Facebook
Podpis:
Numer GG:
KonteStacja.com - radio ludzi wolnych Cyber Forces
Pon
21:00
Wydanie Główne
Wto
21:00
„Luźne Gatki” z ByteEaterem
Słuchaj radia
Wydanie Główne (1)
4 dni temu
LEWICA DZIAŁA RAZEM Z WOLNOŚCIOWCAMI?
#OtwieraMY - obywatelskie nieposłuszeństwo przeciw kwarantannie. Kolejne biznesy działają wbrew zakazowi. Atak na Kapitol i bany dla Donalda Trumpa. Czy żyjemy w dyktacie korporacji. Brak...
Świat Kamila C. | Biznes | Wywiady
4 dni temu
Finanse osobiste - Jacek Gacoń |#574
Jacek Gacoń Expert od finansów osobistych. W 2014 roku stworzył blog o tematyce finansów osobistych: https://jakdorobic.pl/. Główna idea bloga to polepszanie budżetu osobistego poprzez...
Skorzystaj z naszych projektów:

▸ Wolny Rynek - w liczbach
▸ Emigrujesz - posłuchaj najpierw
▸ KontestKino - filmy na wieczór
▸ Poważny kryzys - napisz

Audycja: Nikt nas nie uczy jak sprzedawać 2018-03-20

Trójkąt bermudzki wyceny usług: szybko – tanio- dobrze

Nadający: Marcin Hartman, Szymon Chąciak

Szymon przygotowuje się do swojego szkolenia, więc nic dziwnego że rozmawiamy o tym, jak przeprowadzić wycenę usług, szczególnie jeśli dopiero w danej branży zaczynamy.

KOMENTARZE

Janek 2018-03-24

Witam, 
Bardzo podobała mi się audycja i poruszona została również kwestia wyceny szkolenia oraz porównania do Grouponu. Chciałem zapytać Pana Marcina o jego opinię na temat systemów szkoleń jak np. Udemy itp. Autor wycenia tam swoje szkolenie online, w większości za bardzo małe kwoty i kilkunasto/dziesięciogodzinne szkolenia. Czy jeśli nie mamy ogromnej popularności a chcemy zaczać "podbijać" rynek, to czy warto tworzyć na takich platformach? Czy jeśli moje kilkunastogodzinne szkolenie wycenię na $15 jak to przeważnie jest wyceniane na tych platformach, to czy nie będzie to dla mnie później problemem jak będę chciał oferować identyczne szkolenie offline np. za 2000 zł? 
 
Dziękuję i pozdrawiam, 
Janek

Marcin Hartman 2018-03-25

Panie Janku, 
 
Tego typu platformy są rewelacyjne dla... odbiorców, ale nie zawsze dla twórców tych treści, właśnie -w moim przekonaniu- z powodów, które podałeś. Wydaje mi się, że jak zaczniesz zarówno od niskiej ceny, jak i od platform, które kojarzą się z niższą ceną, to ciężko będzie zbudować lub przywrócić klientom w głowach percepcję "normalnej" wartości/ceny później. 
 
Tego typu rozwiązania dla twórców treści chyba lepiej sprawdzają się kiedy masz już zbudowaną reputację w swojej grupie docelowej (która płaci Ci normalne stawki), a chcesz tę grupę poszerzyć o ludzi, których wcześniej zupełnie nie docierałeś, dając im "niewielką pigułkę wiedzy", by mogli Cię sprawdzić. 
 
Osobiście rozegrałem to inaczej - przykładowo moje treści wideo są dostępne na moim kanale wideo za darmo, ale też zacząłem je publikować dopiero jak miałem już rozbudowaną podstawową bazę klientów (w moim przypadku B2B). 
 
Pozdrawiam i życzę powodzenia! 
MH

ABF 2018-03-30

link nie działa

Dodaj komentarz...

Marcin Hartman, Szymon Chąciak


Marcin Hartman
Przedsiębiorca, praktyk, mentor i trener sprzedaży. Życiowy i biznesowy maksymalista, mający reputację pogromcy niemożliwego. Aktualnie –oprócz innych projektów- wprowadza na polski rynek Cardone University, czyli platformę sprzedażowych szkoleń online ze wsparciem trenerskim na żywo.

Szymon Chąciak
Wierzy, że został “stworzony by tworzyć”. Psycholog z wykształcenia, który doskonale rozumie potrzeby biznesu i arkana sztuki filmowej. Studiując w Łódzkiej Szkole Filmowej podniósł na nowy poziom jakość swoich produkcji. Jako przedsiębiorca pomaga w komunikacji między firmą i jej klientami.Prowadzą audycję Nikt nas nie uczy jak sprzedawać , w której usłyszycie o efektywnej... sprzedaży!


Inne audycje tego autora:
Więcej audycji...Storytelling w sprzedaży - 10 miesięcy temu

Serce i rozum w sprzedaży (cz.2) - 10 miesięcy temu
Projekt zapytajhartmana.pl (3) - ponad rok temu


Elektromobilność - ponad rok temu
Motywowanie strachem - ponad rok temu
Polecenia za prowizję? (1) - 4 lata temu
A dzisiaj polecamy:
 align="center">
Program sponsorują:

KASPOL kasy fiskalne - - 20.00
Time&More zegarki - - 5.00
Reklama firmy - - 10.00
Fax internetowy - - 30.00
Odzież męska - duże rozmiary !!! - - 40.00
Szybka faktura - fakturago.pl - - 20.00

Możesz i ty zasponsorować >>>

Promuj radioWydrukujDaj komuś ulotkęChcesz prowadzić audycję?Kontakt