Facebook
Podpis:
Numer GG:
KonteStacja.com - radio ludzi wolnych Cyber Forces
Pon
21:00
Wydanie Główne
Wto
21:00
audycja odwołana
Słuchaj radia
Wydanie Główne (1)
3 dni temu
90% Kontestacji będzie zaorane
O przebudowie strony i nowych możliwościach nadawania video. Nowi goście. Jakie jest miejsce KS? Polacy nie wierzą w podatek cukrowy. Kary za brak płacy minimalnej w transporcie. Kobiety...
Świat Kamila C. | Biznes | Wywiady
wczoraj
Sprzedaż online - Basia Piasek |#567
Basia Piasek Przedsiębiorca z 17 - letnim doświadczeniem w roli lidera i 10-letnim doświadczeniem korporacyjnym. Ostatnie 7 lat przeznaczyła na rozwijanie swoich firm, w których...
Skorzystaj z naszych projektów:

▸ Wolny Rynek - w liczbach
▸ Emigrujesz - posłuchaj najpierw
▸ KontestKino - filmy na wieczór
▸ Poważny kryzys - napisz

Audycja: Wydanie Główne 2018-07-10

Podatki należy płacić w Polsce - Michał Białek, szef Wykop.pl

Nadający: Marcin Hugo Kosiński i Marek Zemsta

A może jednak na Cyprze? ACTA2 i inne próby ograniczania Internetu. Jak będą działać tagi? Czy policja zna IP wykopowiczów? Początki Wykopu. Dramy. Prywatna vs publiczna służba zdrowia.

KOMENTARZE

Pcimek 2018-07-10

To dobrze, że Cypryjczycy płacą podatki na Cyprze, leczą starcze ciała na Cyprze, robią karuzele VAT-owskie na Cyprze i grzebią swoje zwłoki na Cyprze.

Piter 2018-07-10

Hugo cisnął gościa ale widać że nie doszedł do sedna sprawy. 
 
A sedno sprawy jest takie iż ludzie którzy odnieśli sukces finansowy nie są już zainteresowani wolnym rynkiem . Co więcej akceptują ingerencje państwa. Jest to całkiem logiczne rozumowanie. Zachowanie “status quo” jeśli firma się rozwija staje się priorytetem. Inaczej mówiąc radykalne zmiany mogą oznaczać 
spadek dochodów firmy; pojawienie się konkurencji czy zmiane aktualnej sytuacji…. A po co zmieniać coś jesli jest dobrze (dla nas) .  
 
Służba zdrowia jest niewydolna jak gość sam stwierdził. Ale to nie jego personalny problem bo w razie czego stać go na prywatne leczenie. Zwykły zjadacz chleba może czekać dwa lata 
na zabieg ale niech się cieszy że nie czeka czterech lat…A nie czeka aż tak długo dzięki takim jak on ; bo płaci wysokie daniny i działa w kraju ( 
A przecież w normalnym kraju zwykły zjadacz chleba mógłby mieć środki na prywatne leczenie, 
koszty zabiegów na wolnym rynku też mogłyby spaść kilkukrotnie… 
No właśnie koszty mogłyby spaść… czyli ktoś mniej by zarobił. Tak właśnie działa wolny rynek czy brak ingerencji państwa w gospodarkę.  
Wolny rynek jest takim batem na przedsiębiorców czyli zmusza ich do większej , wydajniejszej pracy . Profity odnosi konsument czyli każdy z nas bo każdy jest konsumentem. 
Ale nie każdy jest przedsiębiorcą takim już dorobionym. I w tym miejscu jest już konflikt interesów. Powstaje teoria “ może to pańśtwo nie jest takie złe jak MI jest w nim dobrze “. 
Reasumując propagowanie wolnego rynku wśród dużych biznesów to jak rzucanie grochu o ścianę. Zdecydowana większość z nich albo popiera aktualnie rządzące etatystyczne partie (PO, PiS, SLD itp) albo w ogóle nie interesuje się polityką. Wyjątki w tym towarzystwie zdarzają się bardzo rzadko . Jak na przykład Michael O Leary czyli CEO Ryanaira . Pare ciekawych rzeczy powiedział o wolnym rynku. Reszta to sieczka , nie warto tracić czasu na ich gadanie.

Pcimek 2018-07-11

Piter, ile Ty masz lat, że ciągle wierzysz w Baśnie 1001 nocy? Jaki wolny rynek? "Wolny rynek" to jest idea dla ubogich państw i zahukanych obywateli, po to aby pozwolili się grabić i wyzyskiwać korporacjom, które same w sobie są klasycznymi kołchozami. Czyli marksizm w stu procentach.

Rocco 2018-07-11

Dobra robota Hugo. Widać że gość martwi się tylko i wyłącznie o własną dupę. Jak likwidowano inne legalne biznesy w Polsce jak epapierosy, hazard ... to olewał to zupełnie i podlizywał się państwu. Teraz przyszedł czas na niego. Popieram ACTA 2 to dobry pomysł Unii żeby pozbyć się takich pseudo biznesmenów patriotów. No cóż trzeba będzie zamknąć portal i iść do "uczciwej pracy" na taśmie w korporacji. Ha ha ha ha. Przeniesienie w tym momencie działalności do raju podatkowego poza Unię - kontrola Urzędu Skarbowego i kont bankowych gwarantowana ;))

Rocco 2018-07-11

są 2 wyjścia: 
1. zamknąć firmę, 
2. podporządkować się Unijnemu prawu i też zamknąć firmę, 
APARAT SKARBOWY I NACISKU wie jak dobrać się do takich uciekających w popłochu za granicę przedsiębiorców. Jeśli podatnik przebywa w Polsce, ma tutaj rodzinę, dzieci, nieruchomość to oznacza że jego centrum życiowe znajduje się w tym właśnie kraju i należy tutaj płacić podatki. Jeśli prowadził wcześniej firmę w Polsce i nagle zamknie działalność i zarejestruje spółkę np. w raju podatkowym może się liczyć z tym że APARAT naliczy mu należny podatek plus karne odsetki tym bardziej że będzie miał jego wszystkie dane z wcześniejszej działalności. W przypadku Wykopu wszyscy już wiedzą kto jest właścicielem i ucieczka nic tu nie da. Co innego gdyby od razu założył spółkę w raju podatkowym i się nie ujawniał. NIE MA MOŻLIWOŚCI PŁACENIA PODATKÓW W POLSCE I DZIAŁANIA JEDNOCZEŚNIE ZGODNIE Z UNIJNYM PRAWEM JEŚLI ONO WEJDZIE W ŻYCIE. Przekonali się o tym boleśnie handlujący epapierosami w sieci.

darek 2018-07-11

Nie koniecznie trzeba firmę przenosić - można zamknąć w Polsce i otworzyć za granicą. A co do działania z zagranicy to Polska ma tu wielką tradycję: od Wielkiej Emigracji w 19 wieku w Paryżu po Paryska Kulturę i rozgłośnię Wolna Europa. Nawet armię polską tworzono wielokrotnie na uchodźctwie : legiony we Włoszech, armię Hallera i Armię Andersa itd. Pewno nie pierwszy i nie ostatni raz Polscy będą działać z zagranicy.

Marek 2018-07-11

Szacunek dla Gościa, który potrafi wprost powiedzieć, że podatki należy płacić w Polsce. Patriotyzm, to również płacenie podatków, bez uciekania poza granice. Dziękuję!

Patryk 2018-07-11

Służbie zdrowia w Polsce można by codziennie dowozić kilka wagonów szczerego złota i dalej by to nic nie zmieniło, bo to nie w ilości pieniędzy leży największy problem.

Piter 2018-07-13

Jeżeli państwowa służba zdrowia jest lepsza od prywatnej to idźmy już na całość… Zróbmy państwowe fabryki samochodów, rowerów, butów czy mieszkań. 
Nie rozumiem za bardzo dlaczego ludzie chcą państwowych usług medycznych , szkolnictwa a na codzień kupują rzeczy/usługi robione przez prywatne firmy… 
Albo coś jest lepsze albo gorsze - logika się tutaj kłania  
 
Młodsi pewnie nie pamiętają ale za “komuny” była państwowa fabryka samochodów FSO. Sztandardowym produktem były Fiaty i Polonezy . Na zachodzie znacznie lepsze prywatne 
fabryki produkujące Mercedesa, BMW czy Volksvagena. Tam samochód to był już standardem dla przeciętnego człowieka. A w PRLu samochód to był pewien luxus dla niewielu. 
I tutaj uwaga , samochody były na “talony” czyli zapisywało się do kolejki i po jakimś czasie kilku lub kilkunastu lat samochód trafiał do przeciętnego zjadacza chleba.W ramach socjalistycznej 
równości oczywiście czyli samochód dla każdego . Oczywiście byli równi i równiejsi czyli można było dostać “talon” na samochód od znajomego kacyka partyjnego. Albo kto dysponował twarda walutą kupić na “giełdzie” po rynkowych cenach. 
Ale teoretycznie przeciętny obywatel był uprawniony do nabycia pojazdu w jakimś tam czasie. 
 
Co wam to przypomina ? Ano właśnie państwową służbe zdrowia. Gwarantowane usługi w jakimś bliżej nie określonym czasie. Czyli kwintesencja socjalizmu. Mało produktów /usług ale masz coś 
gwarantowane tylko musisz czekać na swoją kolejke (nie wiadomo czy się doczekasz). I teoretyczna równość; każdemu się należy oczywiście. 
 
Następna konik lewaków czyli “pewne zabiegi medyczne są mega drogie i prywatnie dostępne dla niewielu”. Samochody przed wojną (II światową) też były mega drogie w Polsce - nie każdego było stać. Ale już w USA zwykły robotnik mógł kupić Forda . Z czasem to co było dostępne dla nielicznych stało się dostępne dla wszystkich - dzięki prywatnej inicjatywie. Oczywiście dzisiaj nie każdego stać na Ferrari czy Porsche ale na jakiś samochód go stać. A stać go dlatego bo fabryki samochodów są PRYWATNE a nie państwowe !  
 
To samo tyczy usług medycznych. Są drogie bo monopol ma państwo . Dzień w którym zostanie zlikwidowany monopol państwa na te usługi będzie pierwszym dniem w którym zacznie działać wolny rynek i ceny poszybują w dół. Nie trzeba być Einsteinem żeby to zrozumieć. Oczywiście nie będzie równości ale będzie więcej usług w niższych cenach czyli więcej uratowanych/wyleczonych ludzi. 
 
Nie za bardzo rozumiem ludzi którzy z uporem maniaka twierdzą że coś MUSI być mega drogie. To już było; samochody , komórki , loty samolotem to było kiedyś MEGA drogie dziś już nie jest. 
Żyjemy w czasach niesamowitego rozwoju techniki, nauki ale ludzie wierzą w SOCJALISTYCZNE zabobony które uniemożliwiają lepszy rozwój i lepsze życie. 
A do lewaków . Ogarnijcie się. Spójrzcie w co się ubieracie, czym jeździcie, co jecie , gdzie mieszkacie. Czy zrobiło to państwo czy prywatny biznes ? Czy chcecie mieć więcej produktów / usług czy mniej ? Czy wasza obłędna socjalistyczna ideologia ma nas pozbawiać prawa do lepszego życia bo ma być równość ?

Sofronoff 2018-07-16

@ 4 "Przeniesienie w tym momencie działalności do raju podatkowego poza Unię - kontrola Urzędu Skarbowego i kont bankowych gwarantowana ;))" 
 
Tak ? No i co dalej, Polacco ? Czyli jak komuś tak się synapsy w głowie ułożyły, że UMIE prowadzić aktywność gospodarczą globalnie, to da się wyślizgać z owoców swojej pracy jakiejś polskiej KAS trzymającej obywateli za mordy bez względu na to, która banda stoi przy sterze ? Naiwnyś. 
 
@ 5 "APARAT SKARBOWY I NACISKU wie jak dobrać się do takich uciekających w popłochu za granicę przedsiębiorców." 
 
Nie. KAS wie {bo tyle umie, na tyle ma powagi} jak dobrać się takim kolesiom prowadzącym stragan z pakerkoksem jak ty, czy wózek z watą cukrową, jak inny. Swoją drogą, czy to nie ciebie za dupę i szukałeś ratunku na kontestacji nachalnie manipulując a to swoją niedolą a to cudzą rzekomą niekompetencją ? 
 
A co do reszty wypowiedzi: gdybym był niegrzeczny to powiedziałbym uszczypliwie, ale życzliwie. Coś na kształt: ty naiwny durniu... ! :-)

Sofronoff 2018-07-16

I jeszcze apropos Zwiefki, odpłatności za pracę, czyli kasy, wysyłam linka ;-)  
 
www.fakt.pl

Sofronoff 2018-07-16

Gdybym nie wiedział (tzn. nie przeczytał, bo człowieka widzę pierwszy raz), kim jest i czym zajmuje się zaproszony gość, pomyślałbym, że do Kontestacji zaproszono gminnego urzędnika z referatu pomocy społecznej, pracownika jakiejś fundacji dojącej któryś z organów państwa, albo syna urzędników lub pracowników "służb". Ja pierdzielę jak propaganda sformatowała mózgi to młodych ludzi. Permanentnie powielany propagandowy bełkot: czysto tefałenowskie argumenty o darmowych szpitalach, darmowych szkołach, policji i ulicach bezpłatnych. Facet - nazwijmy go "Hej" - jest oderwany od rzeczywistości, żyje ewidentnie w chmurze i to nie cyberchmurze. I chyba w ogóle nie zdaje sobie sprawy, że wydatki i cele, które przywołał, to jakieś 8-10% budżetu państwa, w którym pozostałe 90% marnotrawione jest na biurokratyczne monstrum.

Sofronoff 2018-07-17

@7 co za myślenie... Czy właściciel Kontestacji zdawał sobie kiedykolwiek sprawę, ile audycje przyciągają jawnego czerwonego bractwa... ?

b__Z 2020-03-30

O Patrzcie, dystrybutor pornografii dziecięcej się chce wybielić, aż mi się rzygać chce…

Dodaj komentarz...

Marcin Hugo Kosiński i Marek Zemsta


Libertarianin. Przedsiębiorca. Dziennikarz.

Właściciel radia KonteStacja. Od ponad 12 lat, propagator wolności słowa, nieszablonowego podejścia do własnego życia i kreatywnej edukacji.

Założyciel newslettera Ideoskop.pl mówiącego o niebabalnych pomysłach na biznes, które ktoś gdzieś wdrożył w życie oraz platformy edukacyjnej Edukatorium.pl dla osób przedsiębiorczych.

A do tego jeszcze bloger w Kosinski.IT

Prowadzi audycję na żywo Wydanie Główne od której się wszystko zaczęło. Jest wciąż główną pozycją rozgłośni. Niebanalne tematy i ciekawi goście. W poniedziałki o 21.00


Medale:

Prowokator miesiąca
złoty!
Inne audycje tego autora:Kolory Kwarantanny Narodowej (3) - 2 tygodnie temu


Czy można protestować w kościele? (4) - 4 tygodnie temu

Unikaj szpitali (7) - 5 tygodni temu

Pościg za ludzmi bez maski (1) - 6 tygodni temu

Więcej audycji...
25 lat i 48 mln kary do zaplaty (2) - 7 tygodni temu

Nauczyciele uciekają (6) - 8 tygodni temuNiskie podatki już były (15) - 3 miesiące temu

Czy trzeba nosić maseczki? (13) - 3 miesiące temu

Male i duze państwa autorytarne (4) - 4 miesiące temu


Strzelać czy resocjalizować? (2) - 4 miesiące temu

Mieszkania za 50% ceny (1) - 4 miesiące temu


Nie bedzie nowych podatków! (2) - 5 miesiące temu

Bitwa o wozy rozstrzygnięta! (4) - 5 miesięcy temu

Młodzi Gniewni o wyborach - 5 miesięcy temu

Czy LGBT to ludzie? (5) - 5 miesięcy temu

Dotacji w lipcu nie będzie (1) - 6 miesięcy temu

Czy policjanci się wstydzą (1) - 6 miesięcy temu

Nowy (nie)podatek od smartfonów (3) - 6 miesięcy temu

Gazem w przedsiębiorców - 6 miesięcy temu

Węgiel jest święty (1) - 7 miesięcy temu

W co mają inwestować normiki? (12) - 7 miesięcy temu

W szpitalach nie ma kolejek (4) - 7 miesięcy temu

Zagrajmy w grę (2) - 7 miesięcy temu

Turkmenistan pokonał wirusa! - 8 miesięcy temu


Jestem na kwarantannie! (1) - 8 miesięcy temu

Dlaczego nie warto #zostawaćwdomu? (5) - 9 miesięcy temu

Jak zarobić na koronawirusie? (2) - 9 miesięcy temu

Kupujcie makaron - coronavirus u bram (2) - 9 miesięcy temu


W Niemczech bieda! - 9 miesięcy temu

Nauczyciele zarabiają za mało! (2) - 10 miesięcy temu

Bądź patriotą, nie umieraj na rozkaz (6) - 10 miesięcy temu

Byle by przeżyć (2) - 10 miesięcy temu


Bezpłatna komunikacja może być droga (4) - 11 miesięcy temu


Rząd Cię szybko uzdrowi (1) - 11 miesięcy temu

Idzie drożyzna (2) - 11 miesięcy temu

Polacy nie zasługują na prywatność? (1) - 11 miesięcy temu

Muzeum z najwyższej półki (1) - 11 miesięcy temu


Kiedy ojczyzna wzywa! (2) - ponad rok temu


Hugo zostaje kurem domowym (3) - ponad rok temu

Kto nas będzie leczył? (4) - ponad rok temu


Polską rządzą emeryci i rolnicy (6) - ponad rok temu


Siłownia w domu i w zagrodzie (6) - ponad rok temu

Francja wprowadza ACTA2 (3) - ponad rok temu
Czy to koniec wolnego Hong Kongu? (1) - ponad rok temu

10 groszy za indyka (1) - ponad rok temu

YT wciąż jest najlepszy? (3) - ponad rok temu

wRealu24 niesłusznie skasowane! (3) - ponad rok temu

Oddaje500plus chellange! (13) - ponad rok temu


Kontestacja ma juz 10 lat! (2) - ponad rok temu

Bodnar broni zbrodniarza? (2) - ponad rok temu

Uwaga urzędniczy bełkot (3) - ponad rok temu

Lobby alkoholowe znowu wygrało (4) - ponad rok temu

Czy wolnościowiec może brać 500+? (12) - ponad rok temu

Film Sekielskiego bije rekordy (18) - ponad rok temu

Korki drogowe nie są takie złe (3) - ponad rok temu

Seks w krzakach czy w samochodzie? (2) - ponad rok temu

Czy będą matury? (1) - ponad rok temu


Wydanie specjalne w pociagu PKP (2) - ponad rok temu

Homoseksualiści do wiezienia (3) - ponad rok temu

Flaszka prawem, nie towarem (1) - ponad rok temu

Niech już nas w końcu skażą (12) - ponad rok temu

ROI z obywatela (9) - ponad rok temuCzy Taśmy Kaczyńskiego to lipa? (4) - ponad rok temu

Bezrobotni zostana abstynentami (4) - ponad rok temu

Czy Adamowicz musiał zginąć? (9) - ponad rok temu

Emigranci psują nasze dzieci! (7) - ponad rok temu

Kiedy można zabić intruza? - ponad rok temu

Magiczne szable i tarcze (1) - ponad rok temu


Kto zaorał Hugo? - 2 lata temu

Kto ukradł nam Marsz? (1) - 2 lata temu


Twój głos nic nie znaczy (6) - 2 lata temu
Matka Boska Dotacyjna (9) - 2 lata temu

Ile kosztuje dzwon? (4) - 2 lata temu

Rozwody przez internet - 2 lata temu


Jedzenie można wyrzucać (6) - 2 lata temu


RODO nie jest potrzebne! (2) - 2 lata temu


Wytrychy na cenzurowanym (4) - 2 lata temu

Autostopem na Kitaj (2) - 2 lata temu


Zdrajcy sprawy (4) - 2 lata temu
Taxi zamiast PKS (4) - 3 lata temu

Jedna miska na 10 kobiet (6) - 3 lata temu


Nie daj sie golić za muzykę (3) - 3 lata temu


Każdy w końcu umrze (2) - 3 lata temuZnajdź swojego alfonsa (11) - 3 lata temu

Zabić czy usunąć? (7) - 3 lata temu

Jak zostać Dworcem? (1) - 3 lata temuJak pędzić bimber (10) - 3 lata temu

Czy bańka już pękła? (8) - 3 lata temu

Małżeństwo się nie opłaca (20) - 3 lata temu

Nowy, legalny hazard (2) - 3 lata temu

Złodzieje ciepła atakują (18) - 3 lata temu

ZUS nie chce 5 mld (2) - 3 lata temu

Black Friday po polsku (4) - 3 lata temu

Nowy próg podatkowy (11) - 3 lata temu

Wszyscy jestesmy zlodziejami (5) - 3 lata temu


Koniec polskich spółek w UK? (1) - 3 lata temu

Za tanie linie lotnicze (8) - 3 lata temu

Jak omijać kontrolę państwa (9) - 3 lata temu

Kto blokuje zakup kryptowalut? (5) - 3 lata temu

Ile zapłacisz za nowe seriale (5) - 3 lata temu


O jedna wyplatę mniej (3) - 3 lata temu


Wolnościowcy upadają (13) - 3 lata temu
A klientów mamy w nosie (1) - 4 lata temu

Za co lubię Unię Europejską (18) - 4 lata temu

Czy wziąłbyś order? (22) - 4 lata temuTwoje hasła są za słabe! (6) - 4 lata temu

Niemcy cenzurują internet (4) - 4 lata temu

Do apteki dopłyniesz wpław (7) - 4 lata temu


Wywiad z terrorystą (34) - 4 lata temu


Kto spekuluje masłem? (3) - 4 lata temu

Czy Asbiro to sekta? (12) - 4 lata temu

Czy chciałbyś tyle zarabiać? (15) - 4 lata temu
Lewak zmusza do picia wódki (9) - 4 lata temuChcę sprzedać nerkę męża! (45) - 4 lata temu


No to nacjonalizujemy hazard (4) - 4 lata temu

Warto być biednym (8) - 4 lata temu

Czy Kościół kradnie? (5) - 4 lata temu
Na chuja nam dzietność? (13) - 4 lata temu

Polska skazała terrorystę (6) - 4 lata temu
Do czego prowadzi socjalizm? (5) - 5 lata temuBandyta, ale polski bandyta (13) - 5 lata temu

Urzędnik przy każdym dziecku (7) - 5 lata temu

Jak unikać długów? (1) - 5 lat temuBluzgi, bluzgi, bluzgi... (20) - 5 lat temu

Znamy wyniki wyborów (21) - 5 lat temu


Majonezowi mówimy NIE (16) - 5 lat temu

Koniec z handlem dziećmi (10) - 5 lat temu

Ujawniamy prawdziwego trolla (3) - 5 lat temu


"Te wybory to przełom" (24) - 6 lat temuPo co mieszkać w Polsce? (11) - 6 lat temu

Hugo w Business Misji (6) - 6 lat temu
Jak nie płacić mandatów? (4) - 6 lat temuObalamy mity nt. energetyki (43) - 6 lat temuCzy alimenty powinny istnieć? (29) - 6 lat temu
Możesz jeździć na gapę (10) - 6 lat temuKorwinowsko i emigracyjnie (14) - 6 lat temu


Dlaczego tutaj jest tak drogo? (13) - 7 lat temu

Górnicy mordują ludzi (19) - 7 lat temu

Wolni ludzie się nie żenią (12) - 7 lat temuPrzepracowała 17 lat w ZUS-ie (23) - 7 lat temu


Czy Owsiak kradnie? (26) - 7 lat temu

Czy Żydzi są terrorystami? (18) - 7 lat temu


Jak zabrać 15 milionów? (42) - 7 lat temu


Jak wygrać 24 MacBooki (17) - 7 lat temu
Ile dałbyś za dziecko? (25) - 7 lat temu


Jak kraść? (49) - 7 lat temu


Opodatkujmy rowerzystów (32) - 7 lat temu

Ja zawsze chcę pić... (18) - 7 lat temu

Jak zabić krowę? (46) - 8 lat temuJak wycenić dziecko? (9) - 8 lat temu

MLM to ściema (67) - 8 lat temu

Dupy z Wykopu (40) - 8 lat temuCzy Polacy to kapusie? (44) - 8 lat temu


Kontestatorskie życzenia (6) - 8 lat temu
Czy na taką partię czekamy? (30) - 8 lat temuCzy rolnicy nas okradają? (43) - 8 lat temu

Jak manipulują media? (12) - 9 lat temu


Nietypowe lekarstwo na kaca (5) - 9 lat temu

Korporacje są wyzyskiwane! (23) - 9 lat temu


Wódka czy panienki? (19) - 9 lat temu


Jak nie płacić mandatów? (12) - 9 lat temu


Martin: Jak rzuciłem etat? (27) - 9 lat temu

Gdzie są nasze pieniądze? (13) - 9 lat temu

Squatter przejmuje audycję! (44) - 9 lat temu


Jak się wykańcza firmy (6) - 9 lat temu


Panie, jak protestować? (31) - 9 lat temu

ACTA samo zło (87) - 9 lat temu
ZUS jako partner biznesowy (13) - 9 lat temu

Naloty na graczy (17) - 9 lat temu


Wieczór powyborczy (61) - 9 lat temu

Wręcz przeciwny tygodnik (46) - 9 lat temu
Ile powinien zarabiać poseł? (14) - 9 lat temu


Cała prawda o szczepieniach (22) - 9 lat temu

Nie bądź Jeleniem! (12) - 9 lat temu


Przemyt to grzech! (39) - 10 lat temu

Sześciolatki do szkoły? (68) - 10 lat temuNowe podatki Unii Europejskiej (23) - 10 lat temu

Krągły fetyszyzm (38) - 10 lat temu


Frondo, nie idź tą drogą! (31) - 10 lat temuDemaskujemy manipulacje TVN (31) - 10 lat temuBereta LIVE 2/2 (68) - 10 lat temu

Bereta LIVE 1/2 (33) - 10 lat temuCzy lasy powinny być prywatne? (40) - 10 lat temu

Świat wg PARP godzina druga (7) - 10 lat temu


Dziękujemy ci Platformo (27) - 10 lat temu

Czy Windows jest zbyt drogi? (56) - 10 lat temuTa złodziejska prywatyzacja (36) - 10 lat temuTelewizja śniadaniowa (20) - 10 lat temu


Prawa posiadaczy broni (4) - 10 lat temu


Oszustwa na fotoradarach (6) - 10 lat temu


Jak robią nas w balona (33) - 10 lat temu
Czy media kłamią? (38) - 10 lat temu


Rób, do cholery, dzieci! (11) - 11 lat temu

Prawo do bycia skontrolowanym (1) - 11 lat temu
Dlaczego zarabiasz tak mało? (66) - 11 lat temu

KonteStacja pisze książkę (65) - 11 lat temu


ZUS emigruje do USA (15) - 11 lat temuTylko tutaj nie ma cenzury (32) - 11 lat temu


Jak ukraść dziecko? (9) - 11 lat temu

cHWDP reaktywacja! (12) - 11 lat temu

Martin o PKP w TVN (4) - 11 lat temuKrzyże w szkołach??? (23) - 11 lat temu

Wymyślamy partię idealną (5) - 11 lat temu


O buncie informatyków (8) - 11 lat temuUE powstała! (2) - 11 lat temu

Pilot pierwszego sezonu (5) - 11 lat temu

A dzisiaj polecamy:
 align="center">
Program sponsorują:

Wiercenie studni głębinowych Gorlice, Nowy... - - 20.00
Przemyslaw Teterycz - - 20.00
Blog technologiczny Wirtualny wojownik - - 20.00
wypełnianie płatnych ankiet na eankiety.pl - - 20.00
Agencja pracy Gorzów - Praca jako opiekun... - - 20.00
wypożyczalnia samochodów victoria nowy sącz - - 20.00
Montaż Anten Warszawa - - 20.00

Możesz i ty zasponsorować >>>

Promuj radioWydrukujDaj komuś ulotkęChcesz prowadzić audycję?Kontakt