Facebook
Podpis:
Numer GG:
KonteStacja.com - radio ludzi wolnych Cyber Forces
Pon
21:00
Wydanie Główne
Wto
21:00
„Spisek szlachetnych” i inne audycje ByteEatera (zwykle na żywo)
Słuchaj radia
Wydanie Główne (2)
5 dni temu
Czy coś nam grozi za wyjście do knajpy?
OtwieraMY biznesy vs sanepid. Mapa. Niespodziewane naloty. Czy można nagrywać interwencję? Mandaty płatne z góry. Przegrana i bany Trumpa. Perler wciąż bez hostingu. Koszty są niezbędne...
Spisek szlachetnych
wczoraj
Hemikryptomonokaidialog
Przez ok. pół odcinka zamówiona próbka ByteEatera gadającego bez głębszego przygotowania na różne tematy, jak to w audycji z założenia „luźnej”. Potem dzwoni Grzesiek (ten od pizzy) i...
Skorzystaj z naszych projektów:

▸ Wolny Rynek - w liczbach
▸ Emigrujesz - posłuchaj najpierw
▸ KontestKino - filmy na wieczór
▸ Poważny kryzys - napisz

Audycja: Jan Fijor zaprasza 2019-01-10

Polakom brakuje ciekawości

Nadający: Jan Fijor

Zaskoczenia i rozczarowania za 2018. Bitcoin. Liberland. Inwestowanie z ASBIRO. Latynosi, Polacy i Anglicy.

KOMENTARZE

Greg 2019-01-11

Janku, rzucam pomysł na temat do następnej audycji: krytyka pomysłu Pracowniczych Planów Kapitałowych. Twoja odpowiedź na pytanie: przystępować czy nie przystępować? 
 
Pozdrowienia.

Krzysztof 2019-01-11

Dżanek co Ty za lewackie poglądy tu prezentujesz. Jeżeli płacone są składki na Twoje ubezpieczenie zdrowotne z ZUS - to Ty ich nie płacisz! Płacą je ludzie którzy płaca na Twoją emeryturę.

Maciej Bienert 2019-01-12

Brylant twierdził że Polskim chłopakom brakuje luzu :)

Sławek 2019-01-13

Janku wiesz dlaczego w stanach żywność nieszczepionych Amiszy pomimo tego, że jest droga, jest bardzo rozchwytywana i pożądana przez Amerykanów? Bo ludzie uważają ich za zdrowych i przez to ufają ich produktom. 
 
Skoro juz mowa o Asbiro investments, zauwazylem coś ciekawego ostatnio. Za radą audycji Dave Ramseya otwarłem konto w credit union. Czym to jest? Taki bank, gdzie klient jest teoretycznie udziałowcem tego banku. Normalne banki wypracowują dywidendy dla akcjonariuszy, stąd presja wśród nich na zyski, credit union natomiast jest nonprofit organizacją, a gdy mają jakiś zysk, dzielą się nim z klientami, ja np dostałem $200 za otwarcie konta. Mam kilka zastrzeżeń, przy otwarciu utknąłem w systemie i musiałem umawiać się jeszcze raz, bankomat jak sami powiedzieli lubi się czasem zawieszac. Ale nie z tego powodu mam tam konto. Mówię im, że moją lokatę zostawię w dużym banku bo mają wyższy procent, na co Pani mi odpowiada dumnie, proszę przyjść do nas, my jesteśmy małym bankiem, my damy panu więcej niż inni. Ja zdecydowałem się że względu na polecenie znajomego, łatwo dostać linie kredytową, dobre dla biznesu itd. 
 
Zauważyłem, że w Polsce nie ma ani jednej credit union, zdaje się jest to nisza na rynku. Jest jedna w Toronto prowadzona przez Polaków. Może zainspiruje to kontestatorów i doczekamy się w Polsce czegoś takiego :)  
 
PS Kamil miał dzisiaj równie dobre zastępstwo.

Endriu 2019-01-13

Panie Janku długo się Pan będzie jeszcze oszukiwał jeżeli chodzi o to kto jest bogatszy, my czy Niemcy: 
 
This trend is your friend 
wojciechbialek.blox.pl 
 
"[...]" Proponuję dziś przyjrzeć się historii relacji PKB na głowę po uwzględnieniu parytetu siły nabywczej pomiędzy Polską a różnymi krajami Europy Zachodniej (w dawnym zimnowojennym sensie tego określenia). [...]" 
 
"[...] Przy tych samych założeniach Francję dogonilibyśmy za pół pokolenia w okolicach 2037 roku a Niemcy za pokolenie w okolicach roku 2050. [...]"

zdrajcansdap 2019-01-13

Ładna propaganda. 
 
Polacy już już zarabiają najwięcej na świecie, nikt nie zarabia minimalnej krajowej, ale 99% by przeszła na bezrobocie za rynte 500zł/mc. Cuda panie. 
 
O BTC to szkoda strzępić ryja, tak nachalnie p-lić https://howmuch.net/articles/bitcoin-all-major-crashes Złotówka to przecież jak sama nazwa wskazuje ma 100% pokrycia w złocie. 
 
Co z tego, że żaden Polak nie może założyć własnej gazety w Reichu (już pomijając przedsięwzięcia stricte biznesowe, poważne), ważne, żeby u nas był "wolny rynek" (zbytu, w jedną stronę). 
 
Rząd sprowadził już 350tys inżynierów i doktorów (czytaj śniadych dżentelmenów), miliony Ukraińców (w liczbach bezwzględnych przyjmując najwięcej migrantów rocznie na świecie), to teraz trzeba się brać za tych wstrętnych nacjonalistów, no bo tylko nacjonalista może być przeciwnikiem zalania "tego" kraju. Przecież nie naszego. 
 
A słuchacze jeszcze lepsi, łykają jak pelikany, że Bereta nie zdaje sobie sprawy z tego, że wszystkie banki są pod kontrolą służb (taśmy morawieckiego), cała sprawa z getinem to przepychanki służb. Przy okazji Morawiecki wyjaśnił zalew migrantami. https://wiadomosci.onet.pl/kraj/afera-tasmowa-to-mowil-mateusz-morawiecki-na-tasmie-od-sowy-i-przyjaciol/247cq75 nie wspomniał tylko o zusie/realnym zadłużeniu, który by się sypnął bez ukrów. 
 
Zamiast "JF nadaje" (czy zaprasza) proponuję nazwę "Służby nadają", "Ube radzi". 
 
Idzie kryzys, ale to raczej dopiero 2025r., a może i później. Z kryzysem przyjdzie wojna, dlatego będą odwlekać ile mogą. Teraz jeszcze się nie zacznie, teraz zaczną ponowny dodruk przy większej korekcie (myślę, że w przeciągu 3 lat następnych). Nikt się nie uchowa.

Piter 2019-01-14

Generalnie USA zjada finansjera i wielkie koncerny. Czy wiecie że w zasadzie od kilkunastu lat płace w USA stoją w miejscu a ceny podstawowych artykułów wzrosły czasem kilkakrotnie ? 
Dotyczy to opłat za metro czy za przejazdy mostami w NY. USA stają się sakramencko drogie ! 
 
Jak to jest że jednocześnie kraj się rozwija , produkt rośnie a cała para idzie w gwizdek ? 
 
Podam wam jeden przykład z jakim miałem styczność ostatnio. Ebay. Konkretnie chodzi o ebay.com czyli platforme handlową w USA .  
 
Byłem w szoku gdy dowiedziałem się że prowizja od sprzedaży (np komputerów) to średnio 10%. . Jeśli zapłacicie paypalem to suma opłat wzrasta do 13%. Każdy kto zajmuje się handlem chyba wie że 13% prowizji dla pośrednika jakim jest Ebay to mega zabójcza stawka. 
 
Ok ktoś powie bo mają swoje koszty….Hehehe nic bardziej błednego . Taki sam sprzedany produkt (komputer) na polskim (czy europejskim) Ebayu to prowizja góra 1% plus 2.5 % dla PayPala. Dlaczego tak jest ? Ano u nas jest allegro gdzie prowizja również wynosi 1% czy 1.2% do tego przelewy są bezpłatne…Ebay nie może sobie pozwolić na prowizje rzędu 10% bo ma KONKURENCJE . W USA tej konkurencji już nie ma - de facto Ebay jest tam monopolistą. 
 
Z kolei Amazon nie jest wcale tańszy bo prowizja rzędu 7% plus opłaty za sklep no i dedykowany firmom . Wiecie już kto spija całą śmietanke ze sprzedaży w USA ? Duże , mega duże koncerny finansowe. Aktualnie w USA jest już pozamiatane ; nie ma i długo nie będzie żadnej alternatywy. W Polsce jeszcze nie jest “pozamiatane” dopuki allegro nie zostanie wchłonięte przez ebaya. 
 
I pytanie za 10 punktów dla Pana Janka . Dlaczego wolny rynek w USA nie zadziałał w tym temacie ? Można na razie powiedzieć że zadziałał w Polsce na zasadzie allegro kontra ebay 
chociaż też nie do końca bo padł bezpłatny “świstak”. Technicznie “świstak” był odpowiednikiem allegro ; można było na żywca przenosić aukcje. Dlaczego padł ? Bo może ludzie chcą aby istniał JEDEN portal handlowy , bo tak jest wygodniej…. Ale jak jest wygodniej to nie taniej a potem już nie ma odwrotu ? A jeżeli ludzie myślą że jeden portal handlowy jest ok to jaki jest sens mechanizmów wolnorynkowych w tym temacie ? 
Będą narzekać że jest mega drogo ale już nic nie moga zrobić aby to zmienić. 
 
Tak czy siak jesteśmy w fazie przejmowania/degradowania małych firm przez duże koncerny do roli dostawców towarów/usług . O ile w marketach jest to kwestia wynajmu realnych powierzchni handlowych to w wirtualnych portalach handlowych jest to zwykła baza danych plus 
serwery…O ile świstak dawał tą baze danych/serwer za free (plus reklamy) to wielkie koncerny robią na tym mega interes. A za wszystko zapłacim klient bo jakże by inaczej. 
 
Jaka jest na to rada a może juz za późno ? Prywatne strony i sklepy internetowe z cenami NIŻSZYMI (prowizja) od tych z portali handlowych. Jeżeli nie chcecie być tylko “końcówką" ebaya czy allegro musicie inwestować w sprzedaż na własnych stronach. Założenie strony w wordpresie i sklepu woo commerce jest FREE. Musicie to wiedzieć. Inwestycja w known how zawsze się opłaca ale wymaga pracy. I tutaj uwaga allegro już banuje odnośniki do waszych stron ale samą nazwę strony da radę “przemycić”. Ebay nie banuje jeszcze (do czasu) i możecie do woli używać linków do waszej strony. Prawdopodobnie za rok czy dwa personalizacja oferty będzie niemożliwa - co daje wam jeszcze czas na wypromowanie swojej nazwy/firmy. Docelowo w portalach handlowych będzie tylko cena i opis produktu/usługu bez możliwości kontaktu ze sprzedającym. Będzie tylko że kupiłeś lub sprzedałeś na allegro lub ebay ( Portal załatwi za Ciebie wszystko a kupujący zawsze będzie myślał że kupił od allegro a nie od Ciebie. Pozostaniesz anonimowy i zdany na łaskę i niełaskę portalu handlowego...Jeszcze jest czas aby się ogarnąć jeszcze ....

Endriu 2019-01-15

@7 Tylko jeżeli zrobić taki portal (aukcyjno/sprzedażowy) to dobrze go zabezpieczyć, bo ostatnio modne stało się włamywanie na takie portale, po którym to włamie Pirat domaga się wypłaty w Bitcoinach...

zdrajcansdap 2019-01-15

Odnośnie BTC wypadało by dodać, że cały 2018 rok wzmacniały się fundamenty: ilość miejsc przyjmujących kryptowaluty, ilość bankomatów kryptowalut, infrastruktura. Komentarze w stylu "przegapiłem, jak doszło do $450" są zwyczajnie idiotyczne, no ale jest wymówka. W tej chwili target na następny bull run dla BTC to $150tys (szczytowa cena rynkowa bez zawyżania, bez bańki), a bardziej prawdopodobny jest szczyt na poziomie $300tys - $500tys. Jest to poziom jak najbardziej osiągalny dla kryptowalut (również jeżeli patrzeć na realnie możliwy % majątku świata w kryptowalutach). Jaki jest to mnożnik z poziomu obecnych $4000? Potencjalny zwrot z inwestycji zwyczajnie niweluje możliwość całkowitej wtopy, przy skalkulowanym ryzyku (np. inwestycja 1% oszczędności). No ale większość ludzi myśli jak mój kolega, któremu jak mówiłem o inwestowaniu w złoto pierwsze co zapytał (i na czym skończył) było "a co, [złoto] rośnie?". I później wchodzą na bańce, a wychodzą z niczym w dołku. I takie porady od Berety można usłyszeć. Żeby to jeszcze ci 18-20 letni słuchacze takie banialuki inwestycyjne opowiadali. Teraz jest moment na wejście, Bereta jest dobrym przykładem (sentyment osiągnął minimum). A jeśli nie - trudno, jest to ostatnia szansa na takie wzrosty na kryptowalutach, a szansa na podobną inwestycję (z takim możliwym ROI) nie pojawi się przez następne 10, 20 lat (poza ślepym trafem na konkretnych spółkach giełdowych, czy innym graniu na forexie z lewarem x100; porównując do internetu jesteśmy w pierwszej połowie lat 90). Inwestuje się tyle, ile można stracić. 
 
BTC istnieje od 10 lat, czas gra na korzyść kryptowalut (większa wydajność komputerów, internetu), nie wspominając o blockchainie, który jest kwestią czasu nim przejmie całkowicie obecne giełdy, rynki finansowe. Jest niesamowite, że bankom udaje się bezkarnie istnieć z tak przestarzałą technologią i kompletnym brakiem innowacji - w Polsce od lat kompletny zastój (brak możliwości zrobienia przelewu w weekend - ale Berecie będzie przeszkadzał zakaz handlu w niedzielę - zabójcze opłaty za przelew, szczególnie poza UE, przelewy wykonywane ręcznie, w wybranych godzinach, zależnie od widzimisię banku, limity transakcji, wysokości przelewu, wypłat, czas trwania przelewów - do kilku dni roboczych nawet wewnątrz UE, czy w końcu brak realnej własności nad środkami na "naszym" koncie bankowym - totalne średniowiecze). 
 
Jak ktoś się boi hackerów to się kupuje hardware'owy portfel: trezor, albo ledger nano. Wydatek jednorazowy 100 euro. Strasznie wielka inwestycja... Szczególnie dla niby-milionera.

Piter 2019-01-16

@zdrajcansdap . Blockchain ? Tak oczywiście że przejmą tą technologie banki z pocałowaniem ręki ) Będzie to DOSKONAŁE narzędzie inwigilacji finansów obywateli. A doskonałe dlatego że w jednym pliku znajdą się wszystkie informacje kto i kiedy i komu zapłacił albo komu zapłacono ) Państwo totalitarne podziękuje hackerom którzy to wymyślili ( i nie potrafili wykorzystać do końca). 
 
Tanie przelewy w Bitcoin ? Śmiechu warte szczególnie przy wypłacie z bitkoinmatu gdzie prowizja to 5 do 7 % . A jeszcze te dołowanie i perspektywa straty kilkunastu/dziesięciu procent w kilka dni. 
 
BitCoin miało już swoje największe sukcesy teraz to tylko dołowanie. Przyczyna ? Jak zwykle ludzka chciwość i chęć spekulacji. Realna poza systemowa waluta to za mało - trzeba na tym jeszcze zarobić krocie a inni musza na tym oczywiście stracić. Nawet ten PayPal to niecałe 3% od transakcji międzynarodowych a prywatnie zero. I końcówka wypłat na każde konto. A BitCoin ? Jakies giełdy i mega prowizje które wynikają z kursów waluty. Sorry ale bądźmy poważni i traktujmy BitCoina jako zabawke spekulantów.

zdrajcansdap 2019-01-17

@10 chcesz anonimowej waluty na blockchainie to wspieraj rozproszone, open sourcowe projekty jak monero, dash. 
 
Obecnie transakcje na BTC to kilkadziesiąt groszy maks. Nikt nie zablokuje jak w przypadku paypala. 
 
Każdy wybiera co chce. Ty już wybrałeś.

Dodaj komentarz...

Jan Fijor

Współzałożyciel szkoły biznesu ASBIRO, przedsiębiorca i podróżnik, który w czasie stanu wojennego wyemigrował do Stanów Zjednoczonych, gdzie spędził 17 lat. Były barman, pośrednik nieruchomości, agent ubezpieczeniowy i makler. Obecnie, oprócz działalności w szkole ASBIRO, zajmuje się publicystyką oraz jest właścicielem wydawnictwa Fijorr Publishing.

Prowadzi audycję na żywo Jan Fijor zaprasza w którym przedstawia punkt widzenia przedsiębiorcy. W środy o 21.00

Inne audycje tego autora:
Więcej audycji...Nie kupuj baryłek ropy (tylko alkoholu) (28) - 11 miesięcy temu


Debata Janka z liberałem Łukaszem (8) - 11 miesięcy temu

O tym, co piszecie w komentarzach (12) - 11 miesięcy temu


O RODO i akceotacji ciasteczek (4) - 11 miesięcy temu

Jak zostać Bogatym. (8) - ponad rok temu

Jak się bogacić? (18) - ponad rok temu

Bieda polskich wolnościowców (7) - ponad rok temu

Listy, obyczaje i finanse. (2) - ponad rok temu

Jak poprawnie oszczędzać (14) - ponad rok temu

O pożydowskim mieniu bezspadkowym (7) - ponad rok temu
Czy dopłacać do frankowiczów? (19) - ponad rok temuObligacje dla debili (5) - ponad rok temuCzy Janek oddałby 500 plus? (12) - ponad rok temu


Dlaczego USA czeka upadek? (19) - ponad rok temu

40 lat i fajrant! (27) - ponad rok temu

Pomysły na biznes w Hiszpanii (6) - ponad rok temu


Rekordowo krótki odcinek (3) - ponad rok temu

Mocz to moc (11) - ponad rok temu

Jest gorzej, niż myślałem (11) - ponad rok temu


Wystarczy języczek u wagi (8) - ponad rok temu

Jak mieć nosa do nieruchomości (14) - ponad rok temu

O strajku nauczycieli (20) - ponad rok temu

Wady i zalety UK (13) - ponad rok temu


Anarchokapitalizm według Janka (10) - ponad rok temuŻydzi, nieruchomości i dolary (15) - ponad rok temu


Pełzająca detronizacja dolara (2) - ponad rok temu

Wychodzimy jak palanty! (3) - ponad rok temu

Ostatnia noc dyktatury w Wenezueli? (18) - ponad rok temu

Janka porady na nadwagę (13) - 2 lata temu

Polakom brakuje ciekawości (11) - 2 lata temu


Jan Fijor - Listy (1) - 2 lata temuJan Fijor - Komu ufa Janek? (13) - 2 lata temu
Jan Fijor - Śmieci i Japonia (2) - 2 lata temu

O wyższości gór nad morzem (11) - 2 lata temu

Ile jest ASBIRO w ASBIRO? (4) - 2 lata temuJan Fijor - Powrót ze Stanów (1) - 3 lata temuJan Fijor - A to lewak jeden (21) - 3 lata temu


Jan Fijor - Salam alejkum (20) - 3 lata temu


Jan Fijor - Syndrom Korwina (37) - 3 lata temu

Jan Fijor - Mordujecie dzieci (43) - 3 lata temu

Jan Fijor - Totalitaryzmek (19) - 3 lata temuJan Fijor - Ekonomia Zdrowia (9) - 3 lata temu
Amerykański fiskus a Polacy (11) - 3 lata temu
Jan Fijor - Trump coś kręci (24) - 3 lata temu

Jan Fijor - Czytamy Misesa (8) - 3 lata temu


Jan Fijor - Wolność (104) - 3 lata temu

Ryanair i LOT to naciągacze (21) - 4 lata temu

Jan Fijor - Imigranci (20) - 4 lata temu
Jan Fijor - Delta? Nie latam (7) - 4 lata temu


Jan Fijor - Milion plus (17) - 4 lata temu


Jan Fijor - Wolny monopol (22) - 4 lata temu

Jan Fijor - Prezydenci USA (13) - 4 lata temu
Jan Fijor - Telenovela (7) - 4 lata temu

Jan Fijor - Raport z Liberlandu (19) - 4 lata temu


Jan Fijor - Trumpy i Hilarie (3) - 5 lata temu

Jan Fijor - Trumpy i Hilarie (7) - 5 lata temu

Wielki szwindel na mieszkaniach (19) - 5 lata temu


Jan Fijor - Szarańcza w Malawi (20) - 5 lata temu
Jan Fijor - TRUMP (34) - 5 lata temuJan Fijor - Skok na OFE 2.0 (29) - 5 lat temuJan Fijor - Jak w grudniu 81 (40) - 5 lat temu

Komu Kaczyński zrobi dobrze? (23) - 5 lat temu

Jan Fijor - Silk Road (14) - 5 lat temu

Obsługa klienta wg Janka (19) - 5 lat temuBierzcie zasiłki (31) - 5 lat temuJan Fijor - Wybory (19) - 6 lat temu


Nie ma gotówki i nie będzie (24) - 6 lat temuJan Fijor - Jak umarł Tuwim (11) - 6 lat temu
Jan Fijor - Franek (14) - 6 lat temu


Jan Fijor - Putin Austriakiem? (18) - 6 lat temu

Jan Fijor - Lekcja historii (14) - 6 lat temu
Jan Fijor - Motywy (30) - 6 lat temuJan Fijor - Złoto (9) - 6 lat temu
Prywatyzacja wg Janka Fijora (14) - 7 lat temuWolny rynek — wprowadzenie (38) - 7 lat temu

Jan Fijor - Buthan (17) - 7 lat temu


Jan Fijor - Łukraina (18) - 7 lat temu


Nakręcony prywatyzacją (52) - 7 lat temu


Słuchacz w długach (30) - 7 lat temu

Jan FIjor - Rock and Roll (15) - 7 lat temu

Jan Fijor - Dyskryminacja (27) - 7 lat temuBitcoin to tylko zabawka! (89) - 7 lat temu

Bardzo smutny Janek (47) - 7 lat temu

Wywiad z Markiem Klugmannem (40) - 7 lat temu

Rzecz o kontroli czynszów (14) - 7 lat temu

Janek zbankrutował (20) - 7 lat temu


Blacha wie co mówi (37) - 7 lat temu

Fijor idzie w politykę (37) - 7 lat temu

Ostro (64) - 7 lat temuBanki, samochody, podręczniki (28) - 8 lat temu


Służba zdrowia za oceanem (22) - 8 lat temu

Czy okienko blokuje kolejkę? (65) - 8 lat temuCzy alkoholik jest racjonalny? (61) - 8 lat temu


Czym jeździ milioner? (21) - 8 lat temu

Jan Fijor - Jak wybieram akcje (15) - 8 lat temu


Jan Fijor - Emeryty (40) - 8 lat temuJan Fijor - Kto mi wisi? (58) - 8 lat temu

Na co nam służby specjalne? (17) - 8 lat temu


Jan Fijor - Geje są jak SB (50) - 8 lat temu

Jan Fijor - O dwóch burakach (20) - 8 lat temu

Jan Fijor - Długi (118) - 8 lat temu


Bogaty może dłużej (48) - 8 lat temuCo Janek zrobił z ogórkami? (37) - 8 lat temu
Jan Fijor - SKOK (15) - 8 lat temuJan Fijor - Rozmowy na Jetlagu (19) - 8 lat temu


Jan Fijor - Ja się wycofuję (20) - 8 lat temu


Robimy gospodarstwo? (70) - 8 lat temuJan Fijor - Wyjazdy (53) - 8 lat temu

Jan Fijor - Broni Amber Gold (78) - 9 lat temu


Jan Fijor - W kraju dziadów (27) - 9 lat temu
Jan Fijor - Oba maży da (30) - 9 lat temu

Jan Fijor - Karty kredytowe (19) - 9 lat temuJan Fijor - pośrednicy (23) - 9 lat temu


Czy celnicy to kretyni? (23) - 9 lat temu

Jan Fijor - Unikać euro i eko (26) - 9 lat temu

Jan Fijor - Knajpy w Zakopanym (29) - 9 lat temu
Jan Fijor - Powrót z Azji (15) - 9 lat temuJan Fijor - dochód pasywny? (21) - 9 lat temu


Jan Fijor - Putinizacja (38) - 9 lat temu

Jan Fijor - To już 6,12 (26) - 9 lat temu


Jak sprzedawać dom? (20) - 9 lat temu

Boeing, monopol i korupcja (52) - 9 lat temu


Oburzeni (11) - 9 lat temu


Książki ekonomiczne (21) - 9 lat temu

Podatek Buffeta (8) - 9 lat temu

Dlaczego nas nie lubią? (32) - 10 lat temu

Portugalia (17) - 10 lat temu

Wy ćwoki (15) - 10 lat temu

Jan Fijor: Czy brać kredyt? (4) - 10 lat temu


Przygody Janka w Rosji (10) - 10 lat temu

Co tam w Norwegii słychać (38) - 10 lat temu


Jak nauczyć się pracowitości (12) - 10 lat temu

Jan Fijor o gejowych (50) - 10 lat temu

Jan Fijor o pracy po maturze (39) - 10 lat temu


Co boli Janka F.? (14) - 10 lat temu


Fijor zatrzymany w Kolumbii (11) - 10 lat temu


Kto to jest biedny człowiek (18) - 10 lat temu

Kto to jest człowiek biedny (6) - 10 lat temu


Żona milionera (10) - 10 lat temu
Trochę afryki trochę Ukrainy (4) - 10 lat temu

Afryka Afryka (27) - 10 lat temu

Czego nie wiem Janek Fijor (9) - 10 lat temu

Trochę o policji i emeryturach (11) - 10 lat temu

Janek o szpitalach (7) - 10 lat temuDalsze relacje z Kaliforni (17) - 10 lat temu

Fijor w Californi (17) - 10 lat temu


Prawo spadkowe (6) - 10 lat temu

Się SANEPIDowi oberwało (9) - 10 lat temu
O wyborach w ameryce (21) - 10 lat temu

O gatunkach, które wymierają (14) - 11 lat temu

Etyka w dopalaczach i przemycie (10) - 11 lat temuO "wygranych" na loterii (15) - 11 lat temu

Służba zdrowia ciąg dalszy (26) - 11 lat temu


O Krzyżu, podatkach i ludziach (26) - 11 lat temu

Państwowe akcje (20) - 11 lat temu

Postaw urzędnika przed sądem! (34) - 11 lat temu

Ubezpieczalnia pilotów TV (2) - 11 lat temu

Jan Fijor o USA (33) - 11 lat temu

Jak uniknąć płacenia ZUS-u? (7) - 11 lat temu

A dzisiaj polecamy:
 align="center">
Program sponsorują:

rolety dako nowy sącz - - 20.00
Księgowość online - - 20.00
Szkolenie przedłużanie rzęs Kraków... - - 20.00
Sklep z zabawkami dla dzieci Rzeszów... - - 20.00
Drabiny producent aluminiowe drewniane - - 20.00
zarabianie w internecie - - 20.00
ubezpieczenia na życie nowy sącz szkolenia bhp - - 20.00

Możesz i ty zasponsorować >>>

Promuj radioWydrukujDaj komuś ulotkęChcesz prowadzić audycję?Kontakt