Facebook
Podpis:
Numer GG:
KonteStacja.com - radio ludzi wolnych Cyber Forces
Pon
21:00
Wydanie Główne
Wto
21:00
„Spisek szlachetnych” i inne audycje ByteEatera (zwykle na żywo)
Słuchaj radia
Wydanie Główne (2)
4 dni temu
Czy coś nam grozi za wyjście do knajpy?
OtwieraMY biznesy vs sanepid. Mapa. Niespodziewane naloty. Czy można nagrywać interwencję? Mandaty płatne z góry. Przegrana i bany Trumpa. Perler wciąż bez hostingu. Koszty są niezbędne...
Spisek szlachetnych
4 dni temu
5 rzeczy, które są źle nazywane w Kościele katolickim
Czym się różni dziewicze poczęcie od niepokalanego poczęcia? Dlaczego „grzech pierworodny” to niefortunne tłumaczenie „peccatum originale”? Czy Ofiara mszy świętej się powtarza na każdej...
Skorzystaj z naszych projektów:

▸ Wolny Rynek - w liczbach
▸ Emigrujesz - posłuchaj najpierw
▸ KontestKino - filmy na wieczór
▸ Poważny kryzys - napisz

Audycja: Jan Fijor zaprasza 2018-02-27

Jan Fijor - Co chwila leci w dół

Nadający: Jan Fijor

W USA dzieje się tak strasznie, że Janek podczas audycji co chwila odświerza kurs DowJons i komentuje te spadki.

KOMENTARZE

Sofronoff 2018-02-28

Ignorancie historyczny ! Naprawdę nie wiesz, "kogo popierać" ? To przynajmniej doucz się i nie pleć bredni. W 1968 roku NIE MYŚMY wypędzili {Żydów}, bo przeciętny Polak cieszył się, jak za Gomółki miał ciepłą wodę w kranie i kubańskie pomarańcze na święta, tylko wypędziła Moskwa prowadząca w Warszawie swoje WEWNĘTRZNE frakcyjne rozgrywki w PZPR. A rządowa propaganda w mózgach ulicznej bezmózgiej hołoty zrobiła swoje. Czyli zupełnie tak, jak dzisiaj ws. rzekomego oddolnego ruchu społecznego KOD. Masz w jednym rację: NIE KOP SIĘ Z KONIEM HISTORII. 
 
Więcej (tak na rozgrzewkę intelektualną i dla zachęty do dalszych studiów, link pierwszy z brzegu): https://www.youtube.com 
 
A w kwestii donoszenia Polaków na Polaków, Polacy mieli świetne wzorce: 
https://pl.wikipedia.org/wiki/%C5%BBagiew_(organizacja) 
 
No co za historyczna i faktyczna ignorancja ! Jeszcze niedawno ws. bezpodstawnie wysuwanych żądań diaspory żydowskiej, żądań odnoszących się do bezspadkowych nieruchomości pozostawionych przez polskich obywateli mojżeszowego wyznania mówił "no, trzeba będzie zapłacić" {czy podobnie} 
 
https://www.youtube.com 
 
To, że odkąd słucham audycji "ekonomisty" słyszę tutaj, że "zaczyna się", przywykłem. Ale obok bredni historycznych naprawdę niepodobna przejść obojętnie.

Darek 2018-02-28

To nie Polacy zaczęli spór z Żydami. Ustawa IPN jest odpowiedzią na: 
1. Szerzenie w świecie kłamstwa że obozy koncentracyjne były polskie i że "naziści" to byli Polacy, a nie Niemcy.  
2. Przygotowywanie przez Żydów roszczeń o odszkodowania w wysokości 65 mld dolarów.

Sofronoff 2018-02-28

@ 2 "Przygotowywanie przez Żydów roszczeń o odszkodowania w wysokości 65 mld dolarów" 
 
Żydowskie roszczenia wzrosły do trzykrotności tej sumy. Jest szansa, że po "wysondowaniu" i zorientowaniu się w efekcie, z jakimi kundlami, płazami i organicznymi cymbałami przyszło im "negocjować".

endriu11111111 2018-03-01

Jak sojusnik robi takie numery to trzeba zmienić sojusznika.

Rafał Kamiński 2018-03-01

Sorry Janek, ale pieprzysz jak potłuczony od ściany do ściany. 
O obozach to wcale nie od rządów PiSu się zaczęło jakby co: to już nie pamiętasz Obamy przy dekoracji Karskiego ? Po prostu : oni mają tak to zgrabnie wbite na Zachodzie: Niemcy się opłaciły, teraz Polska. 
Serio : mniej TOK FM-u, bo zidociejesz do reszty, powtarzając Żakowskiego i innych wybitnych wolnomyślicieli.

rafał kamiński 2018-03-01

Sorry Janek, ale pieprzysz jak potłuczony od ściany do ściany.  
To już nie pamiętasz "wpadkę" Obamy przy odznaczaniu Karskiego na temat obozów koncentracyjnych ? Oni tak tam mają wbite do głowy. PiS niczego nie musiał wymyślać. Serio, mniej TOKFMu, bo ci źle robi na głowę.

Adam 2018-03-01

@5 Szapoba!. :-) 
 
Coś jest na rzeczy w tym zdaniu z tok fm... Media bez wyjątku piorą mózgi. Parafrazując można stwierdzić, że jest się tym, czego się słucha i ogląda. ;-)

Piter 2018-03-01

Pitolenie o tych “psychotropach”. Czytaliście literaturę przedwojenną ? Kokaina była dostępna w aptekach a wielu artystów ją zażywało. Nie mówiąc o już o opium jako ogólnodostępny środek przeciwbólowy - coś takiego jak dzisiejszy apap. I jakoś o pogromach się nie słyszało. 
Jak ktoś miał zły dzień to mógł komuś w morde dać ewentualnie nożem potraktować tyle. 
 
Broń automatyczna lub półatumatyczna. 100 (albo i więcej) pocisków na minutę - i tutaj już można se “poszaleć”. Dostęp do nowoczesnych środków zabijania jest powodem tych masakr w szkolach w USA. Pytanie o ile dostęp do wszelkich broni jest pro wolnościowy i generuje jakieś korzyści a o ile nie to inna sprawa. 
 
Karabinek półautomatyczny w USA kupisz już za 1200 zeta . Żaden wydatek a w niekórych stanach można go mieć od 18 roku życia. Od 21 roku można zamawiać drinki… 
 
Nie twierdze że jest to złe aczkolwiek broń służy z definicji do ZABIJANIA i bynajmniej nie dzikich zwierząt a ludzi. Problemem jest na ile broń służy do obrony konstytucjonalnych wartości jak własności czy wolność a na ile jest wykorzystywana do psychopatycznych celów. Jak powszechnie wiadomo ustrój można zmienić jednym krzyżykiem na karcie wyborczej… 
 
Czyli de facto nie musimy mieć broni palnej aby decydować o najważniejszych sprawach. Nikt nikomu nie przystawia pistoletu do głowy przy urnie wyborczej. Czyli stan naszego umysłu jest największą bronią obecnie. A prawo do posiadania broni jest tylko dodatkiem. 
 
Nie jest też znany przypadek aby broń w demokracji wpływała na władzę. Ludzie są jak te muły robocze ; chcą mieć swojego Pana aby ich poganiał i dawał nagrody. Dostęp do broni niczego nie zmienia bo oni mają dusze pierd… niewolników. Co najwyżej któremuś odbije palma i pozabija innych. Zresztą zdecydowana większość posiadaczy broni ma w dópie inne wartości np prawo do dysponowania swoim dochodem ; a to jest kwintesenscja wolności. OK możesz sobie postrzelać ale należność dla państwo musisz przynieść w zębach na tacy. 
 
Reasumując w dópie mam taką wolność która daje prawo do zabijania kogoś tam a nie do dysponowania owocami swojej pracy. Podstawowym narzędziem do zmian w USA czy w Europie są WYBORY. I nie ma tu miejsca na broń - to się po prostu nie liczy. Kogo wybierzesz ten będzie rządził a Ty możesz se co najwyżej postrzelać do …ptaków .  
 
A co się liczy ? Broń którą posiadają rządy państw. Jedna atomówka nie ma Polski… Broń ultrasoniczna- szczegóły w przemówieniu Putina. Nawet nie zdążysz pierdnąć a już nie ma pół miasta. Dajcie więc spokój z tymi prymitywnymi pukawkam auto czy pół automatycznymi. 
W demokracji wystarczą media i zrobicie co wam każą. Nie nie trzeba tu przymusu wystarcza obietnica że wam coś dadzą.

bollocks 2018-03-01

@8 Podaj przykład demokracji, w której wybory cokolwiek zmieniły. 
 
Gdyby wybory miały coś zmienić, to by je zakazano. Im grubsza sprawa, tym bardziej przemilczana przez polityków. 
 
Broń palna jest głównie przed własną władzą. Pistoleciki nie mają szans z automatami wojska reżimu.

Koczkodan 2018-03-02

Jak to się stało, że FED pompował dolary w astronomicznych kwotach od lat, a inflacja skoczyła dopiero teraz? Odpowiedzi na to pytanie dostarcza Henry Hazlitt w swojej książce o inflacji. Okres wysokiej inflacji monetarnej można podzielić na dwa etapy: 
 
Najpierw "średni poziom cen" wzrasta wolniej niż podaż pieniądza, bo wielu ludzi nie zdaje sobie jeszcze sprawy, że może grozić wzrost cen albo nawet jak się zaczyna wzrost cen, to tuszą, że to przejściowe. 
 
A potem, kiedy ludzie się budzą, wzrasta "cyrkulacja pieniądza", bo każdy chce się waluty jak najszybciej pozbyć i kupić coś o trwalszej wartości, i sytuacja się odwraca: "średni poziom cen" zaczyna wzrastać szybciej niż podaż pieniądza. 
 
Ta tendencja została zaobserwowana na słynnych hiperinflacjach, gdzie było to szczególnie jaskrawe. Oby przypadek dolara był inny, oby teza Hazlitta nie musiała się sprawdzić po raz kolejny, bo to by była tragedia na niesłychaną skalę.

endriu11111111 2018-03-02

@ Koczkodan 
 
To, że inflacja nie rosła pomimo dodruku to tylko dlatego, że pieniądze nie trafiały bezpośrednio na rynek. Fed drukował i pożyczał bankom komercyjnym na 1%, a banki pożyczały detalistom na 12%.

Łukasz 2018-03-03

Odnośnie nowej książki: 
Musiałem kupić na Allegro, bo nie umiałem jej znaleźć na Twoim sklepie. 
Fajnie jakby przycisk "Zamów" 
https://www.fijor.com 
kierował od razu do sklepu lub 2 przyciski, dla hurtu i dla detalu, ale bezpośrednio do książki. 
 
Odnośnie audycji: 
Dobra audycja, fajnie Cię posłuchać jak się pieklisz ;) Moja 20 letnia dziewczyna, kosmetyczka jak wsiada do mojego auta i włącza się nagranie z pendrive to mówi "wyłącz to gówno, chyba, że Fijor to zostaw" ;)

bollocks 2018-03-03

Jeszcze ciągnąc temat szczelania się. Chyba największą zmianę demokratyczną dokonali Niemcy, wybierając Hitlera;) 
 
Trochę bardziej merytorycznie: 
https://mises.org/wire/there-are-fewer-school-shootings-now-during-1990s 
 
Jest faktem, że po np. filmie The Heat z 1995r. pojawiły się rabunki (na bank, na konwój) inspirowane właśnie tym filmem. Jest jasne, że podobne filmy w jakiś sposób inspirują niektórych ludzi "do działania". 
https://www.youtube.com 
 
www.fotos.org 
 
W jednym masz rację Piter. Po pukawy niestety pierwsze sięga buractwo. W Polsce to w ogóle - chyba największy dostęp mają pracownicy ochrony...

jan M Fijor 2018-03-03

Żałujcie, że nie przyszliście na Liberty Fest. Austriacy .dali takiego czadu, że mi się przypomniały czasy Franza Józefa i Mengera. Duża wiedza, klasa, doświadczenie. i dużo pieniędzy . do zarobienia. Na przyszlość, pamiętajcie: Liberty Fest. Pozdrawiam

Endriu11111111 2018-03-04

@ JMF 
 
Panie Janku, Jak ktoś robi na trzech etatach to juz nie ma czasu na jakieś festy. Zajęty jest po prostu swoimi interesami. 
 
Jak ci austriacy mają coś ciekawego do powiedzenia to niech Pan to nagra i wrzuci na youtube. Tylko niech Pan nie pierdzieli o jakichś płatnych audycjach.

Łukasz 2018-03-04

@Endriu11111111 
Jak się pracuje na 3 etatach to ma się pieniądze na audycje.

Endriu 2018-03-04

@ 16 jak na razie to słucham ze trzy lata Pana Janka i oprócz ciekawych opowieści z podróży nie usłyszałem, od niego o żadnej ciekawej rekomendacji inwestycyjnej. 
 
Nie to żebym jej jakoś specjalnie potrzebował, ale "mądrego to zawsze dobrze posłuchać". 
 
Jak na razie to Pan Janek rekomenduje kupno złota i srebra w trendzie bocznym, i kupowanie książek jakichś nawiedzonych filozofów austriaków. 
 
To juz wolę sobie za darmo posłuchać Pana Roberta Gwiazdowskiego :), który gada mniej więcej co ci "książkowi" austriacy ....

Pcimek 2018-03-08

A ja mam nadzieję, że USA rozpieprzy się w trzy dupy. W końcu państwo powstałe na eksterminacji, z dziwek i alfonsów, i nazioli.  
Do tego wylęgarnia marksizmu kulturowego i zgnilizny moralnej. 
 
A co do akcji na giełdzie, pic na wodę fotomontaż. Pan Panie Janku pokaże te firmy po 300 mld lub bilion jak ktoś je kupuje za takie pieniądze, nie za "dyplomy" oprawione w ramkę.

Daniel Ćwikowski 2018-03-09

@17 czy ja mogę wiedzieć jak godzisz obrażanie ekonomistów ASE mówiąc, że są nawiedzeni i jednocześnie uważając za autorytet Gwiazdowskiego, który jak sam mówisz, mówi podobne rzeczy co ci nawiedzeni?

Endriu11111111 2018-03-09

@19 Kolego faktycznie może przegiąłem z tym "nawiedzeniem" - przepraszam. Za ostro. 
 
Natomiast głębszy sens mojej wypowiedzi jest taki, że klasyczna "ekonomia" na chwilę obecną jakby nie działa. 
 
Nijak nie idzie np. stwierdzić czy taka strefa Euro już bankrutuje czy jeszcze nie. Normalnie to sprawdzam oprocentowanie 1,2,5,10 letnich papierów dłużnych. No ale jak sprawdzić takie oprocentowanie w strefie euro, jak nie ma czegoś takiego jak europejskie papiery dłużne ?. 
 
Czy w którejkolwiek z tych ekonomicznych książek z "austriackich" lub jakichkolwiek innych książek ekonomicznych odpowie mi na moje pytanie: kiedy euro strefa będzie zbankrutowana. 
 
Czy jak padnie Portugalia, czy może dopiero jak padnie Portugalia i Włochy, czy może dopiero wtedy jak padną wszystkie PIGSY, czy może dopiero jak padną Niemcy, czy może dopier wtedy jak padnie Deutshe Bank (bez tych wszystkich państw)? 
 
Odpowie mi ktoś z tych austriackich ekonomistów, albo wyczytam to w jakiejś PanoJankowej książce ?

Pcimek 2018-03-10

Endriu, ja Ci powiem kiedy strefa Ojro zbankrutuje. Kiedy wszyscy obywatele tej strefy pójdą do banków po pieniądze.

Bezimienny 2018-03-10

Rzeczywiście, również nie spotkałem się z takimi przewidywaniami, ale myślę, że przewidywanie takiej rzeczy jest niemożliwe. To tak jakby przewidywać kurs dolara na 18 maja 2021 roku. Można trafić, przewidzieć się nie da. Tak jak napisał Pcimek, bardzo prawdopodobne jest, że ludzie pójdą do bankomatów (stracą wiarę w euro). Jeżeli ktoś potrafi przewidzieć kiedy tyle milionów ludzi straci zaufanie do waluty, to mu gratuluję. Aczkolwiek takie dyskusje na temat bankructw czy kryzysów często prowadzą Peter Schiff i Doug Casey. Tyle, że to Amerykanie, więc skupiają się na upadku dolara.

jan M Fijor 2018-03-10

@20 a nie wystarczy ci, że wiesz, co ci grozi? Nie wystarczy, że jest nieuniknione? Musisz koniecznie wiedzieć, kiedy? w jakim celu? We wszystkich książkach austriackich, jakie wydałem, opisane są skutki manipulowania ceną pieniądza. Trzeba więc czekać, albo wiać. O ile ma się taką alternatywę Ukłony

Endriu11111111 2018-03-10

@ Bezimienny 
 
Tu nie chodzi o żadne przewidywanie tylko o suche fakty. Normalnie jest tak, że oprocentowanie 10-latków danego kraju jest wyższe niż oprocentowanie 5 latków itd itd. 
 
Po tym rozpoznajesz, że dany kraj bankrutuje, że nadchodzi "ten moment", że oprocentowanie 5 latków "przeskuje" 10 latki - nikt tego papieru nie chce nawet krótkoterminowo. 
 
Wracając do tematu, astatnio jak miało bankrutować pół strefy euro wyciągnął swój "sześciostrałowiec" i tak nadrukował i powykupywał wszystkie "trefne" europie, że wszystko się uspokoiło.  
 
I teraz dochodzimy do sedna sprawy.  
 
W normalnym kraju tak jest, że jak kraj decyduje dię na dodruk (który trafia na rynek) to kurs waluty szoruje po dnie, indeks giełdowy danego kraju liczony w walucie danego kraju bije rekordy (na skutek inflacji), a rentowność obligacji (szczególnie gdy rezerwy danego kraju są w kiepskim stanie) strzelają w kosmos (i gdy kraj bankrutuje oprocentowanie papierów krótkotermonowych wyprzedza oprocentowanie papierów długoterminowych. 
 
Natomiast w strefie Euro nie wiadomo nic. Nie wiadomo ile kosztują bondy EU - bo nie istnieje coś takiego jak bondy EU. Nie wiadomo ile EU ma rezerw bo w ogóle nie wiem czy istnieje coś takiego jak rezerwy walutowe EU, kurs Euro bije ostanio do góry (względem USD) pomimo tego, że do depozytów trzymanych w europejskich bankach trzeba dopłacać, a amerykańskie coś tam jednak płacą. 
 
Wytłumaczy mi to jakaś PanoJankowa książka, albo jakoś od tych austriackich ekonomistów ?

Endriu11111111 2018-03-10

@ Bezimienny 
 
Tu nie chodzi o żadne przewidywanie tylko o suche fakty. Normalnie jest tak, że oprocentowanie 10-latków danego kraju jest wyższe niż oprocentowanie 5 latków itd itd. 
 
Po tym rozpoznajesz, że dany kraj bankrutuje, że nadchodzi "ten moment", że oprocentowanie 5 latków "przeskuje" 10 latki - nikt tego papieru nie chce nawet krótkoterminowo. 
 
Wracając do tematu, ostatnio jak miało bankrutować pół strefy euro to Draghi wyciągnął swój "sześciostrałowiec" i tak nadrukował i powykupywał wszystkie "trefne" bondt w europie, że wszystko się uspokoiło.  
 
I teraz dochodzimy do sedna sprawy.  
 
W normalnym kraju tak jest, że jak kraj decyduje dię na dodruk (który trafia na rynek) to kurs waluty szoruje po dnie, indeks giełdowy danego kraju liczony w walucie danego kraju bije rekordy (na skutek inflacji), a rentowność obligacji (szczególnie gdy rezerwy danego kraju są w kiepskim stanie) strzelają w kosmos (i gdy kraj bankrutuje oprocentowanie papierów krótkotermonowych wyprzedza oprocentowanie papierów długoterminowych. 
 
Natomiast w strefie Euro nie wiadomo nic. Nie wiadomo ile kosztują bondy EU - bo nie istnieje coś takiego jak bondy EU. Nie wiadomo ile EU ma rezerw bo w ogóle nie wiem czy istnieje coś takiego jak rezerwy walutowe EU, kurs Euro bije ostanio do góry (względem USD) pomimo tego, że do depozytów trzymanych w europejskich bankach trzeba dopłacać, a amerykańskie coś tam jednak płacą. 
 
Wytłumaczy mi to jakaś PanoJankowa książka, albo jakoś od tych austriackich ekonomistów ?

Endriu11111111 2018-03-10

@ JMF  
 
"[...] Musisz koniecznie wiedzieć, kiedy? w jakim celu?[...]". 
 
Dziwne pytanie jak na kogoś kto chce mi sprzedawać książki o ekonomii...

Sofronoff 2018-03-10

@ 22 
" To tak jakby przewidywać kurs dolara na 18 maja 2021 roku. Można trafić, przewidzieć się nie da. " 
 
Dokładnie tak się dzieje. A po 18 maja media będą rozpisywały się cmokając, jaki to geniusz ów, bo TYLKO on PRZEWIDZIAŁ. Przewidywań jest od metra, w każdym odcieniu; od bieli do czerni, poprzez wszystkie kolory i odcienie szarości. I pewnie ktoś "przewidzi". To nie znaczy, że dzieje się dobrze. Niemniej wielu z nas przewidywania odnosi od historii. A świat ? Totalna kontrola, manipulacja w mediach, globalizacja, tysiące zmiennych, tysiące niewiadomych itd. Płynność, niepewność punktów dotychczasowych odniesienia. Świat, niczym z triady heglowskiej, jest już zupełnie inny. A będzie jeszcze "bardziej inny". To nie znaczy, że nie należy obierać SWOJEGO złotego środka i wektorować się na najbardziej optymalny ze swego punktu widzenia scenariusz.

Dodaj komentarz...

Jan Fijor

Współzałożyciel szkoły biznesu ASBIRO, przedsiębiorca i podróżnik, który w czasie stanu wojennego wyemigrował do Stanów Zjednoczonych, gdzie spędził 17 lat. Były barman, pośrednik nieruchomości, agent ubezpieczeniowy i makler. Obecnie, oprócz działalności w szkole ASBIRO, zajmuje się publicystyką oraz jest właścicielem wydawnictwa Fijorr Publishing.

Prowadzi audycję na żywo Jan Fijor zaprasza w którym przedstawia punkt widzenia przedsiębiorcy. W środy o 21.00

Inne audycje tego autora:
Więcej audycji...Nie kupuj baryłek ropy (tylko alkoholu) (28) - 11 miesięcy temu


Debata Janka z liberałem Łukaszem (8) - 11 miesięcy temu

O tym, co piszecie w komentarzach (12) - 11 miesięcy temu


O RODO i akceotacji ciasteczek (4) - 11 miesięcy temu

Jak zostać Bogatym. (8) - ponad rok temu

Jak się bogacić? (18) - ponad rok temu

Bieda polskich wolnościowców (7) - ponad rok temu

Listy, obyczaje i finanse. (2) - ponad rok temu

Jak poprawnie oszczędzać (14) - ponad rok temu

O pożydowskim mieniu bezspadkowym (7) - ponad rok temu
Czy dopłacać do frankowiczów? (19) - ponad rok temuObligacje dla debili (5) - ponad rok temuCzy Janek oddałby 500 plus? (12) - ponad rok temu


Dlaczego USA czeka upadek? (19) - ponad rok temu

40 lat i fajrant! (27) - ponad rok temu

Pomysły na biznes w Hiszpanii (6) - ponad rok temu


Rekordowo krótki odcinek (3) - ponad rok temu

Mocz to moc (11) - ponad rok temu

Jest gorzej, niż myślałem (11) - ponad rok temu


Wystarczy języczek u wagi (8) - ponad rok temu

Jak mieć nosa do nieruchomości (14) - ponad rok temu

O strajku nauczycieli (20) - ponad rok temu

Wady i zalety UK (13) - ponad rok temu


Anarchokapitalizm według Janka (10) - ponad rok temuŻydzi, nieruchomości i dolary (15) - ponad rok temu


Pełzająca detronizacja dolara (2) - ponad rok temu

Wychodzimy jak palanty! (3) - ponad rok temu

Ostatnia noc dyktatury w Wenezueli? (18) - ponad rok temu

Janka porady na nadwagę (13) - 2 lata temu

Polakom brakuje ciekawości (11) - 2 lata temu


Jan Fijor - Listy (1) - 2 lata temuJan Fijor - Komu ufa Janek? (13) - 2 lata temu
Jan Fijor - Śmieci i Japonia (2) - 2 lata temu

O wyższości gór nad morzem (11) - 2 lata temu

Ile jest ASBIRO w ASBIRO? (4) - 2 lata temuJan Fijor - Powrót ze Stanów (1) - 3 lata temuJan Fijor - A to lewak jeden (21) - 3 lata temu


Jan Fijor - Salam alejkum (20) - 3 lata temu


Jan Fijor - Syndrom Korwina (37) - 3 lata temu

Jan Fijor - Mordujecie dzieci (43) - 3 lata temu

Jan Fijor - Totalitaryzmek (19) - 3 lata temuJan Fijor - Ekonomia Zdrowia (9) - 3 lata temu
Amerykański fiskus a Polacy (11) - 3 lata temu
Jan Fijor - Trump coś kręci (24) - 3 lata temu

Jan Fijor - Czytamy Misesa (8) - 3 lata temu


Jan Fijor - Wolność (104) - 3 lata temu

Ryanair i LOT to naciągacze (21) - 4 lata temu

Jan Fijor - Imigranci (20) - 4 lata temu
Jan Fijor - Delta? Nie latam (7) - 4 lata temu


Jan Fijor - Milion plus (17) - 4 lata temu


Jan Fijor - Wolny monopol (22) - 4 lata temu

Jan Fijor - Prezydenci USA (13) - 4 lata temu
Jan Fijor - Telenovela (7) - 4 lata temu

Jan Fijor - Raport z Liberlandu (19) - 4 lata temu


Jan Fijor - Trumpy i Hilarie (3) - 5 lata temu

Jan Fijor - Trumpy i Hilarie (7) - 5 lata temu

Wielki szwindel na mieszkaniach (19) - 5 lata temu


Jan Fijor - Szarańcza w Malawi (20) - 5 lata temu
Jan Fijor - TRUMP (34) - 5 lata temuJan Fijor - Skok na OFE 2.0 (29) - 5 lat temuJan Fijor - Jak w grudniu 81 (40) - 5 lat temu

Komu Kaczyński zrobi dobrze? (23) - 5 lat temu

Jan Fijor - Silk Road (14) - 5 lat temu

Obsługa klienta wg Janka (19) - 5 lat temuBierzcie zasiłki (31) - 5 lat temuJan Fijor - Wybory (19) - 6 lat temu


Nie ma gotówki i nie będzie (24) - 6 lat temuJan Fijor - Jak umarł Tuwim (11) - 6 lat temu
Jan Fijor - Franek (14) - 6 lat temu


Jan Fijor - Putin Austriakiem? (18) - 6 lat temu

Jan Fijor - Lekcja historii (14) - 6 lat temu
Jan Fijor - Motywy (30) - 6 lat temuJan Fijor - Złoto (9) - 6 lat temu
Prywatyzacja wg Janka Fijora (14) - 7 lat temuWolny rynek — wprowadzenie (38) - 7 lat temu

Jan Fijor - Buthan (17) - 7 lat temu


Jan Fijor - Łukraina (18) - 7 lat temu


Nakręcony prywatyzacją (52) - 7 lat temu


Słuchacz w długach (30) - 7 lat temu

Jan FIjor - Rock and Roll (15) - 7 lat temu

Jan Fijor - Dyskryminacja (27) - 7 lat temuBitcoin to tylko zabawka! (89) - 7 lat temu

Bardzo smutny Janek (47) - 7 lat temu

Wywiad z Markiem Klugmannem (40) - 7 lat temu

Rzecz o kontroli czynszów (14) - 7 lat temu

Janek zbankrutował (20) - 7 lat temu


Blacha wie co mówi (37) - 7 lat temu

Fijor idzie w politykę (37) - 7 lat temu

Ostro (64) - 7 lat temuBanki, samochody, podręczniki (28) - 8 lat temu


Służba zdrowia za oceanem (22) - 8 lat temu

Czy okienko blokuje kolejkę? (65) - 8 lat temuCzy alkoholik jest racjonalny? (61) - 8 lat temu


Czym jeździ milioner? (21) - 8 lat temu

Jan Fijor - Jak wybieram akcje (15) - 8 lat temu


Jan Fijor - Emeryty (40) - 8 lat temuJan Fijor - Kto mi wisi? (58) - 8 lat temu

Na co nam służby specjalne? (17) - 8 lat temu


Jan Fijor - Geje są jak SB (50) - 8 lat temu

Jan Fijor - O dwóch burakach (20) - 8 lat temu

Jan Fijor - Długi (118) - 8 lat temu


Bogaty może dłużej (48) - 8 lat temuCo Janek zrobił z ogórkami? (37) - 8 lat temu
Jan Fijor - SKOK (15) - 8 lat temuJan Fijor - Rozmowy na Jetlagu (19) - 8 lat temu


Jan Fijor - Ja się wycofuję (20) - 8 lat temu


Robimy gospodarstwo? (70) - 8 lat temuJan Fijor - Wyjazdy (53) - 8 lat temu

Jan Fijor - Broni Amber Gold (78) - 9 lat temu


Jan Fijor - W kraju dziadów (27) - 9 lat temu
Jan Fijor - Oba maży da (30) - 9 lat temu

Jan Fijor - Karty kredytowe (19) - 9 lat temuJan Fijor - pośrednicy (23) - 9 lat temu


Czy celnicy to kretyni? (23) - 9 lat temu

Jan Fijor - Unikać euro i eko (26) - 9 lat temu

Jan Fijor - Knajpy w Zakopanym (29) - 9 lat temu
Jan Fijor - Powrót z Azji (15) - 9 lat temuJan Fijor - dochód pasywny? (21) - 9 lat temu


Jan Fijor - Putinizacja (38) - 9 lat temu

Jan Fijor - To już 6,12 (26) - 9 lat temu


Jak sprzedawać dom? (20) - 9 lat temu

Boeing, monopol i korupcja (52) - 9 lat temu


Oburzeni (11) - 9 lat temu


Książki ekonomiczne (21) - 9 lat temu

Podatek Buffeta (8) - 9 lat temu

Dlaczego nas nie lubią? (32) - 10 lat temu

Portugalia (17) - 10 lat temu

Wy ćwoki (15) - 10 lat temu

Jan Fijor: Czy brać kredyt? (4) - 10 lat temu


Przygody Janka w Rosji (10) - 10 lat temu

Co tam w Norwegii słychać (38) - 10 lat temu


Jak nauczyć się pracowitości (12) - 10 lat temu

Jan Fijor o gejowych (50) - 10 lat temu

Jan Fijor o pracy po maturze (39) - 10 lat temu


Co boli Janka F.? (14) - 10 lat temu


Fijor zatrzymany w Kolumbii (11) - 10 lat temu


Kto to jest biedny człowiek (18) - 10 lat temu

Kto to jest człowiek biedny (6) - 10 lat temu


Żona milionera (10) - 10 lat temu
Trochę afryki trochę Ukrainy (4) - 10 lat temu

Afryka Afryka (27) - 10 lat temu

Czego nie wiem Janek Fijor (9) - 10 lat temu

Trochę o policji i emeryturach (11) - 10 lat temu

Janek o szpitalach (7) - 10 lat temuDalsze relacje z Kaliforni (17) - 10 lat temu

Fijor w Californi (17) - 10 lat temu


Prawo spadkowe (6) - 10 lat temu

Się SANEPIDowi oberwało (9) - 10 lat temu
O wyborach w ameryce (21) - 10 lat temu

O gatunkach, które wymierają (14) - 11 lat temu

Etyka w dopalaczach i przemycie (10) - 11 lat temuO "wygranych" na loterii (15) - 11 lat temu

Służba zdrowia ciąg dalszy (26) - 11 lat temu


O Krzyżu, podatkach i ludziach (26) - 11 lat temu

Państwowe akcje (20) - 11 lat temu

Postaw urzędnika przed sądem! (34) - 11 lat temu

Ubezpieczalnia pilotów TV (2) - 11 lat temu

Jan Fijor o USA (33) - 11 lat temu

Jak uniknąć płacenia ZUS-u? (7) - 11 lat temu

A dzisiaj polecamy:
 align="center">
Program sponsorują:

rolety dako nowy sącz - - 20.00
Księgowość online - - 20.00
Szkolenie przedłużanie rzęs Kraków... - - 20.00
Sklep z zabawkami dla dzieci Rzeszów... - - 20.00
Drabiny producent aluminiowe drewniane - - 20.00
zarabianie w internecie - - 20.00
ubezpieczenia na życie nowy sącz szkolenia bhp - - 20.00

Możesz i ty zasponsorować >>>

Promuj radioWydrukujDaj komuś ulotkęChcesz prowadzić audycję?Kontakt