Facebook
Podpis:
Numer GG:
KonteStacja.com - radio ludzi wolnych Cyber Forces
Dziś
20:00
Firma na emigracji
Jutro
21:00
Wydanie Główne
Słuchaj radia
Jan Fijor zaprasza (1)
4 dni temu
Obligacje dla debili
(Janek już do Kraju Dziadów powrócon.) Absurdy polityki monetarnej. Przechowywanie wartości w złocie a inne aktywa. Za usterki techniczne przepraszamy – pogorszony dźwięk i urwana końcówka.
Wydanie Główne
6 dni temu
Nareszczie będziemy godnie zarabiać
Analiza propozycji wyborczych PiS. Ordynacja wyborcza. Płaca minimalna. Czy to moralne robić na dwa etaty? Cejrowski wyrzucony z hotelu. Donos = dobro?
Skorzystaj z naszych projektów:

▸ Wolny Rynek - w liczbach
▸ Emigrujesz - posłuchaj najpierw
▸ KontestKino - filmy na wieczór
▸ Poważny kryzys - napisz

Audycja: Jan Fijor zaprasza 2018-09-23

Jan Fijor - Kiedyś zachęcałem, dzisiaj zniechęcam

Nadający: Jan Fijor

Słuchacz Jankowi zarzucił niekonsekwencje, że cztery lata temu zachęcał do powrotów do Polski, a teraz zniechęca.Janek się broni i cierpliwie odpowiada, że to nie jest niekonsekwencja tylko dopasowanie się do aktualnych warunków.

KOMENTARZE

Sofronoff 2018-09-24

Tusk, od kiedy zapisał się na Wiejską, nie jeździł 7. Tusk do Gdańska LATAŁ. Jako poseł - za pieniądze podatników... Raz go nawet widziałem na dawnym terminalu krajowym, na Okęciu.

Maciej Bienert 2018-09-25

o tym czy kraj jest dobry czy zły decyduje tylko jeden czynnik. Wszystkie inne statystyki ,liczby itp. są zupełnie nieistotne. Ten czynnik to demokracja wyrażona "nogami" czyli jeśli kraj jest zły to się z niego wyjeżdza jeśli dobry to się do niego przyjeżdza. Jeszcze 9 lat temu kiedy Polska była "chwalona" w EU wyjechało z niej ok 3mln obywateli, obecnie kiedy jest ganiona przez instytucje EU (nie przez kraje) przyjechało do niej ponad 3mln osób i ta liczba stale rośnie. Wracają polscy emigranci z zachodu europy ,powoli ale wracają -to są fakty. Emigracja Niemców do Polski wzrosła o 400% w stosunku do lat poprzednich.Osobiście znam wiele takich. Kolejni proszę o pomoc w przesiedleniu. Osiedlają się też Szwedzi, Norwedzy i Brytyjczycy - wczoraj takich poznałem. Zakupują nieruchomości w Polsce i tu planują zamieszkać. Proces powolny ale widoczny. Polska jest atrakcyjna także jeśli chodzi o jakość produktów i ceny. Prawda jest taka że wszyscy nasi sąsiedzi przyjeżdzają do Polski na zakupy ,wakacje itd. Począwszy od Niemców ,następnie Szwedzi ,Duńczycy ale i biedniejsi od nas Rosjanie ,Litwini ,Białorusini ,Ukraińcy ,Słowacy robią zakupy w Polsce -jest po prostu dobrze i taniej. Na wybrzeżu w sklepach są specjalne kasy dla Rosjan i innych przypływających na zakupy by szybciej ich obsłużyć oni po prostu kupują hurtowo całe busy z przyczepkami. Oczewiście produkty są polskie ale dystrybucją zajmują się zagraniczne sieci które unikają płacenia podatków w naszym kraju. I na tym tle jest konflikt. Kraje UE są w potężnych kłopotach strukturalnych, wewnętrznych, demograficznych i z czasem dotknie to gospodarki. Sytuacja geoekonomiczna i geopoityczna też im nie sprzyja. Polsce chcącej się rozwijać będzie z czasem "nie po drodze" z mcarstwami w rozkładzie. Będziemy musieli już teraz znaleźć innych partnerów których połączy z nami wspólnota interesów. Takich wspólnych interesów z krajami starej UE mamy coraz mniej. One nie są zainteresowane w rozwoju Polski jako samostanowiącego o sobie bytu gospodarczego o dużej innowacyjności i to jest całe tło problemu. 
 
Niemcy 2018 https://wiadomosci.onet.pl/swiat/praca-w-niemczech-milionom-nie-starcza-na-zycie/1h6j6rp

damian33 2018-09-25

Panie Bienert,  
3 mln przyjezdnych do Polski? Skąd te dane, z propagandy TVP czy przemówienia Kaczyńskiego czy tego propagandzisty Morawieckiego? Z tych paru milionów (jeśli to wogóle prawda) znakomita większość stanowią Ukraincy, którzy tu przyjechali bo u siebie mają jeszcze większą nędzę, korupcję i syf niż Polacy mają we własnym kraju. Emigracja Niemców wzrosła 400%, też co? W zeszłym roku przyjechało 10 a w tym roku 40 osób? Duże kłamstwo, małe kłamstwo, statystyka... 
 
Jak czytam takie komentarze jak szanownego Pana to przypominają mi się czasy propagandy Bieruta. Bienert zjechał do Polski po tym jak dorobił się na biznesie w Niemczech (z pomocą ludzi z Kontestacji wyznających idee wolnościowe, szkoły austriackiej) a teraz zmienił poglądy o 180 stopni i już nie psioczy na polski ZUS, biurokrację, korupcję polityków polskich. Wszystko jest różane, piękn, nie ważne że zmiany w ostatnich 3 latach żywcem przypominają ogłupianie społeczeństwa (gospodarcza) ideologia komunizmu jak to było jeszcze 10 lat temu w Wenezueli. Tam też partia u władzy rozdawała zasiłki biedocie, za wszystkie zło obwiniała opozycję i siłę zewnętrzne, nacjonalizowano firmy prywatne. Nie brzmi Ci to zjanomo panie Bienert? Tam też przejęli cały system sądowniczy i podporządkowali go partii. Dzisiaj widzimy rezultaty tych cudownych reform i to samo zobaczymy w Polsce.  
Jak już nastąpi ta zmiana to pan Bienert znowu zmieni poglądy o 180 stopni i znowu będzie się tytułował wielkim wolnosciowcem, będzie krytykowal ZuS jak 5 lat temu, korupcje, polityków...

rafał kamiński 2018-09-25

akurat onet.pl to nie propaganda TVP. Powiedziałbym raczej wprost przeciwnie; już porównywanie do Bieruta mogłeś sobie darować. 
A z Jankiem spokojna głowa : w przyszłym tygodniu mu się odmani i będzie zachęcał do powrotów "bo emigracja z kraju to jednak nie to". Słowami naszego wielkiego Noblisty : "Jest za a nawet przeciw."

damian33 2018-09-25

Rafal Kamiński: a gdzie stoi że to Onet pisał o tych 3 mln przyjezdnych? Czy odnosisz się do tego linka Bienerta który prowadzi w pole kapusty tj do nikąd. PiS jest o wiele bardziej propagandowy niż ekipa Bieruta, mógłbym powiedzieć więcej, czasami można odnieść wrażenie że ilość i częstotliwość bzdur jakie są wałkowane przez media i polityków partii rządzącej mogłyby sugerować że sam Goebels dawał im porady (kłamstwo wystarczająco częstować powtarzane staje się prawdą). 
 
Co do Janka to jego zbójeckie prawo, jego audycja, może mówić co chce (co nie znaczy że my nie mamy prawa kontrować ;)

Krzysztof 2018-09-25

Dżanek krytykuje socjalizm i w tym samym czasie wyciąga rękę po emeryturę w ZUS, obciążając system podatkowy. Wstyd Dżanek!

Pcimek 2018-09-25

Człowiek, który spyla z kraju, ponieważ w kraju źle się dzieje, nazywa się tchórz. Chociaż liberalne środowiska (marksiści) wymyślili nazwę - zaradny.

damian33 2018-09-25

Pcimek - sugeruję żebyś natychmiast wskoczył do samolotu i polecial niezwłocznie do Kolumbii. Tam udaj się w stronę granicy z Wenezuela, stał tam i koniecznie wytłumaczyl tym ludziom uciekającym od nędzy, tyranii rządu i bandyterki porywającej ludzi dla okupu że są tchórzami którzy źle robią i powinni zostać w Wenezueli. Wytłumacz koniecznie ludziom którzy przez ostatnie parę miesięcy wygrzebywali resztki że śmietników i są też pewnie tacy którzy widzieli własne dzieci umierające w szpitalach, gdzie już dawno nie ma leków (który szpital stać na leki w kraju gdzie średnia ja płaca miesięczna to $3).  
 
Jakże mi " imponują " tacy znafcy tematu którzy nigdy nie zaznali głodu, nędzy, beznadziei czy lęku o własne dzieci ale pierwsi są w osadach i przyklejaniu łatki tchórza... 
Sugeruję zastanawowic się dobrze zanim raz jeszcze coś takiego napiszesz

Pcimek 2018-09-26

Tak zamiast uciekać powinni powywieszać komunistów i zaprowadzić porządek w kraju. Wygrzebywali ze śmietników na własne życzenie, ktoś głosował na Maduro a wcześniej na innych komunistów. Co do znajomości języka polskiego, polecam Ci czytanki z serii "Poczytaj mi mamo", potem Mickiewicz i Słowacki. Tam znajdziesz wytłumaczenie dlaczego ci co uciekają to tchórze a nie awangarda. Nie polecam Nowego Testamentu, bo nie zrozumiesz.

damian33 2018-09-26

Haha, to co piszesz drogi Pcimku to jakis absurd, wystarczy uruchomic logiczne myslenie ! Polecam ta ksiazke Bastiata lubimyczytac.pl 
 
Przecietny wenezuelczyk uciekajacy z tego kraju, jest skrajnie niedozywiony, nie ma grosza przy duszy, juz dawno stracil nadzieje na jakakolwiek dobra zmiane. I Ty teraz prawisz, ze ten sam przecietny czlowiek mialby scigac komunistow pokroju Maduro? 
Maduro i reszta komunistycznej wladzy kontroluje wojsko, bron, zywnosc, media. Niby jak przecietny Wenezuelczyk mialby sie  
teraz przeciwstawic ? Z grabiami i widlami wyskoczyc na czolgi i armie z kalachami??? Przez ostatnie 3 lata non stop trwaja 
w Wenezueli protesty, zamaskowani rewolucjonici obrzucaja na protestach wojsko i policje kamieniami czy koktajlami molotowa. 
Skutek tych dzialan jest jak widac zaden.  
 
Przykro mi to pisac ale jestes Pcimku idealista nafaszerowanym patriotycznymi sloganami. To co sugerujesz nie jest zadnym realnym rozwiazaniem.  
Nie zgodze sie z Toba ze wyjezdzajacy to tchorze. Tchorzami sa Ci ktorzy siedza na dupie, w updajacym kraju, urzadzaja sobie 
dyskusje i bawia sie w partyzantow, mimo ze wiedza iz skutecznosc takich dzialan jest zadna.  
Jedynym skutecznym sposobem nacisku na tyranie jest tzw glosowanie nogami czyli emigracja bo w XXI wieku tyranii mozna sie pozbyc poprzez odciecie finansowania trola. Skad wladza ma pieniadze? Z podatkow ktore placa obywatele. Im wieceje obywateli wyjezdza tym mniej pieniedzy wplywa do bandziorow u wladzy.  
 
Najlepszy przyklad masz w Polsce. Po 2004r wyjechalo z Polski miliony polakow. W kraju byli bezrobotnymi, przeprowadzili  
sie do UK, Szwecji, Holandii, tam znalezli pracy i zaczeli przesylac masowo pieniadze do Polski. Wielcy "patRYJoci"siedzieli 
wtedy pod blokiem i palili jointy (znam takie egzemplarze) i mowili ze oni nie wyjada, bo patryjotyzm, ojczyzna.  
Przyszedl kryzys w 2008r i w pewnym momencie suma peniedzy przesylanych przez emigrntow zrownwala sie prawie z iloscia pieniedzy jakie Polska dosatawa z UE w formie dotacji. Ci wszyscy emigranci, gdyby zostali w PL, tworzyliby zwiazek zawodowy bezrobotnych. 
Wszyscy pewnie pamietamy jak PO sie chwalilo ze Polska jest zielona wyspa - gdyby pare milionow nie wyjechalo z PL nie byloby zielonej wyspy...  
 
Teraz sie zastanowmy - kto jest lepszym obywatelem, ten kto wyjezdza z PL, przesyla pieniadze do Polski (zamiast brac zasilki jako bezrobotny w kraju) czy lysy blokers, siedzacy na lawce, palacy jointy, w koszulce Polska walczaca - prawdziwy patRYJota... Tchorzem jest ten kto wybiera piekne slowka, slogany, koszulki patriotyczne i biernosc. 
Biernosc bo boi sie zaryzykowac, cos zmienic w swoim zyciu, bo latwiej jest narzekac i udawac wojownika jak wszechpolacy niz 
zakasac rekawy i zrobic cos oddolnie, zmienic wlasne zycie i pomoc bliskim. Gdyby z PL nie wyjechalo pare milionow ludzi od 2004 bezrobocie nie byloby na paziomie pare procent.  
 
Patrzmy wiec na fakty, dzieki komu zmienilo sie w PL cos na lepsze bo wydaje mi sie ze to wlasnie Ci ktorych Ty okreslasz tchorzami mieli najwiekszy pozytywny wplyw...

Pcimek 2018-09-26

Dalej Damian nie polecam Nowego Testamentu. A co mitycznego przysyłania pieniędzy - niezły żart - w latach 2005 - 2017 polski dług urósł o jeden bilion, w tym czasie średniorocznie sto miliardów złotych było wyprowadzanych z Polski. Zamiast czytać majaków obiboków, poczytaj biochemię człowieka. Poznasz mechanizmy rządzące Wszechświatem.

damian33 2018-09-26

Pcimek, skoro w latach 2005-17 sto miliardów było wyprowadzanych z Polski co roku, gdzie byłeś Ty i reszta patRYJotoe? Wspominałes wcześniej że ludzie powinni pogonić komunistów. W każdym mieście w Polsce nie brakuje łysych młodzieńców, poubieranych w narodowe barwy, koszulki Polski Walczącej itp. Gdzie żeście byli jak dochodzilo do tak potwornej  
grabieży? Czyżby zabrakło wam odwagi waleczni wojownicy??? 
 
Ukłony...

Pcimek 2018-09-26

Gdzie ja byłem? W Polsce. Głosowałem na Korwina. Z jakim skutkiem? 1% bo nie umiał fiuta w gaciach utrzymać. Czy kupuję w sieciach? Nie, od drobnych przedsiębiorców. Czy kradnę? Nie, uczciwie pracuję. Mam z gołymi rękoma na Warszawę ruszyć? Musiałbym się zniżyć do Twojego poziomu.

pawel 2018-09-26

Czy do kraju warto wracac? Zajrzałem tu pierwszy raz, wystarczy poczytac komentarze, żeby stwierdzić że nie. Prawacy - lewacy. Wierzący - ateiści. Wolnościowcy - państwowcy. Każdy chce drugiego nawracać nie przebierając w epitetach. Ta tkanka społeczna to efekt lat pracy państw ościennych nad świadomością ludu zamieszkającego krainę nad Wisłą (bo państwa definitywnie nie ma).  
To jest żart jakiś, żyjcie swoim życiem, a nie jeden drugiego będzie nawracał nawet w wolnym czasie walczycie o jakieś wymyślone ideologie, zamiast budować swój lepszy byt.

[email protected] 2018-09-26

Pcimek - no I widzisz, w końcu żeśmy dojechali do właściwych w wniosków. Czyli czy głosujesz czy nie to i tak wygrywają Ci sami. Pozytywnych zmian (niższych podatków, ułatwień w zakładaniu firmy, prostszego prawa itp) brak. Od 20paru lat jest coraz gorzej i gorej - więcej zamordyzmu, wszechobecnej pogardy, bezczelności władzy która dorabia się kosztem przeciętnego obywatela.  
Zwykły polak jak Ty, który pracuje uczciwie, płaci podatki nie ma żadnego realnego wpływu na to co dzieje się w tym kraju. 
 
Polska jest małym kraikiem na antypodach, gdzieś tam gdzie kończy się tzw cywilizowany zachód a zaczynaja dzikie wschodnie stepy i bory. Choćbys nie wiem jak bardzo chciał, jak mocno się o dobre zmiany nie modlił to raczej na lepsze się nie zmieni w tym kraju, bardziej prawdopodobne że na gorsze biorąc pod uwagę to jak obecna władzy zadłuża ten kraj, przyszłe pokolenia, jak demontuje gospodarke wolnorynkowa i przestawia Polskę na tory państwa modelu narodowo-socjalistycznego. 
 
Każdy rozsądny człowiek zdaje sobie w takiej sytuacji sprawę że jedyne co może zrobić to zadbać o przyszłość swoją i swoich dzieci. Jeśli nie możesz wygrać w zadnym scenariuszu, czasami najlepsza opcja jest minimalizowac straty!  
Mówiąc dosadniej, najlepsze co możesz zrobić dla siebie, własnej rodziny to wyjechać z tego kraju i skupić się na bardzo trudnym zadaniu, budowaniu swojej przyszłości od zera poza Polską. To nie jest akt tchórzostwa, potrzeba ogromnej odwagi, samozaparcia i charakteru żeby zrobić taki krok, wcielic tego typu plan w życie. O wiele łatwiej jest siedzieć na dupsku, narzekać na polityków a weekendy zalewać pałę z kumplami z osiedla.  
 
Zobacz na Janka, zaryzykowal i wyjechał z Polski do USA. Ciężko pracowal, starał się a dzisiaj zbiera plon teglj ciężkiej pracy. Jego córka mieszka w USA, ma stabilna przyszłość, perspektywy rozwoju.  
A teraz porównajmy sytuację Janka rówieśników (mężczyzni 60+ lat), którzy nigdy z Polski nie wyjechali. Uwierzyli w te dyrdymały o świetlanej przysosci, drugiej Japońskii na gruncie europejskim, jakie 
30pare lat temu wciskano jego pokoleniu. Janka rówieśnicy to ludzie cholernie sfrustrowani, źli na cały świat, wiecznie niezadowoleni choć nie do końca sami wiedzą dlaczego. Tak smakuje smak porażki, biernego życia gdy czeka się na cud, na to że to ktoś (politycy) zrobi za nas ciężka robotę i załatwi nam dobrobyt, fajna pracę, dobre perspektywy. To my decydujemy o własnej przyszłości i jeśli chcemy zmiany na lepsze trzeba zacząć oddolnie czyli zacząć od siebie i na sobie poprzestać...  
Nikt z nas nie będzie żył dwa razy a więc warto się starać i ryzykować żeby potem się nie dziwic że jedyne co osiągnęles to wiek emerytalny i cieniutka emeryturke z ZUSu...

Pcimek 2018-09-27

Z początkiem się zgadzam, pojedynczy człowiek może nic wobec "demokratycznej" władzy wybieranej przez masy. Dlatego właśnie demokracja została wybrana jako system powszechnej niemocy.  
 
To co podoba mi się w USA to finezja, z jaką wbito te tępe pały, że mają wybór między dwiema partiami, które się od siebie niczym nie różnią. Mało tego statystyczny Amerykanin dumny jest z tego swojego państwa, powstałego na eksterminacji. Kultywuje to państwo, stoi na baczność, itd. To jest godne docenienia. Mało tego. Niedługo będą Amerykanom w dupy sondę wkładać, a oni w poczuciu patriotycznego obowiązku, będą stękać z hymnem na ustach. 
 
Z oceną położenia Polski kompletnie się nie zgadzam. Mamy genialne położenie, którego nie potrafimy w żaden sensowny sposób wykorzystać. Oczywiście nasi sąsiedzi (Niemcy i Rosja) robią co mogą aby ten stan podtrzymać, ale nie można ich o to winić. Natomiast ucieczka nie jest metodą. Gdzie byśmy byli, gdyby Jezus z Nazaretu po spotkaniu z matką w drodze na Golgotę, pieprznął krzyż na ziemię i sobie poszedł? (Oczywiście przenośni).

Tomasz 2018-09-27

@Pcimek 
Sluszny jest twoj protest wobec demokracji, wobec braku wartosci, teraz pora na slowa, co uczyniles, aby te wartosci wplynely na Twoje i Twoich bliskich zycie? 
 
Osobiscie wybralem czyny i nie mieszkam w Polsce. 
Miedzy odwaga a glupota jest cienka granica. 
 
Aby mieszkac w PL lub w babrac sie w gownie jest potrzebna odwaga?

Tomasz 2018-09-27

Temat: "Polska", od zawsze byl ciekawy, bo tak wielu roznych ludzi zamieszkuje tereny nad wisla. 
 
W Pakistanie nie jest lepiej ale maja bombe atomowa i robia wlasna polityke, placa mniej lub w ogole podatkow i wiele spraw organizuja prywatnie, moze to jest jakas wskazowka? 
 
Niemcy tez robia swoja polityke i idzie im dobrze, ciagle do przodu, tanie mieszkania na wynajem, niski koszt produktow, da sie zyc, odlozyc i itd. 
 
Kazdy ma jakis pomysl i jakos zyje. 
Wychodzi na to, ze nie stan faktyczny jest istotny ale 
czy sie wierzy w cos, czyli tak samo jak w przypadku waluty, albo kontestacji, dopoki ludzie wierza, ze jest czego i kogo sluchac 
 
BTW jest tyle ciekawych audycji w podcast-ach, wystarczy wejsc na podstacja com https://podstacja.com/

Tomasz 2018-09-27

Tytul i tematy dyskusji oscyluja wokol okreslenia czegos, co dla kazdego ma inny smak. 
To popularne w mediach, by kogos mieszac z blotem, podobnie jak w tej audycji raz sie mowi pozytywnie raz negatywnie, ale czy to jest nam potrzebne do zycia, by okreslic czy cos jest dobre, czy nie? 
 
To jalowe gadanie nie ma sensu, gdyz nie ma na celu dotarcie do prawdy, tylko do prezentowania przekonan. 
 
Finalnie nikt nie powinien czuc sie pokrzywdzony, bo przeciez nikogo w Polsce nie mozna zmusic do pozostania lub wyjazdu. 
Wolnosc wyboru to jednak wartosc sama w sobie. 
Mysle ze warto docenic kraj nad wisla, ze to sie zmienilo, po wielu latach, a dyskutowac by mozna bylo o czyms konkretniejszym niz sens pozostania w Polsce. 
 
Np jak, mimo wszystko radzic sobie w tym lub innym kraju.

Adam 2018-09-28

Taka obserwacja - w telewizji internetowej wrealu24 też jest podobny do Janka "kontestator" rzeczywistości, niejaki Sklepowicz. Obu łączy, oprócz zbliżonego wieku i osobowości, pełna poświęcenia praca dla komunistycznych służb specjalnych. Jak popatrzycie szerzej, to takich ludzi znajdziecie jeszcze w paru miejscach, czasami takich, że można zapytać (jak w przypadku Kontestacji): "O co, k...a, tutaj chodzi?". Tematy i "wartości", jakie oni propagują, są zbyt do siebie zbliżone, żeby były kwestią przypadku. 
Bądźcie czujni, Polacy.

Tomasz 2018-09-28

@Adam 
Janków Ci u nas dostatek, toć dzięki nim tak pięknie się Polska zwija do dziś. 
 
Na szczęście jest rozwiązanie na ten przykry stan: zadbanie o samego siebie i własną rodzinę a Jankowie niech robią co chcą. 
 
Np dla programistów jest rozwiązanie poza polską i dość tanie, bez przykrych podatków: 
https://www.leapin.eu

Dodaj komentarz...

Jan Fijor

Współzałożyciel szkoły biznesu ASBIRO, przedsiębiorca i podróżnik, który w czasie stanu wojennego wyemigrował do Stanów Zjednoczonych, gdzie spędził 17 lat. Były barman, pośrednik nieruchomości, agent ubezpieczeniowy i makler. Obecnie, oprócz działalności w szkole ASBIRO, zajmuje się publicystyką oraz jest właścicielem wydawnictwa Fijorr Publishing.

Prowadzi audycję na żywo Jan Fijor zaprasza w którym przedstawia punkt widzenia przedsiębiorcy. W środy o 21.00

Medale:

Prowokator miesiąca
złoty!

Program miesiąca
brązowy
Inne audycje tego autora:

Obligacje dla debili (1) - 4 dni temuCzy Janek oddałby 500 plus? (12) - 5 tygodnie temu


Dlaczego USA czeka upadek? (19) - 7 tygodni temu

40 lat i fajrant! (27) - 8 tygodni temu

Więcej audycji...
Pomysły na biznes w Hiszpanii (6) - 8 tygodni temu

Życie w Hiszpanii dla początkujących (13) - 2 miesiące temu

Rekordowo krótki odcinek (3) - 2 miesiące temu

Mocz to moc (11) - 3 miesiące temu

Jest gorzej, niż myślałem (11) - 3 miesiące temu

Hiszpania pod dokładniejszą lupą (1) - 3 miesiące temu

Wystarczy języczek u wagi (8) - 4 miesiące temu

Jak mieć nosa do nieruchomości (14) - 4 miesiące temu

O strajku nauczycieli (20) - 5 miesięcy temu

Wady i zalety UK (13) - 5 miesięcy temu


Anarchokapitalizm według Janka (10) - 6 miesięcy temu


Szkolenia z nieruchomości to ściema (25) - 7 miesięcy temu

Żydzi, nieruchomości i dolary (15) - 7 miesięcy temu

Rynek złota w Polsce wciąż raczkuje (20) - 7 miesięcy temu

Pełzająca detronizacja dolara (2) - 7 miesięcy temu

Wychodzimy jak palanty! (3) - 8 miesięcy temu

Ostatnia noc dyktatury w Wenezueli? (18) - 8 miesięcy temu

Janka porady na nadwagę (13) - 8 miesięcy temu

Polakom brakuje ciekawości (11) - 8 miesięcy temuJan Fijor - Delfin z torebką foliową (16) - 10 miesięcy temu


Jan Fijor - Wybory w USA i w Polsce (9) - 10 miesięcy temu

Jan Fijor - Listy (1) - 10 miesięcy temu

Jan Fijor - Norweski Klub Inwestycyjny. (5) - 11 miesięcy temu

Jan Fijor - To wszysto leci w dół (8) - 11 miesięcy temu

Jan Fijor - Komu ufa Janek? (13) - 11 miesięcy temu
Jan Fijor - Śmieci i Japonia (2) - ponad rok temu

O wyższości gór nad morzem (11) - ponad rok temu

Ile jest ASBIRO w ASBIRO? (4) - ponad rok temu


Co zacząć, jak nie skończyć (7) - ponad rok temu

Jan Fijor - Powrót ze Stanów (1) - ponad rok temuJan Fijor - A to lewak jeden (21) - ponad rok temu


Jan Fijor - Salam alejkum (20) - ponad rok temu


Jan Fijor - Syndrom Korwina (37) - ponad rok temu

Jan Fijor - Mordujecie dzieci (43) - ponad rok temu

Jan Fijor - Totalitaryzmek (19) - ponad rok temu


Jan Fijor - Na policji mnie trzymali (10) - ponad rok temu


Jan Fijor - Co chwila leci w dół (28) - ponad rok temu

Jan Fijor mówi, że się zaczyna (42) - ponad rok temu


Jan Fijor - Ekonomia Zdrowia (9) - ponad rok temuJan Fijor - deformy podatkowe Trumpa (14) - ponad rok temu

Amerykański fiskus a Polacy (11) - ponad rok temu
Jan Fijor - Trump coś kręci (24) - ponad rok temu

Jan Fijor - Czytamy Misesa (8) - ponad rok temu

Jan Fijor - Zarobki i molestowanie (63) - ponad rok temu

Jan Fijor - Wolność (104) - ponad rok temu


Jan Fijor - Maile o start-upach (3) - ponad rok temuRyanair i LOT to naciągacze (21) - 2 lata temu

Jan Fijor - Imigranci (20) - 2 lata temu
Jan Fijor - Delta? Nie latam (7) - 2 lata temu


Jan Fijor - Milion plus (17) - 3 lata temu


Jan Fijor - Wolny monopol (22) - 3 lata temu

Jan Fijor - Prezydenci USA (13) - 3 lata temu
Jan Fijor - Telenovela (7) - 3 lata temu

Jan Fijor - Raport z Liberlandu (19) - 3 lata temu


Jan Fijor - Trumpy i Hilarie (3) - 3 lata temu

Jan Fijor - Trumpy i Hilarie (7) - 3 lata temu

Wielki szwindel na mieszkaniach (19) - 3 lata temu


Jan Fijor - Szarańcza w Malawi (20) - 3 lata temu
Jan Fijor - TRUMP (34) - 4 lata temuJan Fijor - Skok na OFE 2.0 (29) - 4 lata temuJan Fijor - Jak w grudniu 81 (40) - 4 lata temu

Komu Kaczyński zrobi dobrze? (23) - 4 lata temu

Jan Fijor - Silk Road (14) - 4 lata temu

Obsługa klienta wg Janka (19) - 4 lata temuBierzcie zasiłki (31) - 4 lata temuJan Fijor - Pomysły na biznes (7) - 4 lata temu


Jan Fijor - o tematach z debaty (18) - 4 lata temu


Jan Fijor - Wybory (19) - 4 lata temu


Nie ma gotówki i nie będzie (24) - 5 lata temuJan Fijor - Jak umarł Tuwim (11) - 5 lata temu


Jan Fijor - O pisaniu książek (31) - 5 lata temu


Jan Fijor - Franek (14) - 5 lata temu


Jan Fijor - Putin Austriakiem? (18) - 5 lata temu

Jan Fijor - Lekcja historii (14) - 5 lata temu
Jan Fijor - Motywy (30) - 5 lata temu


Jan Fijor - O wizycie Stockmana (16) - 5 lata temu

Jan Fijor - Złoto (9) - 5 lat temu
Prywatyzacja wg Janka Fijora (14) - 5 lat temuWolny rynek — wprowadzenie (38) - 5 lat temu

Jan Fijor - Buthan (17) - 5 lat temu


Jan Fijor - Łukraina (18) - 6 lat temu


Nakręcony prywatyzacją (52) - 6 lat temu


Słuchacz w długach (30) - 6 lat temu

Jan FIjor - Rock and Roll (15) - 6 lat temu

Jan Fijor - Dyskryminacja (27) - 6 lat temuBitcoin to tylko zabawka! (87) - 6 lat temu

Bardzo smutny Janek (47) - 6 lat temu

Wywiad z Markiem Klugmannem (40) - 6 lat temu

Rzecz o kontroli czynszów (14) - 6 lat temu

Janek zbankrutował (20) - 6 lat temu


Blacha wie co mówi (37) - 6 lat temu

Fijor idzie w politykę (37) - 6 lat temu

Ostro (64) - 6 lat temuBanki, samochody, podręczniki (28) - 6 lat temu


Służba zdrowia za oceanem (22) - 6 lat temu

Czy okienko blokuje kolejkę? (65) - 6 lat temuCzy alkoholik jest racjonalny? (61) - 6 lat temu


Czym jeździ milioner? (21) - 6 lat temu

Jan Fijor - Jak wybieram akcje (15) - 6 lat temu


Jan Fijor - Emeryty (40) - 6 lat temuJan Fijor - Kto mi wisi? (58) - 7 lat temu

Na co nam służby specjalne? (17) - 7 lat temu


Jan Fijor - Geje są jak SB (50) - 7 lat temu

Jan Fijor - O dwóch burakach (20) - 7 lat temu

Jan Fijor - Długi (118) - 7 lat temu


Bogaty może dłużej (48) - 7 lat temuCo Janek zrobił z ogórkami? (37) - 7 lat temu
Jan Fijor - SKOK (15) - 7 lat temuJan Fijor - Rozmowy na Jetlagu (19) - 7 lat temu


Jan Fijor - Ja się wycofuję (20) - 7 lat temu


Robimy gospodarstwo? (70) - 7 lat temuJan Fijor - Wyjazdy (53) - 7 lat temu

Jan Fijor - Broni Amber Gold (78) - 7 lat temu


Jan Fijor - W kraju dziadów (27) - 7 lat temu
Jan Fijor - Oba maży da (30) - 7 lat temu

Jan Fijor - Karty kredytowe (19) - 7 lat temuJan Fijor - pośrednicy (23) - 8 lat temu


Czy celnicy to kretyni? (23) - 8 lat temu

Jan Fijor - Unikać euro i eko (26) - 8 lat temu

Jan Fijor - Knajpy w Zakopanym (29) - 8 lat temu
Jan Fijor - Powrót z Azji (15) - 8 lat temuJan Fijor - dochód pasywny? (21) - 8 lat temu


Jan Fijor - Putinizacja (38) - 8 lat temu

Jan Fijor - To już 6,12 (26) - 8 lat temu


Jak sprzedawać dom? (20) - 8 lat temu

Boeing, monopol i korupcja (52) - 8 lat temu


Oburzeni (11) - 8 lat temu


Książki ekonomiczne (21) - 8 lat temu

Podatek Buffeta (8) - 8 lat temu

Dlaczego nas nie lubią? (32) - 8 lat temu

Portugalia (17) - 8 lat temu

Wy ćwoki (15) - 8 lat temu

Jan Fijor: Czy brać kredyt? (4) - 8 lat temu


Przygody Janka w Rosji (10) - 8 lat temu

Co tam w Norwegii słychać (38) - 8 lat temuJan Fijor o gejowych (50) - 8 lat temu

Jan Fijor o pracy po maturze (39) - 8 lat temu


Co boli Janka F.? (14) - 8 lat temu


Fijor zatrzymany w Kolumbii (11) - 8 lat temu


Kto to jest biedny człowiek (18) - 9 lat temu

Kto to jest człowiek biedny (6) - 9 lat temu


Żona milionera (10) - 9 lat temu

Afryka Afryka (27) - 9 lat temu

Czego nie wiem Janek Fijor (9) - 9 lat temu


Janek o szpitalach (7) - 9 lat temuDalsze relacje z Kaliforni (17) - 9 lat temu

Fijor w Californi (17) - 9 lat temu


Prawo spadkowe (6) - 9 lat temu

Się SANEPIDowi oberwało (9) - 9 lat temu
O wyborach w ameryce (21) - 9 lat temu

O gatunkach, które wymierają (14) - 9 lat temu
O "wygranych" na loterii (15) - 9 lat temu

Służba zdrowia ciąg dalszy (26) - 9 lat temuPaństwowe akcje (20) - 10 lat temu

Postaw urzędnika przed sądem! (34) - 10 lat temu

Ubezpieczalnia pilotów TV (2) - 10 lat temu

Jan Fijor o USA (33) - 10 lat temu

Jak uniknąć płacenia ZUS-u? (7) - 10 lat temu

A dzisiaj polecamy:
 align="center">
Program sponsorują:

BASMAR PRZEPROWADZKI MIĘDZYNARODOWE - - 50.00
Szkolenie przedłużanie rzęs Kraków... - - 20.00
Tomasz Rawski - - 50.00
Konrad - - 50.00
Tomasz Rawski - - 50.00
Szkoła rysunku format studio kraków - - 20.00
Tomasz Rawski - - 50.00

Możesz i ty zasponsorować >>>

Promuj radioWydrukujDaj komuś ulotkęChcesz prowadzić audycję?Kontakt