Facebook
Podpis:
Numer GG:
KonteStacja.com - radio ludzi wolnych Cyber Forces
Pon
21:00
Wydanie Główne
Wto
21:00
audycja odwołana
Słuchaj radia
Wydanie Główne (1)
3 dni temu
90% Kontestacji będzie zaorane
O przebudowie strony i nowych możliwościach nadawania video. Nowi goście. Jakie jest miejsce KS? Polacy nie wierzą w podatek cukrowy. Kary za brak płacy minimalnej w transporcie. Kobiety...
Świat Kamila C. | Biznes | Wywiady
wczoraj
Sprzedaż online - Basia Piasek |#567
Basia Piasek Przedsiębiorca z 17 - letnim doświadczeniem w roli lidera i 10-letnim doświadczeniem korporacyjnym. Ostatnie 7 lat przeznaczyła na rozwijanie swoich firm, w których...
Skorzystaj z naszych projektów:

▸ Wolny Rynek - w liczbach
▸ Emigrujesz - posłuchaj najpierw
▸ KontestKino - filmy na wieczór
▸ Poważny kryzys - napisz

Audycja: Jan Fijor zaprasza 2018-04-05

Jan Fijor - Mordujecie dzieci

Nadający: Jan Fijor

Janek dzisiaj był pod wrażeniem młodego człowieka, który dzielnie walczył z lewactwem po jednej z masakr w USA.

KOMENTARZE

Łukasz 2018-04-05

04.05.18 18;11  
nie działa plik

olo819 2018-04-06

Plik oraz audycja nadal nie działają.

olo819 2018-04-06

Audycja oraz plik wciąż nie działają.

Tomek35 2018-04-06

Janku, zgodze sie ze sluchaczem odnosnie zlotowki, rowniez uwazam ze trzymanie oszczednosci w polskiej zlotowce to pomylka. Twierdzisz Janku ze polska zlotowka jest lepsza niz inne waluty, nie zgodze sie z tym twierdzeniem (jest tak samo zeszmacona jak wszystkie pozostale waluty papierowe oparte na wierze w Bank Centralny).  
 
W rozmowach z rodakami czesto zauwazam jak ekscytuja sie tym ze w Polsce nie ma takiego dodruku walulty tzw (QE) jak w przypadku euro czy dolara. Owszem oficjalnie Polska nie prowadzi programu QE, tyle ze robi cos znacznie gorszego. W ekonomii istnieje termin tzw helicopter money (o ile mnie 
pamiec nie myli Mike Maloney tlumaczy zagadnienie dosc prosto) i to jest wlasnie strategia ktora podaza teraz Polska. Helicopter money przejawia sie u nas w postaci dobrze wszystkim znanego 500+ i polega na fizycznym przekazaniu pieniedzy ludowi za nic tzn przekazanie szerokiej grupie w spoleczenstwie przy uzyciu jakies dobrze brzmiacego, politycznego sloganu gdzie wladza przy okazji rozdawnictwa chce sobie tez kupic glosy wyborcow. Rozrzuca sie fizyczne pieniadze obywatelom bez wzgledu na konsekwencje takich dzialan. W dlugim okresie nastepuje jednak inflacja (badz hiperinflacja) ale rzadzacy sie tym nie przejmuja bo inflacja przychodzi zawsze z opoznieniem (motyw: wtedy bedzie i tak u wladzy opozycja wiec to bedzie ich problem). 
 
Ostatnio dowiadujemy sie z mediow ze 500+ bedzie rozszerzony (prog dochodowy zmieniony na korzysc wnioskodawcy wiec wiecej osob bedzie pobierac pieniadze w programie), poza tym panstwo rozdaje tez lekka reka emerytury dla 60/65 latkow, buduje mieszkania dla biedoty (finansowane tez dlugiem) - mieszknie+, rozdaje lekka reka podwyzki w budzetowce. Innymi slowy nie dodrukowuje pieniedzy ale zwieksza monstrualnie dlug, ktorego nie bedziemy w stanie splacic (na dodruk w stylu USA czy Wenezuli nam UE nie pozwoli)... 
 
Jesli ktos chce akumulowac pieniadze to jedynym w dzisiejszych czasach medium przechowywania sa metale szlachetne czyli zloto, srebro i to glownie w monetach.

Demjan 2018-04-06

kto tak jak ja nadal czeka na audycje ? :)

qkiz 2018-04-06

#czekamydalej

Tomaszek 2018-04-06

Plik da się pobrać, tylko trzeba być uważnym:) Do pobrania dla sprytnych:) Reszta niech czeka, aż Kamil poprawi prosty błąd (zakładam, że to Kamil wstawia audycję, a nie Janek)

OSTATECZNE ROZWIĄZANIE 2018-04-06

link do pobrania trza zmienić .org na .com 
 
www.kontestacja.com 
 
ale ty tomaszek jesteś sprytny uważny i inteligętny blask twoich kompleksów mnie oślepił i wywołał mdłości

Andaron 2018-04-06

W adresie linku jest kontestacja.ORG zamiast kontestacja 
Com 
Nie trzeba być sprytnym,można było napisać ludziom,a przy okazji Kamilowi.

Andaron 2018-04-06

W adresie pliku jest kontestacja.org zamiast kontestacja.com wystarczy to zmienić. Dlaczego nie napisać ludziom i Kamilowi przy okazji tylko grać sprytnego...

Tomaszek 2018-04-06

Pardon Kamil:) Błąd występuje na całej kontestacji, nie da się pobrać żadnej audycji. A winne tylko 3 literki:) Pozdrawiam kumatych:)

Hank 2018-04-06

Link bezpośredni - www.kontestacja.com

Paweł 2018-04-08

Co do tej strzelaniny na Florydzie i teorii spiskowych, to tam jest jeszcze jeden motyw ciekawy. Jest wywiad zaraz po strzelaninie z koleżanką Nikolas'a Cruz'a, która przeżyła strzelaninę. Ona mówi, w tym wywiadzie, że przez chwilę widziała Nikolas'a, który nie strzelał, a i ta w innej części szkoły było słychać strzały. Jej zdaniem był jeszcze co najmniej jeden strzelający.

Paweł 2018-04-08

Co do tej strzelaniny na Florydzie i teorii spiskowych, to tam jest jeszcze jeden motyw ciekawy. Jest wywiad zaraz po strzelaninie z koleżanką Nikolas'a Cruz'a, która przeżyła strzelaninę. Ona mówi, w tym wywiadzie, że przez chwilę widziała Nikolas'a, który nie strzelał, a i tak w innej części szkoły było słychać strzały. Jej zdaniem był jeszcze co najmniej jeden strzelający.

Endriu 2018-04-08

Panie Janku czas leci a Pan dalej w sprawie katastrofy smoleńskiej gra publicznie głupka. Jeszcze raz Panu powtórzę USA tym różni się od Polski, że Polacy w "pancerną brzozę" nie uwierzyli, natomiast amerykanie w to, że WTC uderzył Bin Laden uwierzyli ... 
 
POGARDA (Mgła 2) film Marii Dłużewskiej i Joanny Lichockiej 4/4 
www.youtube.com 
 
" [...] Czy był wrak samoloty cięty - Nic mi na ten temat nie wiadomo aby wrak był cięty. Nic mi nie wiadomo aby srona rosyjska systematycznie niszczyła dowody [...]". 
 
Panie Janku zbliżają się wybory i Macierewicza w PiS-ie chowają żeby nie straszył, natomiast po wygranych wyborach znowu wyjdzie na wierzch utrwalając żelazny PiS-owski elektorat. 
 
No niestety panie Janku, ciężko znaleźć cymbała co uwierzy, że brzoza złamie skrzydło odrzutowca.

Roten 2018-04-09

Janku, wiele powtarzam wiele teorii które nazywają spiskowymi okazało się po czasie faktem. :) pozdrawiam myślących samodzielnie.

Piter 2018-04-09

Koncepcja zamachu smoleńskiego jest oczywiście pożywką dla naiwych i mało myślących. Zgodnie z rzymską sentencją "ten winien , kto skorzystał " . Czy skorzystał z tego Putin ? Aby to wyjaśnić trzeba znać realia polityczne roku 2010. PiS było już wtedy po przegranych wyborach . Porażka PiSu była tak dotkliwa że nawet następną kadencje wygrało PO...Pisowi został tylko Prezydent Kaczyński - jednak jak pokazują realia po katastrofie ludzie woleli wybrać Komorowskiego niż kogoś z PiSu... 
 
Czy w tych realiach Putin jako wytrawny gracz polityczny zdecydowałby się na zamach ? Po co i w jakim celu ? Likwidować politycznych ousiderów gdy rządy były w rękach PO ? 
 
Inna sprawa to taka że Lech Kaczyński w ówczesnych realiach światowej polityki był po prostu...pionkiem. Czyli mało znaczącą figurą. I znów potencjalna likwidacja "pionka" przez tak cwanego polityka jak Putin jest nonsensem który obraża ludzi myślących. 
I ostatnia rzecz na pokładzie samolotu nie było żadnego wybitnego polityka który mógłby w jakikolwiek sposób wpłynąć znacząco na losy Polski nie mówiąc już o świecie.  
 
Natomiast ironią losu jest to że na katastrofie zyskał po latach ...PiS. Skonsolidował bowiem środowisko swoich zatwardziałych zwolenników wokół katastrofy z której zrobił legendę. 
 
Prawda jest jednak brutalna. Ci ludzie zgineli na skutek błądu pilotów (pilot odpowiada w 100% ) być może także na skutek nacisku decydentów na pilotów.I nie ma w tym fakcie nawet promila "martyrologii" . Porównywanie tej tragedii z Katyniem jest mega nadużyciem. Bo oni nie jechali "walczyć" czy w charakterze "ofiar" . Jechali jak na zwykłą delegacje. Spotkać się ze znajomymi , pożartować , dobrze zjeść i wypić. To co zwykle się robi na takich spotkaniach.  
Tragedia jest owszem ale podobna jak w wielu wypadkach samochodowych/lotniczych gdzie giną zwykli ludzie. Można ją rozpatrywać w kategoriach indywidualnych dramatów - jakie są udziałem setek czy tysięcy osób. A robienie z tego cyrku medialnego jest po prostu wielkim niesmaczne.

Demjan 2018-04-10

Woz strazacki moze zdaje sie taranowac inne pojazdy jesli zagradzaja droge do pozaru tudziec celu. moze wlasnie po to jezdzi z karetką taki pojazd ? w razie w strazacy "rozpychają" się łokciami a karetka moze przejechac :)

Endriu11111111 2018-04-11

@Piter 
 
Kolego Piter, co w Smoleńsku wydarzyło to tak do końca nie wiadomo, natomiast na pewno nie było tak jak to mówiła komisja Anodiny i Laska.

Tomek 35 2018-04-11

Chciałem nadmienić że mam już po dziurki w nosie pieprz... o Smoleńsku, zamachu czy wypadku, elicie czy też bandzie cwaniaków którzy chcieli się 10/4/2010 załapać na darmową pochlaj i wyżerkę. Dość już tego że atakują mnie zewsząd w mediach mainstreamowych te do niczego mi nieprzydatne newsy to jeszcze na Kontestacji ludzie się o tym rozpisują. Ludzie! Minęło 8 lat od tego wypadku, życie toczy się dalej.zbudo 
 
Każdy chce lepszej przyszłości dla siebie, dzieci, bliższej o dalszej rodziny. Nie da się niczego dobrego stworzyć czy zbudowac ciągle oglądając się za siebie i roztrząsając przeszłość.  
Dla tych z dystansem do smoleńskiej psychozy dedukuje klasyk Martina Lechowicza https://youtu.be/wk6sZirAZ9o

Piter 2018-04-11

@Endriu1111111 
 
W każdej tragedii/śmierci możemy szukać "drugiego dna". Typowy przykład "czy Elvis Presley" żyje ? Teoretycznie jest to możliwe , może miał sobowtóra , może sfałszował akt zgonu może...Zawsze jest jakiś promil prawdopodobieństwa że tak było. 
Natomiast jeśli nasze życie opieralibyśmy na znikomych prawdopodobieństwach to stałoby się ono nie do zniesienia.Wychodzisz z domu może cie ktoś rozjechać, a może jakiś wariat potraktuje cie nożem ? Czy to jest realne ? To jest w jakiś tam sposób prawdopodobne. A więc co nie wychodzimy z domu i nosimy ze sobą cały arsenał ( 
W sprawie smoleńska jest może 1% prawdopodobieństwa że zamachnął się jakiś ziomal ze służb i może 0.001% że zamachnął się Putin. I co mamy na tym budować swoją przyszłość ? Wypowiedzieć wojnę Rosji ? Zresztą zapytajcie USA ; ciągle szukają haków na Rosje i na Putina. Pytacie a tam głucha cisza. Bo nikt nie jest na tyle szalony by rosjanom przypisywać winę nie mając żadnych argumentów.

bollocks 2018-04-11

@Piter 
 
Na jakiej podstawie uznajesz, że wiesz kto jaki miał interes w sprawie smoleńska? 
 
Na jakiej podstawie uznajesz, że znasz wszystkie zainteresowane strony? 
 
Na jakiej podstawie uznajesz, że Krowin ma rację? (zna wszystkie strony i ich interesy? bo wszystko co napisałeś to Korwin powiedział). 
 
Na jakiej podstawie uznajesz, że tylko jedna strona miała interes? Tak raczej rzadko bywa, tym się bardziej opłaca, tym mniej i jak się jedni skapną, że i drudzy nie będą przeszkadzać dochodzi do zamachu. I mamy "spisek" bez potrzeby korumpowania, przekupywania. Spisek bez spisku. 
 
Proste pytanie - kto miał interes w zabójstwie Kennediego (odnośnie szukania interesu jakiejś jednej określonej strony, "oczywista" znanej wszystkim)? 
 
Zamachów nigdy nie dokonuje się li tylko z tego powodu by ten dostał władzę, a tamten nie. No dobra, może za Stalina, czy Piłsudskiego tak było (ciekawe czy Hitler zabijał przeciwników politycznych;))... 
 
Z rachunku prawdopodobieństwa (że tak po korwinowsku powiem) bardziej przychylam się ku zamachowi, acz teraz to już jakiekolwiek by dowody nie znaleziono, prawdy raczej się nie dowiemy. Jedyny silny argument przeciw zamachowi, to właśnie, że nikt tam nadzwyczajny (mogący zagrozić czyimś interesom) nie leciał.

Endriu11111111 2018-04-12

@ bollocks 
 
Prezydent państwa mogący w każdej chwili zawetować każdą ustawę nie jest kimś "nadzwyczajnym "... 
 
Sorry chłopaki ale całe to wasze towarzystwo "wolnorynkowe" łączmie z Panem Jankiem to jakaś babda ignorantów. Mogłbym tu wymieniać z tysiąc powodów dlaczego cała delegacja smoleńska zasługuje na miano "wyjątkowo wyjątkowej" ....

JMF 2018-04-12

@23 Co ty tu w ogóle robisz? Bandę urzędników, ludzi bez dorobku, darmozjadów - bo tacy stanowią gros obsady kolektywu, który nazywasz państwem i wychwalasz pod niebiosa? Wyjątkowy to jest człowiek, który pracuje, tworzy, ryzykuje, a nie nieudacznik, który za ciężkie pieniądze i nieuzasadnione przywileje wiedzie żywot, na jaki nie pozwalają mu jego umiejętności, gdyby je sprzedał na rynku. a na dodatek, środki na to swoje, pardon, życie zabiera innym bezpardonową siłą!

Endriu11111111 2018-04-12

@ 24 
 
Panie Janku bez obrazy, ale jeżeli Prezydenta państwa i aktualną na tamte czasy ekipę czołowych polityków nazywa Pan "ludźmi bez dorobku" to ja Panu gratuluję. 
 
Niech se Pan spróbuje zostać radnym w swojej dzielnicy to zobaczy Pan ile to się trzeba nauwijać... 
 
JKM od "nocnej zmiany" nie może się dostać do parlamentu, a Pan kurwa jak małe dziecko pluje jadem ... 
 
Więcej szacunku do dokonań ludzkich ....

Koczkodan 2018-04-13

W opisie audycji jest chyba błąd. Ten młody człowiek nie walczył "z lewactwem", tylko z prawem do posiadania broni. Chyba że dopiszecie, że walczył "ramię w ramię z lewactwem" ;)

Koczkodan 2018-04-13

Żeby ukraść piwo ze sklepu też się trzeba nauwijać, żeby nie przyuważył sprzedawca, nie zadzwonił na policję, żeby nie zabrzęczała butelka w torebce przy wychodzeniu itd. A jednak złodziei piwa nie wynosimy na pomniki. 
 
Samo to, że ktoś musiał się nauwijać, aby zdobyć władzę nad Bogu ducha winnymi bliźnimi, to jeszcze o nim niekoniecznie świadczy dobrze.

Endriu11111111 2018-04-14

@27  
 
No widzisz kolego Koczkodan. Ci wszyscy przedsiębiorczy, inteligentni, przebojowi, zaradni, nie potrafili zrobić tej jednej najprostszej rzeczy czyli wygrać wybory (zdobyć swoją reprezentację w sejmie), którą potrafili od dziesięcioleci zrobić ci wszyscy nieudacznicy "bez dorobku" leserujący na państwowych etatach... 
 
Weź ty się Koczkodan z Panem Jankiem zastanówcie co pitolicie....

Koczkodan 2018-04-14

Przed chwilą mówił Pan, że wygranie wyborów jest skomplikowane, teraz mówi Pan, że to jedna najprostsza rzecz. Proszę się zdecydować. 
 
Ja tylko chcę powiedzieć, że wielkie osiągnięcie niekoniecznie równa się pożyteczne osiągnięcie, a w polityce najczęściej znaczy to wręcz przeciwnie.

Koczkodan 2018-04-14

Osiągnięcia prezydenta Kaczyńskiego i PiS-u widzę co najwyżej takie: 
1) zawetowali większość ustaw, gdy rządziło PO, a prezydentem był pan Kaczyński. To jest plus, bo nie było takiej inflacji prawa może dzięki temu. Aczkolwiek nie sądzę, żeby to było zrobione w tym celu, myślę, że raczej ze złośliwości. Dziś PiS robi większą inflację prawa niż wszystkie poprzednie rządy. 
2) Zyta Gilowska, zdaje się, obniżyła "składkę rentową" - to ok. Ale obecny rząd PiS-u idzie w zupełnie przeciwnym kierunku, więc tamtą obniżkę można traktować jako przypadkową. 
3) niby zaczęli walkę z korupcją, ale przecież gdyby wszystko, co się da, sprywatyzowali, to nie byłoby z czym walczyć, bo korupcja dotyka przede wszystkim sektora państwowego i styku państwo-prywaciarze. Ale o prywatyzacji czegokolwiek mowy nie ma! A przydałoby się. Np. ostatnio korzystałem z usług Poczty Polskiej. Proszę sobie wyobrazić, że wysłałem Toffifee do pobliskiego miasta w Polsce i czekam, aż dojdzie, już czwarty miesiąc. I chyba się nie doczekam, bo listonosz pewnie otworzył i zjadł. Wstyd. Żenada. Nawet wojsko korzysta z prywatnego InPostu (a przynajmniej korzystało dwa lata temu, teraz już nie wiem), co jest najlepszym świadectwem dla Poczty Polskiej w szczególności i przedsiębiorstw państwowych w ogólności.

Tomek35 2018-04-14

Czytajac wiekszosc komentarzy pod ta audycja mozna dojsc do smutnej konkluzji: Polacy (przynajmniej Ci w kraju) zawsze beda biednymi, sfrustrowanymi malkontentami a ich dzieci beda zawsze tania siala robocza dla krajow zachodnich. Zamiast zajmowac sie przyszloscia to wiekszosc woli sie skupiac na martyrologii.  
 
Wystarczy spojrzec na to Cie tu dzieje z gory. Dostajecie audycje o przedsiebiorczosci i inwestowaniu za darmo. Janek czy Kamil bezplatnie poswiecaja swoj czas i tluka wam do glow od te same wolnorynkowe kwestie. Za podobna audycja w USA musliebyscie pewnie placicc setki dolcow w ramach tzw subsription.  
Efekt pracy u podstaw jest widac minimalny,  
Kontestacja z medium ktore w zalozeniu mialo skupiac ludzi przedsiebiorczyc, trzezwo myslacych i mentalnie wolnych (free minds) staje sie targowiskiem z przekupami a glowne tematy to bulwarowe dyskusje, 5 woda po kisielu zamachy smolenskie walkowane do obrzydzenia przez polityczna propagande od lat i wychwalanie urzedasow - pijawek i darmozjadow w swietle tego co glosi austriacka szkola ekonomii.  
 
Quo vadis Kontestacjo?  
 
Nie dziwie Ci sie Janku ze czasami krew zalewa jak czytasz komentarze. Sam mieszkam od lat poza Polska i ze zdumieniem przecieram oczy widzac co sie w tym kraju teraz dzieje, jak ludzie sa oglupiani przez panstwowa propagance, jak zapychaja sobie buzki kielbacha wyborcza i sprzedaja przyszlosc swoja i wlasnych dzieci niczym Judasz juz nie za 30 srebrnikow ale ale za 500 zlotych co miesiac.  
 
Powtorze tylko za Franklinem: Ci którzy rezygnują z Wolności w imię odrobiny tymczasowego bezpieczeństwa, nie zasługują na żadne z nich.

Endriu11111111 2018-04-15

@31 
 
Kolego Tomku, może zamiast wygłaszać patetyczne hasła typu "quo vadis" należałoby powiedzieć sobie prosto w oczy, że to nie jest tak, że "walcząc" z czerwono-czarnymi socjalistycznymi pizdami pokroju Elżbieta Jakubiak (co to pozwala nam pracować) mamy do czynienia nie z " nieudacznikami" tylko z wyjątkowo przebiegłym wrogiem, który dysponując publicznymi pieniędzmi i siecią polityczno-biznesowych powiązaniań, jest dodatkowo mistrzem demagogi i mieszania ludziom w głowach przy pomocy socjalistycznie zabarwionych haseł?

damian33 2018-04-15

@31 Tomek35, wow - ostro i dosadnie. Trudno się jednak nie zgodzić. Sam mieszkam od dawna poza Polską i mam dokładnie takie same wnioski. Polacy dokonują absurdalnych wyborów i to oni zapłacą ostatecznie cenę. 
 
@32 Endriu111111, Muszę przyznać że rozbawiłes mnie tym komentarzem. Należy wiedzieć że Polacy jako naród mają skłonność do obwiniania zawsze kogoś innego za wszechobecne zło: komuchy, Żydzi, ruscy, unia, establishment, międzynarodowa finansjera. Jakiś winowajca zawsze się znajdzie. 
Jak wyjeżdżalem z Polski to ludzie z mojego otoczenia smiali się z chińczyków, że są skłonni pracować za miskę ryżu, nie to co Polacy . Od tego momentu minęło zaledwie paręnaście lat. Przeciętny chinczyk zarabia dziś więcej niż polak a chinska młodzież dominuje na uniwersytetach w UK, USA, Australii. Polacy jednak mieli wówczas i dalej mają swój ... honor i głosują na świętego Mikołaja który im obieca darmowe to i tamto a ostatnio kasę na konto czyli 500+ i wcześniejsze emerytury. Jak zarabiali mniej niż połowę średniej unijnej 15 lat temu tak dalej dostają grosze pracując w fabrykach Ikei, Fiata, Mercedesa które też załatwił święty Mikołaj (tj politycy dając tym koncernom zwolnienia z podatku na dekady). 
A przecież rdzeń gospodarki, jej fundamenty stanowia małe i średnie biznesu i to one właśnie powinny zadać niskich podatków, uproszczenia procedur prawnych, wiążących interpretacji podatkowych urzędników.  
Nic to, naród ma przecież wolną niedzielę, i setki biedronek, zabek, lidli, namiastki wolności gdzie niewolnik systemu czy neochłop pańszczyzniany może iść i poudawać że wszystko jest ok, że zmierza ku lepszemu.  
 
Zamiast obwiniac wszystkich dookoła sugeruję stanąć przed lustrem i samemu przyznać się do winy. Dopóki przeciętny polak nie zaakceptuje odpowiedzialności za to co się dzieje w tym kraju nic się na lepsze nie zmieni. Mówię to z własnego doświadczenia gdy paręnaście lat temu wzięłem życie w swoje ręce i zmienilo sie w nim wiele. 
 
Tak na marginesie: w więzieniach pełno jest niewinnych ludzi, którzy nie dostrzegają w złu które wyrządzili swojej winy. Zawsze winni są patologiczni rodzice, złe towarzystwo albo pechowy los.

Endriu11111111 2018-04-17

Panowie a tak z całkiem innej beczki. Z okazji regulacji europejskich dotyczących obniżenia lewara mam takie pytanie. Jak najtaniej i najdzybciej nabyć ibywatelstwo innego państwa spoza unii europejskiej. Z jakimi kosztami trzeba się liczyć ?

bollocks 2018-04-17

To, że się z ludzi robi debili Smoleńskiem - nie znaczy by utopić w całości temat jako kompletnie nic nie znaczący, a służący wyłącznie interesom partii (i stać się debilem na drugim biegunie). Mnie propaganda reżimu kompletnie nie dotyka. Telewizor służy mi wyłącznie jako monitor od komputera. Ale żeby oburzać się, że akurat 10 kwietnia akurat w TVP leciał Smoleńsk? 
 
Kwestia Smoleńska jest dość istotna dla dalszych losów tego państwa i starzy czy nowi rządzący będą w końcu musieli tą sprawę rozwikłać, choćby z tej ewentualności iż mógł to być zamach. A choćby trupów związanych z całą sprawą nie brakuje. Trupów w kraju, już po wydarzeniu. Już nie wspominając o innych dziwnych historiach. 
 
Dziel i rządź to zawsze będzie ulubiona i podstawowa i najważniejsza strategia służb, wywiadów (oczywiście obcych, lub obcym służących). Przykładowo JKM bardzo lubi dzielić na prawicę i resztę. Dopóki to robi wyłącznie wewnątrz partii, dla wzmocnienia ducha - nie ma z tym problemu... Nie dajcie się dzielić, ludzie...

Tomek35 2018-04-17

@35 Bollocks - dzieki wielkie. Wlasnie potwierdziles to co napisalem powyzej i upewniles mnie w przekonaniu, ze w Polsce nigdy nie nastapi znaczaca zmiana na lepsze.  
To jest fizycznie niemozliwe bo ludzie nie moga przeskoczyc nad podzialami, jakimis upiorami z historii w imie stworzenia lepszej przyszlosci dla swoich dzieci i wnukow.  
 
Innymi slowy, spie sobie spokojnie i nie przejmuje sie zupelnie tym kto kieruje tym panstwem, co mowi czy tez robi bo za 30 lat kiedy moze bedzie chcial zjechac do Polski na emeryture i kupic jakas dacze na lato to dalej sila robocza bedzie tania (bedzie mi pewnie potrzebna ktos kto bedzie przycinal trawke, robil remonty, gotowal obiady), ceny nieruchomosci tez beda stanowily 1/3 albo i mniej tej na zachodzie. W gazetcie z 17/4/2048 r beda dalej pisali o smolenskiej katastrofie, nierownosciach placowych miedzy przecietnym Polakiem i Niemcem i o tym ze inflacja winduje ceny masla czy jaj pod niobiosa a uczeni dalej nie wiedza jaki jest tego powod.  
 
Czemus biedny? Bos glupi! Czemus glupi, bos biedny....

Endriu11111111 2018-04-17

@36 
 
Spindoktorzy z PiS są raczej zainteresowani tym, aby Smoleńsk wlókł się w nieskończoność. Platformersy jako odwieczny wróg PiS też lubi tą odwieczną polaryzację. 
 
Natomiast najgłupiej na to wszystko reaguje Pan Janek udając, że "Polacy nic się nie stało", przytakując idiotyzmom wypisanym w raporcie Anodiny... 
 
Samolot rozpierdolony na 100 milonów części jakby go coś rozjebało od wewnątrz, trzy kopniaki o wartości ileś tam G odczytane z czarnych skrzynek przez Bienięde, rozjebany i pocięty wrak leżący do dzisiaj u Putina, a Pan Janek udaje cymbała. 
 
Takie podejście nie przystoi konserwatyście, szczególnie na "stare lata"

Piter 2018-04-18

@Endriu111111 
 
Wszystkim ignorantom praw fizyki dedykuje experyment. Wyjmij akumulator z samochodu. Przejdź się z nim 100 metrów w te i z powrotem. Ciężkie co ledwo dźwigasz ) A teraz rusz wyobraźnią ten akumulator waży 15 kilo a samochód 100 razy więcej. Teraz pomnóż to przez prędkość jak pamiętasz z lekcji fizyki. Możesz być pewien że jak samochód walnie w drzewo to mniej więcej tak jak te 1000 akumulatorów walneło w samochód...Ogromna siła , ogromna moc dlatego takie samochody są znajdowane w tysiącach kawałków. 
 
A teraz sobie wyobraź samolot i STO razy większe siły jakie działają przy jego upadku. To są siły wręcz niewyobrażalne dla przeciętnego zjadacza chleba. Jakakolwiek analiza na ile kawałków rozpada się ciało czy samolot w takich przypadkach świadczy o głupocie "badaczy". 
Śmierć jest natychmiastowa i bezbolesna bo raz że po uderzeniu w glebe przy takiej prędkości momentalnie narządy wewnetrzne są niszczone siłą impetu, dwa że po oderwaniu szyi , tętnicy, czy rozpadzie na kawałki już nic nie ma prawa funkcjonować...I myśle że chyba każdy rozumny człowiek powinien o tym wiedzieć. 
I jeszcze jedno i , wbrew temu co nam się serwuje w filmach "akcji" ciało ludzkie jest bardzo delikatne ; wystarczy się poślizgnąć , walnąć głową w krawężniki i po zawodach, jak ma się pecha.

Endriu11111111 2018-04-18

@39 
 
Weź nie pierdol Piter. Ostatnio Wrona podchodził do lądowania bez podwozia i nic się nikomu nie stało. 
 
Binienda w przeciwieństwie do ciebie wziął raport i czarne skrzynki pod lupę okiem fachowca, a nie jakiejś politycznej kurwy tupu Miller czy Anodina.

KojotZeSmolenska 2018-04-18

@39, Endrju11111, calkowiecie sie z Toba zgadzam. Powiem wiecej, widzialem nawet filmy, ktore dowodza ze spadajac z bardzo wysoka cialo pozostaje nienaruszone, co wiecej na filmie ponizej dokladnie widac ze ten osobnik przezyl: 
 
https://www.youtube.com 
 
Endrju, powinienes sie zglosic do zespolu ekspertow Macierewicza. Widze ze prawa fizyki nie sa Ci obce. Porownanie starego rosyjskiego grata, ktory leci z pelna moca i przy zerowej widocznosci z cala sila uderza w ziemie do nowoczesnego Boeing 767, ktory przy wytraconej predkosci laduje na pasie na lotnisku, pokrytym piana -> czapki z glow za to arcymistrzowskie odniesienie. Przyznam, ze mnie na 2 min zatkalo jak przeczytalem Twoja wiadomosc Endrju.

bollocks 2018-04-18

Tomek35, jacy Polacy? Co by to było, jakby samolot z Trumpem i 10ma generałami się rozpierdzielił? 9/11 by się schował. Żadni Polacy. Nie ma to żadnego związku z narodowością. 
 
www.fakt.pl 
 
^Zobacz jaki ostatnio Polak umarł. Pisowiec, frustrat i nieudacznik.

Dodaj komentarz...

Jan Fijor

Współzałożyciel szkoły biznesu ASBIRO, przedsiębiorca i podróżnik, który w czasie stanu wojennego wyemigrował do Stanów Zjednoczonych, gdzie spędził 17 lat. Były barman, pośrednik nieruchomości, agent ubezpieczeniowy i makler. Obecnie, oprócz działalności w szkole ASBIRO, zajmuje się publicystyką oraz jest właścicielem wydawnictwa Fijorr Publishing.

Prowadzi audycję na żywo Jan Fijor zaprasza w którym przedstawia punkt widzenia przedsiębiorcy. W środy o 21.00

Inne audycje tego autora:
Więcej audycji...

Debata Janka z liberałem Łukaszem (8) - 9 miesięcy temu

O tym, co piszecie w komentarzach (12) - 10 miesięcy temu


O RODO i akceotacji ciasteczek (4) - 10 miesięcy temu

Jak zostać Bogatym. (8) - 11 miesięcy temu

Jak się bogacić? (18) - 11 miesięcy temu


Listy, obyczaje i finanse. (2) - ponad rok temu

Jak poprawnie oszczędzać (14) - ponad rok temu

O pożydowskim mieniu bezspadkowym (7) - ponad rok temu
Czy dopłacać do frankowiczów? (19) - ponad rok temuObligacje dla debili (5) - ponad rok temuCzy Janek oddałby 500 plus? (12) - ponad rok temu


Dlaczego USA czeka upadek? (19) - ponad rok temu

40 lat i fajrant! (27) - ponad rok temu

Pomysły na biznes w Hiszpanii (6) - ponad rok temu


Rekordowo krótki odcinek (3) - ponad rok temu

Mocz to moc (11) - ponad rok temu

Jest gorzej, niż myślałem (11) - ponad rok temu


Wystarczy języczek u wagi (8) - ponad rok temu

Jak mieć nosa do nieruchomości (14) - ponad rok temu

O strajku nauczycieli (20) - ponad rok temu

Wady i zalety UK (13) - ponad rok temu


Anarchokapitalizm według Janka (10) - ponad rok temuŻydzi, nieruchomości i dolary (15) - ponad rok temu


Pełzająca detronizacja dolara (2) - ponad rok temu

Wychodzimy jak palanty! (3) - ponad rok temu

Ostatnia noc dyktatury w Wenezueli? (18) - ponad rok temu

Janka porady na nadwagę (13) - ponad rok temu

Polakom brakuje ciekawości (11) - ponad rok temu


Jan Fijor - Listy (1) - 2 lata temuJan Fijor - Komu ufa Janek? (13) - 2 lata temu
Jan Fijor - Śmieci i Japonia (2) - 2 lata temu

O wyższości gór nad morzem (11) - 2 lata temu

Ile jest ASBIRO w ASBIRO? (4) - 2 lata temuJan Fijor - Powrót ze Stanów (1) - 2 lata temuJan Fijor - A to lewak jeden (21) - 3 lata temu


Jan Fijor - Salam alejkum (20) - 3 lata temu


Jan Fijor - Syndrom Korwina (37) - 3 lata temu

Jan Fijor - Mordujecie dzieci (43) - 3 lata temu

Jan Fijor - Totalitaryzmek (19) - 3 lata temuJan Fijor - Ekonomia Zdrowia (9) - 3 lata temu
Amerykański fiskus a Polacy (11) - 3 lata temu
Jan Fijor - Trump coś kręci (24) - 3 lata temu

Jan Fijor - Czytamy Misesa (8) - 3 lata temu


Jan Fijor - Wolność (104) - 3 lata temu

Ryanair i LOT to naciągacze (21) - 3 lata temu

Jan Fijor - Imigranci (20) - 4 lata temu
Jan Fijor - Delta? Nie latam (7) - 4 lata temu


Jan Fijor - Milion plus (17) - 4 lata temu


Jan Fijor - Wolny monopol (22) - 4 lata temu

Jan Fijor - Prezydenci USA (13) - 4 lata temu
Jan Fijor - Telenovela (7) - 4 lata temu

Jan Fijor - Raport z Liberlandu (19) - 4 lata temu


Jan Fijor - Trumpy i Hilarie (3) - 4 lata temu

Jan Fijor - Trumpy i Hilarie (7) - 4 lata temu

Wielki szwindel na mieszkaniach (19) - 4 lata temu


Jan Fijor - Szarańcza w Malawi (20) - 5 lata temu
Jan Fijor - TRUMP (34) - 5 lata temuJan Fijor - Skok na OFE 2.0 (29) - 5 lata temuJan Fijor - Jak w grudniu 81 (40) - 5 lata temu

Komu Kaczyński zrobi dobrze? (23) - 5 lat temu

Jan Fijor - Silk Road (14) - 5 lat temu

Obsługa klienta wg Janka (19) - 5 lat temuBierzcie zasiłki (31) - 5 lat temuJan Fijor - Wybory (19) - 6 lat temu


Nie ma gotówki i nie będzie (24) - 6 lat temuJan Fijor - Jak umarł Tuwim (11) - 6 lat temu
Jan Fijor - Franek (14) - 6 lat temu


Jan Fijor - Putin Austriakiem? (18) - 6 lat temu

Jan Fijor - Lekcja historii (14) - 6 lat temu
Jan Fijor - Motywy (30) - 6 lat temuJan Fijor - Złoto (9) - 6 lat temu
Prywatyzacja wg Janka Fijora (14) - 6 lat temuWolny rynek — wprowadzenie (38) - 7 lat temu

Jan Fijor - Buthan (17) - 7 lat temu


Jan Fijor - Łukraina (18) - 7 lat temu


Nakręcony prywatyzacją (52) - 7 lat temu


Słuchacz w długach (30) - 7 lat temu

Jan FIjor - Rock and Roll (15) - 7 lat temu

Jan Fijor - Dyskryminacja (27) - 7 lat temuBitcoin to tylko zabawka! (89) - 7 lat temu

Bardzo smutny Janek (47) - 7 lat temu

Wywiad z Markiem Klugmannem (40) - 7 lat temu

Rzecz o kontroli czynszów (14) - 7 lat temu

Janek zbankrutował (20) - 7 lat temu


Blacha wie co mówi (37) - 7 lat temu

Fijor idzie w politykę (37) - 7 lat temu

Ostro (64) - 7 lat temuBanki, samochody, podręczniki (28) - 7 lat temu


Służba zdrowia za oceanem (22) - 7 lat temu

Czy okienko blokuje kolejkę? (65) - 7 lat temuCzy alkoholik jest racjonalny? (61) - 8 lat temu


Czym jeździ milioner? (21) - 8 lat temu

Jan Fijor - Jak wybieram akcje (15) - 8 lat temu


Jan Fijor - Emeryty (40) - 8 lat temuJan Fijor - Kto mi wisi? (58) - 8 lat temu

Na co nam służby specjalne? (17) - 8 lat temu


Jan Fijor - Geje są jak SB (50) - 8 lat temu

Jan Fijor - O dwóch burakach (20) - 8 lat temu

Jan Fijor - Długi (118) - 8 lat temu


Bogaty może dłużej (48) - 8 lat temuCo Janek zrobił z ogórkami? (37) - 8 lat temu
Jan Fijor - SKOK (15) - 8 lat temuJan Fijor - Rozmowy na Jetlagu (19) - 8 lat temu


Jan Fijor - Ja się wycofuję (20) - 8 lat temu


Robimy gospodarstwo? (70) - 8 lat temuJan Fijor - Wyjazdy (53) - 8 lat temu

Jan Fijor - Broni Amber Gold (78) - 8 lat temu


Jan Fijor - W kraju dziadów (27) - 8 lat temu
Jan Fijor - Oba maży da (30) - 9 lat temu

Jan Fijor - Karty kredytowe (19) - 9 lat temuJan Fijor - pośrednicy (23) - 9 lat temu


Czy celnicy to kretyni? (23) - 9 lat temu

Jan Fijor - Unikać euro i eko (26) - 9 lat temu

Jan Fijor - Knajpy w Zakopanym (29) - 9 lat temu
Jan Fijor - Powrót z Azji (15) - 9 lat temuJan Fijor - dochód pasywny? (21) - 9 lat temu


Jan Fijor - Putinizacja (38) - 9 lat temu

Jan Fijor - To już 6,12 (26) - 9 lat temu


Jak sprzedawać dom? (20) - 9 lat temu

Boeing, monopol i korupcja (52) - 9 lat temu


Oburzeni (11) - 9 lat temu


Książki ekonomiczne (21) - 9 lat temu

Podatek Buffeta (8) - 9 lat temu

Dlaczego nas nie lubią? (32) - 9 lat temu

Portugalia (17) - 9 lat temu

Wy ćwoki (15) - 9 lat temu

Jan Fijor: Czy brać kredyt? (4) - 9 lat temu


Przygody Janka w Rosji (10) - 10 lat temu

Co tam w Norwegii słychać (38) - 10 lat temu


Jak nauczyć się pracowitości (12) - 10 lat temu

Jan Fijor o gejowych (50) - 10 lat temu

Jan Fijor o pracy po maturze (39) - 10 lat temu


Co boli Janka F.? (14) - 10 lat temu


Fijor zatrzymany w Kolumbii (11) - 10 lat temu


Kto to jest biedny człowiek (18) - 10 lat temu

Kto to jest człowiek biedny (6) - 10 lat temu


Żona milionera (10) - 10 lat temu
Trochę afryki trochę Ukrainy (4) - 10 lat temu

Afryka Afryka (27) - 10 lat temu

Czego nie wiem Janek Fijor (9) - 10 lat temu

Trochę o policji i emeryturach (11) - 10 lat temu

Janek o szpitalach (7) - 10 lat temuDalsze relacje z Kaliforni (17) - 10 lat temu

Fijor w Californi (17) - 10 lat temu


Prawo spadkowe (6) - 10 lat temu

Się SANEPIDowi oberwało (9) - 10 lat temu
O wyborach w ameryce (21) - 10 lat temu

O gatunkach, które wymierają (14) - 10 lat temu

Etyka w dopalaczach i przemycie (10) - 10 lat temuO "wygranych" na loterii (15) - 10 lat temu

Służba zdrowia ciąg dalszy (26) - 10 lat temu


O Krzyżu, podatkach i ludziach (26) - 10 lat temu

Państwowe akcje (20) - 11 lat temu

Postaw urzędnika przed sądem! (34) - 11 lat temu

Ubezpieczalnia pilotów TV (2) - 11 lat temu

Jan Fijor o USA (33) - 11 lat temu

Jak uniknąć płacenia ZUS-u? (7) - 11 lat temu

A dzisiaj polecamy:
 align="center">
Program sponsorują:

Księgowość online - - 20.00
Szkolenie przedłużanie rzęs Kraków... - - 20.00
Sklep z zabawkami dla dzieci Rzeszów... - - 20.00
Drabiny producent aluminiowe drewniane - - 20.00
zarabianie w internecie - - 20.00
ubezpieczenia na życie nowy sącz szkolenia bhp - - 20.00
Konrad - - 25.00

Możesz i ty zasponsorować >>>

Promuj radioWydrukujDaj komuś ulotkęChcesz prowadzić audycję?Kontakt