Facebook
Podpis:
Numer GG:
KonteStacja.com - radio ludzi wolnych Cyber Forces
Jutro
20:00
Firma na emigracji
Pon
21:00
Wydanie Główne
Słuchaj radia
Jan Fijor zaprasza
wczoraj
Przeliczanie wynagrodzeń to nie taka oczywista sprawa!
O zagranicznych wynagrodzeniach, o tym co utrzymuje niemieck· gospodark· oraz czytanie listu s·uchacza. O tym wszystkim Jan Fijor!
Wydanie Główne (7)
5 dni temu
Absolutnie wszystko, dla każdego, za darmo
Kontynuujemy analizę programów wyborczych. Dziś KO i Lewica. Równouprawnienie w sporcie. Inflacja. Inteligencja elektoratu. Darmowy Internet.
Skorzystaj z naszych projektów:

▸ Wolny Rynek - w liczbach
▸ Emigrujesz - posłuchaj najpierw
▸ KontestKino - filmy na wieczór
▸ Poważny kryzys - napisz

Audycja: Wydanie Główne 2011-03-14

Donald Tusk wprowadza cenzurę w polskim internecie

Nadający: Marcin Hugo Kosiński i Marek Zemsta

Przerabiamy ustawę cenzorską, którą Donald, rząd i sejm, za kilka tygodni wprowadzą w życie na terenie Polski, a także poza jej granicami...

KOMENTARZE

Barrett 2011-03-15

Nie znam się na prawie, ale czy jest jakaś droga prawna żeby wypierdolić tych dziadów z naszego kraju? Czy pozostaje nam pociągnąć ich za mordy i wyjebać do Wisły, żeby pochłonęła ich otchłań Bałtyku? Chociaż nie, co ma wisieć nie utonie...

Orish 2011-03-15

Szacun, Hugo, że to poprowadziłeś.

Barrett 2011-03-15

Martwi mnie pewne zjawisko - że Hugo się tak bardzo stara, prowadzi nawet audycję z 47 stopniową gorączką, a z drugiej w niektórych kontesklubach, z tego co powiedział kiedyś słuchacz (nie pamiętam który, pewnie jeden z 400 Łukaszów) na antenie, panuje straszna apatia. Jakby KS-kluby były tylko pretekstem do spotkania przy piwie. Uważam, że gdyby wyszły na ulicę, organizowały akcje, pikiety to wolność byłaby promowana znacznie efektywniej. Ale niestety nasz naród jest po prostu upośledzony systemem, jak stadko piskląt, które nie chce wyfrunąć z gniazda, bo nikt go stamtąd nie wykopał. Siedzenie w ciepłym gniazdku nie wystarczy. Bo przyjdzie burza, zmiecie je z gałęzi i małe pisklęta będą patrzyły śmiercią przez swoje paciorkowatye oczy, jak w piosence Street Spirit - Radiohead. Mam nadzieję, że zdajecie sobie sprawę z tej tragicznej, totalitarnej wizji.

sprae 2011-03-15

Ja również chce wyrazić szacunek dla Hugona. Audycja bardzo dobrze wyszła mimo wszystko. Chyba najlepiej będzie jak wpłacę trochę grosza. 
Życzę szybkiego powrotu do zdrowia :-)

Qlturalny 2011-03-15

A co do samej ustawy to teraz moim zdaniem trzeba to skonsultować z jakimś prawnikiem i zwyczajnie znaleźć jakieś rozwiązanie. Wyjazd za granice nic wam nie da po ustawa obwarowuje wszystkie kraje UE, "zespół redakcyjny" i moim zdaniem nie ma możliwości by kontestacji ona nie objęła. Ale to tylko moje zdanie, ciekawe co na to prawnik. 
 
Ostatecznie śmiesznie będzie z jednej strony promować wolność a z drugiej puszczać klipy UE :D. Ale bardziej martwi mnie ta uznaniowość i skończy się to pewnie jakąś kolejną armią urzędasów która będzie pełnić role cenzora i wtedy powstanie problem czy kontestacja przejdzie. 
 
A co do "rewolucji" to już za późno... ta ustawa przejdzie, a w przyszłych wyborach wygra PO na spółkę z lewakami i nie usłyszymy o ten ustawie w każdych mediach mainstreemowych

Tomasz 2011-03-15

Na jesieni będą wybory, trzeba zrobić porządek z Tuskiem i jego bandą. Szacun Hugo.

Bezimienny 2011-03-15

Porządek z PO? 
 
Ludzie.. jeszcze kilka lat temu rzygaliscie PiS-em... i lecieliście na obietnice Tuska... 
 
a Teraz co? 
 
Co za obłudny naród...

dorota 2011-03-15

co ma obłuda do tego że Tusk oszukał 40 mln Polaków obiecując liberalne reformy (np. prywatyzację szpitali) a ustawicznie wprowadza zamordyzm?

mgr inż. BlackEmperor 2011-03-15

Ja bym jeszcze nie stawiał krzyżyka. Jest jeszcze senat i prezydent. Jeśli wywrzemy odpowiedni nacisk, to zmienią zdanie lub dwa w ustawie.  
Na razie promujemy jak się da: 
 
www.wykop.pl 
 
BARDZO PROSZĘ RÓWNIEŻ O PLUSOWANIE POWIĄZANYCH LINKÓW do tej audycji !  
 
(Swoją drogą jak widzicie gdzieś jakiś temat o którym była mowa w KS, to wrzucajcie linka do audycji, zapraszajcie do słuchania -bo jest bardzo łatwy i skuteczny sposób zdobywania słuchaczy!) 
 
Następnie wrzucamy link na FB inne portale gdzie tylko możecie. Opowiadacie znajomym, rodzinie itp.  
 
Opór społeczny nie rodzi się sam! To wy go macie wytworzyć!

Kisiel 2011-03-15

Nie osiągniecie większej popularności, jeśli dalej będą audycje na spontanie, w atmosferze wzajemnej adoracji bazowanej na tym co usłyszycie z ust p. JKM.  
Audycje prowadzone przez Filipów Szareckich z całym szacunkiem, ale nie dają się słuchać jeśli ktoś włącza radio po to by usłyszeć merytoryczną dyskusję.  
Więcej profesionalizmu, własnej opinii - czegoś więcej niż bazowania na filmach youtube i powtrzaniu cytatów liberalnych guru.  
Jak gówniarstwo się skończy to możecie wejść na głębszą wodę.

TI 2011-03-15

Dużo było mowa o przenoszeniu firmy (Kontestacji poza granice Polski). Czy mogła by się pojawić jakaś audycja jak to zrobić? 
Myślę, że z takiego rozwiązania chętnie wielu by skorzystało.

Tailor 2011-03-15

@Barrett: To miejsce i ten system tak ludzi niszczy i zamienia w zombie. Sam jestem tym wirusem ostro zarażony. Wydaje mi się jednak, że sami Kontestatorzy to ludzie którzy dają radę i nie mają się czego wstydzić. Domyślam się, że twórcy tego radia cieszą się z tego co już jest i są miło zaskoczeni, że udało się zebrać sporą społeczność, w której jeden zrobi baner, drugi doda coś na facebooka albo wykop, ktoś inny dorzuci dychacza itd.  
 
Pokażcie mi inne medium gdzie odbiorcy się angażują na tyle aby sami stać się konkretnymi współtwórcami. Kontestacja będzie kiedyś medium znanym powszechnie przez wszystkich i być może nawet ruchem na skalę Solidarności.  
Możecie się teraz z tego śmiać, ale zapraszam do przeczytania tego wpisu za kilka lat i sprawdzenia czy nie miałem racji. Hugo i Martin mają w sobie ten rzadki dar doskonałej intuicji i widzenia rzeczy takimi jakimi są naprawdę, więc założę się, że też to przeczuwają. Nie koniecznie ma to związek z jakimś nadnaturalnym postrzeganiem rzeczywistości czy wróżeniem, raczej z dodaniem do siebie dużej ilości zmiennych, które większości ludzi wydają się mało znaczące i podsumowaniem tego. W połączeniu z umiejętnością wykorzystywania informacji w mózgu, które nie zostały poszeregowane, poukładane, zaszufladkowane, daje to skilla popularnie zwanego intuicją.  
 
Można też podejść do tego bardziej jak "projektant". Wtedy ważne jest na jakim "podkładzie", bazie, "korzeniu" buduje się daną rzecz. W tym przypadku jest to głównie temat "wolności" szeroko rozumianej. Zwróćcie uwagę, że najpotężniejsze rzeczy powstają właśnie na temacie "wolności" - ruchy społeczne typu solidarność, MTV, jest to też jeden z głównych motywów filozoficznych, religijnych, nawet jak reklamuje się coca-colę to zawsze stara się zaakcentować ten "wolnościowy" klimat. To jest temat uniwersalny, dobrze odbierany przez większość ludzi, dobrze sprzedający się, dobrze kojarzony itd. Co zostaje z człowieka, kiedy zabierze mu się 100% wolności? BOT, cyborg, program, i nic więcej. Wolna wola ożywia nasz świat i wprawia w ruch cały silnik tej gry zwanej życiem. Nie ma nic cenniejszego niż wolność, bo bez niej wszystko inne jest bezużyteczne, jest to też rzecz bardziej elementarna niż ogień i woda. Zatem wszystko co zbudujesz na temacie wolności będzie się znakomicie rozwijać i rozrastać, bo jest to po prostu najbardziej chwytliwy temat. Pozostaje tylko nadanie temu odpowiedniego kształtu, ale tu jest duże pole manewru i małe ryzyko zepsucia tematu, bo taka jest właśnie natura wolności. Niektóre rzeczy po prostu ciężko zepsuć, np. internet, który przetrwa nawet atak nuklearny. Prowadzący audycje w Kontestacji podchodzą do swojej pracy bardzo na luzie i z humorem, aby później nie musieć się zamartwiać, że coś nie wyszło, rezygnować bo wpadka, słaby wynik, klapa itp. To jest świetna strategia, dzięki której nawet z wpadki można zrobić coś fajnego, podczas kiedy w takim TVP poleciałyby już głowy a wszyscy sraliby ogniem z dupy.  
 
Te wszystkie rzeczy o których piszę, to właśnie te "mało znaczące zmienne" o których było wcześniej. Bardzo wielu ludzi tego typu spraw nie bierze poważnie pod uwagę przy tworzeniu czegoś, wydaje się to sprawą drugorzędną dla kogoś kto działa bardziej jak "kalkulator" i więcej analizuje a mało co czuje.

Tailor 2011-03-15

@TI: Ja mogę zadzwonić do następnej audycji i trochę powiedzieć na ten temat. Zgodnie z tym co mówiłem ostatnio w jinglu przenosimy się.

Qlturalny 2011-03-15

Tak się dzisiaj zastanowiłem już na trzeźwo chyba pokuszę się o stwierdzenie że ta nasza narodowa przekorność może kontestacji wyjść tylko na dobre. Niech się tak stanie że ta ustawa przejdzie i niech ktoś do drzwi Hugo czy Martina zapuka. I niech się nagra z tego kilka ciekawych audycji ukazujących taką żywą walkę to jako wychowanek agencji reklamowych mogę śmiało stwierdzić że lepsza reklamę dla Kontestacji wyobrazić sobie nie można.

Blom 2011-03-15

Rok 2020... Tusk wygrywa kolejne wybory pod hasłem obawy powrotu PiSu do władzy choć ta partia już nie istnieje; cena 1 litra paliwa wynosi 10 zł; chleb sprzedawany jest na kartki również po 10 zł; pewna emerytura z ZUSu wynosi 400 zł; łaskawy pan premier Tusk wprowadza reformę gwarantującą każdemu obywatelowi dzienną rację żywnościową składającą się z zupki chińskiej i dwóch klusek; zatrudnienie w administracji państwowej wynosi 40%; Łukaszenka wspiera opozycję w Polsce; dzięki dobrym stosunkom z Niemcami nasi zachodni sąsiedzi obiecują nam pomoc militarną i meldują że ich wojska już stoją na granicy z Polską. Rosjanie pertraktują z Niemcami by wkroczyć do polski by uchronić państwo polskie przed inwazją Białorusinów.

Orish 2011-03-15

Optymista...

Tailor 2011-03-15

Rok 2040: Szukam jedzenia na śmietniku, ale są tam tylko portrety Tuska a nie ma niczego do żarcia. W radio mówią o Katastrofie Smoleńskiej.

dorota 2011-03-15

Rok 2020: Dorota wygrzewa się na swoim podwórku w domu w Republice Czeskiej, trzyma w domu pistolet, ma mały zapas narkotyków na własny użytek i ma w dupie to, co dzieje się w Polsce, dla której już nie ma ratunku.

Tailor 2011-03-15

Rok 2212 - Polacy zaczynają coś podejrzewać. Tusk o dziwo nadal żyje, ma aktualnie 255 lat a jego twarz wygląda tak samo jak w roku 2011. Przez przypadek wychodzi na jaw prawda, że jest on Reptilianinem podobnie jak Bush. Kontestatorzy powołują BSK, czyli Bractwo Snajperów - Kontestator.

Barrett 2011-03-15

Dorota, zadowalasz się Republiką Czeską nie zdając sobie sprawy jak wielkie możliwości niesie prawdziwie odbiurokratyzowany, wolny rynek (namiastka w Singapurze, 45% wzrostu na początku 2010r.). Nie jestem psem, który zadowala się jakimiś ochłapami które rzucają w woją stronę raz po raz rządzący. Chcę prawdziwego mięsa, które jestem w stanie sobie upolować tylko sam.

dorota 2011-03-15

Z tymi Reptilianami to nie takie głupie, donek wygląda jak gad... 
 
Barrettt: pewnie, ale ja myślę realistycznie. Przeprowadzka do CZech to nie tylko niskie koszty ale też wysoki komfort życia w związku z tym że kutlura czeska jest prawie tożsama z naszą.

Barrett 2011-03-15

Chciałbym, żeby kiedyś w Polsce wprowadzono wolny rynek. Wtedy przekonalibyśmy się wszyscy co to jest "wysoki komfort życia". Wyobrażam sobie, jak właśnie teraz jakiś Singapurczyk siedzi sobie w gigantycznym basenie na dachu drapacza chmur (sic!) i współczuje z politowaniem wszystkim europejczykom tego ich "komfortowego życia" ;).

Bezimienny 2011-03-15

Daliscie się oszukac.. a teraz narzekacie na PO.... 
 
Trzeba było nie głosowac. Śmialiscie się z Kaczyńskich to teraz macie.

Barrett 2011-03-15

Mów za siebie, kto głosował na PO ten głosował.

Bezimienny 2011-03-15

Nie rozumiem, skąd założenie że ktokolwiek z nas głosował na PO i że śmialiśmy się z Kaczyńskich?

Hugo 2011-03-15

Ja się wciąż smieje z kaczynskich.

Orish 2011-03-15

Ja tam nie widzę żadnej różnicy. 
samo.zlo.pl

Tailor 2011-03-15

Przecież zarówno sam Wódz jak i PIS jest także zdania, że trzeba ludzi w internecie wziąć za mordy bo są nie obyczajni. Piwko i pornole tylko im w głowach. Ech, gdyby tak wszyscy byli tak dobrze wychowani jak Prezes! On nawet babie rękę wyłamie z zawiasów jak trzeba będzie aby ucałować po rycersku.

Blom 2011-03-15

Wylogowalo mnie samo :/ Poprzedni bezimienny to bylem ja.

Blom 2011-03-15

Dla mnie Kaczyński i tak jest lepszy od Tuska. Dlaczego? Bo Kaczyński ma swoją wizję polski (z którą się nie zgadzam w znacznym stopniu - głównie gospodarczym), a Wizja Tuska zależy tylko od tego co będzie korzystne w świetle sondaży.

Martin 2011-03-15

Oczywiście, że przeniesienie firmy za granicę załatwia sprawę. Nie ma najmniejszego znaczenia co kto napisze w prawie polskim - firma zarejestrowana za granicą podlega wyłącznie prawom tamtego kraju. Polski cenzor może co najwyżej uprzejmie poprosić królową Anglii o rozpatrzenie prośby o zamknięcie Kontestacji, ale królowa zapewne odpowie, że nie będziecie urzędas z jakiejś Polski mówić nam co mamy robić z brytyjską firmą. 
 
Równie dobrze polskie prawodawstwo może sobie dysponować wieżą Eiffla, polski minister może na przykład kazać ją wyburzyć. Robić przepisy, które dotyczą podmiotów nie podlegających temu prawu, to jest ośmieszanie się. 
 
Bo co ma w zasadzie Krajowa Rada zrobić jak dyrektor spółki brytyjskiej powie "dear sir, fuck you, best regards - director of private limited company"? Grzywnę nałożyć na firmę w obcym kraju? Rozkazać Company House zamknąć spółkę (o ile znajdzie się jakaś biurwa, która mówi na tyle po angielsku, żeby ją zrozumieli) na postawie prawa, które w Anglii nie obowiązuje? Czy może komornika do Londynu wysłać z polskim policjantem? Nikogo za granicą nie interesuje co jakiś pan prezes z jakiegoś KRRiT sobie życzy, tak jak nikogo w Polsce nie interesuje, czy pan minister Mhumbhu zobowiązuje na postawie prawa Zimbabwe polskie firmy, żeby ich prezesi nie chodzili w zielonych majtkach, bo to kolor godła jego rodzinnego plemienia. 
 
Więc tak, wyjazd załatwia sprawę raz na zawsze. Szczególnie jeżeli chodzi o Brytyjczyków - oni tam poważnie podchodzą do przestrzegania swojego prawa, a do nacisków Unii odnoszą się z dużą rezerwą. Polskę natomiast, razem z jej prawodawstwem, to niestety nie mogą powiedzieć gdzie mają, albowiem brytyjski gentleman nie używa słowa "dupa". 
 
Tyle na ten temat. 
 
Kontestacja będzie nadawać zza granicy, tak jak radio Wolna Europa. W Polsce jest cenzura, która to uniemożliwia (nie mówiąc już nawet o absurdalnym, złodziejskim systemie podatkowym). Takie jest nasze stanowisko. 
 
A jeżeli zaczną się kiedyś ze strony władz Polski jakieś szykany, to zwrócę się o azyl polityczny w jakimś ciepłym kraju (jak jeden facet z Niemiec zrobił niedawno) i tyle. I niech się wtedy pan Tusk tłumaczy przed Europą czym się właściwie różnią jego rządy od rządów Łukaszenki, skoro niezależni dziennikarze muszą uciekać z kraju.

Max 2011-03-15

Wybory blisko to trzeba zacząć cenzurować ;)

Marcin 2011-03-16

Mój chłopski umysł podpowiada mi że cenzura cenzurą, ale (póki mogę sobie swobodnie napisać co uważam:)) premier i jego poplecznicy najzwyklej w świecie dostali łapówkę od Polsatu i TVN (nie koniecznie w postaci walizki dolarów, może jako obietnicę poparcia) - bo kto traci na wolnym internecie? mainstreamowe media, a teraz będą mogli czuć się trochę bezpieczniej. Z drugiej strony pamiętajmy że szefowie koncernów medialnych znaja motyw firmy na Cyprze czy w rajach podatkowych www.wprost.pl i może się okazać że np wideo na onetcie tak na prawdę dostarcza też firma zagraniczna która nie musi płacić haraczu KRRIT. 
Motto mojego postrzegania polityki "Korupcji mówimy stanowcze być może!":)

WAR 2011-03-16

Wydaje mi się że ta ustawa PO to nie strzał w stopę ale w głowę jeśli chodzi o wybory. Ale co z tego przyjdą kolejni... a może nawet i ją "poprawią".

Barrett 2011-03-16

Hehehehe. Na razie to przeciętny Kowalski ma w dupie strzelanie do Niesiołowskiego czy Schetyny. Bardziej go interesują strzały w Afganistanie i efektowne wybuchy w Japonii. Więc nie ma co liczyć, że ukręcenie łba jakiejś tam Kontestacji wpłynie na wynik wyborów diametralnie.  
 
Martin, nie mów, że w Polsce jest cenzura, bo dzisiaj nasz kochany Donald zapowiedział, że przewertuje projekt ustawy wykreślając z niej "niepotrzebne"przepisy i UCHRONI POLSKĘ PRZED KRRiT ! ;) Nie wierzysz Donkowi? Przecież on uratował Cię przed kryzysem [email protected]&^&%$! ;)

dorota 2011-03-16

Martin dobrze gada. Jednak stwarza to zagrożenie dla firm, które zostaną w Polsce. 
 
Taki Youtube - go nie obowiązują żadne te bzdurne ograniczenia, na przykład co do tego co można a czego nie można reklamować. To automatycznie sprawia, że Youtube będzie mieć ZAWSZE lepszą ofertę reklamową niż jakakolwiek firma polska. 
 
Te przepisy jawnie dyskryminują krajowe firmy, które muszą spełniać szereg wymogów dodatkowych, nie obowiązujących żadnego innego państwa. To jest zarzynanie własnych kur... 
 
Ale jeśli wszyscy się wyniosą za granicę, to problem zniknie :)

mgr inż. BlackEmperor 2011-03-16

Sorry za spama, ale czy to, że mam na stronce wklejony filmik z YT czyni ze mnie "dostawcę usług audiowizualnych" ? Czy będę musiał zgłosić się o pozwolenie do RADY ? 
 
www.twojogrodmarzen.pl

STiL85 2011-03-16

Nie wiem jak wy to widzicie ale ja powoli zaczynam bac sie wlasnego panstwa :/ Moze zalozyc jakas partie polityczna ? oni przynajmniej mowia co chca i obrazaja kogo chca, bo dla przecietnego prusaka jak ja niema juz miejsca na wyrazanie opini w tym panstwie :(

dorota 2011-03-16

To nie takie proste. Żeby móc obrażać kogo chcesz musisz znaleźć się w sejmie i mieć immunitet.

Hugo 2011-03-16

nt.interia.pl Tusk obronca wolnosci slowa.  
 
Czyli do zobaczenia za rok.

mgr inż. BlackEmperor 2011-03-16

A nie mówiłem?  
 
wiadomosci.gazeta.pl 
 
Trochę dymu i Tusku się wycofuje.

Ziutek 2011-03-16

Droga benzyna nie bylaby nawet problem. Poczytajcie sobie o "gun engine". Problem jest w tym, ze oni tych technologi nie dopuszczaja.

Mateusz z Kanady 2011-03-16

Rok 2030: Gazeta Wyborcza donosi ze popularnosc prezydenta/premiera/arcybiskupa/naczelnego patriarchy Tuska spadla do 170%. Gazeta cytuje analize uczonych z instytutu imienia Tuska ze tak niska popularnosc jest spowodowana powrotem Kaczyzmu i demonow nacjonalizmu.

Tailor 2011-03-16

Przecież ten typ cały czas kłamie i to w żywe oczy. Trzeba mieć go teraz cały czas na oku, bo on jedno mówi, drugie robi. Inni posłowie jak widać prawie w 100% są za cenzurą i dla mnie to był kolejny dowód na niski poziom i patologię całej klasy rządzącej. A Tuska oceniam teraz już nie tyle za efekt ostateczny jego poczynań, ale za zamiary. Zresztą wiadomo, że jak spróbował dwa razy, spróbuje i trzeci, kiedy tylko nadarzy się dobra okazja. Ci ludzie muszą być naprawdę zdeterminowani, może boją się polskich Dni Gniewu albo powstania polskiego odpowiednika Wik Leaks.

Max 2011-03-16

Mateusz z Kanady ~ Cokolwiek spieprzy PO to na pewno - "WINA OPOZYCJI !" ;)

Sebeq 2011-03-16

Kola to nie jest żadna marka tak jak kakao albo pieprz, co najwyżej CocaCola :)

ikti 2011-03-17

Co tam gun engine. Balerina produkuje energię bez żadnego paliwa: www.gun

Wojtek 2011-03-17

Jeśli chodzi o stronę internetową, to już takowa jest: www.stopcenzurze.eu

Piotrek z Rzeszowa 2011-03-17

HEJ HEJ HEJ!!!! 
Właśnie przeczytałem, że podobno tusk wycofuje się z kontrowersyjnej ustawy która miała między innymi cenzurować internet poniżej link: 
nt.interia.pl 
 
Jeżeli to prawda to głowa do góry:))

Mateusz z Kanady 2011-03-18

Pioterek, milosciwie wam panujacy juz po raz kolejny flirtuje z cenzura internetu. On bedzie probowal az mu sie uda. Tak jak chwile po Smolesku, gdy malo kto zwracal uwage przepchali ustawe o porywaniu dzieci wedlug widzi mi sie biurw tak i ta ustawe przepchaja. Poczekaja na dogodna okazje i gwarantowane ze ustawa przejdzie. To tylko kwestja czasu.

Dodaj komentarz...

Marcin Hugo Kosiński i Marek Zemsta


Libertarianin. Przedsiębiorca. Dziennikarz.

Właściciel radia KonteStacja. Od ponad 12 lat, propagator wolności słowa, nieszablonowego podejścia do własnego życia i kreatywnej edukacji.

Założyciel newslettera Ideoskop.pl mówiącego o niebabalnych pomysłach na biznes, które ktoś gdzieś wdrożył w życie oraz platformy edukacyjnej Edukatorium.pl dla osób przedsiębiorczych.

A do tego jeszcze bloger w Kosinski.IT

Prowadzi audycję na żywo Wydanie Główne od której się wszystko zaczęło. Jest wciąż główną pozycją rozgłośni. Niebanalne tematy i ciekawi goście. W poniedziałki o 21.00


Medale:

Prowokator miesiąca
srebrny
Inne audycje tego autora:Czy to koniec wolnego Hong Kongu? (1) - 3 tygodnie temu

10 groszy za indyka (1) - 4 tygodnie temu

YT wciąż jest najlepszy? (3) - 6 tygodni temu

wRealu24 niesłusznie skasowane! (3) - 6 tygodni temu

Oddaje500plus chellange! (13) - 8 tygodni temu

Więcej audycji...

Kontestacja ma juz 10 lat! (2) - 2 miesiące temu

Bodnar broni zbrodniarza? (2) - 2 miesiące temu

Uwaga urzędniczy bełkot (3) - 3 miesiące temu

Lobby alkoholowe znowu wygrało (4) - 3 miesiące temu

Czy wolnościowiec może brać 500+? (12) - 4 miesiące temu

Film Sekielskiego bije rekordy (18) - 4 miesiące temu

Korki drogowe nie są takie złe (3) - 5 miesiące temu

Seks w krzakach czy w samochodzie? (2) - 5 miesiące temu

Czy będą matury? (1) - 5 miesięcy temu


Wydanie specjalne w pociagu PKP (2) - 6 miesięcy temu

Homoseksualiści do wiezienia (3) - 6 miesięcy temu

Flaszka prawem, nie towarem (1) - 6 miesięcy temu

Niech już nas w końcu skażą (12) - 7 miesięcy temu

ROI z obywatela (9) - 7 miesięcy temuCzy Taśmy Kaczyńskiego to lipa? (4) - 8 miesięcy temu

Bezrobotni zostana abstynentami (4) - 8 miesięcy temu

Czy Adamowicz musiał zginąć? (9) - 8 miesięcy temu

Emigranci psują nasze dzieci! (7) - 9 miesięcy temu

Kiedy można zabić intruza? - 9 miesięcy temu

Magiczne szable i tarcze (1) - 9 miesięcy temu


Kto zaorał Hugo? - 10 miesięcy temu

Kto ukradł nam Marsz? (1) - 10 miesięcy temu


Twój głos nic nie znaczy (6) - 11 miesięcy temu

Studia nie mogą być dla wszystkich (1) - 11 miesięcy temu

Dlaczego nie rządzą nami strażacy? (2) - 11 miesięcy temu

Polskie produkty mogą być gorsze (4) - 11 miesięcy temu

Matka Boska Dotacyjna (9) - ponad rok temu

Ile kosztuje dzwon? (4) - ponad rok temu

Rozwody przez internet - ponad rok temu


Jedzenie można wyrzucać (6) - ponad rok temu

Podatki, które się opłacają? (3) - ponad rok temu

RODO nie jest potrzebne! (2) - ponad rok temu


Wytrychy na cenzurowanym (4) - ponad rok temu

Autostopem na Kitaj (2) - ponad rok temu


Zdrajcy sprawy (4) - ponad rok temu


Czy istnieją niezależne media? (3) - ponad rok temu


Taxi zamiast PKS (4) - ponad rok temu

Jedna miska na 10 kobiet (6) - ponad rok temu

A może by się tak nie wcinać? (3) - ponad rok temu

Nie daj sie golić za muzykę (3) - ponad rok temu


Każdy w końcu umrze (2) - ponad rok temuZnajdź swojego alfonsa (11) - ponad rok temu

Zabić czy usunąć? (7) - ponad rok temu

Jak zostać Dworcem? (1) - ponad rok temu

Życie rodzinne kwitnie w kolejce. (5) - ponad rok temu


Jak pędzić bimber (10) - ponad rok temu

Czy bańka już pękła? (8) - ponad rok temu

Małżeństwo się nie opłaca (20) - ponad rok temu


Nie kupujcie polskich produktów (15) - ponad rok temu

Pracodawcy dziękują Morawieckiemu (22) - ponad rok temu

Darmowa edukacja jest za droga! (2) - ponad rok temu

Nowy, legalny hazard (2) - ponad rok temu

Złodzieje ciepła atakują (18) - ponad rok temu

ZUS nie chce 5 mld (2) - ponad rok temu

Black Friday po polsku (4) - ponad rok temu

Nowy próg podatkowy (11) - ponad rok temu

Wszyscy jestesmy zlodziejami (5) - ponad rok temu


Koniec polskich spółek w UK? (1) - ponad rok temu

Za tanie linie lotnicze (8) - 2 lata temu

Jak omijać kontrolę państwa (9) - 2 lata temu

Kto blokuje zakup kryptowalut? (5) - 2 lata temu

Ile zapłacisz za nowe seriale (5) - 2 lata temu


O jedna wyplatę mniej (3) - 2 lata temu


Wolnościowcy upadają (13) - 2 lata temu
A klientów mamy w nosie (1) - 2 lata temu

Za co lubię Unię Europejską (18) - 2 lata temu

Czy wziąłbyś order? (22) - 2 lata temuTwoje hasła są za słabe! (6) - 2 lata temu

Niemcy cenzurują internet (4) - 3 lata temu

Do apteki dopłyniesz wpław (7) - 3 lata temu


Wywiad z terrorystą (34) - 3 lata temu


Kto spekuluje masłem? (3) - 3 lata temu

Czy Asbiro to sekta? (12) - 3 lata temu

Czy chciałbyś tyle zarabiać? (15) - 3 lata temu
Lewak zmusza do picia wódki (9) - 3 lata temuChcę sprzedać nerkę męża! (38) - 3 lata temu


No to nacjonalizujemy hazard (4) - 3 lata temu

Warto być biednym (8) - 3 lata temu

Czy Kościół kradnie? (5) - 3 lata temu
Na chuja nam dzietność? (13) - 3 lata temu

Polska skazała terrorystę (6) - 3 lata temu
Do czego prowadzi socjalizm? (5) - 3 lata temuBandyta, ale polski bandyta (13) - 4 lata temu

Urzędnik przy każdym dziecku (7) - 4 lata temu

Jak unikać długów? (1) - 4 lata temuBluzgi, bluzgi, bluzgi... (20) - 4 lata temu

Znamy wyniki wyborów (21) - 4 lata temu


Majonezowi mówimy NIE (16) - 4 lata temu

Koniec z handlem dziećmi (10) - 4 lata temu

Ujawniamy prawdziwego trolla (3) - 4 lata temu


"Te wybory to przełom" (24) - 4 lata temuPo co mieszkać w Polsce? (11) - 5 lata temu

Hugo w Business Misji (6) - 5 lata temu
Jak nie płacić mandatów? (4) - 5 lata temuObalamy mity nt. energetyki (42) - 5 lata temuCzy alimenty powinny istnieć? (29) - 5 lata temu

Idziemy palić opony pod sejm (9) - 5 lata temuMożesz jeździć na gapę (10) - 5 lat temuKorwinowsko i emigracyjnie (14) - 5 lat temu


Dlaczego tutaj jest tak drogo? (13) - 5 lat temu

Górnicy mordują ludzi (19) - 5 lat temu

Wolni ludzie się nie żenią (12) - 6 lat temuPrzepracowała 17 lat w ZUS-ie (23) - 6 lat temu


Czy Owsiak kradnie? (26) - 6 lat temu

Czy Żydzi są terrorystami? (18) - 6 lat temu


Jak zabrać 15 milionów? (42) - 6 lat temu


Jak wygrać 24 MacBooki (17) - 6 lat temu
Ile dałbyś za dziecko? (25) - 6 lat temu


Jak kraść? (49) - 6 lat temu


Opodatkujmy rowerzystów (32) - 6 lat temu

Ja zawsze chcę pić... (18) - 6 lat temu

Jak zabić krowę? (46) - 6 lat temuJak wycenić dziecko? (9) - 6 lat temu

MLM to ściema (67) - 7 lat temu

Dupy z Wykopu (40) - 7 lat temuCzy Polacy to kapusie? (44) - 7 lat temu


Kontestatorskie życzenia (6) - 7 lat temu
Czy na taką partię czekamy? (30) - 7 lat temuCzy rolnicy nas okradają? (43) - 7 lat temu

Jak manipulują media? (12) - 7 lat temu


Nietypowe lekarstwo na kaca (5) - 7 lat temu

Korporacje są wyzyskiwane! (23) - 7 lat temu


Wódka czy panienki? (19) - 8 lat temu


Jak nie płacić mandatów? (12) - 8 lat temu


Martin: Jak rzuciłem etat? (27) - 8 lat temu

Gdzie są nasze pieniądze? (13) - 8 lat temu

Squatter przejmuje audycję! (44) - 8 lat temu


Jak się wykańcza firmy (6) - 8 lat temu


Panie, jak protestować? (31) - 8 lat temu

ACTA samo zło (87) - 8 lat temu
ZUS jako partner biznesowy (13) - 8 lat temu

Naloty na graczy (17) - 8 lat temu


Wieczór powyborczy (61) - 8 lat temu

Wręcz przeciwny tygodnik (46) - 8 lat temu
Ile powinien zarabiać poseł? (14) - 8 lat temu


Cała prawda o szczepieniach (22) - 8 lat temu

Nie bądź Jeleniem! (12) - 8 lat temu


Przemyt to grzech! (39) - 8 lat temu

Sześciolatki do szkoły? (68) - 8 lat temuNowe podatki Unii Europejskiej (22) - 9 lat temu

Krągły fetyszyzm (38) - 9 lat temu


Frondo, nie idź tą drogą! (31) - 9 lat temuDemaskujemy manipulacje TVN (31) - 9 lat temuBereta LIVE 2/2 (68) - 9 lat temu

Bereta LIVE 1/2 (33) - 9 lat temu
Świat wg PARP godzina druga (7) - 9 lat temu


Dziękujemy ci Platformo (27) - 9 lat temu

Czy Windows jest zbyt drogi? (56) - 9 lat temuTa złodziejska prywatyzacja (36) - 9 lat temuTelewizja śniadaniowa (20) - 9 lat temu


Prawa posiadaczy broni (4) - 9 lat temu


Oszustwa na fotoradarach (6) - 9 lat temu


Jak robią nas w balona (33) - 9 lat temu
Czy media kłamią? (38) - 9 lat temu


Rób, do cholery, dzieci! (11) - 9 lat temu

Dlaczego zarabiasz tak mało? (66) - 10 lat temu

KonteStacja pisze książkę (65) - 10 lat temu


ZUS emigruje do USA (15) - 10 lat temuTylko tutaj nie ma cenzury (32) - 10 lat temu


Jak ukraść dziecko? (9) - 10 lat temu

cHWDP reaktywacja! (12) - 10 lat temu

Martin o PKP w TVN (4) - 10 lat temuKrzyże w szkołach??? (23) - 10 lat temu

Wymyślamy partię idealną (5) - 10 lat temu


O buncie informatyków (8) - 10 lat temuUE powstała! (2) - 10 lat temu

Pilot pierwszego sezonu (5) - 10 lat temu

A dzisiaj polecamy:
 align="center">
Program sponsorują:

Blog o zarabianiu w internecie - - 20.00
Montaż Anten Warszawa - - 20.00
Sklep bhp nowy sącz, tarnów - Volpex.pl - - 20.00
Grzegorz z Zielonej Góry - - 100.00
okna dako complex - - 20.00
Wypożyczalnia samochodów Nowy Sącz... - - 20.00
Rafał - - 100.00

Możesz i ty zasponsorować >>>

Promuj radioWydrukujDaj komuś ulotkęChcesz prowadzić audycję?Kontakt