyce - Jerzy (gość) (17) - 10 lat temu
XV UFO Forum cz.2 - 10 lat temu

O spiskach samych w sobie (8) - 10 lat temu


A dzisiaj polecamy:
 align="center">
Program sponsorują:

Ivellios - - 40.00
Od Grzegorza - good job! - - 40.00
Karol - - 20.00
bakteria - - 36.00
Bartosz - - 50.00

Możesz i ty zasponsorować >>>

Promuj radioWydrukujDaj komuś ulotkęChcesz prowadzić audycję?Kontakt